Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Ливърпул само победи от 4 мача

Челси само победи от 4 мача

Уотфорд само победи от 4 мача

Брейнтри Таун няма победа от 10 мача

Лейтън Ориент няма загуба от 10 мача

Харогейт Таун няма загуба от 10 мача

Алдършот Таун като гост само загуби от 5 мача

Малага само победи от 4 мача

Ред Бул Залцбург само победи от 6 мача

Динамо Минск като гост само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Звезда 09 Биелина няма победа от 8 мача

Жрински Мостар няма равенство от 8 мача

ЦСКА София като домакин само победи от 4 мача

Флора Талин като домакин няма загуба от 13 мача

Вапрус Пярну като домакин няма победа от 13 мача

Валмиера няма победа от 19 мача

ФК Тамбов като гост само победи от 5 мача

ФК Армавир няма победа от 10 мача

Зенит Санкт Петербург 2 няма победа от 10 мача

Линфийлд само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Уорънпойнт Таун само загуби от 6 мача

Комарно няма загуба от 8 мача

Дубница като гост само загуби от 4 мача

Марибор като гост само победи от 4 мача

Цървена Звезда Белград само победи от 6 мача

Ворскла Полтава като гост само загуби от 4 мача

Днипро-1 няма равенство от 8 мача

ЛПС Лааясало като домакин няма победа от 9 мача

МИПА като домакин 28 вкарани гола в 9 мача - 3.11 на мач

ПСВ Айндховен само победи от 4 мача

АФК Ескилстюна като домакин няма загуба от 11 мача

Карлстад Юнайтед като гост няма загуба от 11 мача

Хартс само победи от 4 мача

Дънди ФК само загуби от 4 мача

Килмарнък само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Фолкърк само загуби от 4 мача

Албион Роувърс само загуби от 5 мача

Ривър Плейт само равенства от 4 мача

Стронгест Ла Пас няма равенство от 9 мача

Роял Пари Санта Крус като домакин само победи от 5 мача

Парана Клуб PR като гост няма победа от 11 мача

Петапа няма победа от 8 мача

Ал-Харитият само загуби от 4 мача

Атлетико Уила няма победа от 9 мача

Албирекс Ниигата СИНГ няма загуба от 21 мача

Хоуганг Юнайтед като домакин няма победа от 10 мача

Банкок Глас като домакин няма равенство от 14 мача

Патая Юнайтед като гост няма равенство от 14 мача

Кайзер Чийфс 4 равенства от 5 мача

Гамба Осака като гост няма победа от 12 мача

Анкета

На кое място ще завърши България в своята група в Лигата на Нациите на УЕФА?

ТВ програма
Diema Sport 2
Тотнъм - Ливърпул
14:30 на живо
Nova Sport
Дунав Русе - Етър Велико Търново 14:45 на живо
MAX Sport 2
Интер - Парма
16:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Кардиф
17:00 на живо
Nova Sport
Суонзи - Нотингам Форест
17:00 на живо
Diema Sport
Берое - Септември София
17:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Хановер 96
18:30 на запис
MAX Sport 2
Наполи - Фиорентина
19:00 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Манчестър Юнайтед 19:30 на живо
Nova Sport
Блекбърн - Астън Вила
19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Шалке 04 19:30 на живо
MAX Sport 1
АДО Ден Хааг - ПСВ Айндховен 19:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Черно море
20:00 на живо
MAX Sport 2
Фрозиноне - Сампдория
21:30 на живо
MAX Sport 1
Аякс - Грьонинген
21:45 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Арсенал
21:50 на запис
Nova Sport
Каен - Лион
22:05 на запис
Diema Sport
Тулуза - Монако
22:30 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 15 септември, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Тотнъм - Ливърпул 1 - 2 3.07 3.62 2.29
17:00 Борнемут - Лестър 4 - 2 2.42 3.41 2.96
17:00 Манчестър Сити - Фулъм 3 - 0 1.08 11.76 27.84
17:00 Нюкасъл - Арсенал 1 - 2 4.14 3.76 1.87
17:00 Хъдърсфийлд - Кристъл Палас 0 - 1 3.34 3.10 2.37
17:00 Челси - Кардиф 4 - 1 1.16 7.78 19.10
19:30 Уотфорд - Манчестър Юнайтед 1 - 2 4.24 3.55 1.90
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Болтън - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 2 2.77 3.18 2.65
17:00 Брентфорд - Уигън 2 - 0 1.74 3.92 4.49
17:00 Бристъл Сити - Шефилд Юнайтед 1 - 0 2.64 3.29 2.72
17:00 Милуол - Лийдс 1 - 1 2.70 3.28 2.67
17:00 Норич - Мидълзбро 1 - 0 2.93 3.20 2.50
17:00 Престън - Рединг 2 - 3 1.79 3.52 4.80
17:00 Родъръм Юнайтед - Дарби Каунти 1 - 0 3.72 3.34 2.07
17:00 Суонзи - Нотингам Форест 0 - 0 2.25 3.31 3.30
17:00 Хъл Сити - Ипсуич 2 - 0 2.23 3.28 3.38
17:00 Шефилд Уензди - Сток Сити 2 - 2 2.94 3.33 2.45
19:30 Блекбърн - Астън Вила 1 - 1 2.49 3.17 2.99
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Чарлтън 0 - 2 3.02 3.27 2.34
17:00 Бъртън Албион - Съндърланд 2 - 1 3.12 3.28 2.27
17:00 Ковънтри - Барнзли 1 - 0 3.74 3.54 1.93
17:00 Лутън Таун - Бристол Роувърс 1 - 0 1.84 3.61 4.12
17:00 Питърбъро - Портсмут 1 - 2 2.56 3.42 2.62
17:00 Плимут - Блекпул 0 - 1 2.91 3.30 2.38
17:00 Рочдейл - Джилингам 3 - 0 1.83 3.62 4.13
17:00 Уикъмб - Оксфорд Юнайтед 0 - 0 2.14 3.47 3.22
17:00 Уимбълдън - Скънторп 2 - 3 1.91 3.37 4.07
17:00 Уолсол - Донкастър 1 - 4 2.78 3.29 2.49
17:00 Флийтууд Таун - Акрингтън Стенли 1 - 1 1.99 3.47 3.64
17:00 Шросбъри Таун - Саутенд 2 - 0 2.47 3.14 2.92
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гримсби Таун - Олдъм 0 - 3 2.89 3.10 2.51
17:00 Карлайл - Транмиър Роувърс 0 - 2 2.48 3.43 2.68
17:00 Колчестър - Кембридж Юнайтед 3 - 0 1.93 3.44 3.83
17:00 Кроули Таун - Моркамб 2 - 0 1.93 3.45 3.82
17:00 Макълсфийлд Таун - Линкълн Сити 1 - 2 3.66 3.51 1.96
17:00 Мансфийлд Таун - Екзитър 1 - 2 1.87 3.50 4.05
17:00 Милтън Кийнс Донс - Форест Грийн Роувърс 1 - 1 1.89 3.47 3.97
17:00 Нотс Каунти - Стивънидж Бороу 3 - 3 2.21 3.40 3.13
17:00 Нюпорт Каунти - Йоувил 0 - 6 2.20 3.19 3.30
17:00 Порт Вейл - Нортхямптън Таун 2 - 0 2.62 3.23 2.64
17:00 Суиндън - Бъри 1 - 2 2.54 3.43 2.61
17:00 Челтнъм Таун - Крю Александра 0 - 0 2.35 3.35 2.89
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Бароу 1 - 1 1.83 3.51 3.94
17:00 Бромли - Салфорд Сити 0 - 2 2.90 3.38 2.24
17:00 Гейтсхед - Брейнтри Таун 0 - 1 1.55 3.97 5.31
17:00 Дагенъм и Редбридж - Честърфийлд 1 - 1 3.18 3.41 2.10
17:00 Доувър Атлетик - Солихъл Муурс 0 - 2 2.40 3.22 2.77
17:00 Лейтън Ориент - Барнет 3 - 1 2.04 3.35 3.37
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Харогейт Таун 0 - 2 3.48 3.45 1.96
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Халифакс Таун 3 - 0 2.25 3.27 3.00
17:00 Рексъм - Ебсфлийт Юнайтед 4 - 1 2.49 3.05 2.81
17:00 Файлд - Алдършот Таун 3 - 0 1.74 3.66 4.21
17:00 Хавант и Уотърлувил - Сътън Юнайтед 1 - 2 2.77 3.27 2.40
17:00 Хартлипул - Ийстли 1 - 1 1.98 3.39 3.52
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен 3 - 1 1.18 7.43 13.71
16:30 Волфсбург - Херта Берлин 2 - 2 2.12 3.24 3.66
16:30 Майнц 05 - Аугсбург 2 - 1 2.61 3.29 2.76
16:30 РБ Лайпциг - Хановер 96 3 - 2 1.52 4.47 5.79
16:30 Фортуна Дюселдорф - Хофенхайм 2 - 1 4.11 4.02 1.79
19:30 Борусия М'Гладбах - Шалке 04 2 - 1 2.61 3.33 2.72
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Холщайн Кил 4 - 1 3.05 3.43 2.22
14:00 Дармщат 98 - Зандхаузен 1 - 1 2.10 3.13 3.65
14:00 Хамбургер - Хайденхайм 3 - 2 1.52 4.06 6.11
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Пройсен Мюнстер 4 - 1 2.47 3.19 2.74
15:00 Веен Висбаден - Мепен 3 - 0 1.65 3.75 4.75
15:00 Енерги Котбус - Зоненхоф Гроссашпах 0 - 0 1.94 3.33 3.75
15:00 Оснабрюк - Карлсруе 0 - 1 2.38 3.15 2.89
15:00 Ханза Рощок - Мюнхен 1860 2 - 2 2.43 3.23 2.76
15:00 Юрдинген 05 - Халешер 2 - 1 2.14 3.18 3.31
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Атлетико Мадрид - Ейбар 1 - 1 1.37 4.48 10.18
17:15 Реал Сосиедад - Барселона 1 - 2 7.01 5.15 1.40
19:30 Валенсия - Бетис 0 - 0 1.69 3.95 4.83
21:45 Атлетик Билбао - Реал Мадрид 1 - 1 6.59 4.79 1.44
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Химнастик де Тарагона - Осасуна 1 - 0 3.12 2.80 2.52
19:00 Малага - Кордоба 3 - 0 1.52 3.77 6.72
19:00 Тенерифе - Реус Депортиу 0 - 1 1.59 3.39 6.63
21:00 Алкоркон - Депортиво Ла Коруня 1 - 0 2.68 2.79 2.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Лейоа - Атлетик Билбао Б 1 - 4 2.70 2.99 2.50
18:00 Аморебиета - Туделано 1 - 1 2.55 3.07 2.58
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Културал Дуранго 2 - 0 1.53 3.63 5.75
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Конкуенсе - Олот 0 - 1 2.27 2.98 3.02
20:00 Виляреал Б - Алкояно 2 - 0 2.22 2.99 3.10
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Интер - Парма 0 - 1 1.30 5.22 10.61
19:00 Наполи - Фиорентина 1 - 0 1.47 4.40 6.57
21:30 Фрозиноне - Сампдория 0 - 5 3.02 3.10 2.47
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Лече 1 - 0 2.42 2.85 3.20
16:00 Бреша - Пескара 1 - 1 2.14 3.09 3.52
16:00 Читадела - Козенца 2 - 0 1.80 3.27 4.66
19:00 Кремонезе - Специя 2 - 0 2.29 2.88 3.43
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Каен - Лион 2 - 2 5.91 4.06 1.56
21:00 Амиен - Лил 2 - 3 3.31 3.15 2.29
21:00 Дижон - Анже 1 - 3 2.20 3.30 3.34
21:00 Монпелие - Страсбург 1 - 1 1.92 3.29 4.34
21:00 Тулуза - Монако 1 - 1 2.68 3.33 2.61
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ланс - Сошо 2 - 0 1.91 3.16 4.13
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Щурм Грац 2 - 3 4.20 3.76 1.76
18:00 Санкт Пьолтен - Ред Бул Залцбург 1 - 3 7.88 4.68 1.36
18:00 Хартберг - Алтах 2 - 1 2.20 3.48 3.00
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вакер Инсбрук II - Форвартс Щайр 1 - 0 2.02 3.50 3.21
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Сабаил Баку - Зира Баку 3 - 0 2.38 2.94 2.83
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:45 Камза - Кастриоти Круя 2 - 0 - - -
19:45 Теута - Кукеси 0 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Арцах Ереван - Арарат-Армения Ереван 1 - 1 3.67 3.49 1.80
15:00 Лори Ванадзор - Гандзасар Капан 3 - 0 1.66 3.72 4.10
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:30 ФК Минск - ФК Витебск 1 - 3 4.78 3.31 1.67
18:30 Шахтьор Солигорск - Динамо Минск 0 - 0 2.06 2.97 3.54
20:45 БАТЕ Борисов - Днепър Могилев 3 - 1 1.15 6.37 13.30
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Стандарт Лиеж - Шарлероа 0 - 0 1.55 3.96 5.88
21:00 Ваасланд-Беверен - Ойпен 0 - 0 2.38 3.51 2.75
21:00 Остенде - Серкъл Брюж 1 - 1 2.17 3.40 3.18
21:30 Генк - Андерлехт 1 - 0 1.81 3.91 3.89
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Тубиз - Оуд Хеверле Льовен 3 - 1 2.75 3.20 2.41
21:30 Унион Сент Жилоаз - Рьозеларе 2 - 0 2.36 3.14 2.83
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Звезда 09 Биелина - Крупа 0 - 0 2.73 3.47 2.18
20:30 ФК Сараево - Тузла Сити 2 - 0 1.45 4.22 5.39
21:00 Жрински Мостар - Широки Брег 0 - 0 1.64 3.58 4.47
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
14:45 Дунав Русе - Етър Велико Търново 2 - 4 2.62 3.08 2.57
17:30 Берое - Септември София 1 - 0 1.25 4.96 11.01
20:00 ЦСКА София - Черно море 3 - 1 1.37 4.45 7.24
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив София - Арда Кърджали 0 - 3 - - -
17:00 Несебър - Кариана Ерден 1 - 1 - - -
18:00 Локомотив Горна Оряховица - Ботев Гълъбово 1 - 2 - - -
18:00 Лудогорец Разград II - Добруджа Добрич 1 - 1 - - -
19:00 Пирин Благоевград - Струмска Слава Радомир 3 - 0 - - -
19:00 Черноморец Балчик - Поморие 0 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Локомотив Тбилиси - Сиони Болниси 1 - 0 1.70 3.22 4.63
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:15 ОФИ Крит - ПАОК 1 - 3 6.57 3.66 1.54
19:00 Аполон Смирни - Пас Янина 1 - 2 2.61 2.80 3.03
20:30 АЕК Атина - Паниониос Атина 4 - 0 1.33 4.43 10.37
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Нордселанд - Рандерс 4 - 1 1.87 3.63 3.90
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Калев - Пайде Линнамеесконд 1 - 2 2.34 3.48 2.50
16:00 Флора Талин - Нарва Транс 2 - 2 1.24 5.29 7.87
19:00 Вапрус Пярну - Куресааре 3 - 1 2.10 3.33 2.96
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Тел Авив - Апоел Раанана 4 - 1 1.31 4.52 8.38
19:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Хадера 1 - 1 1.73 3.27 4.40
19:45 Бней Сахнин - Апоел Тел Авив 1 - 1 2.67 2.96 2.54
20:30 МС Ашдод - Апоел Беер Шева 1 - 0 6.27 3.76 1.47
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Сейнт Патрикс 1 - 2 2.71 3.13 2.52
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Олафсвик - Нярдвик 1 - 2 1.31 4.88 6.71
17:00 Лейкнир Рейкявик - Хаукар Хафнарфьордур 0 - 0 1.97 3.67 3.01
17:00 Магни Гренивик - Фрам Рейкявик 2 - 1 2.85 3.75 2.02
17:00 Селфос - Акранес 1 - 3 5.21 4.48 1.43
17:00 Тротур Рейкявик - Тор Акурейри 3 - 4 1.94 3.88 2.94
17:00 ХК Коупавогюр - ИР Рейкявик 3 - 0 1.30 4.95 6.90
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:15 Стярнан Гардабаер** - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 0 2.10 3.39 2.98
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Докса Катокопия - Алки Ороклини 4 - 0 1.47 3.96 5.60
19:00 Аполон Лимасол - Пафос 5 - 1 1.15 6.35 12.01
20:00 Неа Саламина - АЕК Ларнака 1 - 1 5.30 3.96 1.50
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:45 Гниляне - Балкани Суха река 1 - 3 1.60 3.14 5.37
16:45 Прищина - Феризай 0 - 0 1.39 3.92 6.36
16:45 Фероникели Глоговац - Дрита Гниляне 4 - 0 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Спартакс Юрмала - Рига ФК 1 - 3 3.18 3.33 2.03
16:00 Валмиера - Йелгава 1 - 4 5.87 4.11 1.43
18:00 ФК Лиепая - РФШ Рига 1 - 0 2.66 3.06 2.48
20:00 Метта ЛУ Рига - Вентспилс 0 - 2 7.71 4.33 1.33
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Судува Мариямполе - ФК Паланга 5 - 0 1.05 10.49 19.20
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
13:00 Кауно Жалгирис - Жалгирис Вилнюс 0 - 3 6.73 4.09 1.40
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Прогрес Нидеркорн - Диферданж 2 - 0 1.98 3.74 2.93
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Корми - Пиета Хотспърс 2 - 2 2.24 3.51 2.63
21:15 Сенглеа Атлетик - Балзан Ютс 0 - 5 11.48 6.87 1.14
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Сфинтул Георге Суручен - Заря Белци 1 - 0 1.96 3.22 3.13
19:00 Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол 3 - 0 1.30 4.44 6.79
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Хаугесунд - Бран Берген 1 - 3 2.49 3.22 2.76
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Аскер - Елверум 0 - 2 2.02 3.68 2.93
17:00 Мос ФК - Рауфос 2 - 2 3.73 3.87 1.72
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Шайд - Айерсун 2 - 1 1.91 3.83 3.05
15:00 Арендал - Видар 3 - 0 1.51 4.31 4.53
17:00 Киелсос - КФУМ Осло 0 - 0 2.38 3.77 2.37
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Плоцк - Миедж Легница 2 - 2 2.15 3.35 3.23
19:00 Пяст Гливице - Арка Гдиня 1 - 0 1.93 3.38 3.88
21:30 Висла Краков - Лехия Гданск 5 - 2 1.98 3.40 3.66
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:45 ГКС Тихи - Подбескидзе 2 - 2 2.97 3.15 2.28
16:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Гарбарния Краков 1 - 2 1.69 3.51 4.68
20:00 Хойничанка Хойнице - Стомил Олщин 2 - 1 1.98 3.20 3.62
20:10 Сандеця Нови Сонч - Битовия Битов 1 - 1 1.91 3.35 3.69
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:30 Пасош Ферейра - Авеш 0 - 0 2.63 3.05 2.64
20:00 Бенфика - Рио Аве 2 - 1 1.28 5.11 9.31
22:30 Спортинг Брага - Тондела 2 - 1 1.36 4.43 8.01
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:00 Дунареа Кълъраш - Ботошани 3 - 2 2.95 2.93 2.47
21:00 Газ Метан Медиаш - Университатя Крайова 3 - 2 2.74 3.08 2.52
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Рубин Казан - Енисей Красноярск 1 - 0 1.64 3.30 5.96
16:30 ФК Уфа - ЦСКА Москва 0 - 3 4.00 3.06 2.01
19:00 Арсенал Тула - Криля Советов 4 - 0 2.27 2.91 3.47
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
11:00 Луч-Енергия Владивосток - ФК Тамбов 0 - 1 3.09 2.96 2.28
14:00 Том Томск - ФК Тюмен 1 - 0 1.76 3.25 4.49
14:00 Шинник Ярославл - ФК Краснодар-2 2 - 2 2.14 2.99 3.34
15:00 Спартак Москва 2 - ФК Армавир 1 - 2 1.69 3.35 4.55
16:00 ФК Химки - Балтика Калининград 3 - 3 2.50 2.88 2.83
17:00 Авангард Курск - СКА-Хабаровск 1 - 1 2.23 3.03 3.13
18:00 ПФК Сочи - Мордовия Саранск 0 - 2 1.70 3.30 4.79
18:00 Ротор Волгоград - Зенит Санкт Петербург 2 1 - 1 1.51 3.65 6.20
18:00 Факел Воронеж - ФК Нижни Новгород 1 - 0 3.03 2.96 2.31
18:00 Чертаново Москва - Сибир Новосибирск 2 - 1 1.85 3.19 4.08
Сан Марино - Суперкупа Сан Марино - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:45 Ла Фиорита - Тре Пене 1 - 0 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Коулрейн 0 - 0 7.67 5.06 1.29
17:00 Инститют - Гленавон 1 - 4 5.10 4.11 1.51
17:00 Крусейдърс - Нюри Сити 1 - 0 1.13 7.27 13.02
17:00 Линфийлд - Дънганън Суифтс 3 - 0 1.26 5.36 8.69
17:00 Уорънпойнт Таун - Клифтънвил 2 - 1 6.42 4.63 1.37
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:45 Слован Братислава - ДАК Дунайска Стреда 3 - 2 1.79 3.60 3.75
19:00 Спартак Търнава - Жилина 1 - 2 2.14 3.14 3.11
20:00 Железарна Подбрезова - Нитра 3 - 2 2.34 3.19 2.75
20:00 Злате Моравце - Ружомберок 1 - 1 2.84 3.32 2.23
20:00 Сеница - Тренчин 0 - 2 5.70 3.97 1.48
20:00 Серед - Земплин Михаловце 2 - 1 2.20 3.13 3.05
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Интер Братислава - Скалица 0 - 1 2.87 3.25 2.11
17:00 Комарно - Локомотив Кошице 0 - 2 1.17 6.56 7.99
17:00 Партизан Бардейов - Петржалка Братислава 1 - 1 2.23 3.23 2.70
17:00 Татран Липтовски Микулаш - Дубница 1 - 4 1.67 3.48 4.12
17:00 ШТК 1914 Шаморин - Попрад 0 - 4 2.38 3.24 2.49
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алуминий Кидричево - Горица 0 - 0 2.79 3.25 2.28
19:00 Рудар Веление - Целие 0 - 1 2.95 3.26 2.16
21:15 Кръшко - Марибор 0 - 2 8.85 5.24 1.24
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Пролетер Нови Сад - Партизан Белград 0 - 1 8.97 4.93 1.26
20:00 Динамо Враня - Рад Белград 0 - 1 2.95 3.03 2.28
21:00 Бачка Бачка Паланка - Младост Лучани 0 - 2 4.62 3.86 1.58
21:00 Мачва Шабац - Земун 0 - 2 1.65 3.44 4.71
21:30 Цървена Звезда Белград - Радник Сурдулица 6 - 0 1.06 9.05 18.25
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анкарагуджу - Акхисар Беледиеспор 1 - 0 2.23 3.36 3.08
20:00 Бешикташ - Йени Малатияспор 2 - 1 1.34 5.14 7.75
20:00 Гьозтепе - Кайзериспор 2 - 0 2.28 3.22 3.15
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Истанбулспор - Аданаспор 1 - 1 1.83 3.53 3.68
20:00 Адана Демирспор - Хатайспор 3 - 0 1.96 3.31 3.51
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Карнарвън Таун - Бари Таун Юнайтед 0 - 1 2.08 3.28 3.21
16:30 Кевн Друидс - Кармартън Таун 4 - 0 1.86 3.52 3.62
21:30 Абъристуит Таун - Бала Таун 3 - 2 2.89 3.62 2.10
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - Шахтьор Донецк 0 - 2 8.45 4.89 1.27
17:00 Карпати Лвов - Ворскла Полтава 0 - 1 2.40 2.96 2.86
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - МФК Николаев 0 - 1 - - -
16:00 Днипро-1 - Оболон-Бровар Киев 1 - 3 1.57 3.21 5.18
17:00 Зирка Кропивницкий - Колос Ковалевка 0 - 2 6.86 5.01 1.25
17:00 Рух Винники - Авангард Краматорск 3 - 3 2.75 3.14 2.21
17:30 ФК Суми - Кобра Харков отл. - - -
18:00 Металист 1925 Харков - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 0 1.72 3.12 4.22
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Кишварда - Халадаш Сомбатхей 4 - 1 2.26 3.19 3.03
18:00 Мезьокьовешд - Диошдьор 4 - 2 2.07 3.34 3.24
18:00 Пакш - МТК Будапеща 3 - 0 2.26 3.23 2.93
18:00 Пушкаш Академи - МОЛ Види 2 - 1 7.11 4.39 1.38
18:00 Уйпещ - Дебрецен 1 - 0 1.90 3.32 3.87
20:30 Хонвед Будапеща - Ференцварош 0 - 1 3.49 3.52 1.91
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
16:00 КПВ Кокола - Екеняс ИФ 2 - 0 1.80 3.47 4.02
17:00 Каяани - Хака 1 - 2 2.21 3.50 2.79
17:00 Яро - ЮЯК Ювяскюля 3 - 0 1.60 3.91 4.65
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Вааякоски Ювяскюля - ЯПС Ярвенпяя 3 - 3 3.50 3.99 1.74
17:00 Викингит Хелзинки - Кески-Уусимаа 1 - 1 1.68 4.14 3.60
17:00 ЛПС Лааясало - ЙИППО Йоенсуу 1 - 3 11.33 7.69 1.12
17:00 МИПА - Гнистан Хелзинки 2 - 1 2.20 3.96 2.46
17:00 НЯС Нурмиярви - МП Микели 1 - 0 3.38 3.95 1.76
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 МуСа Пори - ФК Еспоо 0 - 3 1.29 4.93 6.85
16:00 КааПо Каарина - ХЯС Академия 2 - 1 1.65 4.13 3.62
17:00 КяПа Хелзинки - БК-46 Карис 1 - 0 1.64 3.91 3.96
17:00 СалПа Сало - Хонка Академия 3 - 1 1.57 4.16 4.20
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 ТП-47 Торнио - СЯК Академия 0 - 2 3.82 4.06 1.64
17:00 ТПВ Тампере - Нярпес Крафт 3 - 1 1.13 7.06 11.14
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - ПСВ Айндховен 0 - 7 5.90 4.76 1.45
19:30 Де Граафшап - ВВВ Венло 1 - 2 2.42 3.33 2.84
21:45 Аякс - Грьонинген 3 - 0 1.13 8.07 16.60
21:45 Вилем II - Екселсиор 2 - 2 1.66 3.91 4.81
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 ХНК Горица - Динамо Загреб 0 - 1 6.11 4.05 1.48
20:00 Хайдук Сплит - Рудеш Загреб 3 - 1 1.20 5.70 13.19
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Гарбал Радановичи - Будучност Подгорица 0 - 1 3.36 2.89 2.12
16:30 Ловчен Цетине - Искра Даниловград 0 - 2 2.53 3.07 2.54
16:30 Морнар Бар - Титоград Подгорица 0 - 1 3.85 3.13 1.87
16:30 Сутиеска Никшич - Зета Голубовци 0 - 1 1.86 3.14 3.88
17:00 Петровац - Рудар Плевля 3 - 1 2.69 2.87 2.53
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Прибрам - Сигма Оломоуц 1 - 0 2.98 3.58 2.14
20:00 Виктория Пилзен - Опава 1 - 0 1.19 6.73 11.12
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Баник Соколов 2 - 0 2.25 3.09 2.98
11:15 Хрудим - Варнсдорф 0 - 1 2.26 2.94 3.11
14:00 Височина Ихлава - Храдец Кралове 0 - 1 2.08 3.19 3.21
17:30 Простейов - Усти над Лабем 1 - 0 2.45 3.16 2.63
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
18:30 Белинзона - Винтертур 1 - 2 5.44 4.55 1.43
18:30 Волен - Вил 0 - 1 5.67 4.19 1.46
18:30 Сервет - Люцерн** 2 - 2 3.08 3.41 2.09
20:00 Шафхаузен - Йънг Бойс** 2 - 2 7.01 5.01 1.33
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йоребро - Сундсвал 2 - 1 2.39 3.31 2.89
19:00 Йостерсунд - Малмьо 2 - 3 3.63 3.39 2.01
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Браге - Норбю 2 - 3 1.64 3.79 4.61
17:00 АФК Ескилстюна - Хелзинборг 0 - 0 3.01 3.22 2.25
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 БК Форвард - Карлстад Юнайтед 3 - 1 3.22 3.68 1.92
17:00 Арамейск-Сирианска - Нюкьопинг 0 - 1 2.70 3.75 2.10
17:00 Карлслундс - Сандвикен 0 - 4 2.28 3.33 2.74
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Твоокерш - Ескилсмине 0 - 1 2.16 3.49 2.82
15:00 Торнс - Енгелхолм 4 - 0 1.37 4.45 6.58
16:00 Атвидаберг - Лунд 3 - 1 2.02 3.54 3.05
16:00 Гребестадс - Люнгшиле 1 - 2 2.75 3.33 2.27
17:00 Оскаршхамн АИК - Мялби 1 - 3 3.56 3.73 1.80
17:00 Шьовде АИК - Карлскруна 0 - 1 1.78 3.68 3.69
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ливингстън - Хамилтън 1 - 0 1.87 3.31 4.26
17:00 Мъдъруел - Хартс 0 - 1 2.81 3.26 2.45
17:00 Рейнджърс - Дънди ФК 4 - 0 1.22 6.10 11.22
17:00 Сейнт Джонстън - Абърдийн 1 - 1 3.29 3.23 2.20
17:00 Хибърниън - Килмарнък 3 - 2 2.01 3.35 3.61
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дънди Юнайтед - Грийнок Мортън 1 - 1 1.78 3.44 4.22
17:00 Дънфърмлин - Алоа Атлетик 0 - 0 1.44 4.18 6.38
17:00 Еър Юнайтед - Фолкърк 3 - 2 1.69 4.03 4.03
17:00 Инвърнес КТ - Партик Тисъл 3 - 2 1.90 3.50 3.62
17:00 Куин ъф Саут - Рос Каунти 0 - 0 3.20 3.35 2.09
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Форфар Атлетик 3 - 1 1.51 4.07 5.34
17:00 Брихин Сити - Рейт Роувърс 1 - 1 3.10 3.44 2.08
17:00 Дъмбартън - Монтроуз 2 - 1 1.99 3.48 3.22
17:00 Ийст Файф - Еърдри 2 - 1 2.66 3.44 2.36
17:00 Странрар - Стенхаусмюър 2 - 0 2.44 3.38 2.57
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Елгин Сити 0 - 3 3.43 3.48 1.95
17:00 Единбург Сити - Анан Атлетик 2 - 1 2.05 3.38 3.24
17:00 Каудънбийт - Питърхед 2 - 4 5.59 3.95 1.51
17:00 Клайд - Албион Роувърс 1 - 0 1.23 5.56 9.89
17:00 Стърлинг Албиън - Куинс парк ФК 1 - 0 2.71 3.41 2.33
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 КР Белуиздад - Олимпик де Медеа 0 - 1 1.82 2.98 4.41
19:45 МО Бежая - НА Хюсеин Дей 1 - 2 2.19 2.97 3.14
21:00 Параду АК - МК Оран 3 - 2 1.93 3.11 3.70
22:00 ЖС Саура - КАББ Ареридж 0 - 1 1.51 3.58 5.84
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Естудиантес Ла Плата - Алдосиви Мар дел Плата 0 - 2 1.73 3.32 4.75
03:00 Атлетико Тукуман - Тигре Виктория 3 - 0 2.46 2.99 2.93
19:15 Индепендиенте - Колон Санта Фе 3 - 0 2.04 3.04 3.86
21:30 Ривър Плейт - Сан Мартин Сан Хуан 4 - 1 1.45 3.81 7.71
23:45 Белграно Кордоба - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 0 2.11 2.97 3.73
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
04:00 Сентрал Кордоба - Килмес Буенос Айрес 1 - 0 2.37 2.74 3.17
21:40 Вия Далмине - Атлетико Митре 2 - 2 2.32 2.73 3.29
22:30 Химнасия Мендоса - Чакарита Хуниорс 2 - 1 2.40 2.74 3.09
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Спорт Бойс Уорнес - Стронгест Ла Пас 2 - 2 2.99 3.55 2.02
22:00 Роял Пари Санта Крус - Реал Потоси 2 - 1 1.10 7.33 15.24
23:00 Боливар Ла Пас - Дестройърс Санта Крус 5 - 1 1.11 7.59 13.69
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Гремио RS - Парана Клуб PR 2 - 0 1.34 4.29 9.75
22:00 Сеара CE - Витория Салвадор BA 2 - 0 1.98 3.17 3.86
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Коритиба PR - Лондрина PR 0 - 1 1.89 3.18 3.98
02:30 Фигуерензе SC - Сао Бенто SP 2 - 2 2.03 2.97 3.77
03:30 Сампайо Кореа MA - Форталеса CE 1 - 0 3.25 3.07 2.16
22:30 Боа MG - Пайсанду PA 1 - 1 2.38 2.89 3.03
22:30 Бразил де Пелотас RS - КР Бразил AL 1 - 0 2.31 2.96 3.07
22:30 Крисиума SC - Авай SC 3 - 2 2.48 2.97 2.80
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кан Тхо - Куанг Нам 1 - 2 2.58 3.49 2.24
13:00 Хайфонг - Сайгон ФК 1 - 0 1.71 3.66 3.76
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Петапа - Истапа 0 - 0 1.80 3.23 3.97
21:00 Сикинала - Кселаху 2 - 2 1.84 3.23 3.76
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Аукас Кито - Текнико Университарио 3 - 0 1.65 3.37 4.95
23:00 Макара Амбато - ЛДУ Кито 3 - 2 2.20 2.95 3.20
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал-Гарафа Доха - Ум Салал 2 - 3 1.91 3.70 3.15
20:10 Ал-Ахли Доха - Ал-Харитият 3 - 2 1.87 3.72 3.24
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Чанчун Ятай - Гуейджоу Хенфен 3 - 0 1.59 4.11 4.63
14:35 Чунцин Лифан - Хенан Джануе 1 - 0 2.05 3.59 3.11
14:35 Шанхай Грийнланд - Дзянсу Сънинг 1 - 1 2.43 3.47 2.57
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Патриотас Бояка - Атлетико Уила 1 - 0 1.69 3.35 5.04
22:00 Леонес - Депортиво Кали 0 - 0 3.68 3.25 1.94
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Араби Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 5 - 1 1.57 3.96 4.27
18:30 Ал Тадамон - Ал Фахахел 1 - 1 2.48 3.69 2.24
20:50 Казма Кувейт - Кувейт СК 3 - 3 6.50 4.42 1.35
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ШР Ал Хосейма - ФАР Рабат 1 - 4 3.31 2.79 2.23
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Веракрус - Депортиво Толука 2 - 3 3.64 3.32 1.94
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Тампико Мадеро - Корекаминос УАТ 1 - 2 1.66 3.40 4.60
04:00 Атлетико Сан Луис - Потрос УАЕМ 1 - 2 1.53 3.45 5.99
04:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Алебрихес де Оахака 1 - 1 2.33 3.06 2.82
05:00 Венадос - Симаронес де Сонора 1 - 2 2.13 3.13 3.10
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:35 Ал Аин - Ал Дафра 2 - 1 1.33 5.12 6.48
16:40 Ал Джазира Абу Даби - Ал Фуджейра 3 - 2 1.76 3.96 3.56
19:15 Аджман - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 3 2.43 3.87 2.29
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте ФБК - Спортиво Лукеньо 1 - 1 2.67 3.29 2.37
02:15 Либертад Асунсион - Генерал Диаз 1 - 0 1.49 3.97 5.85
23:30 Сол де Америка - Олимпия Асунсион 2 - 1 4.70 4.03 1.56
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Универсидад Сан Мартин - Унион Комерсио 2 - 0 2.00 3.27 3.41
23:30 Универсидад де Кахамарка - Аякучо 0 - 0 1.64 3.57 4.66
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:50 Ал Раед - Ал Хилал Рияд 1 - 3 5.65 4.58 1.39
20:45 Ал Итихад Джеда - Ал Кадисия Хобар 0 - 3 1.80 3.60 3.69
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Колорадо Рапидс - Атланта Юнайтед 0 - 3 4.03 3.99 1.74
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йънг Лайънс - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 3 13.17 7.79 1.10
12:30 Тампайнс Роувърс - Балестиер Халса 1 - 0 1.38 4.32 6.35
12:30 Уориърс ФК - Бруней ДПММ 1 - 2 2.64 3.35 2.30
12:30 Хоуганг Юнайтед - Хоум Юнайтед 1 - 2 7.38 4.80 1.30
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Суфанабури - Убон УМТ Юнайтед 2 - 2 1.61 3.75 4.40
14:00 Порт Банкок - Након Ратчасима 4 - 0 1.60 3.78 4.44
15:00 Банкок Глас - Чианграй Юнайтед 0 - 0 1.91 3.64 3.17
15:00 Полис Теро - Еър Форс Сентрал 2 - 3 1.35 4.54 6.45
16:00 Сукотай - Патая Юнайтед 4 - 0 2.21 3.55 2.61
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Бизертин Бизерта - Бен Гердан 1 - 0 1.64 3.32 4.78
17:30 Стад Габесиен - Клуб Африкан Тунис 1 - 0 3.41 2.83 2.12
Узбекистан - Група за Титлата Узбекистан - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Буньодкор Ташкент - Бухара 3 - 0 1.50 3.76 5.45
Узбекистан - Група за Изпадане Узбекистан - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 АГМК Алмалик - Нефтчи Фергана 0 - 1 1.44 3.72 6.34
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Торке Монтевидео - Бостън Ривър 3 - 2 2.31 3.22 2.84
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:15 Хондурас Прогресо - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 2 - 1 1.91 3.24 3.55
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кейптаун Сити - Кайзер Чийфс 1 - 4 2.49 2.85 2.86
16:00 Чипа Юнайтед - Барока 1 - 0 2.63 2.79 2.75
19:00 Марицбург Юнайтед - Бидвест Уитс 0 - 0 3.06 2.89 2.33
21:15 Орландо Пайрътс - СуперСпорт Юнайтед 3 - 1 2.39 2.82 3.04
21:15 Полокване Сити - Фрий Стейт Старс 1 - 0 2.40 2.83 3.01
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Улсан Хюндай - Поханг Стийлърс 2 - 0 1.93 3.27 3.75
08:00 Чонбук Хюндай Моторс - Чеджу Юнайтед 4 - 0 1.60 3.85 4.90
10:00 Инчхън Юнайтед - Сувон Самсунг Блюуингс 0 - 0 3.11 3.46 2.09
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Вегалта Сендай - Токио 1 - 0 3.11 3.41 2.15
11:00 Саган Тошу - Санфрече Хирошима 1 - 0 3.12 3.27 2.19
12:00 Нагоя Грампус - В-Варен Нагазаки 3 - 4 1.72 3.77 4.20
13:00 Висел Кобе - Гамба Осака 1 - 2 1.85 3.64 3.75
13:00 Кавазаки Фронтейл - Консадол Сапоро 7 - 0 1.56 4.01 5.15
13:00 Кашива Рейсол - Шимизу Ес-Пулс 2 - 3 2.08 3.41 3.24
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Мацумото Ямага - Ренофа Ямагучи 0 - 0 1.80 3.57 3.90
12:00 Омия Ардижа - Мачида Зелвия 1 - 0 2.24 3.24 2.98
13:00 Албирекс Ниигата - Звейген Канадзава 2 - 1 2.47 3.16 2.71
13:00 Монтедио Ямагата - Вентфорет Кофу 1 - 1 3.10 3.14 2.23
13:00 Оита Тринита - Каматамаре Сануки 5 - 0 1.48 4.14 5.75
13:00 Токушима Вортис - Гифу 2 - 1 1.53 4.07 5.17
13:00 Точиги СК - Ехиме ФК 1 - 3 2.20 2.94 3.40
13:00 Фагиано Окаяма - Киото Санга 2 - 2 2.16 3.09 3.33
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
16:00 Малдиви - Индия 2 - 1 5.88 3.60 1.49
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Есперанс де Тунис (Тун) - Етоил дю Сахел Сус (Тун) 2 - 1 1.90 2.91 4.03

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 16.11.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане