Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 262728
2930     
       
Топ факти за деня

Насионал Потоси като домакин само победи от 8 мача

Атлетико Сан Луис няма загуба от 13 мача

Спорт Бойс няма победа от 8 мача

Реал Гарсиласо няма равенство от 8 мача

Леон като гост 5 победи от 6 мача

Талина Калев само загуби от 5 мача

ФКИ Левадия Талин само победи от 5 мача

Царско Село София като домакин само победи от 11 мача

ВИТ Джорджия Тбилиси като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Ювентус като гост 13 победи от 15 мача

Флора Талин само победи от 5 мача

Джохор Дарул Такзим няма загуба от 8 мача

Прищина като домакин само 3 получени гола в 13 мача - 0.23 на мач

КЕК Обилич като гост само загуби от 13 мача

Борнемут като гост няма равенство от 16 мача

Барнзли като домакин няма загуба от 20 мача

Съндърланд като домакин няма загуба от 20 мача

Колос Ковалевка няма загуба от 19 мача

Морнар Бар като домакин няма победа от 14 мача

Стумбрас Каунас само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Морейрензе като гост няма равенство от 14 мача

Ал-Араби Доха няма равенство от 21 мача

Ал-Сад Доха като домакин 52 вкарани гола в 10 мача - 5.20 на мач

Осасуна като домакин няма загуба от 16 мача

Кодру Лозова само загуби от 4 мача

Бока Хуниорс Гибралтар като гост 44 получени гола в 11 мача - 4.00 на мач

Аякс 100 вкарани гола в 29 мача - 3.45 на мач

Сабуртало Тбилиси като домакин само победи от 4 мача

Чихура Сачхере като гост 3 равенства от 4 мача

Ал-Харитият няма равенство от 21 мача

Брей Уондърърс няма равенство от 7 мача

Дъ Ню Сейнтс като гост само победи от 4 мача

Реал Потоси като гост 27 получени гола в 8 мача - 3.38 на мач

Макара Амбато само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Спорт Уанкайо няма победа от 7 мача

Анкета

Ще успее ли в Сряда Манчестър Юнайтед да спре градския си съперник Сити по пътя му към титлата?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Еспаньол - Алавес
14:00 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Хъдърсфийлд
14:30 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Ювентус
16:00 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Волфсбург
16:30 на живо
Diema Sport 2
Шефилд Юнайтед - Милуол
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Уеска - Барселона
17:15 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Черно море 17:30 на живо
EuroSport 2
Хановер 96 - Борусия М'Гладбах 18:30 на запис
MAX Sport 3
Рома - Удинезе
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Уест Хям 19:30 на живо
Nova Sport
Лийдс - Шефилд Уензди
19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Майнц 05 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Селта Виго 19:30 на живо
MAX Sport 1
Аякс - Екселсиор
19:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Берое
20:00 на живо
MAX Sport 3
Милан - Лацио
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Бетис
21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Ним
22:25 на запис
Diema Sport
Монако - Реймс
00:25 на запис

Мачове за събота, 13 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Тотнъм - Хъдърсфийлд 4 - 0 1.18 7.38 16.57
17:00 Брайтън - Борнемут 0 - 5 2.22 3.31 3.47
17:00 Бърнли - Кардиф 2 - 0 1.86 3.59 4.44
17:00 Саутхямптън - Уулвърхямптън 3 - 1 2.58 3.18 2.97
17:00 Фулъм - Евертън 2 - 0 4.81 4.06 1.71
19:30 Манчестър Юнайтед - Уест Хям 2 - 1 1.41 4.99 7.59
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Астън Вила - Бристъл Сити 2 - 1 1.89 3.61 4.15
17:00 Дарби Каунти - Болтън 4 - 0 1.38 4.67 8.87
17:00 Ипсуич - Бирмингам 1 - 1 3.61 3.22 2.18
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Суонзи 4 - 0 3.24 3.48 2.20
17:00 Мидълзбро - Хъл Сити 1 - 0 1.98 3.48 3.90
17:00 Нотингам Форест - Блекбърн 1 - 2 2.19 3.31 3.45
17:00 Рединг - Брентфорд 2 - 1 3.16 3.65 2.19
17:00 Сток Сити - Родъръм Юнайтед 2 - 2 1.79 3.38 5.17
17:00 Уест Бромич - Престън 4 - 1 1.89 3.66 4.03
17:00 Шефилд Юнайтед - Милуол 1 - 1 1.62 3.78 5.93
19:30 Лийдс - Шефилд Уензди 1 - 0 1.53 4.22 6.26
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Уолсол 2 - 1 2.24 3.29 3.23
17:00 Барнзли - Флийтууд Таун 4 - 2 1.69 3.79 4.94
17:00 Блекпул - Питърбъро 0 - 1 2.35 3.23 3.09
17:00 Бристол Роувърс - Брадфорд Сити 3 - 2 1.96 3.33 4.03
17:00 Джилингам - Шросбъри Таун 0 - 2 2.81 3.24 2.54
17:00 Донкастър - Плимут 2 - 0 1.78 3.59 4.63
17:00 Оксфорд Юнайтед - Уимбълдън 0 - 0 2.05 3.22 3.82
17:00 Портсмут - Рочдейл 4 - 1 1.49 4.35 6.44
17:00 Саутенд - Уикъмб 0 - 2 2.65 3.18 2.74
17:00 Скънторп - Бъртън Албион 0 - 3 3.01 3.26 2.39
17:00 Съндърланд - Ковънтри 4 - 5 1.74 3.67 4.74
17:00 Чарлтън - Лутън Таун 3 - 1 3.34 3.38 2.16
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Колчестър 2 - 0 2.00 3.41 3.79
17:00 Екзитър - Порт Вейл 2 - 0 2.42 3.11 3.08
17:00 Йоувил - Кроули Таун 0 - 1 2.47 3.22 2.88
17:00 Кембридж Юнайтед - Нюпорт Каунти 0 - 3 2.36 3.21 3.07
17:00 Крю Александра - Нотс Каунти 3 - 0 2.28 3.36 3.10
17:00 Линкълн Сити - Челтнъм Таун 1 - 1 1.59 3.99 5.53
17:00 Моркамб - Гримсби Таун 1 - 1 2.24 3.27 3.25
17:00 Нортхямптън Таун - Мансфийлд Таун 1 - 1 3.08 3.34 2.29
17:00 Олдъм - Суиндън 2 - 2 2.56 3.36 2.72
17:00 Стивънидж Бороу - Карлайл 3 - 0 2.80 3.34 2.48
17:00 Транмиър Роувърс - Милтън Кийнс Донс 2 - 1 2.54 3.37 2.70
17:00 Форест Грийн Роувърс - Макълсфийлд Таун 2 - 0 1.70 3.62 5.20
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:35 Салфорд Сити - Мейдънхед Юнайтед 3 - 0 1.45 4.14 6.51
17:00 Алдършот Таун - Хартлипул 1 - 1 2.23 3.30 3.05
17:00 Барнет - Рексъм 1 - 2 3.24 3.16 2.21
17:00 Бароу - Доувър Атлетик 2 - 3 2.02 3.34 3.48
17:00 Брейнтри Таун - Файлд 2 - 1 5.08 3.85 1.60
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Дагенъм и Редбридж 0 - 1 1.64 3.76 4.90
17:00 Ийстли - Гейтсхед 1 - 0 1.94 3.31 3.78
17:00 Солихъл Муурс - Хавант и Уотърлувил 3 - 2 1.33 4.86 8.08
17:00 Сътън Юнайтед - Лейтън Ориент 1 - 2 3.82 3.46 1.89
17:00 Халифакс Таун - Бромли 2 - 2 2.36 3.21 2.91
17:00 Харогейт Таун - Боръм Ууд 0 - 1 1.59 3.79 5.30
17:00 Честърфийлд - Мейдстоун Юнайтед 4 - 1 1.54 3.84 5.85
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Вердер Бремен - Фрайбург 2 - 1 1.65 4.01 5.20
16:30 РБ Лайпциг - Волфсбург 2 - 0 1.52 4.31 6.15
16:30 Хановер 96 - Борусия М'Гладбах 0 - 1 5.60 4.40 1.55
16:30 Щутгарт - Байер Леверкузен 0 - 1 4.19 4.05 1.77
19:30 Борусия Дортмунд - Майнц 05 2 - 1 1.26 6.12 10.42
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Зандхаузен - Динамо Дрезден 3 - 1 2.20 3.18 3.35
14:00 Магдебург - Дармщат 98 0 - 1 2.00 3.27 3.82
14:00 Падерборн - Дуисбург 4 - 0 1.50 4.36 5.83
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Шпортфройнде Лоте 1 - 2 2.05 3.21 3.57
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Зоненхоф Гроссашпах 1 - 1 1.60 3.68 5.44
15:00 Веен Висбаден - Фортуна Кьолн 3 - 0 1.42 4.27 6.93
15:00 Енерги Котбус - Кайзерслаутерн 1 - 1 2.44 3.21 2.79
15:00 Мюнхен 1860 - Пройсен Мюнстер 0 - 1 1.87 3.32 4.08
15:00 Ханза Рощок - Карл Цайс Йена 1 - 2 1.53 3.89 5.77
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Еспаньол - Алавес 2 - 1 1.77 3.52 4.98
17:15 Уеска - Барселона 0 - 0 4.25 3.85 1.80
19:30 Атлетико Мадрид - Селта Виго 2 - 0 1.46 4.31 7.71
21:45 Севиля - Бетис 3 - 2 1.65 4.18 4.83
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Малага - Естремадура 1 - 2 1.67 3.35 5.83
19:00 Алмерия - Химнастик де Тарагона 3 - 0 1.71 3.44 5.10
19:00 Осасуна - Депортиво Ла Коруня 2 - 1 1.98 3.08 4.14
21:30 Райо Махадаонда - Тенерифе 1 - 3 2.32 3.12 3.19
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:30 Унион Адарве - Рапидо де Боусас 1 - 2 1.91 3.17 3.71
21:00 Понферадина - Навалкарнеро 3 - 0 1.33 4.35 7.71
21:45 Салмантино - Унионистас де Саламанка 1 - 1 2.41 2.94 2.81
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:30 Аморебиета - Исара 0 - 0 2.06 3.08 3.38
18:00 Лейоа - Аренас Клуб де Гечо 0 - 0 2.05 2.93 3.56
19:00 Атлетик Билбао Б - Баракалдо 4 - 1 2.28 2.97 2.98
19:00 Герника Клуб - Мирандес 1 - 1 2.89 2.93 2.38
20:00 Реал Унион - Лангрео 4 - 0 2.15 3.06 3.15
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Ебро 1 - 2 1.68 3.23 4.92
18:00 Конкуенсе - Валенсия Местая 3 - 0 2.61 2.84 2.69
19:45 Барселона Б - Леванте Б 3 - 2 1.82 3.08 4.17
20:00 Ехеа - Еркулес 0 - 0 3.07 2.84 2.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Марбеля - Линенсе 2 - 0 2.12 2.87 3.46
19:00 Сан Фернандо - Гранада Б 0 - 0 1.52 3.54 5.71
19:30 Атлетико Санлукеньо - Атлетико Малагеньо 1 - 1 1.71 3.28 4.49
20:00 Реал Мурсия - УКАМ Мурсия 0 - 1 2.57 2.85 2.73
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 СПАЛ - Ювентус 2 - 1 4.12 3.02 2.08
19:00 Рома - Удинезе 1 - 0 1.51 4.26 6.26
21:30 Милан - Лацио 1 - 0 2.62 3.26 2.73
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кротоне - Кремонезе 0 - 0 2.19 3.05 3.54
16:00 Лече - Карпи 4 - 1 1.37 4.48 8.56
16:00 Салернитана - Читадела 4 - 2 3.04 3.00 2.45
19:00 Венеция - Фоджа 1 - 0 2.55 2.95 2.94
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Албисола - Сиена 3 - 2 3.97 3.15 1.84
15:30 Арцакена - Пиза 0 - 3 3.75 3.00 1.94
15:30 Карарезе - Гоцано 2 - 1 1.72 3.17 4.55
15:30 Ювентус Б - Олбия 2 - 2 2.39 2.75 2.97
17:30 Аурора Про Патрия - Виртус Ентела 2 - 0 3.41 2.87 2.13
17:30 Пиаченца - Кунео 2 - 1 1.66 3.27 4.85
17:30 Про Верчели - Лукезе 0 - 0 1.83 3.07 4.18
21:30 Новара - Алесандрия 0 - 1 2.23 2.89 3.16
21:30 Понтедера - Пистоезе 0 - 0 1.99 2.93 3.68
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Марсилия - Ним 2 - 1 1.45 4.60 6.68
21:00 Каен - Анже 0 - 1 3.13 3.01 2.47
21:00 Монако - Реймс 0 - 0 1.89 3.32 4.36
21:00 Страсбург - Гингам 3 - 3 1.96 3.22 4.21
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:30 Аустрия Лустенау - Блау-Вайс Линц 2 - 0 1.97 3.43 3.40
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Вакер Инсбрук - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 3 2.23 3.29 3.16
18:00 Рапид Виена - Матерсбург 2 - 1 1.45 4.36 6.55
18:00 Хартберг - Алтах 0 - 1 3.02 3.43 2.23
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зира Баку - Сумгаит 2 - 0 2.06 3.20 3.07
17:30 Карабах Агдам - Сабах Баку 3 - 0 1.41 4.18 6.25
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Партизани Тирана - Камза 3 - 0 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Торпедо Жодино - ФК Минск 1 - 1 1.73 3.26 4.42
16:30 Гомел - Енергетик-БГУ Минск 3 - 0 1.81 3.25 4.06
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 КАА Гент - Роял Антверпен 1 - 2 2.02 3.51 3.54
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Беершот Вилрийк - Ойпен 2 - 0 2.31 3.50 2.88
21:00 Сент Трюиден - Остенде 1 - 0 1.65 4.11 4.61
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Зулте Варегем - Роял Ексел Мускрон 2 - 2 2.02 3.72 3.32
21:00 Кортрийк - Унион Сент Жилоаз 0 - 1 2.13 3.59 3.11
21:00 Серкъл Брюж - Ваасланд-Беверен 3 - 2 1.67 4.00 4.51
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Звезда 09 Биелина - Младост Добой Какан 2 - 1 2.48 2.93 2.73
17:30 Жрински Мостар - Железничар Сараево 1 - 0 2.07 3.14 3.19
17:30 Крупа - Челик Зеница 5 - 2 2.29 2.96 2.91
17:30 Тузла Сити - Радник Биелина 1 - 1 2.29 2.81 3.01
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Царско Село София - Добруджа Добрич 3 - 1 - - -
17:00 Кариана Ерден - Локомотив София 0 - 2 1.78 3.18 3.64
17:00 Литекс Ловеч - Несебър 3 - 0 - - -
17:00 Струмска Слава Радомир - Локомотив Горна Оряховица 0 - 1 2.06 3.20 2.90
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Ботев Пловдив - Черно море 0 - 2 2.15 3.15 3.23
20:00 ЦСКА София - Берое 2 - 0 1.38 4.24 7.52
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Юръп - Сейнт Джоузеф 2 - 0 - - -
19:15 Линкс - Бока Хуниорс Гибралтар 1 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Торпедо Кутаиси - ВИТ Джорджия Тбилиси 2 - 1 1.45 4.00 6.00
18:00 Рустави - Динамо Батуми 0 - 2 4.50 3.20 1.75
20:00 Сабуртало Тбилиси - Чихура Сачхере 2 - 3 1.56 3.66 4.95
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егиниакос - Платаниас 0 - 5 12.24 7.91 1.11
15:00 Керкира Корфу - Иродотос 2 - 0 1.63 3.51 4.44
15:00 Панахайки - Волос НФК 1 - 1 1.86 3.20 3.65
16:00 Ерготелис - Ираклис Солун 1 - 1 1.98 3.17 3.35
16:00 Спарти - Докса Драма 0 - 7 - - -
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Вендсисел - Олборг 1 - 0 2.96 3.27 2.36
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Калев - Маарду Линнамеесконд 2 - 0 2.44 3.75 2.32
13:00 ФКИ Левадия Талин - Тулевик Вилянди 5 - 2 1.06 8.82 18.27
16:00 Нарва Транс - Флора Талин 0 - 1 4.20 4.13 1.57
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Тел Авив - Ирони Кирят Шмона 2 - 2 1.90 3.14 3.88
18:00 Апоел Хайфа - Апоел Раанана 0 - 2 2.18 3.10 3.14
19:00 МС Ашдод - Бней Сахнин 1 - 2 1.99 3.17 3.51
20:30 Бейтар Йерусалим - Макаби Петах Тиква 4 - 1 1.87 3.24 3.89
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Брей Уондърърс 2 - 0 2.47 3.18 2.69
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Никозия - Неа Саламина 4 - 0 1.27 4.84 9.10
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Докса Катокопия - Еносис Паралимни 2 - 2 1.84 3.38 3.75
18:00 Алки Ороклини - Пафос 2 - 3 2.86 3.22 2.27
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Лапи Подуево - Гниляне 2 - 1 - - -
16:30 Прищина - КЕК Обилич 1 - 0 - - -
16:30 Фероникели Глоговац - Феризай 1 - 2 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кауно Жалгирис - ФК Ритеряй 3 - 1 2.24 3.39 2.68
17:30 Стумбрас Каунас - Жалгирис Вилнюс 1 - 0 3.39 3.51 1.89
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Таршин Рейнбоус - Пиета Хотспърс 2 - 0 1.81 3.35 3.75
19:00 Биркиркара - Моста ФК 1 - 2 1.65 3.49 4.41
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Динамо-Авто Тираспол - Сперанца Ниспорен 0 - 3 2.95 3.23 2.10
19:00 Петрокуб Хинчещ - Кодру Лозова 1 - 1 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
21:00 Викинг Ставангер - Бран Берген 2 - 1 2.72 3.24 2.53
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Сандефьорд - Олесунд 1 - 1 2.29 3.20 3.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Айерсун - Брюне 1 - 1 1.77 3.75 3.59
17:00 Арендал - Стьордалс Блинк 0 - 4 1.59 3.95 4.29
17:00 Бюасен - Братвог 4 - 2 3.29 3.71 1.84
17:00 Левангер - Мос 0 - 2 1.71 3.99 3.57
17:00 Нардо - Видар 1 - 1 1.96 3.65 3.04
17:00 Сола - Квик Халден 2 - 2 2.54 3.51 2.33
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Алта - Мьолнер 3 - 0 1.71 3.88 3.66
15:00 Опсал - Флурьо 2 - 2 2.26 3.67 2.50
17:00 Сотра - Гроруд 0 - 1 3.34 3.87 1.82
17:00 Фрам Ларвик - Елверум 3 - 1 2.76 3.60 2.12
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Арка Гдиня - Миедж Легница 1 - 1 2.22 3.21 3.21
19:00 Заглембие Любин - Висла Краков 3 - 1 2.08 3.48 3.29
19:00 Заглембие Сосновец - Висла Плоцк 1 - 3 2.47 3.54 2.60
19:00 Краковия Краков - Лехия Гданск 4 - 2 2.35 2.99 3.20
19:00 Легия Варшава - Погон Шчечин 3 - 1 1.78 3.53 4.43
19:00 Лех Познан - Ягиелония Бялисток 0 - 2 2.06 3.26 3.55
19:00 Пяст Гливице - Корона Келце 4 - 0 1.80 3.51 4.35
19:00 Шльонск Вроцлав - Гурник Забже 0 - 1 1.99 3.38 3.65
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вигри Сувалки - Битовия Битов 4 - 2 2.46 3.14 2.74
18:00 Одра Ополе - Стомил Олщин 2 - 2 1.96 3.33 3.55
18:00 Хойничанка Хойнице - Гарбарния Краков 5 - 1 1.67 3.48 4.90
18:45 ГКС Тихи - ЛКС Лодз 0 - 2 3.50 3.18 2.05
19:00 Хробри Глогов - Термалика Нечеча 0 - 1 2.86 3.29 2.29
20:10 Сандеця Нови Сонч - Подбескидзе 2 - 0 2.46 3.04 2.81
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Санта Клара - Морейрензе 1 - 1 2.46 3.15 2.87
20:00 Портимонензе - Порто 0 - 3 7.57 4.51 1.41
22:30 Авеш - Спортинг Лисабон 1 - 3 4.77 3.68 1.71
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Фамаликао - Академика Коимбра 2 - 0 2.12 3.10 3.45
17:00 Порто Б - Пасош Ферейра 1 - 1 3.84 3.14 1.97
18:00 Академико Визеу - Витория Гимараеш Б 5 - 2 1.86 3.37 3.97
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Виторул Констанца - Университатя Крайова 2 - 1 2.50 3.06 2.83
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:30 Ботошани - Херманщат 1 - 0 1.99 3.07 3.93
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Енисей Красноярск - ФК Уфа 0 - 0 2.80 2.84 2.74
14:00 Арсенал Тула - Урал Свердловска област 0 - 0 1.96 3.25 3.88
14:00 ЦСКА Москва - ФК Оренбург 2 - 3 1.41 4.15 8.07
19:30 Ахмат Грозни - Локомотив Москва 1 - 3 3.16 2.79 2.50
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 СКА-Хабаровск - Спартак Москва 2 1 - 0 1.71 3.23 4.78
13:00 Сибир Новосибирск - Луч-Енергия Владивосток 0 - 0 2.18 2.67 3.70
13:00 ФК Тюмен - Авангард Курск 0 - 1 2.82 2.83 2.54
13:00 Чертаново Москва - Том Томск 1 - 1 2.36 2.92 2.94
14:00 ФК Краснодар-2 - Факел Воронеж 1 - 2 1.99 3.06 3.64
15:00 Мордовия Саранск - Шинник Ярославл 0 - 0 2.89 2.70 2.59
15:00 ФК Нижни Новгород - Ротор Волгоград 1 - 3 1.89 2.93 4.25
15:30 ФК Тамбов - ПФК Сочи 0 - 3 1.91 3.12 3.86
17:00 Балтика Калининград - Зенит Санкт Петербург 2 0 - 2 1.53 3.53 5.93
17:00 ФК Армавир - ФК Химки 0 - 2 2.46 2.83 2.98
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Коулрейн 1 - 1 1.80 3.55 3.75
17:00 Клифтънвил - Балимина Юнайтед 1 - 1 2.63 3.44 2.32
17:00 Линфийлд - Крусейдърс 0 - 0 2.04 3.32 3.24
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Гленторан 1 - 1 3.58 3.54 1.85
17:00 Дънганън Суифтс - Инститют 2 - 1 2.18 3.31 2.93
19:30 Уорънпойнт Таун - Нюри Сити 2 - 4 2.26 3.34 2.76
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Интер Братислава - Татран Прешов 0 - 1 1.74 3.47 3.87
17:00 Комарно - Попрад 0 - 1 2.39 3.20 2.60
17:00 Партизан Бардейов - Одева Липани 3 - 1 1.60 3.68 4.55
17:00 Татран Липтовски Микулаш - Петржалка Братислава 1 - 2 1.70 3.49 4.07
17:00 ШТК 1914 Шаморин - Скалица 1 - 0 2.78 3.46 2.13
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Серед - ДАК Дунайска Стреда 0 - 5 3.42 3.47 1.89
16:30 Ружомберок - Земплин Михаловце 1 - 0 1.66 3.71 4.25
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Железарна Подбрезова - Спартак Търнава 0 - 0 2.39 3.14 2.70
18:00 Сеница - Нитра 4 - 1 2.24 3.19 2.90
18:00 Тренчин - Злате Моравце 1 - 0 1.50 3.93 5.33
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Триглав - Рудар Веление 0 - 4 2.65 3.43 2.28
17:45 Марибор - Домжале 1 - 0 1.67 3.69 4.11
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Младост Лучани - Напредак Крушевац 2 - 1 1.53 3.74 5.09
19:00 Цървена Звезда Белград - Раднички Ниш 3 - 0 1.35 4.29 6.91
20:00 Войводина Нови Сад - Пролетер Нови Сад 0 - 1 1.82 2.99 4.30
20:00 Партизан Белград - Чукарички 3 - 0 1.60 3.44 4.96
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Радник Сурдулица - Бачка Бачка Паланка 1 - 1 1.57 3.66 4.81
20:00 Вождовац Белград - Земун 2 - 2 1.44 3.73 6.41
20:00 Мачва Шабац - Динамо Враня 2 - 0 1.49 3.91 5.34
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Коняспор - Сивасспор 1 - 1 2.21 3.23 3.26
16:00 Ризеспор - Гьозтепе 1 - 0 2.06 3.47 3.38
19:00 Бешикташ - Истанбул Башакшехир 2 - 1 2.38 3.33 2.84
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Хатайспор - Афиет Афионспор 2 - 0 1.44 4.03 5.89
19:30 Денизлиспор - Болуспор 0 - 0 1.70 3.52 4.49
19:30 Ескишехирспор - Елязъгспор 3 - 1 1.65 3.76 4.42
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Бари Таун Юнайтед - Дъ Ню Сейнтс 0 - 4 8.36 4.86 1.30
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Ланели Таун 3 - 1 1.35 5.04 6.63
16:30 Ландидно - Кардиф Метрополитън 1 - 2 5.13 4.31 1.50
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Авангард Краматорск - МФК Николаев 2 - 3 - - -
16:00 Балкани Заря - Металист 1925 Харков 0 - 1 - - -
17:00 Колос Ковалевка - Рух Винники 0 - 1 1.32 4.27 7.73
17:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 0 1.83 3.25 3.73
17:30 Ингулец Петрово - Зирка Кропивницкий 0 - 0 - - -
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Динамо Киев 0 - 1 7.47 4.43 1.36
17:00 Шахтьор Донецк - Заря Луганск 3 - 0 1.21 5.69 10.27
19:30 ФК Лвов - Александрия 1 - 2 3.31 3.04 2.14
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Кишварда - Диошдьор 1 - 1 2.07 3.24 3.39
18:00 Мезьокьовешд - Ференцварош 1 - 2 5.55 3.78 1.57
18:00 Пакш - Пушкаш Академи 0 - 0 2.21 3.21 3.15
18:00 Халадаш Сомбатхей - МТК Будапеща 1 - 0 1.56 3.89 5.37
18:00 Хонвед Будапеща - Дебрецен 1 - 1 2.08 3.28 3.37
20:30 МОЛ Види - Уйпещ 2 - 1 1.87 3.26 4.10
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Интер Турку - Сейняйоен ЯК 1 - 2 1.90 3.23 4.08
15:00 КПВ Кокола - РоПС Рованиеми 0 - 1 3.27 3.04 2.24
17:00 КуПС Куопио - ХИК Хелзинки 0 - 0 3.32 3.23 2.14
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг 2 - 3 1.24 6.00 10.94
19:30 Аякс - Екселсиор 6 - 2 1.06 11.91 28.46
21:45 Фейенорд - Хераклес 2 - 1 1.22 6.63 10.77
21:45 Фортуна Ситард - ВВВ Венло 1 - 1 2.25 3.58 2.96
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Истра 1961 - Динамо Загреб 0 - 4 11.33 5.09 1.25
20:00 Риека - Интер Запрешич 7 - 0 1.22 5.69 11.74
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гарбал Радановичи - Петровац 2 - 0 2.32 2.82 2.93
17:00 Зета Голубовци - Рудар Плевля 2 - 1 1.73 3.05 4.45
17:00 Морнар Бар - Будучност Подгорица 0 - 1 14.01 5.49 1.15
17:00 Сутиеска Никшич - Ловчен Цетине 4 - 0 1.35 4.14 6.92
17:00 Титоград Подгорица - Искра Даниловград 1 - 2 2.24 2.82 3.16
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Карвина - Фастав Злин 2 - 0 1.90 3.48 3.80
16:30 Опава - Сигма Оломоуц 2 - 1 2.29 3.20 3.07
16:30 Словачко - Прибрам 2 - 0 1.62 3.84 5.00
19:00 Виктория Пилзен - Баник Острава 2 - 1 1.42 4.15 7.40
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Тринец 1 - 0 2.01 3.21 3.37
14:00 Пардубице - Виктория Жижков 2 - 1 1.50 3.98 5.49
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Базел - Грасхопърс 0 - 0 1.29 5.29 9.04
20:00 Люцерн - Ксамакс 0 - 1 1.65 3.98 4.69
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лозана Спорт - Вил 2 - 0 1.51 3.96 5.69
18:30 Шафхаузен - Раперсвил-Йона 0 - 2 1.97 3.52 3.36
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Фалкенберг - Хакен 0 - 3 5.67 4.23 1.54
17:00 Калмар - Норкьопинг 2 - 2 3.02 3.14 2.40
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Мялби - Вестерос 2 - 1 2.36 3.22 2.88
17:00 Браге - Халмстад 2 - 0 3.17 3.35 2.13
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Акрополис - Карлстад Юнайтед 2 - 2 1.98 3.79 3.01
17:00 ИФ Сюлвия - Карлстад БК 0 - 2 3.50 3.84 1.82
17:00 Солентюна - Нюкьопинг 1 - 1 2.12 3.49 2.90
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Линдуме - Утсиктенс 3 - 0 2.34 3.50 2.55
15:00 Лунд - Ескилсмине 3 - 0 2.73 3.55 2.19
15:00 Твоокерш - Люнгшиле 1 - 4 3.61 3.38 1.89
16:00 Оскаршхамн АИК - Кристианстад 6 - 2 1.27 5.23 8.04
17:00 Атвидаберг - Асириска Турабдин ИК 2 - 0 1.82 3.60 3.63
17:00 Тролхетан - Торнс 1 - 2 2.45 3.36 2.53
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Куин ъф Саут 1 - 0 2.75 3.24 2.43
17:00 Дънфърмлин - Фолкърк 0 - 1 2.13 3.17 3.37
17:00 Рос Каунти - Партик Тисъл 0 - 0 1.72 3.59 4.46
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Арброут 1 - 1 5.77 4.10 1.49
17:00 Ийст Файф - Монтроуз 0 - 2 2.39 3.24 2.77
17:00 Рейт Роувърс - Странрар 2 - 3 1.46 4.47 5.58
17:00 Форфар Атлетик - Дъмбартън 0 - 0 2.34 3.51 2.66
19:15 Еърдри - Стенхаусмюър 0 - 1 2.08 3.38 3.22
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Стърлинг Албиън 2 - 2 1.72 3.71 4.28
17:00 Берик Рейнджърс - Куинс парк ФК 0 - 3 5.63 4.18 1.49
17:00 Единбург Сити - Клайд 1 - 2 2.73 3.19 2.49
17:00 Каудънбийт - Елгин Сити 2 - 1 2.70 3.32 2.40
17:00 Питърхед - Албион Роувърс 1 - 1 1.24 5.37 11.24
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
14:15 Хартс - Инвърнес КТ 3 - 0 1.70 3.47 4.94
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Мелбърн Сити - Аделаида Юнайтед 0 - 0 2.24 3.28 3.12
12:50 Уестърн Сидни Уондърърс - Сидни 1 - 1 3.81 3.79 1.82
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Лос Андес - Чакарита Хуниорс 0 - 1 1.86 3.09 4.11
22:00 Олимпо Баия Бланка - Индепендиенте Ривадавия 2 - 3 2.18 3.03 3.20
22:00 Феро Карил Оесте - Браун Адроге 1 - 0 2.26 2.96 3.09
23:05 Клуб Алмагро - Темперлей 2 - 1 2.04 2.97 3.63
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
01:00 Колон Санта Фе - Тигре Виктория 0 - 0 2.40 3.13 2.77
03:10 Химнасия Ла Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 1 2.40 3.00 2.93
21:30 Сан Мартин Сан Хуан - Талерес Кордоба 2 - 0 2.63 2.99 2.61
23:45 Белграно Кордоба - Ланус 3 - 2 2.61 2.99 2.63
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Насионал Потоси - Боливар Ла Пас 0 - 1 2.29 3.57 2.59
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Реал Потоси 1 - 1 1.40 4.47 6.06
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 ЛАЛА ФК - Академия Пуерто Кабейо 3 - 1 2.22 3.21 2.76
22:30 Депортиво Анзоатеги - Монагас Матурин 3 - 2 2.61 3.12 2.37
23:00 Португеза Акаригуа - Трухилянос Валера 2 - 2 2.18 3.21 2.81
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Хоанган Гялай - Тхан Куанг Нин 3 - 2 2.09 3.38 2.73
15:00 Тхеконг - Намдин 1 - 0 1.99 3.28 3.00
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Истапа - Мунисипал 1 - 0 2.37 3.14 2.60
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Барселона Гуаякил - Депортиво Куенка 6 - 2 1.67 3.37 4.74
23:00 Макара Амбато - Мушук Руна 1 - 1 1.35 4.41 6.76
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Гоа - Ченайин 2 - 1 1.43 4.39 5.44
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:30 Пейкан Техеран - Зоб Ахан Исфахан 0 - 1 3.37 2.84 2.08
17:30 Персеполис Техеран - Сайпа Карадж 3 - 2 1.49 3.41 5.94
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:20 Ал-Араби Доха - Ал-Духаил Доха 0 - 3 4.64 3.85 1.57
18:20 Ал-Сад Доха - Ум Салал 6 - 1 1.18 6.63 8.72
18:20 Ал-Шахания - Ал-Гарафа Доха 3 - 1 2.58 3.49 2.30
20:30 Ал-Ахли Доха - Ал-Хор 1 - 1 2.56 3.31 2.40
20:30 Ал-Райян - Катар СК Доха 4 - 3 1.76 3.63 3.76
20:30 Ал-Саилия Доха - Ал-Харитият 5 - 2 1.67 4.13 3.63
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чунцин Лифан - Хъбей Чайна Форчън 2 - 1 2.55 3.32 2.55
14:35 Тиендзин Теда - Тиендзин Цюендзиен 1 - 1 1.92 3.45 3.68
14:35 Шънджън ФК - Дзянсу Сънинг 0 - 2 3.02 3.36 2.19
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Рионегро - Унион Магдалена 0 - 1 2.07 3.06 3.56
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Петалинг Джая Сити - Джохор Дарул Такзим 0 - 1 5.98 4.07 1.42
16:00 ПКНП ФК - Мелака Юнайтед 1 - 0 2.19 3.37 2.73
16:00 Фелда Юнайтед - Куала Лумпур 1 - 1 1.80 3.48 3.63
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Атлас Гуадалахара - Некакса Агуаскалиентес 1 - 2 2.52 3.22 2.60
05:00 Пуебла - Леон 0 - 3 3.49 3.40 1.94
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Сан Луис - Дорадос де Синалоа 2 - 2 2.02 3.08 3.37
04:30 Венадос - Минерос де Сакатекас 0 - 0 1.98 3.13 3.44
06:30 Симаронес де Сонора - Корекаминос УАТ 2 - 1 2.04 3.26 3.15
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:50 Ал Итихад Калба - Ал Джазира Абу Даби 2 - 4 4.52 4.22 1.53
16:55 Ал Аин - Аджман 0 - 4 1.61 3.94 4.20
19:30 Ал Вахда Абу Даби - Ал Насър Дубай 1 - 2 1.66 4.00 3.75
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Капиата - Гуарани Асунсион 0 - 1 3.39 3.46 1.95
03:00 Спортиво Сан Лоренцо - Спортиво Лукеньо 0 - 3 2.66 3.24 2.42
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Академия Кантолао - Депортиво Мунисипал 3 - 0 2.36 3.34 2.64
04:00 Спорт Бойс - Реал Гарсиласо 0 - 0 2.69 3.15 2.44
23:30 Спорт Уанкайо - Молинос Ел Пирата 1 - 0 1.42 4.29 6.23
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:50 Ал Насър Рияд - Ал Итихад Джеда 2 - 3 1.58 3.92 4.60
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:30 Чикаго Файър - Ванкувър Уайткепс 1 - 1 1.59 4.22 4.91
20:00 Монреал Импакт - Кълъмбъс Крю 1 - 0 2.32 3.28 3.00
22:00 Хюстън Динамо - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 1 1.41 4.63 6.53
23:00 Сиатъл Саундърс - Торонто 3 - 2 1.77 3.69 4.28
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Бруней ДПММ 1 - 7 3.00 3.52 1.97
12:30 Уориърс ФК - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 2 6.82 4.36 1.33
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Динамо Самарканд - Согдиана Джизак 1 - 0 1.79 3.06 4.11
16:20 Буньодкор Ташкент - Андижан 1 - 0 1.39 3.66 7.30
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Данубио Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 1 1.95 3.26 3.53
22:00 Серо Монтевидео - Прогресо Монтевидео 0 - 2 2.77 3.26 2.27
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Курико Унидо - Евертън Виня дел Мар 2 - 2 2.29 3.12 2.93
19:30 Депортес Икике - Унион Еспаньола 3 - 2 2.48 3.12 2.72
22:30 Коло-Коло Сантяго - О'Хигинс Ранкагуа 3 - 2 1.64 3.72 4.70
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Блек Леопардс - Кайзер Чийфс 1 - 1 4.03 3.13 1.88
16:00 Хайлендс Парк - Марицбург Юнайтед 1 - 0 1.79 3.14 4.45
21:15 Орландо Пайрътс - Фрий Стейт Старс 2 - 1 1.56 3.47 5.93
21:15 СуперСпорт Юнайтед - Полокване Сити 0 - 0 2.13 2.95 3.47
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Чеджу Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 1 4.22 3.56 1.78
10:00 Кьонсан - Сангжу Сангму 1 - 1 2.39 3.23 2.80
10:00 Съннам - Поханг Стийлърс 2 - 0 2.43 3.01 2.95
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
09:00 Серезо Осака - Консадол Сапоро 0 - 1 2.05 3.53 3.28
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Нагоя Грампус 1 - 1 2.24 3.72 2.77
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Ависпа Фукуока - Мачида Зелвия 0 - 2 2.18 3.02 3.37
08:00 Албирекс Ниигата - Монтедио Ямагата 2 - 2 2.45 2.98 2.93
08:00 Токио Верди - Рюкю 1 - 1 2.41 3.23 2.75
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Ал Ахли Кайро (Еги) - Мамелоди Съндаунс (Юар) 1 - 0 1.20 5.42 10.58
22:00 Есперанс де Тунис (Тун) - КС Константин (Алж) 3 - 1 1.59 3.46 5.44

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане