Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Байерн Мюнхен 62 вкарани гола в 22 мача - 2.82 на мач

Гренобъл Фут 38 като домакин 8 равенства от 12 мача

Нанси като гост 9 равенства от 12 мача

Тулон няма победа от 22 мача

Джуниърс ОО като домакин 19 получени гола в 7 мача - 2.71 на мач

Унион Сент Жилоаз като гост 5 равенства от 7 мача

Септември София 15 победи от 17 мача

Лайънс Гибралтар 16 получени гола в 4 мача - 4.00 на мач

Мидтиланд като гост 9 победи от 10 мача

Таршин Рейнбоус като домакин няма победа от 8 мача

Го Ахед Игълс като домакин няма загуба от 13 мача

Аделаида Юнайтед няма равенство от 17 мача

Раджа Бени Мелал няма победа от 15 мача

Минерос де Сакатекас само победи от 4 мача

12 де Октубре само загуби от 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Палестино Сантяго - Гуарани Асунсион 00:15 на живо
MAX Sport 3
Атлетико MG - Унион Санта Фе 02:30 на живо
Diema Sport
Пирин Благоевград - Септември София 17:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Падерборн 21:30 на живо
Nova Sport
Дарби Каунти - Фулъм
21:45 на живо
MAX Sport 3
Бреша - Наполи
21:45 на живо
Ring.BG
Метц - Лион
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Майорка
22:00 на живо

Мачове за петък, 21 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Дарби Каунти - Фулъм 1 - 1 2.94 3.34 2.43
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Байерн Мюнхен - Падерборн 3 - 2 1.05 13.92 32.63
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Веен Висбаден - Гройтер Фюрт 1 - 1 2.58 3.32 2.66
19:30 Оснабрюк - Ерцгебирге Ауе 0 - 0 2.06 3.32 3.61
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Виктория Кьолн - Зоненхоф Гроссашпах 1 - 0 1.88 3.65 3.64
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Бетис - Майорка 3 - 3 1.51 4.41 6.26
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Спортинг Хихон - Кадис 1 - 0 2.60 2.70 3.24
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Бреша - Наполи 1 - 2 5.84 4.28 1.53
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Козенца - Фрозиноне 0 - 2 3.09 2.81 2.55
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Ница - Брест 2 - 2 1.94 3.57 3.82
21:45 Метц - Лион 0 - 2 4.13 3.40 1.91
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Аячо - Льо Ман 2 - 0 1.58 3.59 6.26
21:00 Гингам - Сошо 1 - 1 1.87 3.11 4.63
21:00 Гренобъл Фут 38 - Шатору 0 - 1 1.81 3.08 5.16
21:00 Клермонт Фут - Париж ФК 0 - 1 1.75 3.29 5.09
21:00 Льо Авър - Орлеан 1 - 2 1.72 3.37 5.08
21:00 Родес - Лориен 0 - 1 4.10 3.23 1.93
21:00 Шамбли - Нанси 2 - 1 3.16 2.64 2.65
21:00 Шамоа Ниор - Валансиен 1 - 0 2.81 2.90 2.69
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Безие - Кретей-Луситанос 1 - 2 2.58 2.80 2.84
21:00 Булон - Льо Пюи Фут 43 Оверн 1 - 0 1.57 3.33 6.10
21:00 Бурж-Перона - По 0 - 0 2.16 3.07 3.24
21:00 Газелек Аячо - Дюнкерк 0 - 2 3.28 2.84 2.27
21:00 Кювили-Руан - Конкарно 0 - 1 1.93 2.96 4.17
21:00 Лион-Дюшер - Авранш 1 - 4 2.14 2.81 3.61
21:00 Тулон - Вилфранш-Божоле 3 - 0 4.53 2.94 1.86
21:00 Шоле - Бастия-Борго 0 - 0 1.93 3.16 3.78
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Амщетен - Лиферинг Залцбург 1 - 1 2.31 3.59 2.64
20:10 Аустрия Клагенфурт - Рийд 1 - 1 2.64 3.50 2.36
20:10 Аустрия Лустенау - Дорнбирн 4 - 1 1.78 3.68 3.85
20:10 Джуниърс ОО - Лафниц 1 - 2 2.72 3.41 2.34
20:10 Капфенберг - Блау-Вайс Линц 1 - 1 2.63 3.59 2.33
20:10 Хорн - Аустрия Виена II 2 - 2 2.25 3.65 2.69
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Кукеси - КФ Тирана 1 - 2 1.96 3.10 3.58
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Кортрийк - Генк 0 - 1 2.58 3.63 2.53
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Оуд Хеверле Льовен - Унион Сент Жилоаз 3 - 5 2.81 3.31 2.35
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Пирин Благоевград - Септември София 1 - 4 5.25 4.16 1.49
Гибралтар - Група за Титлата Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Линкълн Ред Импс - Лайънс Гибралтар 7 - 1 1.05 10.41 16.07
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Левадиакос - Докса Драма 3 - 2 1.28 4.79 9.22
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Хобро - Мидтиланд 0 - 2 7.50 4.49 1.41
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Афула - Апоел Ноф Хагалил 3 - 2 2.51 3.11 2.61
15:00 Апоел Ашкелон - Кфар Касем 0 - 0 2.73 3.11 2.41
15:00 Апоел Петах Тиква - Бней Сахнин 0 - 0 3.17 3.29 2.06
15:00 Апоел Рамат Хашарон - Апоел Акре 0 - 0 2.02 3.21 3.36
15:00 Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Рамат Ган 1 - 2 2.17 3.09 3.15
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Фин Харпс 1 - 1 1.37 4.33 8.37
21:45 Слиго Роувърс - Сейнт Патрикс 0 - 2 3.70 3.17 2.02
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Бохемианс 0 - 2 3.04 3.05 2.35
21:45 Шелбърн - Дъндолк 1 - 2 6.85 4.14 1.44
22:00 Шамрок Роувърс - Корк Сити 6 - 0 1.21 5.47 14.35
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Голуей Юнайтед - Атлон Таун отл. 1.36 4.73 7.22
21:45 Кабинтили - Брей Уондърърс 4 - 2 2.84 3.25 2.34
21:45 Уексфорд - УК Дъблин 1 - 1 3.22 3.33 2.07
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:00 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 3 19.54 10.42 1.06
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Вучтрия Вучитрън - Дрита Гниляне 2 - 3 12.63 7.91 1.12
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Сиренс - Слима Уондърърс 0 - 0 1.89 3.28 3.69
20:00 Таршин Рейнбоус - Флориана 0 - 4 12.23 6.71 1.15
21:00 Гзира Юнайтед - Валета 0 - 1 2.77 3.15 2.32
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 ЛКС Лодз - Погон Шчечин 0 - 0 3.08 3.27 2.28
21:30 Шльонск Вроцлав - Гурник Забже 2 - 1 1.98 3.33 3.79
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Авеш - Витория Гимараеш 0 - 2 7.37 4.52 1.40
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
22:00 Вилафранкензе - Фарензе 0 - 3 2.90 3.18 2.29
Русия - Други Русия - Други Рез. 1 X 2
10:00 Чертаново Москва - Том Томск 4 - 0 2.30 3.36 2.65
15:30 Шинник Ярославл - Мордовия Саранск 3 - 0 1.70 3.74 4.36
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Линфийлд - Крусейдърс 4 - 0 2.20 3.44 2.85
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Вождовац Белград - Спартак Суботица 2 - 3 1.71 3.59 4.13
19:00 Явор Иваница - Младост Лучани 1 - 2 2.02 3.19 3.34
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Сивасспор - Аланияспор 1 - 0 2.12 3.46 3.23
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ескишехирспор - Хатайспор 0 - 1 7.11 4.27 1.38
18:00 Османлиспор - Менеменспор 2 - 0 2.60 3.18 2.51
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
22:00 Конас Кий - Дъ Ню Сейнтс 1 - 0 2.84 3.91 2.04
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Абъристуит Таун - Пенибонт 0 - 1 2.19 3.62 2.73
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
20:00 ВПС Вааса - Яро 0 - 2 1.73 3.76 4.01
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Ваалвийк - Спарта Ротердам 0 - 1 2.74 3.49 2.44
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Го Ахед Игълс - НЕК Ниймеген 2 - 1 2.46 3.72 2.45
21:00 Дордрехт - Де Граафшап 1 - 2 4.81 4.21 1.56
21:00 Екселсиор - Ден Бош 6 - 4 1.95 4.01 3.09
21:00 Йънг ПСВ - ТОП Ос 1 - 1 1.90 3.74 3.45
21:00 Камбур - Рода 2 - 0 1.17 6.75 12.64
21:00 НАК Бреда - Алмере Сити 1 - 0 1.58 4.03 4.93
21:00 Телстар - МВВ Маастрихт 2 - 1 1.89 3.62 3.59
21:00 Хелмонд Спорт - Йънг Аякс 0 - 2 5.84 4.67 1.43
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вараждин - Локомотив Загреб 0 - 2 3.81 3.31 1.92
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Винтертур - Лозана Спорт 0 - 4 4.97 4.17 1.53
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Сейнт Мирън - Хартс отл. 2.96 3.21 2.40
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Дънди Юнайтед - Инвърнес КТ 2 - 1 1.87 3.47 3.86
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:15 Уелингтън Финикс - Уестърн Юнайтед 2 - 0 1.54 4.14 5.65
10:30 Уестърн Сидни Уондърърс - Аделаида Юнайтед 5 - 2 2.40 3.46 2.76
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
02:30 Бруске SC - Ремо PA 5 - 1 1.90 3.60 4.30
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
17:00 Исмаили Исмаилия - Пирамидс 0 - 1 3.73 2.91 2.04
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 НЕРОКА Имфал - Гокулам Керала 3 - 2 3.97 3.22 1.81
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Мумбай Сити - Ченайин 0 - 1 2.05 3.32 3.27
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:45 Ал-Хор - Ал-Райян 1 - 1 5.83 5.02 1.36
17:55 Катар СК Доха - Ал-Саилия Доха 0 - 1 2.11 3.53 2.85
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
15:55 Ал Салибихает - Ал Джахра 0 - 1 3.92 3.56 1.77
19:30 Ал Тадамон - Ал Араби Кувейт 0 - 5 4.51 3.79 1.61
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Бени Мелал - Раджа Казабланка 1 - 2 5.65 3.27 1.62
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
04:30 Минерос де Сакатекас - Сакатепек 2 - 0 1.74 3.28 4.46
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
15:30 Бани Яс - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 0 4.49 3.89 1.59
18:30 Ал Дафра** - Ал Джазира Абу Даби 1 - 1 3.29 3.51 1.95
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 12 де Октубре - Насионал Асунсион 0 - 2 3.61 3.35 1.89
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:10 Абха Клуб - Ал Адал 2 - 2 2.06 3.47 3.05
17:30 Ал Файсали - Ал Етифак Дамам 1 - 2 2.06 3.42 3.09
19:30 Ал Ахли Джеда - Ал Фатех 0 - 1 1.32 4.77 7.16
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Районг - Након Ратчасима 1 - 2 2.58 3.41 2.31
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Антофагаста - Универсидад де Консепсион 1 - 1 1.65 3.76 4.84
23:30 Универсидад Католика - Депортес Икике 3 - 1 1.26 5.35 9.21
Япония - Джей1 Лига Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Шонан Белмар - Урава Ред Даймъндс 2 - 3 2.98 3.39 2.27
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
00:15 Палестино Сантяго (Чил) - Гуарани Асунсион (Пар) 0 - 1 2.55 3.10 3.00
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Емелек Гуаякил (Екв) - Блуминг Санта Крус (Бол) 2 - 0 1.14 6.96 18.69
00:15 Олуейс Реди Ла Пас (Бол) - Мильонариос Богота (Кол) 1 - 0 1.97 3.39 3.60
02:30 Атлетико MG (Бра) - Унион Санта Фе (Арж) 2 - 0 1.44 4.22 6.69
02:30 Ел Национал Кито (Екв) - Феникс Монтевидео (Уру) 2 - 2 1.38 4.37 7.85
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
03:00 Сан Карлос (Крк) - Ню Йорк Сити (Сащ) 3 - 5 2.61 3.21 2.49
05:00 Олимпия Тегусигалпа (Хон) - Сиатъл Саундърс (Сащ) 2 - 2 2.48 3.24 2.63
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Динамо Москва (Рус) - Динамо Минск (Блр) 4 - 0 - - -
12:45 ФК Тамбов (Рус) - Криля Советов (Рус) 4 - 1 1.47 4.24 5.44
13:00 Бран Берген (Нор) - Олесунд (Нор) 1 - 3 2.02 4.17 2.74
13:00 ЦСКА Москва (Рус) - Раперсвил-Йона (Швц) 3 - 0 1.11 8.56 13.90
16:00 Лилестрьом (Нор) - Бодо Глимт (Нор) 1 - 4 3.92 4.30 1.63
16:00 Нутоден (Нор) - Арендал (Нор) 0 - 2 2.19 3.94 2.55
17:00 Розенборг (Нор) - Ранхайм (Нор) 4 - 2 1.53 4.50 4.53
17:00 ФК Оренбург (Рус) - Сарпсборг 08 (Нор) 1 - 1 1.89 3.41 3.66
18:00 Старт Кристиансанд (Нор) - Йерв Гримстад (Нор) 1 - 0 1.52 4.35 4.72
18:30 Норбю (Шве) - Дегерфорш (Шве) 1 - 2 3.27 3.37 1.99

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане