Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Рапидо де Боусас нито един вкаран гол в 7 мача

Мирандес няма загуба от 7 мача

Кастейон 6 равенства от 7 мача

Атлетико Малагеньо само загуби от 7 мача

Албисола само загуби от 4 мача

Стабек 2 като гост няма равенство от 11 мача

Одева Липани няма равенство от 12 мача

Шелефтео като гост няма победа от 12 мача

Мялби като домакин няма загуба от 12 мача

Интернасионал RS като домакин няма загуба от 13 мача

Сонсонате като домакин няма победа от 7 мача

Леонес като домакин няма победа от 6 мача

ЛД Алахуеленсе няма равенство от 15 мача

Орландо Сити като гост няма равенство от 15 мача

Анкета

Кой ще спечели Световното Клубно Първенство в ОАЕ през 2018 година?

ТВ програма
BNT3
Румъния - Сърбия
16:00 на живо
BNT3
Русия - Турция
19:00 на живо
BNT3
Полша - Италия
21:45 на живо

Мачове за неделя, 14 октомври, 2018 Подреждане по час

Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 3 Рез. 1 X 2
21:45 Полша - Италия 0 - 1 2.79 3.11 2.53
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 2 Рез. 1 X 2
19:00 Русия - Турция 2 - 0 2.15 3.17 3.58
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Израел - Албания 2 - 0 2.02 3.19 3.80
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 4 Рез. 1 X 2
16:00 Румъния - Сърбия 0 - 0 2.97 3.17 2.43
21:45 Литва - Черна Гора 1 - 4 4.25 3.35 1.88
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 3 Рез. 1 X 2
19:00 Азербайджан - Малта 1 - 1 1.24 5.30 12.61
19:00 Фарьорски острови - Косово 1 - 1 3.95 3.25 1.95
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Кения - Етиопия 3 - 0 1.98 2.98 3.81
19:00 Гвинея-Бисау - Замбия 2 - 1 2.78 2.89 2.56
19:30 Сиера Леоне - Гана отл. - - -
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
14:00 Тайланд - Тринидад и Тобаго 1 - 0 2.54 3.34 2.55
19:00 Шотландия - Португалия 1 - 3 4.44 3.34 1.88
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Тенерифе - Луго 0 - 0 1.76 3.30 4.82
17:00 Райо Махадаонда - Реал Овиедо 1 - 0 3.08 2.90 2.47
21:45 Гранада - Майорка 1 - 0 1.86 3.17 4.49
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - Селта Виго Б 3 - 0 2.42 2.99 2.79
13:00 Корухо - Салмантино 1 - 1 1.69 3.65 4.22
13:00 Лас Палмас Атлетико - Фуенлабрада 0 - 1 2.42 3.02 2.78
13:00 СС Рейес - Гихуело 2 - 0 1.87 3.16 3.89
18:00 Понтеведра - Понферадина 0 - 0 2.61 2.87 2.65
19:00 Рапидо де Боусас - Бургос 0 - 1 2.75 3.04 2.41
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо Б - Химнастика де Торелавега 2 - 0 1.76 3.30 4.26
18:00 Исара - Спортинг Хихон Б 0 - 2 2.16 3.01 3.18
18:15 Мирандес - Реал Унион 2 - 2 1.60 3.61 4.73
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Калахора 2 - 1 2.04 3.00 3.49
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Олот 1 - 0 1.96 3.07 3.66
13:00 Валенсия Местая - Еркулес 0 - 0 2.79 3.08 2.34
13:00 Ебро - Сабадел 1 - 3 2.34 2.99 2.88
13:00 Еспаньол Б - Пералада-Жирона Б 3 - 1 1.83 3.13 4.03
13:00 Теруел - Ехеа 0 - 0 2.01 2.93 3.66
17:30 Бадалона - Лейда Еспортиу 1 - 1 2.31 3.04 2.87
19:00 Леванте Б - Кастейон 0 - 0 2.20 2.96 3.12
20:30 Корнеля - Алкояно 1 - 2 2.22 2.95 3.13
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Гранада Б - Атлетико Санлукеньо 0 - 0 1.94 3.10 3.65
13:00 Картахена - Мелия 0 - 2 1.92 3.10 3.71
13:00 Сан Фернандо - Ибиса 2 - 0 2.13 3.02 3.20
17:30 Хумиля - Алмерия Б 1 - 0 1.99 3.05 3.53
18:00 Линенсе - Вияновенсе 1 - 1 1.87 3.05 4.02
18:30 УКАМ Мурсия - Атлетико Малагеньо 3 - 1 1.28 4.65 8.66
19:00 Ел Ехидо 2012 - Рекреативо 0 - 1 2.21 2.99 3.09
19:00 Марбеля - Реал Мурсия 0 - 0 2.68 3.01 2.46
19:30 Талавера де ла Рейна - Бадахос 4 - 0 1.96 3.02 3.69
20:00 Дон Бенито - Севиля Атлетико 0 - 1 2.13 2.98 3.25
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арцакена - Ювентус Б 1 - 0 2.52 3.01 2.68
15:30 Карарезе - Новара 4 - 2 2.47 2.94 2.77
15:30 Кунео - Олбия 1 - 0 2.46 2.92 2.80
15:30 Пистоезе - Пиза 0 - 2 2.91 3.00 2.33
17:30 Алесандрия - Сиена 1 - 1 2.20 2.99 3.15
17:30 Аурора Про Патрия - Про Верчели 0 - 1 3.30 3.07 2.10
21:30 Албисола - Пиаченца 1 - 1 4.10 3.25 1.81
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Алма Ювентус Фано - Джиана Ерминио 1 - 0 2.44 2.83 2.91
15:30 Виртус Верона - Тернана 0 - 2 3.28 3.09 2.10
15:30 Имолезе - Губио 1 - 0 2.68 2.85 2.63
15:30 Равена - Самбенедетезе 2 - 0 2.34 2.94 2.97
15:30 Ренате - Вис Пезаро 1898 0 - 1 2.23 2.98 3.11
15:30 Фермана - Судтирол 0 - 0 2.51 2.84 2.81
19:30 Албинолефе - ФералпиСало 0 - 1 2.51 2.86 2.79
19:30 Порденоне - Виченца Виртус 1 - 1 2.24 3.08 2.98
20:00 Монца 1912 - Триестина 1 - 1 2.36 2.96 2.90
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Витербезе - Монополи 1966 отл. - - -
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Унион Сент Жилоаз - Беершот Вилрийк отл. 2.27 3.19 2.96
19:00 Тубиз - Мехелен отл. 5.66 4.07 1.50
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Кьоге - Силкеборг 1 - 2 2.64 3.30 2.45
14:45 Фредериция - Виборг отл. - - -
14:45 Хвидовре - Тистед 5 - 1 2.04 3.41 3.30
14:45 Хелзингор - Нюкьобинг 1 - 2 1.99 3.42 3.42
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Аскер - Алта 0 - 1 1.63 3.98 4.02
17:00 Мьолнер - Нюбергсунд 2 - 2 1.72 3.93 3.56
19:00 Фредрикстад - Стабек 2 5 - 0 1.37 4.75 5.90
19:00 Хьонефос - Елверум 3 - 2 4.24 4.23 1.55
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:30 Флекерьой - Хьодд 1 - 1 3.26 3.97 1.81
16:00 Киелсос - Братвог 0 - 1 1.79 3.74 3.46
16:00 Нардо - Видар 0 - 3 1.81 3.75 3.39
16:00 Стьордалс Блинк - Айерсун 1 - 3 2.90 3.74 2.00
18:00 Вард Хаугесунд - Волеренга Осло 2 3 - 3 2.70 4.50 1.90
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Ещорил Прая - Варзин 2 - 2 1.52 3.75 5.83
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 ФК Тюмен - Факел Воронеж 1 - 1 1.91 3.12 3.92
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Татран Прешов 1 - 1 1.61 3.73 4.28
11:30 Попрад - Татран Липтовски Микулаш 0 - 5 1.76 3.72 3.54
16:00 Дубница - Дукла Банска Бистрица 1 - 1 1.67 3.65 3.96
16:00 Интер Братислава - Комарно 2 - 0 2.73 3.32 2.22
16:00 Партизан Бардейов - Скалица 0 - 0 4.26 3.71 1.62
16:00 Славой Требишов - Локомотив Кошице 1 - 1 2.07 3.33 3.04
16:00 ШТК 1914 Шаморин - Одева Липани 2 - 2 1.40 4.20 5.79
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Оболон-Бровар Киев - Ингулец Петрово 1 - 1 2.30 2.98 2.86
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
13:15 Го Ахед Игълс - Рода 3 - 0 1.79 3.91 3.59
15:30 Спарта Ротердам - Камбур 3 - 0 1.60 4.07 4.63
17:45 Твенте - МВВ Маастрихт 0 - 1 1.53 4.19 5.08
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Тийм ТГ - Акрополис 1 - 3 2.99 3.62 2.02
16:00 Карлстад Юнайтед - Рюнинге 2 - 2 1.51 4.19 4.74
17:15 Умео ФК - Асириска Сьодертале 3 - 1 1.40 4.52 5.52
18:00 Сирианска Сьодертале - Шелефтео 3 - 1 1.16 6.44 10.58
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Мялби - Утсиктенс 1 - 1 1.31 4.98 6.62
17:00 Карлскруна - Лунд 5 - 4 2.31 3.50 2.54
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Сан Хосе Оруро - Дестройърс Санта Крус 3 - 1 1.22 4.77 11.49
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Сантос SP - Коринтианс SP 1 - 0 1.71 3.34 5.15
03:00 Баия BA - Парана Клуб PR 2 - 0 1.40 4.15 7.98
17:00 Чапекоензе SC - Витория Салвадор BA 0 - 1 1.92 3.28 3.97
22:00 Васко да Гама RJ - Крузейро MG 2 - 0 2.07 3.21 3.52
22:00 Интернасионал RS - Сао Пауло SP 3 - 1 2.11 3.03 3.63
22:00 Палмейрас SP - Гремио RS 2 - 0 1.80 3.29 4.55
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Фигуерензе SC - Коритиба PR 2 - 2 2.12 2.99 3.44
03:00 Лондрина PR - Сао Бенто SP 2 - 1 1.79 3.13 4.65
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
18:00 Депортиво Ла Гуайра - Каракас 1 - 2 2.25 3.06 2.83
Венецуела - Копа Венецуела Венецуела - Копа Венецуела Рез. 1 X 2
23:00 Арагуа Маракай - Депортиво Анзоатеги 3 - 2 2.65 2.55 2.80
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес - Санарате 1 - 0 1.46 3.64 6.02
21:00 Антигуа ГФК - Кобан Империал 1 - 2 1.80 2.97 4.38
23:30 Гуастатоя - Мунисипал 2 - 0 1.44 3.71 6.26
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Аукас Кито - Ел Национал Кито 3 - 2 1.66 3.57 4.19
02:30 Универсидад Католика Кито - ЛДУ Кито 0 - 1 2.30 3.07 2.90
22:00 Депортиво Куенка - Текнико Университарио 1 - 3 1.66 3.50 4.59
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Сонсонате - Чалатенанго 1 - 4 2.13 3.17 2.96
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 ПСМ Макасар - Арема Маланг 2 - 1 1.44 3.85 5.92
14:30 Мадура Юнайтед - Персия Джакарта 0 - 1 1.83 3.44 3.54
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Алианса Петролера - Бояка Чико 1 - 0 1.66 3.49 4.97
03:45 Санта Фе Богота - Хуниор Баранкиля 2 - 2 1.66 3.28 5.35
23:15 Леонес - Ла Екуидад Богота 0 - 1 3.06 2.65 2.51
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Сантос де Гуапилес - Гуадалупе 0 - 2 1.57 3.69 4.93
04:30 Сан Карлос - Картахинес 1 - 1 1.91 3.41 3.54
20:05 ЛД Алахуеленсе - Лимон 1 - 0 1.34 4.94 6.32
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
06:35 Окланд Сити - Тим Уелингтън 4 - 3 - - -
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
16:05 Ал Итихад Калба - Бани Яс 1 - 2 2.21 3.28 2.80
16:10 Ал Вахда Абу Даби - Диба Ал Фуджейра 2 - 0 1.11 7.16 13.81
18:45 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Аджман 2 - 1 2.30 3.29 2.67
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Капиата - Сол де Америка 0 - 1 2.70 3.27 2.37
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Университарио де Депортес - Унион Комерсио 2 - 1 1.79 3.56 3.83
23:00 Спорт Бойс - Алианса Лима 1 - 1 3.58 3.29 1.92
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Ню Инглънд Революшън - Орландо Сити 2 - 0 1.44 4.67 5.95
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Ливърпул Монтевидео - Дефенсор Спортинг 2 - 1 2.79 3.16 2.30
22:00 Данубио Монтевидео - Торке Монтевидео 3 - 1 1.72 3.45 4.13
22:00 Монтевидео Уондърърс - Расинг Клуб Монтевидео 1 - 2 2.21 3.20 2.90
22:00 Серо Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 4 - 2 2.12 3.14 3.16
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Хутикалпа - Реал де Минас 3 - 2 2.11 3.18 3.08
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Звейген Канадзава - Мацумото Ямага 0 - 2 3.06 3.09 2.27
08:00 Каматамаре Сануки - Роасо Кумамото 1 - 0 2.85 3.09 2.41
08:00 Мито Холихок - Токио Верди 0 - 1 2.57 2.86 2.86
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Монтедио Ямагата 2 - 1 2.17 3.38 3.00
09:00 Мачида Зелвия - Оита Тринита 3 - 2 3.33 3.18 2.11
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
08:00 Йокохама Ф-Маринос** - Кашима Антлърс (2 - 1) 2 - 2 2.51 3.43 2.49
10:00 Шонан Белмар** - Кашива Рейсол (1 - 1) 1 - 1 2.61 3.15 2.56
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
01:30 Суринам - Брит. Вирджински о-ви 5 - 0 - - -
05:00 Ел Салвадор - Барбадос 3 - 0 1.44 4.59 5.25

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 14.12.2018 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане