Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Саутенд като домакин 37 получени гола в 14 мача - 2.64 на мач

Апоел Афула като гост няма победа от 12 мача

Макаби Назарет като гост няма победа от 12 мача

Роял Пари Санта Крус само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Олимпик Сафи 9 равенства от 15 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 3
Атлетико Мадрид - Ливърпул 22:00 на живо
MAX Sport 2
Борусия Дортмунд - Пари Сен Жермен 22:00 на живо

Мачове за вторник, 18 февруари, 2020 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Осминафинали Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Мадрид (Исп) - Ливърпул (Анг) 1 - 0 3.48 3.12 2.29
22:00 Борусия Дортмунд (Гер) - Пари Сен Жермен (Фра) 2 - 1 2.88 3.78 2.31
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Оксфорд Юнайтед - Уимбълдън 5 - 0 1.48 4.24 6.63
21:45 Саутенд - Джилингам 0 - 1 6.60 4.10 1.50
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Макълсфийлд Таун - Плимут 1 - 1 4.30 3.29 1.88
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Барнет - Харогейт Таун отл. 2.50 3.28 2.66
21:45 Бароу - Доувър Атлетик 1 - 0 1.92 3.50 3.72
Англия - ЕФЛ Трофи Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
21:45 Портсмут - Екзитър 3 - 2 1.67 3.73 4.88
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:05 Апоел Акре - Апоел Афула 0 - 1 2.38 2.89 2.93
19:05 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Бней Лод 1 - 1 2.11 2.98 3.27
19:05 Апоел Рамат Ган - Макаби Назарет 0 - 0 1.91 3.16 3.81
19:05 Апоел Ришон Лецион - Апоел Петах Тиква 1 - 1 1.65 3.45 4.74
19:05 Бней Сахнин - Бейтар Тел Авив Бат Ям 3 - 0 1.69 3.35 4.52
19:05 Кфар Касем - Апоел Рамат Хашарон 0 - 2 2.19 3.02 3.15
19:05 Макаби Петах Тиква - Апоел Ашкелон 2 - 0 1.37 4.25 6.75
Русия - Други Русия - Други Рез. 1 X 2
10:00 ФК Тамбов - Чертаново Москва 1 - 1 1.98 3.61 3.06
15:30 Рига ФК - Шинник Ярославл 0 - 1 1.70 3.99 3.77
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Ком Подгорица - Петровац 0 - 1 1.75 3.32 4.26
15:00 Рудар Плевля - Гарбал Радановичи 3 - 1 1.63 3.43 5.00
16:00 ФК Подгорица - Будучност Подгорица 1 - 1 5.35 3.80 1.52
18:30 Зета Голубовци - Сутиеска Никшич 1 - 3 2.78 2.94 2.47
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Фолкърк - Ийст Файф 2 - 0 1.42 4.48 6.25
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
21:45 Мъдъруел - Сейнт Мирън** (1 - 1) 4 - 4 1.93 3.39 3.92
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 МК Алжир - Параду АК отл. - - -
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Естудиантес Ла Плата - Дефенса и Хустисия 1 - 2 2.16 2.93 3.60
02:10 Индепендиенте - Арсенал Саранди 1 - 1 1.81 3.46 4.32
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
02:10 Естудиантес Рио Куарто - Платензе Буенос Айрес 3 - 2 2.17 2.86 3.49
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Аурора Кочабамба - Роял Пари Санта Крус 0 - 1 2.09 3.35 3.00
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Императриз MA - Форталеса CE 1 - 2 3.10 3.12 2.17
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Лара - Академия Пуерто Кабейо 3 - 1 1.95 3.04 3.81
Мавритания - Лига 1 Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Гард Насионал - Ксар 1 - 0 - - -
20:30 СНИМ - АСАК Конкорд 0 - 0 - - -
22:30 Тевраш Зейна - Сахел Нуадибу 1 - 0 - - -
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Курибга - Олимпик Сафи 1 - 1 1.91 2.93 4.21
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Унион Еспаньола - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 2 2.11 3.31 3.18
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:00 Токио (Япо) - Пърт Глори (Авл) 1 - 0 1.70 3.66 4.44
12:30 Сеул (Кор) - Мелбърн Виктори (Авл) 1 - 0 1.63 3.85 4.62
14:00 Чианграй Юнайтед (Тай) - Пекин Гуоан (Кит) 0 - 1 4.57 3.77 1.66
16:55 Ал Аин (Оае) - Ал Насър Рияд (Сар) 1 - 2 3.36 3.54 1.98
17:35 Ал Таавон (Сар) - Ал-Духаил Доха (Кат) 2 - 0 3.31 3.44 2.01
17:35 Ал Шарджа (Оае) - Персеполис Техеран (Ирн) 2 - 2 3.59 3.23 1.98
17:35 Ал-Сад Доха (Кат) - Сепахан Исфахан (Ирн) 3 - 0 1.62 4.04 4.55
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Персебая Сурабая (Идн) - Арема Маланг (Идн) 4 - 2 1.87 3.30 3.50
14:00 Илвес Тампере (Фин) - Талина Калев (Ест) 5 - 1 1.11 8.43 16.47
14:30 Сент Трюиден (Бел) - Вестерло (Бел) 3 - 0 2.01 3.70 2.96
16:00 Динамо Москва (Рус) - ФК Минск (Блр) 1 - 1 1.47 4.51 5.25
16:00 Йефле (Шве) - Фрей Тебю (Шве) 1 - 0 2.63 3.70 2.20
17:00 Волеренга Осло (Нор) - Локомотив Москва (Рус) 0 - 2 6.35 4.71 1.38
18:30 Елфсборг (Шве) - Од БК (Нор) 2 - 2 2.24 3.86 2.50
20:00 Норкьопинг (Шве) - Йонкьопинг Содра (Шве) 3 - 1 1.53 3.97 5.10

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане