Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Лутън Таун като домакин няма загуба от 18 мача

Съндърланд като домакин няма загуба от 18 мача

Албасете като домакин няма загуба от 14 мача

Арцакена като гост няма равенство от 15 мача

Радник Биелина като гост само 2 вкарани гола в 11 мача - 0.18 на мач

Верея Стара Загора няма победа от 25 мача

Монтана няма загуба от 20 мача

Царско Село София 18 победи от 20 мача

ПАОК няма загуба от 24 мача

Ла Фиорита 11 победи от 12 мача

Партизан Белград като домакин само 3 получени гола в 13 мача - 0.23 на мач

Шахтьор Донецк като гост 9 победи от 10 мача

Славен като гост 10 равенства от 12 мача

Насионал Потоси като домакин само победи от 5 мача

ЛАЛА ФК няма победа от 7 мача

Депортиво Анзоатеги няма победа от 7 мача

Персеполис Техеран като гост 7 равенства от 10 мача

Естеглал Техеран като домакин само 1 получен гол в 10 мача - 0.10 на мач

Ал-Сад Доха 83 вкарани гола в 18 мача - 4.61 на мач

Спорт Бойс само загуби от 4 мача

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
Diema Sport
Верея Стара Загора - Левски София 13:00 на живо
Sport  Plus HD
Уеска - Алавес
14:00 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Кристъл Палас
14:15 на живо
Nova Sport
Лийдс - Шефилд Юнайтед
14:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Септември София 15:15 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Сампдория
16:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - РБ Лайпциг
16:30 на живо
Nova Sport
Сток Сити - Рединг
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Селта Виго
17:15 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Берое
17:45 на живо
EuroSport 2
Щутгарт - Хофенхайм
18:30 на запис
MAX Sport 3
СПАЛ - Рома
19:00 на живо
Nova Sport
Суонзи - Манчестър Сити
19:20 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид 19:30 на живо
Diema Sport
Каен - Сент Етиен
21:00 на живо
MAX Sport 3
Торино - Болоня
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Леганес - Жирона
21:45 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Манчестър Юнайтед 21:55 на живо
Diema Sport
Бърнли - Лестър
23:00 на запис
MAX Sport 1
Фейенорд - Вилем II
00:00 на запис

Мачове за събота, 16 март, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Борнемут - Нюкасъл 2 - 2 2.10 3.46 3.62
17:00 Бърнли - Лестър 1 - 2 3.02 3.35 2.42
17:00 Уест Хям - Хъдърсфийлд 4 - 3 1.58 3.97 6.34
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Лийдс - Шефилд Юнайтед 0 - 1 2.14 3.34 3.48
17:00 Астън Вила - Мидълзбро 3 - 0 2.15 3.29 3.56
17:00 Брентфорд - Уест Бромич 0 - 1 2.09 3.62 3.37
17:00 Ипсуич - Нотингам Форест 1 - 1 3.65 3.16 2.18
17:00 Престън - Бирмингам 1 - 0 2.07 3.29 3.75
17:00 Родъръм Юнайтед - Норич 1 - 2 5.76 4.26 1.56
17:00 Сток Сити - Рединг 0 - 0 1.77 3.48 5.04
17:00 Уигън - Болтън 5 - 2 1.73 3.59 5.16
17:00 Хъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 2 2.08 3.44 3.57
17:00 Шефилд Уензди - Блекбърн 4 - 2 2.01 3.36 3.89
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Рочдейл отл. 2.02 3.45 3.61
17:00 Бристол Роувърс - Чарлтън 0 - 0 2.73 3.16 2.66
17:00 Бъртън Албион - Блекпул 3 - 0 2.16 3.17 3.54
17:00 Лутън Таун - Джилингам 2 - 2 1.34 4.98 8.89
17:00 Оксфорд Юнайтед - Брадфорд Сити 1 - 0 1.94 3.48 3.89
17:00 Питърбъро - Ковънтри 1 - 2 2.45 3.44 2.76
17:00 Портсмут - Скънторп 2 - 0 1.61 3.87 5.57
17:00 Саутенд - Уимбълдън 0 - 1 2.29 3.31 3.13
17:00 Съндърланд - Уолсол 2 - 1 1.48 4.22 6.75
17:00 Флийтууд Таун - Плимут 2 - 0 1.92 3.44 4.04
17:00 Шросбъри Таун - Уикъмб 2 - 1 2.14 3.26 3.51
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Кембридж Юнайтед отл. 1.57 3.97 5.80
17:00 Гримсби Таун - Нортхямптън Таун 0 - 0 2.92 3.21 2.48
17:00 Екзитър - Колчестър 3 - 0 2.40 3.22 2.99
17:00 Йоувил - Макълсфийлд Таун 0 - 2 2.35 3.17 3.14
17:00 Крю Александра - Кроули Таун 6 - 1 1.95 3.36 4.02
17:00 Милтън Кийнс Донс - Стивънидж Бороу 1 - 1 1.60 4.00 5.36
17:00 Нотс Каунти - Моркамб 0 - 0 2.02 3.35 3.73
17:00 Олдъм - Транмиър Роувърс отл. 2.30 3.29 3.14
17:00 Суиндън - Порт Вейл 0 - 0 2.17 3.25 3.46
17:00 Форест Грийн Роувърс - Карлайл 1 - 1 1.81 3.61 4.27
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Салфорд Сити 0 - 1 3.87 3.59 1.84
17:00 Барнет - Хартлипул 0 - 0 2.06 3.29 3.42
17:00 Доувър Атлетик - Халифакс Таун 2 - 1 2.02 3.23 3.55
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Боръм Ууд 3 - 2 1.89 3.30 3.96
17:00 Ийстли - Бароу 0 - 1 2.07 3.21 3.43
17:00 Рексъм - Мейдстоун Юнайтед 1 - 0 1.45 4.08 6.66
17:00 Солихъл Муурс - Брейнтри Таун 2 - 1 1.42 4.27 6.86
17:00 Сътън Юнайтед - Гейтсхед 4 - 2 2.29 3.12 3.05
17:00 Хавант и Уотърлувил - Честърфийлд 1 - 2 2.80 3.37 2.32
17:00 Харогейт Таун - Мейдънхед Юнайтед 1 - 0 1.54 3.89 5.48
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:15 Уотфорд - Кристъл Палас 2 - 1 2.25 3.34 3.30
19:20 Суонзи - Манчестър Сити 2 - 3 24.61 10.60 1.10
21:55 Уулвърхямптън - Манчестър Юнайтед 2 - 1 3.52 3.32 2.17
Англия - Други Англия - Други Рез. 1 X 2
17:00 Лейтън Ориент - Телфорд Юнайтед 1 - 0 1.36 4.25 6.89
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Хановер 96 3 - 1 1.62 4.11 5.14
16:30 Волфсбург - Фортуна Дюселдорф 5 - 2 1.83 3.55 4.38
16:30 Шалке 04 - РБ Лайпциг 0 - 1 3.71 3.48 2.01
16:30 Щутгарт - Хофенхайм 1 - 1 3.63 3.86 1.92
19:30 Херта Берлин - Борусия Дортмунд 2 - 3 3.85 3.52 1.95
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Дрезден - Магдебург 1 - 1 2.32 3.24 3.07
14:00 Зандхаузен - Санкт Паули 4 - 0 2.69 3.05 2.73
14:00 Хамбургер - Дармщат 98 2 - 3 1.50 3.98 6.52
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Цвикау 1 - 1 2.14 3.20 3.41
15:00 Веен Висбаден - Пройсен Мюнстер 2 - 0 1.66 3.70 4.87
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Мюнхен 1860 2 - 1 2.03 3.25 3.63
15:00 Оснабрюк - Карл Цайс Йена 3 - 1 1.46 3.93 7.18
15:00 Унтерхахинг - Зоненхоф Гроссашпах 0 - 0 1.62 3.66 5.31
15:00 Шпортфройнде Лоте - Кайзерслаутерн 0 - 2 2.69 3.02 2.67
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Уеска - Алавес 1 - 3 2.45 3.17 3.02
17:15 Реал Мадрид - Селта Виго 2 - 0 1.19 7.20 13.97
19:30 Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид 2 - 0 3.68 2.99 2.23
21:45 Леганес - Жирона 0 - 2 2.12 3.11 3.89
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Албасете - Естремадура 1 - 0 1.94 3.16 4.26
19:00 Кадис - Луго 1 - 1 1.59 3.51 6.51
21:30 Алкоркон - Тенерифе 1 - 1 2.07 3.03 3.94
21:30 Сарагоса - Елче 1 - 0 1.99 3.21 3.91
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:30 Валядолид Б - Навалкарнеро 2 - 1 1.57 3.51 5.44
20:00 Понферадина - Атлетико Мадрид Б 1 - 0 2.31 2.99 2.98
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Аморебиета - УД Логронес 1 - 2 2.70 2.89 2.58
18:00 Витория-Гастейс - Герника Клуб 2 - 2 2.21 2.95 3.14
18:00 Лейоа - Реал Овиедо Б 2 - 2 2.00 3.16 3.40
18:00 Спортинг Хихон Б - Културал Дуранго 1 - 2 1.54 3.51 5.57
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Барселона Б - Еспаньол Б 0 - 1 1.96 3.10 3.64
19:00 Ехеа - Леванте Б 0 - 1 2.29 2.80 3.22
20:00 Еркулес - Лейда Еспортиу 0 - 0 2.02 2.92 3.69
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:30 Атлетико Санлукеньо - Картахена 3 - 1 4.54 3.06 1.78
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Сасуоло - Сампдория 3 - 5 2.42 3.21 3.02
19:00 СПАЛ - Рома 2 - 1 3.91 3.43 1.98
21:30 Торино - Болоня 2 - 3 1.92 3.19 4.50
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Специя 2 - 3 1.98 3.09 4.15
16:00 Ливорно - Салернитана 1 - 0 2.02 3.13 3.93
16:00 Падуа - Перуджа 0 - 1 2.73 2.88 2.84
16:00 Фоджа - Читадела 1 - 1 2.71 3.04 2.70
19:00 Верона - Асколи 1 - 1 1.77 3.30 4.97
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Алесандрия - Виртус Ентела 0 - 0 4.00 3.05 1.87
15:30 Карарезе - Арецо 3 - 0 2.27 2.99 2.97
15:30 Новара - Кунео 1 - 3 2.21 3.00 3.10
15:30 Олбия - Пиза 0 - 1 3.22 2.92 2.17
15:30 Про Верчели - Арцакена 4 - 0 1.46 3.71 6.30
17:30 Албисола - Гоцано 1 - 1 2.69 2.84 2.60
17:30 Аурора Про Патрия - Про Пиаченца 3 - 0 - - -
17:30 Сиена - Лукезе 1 - 0 1.51 3.55 5.81
19:30 Пиаченца - Пистоезе 1 - 0 1.66 3.31 4.78
21:30 Понтедера - Ювентус Б 1 - 0 2.29 2.91 3.03
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:30 Ренате - Албинолефе 0 - 1 2.27 2.80 3.23
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:00 Анже - Амиен 0 - 0 1.99 3.16 4.15
21:00 Гингам - Дижон 1 - 0 2.12 3.10 3.72
21:00 Каен - Сент Етиен 0 - 5 3.41 3.13 2.24
21:00 Ним - Страсбург 2 - 2 2.33 3.21 3.13
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Лориен - Брест 1 - 1 2.34 3.03 3.13
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Луфтетари - Камза 3 - 0 - - -
18:00 Скендербеу Корча - Кукеси 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Пюник Ереван - Арцах Ереван 1 - 0 1.40 3.78 7.11
Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Мехелен** - Беершот Вилрийк (0 - 0) 2 - 1 1.86 3.42 3.94
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Младост Добой Какан - Радник Биелина 0 - 3 2.12 3.00 3.24
16:00 Слобода Тузла - Челик Зеница 0 - 1 1.72 3.25 4.34
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Верея Стара Загора - Левски София 3 - 4 24.63 11.61 1.04
15:15 Лудогорец Разград - Септември София 6 - 0 1.11 7.76 13.96
17:45 ЦСКА София - Берое 2 - 0 1.41 4.11 7.08
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Литекс Ловеч - Струмска Слава Радомир 2 - 0 - - -
15:30 Локомотив София - Поморие 1 - 1 1.44 3.55 5.80
15:30 Монтана - Добруджа Добрич 1 - 2 - - -
15:30 Несебър - Ботев Гълъбово 0 - 0 1.80 3.15 3.80
15:30 Черноморец Балчик - Царско Село София 1 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Рустави - Чихура Сачхере 1 - 1 2.54 3.08 2.48
18:00 Динамо Батуми - Дила Гори 1 - 0 2.56 3.10 2.44
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Астерас Триполис - Ламия 0 - 0 1.61 3.41 6.26
19:00 Панайтоликос - ПАОК 1 - 2 6.57 3.97 1.50
19:30 Пас Янина - Лариса 0 - 0 1.89 3.01 4.67
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ханя Кисамикос - Керкира Корфу 1 - 0 2.10 3.00 3.25
15:30 Трикала - Платаниас 1 - 0 1.98 2.99 3.51
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Куресааре - ФКИ Левадия Талин 0 - 1 16.82 9.12 1.05
13:00 Тулевик Вилянди - Таммека Тарту 0 - 4 4.30 4.13 1.57
16:00 Талина Калев - Нарва Транс 0 - 4 4.77 4.36 1.48
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Макаби Тел Авив - Апоел Хадера 2 - 0 1.14 6.52 13.32
20:30 Макаби Хайфа - Бней Йехуда 0 - 2 1.62 3.44 5.04
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Раанана - Бней Сахнин 2 - 2 2.59 2.99 2.59
18:15 Апоел Тел Авив - МС Ашдод 5 - 1 1.78 3.25 4.21
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Голуей ФК отл. 1.66 3.62 4.73
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:30 Грота Селтярнарнес - Кефлавик 1 - 1 5.44 4.21 1.45
14:00 Викингур Олафсвик - Филкир Рейкявик 0 - 1 - - -
14:15 Брейдаблик Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур 1 - 2 1.56 5.19 3.58
16:00 Нярдвик - Вестманаейяр 1 - 2 3.45 3.77 1.80
17:15 Фрам Рейкявик - ХК Коупавогюр 6 - 3 2.96 3.73 2.00
18:00 Хаукар Хафнарфьордур - Викингур Рейкявик 1 - 3 4.09 4.28 1.59
20:15 Тор Акурейри - Гриндавик 1 - 3 2.33 3.62 2.49
22:15 Магни Гренивик - Акранес 1 - 4 8.37 5.60 1.24
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Неа Саламина - АЕК Ларнака 1 - 0 4.99 3.91 1.54
18:00 Омония Никозия - АЕЛ Лимасол 3 - 1 2.85 3.22 2.24
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Дреница Србица - Феризай 0 - 0 - - -
15:00 Дрита Гниляне - Лирия Призрен 2 - 0 1.51 3.29 5.39
15:00 Лапи Подуево - Балкани Суха река 1 - 1 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Спартакс Юрмала - РФШ Рига 2 - 3 3.03 3.49 2.02
17:00 Йелгава - Вентспилс 2 - 1 4.72 3.75 1.58
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Стумбрас Каунас - Атлантас Клайпеда 2 - 0 1.30 4.71 7.44
17:00 Судува Мариямполе - Кауно Жалгирис 1 - 0 1.29 4.82 7.56
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Зимбру Кишинев - Петрокуб Хинчещ 0 - 1 2.36 3.11 2.53
17:00 Шериф Тираспол - Сперанца Ниспорен 1 - 0 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Ягиелония Бялисток - Корона Келце 1 - 3 2.00 3.26 3.74
19:00 Заглембие Сосновец - Лехия Гданск 0 - 1 3.37 3.28 2.12
21:30 Легия Варшава - Шльонск Вроцлав 1 - 0 1.73 3.48 4.86
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Стомил Олщин - Вигри Сувалки 2 - 1 2.40 3.15 2.79
18:00 ГКС Ястшембе-Здруй - ГКС Катовице 1 - 2 2.32 3.07 3.00
18:00 ЛКС Лодз - Варта Познан 3 - 0 1.55 3.59 5.90
18:00 Сандеця Нови Сонч - Гарбарния Краков 0 - 1 1.55 3.59 5.88
18:00 Хойничанка Хойнице - Хробри Глогов 1 - 2 1.96 3.21 3.69
19:00 Подбескидзе - Битовия Битов 3 - 1 1.94 3.23 3.72
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Белененсеш - Портимонензе 2 - 2 2.37 3.15 3.06
17:30 Витория Сетубал - Спортинг Брага 0 - 1 4.75 3.34 1.80
20:00 Витория Гимараеш - Боавища 3 - 1 1.63 3.55 5.76
22:30 Порто - Маритимо 3 - 0 1.14 7.44 17.30
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Академика Коимбра - Спортинг Брага Б 1 - 0 1.76 3.36 4.44
17:00 Бенфика Б - Пенафиел 2 - 1 1.96 3.27 3.68
17:00 Лейшоес - Ароука 1 - 0 2.38 2.98 2.98
17:00 Мафра - Академико Визеу 2 - 2 2.02 3.29 3.45
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Виторул Констанца - Клуж 0 - 1 2.94 2.92 2.46
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Дунареа Кълъраш - Политехника Яш 1 - 2 2.56 2.91 2.83
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:30 ФК Оренбург - Динамо Москва 1 - 0 2.77 2.80 2.80
13:00 Урал Свердловска област - ЦСКА Москва 0 - 1 4.59 3.20 1.84
15:30 Рубин Казан - ФК Ростов 0 - 2 2.52 2.74 3.21
18:00 Арсенал Тула - Енисей Красноярск 2 - 0 1.78 3.46 4.46
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 ФК Тюмен - Чертаново Москва 1 - 1 2.35 3.05 2.92
14:00 ФК Краснодар-2 - ПФК Сочи 0 - 2 2.83 3.09 2.38
17:00 Балтика Калининград - Спартак Москва 2 2 - 0 2.26 2.99 3.16
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Пенароса 1 - 2 1.62 4.18 3.84
16:00 Либертас - Ла Фиорита 1 - 1 - - -
16:00 Тре Фиори - Мурата 5 - 1 - - -
16:00 Фиорентино - Фолгоре Фалциано 2 - 3 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Уорънпойнт Таун 0 - 1 2.35 3.34 2.65
17:00 Балимина Юнайтед - Гленторан 0 - 2 1.40 4.38 6.29
17:00 Гленавон - Дънганън Суифтс 1 - 0 1.48 3.98 5.62
17:00 Крусейдърс - Клифтънвил 2 - 0 1.80 3.55 3.76
17:00 Линфийлд - Инститют 2 - 0 1.14 6.76 13.04
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Академия Пандев - Силекс Кратово 2 - 0 1.79 3.25 4.02
15:30 Вардар Скопие - Шкупи Скопие 1 - 0 1.66 3.27 4.87
15:30 Македония Гьорче Петров - Беласица Струмица 2 - 1 1.66 3.27 4.87
15:30 Победа Прилеп - Ренова Джепчище 2 - 3 2.56 2.98 2.58
15:30 Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие 1 - 0 1.28 5.01 7.60
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
15:30 Интер Братислава - Партизан Бардейов 2 - 3 1.59 3.81 4.22
15:30 Комарно - Дубница 1 - 1 1.86 3.38 3.40
15:30 Попрад - Скалица 1 - 0 1.83 3.41 3.51
15:30 ШТК 1914 Шаморин - Петржалка Братислава 2 - 1 2.24 3.26 2.70
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Серед - Слован Братислава 1 - 4 6.77 4.10 1.39
18:00 Жилина - Земплин Михаловце 4 - 0 1.51 3.88 5.58
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Железарна Подбрезова - Нитра 1 - 1 2.02 3.19 3.35
18:00 Злате Моравце - Сеница 3 - 2 2.11 3.16 3.20
18:00 Тренчин - Спартак Търнава 0 - 1 2.20 3.21 3.00
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:45 Целие - Триглав 4 - 0 1.79 3.37 4.00
18:00 Мура - Кръшко 5 - 0 1.51 3.55 5.75
21:30 Олимпия Любляна - Марибор 0 - 0 2.48 3.16 2.55
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Земун - Раднички Ниш 0 - 1 9.05 5.07 1.24
16:00 Партизан Белград - Спартак Суботица 1 - 3 1.23 5.31 8.41
17:00 Радник Сурдулица - Напредак Крушевац 1 - 0 1.39 3.98 6.81
19:00 Мачва Шабац - Пролетер Нови Сад 2 - 1 2.49 2.92 2.67
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Коняспор - Ризеспор 0 - 2 2.10 3.26 3.49
15:00 Акхисар Беледиеспор - Касъмпаша 2 - 3 2.41 3.55 2.67
15:00 Ерзурум ББ - Трабзонспор 0 - 1 2.47 3.56 2.59
18:00 Анталияспор - Аланияспор 3 - 0 3.28 3.36 2.13
18:00 Бешикташ - Гьозтепе 1 - 0 1.45 4.47 6.39
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Елязъгспор - Адана Демирспор 0 - 2 3.86 3.65 1.73
12:30 Юмраниеспор - Газиантеп ФК 1 - 2 2.47 2.99 2.79
15:00 Гиресунспор - Истанбулспор 0 - 0 2.06 3.06 3.54
15:00 Османлиспор - Хатайспор 1 - 3 2.12 2.98 3.52
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Бари Таун Юнайтед - Бала Таун 0 - 2 1.90 3.45 3.67
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Черноморец Одеса - Александрия 0 - 3 3.84 3.22 1.89
17:00 Заря Луганск - Шахтьор Донецк 0 - 1 8.26 4.71 1.30
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 МОЛ Види - Мезьокьовешд 1 - 0 1.59 3.63 5.47
18:00 Пушкаш Академи - МТК Будапеща 3 - 2 2.38 3.11 2.88
18:00 Уйпещ - Кишварда 1 - 0 1.54 3.62 6.13
18:00 Ференцварош - Халадаш Сомбатхей 2 - 0 1.16 6.53 13.25
18:00 Хонвед Будапеща - Пакш 3 - 0 2.08 3.04 3.56
20:30 Дебрецен - Диошдьор 1 - 0 1.61 3.73 4.97
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:30 Хака - РоПС Рованиеми 0 - 1 3.75 3.44 1.84
15:00 КТП Котка - Илвес Тампере 0 - 2 5.35 3.94 1.51
15:30 АС Оулу - Хонка 0 - 1 5.23 3.85 1.52
16:00 Киисто Вааса - ФК Лахти 0 - 5 23.56 11.09 1.04
16:00 ТПВ Тампере - ИФК Мариехамн 0 - 2 6.03 4.11 1.44
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Хееренвеен - Де Граафшап 0 - 3 1.50 4.55 5.68
20:45 НАК Бреда - Утрехт 0 - 4 4.31 3.75 1.77
20:45 Фейенорд - Вилем II 2 - 3 1.23 6.23 11.28
21:45 Хераклес - Витес 3 - 2 2.98 3.69 2.19
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Загреб - Славен 3 - 1 1.70 3.47 4.78
18:30 Хайдук Сплит - Рудеш Загреб 3 - 0 1.12 7.54 17.79
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Баник Острава - Млада Болеслав 1 - 1 1.99 3.21 3.74
16:00 Слован Либерец - Фастав Злин 1 - 0 1.60 3.70 5.52
16:00 Словачко - Яблонец 0 - 0 3.43 3.18 2.10
18:30 Спарта Прага - Сигма Оломоуц 2 - 1 1.40 4.32 7.61
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Зноймо 1 - 1 1.88 3.43 3.58
11:15 Хрудим - Пардубице 1 - 1 2.63 3.26 2.37
16:00 Височина Ихлава - Баник Соколов 1 - 0 1.58 3.73 4.87
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Санкт Гален - Лугано 0 - 2 2.24 3.39 3.05
20:00 Сион - Грасхопърс 3 - 0 1.91 3.45 3.92
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Раперсвил-Йона - Сервет 1 - 2 5.17 4.10 1.53
18:30 Шафхаузен - Лозана Спорт 0 - 2 3.48 3.51 1.92
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:15 Юргорден - Хакен** 2 - 2 2.64 3.24 2.48
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Ливингстън 1 - 1 1.63 3.69 5.49
17:00 Рейнджърс - Килмарнък 1 - 1 1.39 4.58 7.78
17:00 Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън отл. 1.78 3.51 4.54
17:00 Хамилтън - Хартс 1 - 0 4.40 3.59 1.78
17:00 Хибърниън - Мъдъруел 2 - 0 1.96 3.31 3.92
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Алоа Атлетик отл. 2.03 3.43 3.30
17:00 Дънфърмлин - Дънди Юнайтед отл. 2.42 3.15 2.77
17:00 Еър Юнайтед - Куин ъф Саут отл. 1.83 3.51 3.83
17:00 Фолкърк - Партик Тисъл 1 - 1 2.85 3.28 2.32
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Ийст Файф 2 - 1 1.60 3.90 4.75
17:00 Брихин Сити - Монтроуз отл. 3.10 3.40 2.10
17:00 Дъмбартън - Еърдри отл. 1.86 3.65 3.63
17:00 Стенхаусмюър - Странрар 0 - 1 2.29 3.45 2.73
17:00 Форфар Атлетик - Рейт Роувърс 2 - 1 3.42 3.62 1.92
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Каудънбийт отл. 3.89 3.48 1.83
17:00 Анан Атлетик - Единбург Сити 3 - 1 2.57 3.18 2.60
17:00 Берик Рейнджърс - Питърхед отл. 11.01 6.08 1.20
17:00 Клайд - Стърлинг Албиън 3 - 1 1.59 3.89 4.71
17:00 Куинс парк ФК - Елгин Сити 4 - 1 2.19 3.43 2.93
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Сентръл Коуст Маринърс 2 - 3 1.33 5.18 7.97
10:50 Мелбърн Виктори - Бризбейн Роар 2 - 1 1.38 4.93 6.93
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Химнасия Ла Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 2.27 2.98 3.32
02:10 Алдосиви Мар дел Плата - Колон Санта Фе 3 - 0 2.27 2.84 3.52
18:15 Велес Сарсфийлд - Атлетико Тукуман 2 - 0 1.65 3.74 4.87
20:30 Унион Санта Фе - Ланус 3 - 0 2.10 3.05 3.67
22:45 Сан Мартин Сан Хуан - Архентинос Хуниорс 2 - 3 2.32 2.98 3.24
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:05 Платензе Буенос Айрес - Арсенал Саранди 3 - 0 2.41 2.82 2.97
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Потоси - Дестройърс Санта Крус 7 - 2 1.20 5.91 11.79
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 2 2.22 3.09 2.95
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 ЛАЛА ФК - Депортиво Ла Гуайра отл. - - -
21:30 Депортиво Анзоатеги - Арагуа Маракай отл. - - -
21:30 Португеза Акаригуа - Ланерос Гуанаре отл. - - -
22:00 Атлетико Венецуела - Депортиво Тачира отл. - - -
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Петапа - Антигуа ГФК 0 - 3 7.71 4.34 1.31
21:00 Истапа - Сикинала 1 - 0 1.89 3.15 3.55
23:00 Мунисипал - Кобан Империал 1 - 1 2.23 2.95 2.94
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал Масри Порт Саид - Смоуха 4 - 2 2.22 3.02 3.11
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Олмедо Риобамба - Гуаякил Сити 1 - 1 1.66 3.63 4.26
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сепидроод Рещ - Персеполис Техеран 1 - 3 6.06 3.10 1.51
17:30 Естеглал Техеран - Насажи Мазандаран 1 - 0 1.55 3.13 5.62
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ал-Саилия Доха - Ал-Сад Доха 0 - 2 7.32 5.58 1.25
18:25 Ум Салал - Ал-Духаил Доха 1 - 3 9.72 6.15 1.18
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:15 Индепендиенте Меделин - Атлетико Насионал 2 - 2 2.68 2.89 2.74
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:10 Кадсия Кувейт - Ал Фахахел 4 - 0 1.19 6.22 8.48
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 ШР Ал Хосейма - Олимпик Сафи 1 - 1 2.61 2.75 2.70
17:00 Раджа Казабланка - ИР Танжер отл. - - -
17:00 ФАР Рабат - РСБ Беркан отл. - - -
20:00 Могреб Тетуан - ФУС Рабат 0 - 0 2.49 2.75 2.88
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Лобос БУАП Пуебла 1 - 1 1.95 3.53 3.44
05:00 Пуебла - Пумас УНАМ Мексико 1 - 0 2.39 3.35 2.70
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Селая 1 - 2 1.63 3.49 4.65
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Атлетико Сан Луис 2 - 2 3.00 3.21 2.12
05:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Тампико Мадеро 1 - 0 1.98 3.26 3.32
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
05:00 Ийстърн Събърбс - Саутерн Юнайтед 3 - 0 1.44 4.01 5.55
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
15:45 Ал Дафра - Ал Шарджа 2 - 1 3.83 3.70 1.71
18:45 Ал Васл Дубай - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 5 2.58 3.53 2.26
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
15:00 Депортиво Капиата - Спортиво Лукеньо 1 - 3 2.21 3.39 2.77
23:15 Ривър Плейт Асунсион - Насионал Асунсион 1 - 1 2.42 3.23 2.63
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Спорт Бойс - Академия Кантолао 0 - 0 2.28 3.32 2.75
22:30 Унион Комерсио - Универсидад Сан Мартин 0 - 0 1.83 3.42 3.80
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ал Хазм - Ал Итихад Джеда 0 - 3 4.78 3.49 1.61
19:30 Ал Вехда Мека - Ал Насър Рияд 0 - 4 4.15 3.56 1.71
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Чикаго Файър - Сиатъл Саундърс 2 - 4 2.35 3.35 2.90
20:00 Кълъмбъс Крю - Далас 1 - 0 1.73 3.57 4.65
21:00 Хюстън Динамо - Ванкувър Уайткепс 3 - 2 1.69 3.81 4.60
21:30 Ню Йорк Ред Булс - Сан Хосе Еърткуейкс 4 - 1 1.29 5.20 9.80
22:00 Орландо Сити - Монреал Импакт 1 - 3 2.11 3.59 3.13
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Гейланг Интернешънъл - Тампайнс Роувърс 0 - 1 5.00 4.47 1.44
11:30 Хоуганг Юнайтед - Уориърс ФК 5 - 1 2.43 3.25 2.52
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Чиангмай - Ратчабури 2 - 1 2.52 3.11 2.50
13:00 Суфанабури - Чонбури 3 - 0 2.11 3.16 3.05
14:00 Чианграй Юнайтед - Муангтонг Юнайтед 2 - 3 2.29 3.33 2.60
15:00 Након Ратчасима - Трат 0 - 0 1.67 3.72 4.00
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Пахтакор Ташкент - Локомотив Ташкент 3 - 1 1.71 3.45 3.92
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Бостън Ривър - Феникс Монтевидео 1 - 3 2.62 3.16 2.41
21:30 Данубио Монтевидео - Насионал Монтевидео 2 - 0 3.52 3.10 2.02
21:30 Ливърпул Монтевидео - Дефенсор Спортинг 6 - 2 2.28 3.22 2.80
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Унион Еспаньола - Уачипато Талкауано 2 - 1 2.05 3.37 3.25
23:00 Универсидад де Консепсион - Универсидад де Чили 2 - 1 2.52 3.16 2.65
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Фрий Стейт Старс - АмаЗулу Дърбан 4 - 1 2.49 2.79 2.92
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:00 Сангжу Сангму - Инчхън Юнайтед 2 - 0 2.15 3.19 3.26
09:00 Сеул - Чеджу Юнайтед 0 - 0 2.30 3.11 3.04
09:00 Съннам - Сувон Самсунг Блюуингс 2 - 1 3.03 3.13 2.30
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Йокохама ФК - Албирекс Ниигата 1 - 2 2.47 2.96 2.94
07:00 Токио Верди - Точиги СК 2 - 3 2.06 2.97 3.82
11:00 Рюкю - Токушима Вортис 2 - 1 2.56 3.11 2.68
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
15:00 Клуб Африкан Тунис (Тун) - Исмаили Исмаилия (Еги) 1 - 0 - - -
18:00 Ал Ахли Кайро (Еги) - ЖС Саура (Алж) 3 - 0 1.45 4.00 6.25
18:00 Видад Казабланка (Мар) - Мамелоди Съндаунс (Юар) 1 - 0 1.60 3.60 5.00
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Стьордалс Блинк (Нор) - Опсал (Нор) 1 - 1 2.30 3.99 2.30
15:00 Мьондален (Нор) - Тромсьо (Нор) 5 - 1 2.25 3.60 2.55
15:00 Сотра (Нор) - Нест-Сотра (Нор) 2 - 1 7.77 5.50 1.25
15:00 Стабек (Нор) - Уленсакер Киса (Нор) 2 - 2 1.86 3.82 3.20
15:30 Бромапойкарна (Шве) - Сириус (Шве) 0 - 0 2.39 3.42 2.49
16:00 Калмар (Шве) - Сундсвал (Шве) 2 - 0 - - -
16:00 Лилестрьом (Нор) - ХамКам (Нор) 2 - 0 1.50 3.78 5.46
16:00 Халмстад (Шве) - Фалкенберг (Шве) 0 - 0 - - -
17:30 Динамо Брест (Блр) - Кристиансунд (Нор) 0 - 0 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2019 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане