Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Борусия Дортмунд като домакин 36 вкарани гола в 10 мача - 3.60 на мач

Валенсия като домакин няма загуба от 12 мача

Гренобъл Фут 38 като домакин 8 равенства от 11 мача

Тулон няма победа от 21 мача

Ред Бул Залцбург няма загуба от 18 мача

ЛАСК Линц като гост само победи от 9 мача

Беершот като домакин 4 равенства от 5 мача

Витоша Бистрица 17 загуби от 20 мача

Уорънпойнт Таун като домакин няма равенство от 14 мача

Де Граафшап като домакин няма загуба от 12 мача

Аделаида Юнайтед няма равенство от 16 мача

Ал Ахли Кайро само победи от 14 мача

ФУС Рабат като гост 6 равенства от 8 мача

Ал Аин като гост 21 вкарани гола в 7 мача - 3.00 на мач

Ал Вехда Мека няма равенство от 17 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Спортинг Кристал - Барселона Гуаякил 02:30 на живо
MAX Sport 3
Индепендиенте - Форталеса CE 02:30 на живо
Diema Sport
Царско Село София - Витоша Бистрица 17:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт 21:30 на живо
Diema Sport
Хъл Сити - Суонзи
21:45 на живо
Ring.BG
Монако - Монпелие
21:45 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Лестър
22:00 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Атлетико Мадрид 22:00 на живо

Мачове за петък, 14 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Уулвърхямптън - Лестър 0 - 0 2.55 3.27 2.90
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Хъл Сити - Суонзи 4 - 4 3.04 3.45 2.29
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт 4 - 0 1.43 5.16 6.51
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Санкт Паули - Динамо Дрезден 0 - 0 1.85 3.46 4.21
19:30 Хайденхайм - Нюрнберг 2 - 2 2.26 3.33 3.09
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Пройсен Мюнстер - Вюрцбургер Кикерс 0 - 0 3.52 3.71 1.88
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Валенсия - Атлетико Мадрид 2 - 2 3.53 3.07 2.27
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Ла Коруня - Жирона 2 - 2 2.89 2.84 2.74
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Пескара - Читадела 1 - 2 2.59 2.98 2.88
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Монако - Монпелие 1 - 0 1.75 3.58 4.73
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Валансиен - Сошо 3 - 2 2.47 2.81 3.22
21:00 Гренобъл Фут 38 - Шамоа Ниор 3 - 1 1.74 3.21 5.36
21:00 Каен - Троа 0 - 1 2.63 2.78 3.04
21:00 Льо Ман - Родес 0 - 0 2.42 3.03 3.03
21:00 Оксер - Шамбли 0 - 0 1.77 3.05 5.57
21:00 Орлеан - Аячо 0 - 3 3.32 2.99 2.29
21:00 Париж ФК - Льо Авър 1 - 0 3.23 2.82 2.45
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 Вилфранш-Божоле - Ред Стар Париж 0 - 0 2.00 2.85 3.93
21:00 Авранш - Шоле 1 - 0 2.35 2.87 3.04
21:00 Бастия-Борго - Булон 1 - 0 3.09 2.95 2.28
21:00 Дюнкерк - Бурж-Перона 3 - 4 1.96 3.22 3.51
21:00 Конкарно - Лион-Дюшер 3 - 0 2.66 2.68 2.81
21:00 Кретей-Луситанос - Кювили-Руан 1 - 3 2.08 3.05 3.36
21:00 Лавал - Безие 1 - 0 1.97 3.02 3.78
21:00 Льо Пюи Фут 43 Оверн - Газелек Аячо 1 - 0 1.98 3.00 3.75
21:00 По - Тулон 3 - 0 1.40 3.89 7.60
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
20:00 Ред Бул Залцбург - ЛАСК Линц 2 - 3 1.68 4.02 4.48
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Ойпен - КАА Гент 2 - 3 5.87 4.30 1.51
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Беершот - Оуд Хеверле Льовен 2 - 1 2.24 3.32 2.91
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Царско Село София - Витоша Бистрица 1 - 0 1.52 3.87 5.44
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ерготелис - Аполон Лариса 1 - 0 - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Есберг - ФК Копенхаген 1 - 0 4.53 3.64 1.74
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Афула - Кфар Касем 1 - 0 - - -
15:00 Апоел Бней Лод - Апоел Акре 0 - 1 - - -
15:00 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Ашкелон 2 - 2 1.75 3.40 4.30
15:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Ноф Хагалил 0 - 0 - - -
15:00 Апоел Рамат Ган - Бней Сахнин 1 - 5 - - -
15:00 Апоел Рамат Хашарон - Макаби Петах Тиква 0 - 4 - - -
15:00 Макаби Назарет - Апоел Ум ал-Фахм 0 - 0 - - -
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дъндолк - Дери Сити 1 - 0 1.44 4.11 6.80
21:45 Корк Сити - Шелбърн 0 - 1 2.20 3.15 3.22
21:45 Сейнт Патрикс - Уотърфорд Юнайтед 0 - 1 1.63 3.62 5.36
22:00 Фин Харпс - Слиго Роувърс 1 - 0 2.80 3.12 2.48
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:00 ФХ Хафнарфьордур - Тротур Рейкявик 3 - 1 1.18 6.46 10.18
21:00 Фьолнир Рейкявик - Стярнан Гардабаер 0 - 2 4.11 3.98 1.66
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Етникос Ахна - Олимпиакос Никозия 0 - 1 2.42 3.21 2.66
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Гурник Забже - Арка Гдиня 2 - 0 1.81 3.46 4.31
21:30 Лехия Гданск - Пяст Гливице 1 - 0 2.44 3.14 2.88
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Витория Сетубал - Жил Висенте 1 - 2 2.69 2.90 2.85
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:30 Киндия Търговище - Волунтари 1 - 2 2.42 3.09 2.97
20:00 Клуж - Виторул Констанца 0 - 0 1.51 3.88 6.38
Русия - Други Русия - Други Рез. 1 X 2
10:00 Ротор Волгоград - КАМАЗ Челни 2 - 2 1.55 4.00 5.00
18:15 Факел Воронеж - Урал Свердловска област 2 - 1 9.50 5.25 1.25
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Балимина Юнайтед - Линфийлд 1 - 4 8.41 4.82 1.30
21:45 Гленторан - Карик Рейнджърс 0 - 0 1.31 4.73 7.92
21:45 Дънганън Суифтс - Ларн 0 - 2 5.33 4.35 1.46
21:45 Уорънпойнт Таун - Инститют 2 - 2 1.98 3.49 3.27
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Истанбул Башакшехир - Бешикташ 1 - 0 2.15 3.45 3.16
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Алтънорду - Османлиспор 2 - 2 1.80 3.47 3.96
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Конас Кий - Карнарвън Таун 4 - 0 1.31 4.91 8.03
22:00 Бала Таун - Дъ Ню Сейнтс 1 - 1 3.77 3.80 1.77
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Абъристуит Таун - Еърбъс ЮК 5 - 3 1.88 3.91 3.26
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 ХИФК Хелзинки - Интер Турку 1 - 1 2.95 3.10 2.31
18:30 КуПС Куопио - Сейняйоен ЯК 1 - 0 1.76 3.58 4.08
19:00 МуСа Пори - Гнистан Хелзинки 1 - 1 2.61 3.44 2.38
19:30 СЯК Академия - КПВ Кокола 0 - 6 9.53 5.42 1.24
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 ВВВ Венло - Хераклес 1 - 0 2.45 3.56 2.67
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Камбур 0 - 1 3.18 3.72 2.00
21:00 Волендам - Телстар 1 - 1 1.63 4.05 4.44
21:00 Де Граафшап - Рода 2 - 0 1.26 5.56 8.77
21:00 Ден Бош - Йънг Утрехт 3 - 2 1.69 3.93 4.11
21:00 Екселсиор - Йънг АЗ Алкмаар 3 - 3 1.45 4.82 5.32
21:00 НЕК Ниймеген - Хелмонд Спорт 2 - 0 1.20 6.46 10.55
21:00 ТОП Ос - Дордрехт 1 - 3 2.23 3.38 2.96
21:00 ФК Айндховен - Йънг ПСВ 1 - 1 1.91 3.67 3.40
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Локомотив Загреб - Истра 1961 2 - 0 1.49 4.13 5.84
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Чешке Будьовице - Млада Болеслав 3 - 0 2.17 3.42 3.10
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Грасхопърс - Кринс 0 - 1 1.78 3.62 3.90
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Алоа Атлетик - Дънди Юнайтед 0 - 0 6.93 4.65 1.37
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:45 Партик Тисъл - Рейт Роувърс 1 - 2 1.88 3.65 3.45
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Аделаида Юнайтед - Сентръл Коуст Маринърс 2 - 0 1.42 4.70 6.56
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Хорхе Вилстерман - Реал Санта Крус 0 - 0 - - -
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:15 Ново Хамбурго RS - Понте Прета SP 1 - 2 3.20 3.30 2.35
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Санта Круз PE - АВС RN 1 - 0 2.15 3.25 3.10
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:30 Яракуянос Сан Фелипе - Минерос де Гуаяна 0 - 2 2.62 2.94 2.56
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:15 Ал Ахли Кайро - Ал Масри Порт Саид 3 - 0 1.25 4.78 11.06
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Индепендиенте дел Вале - Мушук Руна 2 - 1 1.44 4.04 6.29
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Мохун Баган Калкута - НЕРОКА Имфал 6 - 2 - - -
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Одиша - НортИйст Юнайтед 2 - 1 1.74 3.47 4.14
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Трактор Сази Табриз - Сайпа Карадж 3 - 1 1.74 3.00 4.92
14:00 Насажи Мазандаран - Парс Джонуби Джем 0 - 0 2.02 2.75 3.96
14:00 Пейкан Техеран - Фулад Хузестан Ахваз 1 - 2 2.99 2.75 2.42
14:30 Санат Нафт Абадан - Гол Гохар Сирджан 1 - 2 1.82 2.80 4.90
14:45 Шахин Бушер - Машин Сази Табриз 3 - 1 3.28 2.80 2.22
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Перес Селедон - Сантос де Гуапилес 3 - 3 2.20 3.30 2.90
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Спортинг Ганьоа - Танда 1 - 2 - - -
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:45 Ал Насър Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 1 - 0 - - -
18:15 Ал Тадамон - Ал Салмия Кувейт 1 - 3 - - -
Мавритания - Лига 1 Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 Гард Насионал - Тевраш Зейна 0 - 1 - - -
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ИР Танжер - ФУС Рабат 2 - 1 - - -
20:00 МК Уджда - Рапиде Оуед Зем 1 - 0 1.93 2.93 4.08
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
04:30 Корекаминос УАТ - Тампико Мадеро 1 - 0 - - -
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ал Итихад Калба - Ал Аин 1 - 4 - - -
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Сиенсиано - Депортиво Лякуабамба 5 - 2 1.40 4.29 6.93
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ал Адал - Ал Таавон 0 - 0 - - -
17:25 Ал Шабаб Рияд - Ал Насър Рияд 2 - 4 - - -
19:25 Ал Вехда Мека - Ал Ахли Джеда 2 - 0 2.25 3.34 2.79
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Самут Пракан Сити - Чианграй Юнайтед 1 - 1 - - -
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:30 Унион Ла Калера - Депортес Ла Серена 2 - 1 1.83 3.37 4.06
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Стеленбош - СуперСпорт Юнайтед 1 - 0 3.30 2.98 2.16
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
02:30 Спортинг Кристал (Пер) - Барселона Гуаякил (Екв) 2 - 1 2.54 3.25 2.66
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Замора Баринас (Вен) - Пласа Колония (Уру) 1 - 0 2.25 2.95 3.70
02:30 Индепендиенте (Арж) - Форталеса CE (Бра) 1 - 0 1.60 3.70 6.50
02:30 Куско (Пер) - Аудакс Италяно Сантяго (Чил) 2 - 0 2.25 3.10 3.60
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
01:00 Рейнджърс Талка (Чил) - Нубленсе Чилан (Чил) 1 - 0 2.95 3.10 2.20
10:00 Мадура Юнайтед (Идн) - Персебая Сурабая (Идн) 2 - 4 1.75 3.60 3.60
10:00 Тханхоа (Вие) - Намдин (Вие) 1 - 0 2.70 3.70 2.10
12:00 ГКС Катовице (Пол) - Пуща Неполомице (Пол) 1 - 2 2.60 3.30 2.30
14:00 Персик Кедири (Идн) - Бхаянгкара ФК (Идн) 3 - 0 6.00 4.40 1.36
14:00 Простейов (Чех) - Скалица (Слк) 1 - 1 2.40 3.50 2.40
14:30 Меджимурие (Хър) - Рудеш Загреб (Хър) 1 - 0 2.25 3.30 2.70
15:00 Заря Луганск (Укр) - Торпедо-БелАЗ Жодино (Блр) 0 - 0 1.73 3.40 4.00
15:00 Норкьопинг (Шве) - Брейдаблик Коупавогюр (Исл) 4 - 2 - - -
15:00 Рийд (Авс) - Дукла Прага (Чех) 2 - 0 1.83 3.60 3.40
15:30 Стрьомгодсет (Нор) - Бодо Глимт (Нор) 0 - 5 - - -
16:00 Ахмат Грозни (Рус) - ПФК Сочи (Рус) 2 - 2 2.25 3.40 2.65
16:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Хакен (Шве) 2 - 0 - - -
16:30 Динамо Москва (Рус) - Спартакс Юрмала (Лат) 5 - 0 - - -
17:15 Ранхайм (Нор) - Бюасен (Нор) 3 - 0 1.09 8.50 12.00
18:00 Кристиансунд (Нор) - Розенборг (Нор) 3 - 1 - - -
18:00 Олесунд (Нор) - Хьодд (Нор) 4 - 2 - - -
18:00 Старт Кристиансанд (Нор) - Флекерьой (Нор) 1 - 1 - - -
18:30 Елфсборг (Шве) - Хелзинборг (Шве) 4 - 0 - - -
18:45 Гроруд (Нор) - Киелсос (Нор) 2 - 2 1.68 4.02 3.75
19:00 Розенборг 2 (Нор) - Нардо (Нор) 5 - 0 2.05 3.82 2.76
19:30 Аустрия Виена II (Авс) - Аустрия Клагенфурт (Авс) 1 - 3 2.60 4.01 2.16
20:10 Джуниърс ОО (Авс) - Флоридсдорфер АК (Авс) 1 - 0 2.20 3.70 2.50

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане