Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Оксфорд Юнайтед като домакин 5 загуби от 6 мача

Портсмут като гост няма загуба от 6 мача

Форест Грийн Роувърс няма загуба от 12 мача

Трапани само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Линфийлд няма загуба от 10 мача

Нюри Сити като гост само загуби от 5 мача

Зирка Кропивницкий 10 загуби от 11 мача

Агробизнес Волочиск като домакин само загуби от 4 мача

Днипро-1 няма равенство от 11 мача

Анкета

Кой ще спечели Световното Клубно Първенство в ОАЕ през 2018 година?

ТВ програма
Diema Sport 2
Барнзли - Лутън Таун
14:00 на живо
BNT3
Словакия - Чехия
16:00 на живо
BNT3
Норвегия - Словения
19:00 на живо
EuroSport 2
Минесота Юнайтед - Колорадо Рапидс 21:00 на живо
BNT3
Холандия - Германия
21:45 на живо
BNT1
България - Кипър
21:45 на живо
EuroSport 2
Ди Си Юнайтед - Далас
23:55 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 13 октомври, 2018 Подреждане по час

Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Холандия - Германия 3 - 0 3.32 3.53 2.05
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
16:00 Словакия - Чехия 1 - 2 2.13 3.23 3.42
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4 Рез. 1 X 2
21:45 Ирландия - Дания 0 - 0 3.03 3.00 2.45
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 3 Рез. 1 X 2
19:00 Норвегия - Словения 1 - 0 1.70 3.58 4.88
21:45 България - Кипър 2 - 1 1.49 3.83 7.02
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1 Рез. 1 X 2
19:00 Грузия - Андора 3 - 0 1.11 7.24 24.19
19:00 Латвия - Казахстан 1 - 1 2.77 2.88 2.69
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Армения - Гибралтар 0 - 1 1.04 11.77 32.52
21:45 Македония - Лихтенщайн 4 - 1 1.07 9.56 27.27
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Уганда - Лесото 3 - 0 1.41 3.73 8.66
16:00 Южна Африка - Сейшелски острови 6 - 0 1.08 8.94 20.05
18:00 Екваториална Гвинея - Мадагаскар 0 - 1 1.86 3.15 4.23
18:00 Мозамбик - Намибия 1 - 2 1.81 3.03 4.71
18:00 Нигерия - Либия 4 - 0 1.46 3.63 7.37
20:30 Конго ДР - Зимбабве 1 - 2 1.58 3.45 5.82
21:00 Буркина Фасо - Ботсвана 3 - 0 1.34 4.26 8.84
21:00 Мароко - Коморски острови 1 - 0 1.08 8.85 18.68
21:15 Тунис - Нигер 1 - 0 1.19 5.66 13.73
22:00 Сенегал - Судан 3 - 0 1.24 5.19 10.08
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:30 Перу - Чили 3 - 0 3.12 3.12 2.38
13:00 Оман - Филипини 1 - 1 1.50 3.50 6.00
14:30 Китай - Индия 0 - 0 1.12 7.59 15.00
14:30 Мианмар - Боливия 0 - 3 12.00 6.50 1.13
17:00 Узбекистан - Северна Корея 2 - 0 1.55 3.50 5.25
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Барнзли - Лутън Таун 3 - 2 1.96 3.47 3.68
17:00 Акрингтън Стенли - Брадфорд Сити 3 - 1 1.85 3.42 4.16
17:00 Бъртън Албион - Бристол Роувърс 1 - 0 2.09 3.30 3.44
17:00 Джилингам - Саутенд 0 - 2 3.02 3.42 2.23
17:00 Ковънтри - Уикъмб 1 - 0 2.11 3.31 3.41
17:00 Оксфорд Юнайтед - Плимут 2 - 0 1.97 3.50 3.58
17:00 Рочдейл - Донкастър 2 - 3 2.53 3.38 2.64
17:00 Скънторп - Питърбъро 0 - 2 2.45 3.56 2.62
17:00 Уимбълдън - Портсмут 1 - 2 3.07 3.20 2.31
17:00 Флийтууд Таун - Шросбъри Таун 2 - 1 2.41 3.07 3.06
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
16:00 Нортхямптън Таун - Форест Грийн Роувърс 2 - 1 2.47 3.29 2.74
17:00 Екзитър - Суиндън 2 - 0 2.01 3.43 3.49
17:00 Карлайл - Моркамб 0 - 2 1.84 3.52 4.05
17:00 Кембридж Юнайтед - Милтън Кийнс Донс 0 - 1 3.21 3.35 2.16
17:00 Колчестър - Кроули Таун 3 - 1 1.83 3.54 4.09
17:00 Крю Александра - Бъри 1 - 1 3.33 3.29 2.12
17:00 Нюпорт Каунти - Стивънидж Бороу 2 - 1 2.10 3.33 3.34
17:00 Порт Вейл - Линкълн Сити 2 - 6 3.39 3.28 2.10
17:00 Челтнъм Таун - Йоувил отл. - - -
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Мейдънхед Юнайтед 3 - 1 1.80 3.43 4.22
17:00 Бромли - Бароу 2 - 1 2.00 3.36 3.48
17:00 Дагенъм и Редбридж - Рексъм 1 - 2 4.00 3.33 1.86
17:00 Ийстли - Алдършот Таун 1 - 2 2.14 3.29 3.18
17:00 Лейтън Ориент - Хартлипул 0 - 0 1.72 3.68 4.33
17:00 Салфорд Сити - Брейнтри Таун 2 - 2 1.23 5.77 10.21
17:00 Солихъл Муурс - Ебсфлийт Юнайтед 2 - 1 2.18 3.32 3.08
17:00 Файлд - Мейдстоун Юнайтед 2 - 0 1.48 4.15 6.06
17:00 Хавант и Уотърлувил - Гейтсхед 0 - 1 2.93 3.23 2.30
17:00 Харогейт Таун - Доувър Атлетик 2 - 2 1.52 4.03 5.53
19:15 Халифакс Таун - Честърфийлд 1 - 1 3.09 3.18 2.24
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Осасуна - Кордоба 3 - 1 1.71 3.30 5.24
19:00 Спортинг Хихон - Реус Депортиу 1 - 1 1.64 3.29 6.03
21:30 Алмерия - Лас Палмас 3 - 0 3.10 2.97 2.40
21:30 Нумансия - Сарагоса 1 - 0 2.31 3.03 3.21
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Депортиво Фабрил - Унион Адарве 2 - 3 - - -
19:00 Културал Леонеса - Навалкарнеро 3 - 1 1.50 4.00 5.00
19:00 Унионистас де Саламанка - Валядолид Б 1 - 1 2.25 2.90 3.00
21:30 Реал Мадрид Кастиля - Интернасионал де Мадрид 1 - 1 1.55 3.75 4.75
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Сосиедад Б - Атлетик Билбао Б 1 - 0 2.20 3.05 2.95
19:00 Лейоа - Витория-Гастейс 1 - 1 1.75 3.20 4.20
20:00 Расинг Сантандер - Лангрео 4 - 1 1.35 4.20 7.00
21:00 УД Логронес - Туделано 1 - 0 1.70 3.35 4.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Виляреал Б - Конкуенсе 3 - 2 - - -
20:00 Онтиниент - Барселона Б 0 - 3 - - -
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Римини - Терамо 1 - 1 2.09 3.04 3.27
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Паганезе - Катанзаро 0 - 4 3.93 3.22 1.81
15:30 Трапани - Бишелие 1913 1 - 0 1.51 3.51 5.81
17:30 Сикула Леонцио - Риети 0 - 1 1.66 3.34 4.69
19:30 Казертана - Катания 1 - 1 2.66 2.98 2.51
19:30 Матера - Виртус Франкавила 1 - 2 2.30 2.98 2.93
21:30 Вибонезе - Кавезе 1919 2 - 0 2.10 3.01 3.26
21:30 Ренде 1968 - Потенца 0 - 2 1.84 3.13 3.93
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Оуд Хеверле Льовен - Ломел отл. 2.33 3.27 2.83
21:30 Рьозеларе - Вестерло отл. 2.36 3.32 2.76
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Фрам Ларвик - Берум 2 - 0 1.97 3.75 2.90
17:00 Мос ФК - Гроруд 1 - 1 2.90 3.75 1.97
17:00 Од БК 2 - Рауфос 2 - 3 - - -
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 КФУМ Осло - ФК Брюне 1 - 1 1.97 3.75 2.90
14:00 Шайд - Арендал 1 - 0 1.45 4.20 5.25
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вигри Сувалки - ГКС Тихи 2 - 2 2.50 3.11 2.63
18:00 Хойничанка Хойнице - Битовия Битов 1 - 1 1.83 3.33 3.88
18:00 Хробри Глогов - Стал Мелец 0 - 0 2.37 3.12 2.78
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Авеш - Рио Аве 3 - 0 - - -
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
07:00 Луч-Енергия Владивосток - Авангард Курск 1 - 0 2.42 2.95 2.85
08:00 СКА-Хабаровск - Ротор Волгоград 0 - 1 1.99 3.04 3.71
13:00 Сибир Новосибирск - ФК Нижни Новгород 0 - 0 2.80 3.01 2.43
13:00 Том Томск - ПФК Сочи 1 - 0 2.41 3.09 2.75
14:30 ФК Тамбов - Спартак Москва 2 2 - 0 1.61 3.53 5.13
15:00 ФК Краснодар-2 - Зенит Санкт Петербург 2 2 - 1 1.93 3.25 3.61
15:00 Чертаново Москва - Шинник Ярославл 0 - 1 2.48 3.09 2.65
17:00 Мордовия Саранск - ФК Химки 1 - 1 1.95 3.20 3.56
17:00 ФК Армавир - Балтика Калининград 2 - 2 2.82 3.06 2.37
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Инститют - Балимина Юнайтед 1 - 2 3.61 3.75 1.81
17:00 Крусейдърс - Гленторан 3 - 0 1.38 4.54 6.67
17:00 Линфийлд - Нюри Сити 3 - 1 1.18 6.11 11.00
17:00 Уорънпойнт Таун - Ардс ФК 1 - 0 2.41 3.60 2.47
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Кармартън Таун 1 - 0 1.62 3.81 4.48
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зирка Кропивницкий - Авангард Краматорск 1 - 5 - - -
16:00 Агробизнес Волочиск - Рух Винники 1 - 1 - - -
17:00 Волин Луцк - МФК Николаев 1 - 0 - - -
18:00 Днипро-1 - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 1 - - -
19:00 Металист 1925 Харков - Горняк-Спорт Горишни Плавни 2 - 1 - - -
Финландия - Плейофи Финландия - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 МуСа Пори** - ГБК Кокола 1 - 0 1.80 3.35 3.75
15:00 ТПВ Тампере - МИПА 2 - 1 1.38 4.20 6.25
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
14:30 Пардубице - Баумит Яблонец 1 - 2 4.27 3.60 1.67
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 БК Форвард - Вестерос 2 - 1 - - -
16:00 Сандвикен - Нюкьопинг 5 - 0 - - -
16:00 Солентюна - Линкьопинг Сити 3 - 2 - - -
17:00 Арамейск-Сирианска - Карлслундс 1 - 2 - - -
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Твоокерш - Гребестадс 2 - 1 1.55 3.96 4.71
15:00 Торнс - Хускварна 1 - 3 1.37 4.40 6.24
16:00 Атвидаберг - Одеволд 2 - 1 1.87 3.57 3.32
16:00 Ескилсмине - Люнгшиле 1 - 1 1.90 3.52 3.31
17:00 Шьовде АИК - Оскаршхамн АИК 1 - 2 3.08 3.33 2.06
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Партик Тисъл - Дънди Юнайтед 1 - 2 2.42 3.41 2.65
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Елгин Сити - Каудънбийт 3 - 1 1.86 3.48 3.75
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
17:00 Бохемианс** - Сътън Юнайтед 0 - 0 - - -
17:00 Дънфърмлин - Алоа Атлетик** 2 - 2 1.50 4.01 5.62
17:00 Ийст Файф - Куин ъф Саут 2 - 0 3.47 3.57 1.90
17:00 Рос Каунти - Монтроуз 3 - 1 1.21 5.96 9.53
21:30 Конас Кий - Коулрейн 2 - 0 - - -
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:30 Арсенал Саранди - Атлетико Митре 3 - 0 1.85 3.00 4.60
21:30 Вия Далмине - Депортиво Морон 1 - 1 2.35 2.88 0.00
23:00 Химнасия Хухуй - Институто Кордоба 1 - 0 2.35 2.80 3.25
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:00 Сентрал Кордоба - Химнасия Ла Плата** 1 - 1 4.79 3.28 1.66
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Фламенго RJ - Флуминензе RJ 3 - 0 1.68 3.51 5.02
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Жувентуд RS - Гояс GO 3 - 5 2.67 2.96 2.61
02:30 Атлетико GO - Сампайо Кореа MA 1 - 2 1.77 3.21 4.55
03:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Понте Прета SP 1 - 2 2.31 2.81 3.28
22:30 Вила Нова GO - Боа MG 2 - 0 1.63 3.37 5.59
22:30 Гуарани SP - Авай SC 1 - 2 2.34 2.96 3.03
22:30 Оесте SP - Форталеса CE 0 - 0 2.94 2.92 2.43
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Петапа - Сикинала 1 - 3 2.05 3.05 3.30
22:00 Истапа - Малакатеко 0 - 2 - - -
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Макара Амбато - Делфин Манта 1 - 1 2.04 3.07 3.27
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персеру Серуи - Персела Ламонган 2 - 0 2.24 3.29 2.50
11:30 ПСИС Семаранг - Барито Путера 1 - 0 2.24 3.29 2.50
14:30 Персебая Сурабая - Борнео ФК 0 - 1 2.14 3.29 2.64
Канада - Футболна Лига - Финална Фаза Канада - Футболна Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:00 ФК Воркута** - Скарбъроу СК 1 - 1 - - -
Катар - Старс Къп Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
17:35 Ал-Ахли Доха - Ал-Саилия Доха 2 - 0 - - -
17:35 Ал-Сад Доха - Ал-Райян 0 - 8 4.20 3.75 1.62
19:45 Ал-Шахания - Ал-Хор 1 - 2 2.95 3.20 2.15
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Патриотас Бояка - Рионегро 0 - 1 1.92 3.22 3.69
23:15 Хагуарес де Кордоба - Атлетико Уила 0 - 0 1.85 2.98 4.36
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:45 Мильонариос Богота - Онсе Калдас 1 - 1 2.26 2.93 3.08
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Спортиво Лукеньо - 3 де Фебреро 1 - 1 1.82 3.22 4.06
02:15 Индепендиенте ФБК - Гуарани Асунсион 1 - 0 3.73 3.36 1.85
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:00 Лос Анджелис ФК - Хюстън Динамо 4 - 2 1.41 4.78 6.43
21:00 Минесота Юнайтед - Колорадо Рапидс 0 - 2 1.64 4.10 4.61
23:55 Ди Си Юнайтед - Далас 1 - 0 2.12 3.53 3.12
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Атенас Сан Карлос - Рампла Хуниорс 2 - 2 2.10 3.20 3.30
22:00 Ел Танкуе Сислей - Прогресо Монтевидео 0 - 0 - - -
22:00 Пенярол Монтевидео - Феникс Монтевидео 2 - 0 - - -
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
02:00 Барнечеа - Аудакс Италяно Сантяго** (1 - 1) 0 - 1 3.40 3.10 2.05
21:00 Палестино Сантяго** - Универсидад де Чили (1 - 1) 2 - 0 2.88 3.10 2.30
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
09:00 Гифу - Фагиано Окаяма 2 - 1 2.85 3.04 2.45
09:00 Ехиме ФК - Йокохама ФК 0 - 2 3.59 2.98 2.11
09:30 Ренофа Ямагучи - Ависпа Фукуока 0 - 1 3.15 3.41 2.08
10:00 Вентфорет Кофу - Албирекс Ниигата 0 - 0 2.18 3.10 3.23
10:00 Омия Ардижа - Точиги СК 1 - 0 1.86 3.05 4.48
11:00 Киото Санга - Токушима Вортис 1 - 0 3.60 3.13 2.02
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
01:00 Бахамски острови - Антигуа и Барбуда 0 - 6 5.50 4.50 1.40
03:00 Гренада - Куба 0 - 2 - - -
03:00 Доминиканска република - Кайманови острови 3 - 0 - - -
22:00 Пуерто Рико - Мартиника 0 - 1 - - -
23:00 Търкс и Кайкос - Гвиана 0 - 8 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Динамо Киев (Укр) - Арсенал Киев (Укр) 0 - 1 1.68 3.60 4.00

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 14.12.2018 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане