Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити като домакин няма равенство от 17 мача

Тотнъм като гост няма равенство от 17 мача

Фулъм като гост няма победа от 17 мача

Нюрнберг като гост няма победа от 14 мача

Албасете като домакин няма загуба от 17 мача

Мирандес като домакин няма загуба от 16 мача

Вияновенсе като гост няма победа от 16 мача

Торино като гост 12 равенства от 16 мача

Порденоне като гост няма загуба от 17 мача

Паганезе като домакин няма победа от 16 мача

Юве Стабия като домакин няма загуба от 16 мача

Матера като гост няма победа от 16 мача

Унион Сент Жилоаз само победи от 4 мача

Сабуртало Тбилиси няма равенство от 8 мача

Рустави няма победа от 8 мача

Локомотив Тбилиси няма равенство от 8 мача

Маарду Линнамеесконд 23 получени гола в 6 мача - 3.83 на мач

Коб Рамблърс няма равенство от 8 мача

Тобол Костанай само победи от 5 мача

Ермис Арадипоу 5 загуби от 6 мача

РФШ Рига само победи от 6 мача

Стумбрас Каунас само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Рюмеланж 63 получени гола в 20 мача - 3.15 на мач

Шериф Тираспол само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Бенфика Б като домакин няма равенство от 14 мача

Клуж само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

ЦСКА Москва като гост само 4 получени гола в 12 мача - 0.33 на мач

Серед само загуби от 4 мача

Дъ Ню Сейнтс 7 победи от 8 мача

Ланели Таун 7 загуби от 8 мача

Америка де Кито няма победа от 9 мача

Пекин Гуоан само победи от 5 мача

Джохор Дарул Такзим като домакин само победи от 5 мача

Перак 6 равенства от 8 мача

Академия Кантолао като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Лос Анджелис Галакси като домакин само победи от 4 мача

Уориърс ФК само загуби от 4 мача

Феникс Монтевидео няма загуба от 9 мача

Универсидад Католика като гост само победи от 4 мача

Улсан Хюндай няма загуба от 7 мача

Гамба Осака като домакин само загуби от 4 мача

Точиги СК като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Лос Анджелис Галакси - Хюстън Динамо 06:00 на живо
MAX Sport 3
Парма - Милан
13:30 на живо
MAX Sport 4
Селта Виго - Жирона
14:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Тотнъм
14:30 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Фрозиноне
16:00 на живо
MAX Sport 2
Лацио - Киево
16:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Вердер Бремен 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Ейбар - Атлетико Мадрид
17:15 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Левски София 17:15 на живо
Nova Sport
Гингам - Олимпик Марсилия 18:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Нюрнберг 18:30 на запис
MAX Sport 3
Ювентус - Фиорентина
19:00 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Саутхямптън
19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 19:30 на живо
MAX Sport 4
Райо Валекано - Уеска
19:30 на живо
MAX Sport 1
Грьонинген - Аякс
19:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Ботев Пловдив 20:00 на живо
Nova Sport
Страсбург - Монпелие
21:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Хофенхайм
21:30 на живо
MAX Sport 3
Интер - Рома
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Реал Сосиедад 21:45 на живо
MAX Sport 1
Фейенорд - АЗ Алкмаар
21:45 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Лестър
22:00 на запис
Nova Sport
Акрингтън Стенли - Лутън Таун 22:55 на запис
MAX Sport 3
Емполи - СПАЛ
23:45 на запис

Мачове за събота, 20 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Манчестър Сити - Тотнъм 1 - 0 1.26 6.38 11.30
17:00 Борнемут - Фулъм 0 - 1 1.70 4.17 4.75
17:00 Уест Хям - Лестър 2 - 2 3.14 3.48 2.30
17:00 Уулвърхямптън - Брайтън 0 - 0 1.75 3.44 5.61
17:00 Хъдърсфийлд - Уотфорд 1 - 2 4.14 3.68 1.90
19:30 Нюкасъл - Саутхямптън 3 - 1 2.57 3.03 3.13
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Акрингтън Стенли - Лутън Таун 0 - 3 4.99 3.75 1.70
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Щутгарт 6 - 0 2.10 3.46 3.45
16:30 Байер Леверкузен - Нюрнберг 2 - 0 1.28 5.83 9.79
16:30 Байерн Мюнхен - Вердер Бремен 1 - 0 1.12 9.49 18.09
16:30 Майнц 05 - Фортуна Дюселдорф 3 - 1 2.08 3.67 3.35
19:30 Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 1 - 2 2.96 3.53 2.30
21:30 Шалке 04 - Хофенхайм 2 - 5 3.60 3.93 1.92
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Унион Берлин 1 - 1 4.77 3.63 1.71
14:00 Дуисбург - Зандхаузен 2 - 2 2.73 3.27 2.54
14:00 Хамбургер - Ерцгебирге Ауе 1 - 1 1.43 4.39 7.10
14:00 Холщайн Кил - Падерборн 1 - 2 2.21 3.77 2.85
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Карл Цайс Йена - Веен Висбаден 3 - 1 4.21 3.56 1.78
15:00 Карлсруе - Мепен 3 - 1 1.36 4.56 8.10
15:00 Оснабрюк - Аален 2 - 0 1.55 3.76 5.89
15:00 Пройсен Мюнстер - Зоненхоф Гроссашпах 1 - 0 1.82 3.50 4.11
15:00 Фортуна Кьолн - Унтерхахинг 1 - 1 2.31 3.19 3.03
15:00 Халешер - Мюнхен 1860 3 - 0 1.61 3.66 5.39
15:00 Цвикау - Вюрцбургер Кикерс 2 - 0 2.81 3.12 2.48
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Селта Виго - Жирона 2 - 1 1.97 3.74 3.64
17:15 Ейбар - Атлетико Мадрид 0 - 1 3.38 3.18 2.28
19:30 Райо Валекано - Уеска 0 - 0 2.05 3.72 3.41
21:45 Барселона - Реал Сосиедад 2 - 1 1.21 6.86 12.34
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Луго - Гранада 1 - 2 2.93 2.95 2.54
19:00 Албасете - Лас Палмас 4 - 2 2.03 3.05 4.04
19:00 Химнастик де Тарагона - Спортинг Хихон 0 - 0 3.25 2.95 2.39
21:00 Майорка - Райо Махадаонда 2 - 0 1.62 3.64 5.71
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:30 Валядолид Б - Понферадина 1 - 3 2.88 2.92 2.43
19:30 Унионистас де Саламанка - Гихуело 1 - 0 2.30 2.97 3.03
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад Б - УД Логронес 0 - 1 2.75 3.16 2.33
19:00 Мирандес - Реал Овиедо Б 1 - 0 1.65 3.44 4.61
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Атлетико Леванте - Атлетико Балеарес 1 - 2 2.71 2.75 2.66
20:00 Еркулес - Сабадел 2 - 0 1.55 3.58 5.22
21:30 Алкояно - Олот 1 - 1 2.55 2.81 2.79
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Рекреативо Гранада - Марбеля 0 - 0 2.75 3.13 2.31
18:00 Алмерия Б - Бадахос 1 - 2 4.53 2.80 1.87
19:00 Атлетико Малагеньо - Вияновенсе 2 - 4 2.79 2.80 2.55
19:00 Хумиля - Реал Мурсия 1 - 2 2.87 2.84 2.44
21:00 Дон Бенито - Сан Фернандо 4 - 3 2.48 2.90 2.81
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Парма - Милан 1 - 1 5.60 3.69 1.65
16:00 Болоня - Сампдория 3 - 0 2.17 3.32 3.42
16:00 Дженоа - Торино 0 - 1 2.79 2.98 2.77
16:00 Емполи - СПАЛ 2 - 4 2.13 3.28 3.58
16:00 Каляри - Фрозиноне 1 - 0 1.88 3.37 4.41
16:00 Лацио - Киево 1 - 2 1.18 6.98 16.74
16:00 Удинезе - Сасуоло 1 - 1 2.27 3.24 3.30
19:00 Ювентус - Фиорентина 2 - 1 1.49 4.10 7.26
21:30 Интер - Рома 1 - 1 1.77 3.68 4.60
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Про Пиаченца - Арцакена 0 - 3 - - -
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Губио - Порденоне 2 - 2 3.71 3.00 1.95
17:30 Алма Ювентус Фано - Виртус Верона 1 - 1 2.32 2.91 2.97
17:30 Джиана Ерминио - Тернана 0 - 0 2.36 2.52 3.51
17:30 Судтирол - Ренате 0 - 1 1.85 3.05 4.06
17:30 ФералпиСало - Триестина 0 - 2 2.28 2.99 2.97
17:30 Фермана - Имолезе 1 - 1 2.42 2.83 2.91
19:30 Равена - Виченца Виртус 0 - 0 2.06 2.98 3.65
21:30 Албинолефе - Монца 1912 3 - 0 2.46 2.86 2.83
21:30 Римини - Самбенедетезе 3 - 1 2.31 2.95 2.97
21:30 Терамо - Вис Пезаро 1898 2 - 1 2.58 1.98 4.43
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Бишелие 1913 - Риети 0 - 1 2.39 2.79 2.94
15:30 Паганезе - Виртус Франкавила 2 - 1 3.77 3.25 1.83
15:30 Потенца - Витербезе 2 - 1 2.05 3.13 3.24
15:30 Реджина - Казертана 1 - 0 2.19 2.94 3.14
15:30 Ренде 1968 - Трапани 0 - 1 2.93 3.04 2.24
15:30 Юве Стабия - Вибонезе 2 - 1 1.27 4.48 8.79
16:00 Катанзаро - Матера 3 - 0 - - -
17:30 Монополи 1966 - Кавезе 1919 0 - 1 2.74 2.89 2.52
19:30 Катания - Сикула Леонцио 1 - 0 1.52 3.58 5.63
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Гингам - Олимпик Марсилия 1 - 3 4.09 3.37 1.93
21:00 Ним - Бордо 2 - 1 2.05 3.34 3.68
21:00 Ница - Каен 0 - 1 1.69 3.42 5.68
21:00 Страсбург - Монпелие 1 - 3 2.63 3.14 2.77
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Гренобъл Фут 38 - Ланс 0 - 2 3.73 3.10 2.07
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Винер Нойщат - Аустрия Клагенфурт 1 - 3 2.05 3.28 3.32
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Хартберг 2 - 1 1.75 3.69 4.43
18:00 Алтах - Рапид Виена 2 - 2 3.10 3.37 2.21
18:00 Матерсбург - Вакер Инсбрук 3 - 1 1.83 3.48 4.25
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кастриоти Круя - Партизани Тирана 1 - 1 - - -
17:00 Лачи - Скендербеу Корча 1 - 0 - - -
18:00 Камза - Теута 0 - 3 - - -
20:00 КФ Тирана - Кукеси 0 - 2 - - -
20:00 Фламуртари - Луфтетари 1 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гандзасар Капан - Пюник Ереван 0 - 1 2.61 3.14 2.38
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Славия Мозир - БАТЕ Борисов 1 - 2 8.89 4.94 1.25
17:00 Торпедо Минск - Динамо Минск 0 - 1 5.31 3.41 1.60
19:00 Городея - Торпедо Жодино 0 - 3 3.21 3.08 2.12
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Вестерло - Остенде 0 - 0 1.91 3.63 3.70
21:30 Ойпен - Сент Трюиден 1 - 1 2.69 3.54 2.42
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Унион Сент Жилоаз - Зулте Варегем 2 - 2 1.71 4.08 4.21
21:00 Серкъл Брюж - Кортрийк 1 - 2 2.50 3.76 2.49
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Слобода Тузла - ФК Сараево 2 - 1 2.86 2.87 2.38
18:00 Младост Добой Какан - ГОШК Габела 3 - 1 1.79 3.14 4.18
18:00 Радник Биелина - Звезда 09 Биелина 1 - 1 1.88 3.05 3.84
18:00 Челик Зеница - Тузла Сити 1 - 1 2.10 2.96 3.25
18:00 Широки Брег - Жрински Мостар 1 - 0 2.44 2.83 2.80
21:00 Железничар Сараево - Крупа 3 - 0 1.35 4.04 7.24
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Локомотив Горна Оряховица - Литекс Ловеч 1 - 2 - - -
17:00 Локомотив София - Струмска Слава Радомир 0 - 1 - - -
17:00 Несебър - Пирин Благоевград 2 - 3 - - -
17:00 Черноморец Балчик - Кариана Ерден 0 - 0 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:15 ЦСКА София - Левски София 0 - 0 1.97 3.12 3.83
20:00 Лудогорец Разград - Ботев Пловдив 3 - 0 1.13 6.80 18.22
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Сабуртало Тбилиси 2 - 3 4.89 3.97 1.51
18:00 Дила Гори - Рустави 2 - 1 1.98 3.12 3.44
20:00 Динамо Батуми - Локомотив Тбилиси 2 - 1 1.43 4.01 5.85
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Маарду Линнамеесконд - Тулевик Вилянди 0 - 0 2.35 3.81 2.32
13:00 Номе Калю - Талина Калев 2 - 2 1.06 8.66 16.95
16:00 Таммека Тарту - Нарва Транс 1 - 2 3.04 3.50 1.98
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун 0 - 0 4.79 3.59 1.66
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Атирау - Окжетпес Кокшетау 1 - 2 2.09 3.08 3.15
14:00 Иртиш Павлодар - Актобе 0 - 1 1.62 3.37 4.80
14:00 Кайрат Алмати - Астана 0 - 1 3.31 3.13 2.02
14:00 Кайсар Къзълорда - Ордабаси Шимкент 0 - 0 2.39 2.92 2.78
14:00 Тараз - Шахтьор Караганди 1 - 2 2.42 2.96 2.72
14:00 Тобол Костанай - Жетису Талдикорган 0 - 0 1.89 3.21 3.56
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ермис Арадипоу - Алки Ороклини 1 - 2 6.46 5.28 1.31
19:00 Пафос - Докса Катокопия 3 - 2 2.25 2.91 3.16
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Гниляне - Прищина 0 - 1 5.26 3.62 1.46
16:00 Дреница Србица - Лапи Подуево 0 - 2 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 РФШ Рига - Рига ФК 3 - 1 2.21 3.17 2.89
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Паланга - Стумбрас Каунас 2 - 1 6.04 5.01 1.33
15:00 ФК Ритеряй - Атлантас Клайпеда 0 - 0 1.27 5.02 7.61
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Виктория Роспорт - Диферданж 0 - 1 - - -
19:00 Жюнес Еш - Юнион Титус Петанж 1 - 1 - - -
19:00 Прогрес Нидеркорн - Ф91 Дюделанж 0 - 2 2.49 3.72 2.24
19:00 Расинг ФК Унион - УНА Щрасен 4 - 1 - - -
19:00 Рюмеланж - Мондорф-ле-Бен 1 - 3 - - -
19:00 ЮС Хостерт - РМ Хам Бенфика 1 - 0 - - -
20:30 Етцела Етелбрюк - Фола Еш 2 - 2 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Моста ФК - Гзира Юнайтед 1 - 1 3.99 3.49 1.73
17:00 Пиета Хотспърс - Хамрун Спартанс 0 - 2 7.68 4.65 1.30
19:00 Балзан Ютс - Слима Уондърърс 2 - 1 2.54 3.16 2.45
19:00 Валета - Таршин Рейнбоус 1 - 0 1.10 6.60 17.30
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Динамо-Авто Тираспол - Милсами Орхей 0 - 0 4.31 3.73 1.61
18:00 Шериф Тираспол - Кодру Лозова 2 - 1 1.08 8.95 12.59
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гарбарния Краков - Одра Ополе 0 - 0 3.14 3.30 2.14
17:00 Варта Познан - ГКС Ястшембе-Здруй 0 - 0 2.58 2.85 2.84
17:30 Термалика Нечеча - ГКС Катовице 1 - 1 2.17 3.15 3.23
18:30 Стал Мелец - Хойничанка Хойнице 4 - 2 1.74 3.43 4.41
19:00 ГКС Тихи - Пуща Неполомице 3 - 0 2.48 3.02 2.83
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Лехия Гданск - Пяст Гливице 0 - 2 2.14 3.23 3.40
19:00 Заглембие Любин - Погон Шчечин 2 - 3 2.35 3.26 2.95
19:00 Ягиелония Бялисток - Лех Познан 3 - 3 2.10 3.37 3.37
21:30 Легия Варшава - Краковия Краков 1 - 0 1.74 3.53 4.68
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Белененсеш - Рио Аве 1 - 3 2.26 3.16 3.24
17:30 Морейрензе - Шавеш 0 - 1 1.84 3.40 4.40
20:00 Фейрензе - Спортинг Брага 0 - 2 8.97 4.59 1.35
22:30 Порто - Санта Клара 1 - 0 1.13 7.54 19.22
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Пасош Ферейра - Академико Визеу 2 - 1 1.52 3.60 6.28
19:00 Бенфика Б - Фамаликао 1 - 3 2.51 3.15 2.69
20:00 Академика Коимбра - Мафра 0 - 0 1.63 3.45 5.41
20:00 Витория Гимараеш Б - Ароука 2 - 2 2.83 2.99 2.50
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Сепси Сфънту Георге - Клуж 0 - 1 6.85 3.73 1.51
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 ФК Уфа - Арсенал Тула 1 - 2 2.44 2.75 3.31
14:00 ФК Оренбург - ФК Ростов 3 - 0 2.83 2.76 2.77
16:30 Динамо Москва - Криля Советов 1 - 0 1.81 3.21 4.80
19:00 Локомотив Москва - ЦСКА Москва 1 - 1 2.63 2.93 2.81
21:00 ФК Краснодар - Зенит Санкт Петербург 2 - 3 2.37 3.10 3.02
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 Том Томск - Луч Владивосток 0 - 0 1.79 2.99 4.56
13:00 Ротор Волгоград - ФК Армавир 0 - 1 1.80 3.03 4.71
14:00 ПФК Сочи - Чертаново Москва 2 - 1 1.49 3.69 5.98
15:00 Авангард Курск - ФК Тамбов 0 - 0 3.27 2.93 2.17
15:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Нижни Новгород 1 - 2 4.03 3.05 1.87
15:00 Шинник Ярославл - ФК Тюмен 1 - 0 1.92 3.03 3.87
16:00 Спартак Москва 2 - Мордовия Саранск 4 - 0 2.24 2.98 3.07
17:00 Факел Воронеж - СКА-Хабаровск 1 - 3 3.00 2.77 2.39
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Коулрейн 1 - 0 1.72 3.71 3.97
17:00 Клифтънвил - Крусейдърс 2 - 0 2.97 3.54 2.08
17:00 Линфийлд - Гленавон 0 - 4 1.95 3.42 3.35
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Инститют - Ардс ФК 0 - 1 1.88 3.52 3.47
17:00 Уорънпойнт Таун - Дънганън Суифтс 5 - 3 3.12 3.37 2.09
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Академия Пандев - Беласица Струмица 0 - 2 1.83 3.65 3.20
17:00 Вардар Скопие - Ренова Джепчище 2 - 0 1.68 3.42 4.46
17:00 Победа Прилеп - Шкупи Скопие 0 - 3 - - -
17:00 Силекс Кратово - Работнички Скопие 1 - 0 - - -
17:00 Шкендия 79 Тетово - Македония Гьорче Петров 4 - 2 1.15 5.55 11.92
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Дубница - Татран Липтовски Микулаш 3 - 2 2.15 3.40 2.75
17:30 Одева Липани - Жилина Б 0 - 2 - - -
17:30 Татран Прешов - Похроние Долна Жданя 0 - 1 2.75 3.25 2.25
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Жилина - Серед 1 - 2 1.33 4.80 6.71
18:00 Земплин Михаловце - ДАК Дунайска Стреда 0 - 2 2.97 3.32 2.13
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Железарна Подбрезова - Тренчин 0 - 0 2.33 3.22 2.75
18:00 Нитра - Злате Моравце 2 - 2 1.80 3.37 3.92
18:00 Спартак Търнава - Сеница 0 - 1 1.54 3.80 5.12
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:45 Триглав - Мура 2 - 1 4.09 3.37 1.75
18:00 Марибор - Рудар Веление 3 - 1 1.29 4.63 8.62
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Напредак Крушевац - Войводина Нови Сад 5 - 0 2.17 2.98 3.16
18:00 Чукарички - Цървена Звезда Белград 3 - 2 6.78 4.25 1.36
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Враня - Вождовац Белград 1 - 0 1.96 3.46 3.16
18:00 Бачка Бачка Паланка - Мачва Шабац 2 - 2 1.62 3.66 4.45
18:00 Рад Белград - Радник Сурдулица 1 - 0 2.10 3.00 3.31
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Акхисар Беледиеспор - Анталияспор 1 - 2 1.67 3.90 4.74
16:00 Трабзонспор - Йени Малатияспор 2 - 1 1.48 4.33 6.02
19:00 Галатасарай - Кайзериспор 3 - 1 1.26 5.61 10.42
19:00 Гьозтепе - Ерзурум ББ 0 - 1 2.01 3.34 3.67
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гиресунспор - Денизлиспор 0 - 3 3.08 3.42 2.06
14:00 Юмраниеспор - Ескишехирспор 2 - 2 1.68 3.70 4.34
19:30 Генчлербирлиги - Истанбулспор 1 - 0 1.57 3.74 5.20
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Конас Кий - Бари Таун Юнайтед 1 - 1 1.35 4.62 7.24
21:30 Дъ Ню Сейнтс - Карнарвън Таун 3 - 1 1.13 7.65 12.95
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Абъристуит Таун 1 - 0 1.91 3.42 3.51
16:30 Кевн Друидс - Кармартън Таун 0 - 1 2.27 3.44 2.72
16:30 Ланели Таун - Ландидно 0 - 4 3.58 3.77 1.82
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - Халадаш Сомбатхей 2 - 1 1.85 3.51 3.90
18:00 Диошдьор - Пакш 1 - 0 2.00 3.26 3.60
18:00 МТК Будапеща - Кишварда 0 - 1 1.91 3.44 3.70
18:00 Пушкаш Академи - Мезьокьовешд 1 - 0 1.94 3.30 3.78
18:00 Уйпещ - Хонвед Будапеща 0 - 0 1.88 3.26 4.13
20:30 Ференцварош - МОЛ Фехервар 4 - 1 1.74 3.68 4.26
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 ВПС Вааса - КПВ Кокола 2 - 2 2.10 3.12 3.53
16:00 КуПС Куопио - Хонка 0 - 3 2.30 3.20 3.03
17:00 ИФК Мариехамн - РоПС Рованиеми 2 - 0 2.09 3.10 3.58
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Грьонинген - Аякс 0 - 1 8.72 5.84 1.29
19:30 Еммен - Утрехт 2 - 0 3.41 3.63 2.05
20:45 Витес - Цволе 4 - 1 1.56 4.19 5.41
21:45 ВВВ Венло - Де Граафшап 4 - 1 2.21 3.61 3.01
21:45 Фейенорд - АЗ Алкмаар 2 - 1 1.76 4.07 4.00
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Рудеш Загреб - Локомотив Загреб 1 - 2 8.49 4.79 1.32
17:30 Интер Запрешич - ХНК Горица 2 - 2 3.66 3.61 1.87
20:00 Хайдук Сплит - Риека 4 - 0 1.72 3.66 4.40
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Искра Даниловград - Зета Голубовци 0 - 1 2.70 2.79 2.53
17:30 Ловчен Цетине - Морнар Бар 1 - 0 1.44 3.94 5.89
17:30 Рудар Плевля - Гарбал Радановичи 3 - 0 4.87 2.95 1.74
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Влашим 2 - 0 2.08 3.08 3.35
11:15 Пардубице - Простейов 2 - 1 1.48 3.89 5.90
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Грасхопърс - Тун 1 - 1 3.05 3.45 2.21
20:00 Санкт Гален - Люцерн 1 - 2 2.57 3.46 2.55
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Винтертур - Сервет 2 - 3 3.56 3.41 1.96
18:30 Кринс - Шафхаузен 1 - 2 2.08 3.45 3.09
19:00 Раперсвил-Йона - Вадуц 4 - 1 2.38 3.40 2.64
21:00 Киасо - Лозана Спорт 0 - 5 3.73 3.48 1.88
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сундсвал - Калмар 1 - 2 2.09 3.31 3.45
17:00 Сириус - Малмьо 0 - 1 5.56 4.12 1.56
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Дегерфорш - Йоргрите 1 - 2 3.06 3.45 2.14
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Карлслундс - Акрополис 1 - 1 4.39 4.25 1.55
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Инвърнес КТ - Дънди Юнайтед 0 - 2 3.17 3.39 2.12
17:00 Куин ъф Саут - Дънфърмлин 2 - 1 2.71 3.12 2.52
17:00 Партик Тисъл - Алоа Атлетик 2 - 1 1.60 3.80 4.99
17:00 Фолкърк - Грийнок Мортън 0 - 2 2.07 3.21 3.46
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Ийст Файф 3 - 0 1.99 3.58 3.27
17:00 Монтроуз - Еърдри 2 - 1 2.21 3.28 3.04
17:00 Стенхаусмюър - Форфар Атлетик 0 - 3 2.37 3.36 2.71
17:00 Странрар - Брихин Сити 3 - 0 2.03 3.57 3.21
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Единбург Сити 3 - 2 4.74 3.86 1.63
17:00 Елгин Сити - Питърхед 1 - 2 6.04 4.51 1.42
17:00 Клайд - Берик Рейнджърс 5 - 0 1.13 7.48 15.50
17:00 Куинс парк ФК - Анан Атлетик 0 - 3 2.63 3.31 2.48
17:00 Стърлинг Албиън - Каудънбийт 0 - 1 2.05 3.33 3.36
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Хартс - Рейнджърс 1 - 3 5.04 3.78 1.64
17:00 Килмарнък - Абърдийн 0 - 1 2.49 3.08 2.93
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ливингстън - Сейнт Мирън 1 - 3 1.92 3.26 4.11
17:00 Сейнт Джонстън - Дънди ФК 2 - 0 1.85 3.49 4.14
17:00 Хамилтън - Мъдъруел 1 - 1 3.56 3.25 2.09
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Бризбейн Роар - Нюкасъл Юнайтед Джетс 1 - 6 4.18 4.10 1.71
12:50 Сентръл Коуст Маринърс - Уестърн Сидни Уондърърс 3 - 1 4.20 4.05 1.71
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Хуракан Буенос Айрес - Сан Лоренцо де Алмагро** 0 - 0 2.38 2.82 3.12
19:15 Алдосиви Мар дел Плата - Росарио Сентрал 1 - 2 2.26 2.80 3.24
21:30 Ланус - Белграно Кордоба 2 - 0 1.92 3.00 3.99
23:45 Талерес Кордоба** - Сан Мартин Сан Хуан 2 - 0 1.96 2.95 3.87
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:45 Ал Мухарак - Манама Клуб 3 - 0 2.38 2.96 2.79
18:45 Ал Рифа - Ал Наджма 3 - 0 2.09 3.16 3.09
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Дъ Стронгест Ла Пас 0 - 0 3.64 3.68 1.78
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Метрополитанос - Замора Баринас 2 - 1 2.48 3.17 2.49
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Тханхоа - Санна Кхан Хоа 2 - 2 2.47 3.25 2.34
14:00 Тхан Куанг Нин - Сайгон ФК 3 - 0 2.18 3.35 2.72
15:00 Хошимин Сити - Тхеконг 2 - 0 1.52 3.82 4.94
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Петроджет Суец - Ногум 2 - 1 1.98 3.04 3.74
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Олмедо Риобамба - Депортиво Куенка 2 - 1 2.17 3.21 3.00
20:00 Америка де Кито - Аукас Кито 1 - 1 3.37 3.23 1.99
22:15 Универсидад Католика Кито - Гуаякил Сити 1 - 0 1.44 4.17 5.52
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Пекин Ренхе - Шънджън ФК 2 - 2 2.34 3.04 3.03
14:35 Хенан Джануе - Тиендзин Теда 2 - 3 2.45 3.22 2.72
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Пекин Гуоан 0 - 1 4.64 3.71 1.67
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Депортес Толима - Алианса Петролера 2 - 2 1.43 3.86 7.61
22:00 Онсе Калдас - Ла Екуидад Богота 1 - 0 1.95 3.05 3.99
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - ПКНС ФК 3 - 1 1.38 4.17 6.99
16:00 Куала Лумпур - Петалинг Джая Сити 1 - 0 2.19 3.40 2.75
16:00 Перак - Паханг 0 - 1 4.19 3.54 1.84
16:00 Селангор - ПКНП ФК 2 - 1 2.00 3.36 3.18
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 МК Уджда - Дифаа ел Джадида 1 - 2 2.30 2.88 3.04
18:00 Юсуфиа Берешид - Могреб Тетуан 2 - 0 2.25 2.95 3.09
22:00 Рапиде Оуед Зем - ШР Ал Хосейма 1 - 0 2.09 2.88 3.51
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Веракрус - Монтерей 0 - 1 5.66 3.97 1.47
05:06 Тихуана - Лобос БУАП Пуебла 1 - 2 1.54 3.89 5.11
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:15 Молинос Ел Пирата - Алианса Лима 2 - 2 3.52 3.43 1.90
23:30 Аякучо - Академия Кантолао 0 - 0 1.59 3.65 4.94
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:55 Ал Шабаб Рияд - Ал Хазм 2 - 0 1.57 3.61 4.89
20:30 Ал Фейха - Ал Файсали 3 - 4 2.66 3.66 2.18
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Синсинати - Реал Солт Лейк 0 - 3 1.77 3.77 4.16
03:00 Торонто - Минесота Юнайтед 4 - 3 1.58 4.19 5.10
06:00 Лос Анджелис Галакси - Хюстън Динамо 2 - 1 1.76 3.80 4.19
20:00 Филаделфия Юнион - Монреал Импакт 3 - 0 1.75 3.62 4.50
20:00 Чикаго Файър - Колорадо Рапидс 4 - 1 1.59 4.02 5.15
22:00 Орландо Сити - Ванкувър Уайткепс 1 - 0 1.49 4.33 5.92
23:00 Атланта Юнайтед - Далас 1 - 2 1.53 4.07 5.84
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хоуганг Юнайтед - Гейланг Интернешънъл 4 - 1 2.09 3.38 2.95
15:15 Бруней ДПММ - Уориърс ФК 4 - 2 1.36 4.28 7.15
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 ПТТ Районг - Ратчабури 1 - 3 2.39 3.34 2.48
14:00 Чианграй Юнайтед - Самут Пракан Сити 1 - 1 1.66 3.70 4.02
15:00 Чайнат Хорнбил - Банкок Юнайтед 2 - 1 3.69 3.67 1.72
16:00 Муангтонг Юнайтед - Порт Банкок 1 - 2 2.31 3.30 2.58
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Кайруан - Бизертин Бизерта 1 - 0 2.38 2.66 2.82
17:00 Клуб Африкан Тунис - Бен Гердан 0 - 1 1.61 3.01 5.07
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 АГМК Алмалик - Буньодкор Ташкент 0 - 1 3.63 3.19 1.85
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Прогресо Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 4 - 0 1.90 3.37 3.50
22:00 Рампла Хуниорс - Данубио Монтевидео 0 - 0 2.83 3.23 2.27
22:00 Феникс Монтевидео - Насионал Монтевидео 4 - 4 3.00 3.27 2.12
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 О'Хигинс Ранкагуа - Кобресал Ел Салвадор 2 - 0 1.82 3.42 4.00
22:00 Палестино Сантяго - Универсидад Католика 1 - 2 2.64 3.24 2.47
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Барока - Мамелоди Съндаунс 1 - 2 4.29 3.47 1.71
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
21:15 Чипа Юнайтед - Кайзер Чийфс 2 - 4 4.00 3.17 1.84
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Тегу - Поханг Стийлърс 3 - 0 1.84 3.26 4.22
10:00 Кьонсан - Сувон Самсунг Блюуингс 3 - 3 1.28 5.08 8.53
10:00 Сангжу Сангму - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 3 4.28 3.53 1.74
12:00 Улсан Хюндай - Съннам 0 - 1 1.70 3.46 4.61
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Консадол Сапоро - Йокохама Ф-Маринос 3 - 0 2.58 3.58 2.44
07:00 Урава Ред Даймъндс - Висел Кобе 1 - 0 2.42 3.34 2.75
08:00 Мацумото Ямага - Саган Тошу 1 - 0 2.11 3.12 3.54
08:00 Нагоя Грампус - Джубило Ивата 1 - 0 1.66 3.94 4.54
09:00 Кашима Антлърс - Вегалта Сендай 1 - 0 1.75 3.61 4.41
09:00 Шимизу Ес-Пулс - Серезо Осака 1 - 0 2.70 3.30 2.47
10:00 Гамба Осака - Оита Тринита 1 - 1 2.17 3.45 3.10
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Вентфорет Кофу - Киото Санга 1 - 0 1.98 3.12 3.87
08:00 Токио Верди - Албирекс Ниигата 1 - 1 3.23 3.04 2.23
12:00 Ехиме ФК - Ависпа Фукуока 1 - 2 2.96 2.86 2.52
12:00 Точиги СК - В-Варен Нагазаки 1 - 3 3.07 3.00 2.33
13:00 Фагиано Окаяма - Токушима Вортис 2 - 1 2.94 2.82 2.55
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Свазиленд - Малави 0 - 0 - - -
17:00 Ботсвана - Сейшелски острови 2 - 0 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Хака (Фин) - ТПС Турку (Фин) 0 - 1 2.60 3.40 2.25

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане