Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Хановер 96 като гост няма победа от 14 мача

Корухо като гост 11 равенства от 16 мача

Расинг Сантандер като домакин няма загуба от 16 мача

Пари Сен Жермен като домакин 15 победи от 16 мача

КАА Гент само загуби от 4 мача

Добруджа Добрич като домакин само 5 вкарани гола в 13 мача - 0.38 на мач

ПАОК 24 победи от 28 мача

Хорсенс нито един вкаран гол в 4 мача

Флора Талин само победи от 6 мача

Пайде Линнамеесконд само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

ФКИ Левадия Талин само победи от 6 мача

КЕК Обилич няма победа от 27 мача

Зимбру Кишинев само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Газ Метан Медиаш само победи от 5 мача

Слован Братислава само победи от 4 мача

ПСВ Айндховен 89 вкарани гола в 30 мача - 2.97 на мач

АС Аин Млила като домакин 9 равенства от 12 мача

Трухилянос Валера като домакин 6 загуби от 7 мача

Ханой ФК само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Фуерса Амария като домакин само загуби от 4 мача

Олимпия Асунсион като гост само победи от 7 мача

Ню Йорк Сити 5 равенства от 6 мача

Сукотай 6 равенства от 7 мача

Сурхан Термез само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Бостън Ривър като гост 3 равенства от 4 мача

Сеул като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Мито Холихок няма загуба от 9 мача

Омия Ардижа като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Леванте - Еспаньол
13:00 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Севиля
15:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Манчестър Юнайтед 15:30 на живо
Nova Sport
Тулуза - Лил
16:00 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Борусия Дортмунд 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Атлетик Билбао 17:15 на живо
Diema Sport
Верея Стара Загора - Етър Велико Търново 17:30 на живо
MAX Sport 2
ПСВ Айндховен - АДО Ден Хааг 17:45 на живо
Nova Sport
Арсенал - Кристъл Палас
18:00 на живо
Diema Sport 2
Кардиф - Ливърпул
18:00 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Хановер 96 19:00 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Леганес
19:30 на живо
Diema Sport
Берое - Черно море
20:00 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Валенсия
21:45 на живо
Diema Sport 2
Пари Сен Жермен - Монако
22:00 на живо
MAX Sport 3
Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Сити 23:00 на живо
Nova Sport
Реймс - Сент Етиен
23:15 на запис

Мачове за неделя, 21 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Евертън - Манчестър Юнайтед 4 - 0 3.15 3.45 2.30
18:00 Арсенал - Кристъл Палас 2 - 3 1.48 4.69 6.57
18:00 Кардиф - Ливърпул 0 - 2 16.27 7.13 1.20
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Фрайбург - Борусия Дортмунд 0 - 4 6.27 4.64 1.47
19:00 Херта Берлин - Хановер 96 0 - 0 1.63 4.09 5.10
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Инголщат 1 - 3 2.53 3.35 2.68
14:30 Дармщат 98 - Бохум 0 - 0 2.30 3.32 3.03
14:30 Динамо Дрезден - Кьолн 3 - 0 6.03 4.38 1.49
14:30 Хайденхайм - Санкт Паули 3 - 0 1.95 3.48 3.72
14:30 Ян Регенсбург - Магдебург 1 - 0 2.31 3.28 3.03
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кайзерслаутерн - Ханза Рощок 0 - 2 2.28 3.25 3.01
15:00 Шпортфройнде Лоте - Енерги Котбус 0 - 3 2.39 3.15 2.90
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леванте - Еспаньол 2 - 2 2.25 3.59 3.08
15:00 Хетафе - Севиля 3 - 0 2.94 3.31 2.45
17:15 Реал Мадрид - Атлетик Билбао 3 - 0 1.53 4.33 6.21
19:30 Виляреал - Леганес 2 - 1 1.75 3.62 4.91
21:45 Бетис - Валенсия 1 - 2 2.97 3.36 2.40
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Кадис - Нумансия 2 - 1 1.68 3.32 5.80
17:00 Депортиво Ла Коруня - Естремадура 1 - 2 1.46 3.84 8.32
19:00 Реал Овиедо - Кордоба 3 - 3 1.49 3.86 7.54
21:00 Сарагоса - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
21:00 Тенерифе - Алмерия 1 - 3 2.24 2.99 3.46
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - СС Рейес 1 - 0 1.64 3.53 4.79
13:00 Интернасионал де Мадрид - Фуенлабрада 0 - 0 3.91 3.07 1.92
13:00 Лас Палмас Атлетико - Корухо 1 - 0 2.16 3.00 3.28
13:00 Селта Виго Б - Унион Адарве 4 - 2 1.54 3.63 5.68
18:00 Навалкарнеро - Бургос 1 - 1 4.30 3.27 1.76
19:00 Културал Леонеса - Саламанка КФ УДС 1 - 1 1.35 4.01 8.21
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Калахора - Витория-Гастейс 2 - 0 1.78 3.12 4.45
19:00 Расинг Сантандер - Аморебиета 1 - 1 1.61 3.37 5.06
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Барселона Б 1 - 0 2.70 2.98 2.48
13:00 Ебро - Еспаньол Б 1 - 1 2.16 3.01 3.18
13:00 Корнеля - Онтиниент 1 - 0 - - -
20:00 Лейда Еспортиу - Пералада-Жирона Б 2 - 0 2.33 2.96 2.92
20:30 Кастейон - Ехеа 1 - 0 1.91 2.95 4.05
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Севиля Атлетико - Рекреативо де Уелва 1 - 2 3.32 2.79 2.24
13:00 Мелия - Атлетико Санлукеньо 4 - 0 1.37 4.02 7.55
13:00 УКАМ Мурсия - Ибиса 1 - 1 1.93 3.11 3.72
19:00 Линенсе - Талавера де ла Рейна 0 - 1 1.94 2.96 3.87
20:00 Картахена - Ел Ехидо 2012 3 - 0 1.35 4.18 7.36
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нант - Амиен 3 - 2 1.86 3.24 4.69
16:00 Тулуза - Лил 0 - 0 3.70 3.27 2.08
18:00 Реймс - Сент Етиен 0 - 2 2.44 3.18 3.03
22:00 Пари Сен Жермен - Монако 3 - 1 1.31 5.55 8.52
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 ВШГ Сваровски Тирол - Форвартс Щайр 2 - 0 1.23 5.65 10.10
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Санкт Пьолтен - Ред Бул Залцбург 1 - 1 15.54 6.87 1.16
15:30 Щурм Грац - Волфсбергер 1 - 2 2.23 3.20 3.23
18:00 Аустрия Виена - ЛАСК Линц 2 - 2 4.34 3.59 1.79
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Слуцк - Ислоч Минск 1 - 3 3.54 3.03 1.99
17:00 Енергетик-БГУ Минск - Динамо Брест 1 - 1 6.91 4.55 1.34
19:45 Гомел - Шахтьор Солигорск 0 - 1 5.00 3.38 1.63
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Андерлехт - КАА Гент 0 - 0 2.04 3.69 3.36
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ломел - Рьозеларе 0 - 1 2.32 3.20 2.90
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ваасланд-Беверен - Роял Ексел Мускрон 2 - 1 3.54 3.92 1.88
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Добруджа Добрич - Поморие 2 - 0 1.75 3.50 3.90
17:00 Лудогорец Разград II - Арда Кърджали 0 - 1 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Берое - Черно море 2 - 0 2.42 3.09 2.82
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Верея Стара Загора - Етър Велико Търново 0 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Чихура Сачхере - Торпедо Кутаиси 0 - 0 3.04 3.06 2.17
20:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Динамо Тбилиси 1 - 0 5.45 4.14 1.44
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 АЕК Атина - Лариса 0 - 1 1.36 4.25 8.87
19:00 Атромитос - Панатинайкос 2 - 0 1.90 3.14 4.30
19:00 Ксанти - Аполон Смирни 2 - 0 1.20 6.12 12.51
19:00 Ламия - Олимпиакос 1 - 3 7.69 4.63 1.36
19:00 ОФИ Крит - Астерас Триполис 1 - 1 1.71 3.27 5.30
19:00 Панайтоликос - Арис Солун 1 - 2 3.88 3.17 1.97
19:00 Паниониос Атина - Пас Янина 2 - 1 4.36 3.25 1.82
19:00 ПАОК - Левадиакос 5 - 0 1.05 10.58 29.89
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Лариса - Платаниас 1 - 0 2.47 2.85 2.76
15:00 Спарти - Аполон Понту 0 - 3 - - -
18:00 Трикала - Аититос Спата 3 - 0 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Нествед 1 - 1 1.81 3.48 4.13
14:45 Лингби - Нюкьобинг 3 - 0 1.92 3.54 3.60
14:45 Роскилде - Фремад Амагер 2 - 2 1.97 3.39 3.57
14:45 Фредериция - Кьоге 1 - 0 2.05 3.36 3.35
14:45 Хвидовре - Силкеборг 0 - 2 3.34 3.53 1.99
14:45 Хелзингор - Тистед 1 - 2 1.53 3.78 6.17
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Хорсенс - Сьондерийске 0 - 1 2.95 3.17 2.45
19:00 Вейле - Орхус 2 - 4 2.14 3.53 3.18
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Флора Талин - Куресааре 5 - 0 1.03 10.52 27.88
15:00 Пайде Линнамеесконд - ФКИ Левадия Талин 0 - 2 4.86 4.27 1.49
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол 1 - 1 1.67 3.67 4.23
19:00 АЕК Ларнака - Апоел Никозия 1 - 0 3.89 3.69 1.73
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Еносис Паралимни - Анортозис 2 - 2 1.90 3.34 3.61
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:45 Дрита Гниляне - Трепча 89 Митровица 1 - 1 1.69 3.23 4.01
15:45 КЕК Обилич - Фероникели Глоговац 0 - 4 9.15 6.10 1.14
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен 1 - 2 - - -
17:00 Сперанца Ниспорен - Петрокуб Хинчещ 1 - 1 - - -
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Виторул Констанца - ФК ФКСБ 1 - 1 4.41 3.65 1.74
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Газ Метан Медиаш - Дунареа Кълъраш 0 - 0 2.00 2.97 4.11
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Урал Свердловска област - Рубин Казан 2 - 1 2.43 2.83 3.25
19:00 Спартак Москва - Енисей Красноярск 2 - 0 1.31 4.77 10.02
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Партизан Бардейов 0 - 1 1.91 3.51 3.19
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Слован Братислава - Ружомберок 3 - 2 1.49 4.21 4.99
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Пролетер Нови Сад - Младост Лучани 0 - 1 4.34 3.23 1.72
19:30 Раднички Ниш - Партизан Белград 3 - 1 2.24 3.02 2.96
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Анкарагуджу - Коняспор 0 - 0 2.65 2.97 2.79
16:00 Истанбул Башакшехир - Ризеспор 1 - 1 1.33 4.98 8.44
19:00 Аланияспор - Фенербахче 1 - 0 2.43 3.29 2.82
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Болуспор - Газиантеп ФК 1 - 0 2.67 3.33 2.37
16:30 Алтай Измир - Хатайспор 1 - 1 2.89 3.15 2.31
16:30 Афиет Афионспор - Алтънорду 1 - 3 2.46 3.23 2.64
19:30 Аданаспор - Адана Демирспор 0 - 0 3.24 3.42 2.01
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Екселсиор - Вилем II 1 - 1 3.37 3.67 2.02
15:30 Фортуна Ситард - НАК Бреда 2 - 1 2.05 3.66 3.30
17:45 ПСВ Айндховен - АДО Ден Хааг 3 - 1 1.09 10.05 22.87
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Будучност Подгорица - Титоград Подгорица 4 - 0 2.09 3.14 3.05
17:30 Петровац - Сутиеска Никшич 0 - 1 2.91 3.09 2.18
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Баник Острава - Опава 2 - 0 1.70 3.56 4.78
18:00 Бохемианс 1905 Прага - Яблонец 1 - 0 3.11 3.22 2.26
18:00 Дукла Прага - Млада Болеслав 2 - 2 3.16 3.48 2.12
18:00 Прибрам - Виктория Пилзен 1 - 1 5.10 4.02 1.58
18:00 Сигма Оломоуц - Теплице 2 - 0 1.76 3.50 4.50
18:00 Слован Либерец - Словачко 3 - 2 1.71 3.45 4.86
18:00 Спарта Прага - Карвина 1 - 3 1.27 5.19 10.14
18:00 Фастав Злин - Славия Прага 1 - 0 7.18 4.36 1.41
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варнсдорф - Збройовка Бърно 2 - 0 3.65 3.31 1.95
18:00 Зноймо - Чешке Будьовице 2 - 5 4.32 3.64 1.67
18:00 МАС Таборско - Виктория Жижков 2 - 1 1.85 3.27 3.82
18:00 Храдец Кралове - Хрудим 3 - 1 1.40 4.04 6.91
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хакен - Юргорден 0 - 1 1.73 3.82 4.44
18:30 Хамарби - АФК Ескилстюна 3 - 1 1.39 4.52 7.96
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Норбю - Йонкьопинг Содра 1 - 7 2.94 3.06 2.41
18:30 Далкурд - Мялби 2 - 1 2.01 3.19 3.71
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Тийм ТГ - ИФ Сюлвия 1 - 3 1.82 3.69 3.60
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Люнгшиле - Ескилсмине 1 - 1 1.59 3.78 4.69
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:05 Арброут - Рейт Роувърс 2 - 2 2.34 3.52 2.66
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Хибърниън - Селтик 0 - 0 7.52 4.40 1.42
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:00 Уелингтън Финикс - Мелбърн Сити 3 - 2 2.36 3.46 2.79
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 АС Аин Млила - МО Бежая 2 - 1 1.76 3.25 4.35
18:00 ЕС Сетиф - УСМ Алжир 1 - 1 2.22 2.88 3.30
18:00 ЖС Кабилие - МК Оран 4 - 2 1.60 3.36 5.27
18:00 КР Белуиздад - НА Хюсеин Дей 2 - 0 1.83 3.31 4.00
18:00 МК Алжир - КАББ Ареридж 0 - 0 1.71 3.57 4.42
18:00 Олимпик де Медеа - КС Константин 1 - 0 1.97 3.27 3.45
18:00 Параду АК - ЖС Саура 2 - 0 1.49 3.78 5.85
18:00 УСМ Бел-Абес - ДРБ Тадженант 1 - 0 2.17 2.77 3.50
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Годой Крус** - Патронато Парана 1 - 1 2.04 2.91 3.73
19:15 Тигре Виктория - Колон Санта Фе 3 - 2 1.83 3.06 4.49
21:30 Нюелс Олд Бойс Росарио - Химнасия Ла Плата 1 - 3 1.82 3.04 4.63
23:45 Унион Санта Фе - Сан Мартин Тукуман 3 - 0 1.72 3.22 4.99
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:45 Ал Хид - Ал Шабаб Манама 2 - 3 1.85 3.47 3.50
18:45 Ийст Рифа - Будайя Клуб 5 - 0 2.40 3.13 2.65
18:45 Малкия - Ал Хала 0 - 2 2.26 3.28 2.71
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Насионал Потоси - Аурора Кочабамба 0 - 1 1.16 6.87 10.28
22:00 Сан Хосе Оруро - Роял Пари Санта Крус 2 - 1 1.40 4.26 6.04
23:00 Боливар Ла Пас - Гуабира Монтеро 3 - 0 1.16 6.58 10.55
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Арагуа Маракай - Ланерос Гуанаре 2 - 0 1.53 3.75 4.92
23:00 Естудиантес де Мерида - Естудиантес де Каракас 4 - 0 1.57 3.54 4.82
23:00 Минерос де Гуаяна - Депортиво Анзоатеги 3 - 2 1.47 3.63 5.80
23:00 Монагас Матурин - Атлетико Венецуела 2 - 1 2.02 3.01 3.37
23:00 Сулия - Португеза Акаригуа 1 - 1 1.87 3.11 3.74
23:00 Трухилянос Валера - ЛАЛА ФК 1 - 2 2.32 3.17 2.66
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам - Хоанган Гялай 3 - 0 2.17 3.17 2.75
13:00 Намдин - Биндуонг 1 - 0 2.44 3.09 2.46
15:00 Ханой ФК - Хайфонг 3 - 1 1.33 4.34 6.38
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 ЛДУ Кито - Емелек Гуаякил 2 - 1 1.90 3.39 3.47
22:00 Фуерса Амария - Мушук Руна 1 - 2 2.50 3.01 2.66
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Хокоро - Чалатенанго 0 - 1 1.98 3.15 3.24
04:45 Исидро Метапан - Алианса Сан Салвадор 1 - 0 2.98 3.19 2.10
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Далиан Ифан - Чунцин Лифан 1 - 1 1.73 3.67 4.33
12:30 Дзянсу Сънинг - Гуанджоу РФ 5 - 1 1.65 4.17 4.20
14:35 Ухан Зал - Шанхай Грийнланд 1 - 1 2.73 3.32 2.38
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Индепендиенте Меделин - Хагуарес де Кордоба 3 - 0 1.41 4.07 7.47
04:00 Санта Фе Богота - Депортиво Кали 1 - 2 2.08 2.91 3.81
22:00 Патриотас Бояка - Кукута Депортиво 1 - 0 2.03 3.02 3.74
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 ЛД Алахуеленсе - Ередиано 2 - 2 2.49 3.19 2.53
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Мелака Юнайтед - Кедах 1 - 0 2.75 3.27 2.27
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Видад Казабланка - Раджа Казабланка 2 - 2 2.37 3.04 2.80
20:00 ИР Танжер - РСБ Беркан 0 - 0 2.22 2.91 3.19
20:00 Олимпик Сафи - ФАР Рабат 1 - 0 2.69 2.98 2.50
22:00 ФУС Рабат - ХУСА Агадир 2 - 0 2.34 2.85 3.08
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Некакса Агуаскалиентес - Пачука 2 - 2 2.27 3.31 2.85
01:06 Леон - Атлас Гуадалахара 5 - 2 1.40 4.35 6.89
03:00 Крус Асул - Пумас УНАМ Мексико 2 - 1 1.70 3.44 4.61
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Монаркас Морелия 3 - 3 1.41 4.19 6.95
05:00 Чивас Гуадалахара - Пуебла 1 - 3 1.80 3.32 4.26
20:00 Депортиво Толука - Америка Мексико 3 - 2 2.47 3.29 2.60
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Минерос де Сакатекас - Алебрихес де Оахака 1 - 0 1.86 3.28 3.68
05:00 Атлетико Сан Луис - Селая 2 - 1 1.76 3.17 4.12
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Серо Портеньо - Олимпия Асунсион 1 - 3 2.43 3.28 2.61
02:15 Либертад Асунсион - Ривър Плейт Асунсион 2 - 1 1.51 3.83 5.73
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Карлос А. Манучи - Бинасионал 4 - 3 2.44 3.35 2.51
04:00 Мелгар Арекипа - Алианса Универсидад 2 - 0 1.53 3.87 5.49
19:15 Универсидад Сан Мартин - Спорт Уанкайо 2 - 1 2.21 3.44 2.78
21:30 Депортиво Мунисипал - Унион Комерсио 1 - 0 1.74 3.50 4.15
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Портланд Тимбърс 1 - 3 1.59 3.95 5.31
02:30 Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Ред Булс 1 - 0 2.36 3.43 2.79
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Спортинг Канзас Сити 4 - 1 3.64 3.85 1.87
23:00 Ди Си Юнайтед - Ню Йорк Сити 0 - 2 1.97 3.50 3.60
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Йънг Лайънс 2 - 1 1.28 5.00 7.50
12:30 Балестиер Халса - Тампайнс Роувърс 1 - 1 7.50 4.33 1.33
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 ПТ Прачуап - Сукотай 1 - 1 2.00 3.38 3.09
14:00 Суфанабури - Након Ратчасима 3 - 1 2.22 3.38 2.68
15:00 Чонбури - Чиангмай 7 - 5 1.68 3.57 4.06
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Етоил дю Сахел Сус - УС Татауин отл. - - -
17:00 Монастир - Есперанс де Тунис 0 - 1 4.57 3.11 1.70
17:00 Стад Габесиен - Сфаксиен Сфакс 1 - 3 3.90 2.80 1.95
17:00 Стад Тунизиен Тунис - Габес 3 - 1 1.87 2.95 3.97
17:00 Хамам-Лиф - Метлауи 1 - 1 2.23 2.76 3.19
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Навбахор Наманган - Сурхан Термез 3 - 0 1.78 3.34 3.71
17:20 Согдиана Джизак - Металург Бекабад 2 - 1 2.37 3.33 2.46
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Пенярол Монтевидео - Серо Монтевидео 1 - 1 1.19 5.82 10.61
22:00 Ливърпул Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 1 - 1 2.18 3.25 2.90
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Бостън Ривър 0 - 1 2.23 3.24 2.84
22:15 Дефенсор Спортинг - Пласа Колония 4 - 1 1.84 3.39 3.71
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Реал Еспаня 0 - 0 2.11 3.16 2.94
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Уачипато Талкауано - Коло-Коло Сантяго 1 - 1 3.34 3.54 1.93
03:00 Аудакс Италяно Сантяго - Унион Ла Калера 1 - 1 2.65 3.10 2.52
22:30 Универсидад де Чили - Курико Унидо 3 - 3 1.92 3.28 3.66
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Чеджу Юнайтед - Кануън 2 - 4 2.13 3.20 3.26
10:00 Сеул - Инчхън Юнайтед 0 - 0 1.66 3.63 4.67
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Кагошима Юнайтед - Рюкю 1 - 0 3.25 3.30 2.10
08:00 Гифу - Мито Холихок 0 - 1 4.21 3.11 1.90
08:00 Звейген Канадзава - Кашива Рейсол 0 - 0 3.45 3.08 2.11
08:00 Йокохама ФК - Джеф Юнайтед Чиба 3 - 1 2.15 3.17 3.28
08:00 Монтедио Ямагата - Ренофа Ямагучи 0 - 1 2.07 3.32 3.33
09:00 Мачида Зелвия - Омия Ардижа 0 - 1 2.96 2.96 2.44

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане