Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 65 вкарани гола в 25 мача - 2.60 на мач

Юръп Пойнт 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Есперанс де Тунис 12 победи от 14 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Унион Ла Калера - Флуминензе RJ 00:15 на живо
MAX Sport 4
Индепендиенте Меделин - Атлетико Тукуман 02:30 на живо
Ring.BG
Аталанта - Валенсия
22:00 на живо
bTV Action
Тотнъм - РБ Лайпциг
22:00 на живо

Мачове за сряда, 19 февруари, 2020 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Осминафинали Рез. 1 X 2
22:00 Аталанта (Ита) - Валенсия (Исп) 4 - 1 1.53 4.46 5.96
22:00 Тотнъм (Анг) - РБ Лайпциг (Гер) 0 - 1 2.75 3.48 2.54
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Манчестър Сити - Уест Хям 2 - 0 1.12 9.56 19.22
Англия - ЕФЛ Трофи Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
21:45 Нюпорт Каунти - Салфорд Сити** 0 - 0 2.37 3.17 3.01
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Мирандес - Сарагоса 1 - 1 2.82 3.00 2.64
Гибралтар - Група за Изпадане Гибралтар - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Юръп Пойнт - Манчестър 62 3 - 1 1.89 4.10 2.91
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
18:15 АЕК Атина** - Панайтоликос (1 - 1) 4 - 0 1.16 6.22 15.88
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:30 Нордселанд - Хорсенс 6 - 0 1.60 4.02 5.28
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Ум ал-Фахм 1 - 0 1.99 3.09 3.55
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:00 ФХ Хафнарфьордур - Грота Селтярнарнес 1 - 1 1.40 4.84 5.53
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
16:30 Анортозис - Неа Саламина 1 - 1 1.39 4.16 7.13
17:00 Аполон Лимасол - Етникос Ахна 2 - 0 1.19 5.94 11.32
19:00 АЕК Ларнака - АЕЛ Лимасол** (0 - 0) 1 - 1 1.90 3.14 3.92
19:00 Докса Катокопия - Омония Никозия** (1 - 4) 1 - 1 4.51 3.78 1.63
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
18:30 МОЛ Фехервар** - Уйпещ (0 - 0) 1 - 0 1.87 3.39 3.79
19:00 Дунауйварош ПАСЕ - МТК Будапеща** (0 - 3) 0 - 2 4.15 3.44 1.77
19:00 Пакш** - Печ Мечек (2 - 1) 1 - 0 1.26 5.02 9.40
19:00 Пушкаш Академи** - Бекешчаба 1912 (3 - 0) 3 - 0 1.23 5.40 10.23
19:00 Ракоши Капошвар - Мезьокьовешд** (1 - 2) 1 - 3 3.77 3.59 1.81
19:00 Халадаш Сомбатхей - Хонвед Будапеща** (0 - 1) 1 - 0 5.62 3.89 1.51
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
21:45 Килмарнък - Абърдийн** (0 - 0) 1 - 1 2.64 3.11 2.63
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
17:00 Ел Мокавлун - Ал Масри Порт Саид 4 - 0 2.50 2.81 2.91
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Занако - Ред Ероус 2 - 1 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Чърчил Брадърс Гоа - Реал Кашмир 2 - 1 2.25 3.04 3.04
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Джамшедпур - Гоа 0 - 5 5.70 4.28 1.46
Иран - Купа на Иран Иран - Купа на Иран Рез. 1 X 2
13:30 Трактор Сази Табриз - Мес Керман 4 - 1 1.40 3.99 6.97
Камерун - Елит Едно Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
14:00 Канон Яунде - Драгон Клуб де Яунде 4 - 2 - - -
14:00 Фову Клуб де Бахам - Бамбутос 0 - 0 - - -
16:00 АПЕЖЕС Академи - Единг Спорт 1 - 3 - - -
16:00 ПВД Баменда - Котон Спорт де Гаруа 1 - 1 - - -
16:00 Стад Ренар де Мелонг - Авион ду Нкам 0 - 1 - - -
16:00 УМС де Лоум - Йънг Спортс Академи 2 - 1 - - -
16:00 Унион Дуала - Пантере ду Нде 3 - 0 - - -
16:00 Фортуна Мфоу - Тонере Яунде 1 - 0 - - -
16:00 Фютчю - Коломбе ду Джа ет Лобо 0 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:40 Депортиво Перейра - Хагуарес де Кордоба 1 - 0 1.92 3.02 4.02
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 ТП Мазембе - Симба Колвези 2 - 0 - - -
16:30 ДК Мотема Пембе - Расинг Клуб Киншаса 2 - 1 - - -
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:10 Кувейт СК - Ал Шабаб Кувейт 3 - 0 - - -
Мавритания - Лига 1 Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Полис Нуакшот - Каеди 1 - 1 - - -
20:30 Нуадибу - Нуакшот Кингс 2 - 1 - - -
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Тихуана 0 - 0 1.61 3.72 4.85
05:10 Депортиво Толука - Пачука 5 - 1 2.61 3.30 2.46
Нигерия - НПФЛ Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Ениймба - Квара Юнайтед 2 - 0 - - -
17:00 Енугу Рейнджърс - Кано Пиларс 1 - 0 - - -
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Бизертин Бизерта - Есперанс де Тунис 0 - 2 5.55 3.40 1.59
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Ливърпул Монтевидео - Пласа Колония 1 - 0 1.86 3.32 3.79
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Бидвест Уитс - Хайлендс Парк 2 - 2 1.92 3.09 3.91
19:30 Мамелоди Съндаунс - Блумфонтейн Селтик 2 - 1 1.35 4.25 7.73
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
02:30 Индепендиенте Меделин (Кол) - Атлетико... (Арж) 1 - 0 1.57 3.53 6.40
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Арагуа Маракай (Вен) - Кокимбо Унидо (Чил) 1 - 0 2.36 3.08 2.99
00:15 Унион Ла Калера (Чил) - Флуминензе RJ (Бра) 0 - 0 3.29 2.96 2.24
02:30 Аукас Кито (Екв) - Велес Сарсфийлд (Арж) 2 - 1 2.45 3.02 2.89
02:30 Мелгар Арекипа (Пер)** - Насионал Потоси (Бол) 0 - 2 1.47 3.95 6.22
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:30 Йокохама Ф-Маринос (Япо) - Сидни (Авл) 4 - 0 1.58 4.06 4.74
12:30 Сувон Самсунг Блюуингс (Кор) - Висел Кобе (Япо) 0 - 1 3.05 3.43 2.15
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Леон (Мек) - Лос Анджелис ФК (Сащ) 2 - 0 1.60 4.06 4.56
05:00 Мотагуа Тегусигалпа (Хон) - Атланта Юнайтед (Сащ) 1 - 1 3.51 3.32 1.96
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
01:00 Орландо Сити (Сащ) - КР Рейкявик (Исл) 3 - 1 1.53 3.96 5.01
10:00 Енергетик-БГУ Минск (Блр) - ФК Сморгон (Блр) 4 - 0 1.18 6.25 8.75
12:00 Висла Краков (Пол) - Вигри Сувалки (Пол) 2 - 2 1.57 4.00 4.20
12:00 Городея (Блр) - ФК Ритеряй (Лит) 1 - 1 1.78 3.51 3.84
12:00 Петржалка Братислава (Слк) - Збройовка Бърно (Чех) 1 - 3 4.83 4.32 1.52
13:00 Кристиансунд (Нор) - Братвог (Нор) 0 - 3 1.12 7.74 12.22
14:00 Рубин Казан (Рус) - Кайрат Алмати (Каз) 2 - 3 1.90 3.43 3.37
17:00 Молде (Нор) - ФК Ростов (Рус) 1 - 0 2.36 3.53 2.58
17:30 Осане (Нор) - Йойгарден (Нор) 4 - 0 2.06 4.01 2.64
18:00 Акрополис (Шве) - АИК Стокхолм (Шве) 3 - 0 - - -
18:00 Неман (Блр) - ФК Паневежис (Лит) 1 - 1 1.37 4.57 6.42
19:00 Филаделфия Юнион (Сащ) - Далас (Сащ) 2 - 3 2.46 3.54 2.47
21:00 Картахена (Исп) - ЦСКА Москва (Рус) 0 - 2 6.34 4.71 1.36

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане