Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 16 мача

Фортуна Дюселдорф като домакин няма равенство от 14 мача

Албасете като домакин няма загуба от 16 мача

Алмерия Б като гост няма победа от 16 мача

ПАОК няма загуба от 27 мача

Пайде Линнамеесконд само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Актобе само загуби от 4 мача

Тобол Костанай само победи от 4 мача

Шахтьор Караганди само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Кайрат Алмати само победи от 4 мача

Ордабаси Шимкент нито един получен гол в 4 мача

Лирия Призрен като гост няма равенство от 13 мача

Метта ЛУ Рига само загуби от 5 мача

ФК Паланга 16 получени гола в 5 мача - 3.20 на мач

Газ Метан Медиаш само победи от 4 мача

Кардемир Карабукспор няма победа от 28 мача

Б36 Торсхавн само победи от 4 мача

ПСВ Айндховен като домакин 50 вкарани гола в 14 мача - 3.57 на мач

Славен като гост 10 равенства от 14 мача

Йънг Бойс като гост няма загуба от 14 мача

Дъ Стронгест Ла Пас като домакин 27 вкарани гола в 8 мача - 3.38 на мач

Атлетико Венецуела като домакин 4 равенства от 5 мача

Замора Баринас като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Петапа като гост само загуби от 8 мача

Индепендиенте дел Вале като домакин нито един получен гол в 4 мача

Агила Сан Мигел като домакин само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Пекин Ренхе само загуби от 4 мача

Пекин Гуоан само победи от 4 мача

Санта Фе Богота няма победа от 14 мача

Индепендиенте Меделин като домакин 5 равенства от 7 мача

Перес Селедон като гост няма загуба от 9 мача

Пачука като домакин само победи от 6 мача

Селая като домакин само равенства от 5 мача

Олимпия Асунсион няма загуба от 13 мача

Ню Йорк Сити 4 равенства от 5 мача

Колорадо Рапидс няма победа от 6 мача

Лос Анджелис ФК 19 вкарани гола в 6 мача - 3.17 на мач

Феникс Монтевидео няма загуба от 8 мача

Саган Тошу само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Санфрече Хирошима само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Мито Холихок няма загуба от 8 мача

Ренофа Ямагучи като домакин само загуби от 4 мача

Анкета

Ще прескочи ли ЦСКА следващия си съперник в Лига Европа Осиек от Хърватска?

ТВ програма
MAX Sport 4
Ню Инглънд Революшън - Атланта Юнайтед 02:30 на живо
MAX Sport 4
Лос Анджелис Галакси - Филаделфия Юнион 05:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Хетафе
13:00 на живо
MAX Sport 1
ПСВ Айндховен - Де Граафшап 13:15 на живо
MAX Sport 3
Торино - Каляри
13:30 на живо
Diema Sport
Уигън - Норич
14:00 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Херта Берлин
14:30 на живо
MAX Sport 4
Атлетик Билбао - Райо Валекано 15:00 на живо
MAX Sport 2
Сампдория - Дженоа
16:00 на живо
MAX Sport 3
Фиорентина - Болоня
16:00 на живо
Diema Sport 2
Кристъл Палас - Манчестър Сити 16:05 на живо
EuroSport 2
Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Верея Стара Загора 16:30 на живо
MAX Sport 4
Реал Сосиедад - Ейбар
17:15 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Челси
18:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Аугсбург 19:00 на живо
MAX Sport 3
Киево - Наполи
19:00 на живо
Diema Sport
Левски София - Лудогорец Разград 19:00 на живо
Sport  Plus HD
Жирона - Виляреал
19:30 на живо
MAX Sport 3
Фрозиноне - Интер
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Леванте
21:45 на живо
Diema Sport 2
Лил - Пари Сен Жермен
22:00 на живо
Diema Sport 2
Рен - Ница
00:15 на запис
Diema Sport 2
Сент Етиен - Бордо
02:15 на запис

Мачове за неделя, 14 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:05 Кристъл Палас - Манчестър Сити 1 - 3 12.33 6.47 1.24
18:30 Ливърпул - Челси 2 - 0 1.73 3.75 5.12
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Уигън - Норич 1 - 1 4.44 3.82 1.78
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Хофенхайм - Херта Берлин 2 - 0 1.32 5.83 8.05
16:30 Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен 1 - 4 15.41 8.00 1.16
19:00 Айнтрахт Франкфурт - Аугсбург 1 - 3 1.51 4.45 6.08
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Бохум - Гройтер Фюрт 3 - 2 1.86 3.44 4.13
14:30 Инголщат - Холщайн Кил 1 - 1 2.33 3.43 2.89
14:30 Санкт Паули - Арминия Билефелд 1 - 1 2.24 3.41 3.05
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Унтерхахинг - Цвикау 0 - 1 2.37 3.00 3.09
15:00 Юрдинген 05 - Оснабрюк 1 - 3 4.09 3.39 1.86
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид - Хетафе 2 - 2 3.28 2.92 2.47
15:00 Атлетик Билбао - Райо Валекано 3 - 2 1.62 3.97 5.55
17:15 Реал Сосиедад - Ейбар 1 - 1 2.27 3.41 3.17
19:30 Жирона - Виляреал 0 - 1 2.49 3.43 2.82
21:45 Валенсия - Леванте 3 - 1 1.49 4.53 6.48
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Албасете - Елче 1 - 1 2.02 3.02 4.10
17:00 Нумансия - Майорка 1 - 1 2.82 3.01 2.64
19:00 Кордоба - Луго 0 - 4 2.33 3.08 3.18
21:00 Лас Палмас - Кадис 0 - 3 2.29 2.95 3.42
21:00 Реус Депортиу - Реал Овиедо 0 - 1 - - -
21:30 Сарагоса - Алкоркон 0 - 2 1.96 3.15 4.14
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Селта Виго Б - Интернасионал де Мадрид 5 - 0 1.87 3.20 3.89
13:00 СС Рейес - Лас Палмас Атлетико 0 - 2 2.18 2.78 3.52
13:00 Фуенлабрада - Валядолид Б 2 - 0 1.38 3.79 8.60
18:00 Бургос - Културал Леонеса 2 - 2 3.15 2.68 2.43
18:00 Депортиво Фабрил - Атлетико Мадрид Б 0 - 2 3.17 2.88 2.28
19:00 Гихуело - Реал Мадрид Кастиля 2 - 1 2.34 2.88 3.07
19:00 Корухо - Понтеведра 0 - 1 2.78 2.73 2.66
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо Б - Реал Сосиедад Б 2 - 1 2.32 2.89 3.00
13:00 Туделано - Културал Дуранго 1 - 0 1.93 3.03 3.84
18:00 Калахора - Спортинг Хихон Б 1 - 3 2.29 2.86 3.08
18:00 Химнастика де Торелавега - Расинг Сантандер 0 - 0 3.61 2.67 2.19
18:30 Витория-Гастейс - УД Логронес 0 - 2 3.25 2.70 2.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Корнеля 2 - 0 1.89 2.91 4.22
13:00 Онтиниент - Теруел 0 - 1 - - -
13:00 Пералада-Жирона Б - Бадалона 1 - 2 2.40 2.66 3.18
18:00 Олот - Еспаньол Б 0 - 1 2.37 2.77 3.07
18:00 Сабадел - Лейда Еспортиу 1 - 0 2.71 2.73 2.70
18:15 Алкояно - Кастейон 1 - 1 2.55 2.74 2.86
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Рекреативо - Талавера де ла Рейна 1 - 0 1.76 3.08 4.61
12:30 Севиля Атлетико - Мелия 0 - 0 2.98 2.78 2.42
13:00 Бадахос - Хумиля 1 - 0 1.51 3.37 6.39
13:00 Ибиса - Картахена 1 - 0 3.06 2.78 2.36
19:00 Вияновенсе - Алмерия Б 2 - 1 1.60 3.26 5.68
19:00 Ел Ехидо 2012 - Дон Бенито 0 - 1 2.26 2.81 3.21
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Торино - Каляри 1 - 1 1.82 3.40 4.75
16:00 Сампдория - Дженоа 2 - 0 2.32 3.13 3.29
16:00 Сасуоло - Парма 0 - 0 1.69 3.64 5.39
16:00 Фиорентина - Болоня 0 - 0 2.02 3.40 3.83
19:00 Киево - Наполи 1 - 3 9.98 5.07 1.32
21:30 Фрозиноне - Интер 1 - 3 6.69 4.06 1.53
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Падуа - Козенца 0 - 0 2.40 2.91 3.20
16:00 Специя - Асколи 3 - 2 1.69 3.32 5.41
22:00 Беневенто - Палермо 1 - 2 2.17 3.09 3.49
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Арецо - Про Пиаченца 3 - 0 - - -
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Триестина - Фермана 3 - 0 1.62 3.29 5.19
17:30 Вис Пезаро 1898 - Алма Ювентус Фано 1 - 0 2.14 2.73 3.63
17:30 Виченца Виртус - Губио 2 - 2 1.94 2.84 4.06
17:30 Монца 1912 - Римини 3 - 0 1.56 3.38 5.69
17:30 Порденоне - Терамо 4 - 0 1.69 3.18 4.82
17:30 Самбенедетезе - Албинолефе 3 - 0 2.55 2.65 2.93
17:30 Тернана - Судтирол 1 - 1 2.30 2.82 3.09
21:30 Виртус Верона - Равена 1 - 2 2.28 2.77 3.22
21:30 Ренате - Джиана Ерминио 0 - 2 2.37 2.81 3.02
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Катанзаро 2 - 2 2.30 2.97 2.89
15:30 Кавезе 1919 - Реджина 0 - 1 2.41 2.93 2.78
15:30 Казертана - Сиракуза 2 - 1 1.88 3.09 3.81
15:30 Риети - Ренде 1968 1 - 1 2.31 2.96 2.89
15:30 Трапани - Потенца 2 - 1 1.82 3.15 4.03
16:00 Матера - Паганезе 0 - 3 - - -
17:30 Виртус Франкавила - Катания 1 - 0 2.64 2.83 2.61
17:30 Сикула Леонцио - Юве Стабия 2 - 3 3.48 2.87 2.09
19:30 Вибонезе - Монополи 1966 1 - 2 2.34 2.94 2.91
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Монпелие - Тулуза 2 - 1 1.79 3.47 4.76
16:00 Рен - Ница 0 - 0 1.92 3.29 4.32
18:00 Сент Етиен - Бордо 3 - 0 1.60 3.82 5.80
22:00 Лил - Пари Сен Жермен 5 - 1 4.60 3.73 1.74
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Форвартс Щайр - Вакер Инсбрук II 3 - 4 2.48 3.35 2.57
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Волфсбергер - Аустрия Виена 1 - 1 2.09 3.30 3.46
15:30 ЛАСК Линц - Санкт Пьолтен 0 - 0 1.18 6.35 14.92
18:00 Ред Бул Залцбург - Щурм Грац 3 - 1 1.25 5.60 10.79
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кешля - Габала 1 - 2 3.07 2.99 2.20
17:00 Сабаил Баку - Нефтчи Баку 2 - 2 4.47 3.46 1.67
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:45 Кукеси - Фламуртари 1 - 2 - - -
16:45 Луфтетари - Лачи 1 - 0 - - -
19:45 Скендербеу Корча - Кастриоти Круя 4 - 0 - - -
19:45 Теута - КФ Тирана 1 - 3 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Интер де Ескалдес - Сант Жулия 2 - 0 4.73 3.98 1.52
17:00 ФК Санта Колома - УЕ Енгордани 2 - 1 - - -
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Луситанос - Ордино 0 - 1 2.98 3.48 2.00
19:00 УЕ Санта Колома - Енкамп 1 - 2 1.40 4.23 5.87
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Алашкерт Ереван - Лори Ванадзор 0 - 1 2.18 3.06 2.99
15:00 Гандзасар Капан - Арарат Ереван 1 - 0 1.89 3.14 3.63
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 БАТЕ Борисов - Динамо Брест 0 - 1 2.00 3.20 3.35
17:00 Ислоч Минск - Неман 1 - 0 2.25 3.19 2.87
18:45 ФК Витебск - Торпедо Минск 1 - 1 1.59 3.56 4.99
20:45 Динамо Минск - Городея 1 - 0 1.46 3.85 6.22
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Генк - Клуб Брюж 3 - 1 2.41 3.55 2.73
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:00 Оуд Хеверле Льовен - Рьозеларе 3 - 0 1.89 3.51 3.71
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Шарлероа - Вестерло 2 - 0 1.89 3.61 3.82
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 ГОШК Габела - Слобода Тузла 3 - 2 2.50 2.82 2.74
20:30 ФК Сараево - Широки Брег 0 - 0 1.64 3.28 4.71
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Левски София - Лудогорец Разград 0 - 2 6.44 3.26 1.59
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Ботев Враца - Верея Стара Загора 5 - 0 1.05 8.43 33.94
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Глейсис Юнайтед - Гибралтар Финикс 1 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Смирни - Панайтоликос 0 - 1 4.32 3.52 1.78
19:00 Арис Солун - Атромитос 0 - 2 1.89 3.16 4.28
19:00 Ламия - АЕК Атина 2 - 2 4.40 3.12 1.89
19:00 Лариса - ПАОК 1 - 1 6.69 4.18 1.45
19:00 Левадиакос - Паниониос Атина 1 - 2 2.33 3.04 3.12
19:00 Олимпиакос - Ксанти 4 - 0 1.09 8.52 23.52
19:00 Панатинайкос - ОФИ Крит 1 - 3 2.08 3.19 3.51
19:00 Пас Янина - Астерас Триполис 0 - 0 2.47 2.84 3.10
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Лариса - Трикала 3 - 1 2.01 3.00 3.47
16:00 Аполон Понту - Караискакис Арта 2 - 1 3.49 3.00 2.00
18:00 Ханя Кисамикос - Аититос Спата 3 - 0 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Кьоге - Фремад Амагер 1 - 1 2.07 3.34 3.33
14:45 Лингби - Хвидовре 1 - 0 1.79 3.62 4.01
14:45 Нюкьобинг - Роскилде 0 - 5 2.30 3.36 2.83
14:45 Тистед - Виборг 0 - 4 5.03 4.05 1.57
14:45 Хелзингор - Фредериция 0 - 0 2.51 3.32 2.60
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Нордселанд - Есберг 1 - 2 1.63 4.04 4.90
17:00 Брьондби - ФК Копенхаген 1 - 2 2.99 3.33 2.33
19:00 Мидтиланд - Одензе 2 - 0 1.62 3.92 5.25
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Рандерс 1 - 2 2.76 3.19 2.56
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Куресааре - Пайде Линнамеесконд 0 - 1 6.36 4.98 1.32
15:00 Номе Калю - Таммека Тарту 2 - 0 1.28 5.06 7.60
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хадера - Бней Йехуда 2 - 3 3.48 3.20 1.99
20:30 Макаби Хайфа - Макаби Нетаня 2 - 1 1.95 3.21 3.63
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Актобе - Атирау 2 - 0 2.40 2.90 2.85
12:00 Окжетпес Кокшетау - Тобол Костанай 1 - 2 3.45 2.97 2.02
12:00 Шахтьор Караганди - Иртиш Павлодар 4 - 0 2.56 2.81 2.67
13:00 Жетису Талдикорган - Кайрат Алмати 3 - 0 3.12 3.08 2.10
13:00 Тараз - Кайсар Къзълорда 1 - 2 2.79 2.81 2.47
16:00 Астана - Ордабаси Шимкент 2 - 1 1.35 4.16 7.34
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 АЕЛ Лимасол - АЕК Ларнака 2 - 3 3.76 3.35 1.84
18:00 Омония Никозия - Аполон Лимасол 0 - 2 4.83 3.63 1.60
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Дрита Гниляне - Дреница Србица 2 - 2 1.98 3.25 2.97
16:30 Фламуртари Прищина - Лирия Призрен 1 - 0 2.25 3.10 2.61
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Метта ЛУ Рига - Спартакс Юрмала 3 - 0 5.19 3.53 1.57
16:00 Валмиера - ФК Лиепая 1 - 0 5.17 3.53 1.58
16:00 Рига ФК - Вентспилс 2 - 0 2.34 3.06 2.84
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Атлантас Клайпеда - ФК Паневежис 2 - 1 1.79 3.62 3.56
17:00 Судува Мариямполе - ФК Паланга 3 - 0 1.10 7.63 13.67
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Диферданж - Етцела Етелбрюк 2 - 0 - - -
17:00 Мондорф-ле-Бен - Прогрес Нидеркорн 1 - 0 - - -
17:00 РМ Хам Бенфика - Виктория Роспорт 1 - 3 - - -
17:00 УНА Щрасен - Юнион Титус Петанж 2 - 1 - - -
17:00 Ф91 Дюделанж - Расинг ФК Унион 2 - 0 - - -
17:00 Фола Еш - Рюмеланж 7 - 0 1.12 7.25 11.82
17:00 ЮС Хостерт - Жюнес Еш 2 - 3 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Хамрун Спартанс - Балзан Ютс 1 - 1 2.51 3.11 2.42
19:00 Сейнт Андрюс ФК - Валета 0 - 4 12.31 6.77 1.12
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Молде 3 - 2 3.00 3.34 2.30
19:00 Од БК - Кристиансунд 2 - 0 1.66 3.70 5.05
19:00 Ранхайм - Хаугесунд 0 - 2 2.58 3.22 2.70
19:00 Сарпсборг 08 - Лилестрьом 1 - 0 1.76 3.52 4.58
19:00 Стабек - Розенборг 3 - 1 4.44 3.45 1.82
21:00 Волеренга Осло - Тромсьо 4 - 1 1.72 3.80 4.46
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Конгсвингер - КФУМ Осло 0 - 0 1.59 3.76 5.18
16:00 Нест-Сотра - ХамКам 2 - 0 2.28 3.22 2.99
16:00 Стрьомен - Санднес 0 - 0 1.77 3.60 4.17
16:00 Шайд - Йерв Гримстад 0 - 0 2.02 3.39 3.41
19:00 Согндал - Нутоден 4 - 1 1.58 3.74 5.52
19:00 Старт Кристиансанд - Рауфос 2 - 1 1.45 4.20 6.62
19:00 Тромсдален - Уленсакер Киса 0 - 8 3.02 3.52 2.14
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Фредрикстад - Хьодд 1 - 1 1.31 5.00 6.77
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Аскер - Киелсос 1 - 3 1.99 3.68 2.99
17:00 Осане - Сеня 6 - 0 1.24 5.62 8.21
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Раков Ченстохова - Варта Познан 3 - 0 1.59 3.57 5.47
19:00 Пуща Неполомице - ГКС Катовице 1 - 2 2.49 2.97 2.84
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Маритимо - Фейрензе 2 - 0 1.62 3.66 5.54
17:00 Рио Аве - Витория Гимараеш 2 - 1 2.87 3.22 2.45
19:30 Боавища - Насионал Мадейра 1 - 0 1.90 3.40 4.04
19:30 Спортинг Брага - Тондела 3 - 0 1.35 4.72 8.54
22:00 Бенфика - Витория Сетубал 4 - 2 1.16 7.17 15.20
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Фарензе - Ещорил Прая 3 - 1 3.57 2.96 2.12
18:00 Ароука - Спортинг Ковиля 1 - 1 1.83 3.05 4.61
18:00 Лейшоес - Мафра 1 - 0 1.89 3.16 4.10
20:00 Пенафиел - Варзин 2 - 0 1.77 3.33 4.45
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Клуж - ФК ФКСБ 0 - 0 2.58 2.91 2.86
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Волунтари - Газ Метан Медиаш 1 - 2 2.82 2.89 2.63
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Москва - ФК Краснодар 1 - 1 3.21 3.07 2.29
16:30 Зенит Санкт Петербург - Анжи Махачкала 5 - 0 1.03 12.64 39.07
19:00 ФК Ростов - Спартак Москва 2 - 1 2.58 2.89 2.92
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Беласица Струмица - Победа Прилеп 1 - 1 - - -
17:00 Вардар Скопие - Шкендия 79 Тетово 0 - 0 2.90 2.98 2.32
17:00 Македония Гьорче Петров - Академия Пандев 1 - 1 2.37 2.98 2.81
17:00 Ренова Джепчище - Работнички Скопие 1 - 2 2.88 2.88 2.39
17:00 Шкупи Скопие - Силекс Кратово 2 - 1 1.99 2.90 3.75
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Славой Требишов - Дубница 2 - 0 2.19 3.40 2.67
20:00 Жилина Б - Локомотив Кошице 1 - 3 1.80 3.61 3.51
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Жилина - Слован Братислава 0 - 3 3.26 3.40 2.00
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Целие - Мура 0 - 2 2.42 3.23 2.57
18:00 Олимпия Любляна - Алуминий Кидричево 2 - 0 1.46 4.03 5.62
20:00 Горица - Кръшко 1 - 2 1.73 3.36 4.22
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Кайзериспор - Анкарагуджу 0 - 2 1.72 3.61 4.76
16:00 Анталияспор - Касъмпаша 1 - 0 2.56 3.50 2.52
16:00 Йени Малатияспор - Аланияспор 1 - 1 2.61 3.28 2.60
19:00 Фенербахче - Галатасарай 1 - 1 2.42 3.36 2.77
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кардемир Карабукспор - Гиресунспор 0 - 0 12.96 7.63 1.11
16:30 Генчлербирлиги - Балъкесирспор 1 - 0 1.60 3.60 5.25
19:30 Газиантеп ФК - Аданаспор 4 - 1 1.53 3.80 5.42
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Десна Чернигов - Карпати Лвов 2 - 1 2.15 3.06 3.26
17:00 Арсенал Киев - Ворскла Полтава 1 - 0 3.18 3.18 2.13
19:30 Черноморец Одеса - Олимпик Донецк 1 - 1 2.52 3.03 2.70
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Б36 Торсхавн отл. - - -
17:00 Клаксвик - Рунавик 2 - 0 2.19 3.67 2.58
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - ХБ Торсхавн 1 - 1 - - -
17:00 Фуглафьордур - Скала ИФ 0 - 3 - - -
18:00 ЕБ Стреймур - АБ Аргир 5 - 1 - - -
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 Илвес Тампере - ВПС Вааса 0 - 0 1.60 3.48 6.08
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 ПСВ Айндховен - Де Граафшап 2 - 1 1.07 10.94 25.64
15:30 Вилем II - Цволе 2 - 0 2.00 3.66 3.41
15:30 Хееренвеен - Грьонинген 1 - 1 2.54 3.39 2.67
17:45 Утрехт - Витес 0 - 0 2.10 3.59 3.25
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Спарта Ротердам - ТОП Ос 1 - 4 1.23 5.66 9.86
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 ХНК Горица - Славен 4 - 3 1.81 3.37 4.24
20:00 Локомотив Загреб - Хайдук Сплит 0 - 1 2.54 3.14 2.69
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Яблонец - Дукла Прага 2 - 1 1.25 5.49 9.85
19:00 Славия Прага - Спарта Прага 1 - 1 1.72 3.62 4.59
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
16:30 МАС Таборско - Збройовка Бърно 1 - 2 3.77 3.10 1.93
17:30 Варнсдорф - Хрудим 2 - 2 1.68 3.51 4.42
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лугано - Сион 1 - 1 2.25 3.37 3.06
17:00 Тун - Санкт Гален 0 - 0 2.01 3.60 3.43
17:00 Цюрих - Йънг Бойс 0 - 1 4.14 3.97 1.74
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Кринс 3 - 2 2.28 3.44 2.79
17:00 Сервет - Киасо 3 - 2 1.28 5.30 8.52
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Сириус 2 - 1 1.36 4.45 9.20
16:00 Елфсборг - Сундсвал 3 - 1 2.39 3.28 2.90
18:30 Малмьо - Йостерсунд 2 - 0 1.45 4.37 6.82
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бромапойкарна - ГАИС Гьотеборг 1 - 2 1.86 3.45 3.89
18:30 Сирианска Сьодертале - Варберг БоИС 1 - 5 2.82 3.35 2.31
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 БК Форвард - Тийм ТГ 2 - 0 1.71 3.70 4.02
15:00 Буден - Сандвикен 0 - 3 5.31 4.09 1.48
16:00 Йефле - Рюнинге 3 - 0 1.94 3.57 3.23
16:00 Умео ФК - Линкьопинг Сити 5 - 3 2.99 3.50 2.07
18:00 Васалунд - Карлслундс 2 - 2 1.53 4.25 4.83
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Одеволд - Ландскрона БоИС 0 - 1 2.72 3.47 2.27
18:00 Шьовде АИК - Вернаму 1 - 3 2.95 3.38 2.18
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
16:00 Абърдийн - Селтик 0 - 3 6.35 3.94 1.48
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Мелбърн Виктори - Сентръл Коуст Маринърс 2 - 1 1.30 5.62 8.34
12:00 Пърт Глори - Нюкасъл Юнайтед Джетс 1 - 0 1.43 4.51 6.71
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Платензе Буенос Айрес - Институто Кордоба 2 - 1 1.69 3.24 4.94
22:00 Агропекуарио Аргентино - Дефенсорес де Белграно 1 - 0 2.24 2.71 3.46
22:00 Вия Далмине - Химнасия Хухуй 4 - 4 1.83 3.08 4.37
22:00 Гилермо Браун - Килмес Буенос Айрес 2 - 1 2.53 2.75 2.93
22:30 Химнасия Мендоса - Сантамарина 3 - 3 1.63 3.35 5.18
23:30 Сентрал Кордоба - Атлетико Митре 1 - 1 2.11 2.78 3.70
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Сан Мартин Тукуман - Унион Санта Фе 1 - 1 2.63 2.94 2.63
21:30 Естудиантес Ла Плата - Банфийлд 0 - 1 2.17 3.00 3.31
23:45 Сан Лоренцо де Алмагро - Хуракан Буенос Айрес 0 - 0 2.25 2.97 3.01
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Дестройърс Санта Крус - Аурора Кочабамба 0 - 0 1.53 3.87 5.04
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Ориенте Петролеро 4 - 0 1.10 7.67 15.98
22:00 Сан Хосе Оруро - Олуейс Реди Ла Пас 6 - 2 1.54 4.13 4.72
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Естудиантес де Каракас - Каракас 0 - 3 3.14 3.48 1.92
22:00 Ланерос Гуанаре - Депортиво Тачира 1 - 3 2.69 3.24 2.24
23:00 Атлетико Венецуела - Естудиантес де Мерида 1 - 1 2.19 3.20 2.81
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Арагуа Маракай 0 - 0 2.06 3.22 3.04
23:00 Депортиво Лара - Замора Баринас 3 - 0 2.47 3.14 2.47
23:00 Минерос де Гуаяна - Метрополитанос 1 - 0 1.88 3.34 3.39
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сонглам Нгеан Вин - Тханхоа 1 - 0 - - -
13:00 Хайфонг - СХБ Дананг 1 - 1 - - -
15:00 Сайгон ФК - Куанг Нам 1 - 1 1.79 3.44 3.60
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес - Гуастатоя 0 - 1 1.78 3.30 3.81
05:00 Кселаху - Петапа 3 - 0 1.13 6.33 11.93
20:00 Санарате - Кобан Империал 1 - 2 2.38 3.24 2.51
21:00 Малакатеко - Сикинала 1 - 0 1.62 3.52 4.43
22:30 Депортиво Чиантла - Антигуа ГФК 1 - 0 2.35 3.15 2.61
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Масри Порт Саид - Исмаили Исмаилия 1 - 1 2.32 2.96 3.00
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:15 Индепендиенте дел Вале - Универсидад Католика Кито 2 - 1 2.08 3.28 3.23
03:30 Делфин Манта - Олмедо Риобамба 4 - 0 1.56 3.78 5.31
20:00 Ел Национал Кито - ЛДУ Кито 2 - 2 3.38 3.54 1.93
22:15 Текнико Университарио - Америка де Кито 3 - 2 2.11 3.26 3.04
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:45 Агила Сан Мигел - Сонсонате 5 - 0 1.45 4.06 5.23
03:30 Чалатенанго - Исидро Метапан 1 - 0 2.24 3.25 2.79
04:00 Фирпо Усулутан - Хокоро 0 - 0 2.65 3.00 2.50
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Пекин Ренхе - Гуанджоу Евъргранде 2 - 1 7.91 4.82 1.33
12:30 Шандун Лунен - Далиан Ифан 0 - 1 1.66 3.87 4.48
14:35 Пекин Гуоан - Хенан Джануе 2 - 1 1.20 5.89 12.56
14:35 Шанхай ШИПГ - Ухан Зал 2 - 1 1.25 5.52 9.53
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Онсе Калдас - Хагуарес де Кордоба 0 - 1 1.51 3.76 6.27
02:00 Санта Фе Богота - Ла Екуидад Богота 1 - 1 1.89 3.04 4.44
04:00 Индепендиенте Меделин - Атлетико Букараманга 4 - 0 1.84 3.16 4.35
23:00 Алианса Петролера - Кукута Депортиво 0 - 1 2.54 3.07 2.71
23:00 Патриотас Бояка - Мильонариос Богота 1 - 3 2.77 2.80 2.71
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:05 Гуадалупе - Мунисипал Гресия 1 - 2 2.56 3.18 2.53
03:00 Сантос де Гуапилес - Ередиано 1 - 1 3.14 3.11 2.18
05:00 Депортиво Саприса - Универсидад де Коста Рика 4 - 0 1.51 3.98 5.51
05:00 Сан Карлос - Картахинес 2 - 0 2.17 3.11 3.14
22:00 Лимон - Перес Селедон 3 - 1 2.73 3.33 2.28
22:30 Кармелита - ЛД Алахуеленсе 1 - 1 3.97 3.53 1.75
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 ПКНС ФК - Паханг 1 - 2 2.54 3.34 2.40
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Депортиво Толука 0 - 0 3.49 3.40 1.96
03:00 Пачука - Веракрус 9 - 2 1.35 4.75 7.72
05:00 Монаркас Морелия - Чивас Гуадалахара 1 - 0 2.59 3.13 2.59
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Тихуана 1 - 0 2.34 3.20 2.84
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Потрос УАЕМ - Атланте Канкун 2 - 1 3.08 3.06 2.15
03:00 Селая - Леонес Негрос де ла У. де Г. 1 - 1 2.22 3.14 2.89
03:00 Хуарес - Кафеталерос де Тапачула 3 - 1 1.99 3.27 3.28
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Олимпия Асунсион - Сол де Америка 4 - 0 1.43 4.34 5.87
02:30 Ривър Плейт Асунсион - Серо Портеньо 1 - 5 6.05 4.11 1.46
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Универсидад Сезар Валехо - Аякучо 3 - 1 2.18 3.31 2.96
21:30 Унион Комерсио - Мелгар Арекипа 1 - 1 2.50 3.17 2.60
23:30 Алианса Универсидад - Карлос А. Манучи 3 - 0 2.05 3.25 3.29
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Минесота Юнайтед - Ню Йорк Сити 3 - 3 1.86 3.76 3.75
02:30 Ню Инглънд Революшън - Атланта Юнайтед 0 - 2 2.61 3.34 2.56
03:00 Далас - Портланд Тимбърс 2 - 1 1.81 3.68 4.05
04:00 Колорадо Рапидс - Ди Си Юнайтед 2 - 3 2.50 3.40 2.66
04:00 Реал Солт Лейк - Орландо Сити 2 - 1 1.82 3.91 3.75
05:30 Лос Анджелис Галакси - Филаделфия Юнион 2 - 0 1.96 3.66 3.47
05:30 Лос Анджелис ФК - Синсинати 2 - 0 1.32 5.41 7.67
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йънг Лайънс - Гейланг Интернешънъл 0 - 1 3.43 3.70 1.82
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - Стад Тунизиен Тунис 1 - 0 2.23 2.90 3.01
17:00 Бизертин Бизерта - Клуб Африкан Тунис 1 - 2 - - -
17:00 Стад Габесиен - Габес 1 - 1 2.30 2.82 2.95
17:00 УС Татауин - Кайруан 2 - 2 - - -
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Сурхан Термез - Пахтакор Ташкент 0 - 0 4.73 3.72 1.54
15:00 Коканд 1912 - Бухара 1 - 3 2.07 3.05 3.12
16:20 Локомотив Ташкент - АГМК Алмалик 2 - 1 1.50 3.78 5.01
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Монтевидео Уондърърс - Ливърпул Монтевидео 2 - 1 2.46 3.22 2.56
01:00 Пласа Колония - Пенярол Монтевидео 0 - 1 4.92 3.64 1.59
16:00 Ривър Плейт Монтевидео - Феникс Монтевидео 2 - 2 2.96 3.45 2.08
22:00 Бостън Ривър - Рампла Хуниорс 1 - 1 2.22 3.24 2.85
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 2 - 1 1.92 3.39 3.40
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Олимпия Тегусигалпа 0 - 1 2.48 2.99 2.62
04:15 Хондурас Прогресо - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 1 - 0 3.03 3.13 2.08
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Аудакс Италяно Сантяго - Кокимбо Унидо 2 - 0 2.88 3.13 2.38
04:00 Унион Ла Калера - Уачипато Талкауано 2 - 1 1.87 3.45 3.72
19:00 Универсидад Католика - Универсидад де Чили 4 - 0 1.83 3.40 3.97
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Блумфонтейн Селтик - Кейптаун Сити 0 - 3 3.57 3.17 1.98
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - АмаЗулу Дърбан 1 - 1 2.21 2.89 3.31
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Тегу 0 - 0 2.66 3.13 2.58
10:00 Инчхън Юнайтед - Улсан Хюндай 0 - 3 3.97 3.28 1.90
10:00 Кануън - Сеул 1 - 2 3.12 3.10 2.27
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Саган Тошу - Кавазаки Фронтейл 0 - 1 5.05 3.71 1.65
08:00 Токио - Кашима Антлърс 3 - 1 2.34 3.31 2.89
09:00 Джубило Ивата - Шимизу Ес-Пулс 1 - 2 2.54 3.43 2.55
10:00 Висел Кобе - Санфрече Хирошима 2 - 4 2.20 3.34 3.08
10:00 Гамба Осака - Урава Ред Даймъндс 0 - 1 2.56 3.48 2.49
10:00 Оита Тринита - Вегалта Сендай 2 - 0 2.08 3.39 3.30
11:00 Шонан Белмар - Мацумото Ямага 1 - 1 2.63 3.08 2.68
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Мито Холихок 1 - 2 2.13 3.02 3.50
08:00 Гифу - В-Варен Нагазаки 0 - 4 2.89 3.10 2.40
08:00 Киото Санга - Звейген Канадзава 2 - 1 3.55 3.09 2.07
08:00 Омия Ардижа - Йокохама ФК 2 - 1 2.07 3.09 3.56
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Фагиано Окаяма 0 - 0 2.72 3.14 2.51
09:00 Кашива Рейсол - Точиги СК 0 - 0 1.34 4.53 8.24
10:00 Ренофа Ямагучи - Кагошима Юнайтед 1 - 0 1.85 3.58 3.72
10:00 Токушима Вортис - Ехиме ФК 1 - 1 1.88 3.14 4.24
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
22:00 Замалек Кайро (Еги) - ХУСА Агадир (Мар) 1 - 0 1.30 4.24 9.39

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2019 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане