Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Уест Хям само загуби от 4 мача

Роял Ексел Мускрон само загуби от 6 мача

Левски София като гост само победи от 4 мача

Хорсенс като домакин само равенства от 4 мача

Орхус няма загуба от 8 мача

Роскилде няма победа от 8 мача

Тулевик Вилянди 78 получени гола в 26 мача - 3.00 на мач

Кефлавик няма победа от 19 мача

Ордабаси Шимкент като домакин няма равенство от 12 мача

КЕК Обилич само загуби от 4 мача

Жюнес Еш само победи от 4 мача

Стабек като гост няма победа от 11 мача

Стрьомен като домакин няма равенство от 11 мача

Фрам Ларвик няма равенство от 19 мача

Политехника Яш като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Одева Липани няма равенство от 8 мача

Триглав като гост 3 равенства от 4 мача

Болуспор само победи от 4 мача

Агробизнес Волочиск само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Рунавик като гост няма загуба от 10 мача

Дукла Прага само загуби от 7 мача

Чешке Будьовице като домакин само победи от 4 мача

АИК Стокхолм няма загуба от 20 мача

Португеза Акаригуа няма победа от 8 мача

Атлетико Венецуела няма победа от 8 мача

Комуникасионес няма загуба от 7 мача

Фирпо Усулутан като домакин няма победа от 5 мача

ПСМС Медан като гост няма победа от 10 мача

Персела Ламонган като домакин няма загуба от 11 мача

Крус Асул няма загуба от 8 мача

Лобос БУАП Пуебла като гост само загуби от 4 мача

Пенярол Монтевидео няма загуба от 8 мача

Хайлендс Парк само равенства от 4 мача

Анкета

На кое място ще завърши България в своята група в Лигата на Нациите на УЕФА?

ТВ програма
MAX Sport 1
АЗ Алкмаар - Фейенорд
13:15 на живо
MAX Sport 2
Рома - Киево
13:30 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Бърнли
15:30 на живо
MAX Sport 1
Удинезе - Торино
16:00 на живо
MAX Sport 2
Ювентус - Сасуоло
16:00 на живо
Nova Sport
Нант - Реймс
16:00 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Нюрнберг
16:30 на живо
Diema Sport
Славия - Ботев Пловдив
17:45 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Уест Хям
18:00 на живо
Nova Sport
Бордо - Ним
18:00 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Щутгарт
19:00 на живо
MAX Sport 2
Емполи - Лацио
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Алавес
19:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Левски София 20:00 на живо
MAX Sport 2
Каляри - Милан
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Хетафе
21:45 на живо
Diema Sport 2
Олимпик Марсилия - Гингам 22:00 на живо

Мачове за неделя, 16 септември, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Уулвърхямптън - Бърнли 1 - 0 1.71 3.58 5.48
18:00 Евертън - Уест Хям 1 - 3 1.99 3.57 3.84
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Вердер Бремен - Нюрнберг 1 - 1 1.65 3.93 5.12
19:00 Фрайбург - Щутгарт 3 - 3 2.63 3.19 2.79
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Бохум - Инголщат 6 - 0 2.47 3.26 2.80
14:30 Ерцгебирге Ауе - Санкт Паули 3 - 1 2.75 3.08 2.62
14:30 Кьолн - Падерборн 3 - 5 1.54 4.17 5.49
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шпортфройнде Лоте - Цвикау 2 - 1 2.56 3.17 2.64
15:00 Унтерхахинг - Вюрцбургер Кикерс 0 - 1 2.27 3.31 2.95
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леганес - Виляреал 0 - 1 2.97 3.13 2.54
17:15 Еспаньол - Леванте 1 - 0 1.68 3.83 5.13
19:30 Валядолид - Алавес 0 - 1 2.20 3.06 3.64
21:45 Севиля - Хетафе 0 - 2 1.66 3.68 5.62
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Елче - Майорка 1 - 1 2.58 2.79 3.06
17:00 Луго - Реал Овиедо 0 - 2 2.65 2.88 2.84
19:00 Естремадура - Лас Палмас 1 - 2 3.37 3.02 2.23
19:30 Алмерия - Сарагоса 2 - 1 3.08 2.92 2.44
21:00 Гранада - Райо Махадаонда 3 - 0 1.77 3.28 4.83
21:30 Спортинг Хихон - Нумансия 1 - 1 1.84 3.21 4.53
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:00 Атлетико Мадрид Б - Културал Леонеса 1 - 2 2.66 3.03 2.53
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Унионистас де Саламанка 3 - 0 1.47 4.12 5.54
13:00 Салмантино - Унион Адарве 4 - 3 1.85 3.21 3.99
13:00 СС Рейес - Фуенлабрада 1 - 1 2.98 3.10 2.27
14:00 Лас Палмас Атлетико - Навалкарнеро 1 - 0 2.24 3.04 3.07
18:00 Депортиво Фабрил - Понферадина 1 - 2 2.57 2.92 2.70
19:00 Корухо - Селта Виго Б 0 - 1 2.84 2.96 2.41
19:00 Рапидо де Боусас - Интернасионал де Мадрид 0 - 1 2.49 2.97 2.75
19:30 Гихуело - Бургос 1 - 0 2.60 2.96 2.64
20:00 Понтеведра - Валядолид Б 1 - 1 2.32 2.96 3.02
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо Б - Калахора 1 - 1 2.14 3.07 3.20
18:00 Исара - Расинг Сантандер 2 - 2 3.16 3.09 2.14
19:00 Герника Клуб - Реал Унион 1 - 1 2.33 2.99 2.92
19:00 Мирандес - Баракалдо 1 - 1 1.73 3.29 4.41
19:00 Реал Сосиедад Б - Лангрео 1 - 1 1.68 3.43 4.54
19:00 УД Логронес - Спортинг Хихон Б 0 - 2 1.74 3.30 4.36
19:00 Химнастика де Торелавега - Витория-Гастейс 0 - 2 2.60 2.89 2.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ебро - Еркулес 0 - 1 2.89 2.94 2.40
13:00 Еспаньол Б - Кастейон 2 - 2 2.03 3.12 3.42
15:00 Атлетико Балеарес - Сабадел 1 - 2 2.03 2.90 3.74
18:00 Теруел - Лейда Еспортиу 0 - 0 2.66 2.90 2.60
19:00 Барселона Б - Пералада-Жирона Б 0 - 0 1.49 3.82 5.87
20:00 Онтиниент - Ехеа 1 - 0 1.96 3.00 3.83
21:00 Корнеля - Бадалона 1 - 1 1.98 3.14 3.58
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Гранада Б - Алмерия Б 3 - 2 2.31 2.98 2.98
12:00 Талавера де ла Рейна - Мелия 0 - 1 2.35 2.91 2.99
15:00 Ибиса - Бадахос 0 - 1 2.25 2.94 3.14
19:00 Ел Ехидо 2012 - Вияновенсе 2 - 1 2.11 3.07 3.26
19:00 Линенсе - Атлетико Малагеньо 2 - 0 1.68 3.44 4.61
19:30 Сан Фернандо - Атлетико Санлукеньо 2 - 2 2.24 3.10 2.96
20:00 Марбеля - Севиля Атлетико 4 - 0 2.35 2.98 2.93
20:00 Реал Мурсия - Рекреативо 2 - 2 1.72 3.27 4.62
20:30 Дон Бенито - Хумиля 2 - 0 2.46 2.78 2.98
21:00 Картахена - УКАМ Мурсия 1 - 2 1.68 3.30 4.86
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Рома - Киево 2 - 2 1.21 6.49 12.71
16:00 Дженоа - Болоня 1 - 0 1.93 3.20 4.42
16:00 Удинезе - Торино 1 - 1 2.86 3.31 2.49
16:00 Ювентус - Сасуоло 2 - 1 1.22 6.56 12.28
19:00 Емполи - Лацио 0 - 1 4.73 3.85 1.71
21:30 Каляри - Милан 1 - 1 4.51 3.53 1.83
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Верона - Карпи 4 - 1 1.72 3.38 4.95
16:00 Салернитана - Падуа 3 - 0 2.28 2.92 3.42
22:00 Фоджа - Палермо 1 - 2 2.51 3.00 2.92
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Арцакена - Карарезе 1 - 5 - - -
17:30 Аурора Про Патрия - Пистоезе 2 - 1 - - -
21:30 Лукезе - Арецо 0 - 1 - - -
21:30 Понтедера - Новара отл. - - -
21:30 Ювентус Б - Алесандрия 1 - 2 - - -
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Губио - Равена 1 - 1 - - -
17:30 Самбенедетезе - Ренате 0 - 2 - - -
17:30 Фермана - Виртус Верона 2 - 0 - - -
19:30 Виченца Виртус - Джиана Ерминио 0 - 0 - - -
19:30 Монца 1912 - ФералпиСало 1 - 0 - - -
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
18:30 Катанзаро - Потенца 1 - 0 1.77 3.12 4.43
19:30 Бишелие 1913 - Вибонезе 1 - 1 3.07 3.00 2.23
21:30 Казертана - Кавезе 1919 3 - 1 1.48 3.76 5.76
21:30 Паганезе - Ренде 1968 1 - 4 - - -
21:30 Сиракуза - Юве Стабия 0 - 3 2.47 3.01 2.68
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нант - Реймс 0 - 0 2.24 3.14 3.43
18:00 Бордо - Ним 3 - 3 1.88 3.43 4.27
22:00 Олимпик Марсилия - Гингам 4 - 0 1.28 5.92 9.58
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Волфсбергер - Вакер Инсбрук 3 - 1 1.86 3.50 4.00
15:30 Матерсбург - ЛАСК Линц 1 - 3 3.12 3.29 2.23
18:00 Рапид Виена - Аустрия Виена 0 - 1 1.86 3.65 3.90
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Блау-Вайс Линц - Аустрия Лустенау 1 - 0 2.35 3.34 2.71
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Сабах Баку - Габала 1 - 0 2.84 2.92 2.38
20:00 Нефтчи Баку - Кешля 2 - 0 1.64 3.69 4.44
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:45 Лачи - Партизани Тирана 0 - 0 - - -
19:45 КФ Тирана - Луфтетари 3 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Ордино - Интер де Ескалдес 1 - 2 - - -
15:00 Енкамп - УЕ Санта Колома 0 - 1 - - -
17:00 УЕ Енгордани - Сант Жулия 1 - 4 - - -
19:00 ФК Санта Колома - Луситанос 0 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Арарат Ереван - Пюник Ереван 1 - 3 2.27 3.09 2.88
15:00 Бананц Ереван - Алашкерт Ереван 1 - 0 3.20 3.10 2.12
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:45 ФК Смолевичи - ФК Слуцк 1 - 2 2.65 3.05 2.47
17:45 Неман - Ислоч Минск 6 - 0 2.04 3.07 3.42
19:45 Динамо Брест - Торпедо Жодино 2 - 0 1.70 3.36 4.55
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Роял Ексел Мускрон - Кортрийк 1 - 0 3.01 3.37 2.27
19:00 Роял Антверпен - Зулте Варегем 5 - 1 2.00 3.45 3.60
21:00 КАА Гент - Сент Трюиден 1 - 2 1.43 4.57 6.59
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Вестерло - Ломел 4 - 1 1.94 3.33 3.61
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 ГОШК Габела - Младост Добой Какан 1 - 3 1.55 3.97 4.75
20:30 Железничар Сараево - Радник Биелина 1 - 0 1.32 4.40 7.77
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:45 Славия - Ботев Пловдив 0 - 0 2.37 3.20 2.73
20:00 Локомотив Пловдив - Левски София 1 - 0 5.10 3.62 1.60
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 2 - 1 2.00 3.23 3.29
17:00 Металург Рустави - Колхети-1913 Поти 0 - 0 1.24 4.95 8.80
19:00 Торпедо Кутаиси - Чихура Сачхере 1 - 0 1.80 3.27 3.89
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ксанти - Панайтоликос 1 - 1 1.87 3.18 4.54
18:15 Лариса - Панатинайкос 1 - 3 2.75 2.81 2.85
20:00 Атромитос - Ламия 1 - 0 1.47 3.75 7.86
20:30 Олимпиакос - Астерас Триполис 2 - 1 1.34 4.66 9.08
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
18:30 Ники Волос - Докса Драма 1 - 0 3.50 3.15 2.00
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Вендсисел - Хобро 1 - 1 2.45 3.32 2.77
15:00 Хорсенс - Орхус 3 - 2 2.99 3.12 2.43
17:00 Брьондби - Сьондерийске 2 - 4 1.38 4.82 7.42
19:00 Мидтиланд - ФК Копенхаген 3 - 1 2.82 3.52 2.34
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Роскилде 3 - 2 1.51 4.26 5.24
14:45 Лингби - Нествед 1 - 3 1.93 3.50 3.54
14:45 Нюкьобинг - Хвидовре 2 - 0 2.09 3.36 3.23
14:45 Силкеборг - Хелзингор 3 - 0 2.11 3.41 3.15
14:45 Тистед - Кьоге 1 - 3 3.48 3.30 2.01
14:45 Фремад Амагер - Фредериция 1 - 3 2.99 3.33 2.21
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Тулевик Вилянди - ФКИ Левадия Талин 0 - 4 22.93 11.08 1.03
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ирони Кирят Шмона - Макаби Нетаня 1 - 0 2.41 3.00 2.79
20:30 Бней Йехуда - Макаби Хайфа 1 - 1 3.43 3.09 2.03
Ирландия - Купа на Лигата Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:00 Дери Сити - Коб Рамблърс 3 - 1 1.24 5.24 10.34
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 1 - 1 3.96 3.68 1.78
17:00 Гриндавик - Фьолнир Рейкявик 0 - 1 3.19 3.57 2.03
17:00 КР Рейкявик - Кефлавик 3 - 1 1.18 6.52 12.03
20:00 Валур Рейкявик - Вестманаейяр 5 - 1 1.28 5.31 8.46
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Иртиш Павлодар - Кизилжар Петропавл 0 - 1 1.49 3.58 5.79
15:00 Тобол Костанай - Жетису Талдикорган 2 - 2 1.90 3.09 3.62
15:00 Шахтьор Караганди - Атирау 2 - 1 2.21 2.95 3.01
16:00 Астана - Кайсар Къзълорда 0 - 0 1.15 5.93 11.10
16:00 Кайрат Алмати - Акжайк 0 - 1 1.23 5.12 8.86
17:00 Ордабаси Шимкент - Актобе 0 - 0 2.32 3.12 2.73
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Омония Никозия - Еносис Паралимни 1 - 0 1.17 6.14 10.44
20:00 Ермис Арадипоу - Апоел Никозия 0 - 1 8.93 5.37 1.23
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:45 Лапи Подуево - Фламуртари Прищина 0 - 0 - - -
16:45 Лирия Призрен - КЕК Обилич 6 - 2 1.51 3.41 5.15
16:45 Трепча 89 Митровица - Дреница Србица 1 - 1 1.59 3.42 4.89
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
13:00 Дайнава Алитус - Стумбрас Каунас 0 - 4 12.45 6.09 1.16
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Етцела Етелбрюк - ЮС Хостерт 0 - 1 1.86 3.78 3.23
17:00 Жюнес Еш - Виктория Роспорт 1 - 1 1.45 4.53 4.92
17:00 Расинг ФК Унион - Фола Еш 2 - 1 3.00 3.97 1.88
17:00 Рюмеланж - РМ Хам Бенфика 1 - 3 2.14 3.78 2.61
17:00 УНА Щрасен - Ф91 Дюделанж 0 - 2 6.06 5.50 1.30
17:00 Юнион Титус Петанж - Мондорф-ле-Бен 1 - 0 2.38 3.66 2.37
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Академия Пандев - Силекс Кратово 3 - 0 2.68 3.06 2.48
16:30 Вардар Скопие - Шкупи Скопие 2 - 1 1.56 3.92 4.71
16:30 Македония Гьорче Петров - Беласица Струмица 0 - 0 1.66 3.65 4.50
16:30 Победа Прилеп - Ренова Джепчище 1 - 0 1.61 3.69 4.69
16:30 Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие 6 - 2 1.23 5.37 9.14
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Моста ФК - Таршин Рейнбоус 3 - 1 2.47 3.39 2.43
19:00 Хамрун Спартанс - Сейнт Андрюс ФК 1 - 0 1.61 3.70 4.59
21:00 Биркиркара - Валета 0 - 3 2.68 3.20 2.36
21:15 Слима Уондърърс - Гзира Юнайтед 0 - 2 2.56 3.35 2.36
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Шериф Тираспол - Зимбру Кишинев 3 - 0 1.24 4.91 8.64
19:00 Милсами Орхей - Сперанца Ниспорен 0 - 1 1.41 4.17 5.81
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Ранхайм - Стрьомгодсет 1 - 1 2.89 3.48 2.27
19:00 Сандефьорд - Бодо Глимт 1 - 1 2.95 3.27 2.32
19:00 Сарпсборг 08 - Од БК 1 - 2 1.99 3.42 3.56
19:00 Старт Кристиансанд - Лилестрьом 3 - 0 2.35 3.38 2.84
19:00 Тромсьо - Стабек 0 - 0 1.85 3.56 3.94
21:00 Волеренга Осло - Розенборг 2 - 3 3.01 3.40 2.24
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Стрьомен - ХамКам 3 - 2 2.32 3.34 2.78
17:00 Осане - Йерв Гримстад 2 - 0 2.66 3.27 2.46
17:00 Тромсдален - Мьондален 0 - 2 3.56 3.40 1.95
17:00 Флурьо - Санднес 1 - 3 2.40 3.38 2.66
19:00 Левангер - Нест-Сотра 0 - 1 2.11 3.48 3.03
19:00 Олесунд - Конгсвингер 2 - 1 1.74 3.74 4.05
19:00 Согндал - Уленсакер Киса 1 - 2 1.60 3.99 4.73
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Алта - Нюбергсунд 2 - 0 1.34 5.13 5.74
19:00 Фредрикстад - Фрам Ларвик 1 - 1 1.13 7.11 12.08
19:00 Хьонефос - Берум 2 - 2 2.52 3.78 2.23
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Нардо - Вард Хаугесунд 2 - 1 1.54 4.17 4.50
17:30 Стьордалс Блинк - ФК Брюне 1 - 1 2.24 3.66 2.59
19:00 Хьодд - Братвог 0 - 1 1.58 4.24 4.15
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Погон Шчечин - Корона Келце 1 - 1 2.17 3.28 3.25
19:00 Легия Варшава - Лех Познан 1 - 0 2.37 3.20 2.98
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Раков Ченстохова - Стал Мелец 1 - 1 1.86 3.34 3.86
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Насионал Мадейра - Витория Сетубал 3 - 3 2.55 3.13 2.70
19:30 Варзин - Белененсеш 2 - 1 2.92 3.06 2.40
22:00 Спортинг Лисабон - Маритимо 3 - 1 1.41 4.26 7.28
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Волунтари - Политехника Яш 2 - 3 2.99 3.07 2.35
21:00 Клуж - ФК ФКСБ 1 - 1 2.52 2.96 2.86
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Оренбург - Зенит Санкт Петербург 1 - 2 5.30 3.31 1.71
16:30 Анжи Махачкала - ФК Краснодар 0 - 4 7.34 3.89 1.47
19:00 Спартак Москва - Ахмат Грозни 1 - 2 1.55 3.71 6.22
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Одева Липани 3 - 0 1.29 5.07 7.31
17:00 Славой Требишов - Дукла Банска Бистрица 1 - 0 2.22 3.21 2.83
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Мура - Олимпия Любляна 0 - 2 4.57 3.58 1.65
19:10 Домжале - Триглав 1 - 2 1.18 6.22 10.89
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Спартак Суботица - Напредак Крушевац 0 - 1 2.40 3.07 2.74
20:00 Вождовац Белград - Чукарички 1 - 3 2.80 3.06 2.35
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Истанбул Башакшехир - Анталияспор 4 - 0 1.39 4.71 7.40
17:00 Сивасспор - Ерзурум ББ 2 - 2 1.74 3.88 4.22
20:00 Коняспор - Фенербахче 0 - 1 3.07 3.40 2.22
20:00 Ризеспор - Бурсаспор 1 - 1 2.27 3.35 3.00
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Болуспор - Алтай Измир 0 - 0 2.24 3.26 2.93
17:00 Кардемир Карабукспор - Османлиспор 0 - 4 6.87 4.58 1.36
20:00 Газиантеп ФК - Алтънорду 1 - 0 1.92 3.35 3.60
20:00 Денизлиспор - Ескишехирспор 4 - 1 1.40 4.44 6.36
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Ландидно 0 - 1 2.09 3.35 3.13
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - ФК Мариупол 1 - 3 2.45 2.98 2.77
17:00 Заря Луганск - Динамо Киев 1 - 1 4.65 3.66 1.62
19:30 Черноморец Одеса - ФК Лвов 0 - 1 1.82 3.03 4.40
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Агробизнес Волочиск - Ингулец Петрово 1 - 2 2.80 3.10 2.30
17:00 Волин Луцк - Балкани Заря 4 - 2 1.17 5.90 12.42
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Б36 Торсхавн 1 - 3 9.69 6.35 1.18
17:00 ЕБ Стреймур - Викингур Гота 2 - 2 3.47 3.96 1.75
17:00 Скала ИФ - Клаксвик 1 - 0 4.60 3.81 1.58
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - АБ Аргир 0 - 1 1.64 3.97 4.07
17:00 ХБ Торсхавн - Рунавик 2 - 1 2.39 3.62 2.39
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МиКи Микели - ПЕПО Лапеенранта 2 - 1 2.84 3.65 2.03
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - Джаз Пори 3 - 2 1.57 4.11 4.21
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
16:00 ГБК Кокола - ОЛС Оулу 4 - 2 1.26 5.34 7.23
16:00 ПК-37 Иисалми - Вааса ИФК 0 - 4 2.14 3.53 2.72
16:00 ЯБК Якобстад - Тампере Юнайтед 1 - 0 2.01 3.67 2.87
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 АЗ Алкмаар - Фейенорд 1 - 1 2.55 3.70 2.47
15:30 НАК Бреда - Фортуна Ситард 2 - 3 2.14 3.45 3.21
15:30 Утрехт - Еммен 1 - 2 1.43 4.63 6.51
15:30 Хееренвеен - Хераклес 3 - 5 1.85 3.77 3.86
17:45 Цволе - Витес 0 - 2 3.27 3.60 2.06
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Спарта Ротердам - Ден Бош 2 - 0 1.43 4.60 5.72
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Славен - Локомотив Загреб 2 - 5 2.32 3.15 2.96
20:00 Риека - Осиек 1 - 1 1.73 3.54 4.44
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баумит Яблонец - Млада Болеслав 0 - 3 1.54 4.23 5.11
16:00 Дукла Прага - Слован Либерец 2 - 0 2.90 3.17 2.39
16:00 Теплице - Карвина 2 - 1 1.92 3.40 3.73
19:00 Словачко - Славия Прага 1 - 3 6.37 4.18 1.45
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Пардубице 4 - 4 2.40 3.17 2.72
15:30 Збройовка Бърно - МАС Таборско 4 - 1 1.39 4.36 6.44
17:30 Графин Влашим - Зноймо 2 - 2 1.97 3.34 3.34
18:00 Чешке Будьовице - Витковице 3 - 0 1.37 4.59 6.44
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
16:00 Стад Нион - Грасхопърс 3 - 1 6.23 5.09 1.34
16:30 Аарау - Ксамакс 1 - 2 2.97 3.45 2.13
17:00 Лозана Спорт - Сион 0 - 1 2.72 3.44 2.29
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Норкьопинг - АИК Стокхолм 2 - 0 2.85 3.19 2.49
18:30 ИФК Гьотеборг - Елфсборг 2 - 2 2.21 3.36 3.14
18:30 Юргорден - Бромапойкарна 0 - 1 1.23 5.94 11.41
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вернаму - Дегерфорш 1 - 2 1.93 3.43 3.62
16:00 Йефле - Фалкенберг 0 - 3 4.23 3.85 1.69
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Акрополис - Асириска Сьодертале 4 - 0 1.56 4.22 4.47
16:00 Шелефтео - Рюнинге 0 - 0 2.50 3.78 2.28
17:00 Вестерос - Линкьопинг Сити 4 - 2 1.47 4.38 4.88
17:00 Сирианска Сьодертале - Солентюна 3 - 2 1.37 4.80 6.04
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Хускварна - Кристианстад 3 - 3 1.88 3.66 3.38
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 МК Алжир - ЖС Кабилие 0 - 5 1.73 3.20 4.44
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Архентинос Хуниорс - Бока Хуниорс 0 - 1 3.88 3.09 2.01
17:00 Патронато Парана - Химнасия Ла Плата 0 - 2 2.55 2.94 2.87
19:15 Велес Сарсфийлд - Сан Мартин Тукуман 1 - 0 1.75 3.23 5.03
21:30 Унион Санта Фе - Талерес Кордоба 2 - 1 2.12 2.99 3.66
23:45 Ланус - Расинг Клуб 0 - 1 3.33 3.07 2.19
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Агропекуарио Аргентино - Темперлей 1 - 1 2.62 2.72 2.81
01:30 Арсенал Саранди - Институто Кордоба 1 - 2 1.96 2.80 4.17
18:00 Лос Андес - Сармиенто Хунин 0 - 1 2.56 2.68 2.95
21:30 Гилермо Браун - Нуева Чикаго 0 - 1 2.10 2.77 3.78
21:30 Олимпо Баия Бланка - Феро Карил Оесте 2 - 1 1.98 2.81 4.15
21:45 Дефенсорес де Белграно - Сантамарина 1 - 0 2.01 2.84 3.95
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Рифа - Манама Клуб 4 - 0 - - -
18:30 Ал Шабаб Манама - Будайя Клуб 0 - 0 - - -
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Потоси - Блуминг Санта Крус 0 - 0 1.51 4.00 5.11
22:00 Аурора Кочабамба - Гуабира Монтеро 1 - 0 1.56 3.73 4.95
22:00 Университарио Сукре - Хорхе Вилстерман 0 - 2 2.80 3.30 2.22
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Васко да Гама RJ - Фламенго RJ 1 - 1 4.36 3.15 1.88
17:00 Ботафого RJ - Америка MG 1 - 0 1.71 3.50 4.80
22:00 Атлетико PR - Флуминензе RJ 3 - 1 1.87 3.28 4.23
22:00 Баия BA - Палмейрас SP 1 - 1 2.96 3.02 2.43
22:00 Крузейро MG - Атлетико MG 0 - 0 2.87 3.03 2.49
22:00 Сантос SP - Сао Пауло SP 0 - 0 2.37 3.04 3.05
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гояс GO - Атлетико GO 2 - 1 2.19 3.11 3.16
03:00 Оесте SP - Понте Прета SP 0 - 0 2.71 2.87 2.65
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Операрио PR - Куяба MT 3 - 3 1.95 3.18 3.58
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Анзоатеги - Академия Пуерто Кабейо 2 - 1 2.23 2.98 3.00
00:45 Португеза Акаригуа - Каракас 1 - 2 2.98 3.02 2.22
01:00 Монагас Матурин - Карабобо Валенсия 3 - 0 2.09 3.19 3.11
17:30 Депортиво Ла Гуайра - Атлетико Венецуела 2 - 1 1.65 3.47 4.53
22:30 Депортиво Тачира - Замора Баринас 1 - 1 1.99 3.13 3.38
22:30 Метрополитанос - Арагуа Маракай 0 - 2 2.36 2.87 2.91
23:00 Трухилянос Валера - Естудиантес де Мерида 1 - 1 2.27 2.93 3.00
23:30 Сулия - Минерос де Гуаяна 0 - 1 2.36 3.13 2.67
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Тханхоа - Намдин 2 - 2 1.55 3.88 4.68
14:00 Хошимин Сити - Хоанган Гялай 5 - 3 1.85 3.75 3.24
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Кобан Империал - Санарате 0 - 0 1.80 3.24 3.88
20:00 Мунисипал - Малакатеко 3 - 4 1.45 3.98 5.69
20:30 Антигуа ГФК - Депортиво Чиантла 2 - 2 1.49 3.73 5.34
23:30 Гуастатоя - Комуникасионес 2 - 0 2.05 3.08 3.28
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Барселона Гуаякил - Делфин Манта 2 - 2 1.58 3.80 4.80
04:00 Депортиво Куенка - Гуаякил Сити 0 - 0 1.54 3.65 5.50
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Агила Сан Мигел - Пасакина 3 - 1 1.96 3.32 3.27
00:30 Хокоро - Мунисипал Лименьо 3 - 4 1.99 3.06 3.44
04:00 Исидро Метапан - Сонсонате 1 - 1 2.01 3.24 3.21
04:00 Фирпо Усулутан - Санта Текла 1 - 1 3.34 3.34 1.91
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персеру Серуи - ПСМС Медан 1 - 1 1.60 3.67 4.56
11:30 Персела Ламонган - Бхаянгкара ФК 2 - 0 1.91 3.51 3.20
14:30 Сривиджая Палембанг - Персебая Сурабая 3 - 3 1.68 3.69 3.94
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:30 Уотърлу Регион - Скарбъроу СК 1 - 3 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Пекин Ренхе - Хъбей Чайна Форчън 0 - 2 2.54 3.40 2.50
14:35 Шандун Лунен - Гуанджоу РФ 2 - 1 1.48 4.46 5.28
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Хагуарес де Кордоба - Мильонариос Богота 1 - 2 2.23 3.01 3.16
02:00 Америка де Кали - Депортиво Пасто 3 - 1 1.60 3.54 5.50
02:00 Санта Фе Богота - Бояка Чико 2 - 0 1.40 4.01 7.66
04:00 Депортес Толима - Индепендиенте Меделин 3 - 0 2.01 3.12 3.68
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:30 Сан Карлос - Универсидад де Коста Рика 2 - 0 1.63 3.80 4.43
20:00 Картахинес - Перес Селедон 3 - 0 2.16 3.02 3.21
20:05 Мунисипал Гресия - Сантос де Гуапилес 1 - 1 2.38 3.16 2.72
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Джахра - Кадсия Кувейт 0 - 2 4.65 3.94 1.53
20:50 Ал Насър Кувейт - Ал Салмия Кувейт 0 - 0 2.20 3.60 2.64
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 МК Уджда - ИР Танжер 1 - 1 2.62 2.82 2.67
21:00 Рапиде Оуед Зем - Кавкаб Маракеш 1 - 0 1.95 3.01 3.78
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Пуебла 0 - 1 2.07 3.22 3.36
03:00 Америка Мексико - Монаркас Морелия 2 - 1 1.56 4.07 4.92
03:00 Пачука - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 1 2.62 3.08 2.61
04:45 Некакса Агуаскалиентес - Крус Асул 2 - 0 2.79 3.10 2.44
05:06 Монтерей - Чивас Гуадалахара 2 - 4 1.57 3.90 5.03
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Лобос БУАП Пуебла 4 - 2 1.72 3.59 4.35
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Сакатекас - Атланте Канкун 3 - 1 1.83 3.32 3.69
03:00 Селая - Хуарес 0 - 2 2.40 3.08 2.69
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Гуарани Асунсион - Депортиво Сантани 1 - 0 1.65 3.69 4.44
22:45 3 де Фебреро - Насионал Асунсион 1 - 3 3.42 3.03 2.12
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Мелгар Арекипа - Спорт Уанкайо 3 - 2 1.65 3.63 4.61
04:00 Академия Кантолао - Университарио де Депортес 2 - 0 2.88 3.27 2.27
19:15 Комерсиантес Унидос - Бинасионал 1 - 2 2.39 3.25 2.67
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Торонто - Лос Анджелис Галакси 5 - 3 1.63 4.39 4.33
02:30 Филаделфия Юнион - Монреал Импакт 1 - 4 1.70 3.84 4.49
03:00 Далас - Кълъмбъс Крю 0 - 0 2.12 3.55 3.13
03:30 Хюстън Динамо - Портланд Тимбърс 4 - 1 2.01 3.69 3.31
04:30 Реал Солт Лейк - Минесота Юнайтед 1 - 1 1.43 4.78 6.04
05:00 Ванкувър Уайткепс - Сиатъл Саундърс 1 - 2 2.36 3.40 2.82
05:30 Лос Анджелис ФК - Ню Инглънд Революшън 1 - 1 1.49 4.57 5.41
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Спортинг Канзас Сити 1 - 5 3.17 3.64 2.07
20:00 Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Ред Булс 3 - 3 2.61 3.42 2.53
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Ратчабури - Чайнат Хорнбил 2 - 1 1.80 3.71 3.45
14:00 Чонбури - Банкок Юнайтед 2 - 4 3.59 3.74 1.76
15:00 Муангтонг Юнайтед - Бурирам Юнайтед 0 - 3 3.27 3.70 1.85
15:00 Нейви - ПТ Прачуап 1 - 1 3.33 3.70 1.84
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Метлауи - Сфаксиен Сфакс 0 - 2 3.57 2.94 2.01
17:30 Монастир - Кайруан 1 - 1 1.81 2.99 4.34
17:30 УС Татауин - Габес 2 - 1 2.16 3.00 3.11
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Насионал Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 1 - 3 1.57 3.79 4.95
21:30 Атенас Сан Карлос - Серо Монтевидео 0 - 1 2.68 3.24 2.42
21:30 Данубио Монтевидео - Пенярол Монтевидео 0 - 2 3.72 3.51 1.83
21:30 Дефенсор Спортинг - Расинг Клуб Монтевидео 2 - 1 1.83 3.38 3.90
21:30 Прогресо Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 2 2.09 3.29 3.18
21:30 Феникс Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 0 - 0 2.47 3.18 2.64
22:00 Рампла Хуниорс - Ел Танкуе Сислей 0 - 0 - - -
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АмаЗулу Дърбан - Мамелоди Съндаунс 3 - 3 3.47 2.82 2.15
16:00 Блек Леопардс - Блумфонтейн Селтик 0 - 1 2.85 2.80 2.53
16:00 Хайлендс Парк - Ламонтвил Голдън Ероус 2 - 1 2.58 2.71 2.89
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Чуннам Драгонс - Кьонсан 3 - 3 2.84 3.40 2.27
10:00 Кануън - Сангжу Сангму 2 - 3 2.09 3.34 3.22
10:00 Сеул - Тегу 0 - 2 2.16 3.27 3.14
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
10:00 Йокохама Ф-Маринос - Урава Ред Даймъндс 1 - 2 2.89 3.66 2.16
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Йокохама ФК - Мито Холихок 1 - 2 2.13 3.13 3.32
10:00 Токио Верди - Роасо Кумамото 2 - 2 1.74 3.64 4.15
11:00 Джеф Юнайтед Чиба - Ависпа Фукуока 3 - 3 2.53 3.31 2.55
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
22:00 Ал Масри Порт Саид (Еги) - УСМ Алжир (Алж) 1 - 0 2.17 2.99 3.19

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.11.2018 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане