Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Кастейон 17 равенства от 28 мача

Атлетико Малагеньо като домакин само 5 вкарани гола в 13 мача - 0.38 на мач

Ювентус 24 победи от 27 мача

Киево като гост няма победа от 13 мача

Юве Стабия няма загуба от 28 мача

Пари Сен Жермен като домакин само победи от 14 мача

Андерлехт като гост няма равенство от 14 мача

КЕК Обилич няма победа от 22 мача

Фейрензе като гост само 3 вкарани гола в 13 мача - 0.23 на мач

Луч-Енергия Владивосток като гост 9 равенства от 13 мача

Сан Джовани само 4 вкарани гола в 10 мача - 0.40 на мач

Тре Пене 9 победи от 10 мача

Цървена Звезда Белград 23 победи от 26 мача

Кардемир Карабукспор няма победа от 25 мача

Карпати Лвов като домакин 8 загуби от 10 мача

Ловчен Цетине като домакин няма победа от 11 мача

Морнар Бар като домакин няма победа от 11 мача

Йънг Бойс като гост 10 победи от 12 мача

АС Аин Млила като домакин 9 равенства от 11 мача

Дефенса и Хустисия като гост няма загуба от 11 мача

Лос Андес като домакин няма победа от 9 мача

Естудиантес де Мерида 4 равенства от 6 мача

Карабобо Валенсия няма равенство от 7 мача

Америка де Кито нито един вкаран гол в 5 мача

Алианса Сан Салвадор като домакин само победи от 5 мача

Санат Нафт Абадан 14 равенства от 21 мача

Монтерей няма загуба от 10 мача

Уелингтън Финикс Б като домакин 24 получени гола в 8 мача - 3.00 на мач

Хоукс Бей Юнайтед 52 получени гола в 17 мача - 3.06 на мач

Окланд Сити 16 победи от 17 мача

Депортиво Сантани няма победа от 9 мача

Олимпия Асунсион като гост само победи от 5 мача

Спортинг Кристал само победи от 4 мача

Прогресо Монтевидео 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач

Рампла Хуниорс 12 получени гола в 4 мача - 3.00 на мач

Вида Ла Сейба като гост само загуби от 5 мача

Хутикалпа няма победа от 11 мача

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Ди Си Юнайтед - Реал Солт Лейк 02:00 на живо
MAX Sport 4
Лос Анджелис Галакси - Минесота Юнайтед 04:30 на живо
Nova Sport
Витоша Бистрица - Локомотив Пловдив 12:30 на живо
MAX Sport 4
Ейбар - Валядолид
13:00 на живо
MAX Sport 1
ВВВ Венло - ПСВ Айндховен 13:15 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Ювентус
13:30 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Вердер Бремен 14:30 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Черно море
15:00 на живо
MAX Sport 1
АЗ Алкмаар - Аякс
15:30 на живо
Nova Sport
Милуол - Брайтън
16:00 на живо
MAX Sport 2
Аталанта - Киево
16:00 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Парма
16:00 на живо
Diema Sport 2
Фулъм - Ливърпул
16:15 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Нюрнберг 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Еспаньол - Севиля
17:15 на живо
Diema Sport
Славия - Етър Велико Търново 17:30 на живо
Nova Sport
Бордо - Рен
18:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Челси
18:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Майнц 05
19:00 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Удинезе
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Хетафе
19:30 на живо
MAX Sport 2
Ню Йорк Сити - Лос Анджелис ФК 21:00 на живо
MAX Sport 3
Милан - Интер
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Барселона
21:45 на живо
Diema Sport
Пари Сен Жермен - Олимпик Марсилия 22:00 на живо
MAX Sport 4
Виляреал - Райо Валекано
00:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 17 март, 2019 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
00:00 Бахамски острови - Търкс и Кайкос 6 - 1 - - -
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:15 Фулъм - Ливърпул 1 - 2 12.58 7.06 1.22
18:30 Евертън - Челси 2 - 0 4.36 3.64 1.86
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Милуол - Брайтън** 2 - 2 3.61 3.13 2.22
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Байер Леверкузен - Вердер Бремен 1 - 3 1.61 4.32 5.02
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Нюрнберг 1 - 0 1.35 5.03 8.68
19:00 Байерн Мюнхен - Майнц 05 6 - 0 1.12 8.94 20.66
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Бохум 3 - 1 2.41 3.32 2.82
14:30 Дуисбург - Кьолн отл. 6.38 4.26 1.48
14:30 Падерборн - Инголщат 3 - 1 1.89 3.55 3.85
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Енерги Котбус - Карлсруе 0 - 2 3.26 3.20 2.19
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Мепен 3 - 0 2.23 3.15 3.18
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Валядолид 1 - 2 1.62 3.83 5.86
17:15 Еспаньол - Севиля 0 - 1 2.53 3.47 2.75
19:30 Валенсия - Хетафе 0 - 0 1.87 3.38 4.60
19:30 Виляреал - Райо Валекано 3 - 1 1.64 4.02 5.25
21:45 Бетис - Барселона 1 - 4 5.96 4.55 1.51
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо - Химнастик де Тарагона 2 - 0 1.75 3.23 5.29
17:00 Кордоба - Спортинг Хихон 1 - 2 3.04 2.99 2.46
19:00 Алмерия - Гранада 0 - 0 2.69 2.84 2.90
19:00 Осасуна - Райо Махадаонда 3 - 0 1.46 3.95 7.63
21:00 Лас Палмас - Майорка 1 - 2 1.97 3.10 4.17
21:00 Реус Депортиу - Депортиво Ла Коруня 0 - 1 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Бургос - Лас Палмас Атлетико 3 - 0 2.01 2.95 3.78
13:00 Интернасионал де Мадрид - Културал Леонеса 1 - 1 3.32 2.97 2.16
13:00 Унион Адарве - СС Рейес 1 - 2 2.69 2.97 2.60
13:00 Фуенлабрада - Реал Мадрид Кастиля 0 - 0 1.83 3.24 4.04
17:00 Селта Виго Б - Унионистас де Саламанка 2 - 1 1.98 3.01 3.76
18:00 Гихуело - Рапидо де Боусас 1 - 0 1.69 3.25 4.83
18:00 Депортиво Фабрил - Корухо 1 - 1 2.64 2.88 2.66
18:00 Салмантино - Понтеведра 3 - 0 2.53 2.79 2.86
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Аренас Клуб де Гечо 2 - 1 1.64 3.46 4.63
18:00 Калахора - Расинг Сантандер 0 - 1 4.15 3.11 1.84
18:00 Лангрео - Баракалдо 0 - 2 2.77 2.78 2.60
18:00 Реал Унион - Исара 0 - 4 1.90 3.00 4.00
18:00 Туделано - Мирандес 1 - 1 3.55 2.96 2.05
18:00 Химнастика де Торелавега - Реал Сосиедад Б 1 - 0 3.53 2.86 2.10
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Виляреал Б 1 - 0 2.00 2.85 3.85
13:00 Конкуенсе - Ебро 0 - 1 2.43 2.81 2.95
17:00 Пералада-Жирона Б - Теруел 0 - 0 1.90 3.15 3.75
17:30 Олот - Онтиниент 0 - 0 1.59 3.54 5.18
18:00 Алкояно - Валенсия Местая 1 - 1 2.17 2.86 3.35
18:00 Сабадел - Корнеля 1 - 1 2.67 2.80 2.67
18:15 Кастейон - Бадалона 2 - 1 2.26 2.83 3.22
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Севиля Атлетико - УКАМ Мурсия 2 - 1 3.00 2.92 2.31
13:00 Ибиса - Талавера де ла Рейна 1 - 0 1.80 3.03 4.41
13:00 Мелия - Хумиля 2 - 0 1.64 3.37 5.07
18:00 Бадахос - Гранада Б 1 - 0 1.72 3.12 4.78
18:00 Вияновенсе - Дон Бенито 1 - 1 1.89 3.14 3.78
18:00 Ел Ехидо 2012 - Марбеля 0 - 0 2.82 2.84 2.50
18:00 Реал Мурсия - Линенсе 0 - 2 2.16 2.81 3.42
18:00 Рекреативо - Сан Фернандо 1 - 1 1.85 3.09 4.10
18:30 Атлетико Малагеньо - Алмерия Б 2 - 0 1.97 3.02 3.73
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Дженоа - Ювентус 2 - 0 6.17 3.61 1.63
16:00 Аталанта - Киево 1 - 1 1.22 6.21 13.94
16:00 Емполи - Фрозиноне 2 - 1 1.83 3.47 4.51
16:00 Лацио - Парма 4 - 1 1.31 5.26 10.22
19:00 Наполи - Удинезе 4 - 2 1.21 6.42 14.50
21:30 Милан - Интер 2 - 3 2.43 3.05 3.17
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Венеция - Кремонезе 1 - 1 2.60 2.88 2.98
16:00 Палермо - Карпи 4 - 1 1.43 4.03 8.13
22:00 Кротоне - Лече 2 - 2 2.52 3.04 2.92
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Вис Пезаро 1898 - Судтирол 0 - 1 2.33 2.87 3.00
17:30 Виченца Виртус - Триестина 0 - 2 2.37 2.92 2.93
17:30 Джиана Ерминио - Губио 4 - 0 2.32 2.87 3.06
17:30 Римини - Равена 0 - 1 2.42 2.77 2.99
17:30 Терамо - Виртус Верона 1 - 2 1.91 3.04 3.84
17:30 Тернана - Имолезе 0 - 3 1.95 2.90 3.95
17:30 ФералпиСало - Самбенедетезе 1 - 1 2.26 2.84 3.26
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Бишелие 1913 - Сиракуза 0 - 0 2.21 2.88 3.24
15:30 Виртус Франкавила - Трапани 4 - 1 3.35 3.00 2.09
15:30 Кавезе 1919 - Паганезе 4 - 0 1.50 3.44 6.54
15:30 Казертана - Витербезе 3 - 4 2.30 2.90 3.06
15:30 Катания - Юве Стабия 1 - 0 2.28 2.98 2.98
15:30 Риети - Катанзаро 1 - 0 3.47 3.15 2.00
15:30 Сикула Леонцио - Монополи 1966 1 - 0 2.40 2.84 2.96
19:30 Вибонезе - Ренде 1968 1 - 0 2.52 2.71 2.95
19:30 Матера - Потенца 0 - 3 - - -
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
15:30 Лион - Монпелие 3 - 2 1.46 4.50 6.62
16:00 Реймс - Нант 1 - 0 2.16 3.05 3.73
18:00 Бордо - Рен 1 - 1 2.54 3.01 3.00
22:00 Пари Сен Жермен - Олимпик Марсилия 3 - 1 1.28 5.96 9.40
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - ЛАСК Линц 1 - 2 4.97 3.55 1.69
18:00 Вакер Инсбрук - Ред Бул Залцбург 0 - 2 12.79 6.14 1.21
18:00 Волфсбергер - Адмира Вакер Мьодлинг 2 - 2 1.60 3.78 5.49
18:00 Рапид Виена - Хартберг 2 - 2 1.26 5.69 9.43
18:00 Санкт Пьолтен - Матерсбург 0 - 1 2.84 3.33 2.38
18:00 Щурм Грац - Аустрия Виена 1 - 0 2.04 3.09 3.87
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 ВСГ Ватенс - Флоридсдорфер АК 5 - 1 1.65 3.62 4.60
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кастриоти Круя - КФ Тирана 1 - 0 - - -
15:00 Лачи - Фламуртари 0 - 0 - - -
18:00 Партизани Тирана - Теута 3 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Ордино - Енкамп 4 - 0 - - -
15:00 Сант Жулия - УЕ Санта Колома 2 - 1 1.50 3.69 5.46
17:00 ФК Санта Колома - УЕ Енгордани 1 - 1 - - -
19:00 Интер де Ескалдес - Луситанос 2 - 1 1.17 6.24 11.32
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алашкерт Ереван - Арарат-Армения Ереван 0 - 1 2.20 2.95 3.04
12:00 Бананц Ереван - Арарат Ереван 3 - 1 1.70 3.35 4.28
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Зулте Варегем - Генк 3 - 3 5.02 4.59 1.55
19:00 Клуб Брюж - Роял Ексел Мускрон 1 - 2 1.29 5.55 9.49
19:00 Кортрийк - Роял Антверпен 2 - 0 3.02 3.29 2.34
19:00 Локерен - Серкъл Брюж 3 - 1 2.42 3.45 2.77
19:00 Остенде - Андерлехт 0 - 2 4.60 4.02 1.67
19:00 Сент Трюиден - КАА Гент 0 - 2 3.06 3.75 2.13
19:00 Стандарт Лиеж - Ваасланд-Беверен 4 - 3 1.25 5.66 11.78
19:00 Шарлероа - Ойпен 1 - 2 1.62 3.93 5.20
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Жрински Мостар - ГОШК Габела 1 - 0 1.20 5.41 9.64
16:00 ФК Сараево - Крупа 0 - 0 1.20 5.36 9.64
16:00 Широки Брег - Тузла Сити 1 - 0 1.39 3.72 7.05
19:00 Железничар Сараево - Звезда 09 Биелина 1 - 0 1.21 5.34 9.52
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Витоша Бистрица - Локомотив Пловдив 0 - 3 2.89 3.00 2.39
15:00 Дунав Русе - Черно море 1 - 1 3.02 3.32 2.17
17:30 Славия - Етър Велико Търново 0 - 1 2.04 3.15 3.53
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Лудогорец Разград II - ЦСКА 1948 София 0 - 1 3.55 4.10 1.63
15:30 Пирин Благоевград - Кариана Ерден 1 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сиони Болниси - ВИТ Джорджия Тбилиси 1 - 0 2.37 3.09 2.67
17:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси 0 - 4 2.69 3.10 2.36
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ОФИ Крит - Левадиакос 2 - 0 1.71 3.36 5.18
16:00 Атромитос - АЕК Атина 0 - 1 2.82 2.84 2.73
19:00 Панатинайкос - Олимпиакос 0 - 3 4.79 3.37 1.77
19:30 Паниониос Атина - Ксанти 1 - 0 1.85 3.06 4.86
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Лариса - Караискакис Арта 0 - 1 1.82 3.19 3.93
15:00 Аполон Понту - Егиниакос 1 - 0 1.24 5.89 7.37
15:00 Волос НФК - Спарти 3 - 0 1.06 9.65 18.10
15:00 Ираклис Солун - Аититос Спата 2 - 1 1.20 5.54 9.78
15:00 Панахайки - Докса Драма 2 - 2 1.71 3.27 4.37
17:00 Ерготелис - Иродотос 4 - 1 1.81 3.33 4.03
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Вендсисел - Нордселанд 0 - 1 4.10 3.83 1.78
18:00 Есберг - Вейле 2 - 1 2.06 3.14 3.83
18:00 Мидтиланд - Сьондерийске 2 - 1 1.30 5.33 9.19
18:00 Одензе - Рандерс 1 - 0 2.01 3.45 3.62
18:00 Олборг - Орхус 3 - 1 1.94 3.80 3.49
18:00 ФК Копенхаген - Хобро 3 - 1 1.20 6.30 14.18
18:00 Хорсенс - Брьондби 1 - 3 3.75 3.52 1.94
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нюкьобинг - Лингби 1 - 1 2.35 3.22 2.88
14:45 Силкеборг - Фредериция 2 - 1 2.06 3.42 3.27
14:45 Тистед - Нествед 2 - 3 3.67 3.28 1.98
14:45 Фремад Амагер - Виборг 0 - 1 3.66 3.41 1.94
14:45 Хвидовре - Роскилде 0 - 2 2.99 3.37 2.21
14:45 Хелзингор - Кьоге 0 - 2 2.35 3.16 2.93
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Пайде Линнамеесконд - Флора Талин 0 - 1 4.94 4.10 1.50
15:00 Маарду Линнамеесконд - Номе Калю 0 - 5 11.98 6.43 1.14
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:15 Макаби Нетаня - Апоел Беер Шева 0 - 1 2.33 2.99 2.93
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Ирони Кирят Шмона - Макаби Петах Тиква 0 - 1 2.31 3.04 2.89
21:00 Апоел Хайфа - Бейтар Йерусалим 0 - 0 2.53 3.09 2.56
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Тротур Рейкявик - КР Рейкявик 0 - 5 11.92 6.93 1.14
18:30 КА Акурейри - Фьолнир Рейкявик 1 - 1 1.40 4.52 5.91
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия 1 - 3 2.27 3.25 2.80
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Пафос - Анортозис 0 - 1 2.10 3.18 3.28
18:00 Алки Ороклини - Докса Катокопия 1 - 4 2.38 3.23 2.67
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Гниляне - КЕК Обилич 2 - 0 - - -
15:00 Фероникели Глоговац - Трепча 89 Митровица 5 - 0 1.51 3.39 5.25
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Валмиера - БФЦ Даугавпилс 2 - 0 2.38 3.60 2.49
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Паланга - ФК Паневежис 1 - 1 2.82 3.28 2.22
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Етцела Етелбрюк - Виктория Роспорт 0 - 0 - - -
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Динамо-Авто Тираспол - Кодру Лозова 3 - 0 - - -
14:30 Милсами Орхей - Сфинтул Георге Суручен 0 - 3 1.50 3.86 4.71
Норвегия - Суперкупа Норвегия - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:00 Розенборг - Молде отл. 2.29 3.39 2.90
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Заглембие Любин - Арка Гдиня 0 - 0 2.01 3.46 3.55
16:30 Пяст Гливице - Миедж Легница 2 - 1 1.77 3.47 4.53
19:00 Висла Краков - Краковия Краков 3 - 2 2.84 3.21 2.46
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пуща Неполомице - Одра Ополе 0 - 0 2.35 3.09 2.94
19:00 Раков Ченстохова - Термалика Нечеча 1 - 0 1.70 3.58 4.52
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Авеш - Шавеш 0 - 1 2.08 3.22 3.63
17:00 Насионал Мадейра - Рио Аве 0 - 1 2.70 3.27 2.57
19:30 Морейрензе - Бенфика 0 - 4 7.50 4.39 1.42
22:00 Тондела - Фейрензе 1 - 1 1.85 3.42 4.24
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Пасош Ферейра - Ещорил Прая 1 - 1 1.71 3.43 4.69
17:00 Варзин - Оливейрензе 1 - 1 2.60 2.92 2.77
17:00 Кова Да Пиедаде - Порто Б 1 - 1 2.31 3.05 3.06
17:00 Спортинг Ковиля - Фамаликао 2 - 0 2.92 2.97 2.44
19:00 Витория Гимараеш Б - Фарензе 1 - 0 2.16 3.08 3.35
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Астра Гюргево - ФК ФКСБ 0 - 2 3.33 3.21 2.11
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ 2 - 1 2.37 2.94 3.08
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Уфа - Ахмат Грозни 0 - 1 2.50 2.77 3.19
15:30 Локомотив Москва - ФК Краснодар 1 - 0 2.31 3.25 3.01
18:00 Спартак Москва - Зенит Санкт Петербург 1 - 1 2.57 3.02 2.82
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
07:00 СКА-Хабаровск - Том Томск 1 - 0 1.85 2.96 4.57
11:00 Сибир Новосибирск - ФК Тамбов 0 - 2 6.51 3.47 1.52
12:00 Ротор Волгоград - ФК Химки 1 - 0 2.28 2.90 3.17
13:00 ФК Нижни Новгород - Шинник Ярославл 0 - 1 1.93 2.92 4.22
15:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Факел Воронеж 1 - 0 2.94 2.84 2.46
16:00 Мордовия Саранск - Луч-Енергия Владивосток 0 - 0 2.21 2.75 3.58
16:00 ФК Армавир - Авангард Курск 0 - 0 2.82 2.92 2.56
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Космос Серавале - Сан Джовани 5 - 1 - - -
16:00 Тре Пене - Фаетано 2 - 1 - - -
16:00 Ювенес Догана - Виртус 7 - 1 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Дукла Банска Бистрица 3 - 3 1.51 3.89 4.56
15:30 Славой Требишов - Одева Липани 1 - 0 1.65 3.52 4.22
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 ДАК Дунайска Стреда - Ружомберок 1 - 1 1.61 3.60 4.77
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Алуминий Кидричево - Рудар Веление 4 - 0 2.09 3.14 3.23
21:00 Горица - Домжале 2 - 1 4.26 3.49 1.71
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Рад Белград - Цървена Звезда Белград 0 - 3 12.63 6.68 1.13
19:00 Младост Лучани - Вождовац Белград 3 - 1 1.72 3.41 4.07
20:00 Войводина Нови Сад - Чукарички 0 - 0 2.42 3.04 2.76
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йени Малатияспор - Анкарагуджу 3 - 1 2.17 3.22 3.35
15:00 Кайзериспор - Истанбул Башакшехир 1 - 1 4.26 3.33 1.87
18:00 Бурсаспор - Галатасарай 2 - 3 3.13 3.28 2.25
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Алтай Измир - Кардемир Карабукспор 4 - 0 1.07 9.87 14.31
12:30 Афиет Афионспор - Денизлиспор 1 - 3 3.23 3.09 2.18
15:00 Аданаспор - Генчлербирлиги 0 - 1 4.23 3.22 1.83
15:00 Болуспор - Балъкесирспор 1 - 0 2.09 3.20 3.31
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Десна Чернигов - ФК Лвов 0 - 1 2.32 2.89 3.05
17:00 Карпати Лвов - ФК Мариупол 1 - 1 2.52 2.87 2.80
19:30 Олимпик Донецк - Динамо Киев 1 - 2 11.92 6.67 1.15
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Клаксвик 2 - 2 - - -
17:00 ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн 1 - 2 - - -
17:00 Скала ИФ - ТБ/ФКС/Ройн 2 - 0 - - -
17:00 ХБ Торсхавн - Рунавик 1 - 1 1.79 3.57 3.57
18:30 АБ Аргир - Фуглафьордур 2 - 1 - - -
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
15:00 Еркулес Оулу - Интер Турку 0 - 2 17.18 9.13 1.08
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 ВВВ Венло - ПСВ Айндховен 0 - 1 11.17 6.16 1.23
15:30 АЗ Алкмаар - Аякс 1 - 0 4.59 4.70 1.58
15:30 Грьонинген - АДО Ден Хааг 1 - 0 1.57 4.27 5.18
17:45 Екселсиор - Цволе 0 - 2 2.89 3.55 2.29
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 ХНК Горица - Динамо Загреб 1 - 2 6.27 3.86 1.51
18:30 Риека - Осиек 3 - 1 2.03 3.28 3.52
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сутиеска Никшич - Зета Голубовци 1 - 0 2.35 2.96 2.72
16:00 Гарбал Радановичи - Будучност Подгорица 1 - 1 3.73 2.83 1.97
16:00 Ловчен Цетине - Искра Даниловград 1 - 2 2.54 2.75 2.73
16:00 Морнар Бар - Титоград Подгорица 0 - 3 4.07 3.26 1.73
16:00 Петровац - Рудар Плевля 3 - 2 1.98 2.92 3.41
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бохемианс 1905 Прага - Опава 0 - 0 2.01 3.22 3.71
18:30 Прибрам - Славия Прага 0 - 2 9.19 5.45 1.27
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Усти над Лабем 0 - 1 1.90 3.35 3.52
16:00 Варнсдорф - Витковице 0 - 0 1.70 3.44 4.36
16:00 Графин Влашим - МАС Таборско 2 - 3 2.02 3.24 3.29
16:00 Храдец Кралове - Простейов 3 - 0 1.30 4.79 7.55
18:00 Чешке Будьовице - Збройовка Бърно 3 - 2 2.17 3.17 3.02
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Йънг Бойс 2 - 2 2.46 3.55 2.66
17:00 Тун - Люцерн 1 - 1 2.35 3.46 2.82
17:00 Цюрих - Ксамакс 2 - 1 1.72 3.80 4.42
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Киасо - Вил 3 - 1 2.79 3.21 2.40
16:00 Винтертур - Аарау 0 - 1 2.59 3.49 2.39
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:15 АИК Стокхолм - АФК Ескилстюна** 1 - 1 1.35 4.37 8.77
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Дънди ФК - Селтик 0 - 1 15.08 6.84 1.17
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Уелингтън Финикс - Уестърн Сидни Уондърърс 3 - 1 2.04 3.69 3.21
10:00 Сидни - Мелбърн Сити 0 - 2 1.90 3.44 3.91
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 АС Аин Млила - КАББ Ареридж 1 - 0 2.19 2.76 3.40
16:00 Олимпик де Медеа - ЖС Кабилие 1 - 0 2.55 3.13 2.57
18:45 ЕС Сетиф - МК Оран 4 - 1 1.73 3.26 4.36
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Расинг Клуб - Белграно Кордоба 1 - 0 1.36 4.37 8.57
16:00 Патронато Парана - Дефенса и Хустисия 2 - 0 4.09 3.06 1.97
18:15 Талерес Кордоба - Тигре Виктория 1 - 3 2.04 3.21 3.64
20:30 Росарио Сентрал - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 1 2.38 2.90 3.19
22:45 Ривър Плейт - Индепендиенте 3 - 0 1.76 3.45 4.57
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
20:05 Нуева Чикаго - Чакарита Хуниорс 1 - 1 1.52 3.57 6.04
21:00 Браун Адроге - Индепендиенте Ривадавия 1 - 0 2.01 2.91 3.81
21:00 Гилермо Браун - Атлетико Митре 3 - 0 2.40 2.80 3.07
21:00 Лос Андес - Сантамарина 2 - 0 2.41 2.81 3.05
21:00 Олимпо Баия Бланка - Темперлей 0 - 2 1.98 2.98 3.81
21:00 Феро Карил Оесте - Депортиво Морон 5 - 1 2.03 2.95 3.68
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Аурора Кочабамба - Ориенте Петролеро 3 - 2 2.37 3.09 2.71
21:00 Роял Пари Санта Крус - Реал Потоси 4 - 1 1.33 4.33 7.48
22:00 Боливар Ла Пас - Спорт Бойс Уорнес 4 - 1 1.24 5.03 9.49
23:15 Сан Хосе Оруро - Гуабира Монтеро 3 - 1 1.57 3.83 4.73
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:00 Сеара CE - Форталеса CE 1 - 1 2.17 3.14 3.02
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Естудиантес де Каракас - Замора Баринас отл. - - -
22:00 Естудиантес де Мерида - Сулия отл. - - -
22:00 Минерос де Гуаяна - Академия Пуерто Кабейо отл. - - -
23:00 Карабобо Валенсия - Депортиво Лара отл. - - -
23:00 Каракас - Метрополитанос отл. - - -
23:00 Монагас Матурин - Трухилянос Валера отл. - - -
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Комуникасионес 2 - 0 2.35 3.13 2.64
21:30 Депортиво Чиантла - Малакатеко 0 - 1 1.85 3.26 3.60
22:30 Гуастатоя - Санарате 1 - 0 1.43 3.77 6.16
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал Итихад Александрия - Харас Ел Ходуд 1 - 1 2.06 2.89 3.65
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
00:15 Универсидад Католика Кито - Делфин Манта 2 - 1 1.84 3.41 3.63
02:30 Америка де Кито - Макара Амбато 0 - 1 3.78 3.30 1.84
19:00 ЛДУ Кито - Аукас Кито 0 - 1 1.83 3.26 3.99
22:00 Фуерса Амария - Барселона Гуаякил 0 - 3 4.23 3.50 1.73
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Чалатенанго - Мунисипал Лименьо 1 - 1 2.13 3.12 3.08
03:00 Фирпо Усулутан - ФАС Санта Ана 0 - 4 2.28 3.12 2.80
03:15 Алианса Сан Салвадор - Сонсонате 3 - 0 1.26 5.48 7.19
03:15 Исидро Метапан - Аудас Апастепеке 2 - 1 1.64 3.56 4.41
23:00 Пасакина - Санта Текла 0 - 3 2.09 3.10 3.10
23:00 Хокоро - Агила Сан Мигел 0 - 0 2.76 3.11 2.27
Индия - Плейофи Индия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Бенгалуру** - Гоа 0 - 0 2.58 3.41 2.36
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зоб Ахан Исфахан - Естеглал Хузестан 2 - 0 1.61 3.37 4.41
15:00 Пейкан Техеран - Санат Нафт Абадан 1 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Кали - Америка де Кали 0 - 1 2.22 2.96 3.34
00:30 Ла Екуидад Богота - Патриотас Бояка 2 - 2 1.75 3.20 4.86
02:45 Енвигадо - Рионегро 1 - 1 2.12 3.04 3.56
21:00 Онсе Калдас - Депортиво Пасто 0 - 1 1.63 3.47 5.50
22:30 Унион Магдалена - Хуниор Баранкиля 1 - 1 2.97 3.07 2.37
23:00 Атлетико Уила - Депортес Толима 1 - 5 3.19 3.03 2.27
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад де Коста Рика - Мунисипал Гресия 2 - 1 2.30 3.40 2.70
02:00 Сантос де Гуапилес - Гуадалупе 1 - 2 1.90 3.40 3.60
03:30 ЛД Алахуеленсе - Картахинес 2 - 2 1.76 3.55 4.02
04:00 Перес Селедон - Сан Карлос 1 - 0 2.17 3.24 3.02
23:05 Лимон - Кармелита отл. 1.55 3.94 4.73
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал Насър Кувейт - Кувейт СК 0 - 4 8.25 4.90 1.29
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 МК Уджда - Рапиде Оуед Зем 0 - 0 2.03 2.86 3.79
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Пачука 4 - 1 2.00 3.16 3.65
03:00 Чивас Гуадалахара - Америка Мексико 0 - 2 2.77 3.04 2.51
05:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Керетаро 4 - 1 1.30 4.65 9.94
05:06 Тихуана - Монтерей 1 - 0 3.04 3.16 2.27
20:00 Депортиво Толука - Атлас Гуадалахара 2 - 0 1.74 3.50 4.42
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Венадос 0 - 0 1.96 3.16 3.57
05:00 Дорадос де Синалоа - Минерос де Сакатекас 1 - 1 2.61 3.13 2.42
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Тасман Юнайтед - Кентърбъри Юнайтед 0 - 0 3.29 3.42 1.91
03:00 Уелингтън Финикс Б - Хоукс Бей Юнайтед 3 - 1 2.84 3.65 2.03
03:00 Хамилтън Уондърърс - Тим Уелингтън 2 - 4 3.57 3.56 1.80
05:35 Окланд Сити - Уейтакиър Юнайтед 5 - 2 1.17 5.98 9.28
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Либертад Асунсион - Депортиво Сантани 4 - 0 - - -
23:00 Гуарани Асунсион - Олимпия Асунсион 1 - 5 3.56 3.44 1.90
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:45 Спорт Уанкайо - Аякучо 2 - 2 2.10 3.32 3.07
03:00 Алианса Лима - Депортиво Мунисипал 2 - 2 1.58 3.64 5.11
18:15 Спортинг Кристал - Универсидад Сезар Валехо 4 - 1 1.41 4.06 6.66
20:30 Карлос А. Манучи - Молинос Ел Пирата 3 - 2 1.67 3.58 4.45
22:30 Алианса Универсидад - Реал Гарсиласо 2 - 1 2.13 3.40 2.93
23:00 Мелгар Арекипа - Университарио де Депортес 2 - 1 2.03 3.41 3.13
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ди Си Юнайтед - Реал Солт Лейк 5 - 0 1.61 3.89 5.14
04:30 Лос Анджелис Галакси - Минесота Юнайтед 3 - 2 1.99 3.71 3.33
21:00 Ню Йорк Сити - Лос Анджелис ФК 2 - 2 2.09 3.52 3.23
23:00 Синсинати - Портланд Тимбърс 3 - 0 2.22 3.51 2.97
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Хоум Юнайтед - Балестиер Халса 0 - 0 1.79 3.58 3.49
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Порт Банкок - ПТТ Районг 1 - 1 1.44 3.87 5.98
13:00 Самут Пракан Сити - Сукотай 0 - 0 2.00 3.31 3.13
14:00 Банкок Юнайтед - Бурирам Юнайтед 0 - 1 2.62 3.12 2.40
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Серо Ларго Мело - Серо Монтевидео 4 - 1 2.12 3.01 3.42
21:30 Пласа Колония - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 0 2.44 3.04 2.71
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Прогресо Монтевидео 3 - 0 2.54 3.10 2.56
21:30 Хувентуд де Лас Пиедрас - Рампла Хуниорс 1 - 1 2.42 3.24 2.59
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Вида Ла Сейба 1 - 1 1.50 4.10 5.00
23:00 Реал де Минас - Хутикалпа 1 - 1 2.24 3.10 2.82
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Аудакс Италяно Сантяго - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 2 2.43 3.23 2.69
17:00 Коло-Коло Сантяго - Универсидад Католика 2 - 3 2.14 3.16 3.23
21:00 Депортес Икике - Палестино Сантяго 3 - 3 2.70 3.13 2.50
23:15 Кокимбо Унидо - Унион Ла Калера 1 - 1 2.16 3.15 3.20
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Чипа Юнайтед - Хайлендс Парк 1 - 1 2.61 2.73 2.86
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:00 Тегу - Улсан Хюндай 1 - 1 2.88 3.15 2.39
07:00 Чонбук Хюндай Моторс - Кануън 0 - 1 1.40 4.30 7.14
09:00 Поханг Стийлърс - Кьонсан 4 - 1 2.49 3.14 2.75
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
06:00 Саган Тошу - Джубило Ивата 1 - 0 2.33 3.10 3.08
06:30 Токио - Нагоя Грампус 1 - 0 2.25 3.33 3.01
07:00 Висел Кобе - Шимизу Ес-Пулс 1 - 1 1.72 3.66 4.47
07:00 Консадол Сапоро - Кашима Антлърс 1 - 3 2.58 3.36 2.55
08:00 Кавазаки Фронтейл - Гамба Осака 0 - 1 1.51 4.28 5.48
08:00 Санфрече Хирошима - Мацумото Ямага 1 - 0 2.00 3.20 3.78
08:00 Серезо Осака - Урава Ред Даймъндс 1 - 2 2.63 3.25 2.57
09:00 Оита Тринита - Йокохама Ф-Маринос 2 - 0 2.94 3.54 2.22
10:00 Шонан Белмар - Вегалта Сендай 2 - 1 2.28 3.24 3.03
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Вентфорет Кофу - В-Варен Нагазаки 2 - 0 2.09 3.07 3.55
07:00 Гифу - Кагошима Юнайтед 0 - 0 2.57 3.03 2.73
07:00 Звейген Канадзава - Мачида Зелвия 6 - 1 2.31 2.96 3.19
07:00 Киото Санга - Кашива Рейсол 0 - 1 4.81 3.28 1.74
07:00 Мито Холихок - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 1 2.06 3.20 3.48
07:00 Монтедио Ямагата - Омия Ардижа 1 - 0 2.75 2.99 2.57
07:00 Фагиано Окаяма - Ависпа Фукуока 2 - 1 2.69 2.96 2.68
09:00 Ехиме ФК - Ренофа Ямагучи 2 - 1 2.57 3.16 2.63
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
15:00 ХУСА Агадир (Мар) - РСБ Беркан (Мар) 1 - 0 1.56 3.42 5.55
18:00 НА Хюсеин Дей (Алж) - Замалек Кайро (Еги) 0 - 0 2.56 2.80 2.76
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Хелзинборг (Шве) - Вернаму (Шве) 3 - 0 - - -
16:00 Фредрикстад (Нор) - Стрьомен (Нор) 3 - 4 2.43 3.56 2.42
17:00 Тромсьо (Нор) - Мьолнер (Нор) 2 - 1 - - -
19:00 Викинг Ставангер (Нор) - Айерсун (Нор) 4 - 0 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2019 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане