Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
януари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Ливърпул 20 победи от 21 мача

Лутън Таун като гост няма равенство от 14 мача

Алкоркон като гост 8 равенства от 11 мача

Калахора 11 равенства от 20 мача

УКАМ Мурсия като домакин 6 равенства от 9 мача

Интер като гост 8 победи от 9 мача

Арецо като гост 7 равенства от 9 мача

Бишелие 1913 като домакин няма победа от 9 мача

Олимпиакос няма загуба от 18 мача

Арис Солун като гост 6 равенства от 9 мача

Керкира Корфу само загуби от 12 мача

Аполон Понту 10 загуби от 11 мача

Фарензе няма равенство от 16 мача

Каза Пиа като домакин 7 загуби от 8 мача

ВВВ Венло няма равенство от 18 мача

Аякс 58 вкарани гола в 18 мача - 3.22 на мач

Ал Ахли Кайро само победи от 11 мача

Окланд Сити няма загуба от 9 мача

Есперанс де Тунис 9 победи от 10 мача

Клуб Африкан Тунис само 2 получени гола в 12 мача - 0.17 на мач

Анкета

Kой ще излезе краен победител от 1/8-финала в ШЛ между Манчестър Сити и Реал Мадрид?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Майорка - Валенсия
13:00 на живо
MAX Sport 1
ВВВ Венло - ПСВ Айндховен 13:15 на живо
MAX Sport 3
Милан - Удинезе
13:30 на живо
Diema Sport
Нотингам Форест - Лутън Таун 14:00 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Реал Сосиедад
15:00 на живо
MAX Sport 1
Аякс - Спарта Ротердам
15:30 на живо
Diema Sport 2
Бърнли - Лестър
16:00 на живо
MAX Sport 2
Бреша - Каляри
16:00 на живо
MAX Sport 3
Лече - Интер
16:00 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Еспаньол
17:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Манчестър Юнайтед 18:30 на живо
EuroSport 2
Падерборн - Байер Леверкузен 19:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Рома
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Селта Виго 19:30 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Парма
21:45 на живо
MAX Sport 1
Лориен - Пари Сен Жермен
21:55 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Гранада
22:00 на живо

Мачове за неделя, 19 януари, 2020 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Шри Ланка - Бангладеш 0 - 3 12.33 7.55 1.16
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бърнли - Лестър 2 - 1 4.31 3.70 1.85
18:30 Ливърпул - Манчестър Юнайтед 2 - 0 1.45 4.64 7.34
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Нотингам Форест - Лутън Таун 3 - 1 1.54 4.29 5.78
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Херта Берлин - Байерн Мюнхен 0 - 4 10.62 6.46 1.26
19:00 Падерборн - Байер Леверкузен 1 - 4 4.64 4.39 1.65
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Майорка - Валенсия 4 - 1 3.36 3.37 2.21
15:00 Бетис - Реал Сосиедад 3 - 0 2.42 3.59 2.80
17:00 Виляреал - Еспаньол 1 - 2 1.77 3.62 4.80
19:30 Атлетик Билбао - Селта Виго 1 - 1 1.89 3.31 4.61
22:00 Барселона - Гранада 1 - 0 1.15 8.19 17.11
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Елче - Алкоркон 1 - 1 2.22 2.95 3.63
17:00 Депортиво Ла Коруня - Кадис 1 - 0 2.81 2.78 2.89
19:15 Расинг Сантандер - Лас Палмас 1 - 1 2.63 2.90 2.93
19:15 Реал Овиедо - Уеска 1 - 1 2.71 2.91 2.83
21:30 Естремадура - Алмерия 1 - 2 2.97 2.91 2.55
21:30 Тенерифе - Жирона 1 - 0 2.57 2.98 2.94
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Мелия - Селта Виго Б 1 - 0 2.27 3.13 2.96
13:00 Интернасионал де Мадрид - Корухо 0 - 2 2.00 3.22 3.50
13:00 Лангрео - Реал Овиедо Б 2 - 0 2.42 3.13 2.74
13:00 Лас Росас - Хетафе Б 1 - 1 2.00 3.17 3.53
13:00 Пеня Депортива - Атлетико Мадрид Б 3 - 1 3.06 3.39 2.09
13:00 Райо Махадаонда - Ибиса 0 - 1 2.33 3.14 2.84
14:00 Лас Палмас Атлетико - Атлетико Балеарес 2 - 1 3.56 3.25 1.96
18:00 Марино де Луанко - Реал Мадрид Кастиля 1 - 0 2.89 3.08 2.35
18:00 Понтеведра - Расинг Ферол 0 - 0 2.00 3.20 3.49
18:00 СС Рейес - Спортинг Хихон Б 1 - 0 2.34 3.11 2.85
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Бургос 2 - 2 2.05 3.12 3.42
13:00 Валядолид Б - Осасуна Б 2 - 0 1.91 3.34 3.65
13:00 Туделано - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 2.06 3.20 3.33
18:00 Баракалдо - Гихуело 0 - 1 2.27 3.00 3.09
18:00 Калахора - Атлетик Билбао Б 2 - 3 2.80 3.14 2.36
18:00 Саламанка КФ УДС - Аморебиета 0 - 3 2.19 3.15 3.09
18:00 Харо Депортиво - УД Логронес 1 - 2 2.85 2.96 2.47
18:30 Културал Леонеса - Реал Унион 0 - 0 1.45 4.09 5.97
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Еспаньол Б - Ебро 2 - 2 1.60 3.60 5.14
13:00 Олот - Корнеля 1 - 1 2.24 3.04 3.12
13:00 Прат - Ориуела 2 - 2 1.82 3.31 4.03
13:00 Химнастик де Тарагона - Барселона Б 1 - 0 2.53 3.20 2.55
17:30 Ехеа - Лагостера 1 - 0 2.26 3.04 3.05
18:00 Бадалона - ФК Андора 0 - 0 2.78 3.07 2.43
18:00 Ла Нусия - Лейда Еспортиу отл. 2.53 2.91 2.79
18:00 Сабадел - Атлетико Леванте 1 - 0 1.77 3.17 4.56
19:00 Валенсия Местая - Кастейон 1 - 2 2.64 2.95 2.62
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Виляробледо - Марбеля 1 - 4 2.78 3.11 2.40
13:00 Кадис Б - Йеклано Депортиво 2 - 0 2.29 2.92 3.13
13:00 Талавера де ла Рейна - Рекреативо де Уелва 0 - 1 2.37 2.98 2.96
13:00 УКАМ Мурсия - Линенсе 4 - 3 2.12 2.93 3.51
18:00 Алхесирас - Реал Мурсия 0 - 1 2.01 3.10 3.58
18:00 Кордоба - Вилярубия 1 - 1 1.66 3.53 4.53
18:00 Мерида АД - Атлетико Санлукеньо 0 - 0 2.49 2.96 2.79
18:00 Сан Фернандо - Рекреативо Гранада 2 - 3 1.81 3.21 4.26
19:00 Картахена - Дон Бенито 1 - 1 1.54 3.54 6.06
20:30 Севиля Атлетико - Бадахос 1 - 1 2.34 2.97 2.99
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Милан - Удинезе 3 - 2 1.58 3.86 6.23
16:00 Болоня - Верона 1 - 1 1.97 3.44 3.89
16:00 Бреша - Каляри 2 - 2 2.41 3.46 2.87
16:00 Лече - Интер 1 - 1 9.75 5.76 1.29
19:00 Дженоа - Рома 1 - 3 4.53 3.58 1.80
21:45 Ювентус - Парма 2 - 1 1.21 6.55 12.75
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Пескара - Салернитана 1 - 2 1.96 3.15 4.11
16:00 Специя - Читадела 1 - 1 2.50 2.93 3.07
22:00 Беневенто - Пиза 1 - 1 1.26 5.08 12.64
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Монца 1912 - Комо 1 - 1 1.47 3.73 6.53
16:00 Олбия - Понтедера 1 - 1 3.77 3.34 1.86
16:00 Перджолетезе - Аурора Про Патрия 0 - 3 2.48 2.91 2.83
16:00 Ювентус Б - Арецо 1 - 0 2.16 3.06 3.18
18:30 Карарезе - Сиена 3 - 1 2.17 3.21 3.03
18:30 Леко - Новара 3 - 2 2.89 2.97 2.39
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Губио - Унион АрциняноКиампо 0 - 1 2.52 2.83 2.85
16:00 Падуа - Модена 0 - 1 1.83 3.10 4.24
16:00 Судтирол - Римини 4 - 1 1.44 3.78 6.81
18:30 Виченца Виртус - Карпи 1 - 0 1.94 3.09 3.74
18:30 Равена - Алма Ювентус Фано 1 - 1 2.27 3.05 2.97
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Бари - Риети 5 - 2 1.18 5.34 13.93
16:00 Бишелие 1913 - Реджина 1 - 2 5.85 3.64 1.51
16:00 Вибонезе - Кавезе 1919 0 - 1 1.99 3.15 3.50
16:00 Казертана - Виртус Франкавила 1 - 1 1.99 3.19 3.42
16:00 Катания - Потенца 1 - 1 2.45 3.06 2.71
16:00 Паганезе - Сикула Леонцио 0 - 0 2.19 3.20 3.02
16:00 Тернана - Ренде 1968 3 - 1 1.30 4.44 8.66
18:30 Катанзаро - Монополи 1966 1 - 2 2.07 2.99 3.48
18:30 Терамо - Авелино 1 - 0 1.81 3.24 4.11
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
18:15 Дижон - Ним 5 - 0 1.56 3.82 5.69
18:15 Монпелие - Каен 5 - 0 1.32 4.50 10.02
21:55 Лориен - Пари Сен Жермен 0 - 1 7.49 5.38 1.33
Андора - Купа на Андора Андора - Купа на Андора Рез. 1 X 2
12:00 УЕ Енгордани - Енкамп 11 - 1 1.29 4.85 8.20
18:00 Ордино - Пеня Енкарнада** 1 - 1 2.04 4.04 2.64
21:00 Карой - Луситанос 3 - 1 2.21 3.86 2.53
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Серкъл Брюж - Роял Антверпен 1 - 2 4.25 3.87 1.76
19:00 Андерлехт - Клуб Брюж 1 - 2 4.22 3.76 1.83
21:00 Зулте Варегем - Генк 0 - 3 2.87 3.48 2.34
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Оуд Хеверле Льовен - Вестерло 1 - 3 2.39 3.26 2.81
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ксанти - Панатинайкос 0 - 1 3.87 2.97 2.12
17:15 АЕК Атина - Лариса 3 - 0 1.40 4.24 8.17
17:15 Атромитос - Волос 0 - 0 1.44 4.29 6.81
18:00 ПАОК - Астерас Триполис 3 - 1 1.16 6.75 17.14
19:30 Олимпиакос - Арис Солун 4 - 2 1.21 5.77 13.89
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
12:45 Аполон Лариса - Караискакис Арта 2 - 0 1.88 3.20 3.74
14:00 Панахайки - Керкира Корфу 4 - 0 1.06 10.81 19.25
15:00 Аполон Смирни - ПАЕ Ханя 0 - 0 1.50 3.72 5.58
15:00 Докса Драма - Аполон Понту 3 - 0 1.14 6.96 12.89
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Каламата - Ники Волос 0 - 2 2.08 2.88 3.43
15:00 Олимпиакос Волос - Трикала 2 - 2 2.82 2.98 2.36
15:00 Теспротос Игуменица - Диагорас Родос 1 - 2 2.37 2.86 2.84
15:00 Триглия - Верия 0 - 0 3.33 2.98 2.08
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:15 Апоел Тел Авив - Апоел Раанана 3 - 1 1.91 3.07 3.85
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
19:15 Филкир Рейкявик - Фьолнир Рейкявик 5 - 3 2.41 3.88 2.27
21:15 КР Рейкявик - Тротур Рейкявик 2 - 0 - - -
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Лимасол - Етникос Ахна отл. 1.15 6.88 16.13
17:00 Омония Никозия - Анортозис отл. 2.48 2.95 2.76
18:00 Неа Саламина - Еносис Паралимни отл. 1.49 4.05 5.43
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиренс - Моста ФК 2 - 0 1.80 3.74 3.60
17:00 Гзира Юнайтед - Санта Лучия ФК 1 - 2 1.25 5.27 8.76
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Пасош Ферейра - Жил Висенте 0 - 0 2.74 2.91 2.81
19:30 Фамаликао - Маритимо 1 - 1 1.57 4.09 5.49
22:00 Рио Аве - Боавища 2 - 0 1.67 3.69 5.15
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Фарензе - Спортинг Ковиля 0 - 0 1.82 3.57 3.88
17:00 Академико Визеу - Шавеш 0 - 0 1.46 4.12 6.75
17:00 Каза Пиа - Варзин 2 - 2 2.87 3.14 2.33
17:00 Кова Да Пиедаде - Насионал Мадейра 3 - 1 4.49 3.46 1.72
19:15 Вилафранкензе - Пенафиел 1 - 1 2.41 3.16 2.78
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Сан Джовани - Фиорентино 1 - 2 - - -
16:00 Фаетано - Доманяно 1 - 0 - - -
16:00 Ювенес Догана - Космос Серавале 0 - 3 - - -
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Анталияспор - Гьозтепе 0 - 3 2.42 3.20 2.95
15:00 Галатасарай - Денизлиспор 2 - 1 1.31 5.31 9.09
15:00 Трабзонспор - Касъмпаша 6 - 0 1.46 4.90 5.62
18:00 Бешикташ - Сивасспор 1 - 2 1.83 3.79 3.92
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Истанбулспор - Ерзурум ББ 1 - 1 2.64 3.19 2.44
13:00 Кечиоренгуджу - Ескишехирспор 0 - 1 1.32 4.52 8.34
15:30 Болуспор - Османлиспор 0 - 2 1.96 3.18 3.64
18:00 Бурсаспор - Фатих Карагюмрук 2 - 1 1.91 3.34 3.57
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 ВВВ Венло - ПСВ Айндховен 1 - 1 7.45 4.82 1.39
15:30 Аякс - Спарта Ротердам 2 - 1 1.09 10.63 20.66
15:30 Еммен - Хераклес 1 - 0 2.79 3.71 2.29
17:45 АДО Ден Хааг - Ваалвийк 2 - 0 1.99 3.71 3.45
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Ден Бош - Го Ахед Игълс 2 - 3 3.18 3.58 2.06
Чехия - Други Чехия - Други Рез. 1 X 2
11:30 Нитра - Збройовка Бърно 5 - 1 - - -
14:00 Скалица - ДАК Дунайска Стреда 1 - 0 - - -
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Дънди Юнайтед - Хибърниън 2 - 2 2.85 3.45 2.27
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Уестърн Юнайтед - Сентръл Коуст Маринърс 3 - 0 1.92 3.58 3.72
09:30 Уестърн Сидни Уондърърс - Пърт Глори 0 - 1 3.36 3.58 2.03
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
15:30 НШ Магра - Параду АК 1 - 1 3.06 2.84 2.33
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Комуникасионес - Кселаху 1 - 0 1.51 3.69 5.90
03:00 Депортиво Михко - Санта Лусия Коцумалгуапа 1 - 1 2.25 3.24 2.89
03:00 Кобан Империал - Мунисипал 1 - 1 1.88 3.35 3.62
19:30 Антигуа ГФК - Истапа 1 - 2 1.53 3.62 5.45
20:00 Малакатеко - Гуастатоя 1 - 0 2.02 3.19 3.31
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ел Мокавлун - Ал Ахли Кайро 0 - 2 14.45 5.58 1.18
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - Хокоро 2 - 2 1.63 3.66 4.61
02:30 Сонсонате - Ел Венседор Санта Елена 0 - 2 2.12 3.31 3.00
02:30 Чалатенанго - Агила Сан Мигел 0 - 0 2.30 3.38 2.66
03:15 Исидро Метапан - Алианса Сан Салвадор 1 - 3 3.02 3.26 2.14
23:00 Мунисипал Лименьо - ФАС Санта Ана 0 - 1 2.31 3.13 2.81
23:15 Индепендиенте Сан Висенте - Онсе Депортиво де Ауачапан 1 - 0 2.11 3.31 3.03
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Мохун Баган Калкута - Ийст Бенгал Калкута 2 - 1 2.13 3.12 3.21
15:45 Чърчил Брадърс Гоа - ТРАУ Имфал 1 - 2 1.64 3.73 4.54
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Джамшедпур - Керала Бластърс 3 - 2 2.57 3.18 2.60
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Гуадалупе - Сантос де Гуапилес отл. 2.06 3.42 3.09
19:00 Картахинес - Депортиво Саприса 1 - 2 2.82 3.41 2.24
22:00 Мунисипал Гресия - Универсидад де Коста Рика 1 - 0 1.86 3.55 3.58
23:00 Хикарал - Лимон 2 - 1 1.50 4.05 5.62
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:25 Ал Шабаб Кувейт - Ал Ярмук Кувейт 0 - 0 2.25 3.36 2.68
17:55 Ал Насър Кувейт - Ал Сахел Абу Халифа 1 - 2 2.05 3.29 3.05
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Курибга - Хемис Земамра 1 - 0 2.40 2.98 2.86
20:00 РСБ Беркан - Раджа Казабланка 2 - 2 2.60 2.73 2.90
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Монтерей - Монаркас Морелия 2 - 2 1.49 4.17 5.74
03:00 Пачука - Чивас Гуадалахара 0 - 0 1.94 3.54 3.51
05:00 Америка Мексико - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 0 2.18 3.24 3.08
20:00 Депортиво Толука - Некакса Агуаскалиентес 2 - 3 2.20 3.39 2.95
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Кентърбъри Юнайтед - Ийстърн Събърбс 1 - 6 2.91 3.80 2.03
03:00 Окланд Сити - Хоукс Бей Юнайтед 4 - 2 1.19 6.26 10.63
03:00 Уелингтън Финикс Б - Уейтакиър Юнайтед 3 - 4 2.33 3.97 2.39
03:00 Хамилтън Уондърърс - Тим Уелингтън 1 - 0 5.41 5.01 1.40
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Серо Портеньо - Спортиво Лукеньо 2 - 1 1.55 3.89 5.27
23:00 12 де Октубре - Либертад Асунсион 0 - 3 4.96 3.82 1.57
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Есперанс де Тунис - Клуб Африкан Тунис 2 - 1 1.78 3.33 4.24
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Хондурас Прогресо 1 - 1 1.59 3.83 4.89
03:00 Реал Еспаня - Олимпия Тегусигалпа 2 - 1 2.63 3.24 2.45
03:15 Вида Ла Сейба - Маратон Сан Педро 0 - 0 2.93 3.42 2.19
23:00 Реал де Минас - Платенсе 4 - 0 2.28 3.32 2.70
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
01:30 Универсидад де Чили - Унион Еспаньола отл. 2.14 3.47 3.10
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блумфонтейн Селтик - Чипа Юнайтед 1 - 1 1.94 3.20 3.62
15:30 Полокване Сити - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 1 2.75 3.04 2.45
15:30 СуперСпорт Юнайтед - Мамелоди Съндаунс 1 - 2 3.02 3.00 2.28
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
00:30 Атлетико Насионал (Кол) - Коринтианс SP (Бра) 2 - 1 3.15 3.34 2.08
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
01:00 Евертън Виня дел Мар (Чил) - Унион Ла Калера (Чил) 1 - 0 2.20 3.25 2.80
01:00 Монтевидео Уондърърс (Уру) - Прогресо... (Уру) 1 - 2 2.45 3.25 2.45
11:00 Персиб Бандунг (Идн) - Ханой ФК (Вие) отл. 6.10 4.98 1.34
13:00 Кауно Жалгирис (Лит) - Судува Мариямполе (Лит) 0 - 0 4.07 3.74 1.68
13:00 Раков Ченстохова (Пол) - Урал... (Рус) 1 - 3 - - -
15:00 Динамо Киев (Укр) - Легия Варшава (Пол) 1 - 1 1.92 3.76 3.19
15:00 Унион Берлин (Гер) - Санкт Гален (Швц) 1 - 2 3.75 3.72 1.79
16:00 Базел (Швц) - Хамбургер (Гер) 0 - 2 1.92 3.72 3.23
16:00 ПФК Сочи (Рус) - Киндия Търговище (Рум) 0 - 0 - - -
23:00 Спортинг Кристал (Пер) - Индепендиенте... (Екв) 2 - 2 2.37 3.31 2.73

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2020 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане