Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Борусия М'Гладбах като домакин няма равенство от 12 мача

Безие като домакин няма победа от 13 мача

Амщетен като домакин няма победа от 8 мача

Дъндолк 3 равенства от 5 мача

Бохемианс само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Ф91 Дюделанж като гост 25 вкарани гола в 8 мача - 3.12 на мач

Рюмеланж 50 получени гола в 16 мача - 3.12 на мач

Ваалвийк като гост няма равенство от 13 мача

Твенте като домакин няма равенство от 13 мача

Пърт Глори като гост няма загуба от 10 мача

Машин Сази Табриз като гост 8 равенства от 10 мача

Ал-Араби Доха няма равенство от 18 мача

Маратон Сан Педро няма загуба от 11 мача

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Пенярол Монтевидео - Сан Хосе Оруро 00:00 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Ботев Враца 17:30 на живо
Diema Sport
Ница - Тулуза
20:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Фрайбург 21:30 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Фиорентина
21:30 на живо
Nova Sport
Донкастър - Барнзли
21:45 на живо
Diema Sport 2
Лил - Монако
21:45 на живо
MAX Sport 4
Реал Сосиедад - Леванте
22:00 на живо

Мачове за петък, 15 март, 2019 Подреждане по час

Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Донкастър - Барнзли 0 - 0 2.90 3.35 2.40
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Нюпорт Каунти - Челтнъм Таун 1 - 0 1.98 3.37 3.88
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Борусия М'Гладбах - Фрайбург 1 - 1 1.57 4.09 5.75
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Хайденхайм - Унион Берлин 2 - 1 3.37 3.36 2.12
19:30 Холщайн Кил - Ерцгебирге Ауе 5 - 1 1.75 3.70 4.44
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Юрдинген 05 - Фортуна Кьолн 1 - 1 2.41 3.14 2.91
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Реал Сосиедад - Леванте 1 - 1 1.87 3.56 4.20
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:30 Каляри - Фиорентина 2 - 1 3.22 3.25 2.28
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Пескара - Козенца 1 - 1 2.29 3.02 3.34
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Ница - Тулуза 1 - 1 2.12 3.10 3.76
21:45 Лил - Монако 0 - 1 2.07 3.25 3.74
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Безие - Оксер 1 - 0 4.12 2.89 2.06
21:00 Валансиен - Орлеан 1 - 4 2.34 3.07 3.11
21:00 Гренобъл Фут 38 - Нанси 1 - 0 2.23 2.94 3.50
21:00 Льо Авър - Аячо 3 - 1 1.90 3.14 4.35
21:00 Ред Стар Париж - Клермонт Фут 0 - 4 3.94 2.90 2.10
21:00 Сошо - Троа 0 - 0 2.87 2.89 2.62
21:00 Шамоа Ниор - Метц 0 - 3 3.92 2.99 2.06
21:00 Шатору - Париж ФК 0 - 1 3.30 2.72 2.48
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Авранш - ЖА Дранси отл. 2.57 2.73 2.85
21:00 Антанта ССГ - Шоле 1 - 3 2.55 2.90 2.71
21:00 Вилфранш-Божоле - Родес 1 - 1 2.95 2.76 2.47
21:00 Дюнкерк - Бурж-Перона 1 - 4 2.09 3.00 3.39
21:00 Льо Ман - Булон 2 - 3 2.11 2.79 3.63
21:00 Маринян Жиняк - Лион-Дюшер 1 - 2 2.91 2.79 2.47
21:00 По - Кювили-Руан 3 - 0 2.63 2.84 2.69
21:00 Тур - Конкарно 1 - 0 2.03 2.93 3.65
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Амщетен - Блау-Вайс Линц 2 - 0 2.36 3.29 2.72
20:10 Аустрия Виена II - Винер Нойщат 3 - 1 3.52 3.30 1.96
20:10 Вакер Инсбрук II - Аустрия Клагенфурт 2 - 2 2.40 3.17 2.76
20:10 Джуниърс ОО - Аустрия Лустенау 4 - 2 3.06 3.28 2.15
20:10 Лиферинг Залцбург - Рийд 2 - 6 3.13 3.21 2.16
20:10 Форвартс Щайр - Капфенберг отл. 2.72 3.31 2.37
20:10 Хорн - Лафниц 2 - 0 2.75 3.17 2.39
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зира Баку - Кешля 2 - 0 2.17 2.89 3.31
14:00 Сабах Баку - Сумгаит 1 - 1 2.22 2.91 3.18
14:45 Сабаил Баку - Карабах Агдам 1 - 2 5.25 3.49 1.58
17:00 Нефтчи Баку - Габала 1 - 1 1.60 3.38 5.22
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гандзасар Капан - Ширак Гюмри 0 - 0 2.35 2.89 2.88
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
12:00 ФК Слуцк - Динамо Минск** (0 - 2) 1 - 0 4.44 3.43 1.70
16:30 Белшина Бобруйск - Шахтьор Солигорск** (0 - 5) 0 - 1 8.34 4.38 1.33
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Ботев Пловдив - Ботев Враца 1 - 1 1.56 3.83 5.13
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Сабуртало Тбилиси - Торпедо Кутаиси 3 - 0 2.40 3.20 2.60
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Афула - Апоел Ришон Лецион 2 - 1 1.99 3.27 3.23
15:00 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Ашкелон 2 - 0 2.28 3.17 2.75
15:00 Апоел Марморек - Бейтар Тел Авив Рамла 3 - 1 2.39 3.17 2.60
15:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Иксал 2 - 2 1.75 3.56 3.74
15:00 Макаби Назарет - Апоел Рамат Хашарон 3 - 1 2.39 3.17 2.60
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Дъндолк 0 - 2 5.07 3.78 1.62
21:45 Корк Сити - Бохемианс 2 - 0 1.86 3.29 4.15
21:45 УК Дъблин - Фин Харпс 3 - 0 2.37 3.23 2.88
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Сейнт Патрикс 2 - 0 2.78 3.08 2.52
22:00 Шамрок Роувърс - Слиго Роувърс 3 - 0 1.27 5.04 10.11
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Атлон Таун 0 - 1 1.34 4.44 7.95
21:45 Дрогеда Юнайтед - Кабинтили 1 - 4 1.59 3.61 5.35
21:45 Лимерик - Коб Рамблърс 3 - 1 2.40 3.02 2.90
21:45 Шелбърн - Уексфорд Ютс 3 - 0 1.09 8.41 17.72
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
20:00 Лейкнир Рейкявик - Стярнан Гардабаер 3 - 3 5.38 4.62 1.42
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Атирау - Иртиш Павлодар 1 - 3 2.25 3.12 2.75
11:00 Ордабаси Шимкент - Актобе 1 - 0 1.67 3.34 4.26
12:00 Кайсар Къзълорда - Жетису Талдикорган 0 - 1 1.95 3.07 3.51
13:00 Тобол Костанай - Тараз 4 - 1 1.35 4.37 6.52
14:45 Кайрат Алмати - Шахтьор Караганди 2 - 1 1.43 3.85 5.79
15:30 Астана - Окжетпес Кокшетау 2 - 1 1.05 9.07 15.06
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ермис Арадипоу - Еносис Паралимни 1 - 2 3.70 3.39 1.97
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Метта ЛУ Рига - Рига ФК 1 - 2 6.50 3.75 1.44
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:30 Жалгирис Вилнюс - ФК Ритеряй 1 - 1 1.47 3.69 6.41
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
20:30 Жюнес Еш - Ф91 Дюделанж 0 - 3 2.95 3.65 1.99
21:00 Прогрес Нидеркорн - РМ Хам Бенфика 1 - 0 - - -
21:00 Расинг ФК Унион - Диферданж 3 - 3 - - -
21:00 Рюмеланж - ЮС Хостерт 0 - 4 - - -
21:00 УНА Щрасен - Мондорф-ле-Бен 1 - 0 - - -
21:00 Юнион Титус Петанж - Фола Еш 2 - 1 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Висла Плоцк - Погон Шчечин 0 - 2 2.76 3.21 2.51
21:30 Лех Познан - Гурник Забже 0 - 3 1.73 3.61 4.58
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ГКС Тихи - Стал Мелец 1 - 1 3.41 3.16 2.07
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Спортинг Лисабон - Санта Клара 1 - 0 1.25 5.57 11.12
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Сепси Сфънту Георге - Университатя Крайова 0 - 1 3.10 2.98 2.33
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:30 Анжи Махачкала - Криля Советов 0 - 2 5.06 3.22 1.77
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Нюри Сити - Коулрейн 1 - 4 5.05 4.02 1.54
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
15:30 Локомотив Кошице - Татран Прешов 2 - 1 2.18 3.37 2.78
19:00 Похроние Долна Жданя - Татран Липтовски Микулаш 2 - 1 2.10 3.33 2.93
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Бачка Бачка Паланка - Динамо Враня 5 - 1 2.08 3.01 3.31
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Фенербахче - Сивасспор 2 - 1 1.49 4.36 6.00
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ескишехирспор - Алтънорду 2 - 4 2.69 3.18 2.40
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Конас Кий - Нютаун 2 - 0 1.43 4.05 7.05
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
19:00 ВЯС Вантаа - КПВ Кокола 0 - 3 6.90 5.18 1.28
19:00 Гнистан Хелзинки - ВПС Вааса** 1 - 1 5.46 4.54 1.43
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Фортуна Ситард - Еммен 3 - 1 2.04 3.66 3.35
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Спарта Ротердам 1 - 3 3.62 3.61 1.86
21:00 Дордрехт - Рода 3 - 2 2.33 3.55 2.64
21:00 Йънг Утрехт - ФК Айндховен 1 - 3 3.97 3.95 1.71
21:00 Камбур - Йънг ПСВ 3 - 1 2.25 3.63 2.70
21:00 МВВ Маастрихт - Ваалвийк 1 - 4 2.00 3.50 3.30
21:00 НЕК Ниймеген - Ден Бош 5 - 0 1.90 3.86 3.29
21:00 Твенте - Волендам 5 - 0 1.37 4.82 6.86
21:00 Телстар - Йънг АЗ Алкмаар 1 - 0 2.19 3.49 2.89
21:00 ТОП Ос - Йънг Аякс 2 - 1 3.76 3.77 1.78
21:00 Хелмонд Спорт - Го Ахед Игълс 1 - 1 5.55 4.36 1.46
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Интер Запрешич - Истра 1961 3 - 1 2.27 3.19 3.04
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Дукла Прага - Карвина 2 - 1 2.14 3.24 3.28
19:00 Теплице - Виктория Пилзен 2 - 1 3.95 3.34 1.88
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Криенс - Вадуц 2 - 1 2.32 3.25 2.85
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Инвърнес КТ - Рос Каунти отл. 2.79 3.39 2.29
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:50 Аделаида Юнайтед - Пърт Глори 0 - 2 2.92 3.37 2.32
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:30 Химнасия Мендоса - Агропекуарио Аргентино 1 - 0 2.38 2.88 3.20
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Спорт Бойс Уорнес - Блуминг Санта Крус 1 - 5 2.74 3.39 2.20
02:30 Гуабира Монтеро - Роял Пари Санта Крус 3 - 1 2.20 3.42 2.84
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
02:30 Васко да Гама RJ - Авай SC 3 - 2 1.58 3.63 5.31
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
02:30 Конфианка SE - Витория Салвадор BA 2 - 2 3.11 3.09 2.15
02:30 КР Бразил AL - Наутико PE 1 - 2 2.18 3.08 3.07
02:30 Сампайо Кореа MA - АВС RN 0 - 1 2.08 3.03 3.39
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ел Ентаг Ел Харби - Ногум 1 - 1 2.37 2.85 3.04
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Мушук Руна - Индепендиенте дел Вале 0 - 2 2.77 3.19 2.32
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:00 Керала Бластърс - Индиан Ероус 0 - 2 - - -
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:15 Парс Джонуби Джем - Машин Сази Табриз 0 - 1 2.09 2.71 3.52
16:20 Фулад Хузестан Ахваз - Сепахан Исфахан 1 - 1 3.76 2.98 1.91
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ал-Райян - Ал-Хор 1 - 0 1.61 4.07 4.07
18:25 Ал-Араби Доха - Ал-Гарафа Доха 1 - 2 1.97 3.46 3.20
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:30 Кукута Депортиво - Алианса Петролера 2 - 1 1.84 3.24 4.17
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Хуарес** - Веракрус 2 - 2 2.18 3.04 3.21
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
18:15 Ал Вахда Абу Даби - Бани Яс 4 - 1 1.98 3.22 3.20
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Бинасионал - Универсидад де Кахамарка 4 - 1 1.73 3.70 4.05
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ал Раед - Ал Батен 1 - 0 2.26 3.21 2.79
19:00 Ал Етифак Дамам - Ал Шабаб Рияд 1 - 1 3.39 3.43 1.93
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Бруней ДПММ 0 - 0 - - -
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 ПТ Прачуап - Чайнат Хорнбил 3 - 1 1.77 3.27 4.00
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Олимпия Тегусигалпа - Маратон Сан Педро 3 - 0 1.80 3.37 3.75
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Курико Унидо - Кобресал Ел Салвадор 3 - 1 1.96 3.19 3.68
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Блумфонтейн Селтик - Бидвест Уитс 2 - 4 3.12 2.78 2.39
20:00 Кейптаун Сити - Полокване Сити 0 - 0 1.82 3.30 4.12
20:00 СуперСпорт Юнайтед - Кайзер Чийфс 1 - 1 2.81 2.78 2.64
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео (Уру) - Сан Хосе Оруро (Бол) 4 - 0 1.16 6.83 15.28
00:15 Крузейро MG (Бра) - Депортиво Лара (Вен) отл. 1.14 7.00 19.21
02:00 Атлетико PR (Бра) - Хорхе Вилстерман (Бол) 4 - 0 1.21 5.60 14.53
04:00 Емелек Гуаякил (Екв) - Хуракан Буенос Айрес (Арж) 0 - 0 1.84 3.19 4.57
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Лъч Минск (Блр) - Волин Луцк (Укр) 1 - 1 2.00 3.40 3.10
14:00 Бран Берген (Нор) - Бодо Глимт (Нор) 0 - 2 2.10 3.71 2.73
14:00 ТПС Турку (Фин) - Сейняйоен ЯК (Фин) 1 - 0 4.21 3.59 1.66
14:15 Волеренга Осло (Нор) - Стрьомгодсет (Нор) 1 - 1 2.09 3.58 2.81
15:00 Од БК (Нор) - Хаугесунд (Нор) 4 - 0 2.19 3.49 2.73
16:00 Елфсборг (Шве) - Йоребро (Шве) 2 - 0 1.61 3.52 4.79
16:00 Йерв Гримстад (Нор) - Арендал (Нор) 2 - 1 1.80 3.60 3.85
17:00 Норкьопинг (Шве) - Малмьо (Шве) 4 - 1 2.64 3.54 2.26
18:00 Тромсдален (Нор) - Сеня (Нор) 0 - 1 1.24 5.84 8.00
19:00 Норбю (Шве) - Тролхетан (Шве) 2 - 0 1.40 4.40 6.01
19:30 Йостерс (Шве) - Оскаршхамн АИК (Шве) 3 - 2 1.59 4.31 4.14
20:00 Берум (Нор) - Елверум (Нор) 3 - 1 2.24 3.72 2.50

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 25.05.2019 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане