Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
януари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Саутенд само 1 победа от 25 мача

Блекпул като гост 8 равенства от 12 мача

Стивънидж Бороу като гост няма победа от 13 мача

Солихъл Муурс като домакин няма равенство от 13 мача

Майнц 05 няма равенство от 17 мача

Пистоезе 12 равенства от 20 мача

Рьозеларе 4 равенства от 7 мача

Ялисос 1948 само 5 вкарани гола в 14 мача - 0.36 на мач

Макаби Тел Авив като гост само победи от 9 мача

Таршин Рейнбоус като домакин само загуби от 6 мача

Авеш 14 загуби от 16 мача

Карик Рейнджърс като домакин няма равенство от 12 мача

Дънганън Суифтс 66 получени гола в 23 мача - 2.87 на мач

Уорънпойнт Таун 71 получени гола в 25 мача - 2.84 на мач

Абъристуит Таун като домакин 31 получени гола в 10 мача - 3.10 на мач

Дъ Ню Сейнтс 63 вкарани гола в 21 мача - 3.00 на мач

Коув Рейнджърс като домакин само победи от 9 мача

Кадсия Кувейт няма загуба от 9 мача

Раджа Бени Мелал 10 загуби от 12 мача

Бидвест Уитс като гост само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

Анкета

Kой ще излезе краен победител от 1/8-финала в ШЛ между Манчестър Сити и Реал Мадрид?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Леванте - Алавес
14:00 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Тотнъм
14:30 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Сампдория
16:00 на живо
Diema Sport
Висла Плоцк - Лудогорец Разград 16:00 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Борусия Дортмунд 16:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Кристъл Палас 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Севиля
17:00 на живо
Nova Sport
Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс 18:30 на запис
EuroSport 2
Майнц 05 - Фрайбург
18:30 на запис
MAX Sport 3
Сасуоло - Торино
19:00 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Челси
19:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Унион Берлин 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Осасуна - Валядолид
19:30 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Фиорентина
21:45 на живо
MAX Sport 1
Нант - Лион
21:55 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Шефилд Юнайтед
22:00 на запис
Sport  Plus HD
Ейбар - Атлетико Мадрид
22:00 на живо
Nova Sport
Бирмингам - Кардиф
23:15 на запис

Мачове за събота, 18 януари, 2020 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Бурунди - Сейшелски острови 3 - 1 1.41 4.00 6.45
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уотфорд - Тотнъм 0 - 0 3.24 3.54 2.20
17:00 Арсенал - Шефилд Юнайтед 1 - 1 1.84 3.61 4.52
17:00 Брайтън - Астън Вила 1 - 1 1.71 4.11 4.68
17:00 Манчестър Сити - Кристъл Палас 2 - 2 1.09 11.11 28.88
17:00 Норич - Борнемут 1 - 0 2.14 3.56 3.41
17:00 Саутхямптън - Уулвърхямптън 2 - 3 2.40 3.35 3.05
17:00 Уест Хям - Евертън 1 - 1 2.94 3.45 2.44
19:30 Нюкасъл - Челси 1 - 0 5.71 4.43 1.56
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс 1 - 0 4.33 4.08 1.74
17:00 Бирмингам - Кардиф 1 - 1 2.35 3.31 3.10
17:00 Бристъл Сити - Барнзли 1 - 0 2.18 3.54 3.23
17:00 Дарби Каунти - Хъл Сити 1 - 0 2.35 3.42 2.98
17:00 Милуол - Рединг 2 - 0 2.20 3.18 3.54
17:00 Престън - Чарлтън 2 - 1 1.48 4.43 6.61
17:00 Суонзи - Уигън 2 - 1 1.94 3.43 4.07
17:00 Хъдърсфийлд - Брентфорд 0 - 0 4.68 3.59 1.78
17:00 Шефилд Уензди - Блекбърн 0 - 5 1.93 3.34 4.26
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Саутенд 1 - 2 1.53 4.30 5.96
17:00 Болтън - Портсмут 0 - 1 5.58 4.06 1.60
17:00 Джилингам - Оксфорд Юнайтед 1 - 1 2.66 3.19 2.77
17:00 Донкастър - Ковънтри 0 - 1 2.56 3.33 2.78
17:00 Линкълн Сити - Блекпул 1 - 0 2.14 3.18 3.70
17:00 Милтън Кийнс Донс - Съндърланд 0 - 1 3.60 3.52 2.04
17:00 Родъръм Юнайтед - Бристол Роувърс 3 - 0 1.39 4.82 7.84
17:00 Транмиър Роувърс - Ипсуич 1 - 2 3.94 3.30 2.03
17:00 Уикъмб - Рочдейл 2 - 1 1.74 3.73 4.77
17:00 Уимбълдън - Питърбъро 1 - 0 3.67 3.68 1.97
17:00 Флийтууд Таун - Шросбъри Таун 2 - 2 1.91 3.29 4.43
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Скънторп 2 - 2 2.04 3.45 3.65
17:00 Гримсби Таун - Екзитър 0 - 1 3.12 3.23 2.38
17:00 Кембридж Юнайтед - Стивънидж Бороу 0 - 4 2.02 3.32 3.91
17:00 Колчестър - Макълсфийлд Таун 2 - 1 1.56 3.95 6.21
17:00 Крю Александра - Челтнъм Таун 1 - 0 1.82 3.65 4.39
17:00 Нортхямптън Таун - Моркамб 4 - 1 1.58 3.96 5.84
17:00 Нюпорт Каунти - Суиндън 2 - 0 2.92 3.15 2.55
17:00 Олдъм - Карлайл 1 - 1 2.09 3.55 3.44
17:00 Плимут - Мансфийлд Таун 3 - 1 1.85 3.63 4.20
17:00 Порт Вейл - Лейтън Ориент 1 - 0 2.15 3.25 3.58
17:00 Уолсол - Кроули Таун 2 - 1 2.35 3.41 3.01
17:00 Форест Грийн Роувърс - Салфорд Сити 1 - 2 1.99 3.51 3.74
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Чорли 3 - 3 2.05 3.31 3.51
17:00 Барнет - Дагенъм и Редбридж отл. 1.87 3.49 3.94
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Харогейт Таун 0 - 2 3.23 3.54 2.08
17:00 Ийстли - Честърфийлд 0 - 2 1.96 3.47 3.65
17:00 Йоувил - Хартлипул 2 - 2 1.96 3.53 3.56
17:00 Нотс Каунти - Доувър Атлетик 0 - 0 1.95 3.45 3.67
17:00 Рексъм - Уокинг 3 - 0 2.03 3.39 3.49
17:00 Солихъл Муурс - Боръм Ууд 0 - 2 2.05 3.38 3.45
17:00 Стокпорт - Сътън Юнайтед 0 - 0 2.24 3.36 3.03
17:00 Файлд - Торки Юнайтед 2 - 3 1.86 3.68 3.79
17:00 Халифакс Таун - Мейдънхед Юнайтед 5 - 2 1.92 3.47 3.81
19:20 Бароу - Бромли 2 - 0 1.91 3.53 3.68
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Борусия Дортмунд 3 - 5 4.95 4.45 1.60
16:30 Кьолн - Волфсбург 3 - 1 2.81 3.32 2.53
16:30 Майнц 05 - Фрайбург 1 - 2 2.18 3.48 3.27
16:30 Фортуна Дюселдорф - Вердер Бремен 0 - 1 2.73 3.51 2.51
16:30 Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1 - 2 2.29 3.70 2.91
19:30 РБ Лайпциг - Унион Берлин 3 - 1 1.25 6.39 10.62
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Леванте - Алавес 0 - 1 1.97 3.55 3.87
17:00 Реал Мадрид - Севиля 2 - 1 1.59 4.29 5.34
19:30 Осасуна - Валядолид 0 - 0 1.82 3.51 4.57
22:00 Ейбар - Атлетико Мадрид 2 - 0 5.24 3.59 1.72
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Нумансия - Спортинг Хихон 2 - 0 2.44 2.85 3.32
19:15 Луго - Албасете 1 - 0 2.84 2.69 2.93
19:15 Понферадина - Райо Валекано 1 - 1 2.74 2.98 2.75
22:00 Мирандес - Сарагоса отл. 2.64 3.21 2.64
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Лейоа - Исара 3 - 1 1.86 3.35 3.82
19:00 Реал Сосиедад Б - Унионистас де Саламанка 0 - 0 1.56 3.70 5.27
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Еркулес 1 - 0 1.63 3.50 5.09
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Лацио - Сампдория 5 - 1 1.40 4.74 8.11
19:00 Сасуоло - Торино 2 - 1 2.46 3.38 2.88
21:45 Наполи - Фиорентина 0 - 2 1.60 4.06 5.46
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кремонезе - Венеция 0 - 0 2.07 2.93 4.08
16:00 Ливорно - Виртус Ентела 4 - 4 2.39 3.11 3.03
16:00 Трапани - Асколи 3 - 1 2.25 3.06 3.34
16:00 Юве Стабия - Емполи 1 - 0 3.21 3.02 2.34
19:00 Киево - Перуджа 2 - 0 2.03 3.04 4.06
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Албинолефе - Про Верчели 2 - 0 2.02 3.02 3.57
16:00 Гоцано - Пистоезе 1 - 1 2.56 2.84 2.76
16:00 Пианезе - Джиана Ерминио 1 - 2 1.79 3.30 4.17
16:00 Ренате - Алесандрия 1 - 0 2.21 2.98 3.18
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Имолезе - Реджо Аудаче 1 - 2 4.07 3.23 1.82
16:00 Самбенедетезе - Вис Пезаро 1898 0 - 1 1.80 3.25 4.09
16:00 Чезена - Виртус Верона 3 - 3 2.03 3.10 3.43
17:00 ФералпиСало - Фермана 1 - 0 1.74 3.28 4.42
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Пичерно - Витербезе 0 - 1 2.34 3.10 2.82
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
19:30 Гингам - Ланс 1 - 1 3.11 2.85 2.52
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
14:00 Ница - Ред Стар Париж 2 - 1 1.38 4.26 7.84
16:00 Белфор - Нанси 3 - 1 4.46 3.48 1.73
19:00 Париж ФК - Сент Етиен 2 - 3 4.02 3.31 1.89
21:55 Нант - Лион 3 - 4 3.02 3.17 2.37
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Ойпен - Шарлероа 1 - 1 3.58 3.30 2.08
21:00 Остенде - Ваасланд-Беверен 0 - 1 1.88 3.71 3.86
21:00 Сент Трюиден - Кортрийк 2 - 0 2.67 3.55 2.46
21:30 КАА Гент - Роял Ексел Мускрон 3 - 1 1.23 5.92 12.04
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Рьозеларе - Виртон 0 - 2 3.23 3.28 2.14
21:30 Беершот - Унион Сент Жилоаз 1 - 1 2.93 3.20 2.33
Гибралтар - Група за Титлата Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Сейнт Джоузеф - Бруно'с Магпайс 3 - 1 - - -
19:15 Линкълн Ред Импс - Линкс 5 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Паниониос Атина - ОФИ Крит 1 - 2 3.09 3.09 2.37
20:00 Панайтоликос - Ламия 1 - 1 2.04 3.05 3.96
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ялисос 1948 - Егалео 1 - 0 3.02 2.85 2.30
15:00 Йерапетра - Йоникос 0 - 0 3.15 2.90 2.19
15:00 Кавала - Еноси ПД Аспропиргос 0 - 0 1.53 3.57 5.51
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 МС Ашдод - Ирони Кирят Шмона 1 - 0 2.36 3.08 2.87
17:30 Макаби Хайфа - Секция Нес Циона 4 - 0 1.18 5.70 13.28
19:50 Апоел Хадера - Макаби Тел Авив 0 - 3 9.86 4.71 1.26
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 АЕК Ларнака - АЕЛ Лимасол отл. 1.98 3.13 3.53
19:00 Докса Катокопия - Апоел Никозия отл. 9.31 6.18 1.19
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гудя Юнайтед - Хамрун Спартанс 1 - 1 3.31 3.56 1.92
15:00 Таршин Рейнбоус - Хибърниънс 0 - 4 10.15 6.08 1.20
17:00 Балзан - Флориана 1 - 3 3.31 3.36 2.00
17:15 Биркиркара - Сенглеа Атлетик 1 - 1 1.73 3.61 3.98
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Авеш - Портимонензе 3 - 0 2.90 3.13 2.51
17:30 Витория Гимараеш - Санта Клара 1 - 0 1.33 4.94 8.84
20:00 Тондела - Морейрензе 1 - 1 2.11 3.12 3.71
22:30 Белененсеш - Витория Сетубал 0 - 1 2.25 3.07 3.38
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ещорил Прая - Академика Коимбра 1 - 0 2.33 3.35 2.75
17:00 Оливейрензе - Фейрензе 1 - 1 2.61 3.21 2.51
19:00 Порто Б - Бенфика Б 2 - 1 2.19 3.33 2.98
19:15 Лейшоес - Мафра 0 - 2 1.85 3.40 3.86
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Ла Фиорита 0 - 0 - - -
16:00 Кайлунго - Либертас 0 - 1 - - -
16:00 Мурата - Тре Фиори 1 - 2 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Тре Пене 0 - 0 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Гленавон 0 - 3 2.23 3.68 2.67
17:00 Инститют - Гленторан 0 - 2 7.93 5.38 1.27
17:00 Карик Рейнджърс - Клифтънвил 1 - 0 4.88 4.13 1.54
17:00 Крусейдърс - Ларн 3 - 0 1.75 3.75 3.88
17:00 Линфийлд - Дънганън Суифтс 0 - 0 1.08 8.66 17.62
17:00 Уорънпойнт Таун - Коулрейн 0 - 4 7.76 5.18 1.29
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Аланияспор - Кайзериспор 5 - 1 1.17 7.51 13.27
16:00 Истанбул Башакшехир - Йени Малатияспор 4 - 1 1.50 4.30 5.89
19:00 Газиантеп ФК - Фенербахче 0 - 2 4.74 4.08 1.63
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Юмраниеспор - Алтай Измир 1 - 0 1.77 3.51 3.95
15:30 Аданаспор - Акхисар Беледиеспор 0 - 0 5.23 3.71 1.56
18:00 Алтънорду - Хатайспор 2 - 2 3.34 3.25 2.03
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:15 Абъристуит Таун - Пенибонт 1 - 0 2.26 3.51 2.63
19:15 Бала Таун - Кевн Друидс 1 - 2 1.50 4.02 5.18
19:15 Бари Таун Юнайтед - Кармартън Таун 7 - 1 1.61 3.80 4.52
19:15 Дъ Ню Сейнтс - Конас Кий 2 - 1 1.54 3.60 5.61
19:15 Кардиф Метрополитън - Карнарвън Таун 2 - 0 2.41 3.21 2.61
19:15 Нютаун - Еърбъс ЮК 0 - 0 1.41 4.10 6.53
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Фортуна Ситард - Витес 1 - 3 3.53 4.01 1.89
20:45 Твенте - Грьонинген 0 - 0 2.86 3.29 2.45
20:45 Фейенорд - Хееренвеен 3 - 1 1.49 4.45 5.99
21:45 АЗ Алкмаар - Вилем II 1 - 3 1.34 5.20 7.98
Чехия - Други Чехия - Други Рез. 1 X 2
11:30 Бохемианс 1905 Прага - Прибрам 4 - 0 1.55 4.24 4.52
11:30 Млада Болеслав - Варнсдорф 3 - 1 1.35 4.91 6.36
11:30 Простейов - Карвина 2 - 3 3.97 3.88 1.71
14:00 Баник Острава - Похроние Долна Жданя 4 - 1 1.27 5.43 7.80
14:00 ДАК Дунайска Стреда - Збройовка Бърно 0 - 5 1.92 3.74 3.22
14:00 Дукла Прага - Яблонец 2 - 3 4.24 4.29 1.59
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Стърлинг Албиън 2 - 3 2.80 3.47 2.30
17:00 Елгин Сити - Стенхаусмюър 2 - 3 1.62 3.95 4.76
17:00 Коув Рейнджърс - Каудънбийт 3 - 1 1.26 5.41 9.20
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Дъмбартън 1 - 0 1.20 5.90 12.17
17:00 Алоа Атлетик - Инвърнес КТ 2 - 3 4.08 3.76 1.74
17:00 Арброут - Фолкърк 0 - 0 2.16 3.38 3.03
17:00 Еър Юнайтед - Рос Каунти 1 - 0 3.26 3.59 2.01
17:00 Килмарнък - Куинс парк ФК 6 - 0 1.20 6.14 11.44
17:00 Ливингстън - Рейт Роувърс 3 - 1 1.37 4.53 7.06
17:00 Сейнт Джонстън - Грийнок Мортън 3 - 0 1.40 4.42 6.90
17:00 Хамилтън - Единбург Сити 5 - 0 1.32 4.86 8.01
17:00 Хартс - Еърдри 5 - 0 1.31 4.95 8.21
19:30 Партик Тисъл - Селтик 1 - 2 22.69 11.70 1.06
21:20 Дънди ФК - Мъдъруел 0 - 3 4.12 3.69 1.73
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Бризбейн Роар - Уелингтън Финикс 1 - 0 2.68 3.54 2.40
10:30 Мелбърн Сити - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2 - 0 1.54 4.28 5.24
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Сикинала - Санарате 1 - 0 2.77 3.23 2.26
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 ЕНППИ Кайро - Маср Кайро 2 - 1 1.72 3.17 5.07
17:00 Ел Ентаг Ел Харби - Харас Ел Ходуд 1 - 0 2.12 2.81 3.71
19:30 Смоуха - Исмаили Исмаилия 1 - 1 2.76 2.79 2.64
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Калкута - Гоа 2 - 0 3.15 3.17 2.13
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:25 Ал Араби Кувейт - Ал Салмия Кувейт 1 - 0 3.53 3.82 1.76
17:55 Ал Тадамон - Кадсия Кувейт 1 - 3 9.56 6.11 1.19
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Юсуфиа Берешид - ФУС Рабат 1 - 1 2.81 2.79 2.55
18:00 ФАР Рабат - Раджа Бени Мелал 1 - 0 1.40 4.01 7.05
20:00 МК Уджда - Могреб Тетуан 1 - 0 2.21 2.80 3.39
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Сан Луис - Крус Асул 2 - 1 3.23 3.33 2.09
05:00 Атлас Гуадалахара - Пуебла 0 - 1 1.85 3.39 4.02
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
05:00 Тасман Юнайтед - Саутерн Юнайтед 5 - 0 3.59 3.94 1.73
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Ривър Плейт Асунсион - Сол де Америка 3 - 0 2.81 3.15 2.37
23:00 Насионал Асунсион - Гуайреня 3 - 0 2.00 3.20 3.80
Саудитска Арабия - Купа на Шампионите Саудитска Арабия - Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
14:55 Абха Клуб** - Ал Фатех 1 - 1 1.86 3.58 3.42
17:40 Ал Вехда Мека - Ал Ахли Джеда 1 - 2 2.00 3.40 3.15
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
23:00 Универсидад Католика - Коло-Коло Сантяго** 1 - 1 2.09 3.31 3.24
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блек Леопардс - Кайзер Чийфс 1 - 1 9.32 4.55 1.29
18:00 Орландо Пайрътс - Хайлендс Парк 3 - 1 1.88 3.13 4.05
20:15 Кейптаун Сити - Бидвест Уитс 2 - 0 3.09 3.05 2.23
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
21:00 Ню Йорк Сити (Сащ) - Палмейрас SP (Бра) 1 - 2 6.27 4.58 1.38
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:30 Слован Либерец (Чех) - МАС Таборско (Чех) 7 - 2 1.25 5.13 8.70
12:00 Пяст Гливице (Пол) - ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) 2 - 1 1.53 4.16 4.78
14:00 Виктория Жижков (Чех) - Железарна Подбрезова (Слк) 2 - 0 1.62 4.04 4.04
14:00 Заглембие Сосновец (Пол) - Радомяк Радом (Пол) 2 - 2 2.52 3.67 2.28
14:00 Йоребро (Шве) - Линкьопинг Сити (Шве) 4 - 0 - - -
14:00 Йънг Бойс (Швц) - Шафхаузен (Швц) 2 - 2 1.55 4.28 4.36
14:00 Ружомберок (Слк) - Татран Липтовски Микулаш (Слк) 2 - 1 1.33 4.63 6.97
14:00 Сьондерийске (Дан) - Колдинг (Дан) 0 - 1 1.82 3.75 3.42
14:00 ТСЦ Бачка Топола (Сър) - Спартак Суботица (Сър) 1 - 1 1.90 3.63 3.22
14:00 Уексфорд (Ирл) - Уотърфорд Юнайтед (Ирл) 1 - 3 12.20 7.16 1.13
14:00 Хелзингор (Дан) - Фремад Амагер (Дан) 2 - 2 2.72 3.72 2.11
14:30 Енерги Котбус (Гер) - Кемницер (Гер) 2 - 1 2.12 3.72 2.71
15:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Аустрия... (Авс) 8 - 0 2.23 3.73 2.48
15:00 АИК Стокхолм (Шве) - Карлстад БК (Шве) 2 - 1 - - -
15:00 Алемания Аахен (Гер) - Виктория Кьолн (Гер) 4 - 1 2.85 3.89 2.02
15:00 Алтах (Авс) - Цюрих (Швц) 0 - 1 2.71 3.71 2.13
15:00 Аустрия Виена (Авс) - Флоридсдорфер АК (Авс) 7 - 2 1.64 6.54 8.26
15:00 Винер Нойщат (Авс) - Рапид Виена (Авс) 1 - 4 - - -
15:00 Грасхопърс (Швц) - Раперсвил-Йона (Швц) 1 - 0 1.54 4.43 4.24
15:00 Дорнбирн (Авс) - ВШГ Сваровски Тирол (Авс) 1 - 2 4.28 4.66 1.52
15:00 Лугано (Швц) - Кринс (Швц) 1 - 0 1.47 4.78 4.71
15:00 Слиго Роувърс (Ирл) - Голуей Юнайтед (Ирл) 3 - 3 1.52 4.35 4.49
15:00 ФК Тамбов (Рус) - Салют Белгород (Рус) 3 - 0 1.11 8.62 19.00
15:30 Залаегерсег (Унг) - Славен (Хър) 2 - 1 2.12 3.86 2.66
15:30 Сион (Швц) - Ивердон (Швц) 1 - 1 1.28 5.23 7.84
16:00 Висла Плоцк (Пол) - Лудогорец Разград (Бъл) 0 - 2 - - -
16:00 Динамо Загреб (Хър) - Словачко (Чех) 2 - 1 1.64 4.21 3.85
16:00 Капфенберг (Авс) - Волфсбергер (Авс) 3 - 5 6.16 5.02 1.34
16:00 Оснабрюк (Гер) - Щурм Грац (Авс) 3 - 1 2.73 3.38 2.19
16:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Ал Араби Кувейт (Кув) 6 - 0 2.00 3.60 3.05
16:00 Сервет (Швц) - Лозана-Уши (Швц) 1 - 1 1.42 4.42 5.84
16:00 Тун (Швц) - Ксамакс (Швц) 4 - 3 - - -
16:00 Уйпещ (Унг) - ФК Уфа (Рус) 2 - 0 2.83 3.77 2.11
16:00 ФК Оренбург (Рус) - Слован Братислава (Слк) 0 - 1 - - -
16:00 ФК ФКСБ (Рум) - Карлсруе (Гер) 1 - 0 2.21 3.51 2.70
16:00 Хайденхайм (Гер) - Пекин Гуоан (Кит) 5 - 2 1.52 3.85 5.32
17:00 Динамо Букурещ (Рум) - Бохум (Гер) 1 - 1 4.36 3.76 1.65
17:00 Йънг Бойс (Швц) - Киасо (Швц) 2 - 1 1.54 4.26 4.51

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2020 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане