Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 16 вкарани гола в 5 мача - 3.20 на мач

Болтън само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Линкълн Сити като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Саутенд няма победа от 8 мача

Уимбълдън няма победа от 9 мача

Крю Александра няма равенство от 9 мача

Екзитър няма загуба от 9 мача

Алдършот Таун като домакин няма победа от 5 мача

Бромли няма загуба от 11 мача

Ебсфлийт Юнайтед като домакин няма победа от 5 мача

Сътън Юнайтед като домакин няма победа от 5 мача

Айнтрахт Брауншвайг като гост само победи от 4 мача

Кемницер няма победа от 8 мача

Карл Цайс Йена 7 загуби от 8 мача

Виляреал Б само победи от 4 мача

Ренде 1968 само загуби от 4 мача

Дижон само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

ФК Ереван само загуби от 7 мача

Спартак Плевен само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Спартакс Юрмала като домакин няма равенство от 13 мача

Судува Мариямполе няма равенство от 19 мача

Кодру Лозова няма победа от 21 мача

Шериф Тираспол като гост само 2 получени гола в 9 мача - 0.22 на мач

Одра Ополе няма победа от 9 мача

Волунтари като домакин няма победа от 5 мача

Сепси Сфънту Георге 7 равенства от 9 мача

ФК Тамбов като домакин 4 загуби от 5 мача

Уорънпойнт Таун само загуби от 6 мача

Крусейдърс 23 вкарани гола в 7 мача - 3.29 на мач

Жилина няма загуба от 8 мача

Дукла Банска Бистрица няма равенство от 9 мача

Слован Братислава Б няма равенство от 9 мача

Дубница няма равенство от 9 мача

ТСЦ Бачка Топола няма загуба от 8 мача

Мачва Шабац няма победа от 8 мача

Адана Демирспор нито един получен гол в 4 мача

Оболон-Бровар Киев няма загуба от 9 мача

ТПВ Тампере като гост няма победа от 12 мача

МП Микели няма загуба от 19 мача

ВПС Академия няма равенство от 19 мача

Вараждин няма победа от 8 мача

Пардубице няма загуба от 8 мача

Лишен Бърно като домакин само равенства от 4 мача

Храдец Кралове като домакин 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

Бока Хуниорс нито един получен гол в 6 мача

Нуева Чикаго 4 равенства от 5 мача

Естудиантес Буенос Айрес само победи от 5 мача

Спорт Ресифе PE като домакин няма загуба от 11 мача

Брагантино SP като домакин няма загуба от 11 мача

Естудиантес де Каракас като домакин няма победа от 5 мача

Португеза Акаригуа като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Намдин като гост няма победа от 11 мача

КСК Мисисага като домакин 19 получени гола в 6 мача - 3.17 на мач

Брантфорд Галакси като гост 36 получени гола в 8 мача - 4.50 на мач

Шънджън ФК като гост няма победа от 11 мача

Либертад Асунсион няма равенство от 9 мача

Пахтакор Ташкент като гост 8 победи от 9 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Виляреал - Валядолид
14:00 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Тотнъм
14:30 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Бреша
16:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Кьолн
16:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Уотфорд
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Леванте - Ейбар
17:00 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Дунав Русе
17:30 на живо
Nova Sport
Лийдс - Дарби Каунти
17:40 на запис
EuroSport 2
Херта Берлин - Падерборн
18:30 на запис
Ring.BG
Олимпик Марсилия - Монпелие 18:30 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Верона
19:00 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Брайтън
19:30 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - РБ Лайпциг 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Селта Виго 19:30 на живо
Diema Sport
Славия - Левски София
20:00 на живо
Ring.BG
Реймс - Монако
21:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Шефилд Юнайтед
21:45 на запис
MAX Sport 3
Милан - Интер
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Гранада - Барселона
22:00 на живо
Diema Sport
Кардиф - Мидълзбро
22:30 на запис
MAX Sport 2
Атланта Юнайтед - Сан Хосе Еърткуейкс 22:30 на живо

Мачове за събота, 21 септември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Лестър - Тотнъм 2 - 1 2.69 3.42 2.64
17:00 Бърнли - Норич 2 - 0 2.05 3.68 3.54
17:00 Евертън - Шефилд Юнайтед 0 - 2 1.66 3.76 5.66
17:00 Манчестър Сити - Уотфорд 8 - 0 1.11 10.55 22.72
19:30 Нюкасъл - Брайтън 0 - 0 2.49 3.19 3.05
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Лийдс - Дарби Каунти 1 - 1 1.39 4.99 7.77
17:00 Бирмингам - Престън 0 - 1 2.78 3.16 2.66
17:00 Брентфорд - Сток Сити 0 - 0 1.85 3.57 4.30
17:00 Бристъл Сити - Суонзи 0 - 0 2.45 3.53 2.78
17:00 Кардиф - Мидълзбро 1 - 0 2.05 3.39 3.71
17:00 Лутън Таун - Хъл Сити 0 - 3 2.17 3.68 3.13
17:00 Милуол - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 2 2.67 3.24 2.73
17:00 Нотингам Форест - Барнзли 1 - 0 1.76 3.70 4.65
17:00 Рединг - Блекбърн 1 - 2 2.40 3.37 2.96
17:00 Уигън - Чарлтън 2 - 0 2.17 3.42 3.38
17:00 Шефилд Уензди - Фулъм 1 - 1 2.90 3.37 2.45
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Блекпул 1 - 1 2.59 3.40 2.66
17:00 Болтън - Съндърланд 1 - 1 7.79 4.66 1.37
17:00 Джилингам - Ипсуич 0 - 1 3.17 3.45 2.22
17:00 Донкастър - Питърбъро 2 - 0 2.49 3.53 2.69
17:00 Линкълн Сити - Оксфорд Юнайтед 0 - 6 2.13 3.52 3.32
17:00 Милтън Кийнс Донс - Саутенд 0 - 1 1.69 3.89 4.82
17:00 Родъръм Юнайтед - Шросбъри Таун 0 - 0 1.83 3.69 4.14
17:00 Транмиър Роувърс - Бъртън Албион 2 - 1 3.03 3.39 2.31
17:00 Уикъмб - Портсмут 1 - 0 2.91 3.44 2.36
17:00 Уимбълдън - Бристол Роувърс 1 - 3 2.79 3.29 2.53
17:00 Флийтууд Таун - Рочдейл 2 - 1 1.60 4.00 5.57
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Карлайл 3 - 1 1.78 3.72 4.38
17:00 Гримсби Таун - Макълсфийлд Таун 1 - 0 1.88 3.58 4.07
17:00 Кембридж Юнайтед - Суиндън 0 - 1 3.47 3.43 2.09
17:00 Колчестър - Лейтън Ориент 2 - 1 1.86 3.60 4.14
17:00 Крю Александра - Салфорд Сити 4 - 1 1.83 3.86 4.00
17:00 Нортхямптън Таун - Кроули Таун 2 - 2 2.03 3.50 3.55
17:00 Нюпорт Каунти - Екзитър 1 - 1 2.55 3.20 2.83
17:00 Олдъм - Моркамб 3 - 1 1.88 3.67 3.95
17:00 Плимут - Челтнъм Таун 0 - 2 1.80 3.63 4.46
17:00 Порт Вейл - Мансфийлд Таун 2 - 2 2.44 3.34 2.87
17:00 Уолсол - Скънторп 1 - 0 2.20 3.40 3.24
17:00 Форест Грийн Роувърс - Стивънидж Бороу 0 - 0 1.93 3.46 3.98
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Рексъм 1 - 0 3.28 3.30 2.13
17:00 Боръм Ууд - Стокпорт 4 - 0 2.34 3.35 2.83
17:00 Бромли - Нотс Каунти 2 - 1 2.15 3.34 3.20
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Бароу 0 - 3 2.53 3.48 2.54
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Харогейт Таун 1 - 1 2.48 3.35 2.66
17:00 Солихъл Муурс - Йоувил 0 - 1 1.78 3.70 4.06
17:00 Сътън Юнайтед - Честърфийлд 4 - 0 2.57 3.14 2.71
17:00 Торки Юнайтед - Дагенъм и Редбридж 0 - 0 2.09 3.72 3.07
17:00 Халифакс Таун - Барнет 4 - 2 2.34 3.31 2.88
17:00 Хартлипул - Доувър Атлетик 0 - 2 2.30 3.39 2.89
17:00 Чорли - Уокинг 1 - 1 3.00 3.51 2.18
19:20 Файлд - Ийстли 3 - 1 2.23 3.27 3.12
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Честър - Олтринкам 1 - 1 1.77 3.76 3.84
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Унион Берлин 2 - 0 1.40 4.99 7.44
16:30 Байерн Мюнхен - Кьолн 4 - 0 1.11 9.35 22.24
16:30 Фрайбург - Аугсбург 1 - 1 1.87 3.76 4.01
16:30 Херта Берлин - Падерборн 2 - 1 1.61 4.33 5.07
19:30 Вердер Бремен - РБ Лайпциг 0 - 3 4.18 4.22 1.74
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Веен Висбаден - Арминия Билефелд 2 - 5 3.80 3.75 1.86
14:00 Зандхаузен - Бохум 1 - 1 2.03 3.42 3.58
14:00 Нюрнберг - Карлсруе 1 - 1 1.98 3.43 3.71
14:00 Щутгарт - Гройтер Фюрт 2 - 0 1.52 4.26 5.80
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Виктория Кьолн - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 0 2.74 3.26 2.46
15:00 Дуисбург - Мюнхен 1860 2 - 1 1.75 3.70 4.23
15:00 Кайзерслаутерн - Магдебург 1 - 1 2.48 3.35 2.65
15:00 Кемницер - Карл Цайс Йена 3 - 2 1.97 3.49 3.50
15:00 Унтерхахинг - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 0 1.69 3.80 4.50
15:00 Халешер - Пройсен Мюнстер 2 - 2 1.41 4.34 7.18
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Виляреал - Валядолид 2 - 0 1.59 4.11 5.70
17:00 Леванте - Ейбар 0 - 0 2.11 3.52 3.46
19:30 Атлетико Мадрид - Селта Виго 0 - 0 1.43 4.31 8.65
22:00 Гранада - Барселона 2 - 0 8.30 5.27 1.36
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Кадис - Депортиво Ла Коруня 0 - 0 2.39 3.02 3.11
19:00 Сарагоса - Луго 0 - 0 1.44 4.18 7.53
21:00 Райо Валекано - Алмерия 1 - 1 2.09 3.21 3.57
21:30 Албасете - Малага 1 - 0 2.55 2.82 3.10
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Корухо - Ибиса 0 - 0 2.99 2.99 2.34
19:00 Лангрео - Хетафе Б 0 - 0 2.53 2.92 2.84
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:30 Осасуна Б - Реал Унион 4 - 2 2.14 3.10 3.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Барселона Б 0 - 1 1.84 3.44 3.79
20:00 Атлетико Леванте - Лагостера 1 - 0 2.13 3.02 3.44
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:30 УКАМ Мурсия - Рекреативо Гранада 2 - 1 1.91 3.12 3.87
20:00 Кордоба - Бадахос 1 - 1 2.24 2.99 3.19
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Удинезе - Бреша 0 - 1 1.87 3.55 4.18
19:00 Ювентус - Верона 2 - 1 1.15 7.49 19.05
21:45 Милан - Интер 0 - 2 3.28 3.18 2.30
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Козенца 1 - 0 1.57 3.65 6.29
16:00 Емполи - Читадела 1 - 0 1.72 3.42 4.98
16:00 Кремонезе - Кротоне 2 - 1 2.19 3.10 3.43
16:00 Ливорно - Порденоне 2 - 1 2.09 3.07 3.77
16:00 Пескара - Виртус Ентела 1 - 1 2.51 3.08 2.87
16:00 Специя - Перуджа 2 - 2 2.37 3.01 3.16
16:00 Юве Стабия - Асколи 1 - 5 2.24 3.04 3.37
19:00 Киево - Пиза 2 - 2 2.07 3.07 3.86
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Про Верчели - Гоцано 1 - 2 1.98 3.08 3.63
21:45 Пистоезе - Комо 1 - 1 2.99 2.99 2.30
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Унион АрциняноКиампо - Судтирол 0 - 1 2.81 2.97 2.43
18:30 Карпи - Римини 2 - 1 1.72 3.25 4.67
19:30 Равена - Имолезе 1 - 0 2.28 3.04 2.98
21:45 Модена - ФералпиСало 1 - 1 2.46 2.94 2.81
21:45 Чезена - Пиаченца 1 - 1 2.45 2.98 2.79
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
17:00 Ренде 1968 - Терамо 1 - 1 2.83 2.97 2.43
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Олимпик Марсилия - Монпелие 1 - 1 1.98 3.26 4.09
21:00 Бордо - Брест 2 - 2 1.76 3.45 5.06
21:00 Метц - Амиен 1 - 2 2.08 3.06 4.02
21:00 Ним - Тулуза 1 - 0 1.99 3.48 3.73
21:00 Ница - Дижон 2 - 1 1.72 3.60 5.05
21:00 Реймс - Монако 0 - 0 2.53 3.15 2.93
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Каен - Ланс 0 - 2 3.77 2.97 2.13
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Санкт Пьолтен 1 - 1 2.27 3.55 2.87
18:00 ВШГ Сваровски Тирол - Рапид Виена 0 - 2 4.36 4.11 1.67
18:00 Матерсбург - Щурм Грац 3 - 3 3.92 3.56 1.87
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Лиферинг Залцбург - Вакер Инсбрук 2 - 2 2.01 3.67 3.07
21:00 Флоридсдорфер АК - Дорнбирн 0 - 3 1.97 3.39 3.45
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Сумгаит - Сабах Баку 1 - 0 2.01 3.18 3.40
18:45 Сабаил Баку - Габала 1 - 1 2.31 3.30 2.69
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кукеси - КФ Тирана 2 - 1 2.02 3.20 3.28
17:00 Партизани Тирана - Билис Балш 1 - 1 - - -
17:00 Скендербеу Корча - Теута 1 - 0 1.82 3.30 3.84
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Алашкерт Ереван - Гандзасар Капан 2 - 0 1.61 3.53 4.86
15:00 ФК Ереван - Урарту Ереван 0 - 1 4.47 3.68 1.63
15:00 Ширак Гюмри - Арарат-Армения Ереван 1 - 0 3.87 3.34 1.81
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 ФК Слуцк - Торпедо Жодино 1 - 2 3.27 3.23 2.02
18:00 Неман - Дняпро Могильов 1 - 0 2.35 3.15 2.76
19:00 Торпедо Минск - БАТЕ Борисов 0 - 3 - - -
20:45 Шахтьор Солигорск - ФК Витебск 4 - 0 1.23 5.29 9.77
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Сент Трюиден 0 - 3 1.62 4.01 5.13
21:00 Ваасланд-Беверен - Роял Ексел Мускрон 1 - 1 3.43 3.59 2.03
21:00 Роял Антверпен - Серкъл Брюж 3 - 1 1.37 5.08 7.48
21:30 Генк - Остенде 3 - 1 1.34 5.15 8.36
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Виртон - Беершот 3 - 0 2.70 3.24 2.47
21:30 Вестерло - Унион Сент Жилоаз 1 - 2 2.43 3.17 2.79
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Младост Добой Какан - Слобода Тузла 2 - 0 2.79 3.28 2.35
17:30 Тузла Сити - ФК Сараево 2 - 1 6.30 4.35 1.80
20:00 Борац Баня Лука - Широки Брег 1 - 1 1.91 3.23 3.50
20:30 Железничар Сараево - Радник Биелина 1 - 0 1.50 3.40 6.31
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Ботев Враца - Дунав Русе 0 - 0 1.59 3.72 4.78
20:00 Славия - Левски София 0 - 2 4.31 3.43 1.73
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Хебър Пазарджик - Литекс Ловеч 1 - 0 2.11 3.30 2.99
18:00 Спартак Варна - Монтана 1 - 0 4.98 4.00 1.50
18:00 Спартак Плевен - Поморие 2 - 1 2.52 3.32 2.39
19:00 Ботев Гълъбово - Струмска Слава Радомир 2 - 1 1.79 3.51 3.31
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Чихура Сачхере - Динамо Тбилиси 0 - 2 - - -
17:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Дила Гори 0 - 2 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Волос - ОФИ Крит 1 - 0 2.55 3.07 2.78
19:30 Астерас Триполис - Атромитос 2 - 1 2.22 2.93 3.60
20:00 Панайтоликос - АЕК Атина 0 - 1 5.55 3.56 1.63
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Номе Калю - Талина Калев 6 - 0 1.09 8.03 15.44
13:00 Пайде Линнамеесконд - Тулевик Вилянди 4 - 0 1.14 6.99 11.10
16:00 ФКИ Левадия Талин - Нарва Транс 1 - 0 1.28 5.50 6.75
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Нетаня - Апоел Кфар Саба 2 - 2 1.72 3.41 4.27
19:00 Секция Нес Циона - Бней Йехуда 0 - 1 4.51 3.23 1.73
20:30 Ирони Кирят Шмона - Бейтар Йерусалим 0 - 2 3.18 3.15 2.10
20:30 Макаби Тел Авив - Макаби Хайфа 1 - 0 2.00 3.15 3.43
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Голуей ФК 2 - 2 3.71 3.90 1.77
21:45 Брей Уондърърс - Дрогеда Юнайтед 4 - 1 2.37 3.43 2.66
21:45 Коб Рамблърс - Лонгфорд Таун 1 - 3 3.69 3.55 1.86
21:45 Уексфорд Ютс - Кабинтили 1 - 2 5.55 4.00 1.52
21:45 Шелбърн - Лимерик 7 - 0 1.32 4.94 8.05
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Олафсвик - Нярдвик 4 - 2 1.37 4.70 5.91
17:00 Грота Селтярнарнес - Хаукар Хафнарфьордур 4 - 0 1.68 3.00 5.40
17:00 Кефлавик - Фьолнир Рейкявик 1 - 0 4.53 4.12 1.55
17:00 Лейкнир Рейкявик - Фрам Рейкявик 2 - 1 1.81 3.71 3.51
17:00 Тор Акурейри - Магни Гренивик 0 - 0 2.47 3.86 2.27
17:00 Тротур Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 0 - 0 2.41 3.62 2.41
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Окжетпес Кокшетау - Иртиш Павлодар 1 - 0 2.40 3.14 2.72
15:00 Кайсар Къзълорда - Кайрат Алмати 0 - 1 7.23 3.96 1.40
15:00 Тараз - Атирау 2 - 2 2.22 3.12 3.02
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Омония Никозия - Аполон Лимасол 1 - 0 2.74 3.25 2.29
20:00 АЕЛ Лимасол - Докса Катокопия 1 - 0 1.66 3.54 4.46
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Йелгава - РФШ Рига 1 - 1 5.02 3.61 1.59
15:00 Спартакс Юрмала - ФК Лиепая 4 - 2 2.42 3.58 2.42
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Ритеряй - Жалгирис Вилнюс 1 - 1 6.16 3.97 1.44
15:00 Кауно Жалгирис - Судува Мариямполе 0 - 2 5.02 3.74 1.54
19:00 Атлантас Клайпеда - Стумбрас Каунас 3 - 0 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хамрун Спартанс - Сиренс 4 - 0 2.47 3.41 2.33
19:00 Хибърниънс - Сенглеа Атлетик 2 - 1 1.43 3.98 5.67
21:00 Балзан Ютс - Валета 0 - 2 4.03 3.46 1.70
21:15 Слима Уондърърс - Гудя Юнайтед 1 - 1 1.61 3.42 4.74
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Кодру Лозова - Динамо-Авто Тираспол 0 - 1 - - -
19:00 Сперанца Ниспорен - Шериф Тираспол 0 - 0 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бран Берген - Хаугесунд 0 - 0 1.78 3.53 4.49
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Конгсвингер - Уленсакер Киса 1 - 2 1.95 3.75 3.31
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Видар - Квик Халден 0 - 1 3.70 4.16 1.66
17:00 Левангер - Нардо 2 - 0 1.50 4.23 4.74
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Берум - Елверум 1 - 0 2.40 3.58 2.41
17:00 Фрам Ларвик - Опсал 4 - 0 1.34 5.02 5.97
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 ЛКС Лодз - Арка Гдиня 1 - 4 2.13 3.39 3.26
18:30 Лехия Гданск - Корона Келце 2 - 0 1.88 3.35 4.19
21:00 Шльонск Вроцлав - Заглембие Любин 4 - 4 1.97 3.42 3.73
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Стал Мелец - ГКС Белхатов 1 - 0 1.46 4.07 6.00
19:00 Заглембие Сосновец - ГКС Ястшембе-Здруй 2 - 4 2.18 3.16 3.16
19:00 Хойничанка Хойнице - Радомяк Радом 1 - 3 2.17 3.29 3.03
19:00 Хробри Глогов - Одра Ополе 3 - 2 2.37 3.04 2.91
20:10 Сандеця Нови Сонч - Варта Познан 1 - 2 2.12 3.18 3.24
21:00 Термалика Нечеча - Миедж Легница 0 - 1 2.35 3.09 2.90
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
20:00 Белененсеш - Рио Аве 0 - 2 3.25 3.31 2.19
22:30 Морейрензе - Бенфика 1 - 2 7.73 4.84 1.37
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Оливейрензе - Порто Б 0 - 0 2.33 3.19 2.94
18:00 Академико Визеу - Фарензе 1 - 0 2.38 3.06 2.95
18:00 Насионал Мадейра - Пенафиел 2 - 1 1.86 3.37 3.99
18:00 Шавеш - Спортинг Ковиля 2 - 3 1.69 3.51 4.73
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:00 Волунтари - Академика Клинчени 1 - 2 2.24 3.19 3.18
17:30 Сепси Сфънту Георге - Херманщат 3 - 0 2.29 3.05 3.24
20:30 Астра Гюргево - Динамо Букурещ 3 - 2 2.08 3.38 3.34
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ахмат Грозни - Криля Советов 1 - 1 2.14 3.14 3.47
19:00 Зенит Санкт Петербург - Рубин Казан 5 - 0 1.35 4.47 9.29
19:00 ФК Тамбов - ФК Ростов 2 - 1 4.54 3.34 1.81
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Нижни Новгород - Авангард Курск 1 - 1 1.83 3.11 4.33
16:00 Спартак Москва 2 - Нефтехимик Нижнекамск 0 - 3 2.18 3.04 3.21
17:00 Мордовия Саранск - Текстилщик Иваново 1 - 0 2.27 3.03 3.07
17:00 Торпедо Москва - Том Томск 2 - 1 1.78 3.26 4.40
17:00 Чайка Песчанокопское - ФК Краснодар-2 1 - 1 2.01 3.06 3.66
18:00 Балтика Калининград - Ротор Волгоград 2 - 1 2.88 2.92 2.44
18:00 Факел Воронеж - ФК Химки 0 - 3 3.95 3.13 1.91
18:00 ФК Армавир - Луч Владивосток 0 - 0 2.38 2.95 3.02
18:00 Чертаново Москва - Шинник Ярославл 0 - 1 2.20 3.03 3.18
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Мурата 1 - 2 - - -
16:00 Пенароса - Ювенес Догана 3 - 2 - - -
16:00 Тре Фиори - Фаетано 3 - 2 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Балимина Юнайтед 3 - 1 2.13 3.48 2.93
17:00 Гленторан - Уорънпойнт Таун 2 - 1 1.16 6.57 12.34
17:00 Клифтънвил - Инститют 1 - 0 1.15 6.74 12.73
17:00 Коулрейн - Крусейдърс 4 - 2 2.82 3.53 2.20
17:00 Ларн - Дънганън Суифтс 0 - 0 1.19 6.52 9.66
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Борец Велес - Работнички Скопие 1 - 1 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ДАК Дунайска Стреда - Ружомберок 0 - 1 1.37 4.71 5.96
20:00 Жилина - Похроние Долна Жданя 2 - 1 1.20 5.89 9.93
20:00 Нитра - Земплин Михаловце 0 - 2 2.22 3.26 2.91
20:00 Серед - Злате Моравце 0 - 0 2.00 3.43 3.19
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:30 Комарно - Дукла Банска Бистрица 1 - 3 2.50 3.30 2.42
16:30 Пухов - ШТК 1914 Шаморин 5 - 3 1.82 3.60 3.56
16:30 Слован Братислава Б - Жилина Б 2 - 5 2.78 3.60 2.12
16:30 Татран Липтовски Микулаш - Дубница 1 - 3 2.42 3.30 2.60
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Алуминий Кидричево - Табор Сежана 3 - 0 1.59 3.68 4.86
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Инджия - Раднички Ниш 0 - 1 2.76 2.99 2.42
19:00 Напредак Крушевац - ТСЦ Бачка Топола 1 - 3 2.07 3.24 3.12
19:00 Рад Белград - Радник Сурдулица 0 - 1 2.03 3.20 3.30
19:00 Спартак Суботица - Явор Иваница 1 - 0 1.66 3.36 4.66
19:00 Чукарички - Младост Лучани 1 - 0 1.57 3.43 5.37
21:00 Войводина Нови Сад - Вождовац Белград 1 - 2 1.41 3.99 6.40
21:00 Мачва Шабац - Пролетер Нови Сад 0 - 1 1.67 3.69 4.09
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Касъмпаша - Анталияспор 3 - 0 2.23 3.49 2.96
17:30 Кайзериспор - Денизлиспор 1 - 1 2.37 3.26 2.90
20:00 Фенербахче - Анкарагуджу 2 - 1 1.22 6.17 11.39
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Юмраниеспор - Болуспор 1 - 1 1.83 3.33 4.00
16:30 Алтай Измир - Кечиоренгуджу 0 - 0 1.89 3.33 3.70
16:30 Османлиспор - Алтънорду 2 - 1 2.10 3.22 3.22
19:00 Адана Демирспор - Бурсаспор 4 - 1 2.04 3.23 3.34
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бала Таун - Кардиф Метрополитън 1 - 2 2.56 3.42 2.45
16:30 Кармартън Таун - Дъ Ню Сейнтс 2 - 6 8.17 5.64 1.26
16:30 Пенибонт - Еърбъс ЮК 3 - 1 2.34 3.51 2.66
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Лвов - Олимпик Донецк 0 - 1 2.01 3.21 3.49
17:00 Заря Луганск - ФК Мариупол 0 - 0 1.72 3.59 4.17
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Черкащина-Академия - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 2 2.46 3.37 2.33
16:00 Кремин Кременчуг - Черноморец Одеса 2 - 4 3.35 3.83 1.81
16:30 Балкани Заря - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 0 2.21 3.36 2.77
17:00 Рух Лвов - Оболон-Бровар Киев 0 - 1 1.91 3.37 3.43
19:00 Металист 1925 Харков - Волин Луцк 2 - 0 2.30 3.22 2.71
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
12:45 Егри ФК - МОЛ Фехервар 2 - 4 18.80 9.73 1.06
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
15:00 МИПА - КТП Котка 2 - 3 3.06 3.88 2.00
15:00 МуСа Пори - АС Оулу 0 - 4 2.87 3.53 2.22
15:00 Яро - ТПВ Тампере 3 - 1 1.69 3.96 4.15
17:00 Каяани - Екеняс ИФ 1 - 2 1.84 4.04 3.38
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 Викингит Хелзинки - Клуби-04 Хелзинки 1 - 2 2.37 3.44 2.48
15:00 НЯС Нурмиярви - МП Микели 1 - 4 4.10 3.97 1.63
15:00 ЯПС Ярвенпяя - Рейпас Лахти 2 - 1 1.60 4.14 4.05
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 Гнистан Хелзинки - Джаз Пори 5 - 1 1.16 6.76 9.01
15:00 Пало-Ирот Раума - КяПа Хелзинки 0 - 1 1.69 3.99 3.66
15:00 СалПа Сало - Гранкула ИФК 1 - 2 1.69 4.13 3.59
15:00 Тампере Юнайтед - ЕПС Еспоо 1 - 2 4.18 4.11 1.57
15:00 ФК Еспоо - Илвес Тампере 2 4 - 1 1.92 3.74 3.02
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 Вааякоски Ювяскюля - Вааса ИФК 5 - 0 1.66 4.14 3.65
15:00 ВПС Академия - КаяХа Каяани 0 - 2 3.09 4.16 1.80
Финландия - Група за Титлата Финландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Хонка - ХИК Хелзинки 3 - 1 2.60 3.16 2.64
Финландия - Група за Изпадане Финландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 КПВ Кокола - РоПС Рованиеми 4 - 1 2.50 3.09 2.81
18:00 ХИФК Хелзинки - Сейняйоен ЯК 2 - 0 2.27 3.05 3.23
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Спарта Ротердам - Ваалвийк 4 - 0 1.52 4.47 5.59
20:45 Вилем II - ВВВ Венло 1 - 0 1.70 4.01 4.52
20:45 Грьонинген - Цволе 2 - 0 1.86 3.63 4.00
21:45 Витес - Фортуна Ситард 4 - 2 1.31 5.76 8.19
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
20:45 Хелмонд Спорт - ТОП Ос 0 - 2 2.50 3.40 2.56
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Славен - ХНК Горица 2 - 0 2.59 3.33 2.54
20:00 Вараждин - Динамо Загреб 1 - 0 13.61 5.97 1.19
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Опава - Слован Либерец 1 - 1 3.33 3.23 2.13
17:30 Прибрам - Карвина 0 - 2 1.86 3.49 3.95
17:30 Словачко - Теплице 1 - 1 1.56 3.75 5.82
20:00 Чешке Будьовице - Виктория Пилзен 0 - 3 5.25 3.88 1.59
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Дукла Прага - Усти над Лабем 3 - 2 1.50 4.07 5.00
11:15 Тринец - Виктория Жижков 4 - 2 2.14 3.36 3.01
11:15 Хрудим - Влашим 1 - 1 1.71 3.45 4.29
17:30 Варнсдорф - Пардубице 1 - 2 4.29 3.47 1.70
17:30 Лишен Бърно - Простейов 3 - 0 1.91 3.44 3.42
18:00 Храдец Кралове - Славой Вишеград 1 - 0 1.41 4.41 5.82
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Ксамакс - Сион 1 - 3 2.75 3.48 2.39
20:00 Санкт Гален - Сервет 3 - 1 2.64 3.61 2.42
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лозана-Уши - Киасо 3 - 0 1.94 3.49 3.44
19:00 Винтертур - Вил 0 - 3 1.93 3.45 3.50
20:00 Аарау - Шафхаузен 3 - 1 1.78 3.70 3.81
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Фалкенберг - Йостерсунд 1 - 0 1.99 3.53 3.62
17:00 Калмар - Хакен 1 - 1 4.02 3.41 1.91
17:00 Норкьопинг - Йоребро 3 - 0 1.46 4.43 6.59
19:00 ИФК Гьотеборг - Сириус 2 - 1 1.65 3.99 4.83
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Варберг БоИС - Сирианска Сьодертале 5 - 0 1.46 4.34 5.75
17:00 Далкурд - Йостерс 2 - 1 2.57 3.32 2.55
17:00 Йонкьопинг Содра - Норбю 0 - 2 1.47 4.03 6.55
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Карлстад БК - ИФ Сюлвия 1 - 0 1.43 4.41 5.73
16:00 Нюкьопинг - Рюнинге 3 - 1 1.67 3.94 3.91
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Линдуме - Люнгшиле 2 - 0 4.28 3.73 1.67
16:00 Твоокерш - Атвидаберг 1 - 1 1.59 3.86 4.67
17:00 Асириска Турабдин ИК - Утсиктенс 2 - 1 2.60 3.46 2.34
17:00 Торнс - Ескилсмине 1 - 1 2.00 3.42 3.21
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ливингстън - Абърдийн 0 - 2 3.11 3.06 2.40
17:00 Мъдъруел - Рос Каунти 1 - 2 1.79 3.73 4.14
17:00 Сейнт Мирън - Хамилтън 0 - 0 1.84 3.46 4.26
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Еър Юнайтед 1 - 4 3.58 3.61 1.91
17:00 Грийнок Мортън - Дънди ФК 1 - 0 2.97 3.39 2.23
17:00 Дънди Юнайтед - Арброут 2 - 1 1.44 4.26 6.40
17:00 Инвърнес КТ - Куин ъф Саут 2 - 0 1.69 3.65 4.54
17:00 Партик Тисъл - Дънфърмлин 0 - 3 2.57 3.18 2.64
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Рейт Роувърс 0 - 1 3.23 3.51 2.04
17:00 Ийст Файф - Дъмбартън 2 - 2 1.68 3.91 4.22
17:00 Питърхед - Клайд 1 - 1 2.39 3.45 2.66
17:00 Странрар - Фолкърк 0 - 3 6.29 4.40 1.43
17:00 Форфар Атлетик - Монтроуз 2 - 0 1.86 3.57 3.72
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Единбург Сити 1 - 3 3.25 3.65 1.98
17:00 Анан Атлетик - Стърлинг Албиън 0 - 0 1.76 3.68 4.05
17:00 Елгин Сити - Коув Рейнджърс 0 - 2 5.10 4.33 1.51
17:00 Куинс парк ФК - Каудънбийт 0 - 3 1.96 3.42 3.48
17:00 Стенхаусмюър - Брихин Сити 1 - 0 1.85 3.43 3.91
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Унион Санта Фе - Росарио Сентрал 0 - 0 2.47 2.90 3.04
03:10 Архентинос Хуниорс - Сентрал Кордоба 3 - 1 1.68 3.37 5.49
19:15 Естудиантес Ла Плата - Патронато Парана 1 - 0 1.87 3.19 4.40
21:30 Дефенса и Хустисия - Хуракан Буенос Айрес 0 - 1 2.08 3.02 3.81
23:45 Сан Лоренцо де Алмагро - Бока Хуниорс 0 - 2 3.38 3.09 2.17
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:10 Феро Карил Оесте - Нуева Чикаго 2 - 1 2.35 2.95 2.97
19:05 Темперлей - Естудиантес Буенос Айрес 1 - 2 2.74 3.07 2.41
21:30 Атланта Буенос Айрес - Гилермо Браун 2 - 1 2.06 3.10 3.34
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:30 Вия Далмине - Депортиво Риестра 3 - 0 2.08 2.97 3.44
21:30 Клуб Алмагро - Чакарита Хуниорс 0 - 0 2.17 2.91 3.33
21:30 Ол Бойс Буенос Айрес - Атлетико Рафаела 2 - 1 2.73 3.09 2.40
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Наджма - Ал Хала 4 - 1 1.80 3.47 3.68
19:30 Ал Мухарак - Ал Рифа отл. - - -
19:30 Бусайтин - Манама Клуб 1 - 1 3.64 3.52 1.80
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Дъ Стронгест Ла Пас 2 - 2 2.80 3.49 2.13
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
17:00 Ботафого RJ - Сао Пауло SP 1 - 2 2.93 3.08 2.44
23:00 Крузейро MG - Фламенго RJ 1 - 2 3.66 3.38 1.98
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Крисиума SC - Атлетико GO 0 - 1 3.18 2.78 2.41
03:30 Спорт Ресифе PE - Америка MG 0 - 2 2.08 2.89 3.82
17:00 Гуарани SP - Парана Клуб PR 1 - 0 2.34 2.95 3.04
22:30 Брагантино SP - Лондрина PR 4 - 1 1.47 3.89 6.44
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
23:00 Сампайо Кореа MA** - Конфианка SE (2 - 0) 1 - 0 1.94 3.27 3.61
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Естудиантес де Каракас - Академия Пуерто Кабейо 1 - 1 2.69 3.07 2.38
23:00 Карабобо Валенсия - Арагуа Маракай 2 - 1 1.71 3.61 5.47
23:00 ЛАЛА ФК - Замора Баринас 1 - 0 2.56 3.08 2.60
23:00 Португеза Акаригуа - Депортиво Тачира 0 - 2 2.38 3.09 2.67
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - Тханхоа 1 - 0 1.54 3.88 5.35
15:00 Санна Кхан Хоа - Намдин 3 - 0 2.05 3.53 2.97
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ел Джаиш Кайро - Ел Мокавлун 0 - 1 2.46 3.02 2.76
18:30 Ел Гуна - Исмаили Исмаилия 0 - 1 2.39 2.98 2.91
21:00 Пирамидс - ЕНППИ Кайро 4 - 0 1.58 3.48 5.50
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Текнико Университарио - Гуаякил Сити 4 - 4 1.95 3.55 3.31
23:15 Америка де Кито - Емелек Гуаякил 1 - 2 2.96 3.34 2.14
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Халифакс Уондърърс - Валюр 0 - 0 2.51 3.20 2.53
22:30 Едмънтън - Йорк 9 1 - 3 1.92 3.38 3.45
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 КСК Мисисага - Брантфорд Галакси 3 - 0 - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:50 Ал-Райян - Ал-Хор 2 - 0 1.83 3.48 3.68
19:00 Ал-Уакра - Ал-Духаил Доха 2 - 4 5.42 3.99 1.49
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Далиан Ифан - Шънджън ФК 2 - 0 1.58 3.97 5.08
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Тиендзин Теда 2 - 1 2.02 3.58 3.25
14:35 Шандун Лунен - Шанхай Грийнланд 2 - 2 1.58 4.17 4.78
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Депортес Толима - Ла Екуидад Богота 0 - 1 1.63 3.50 5.51
22:00 Депортиво Пасто - Атлетико Насионал 1 - 2 2.65 2.89 2.76
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:35 Кадсия Кувейт - Ал Араби Кувейт 2 - 0 1.79 3.28 4.04
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 МК Уджда - ФУС Рабат 2 - 1 2.89 2.64 2.57
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Атлас Гуадалахара - Депортиво Толука 0 - 1 2.09 3.32 3.28
05:00 Монаркас Морелия - Чивас Гуадалахара 1 - 0 2.28 3.36 2.86
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Лорос УдеК - Атланте Канкун 0 - 1 - - -
02:00 Дорадос де Синалоа - Кафеталерос де Чиапас 2 - 0 1.93 3.26 3.47
03:00 Тампико Мадеро - Леонес Негрос УдеГ 1 - 0 - - -
05:00 Венадос - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.67 2.97 2.50
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Депортиво Капиата - Ривър Плейт Асунсион 0 - 1 2.39 3.19 2.69
02:30 Спортиво Сан Лоренцо - Насионал Асунсион 0 - 3 2.78 3.20 2.37
23:30 Депортиво Сантани - Либертад Асунсион 1 - 0 4.97 3.71 1.58
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Универсидад Сезар Валехо - Депортиво Мунисипал 3 - 1 1.90 3.42 3.57
21:15 Унион Комерсио - Академия Кантолао 5 - 2 1.89 3.35 3.59
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:15 Ал Етифак Дамам - Ал Файсали 0 - 1 2.50 3.21 2.51
20:20 Ал Итихад Джеда - Ал Хилал Рияд 1 - 3 4.05 3.81 1.67
20:20 Ал Фатех - Ал Ахли Джеда 0 - 2 4.49 3.81 1.61
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Атланта Юнайтед - Сан Хосе Еърткуейкс 3 - 1 1.73 4.04 4.12
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хоум Юнайтед - Гейланг Интернешънъл 3 - 2 1.98 3.53 3.04
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сукотай - Муангтонг Юнайтед 2 - 3 2.43 3.20 2.61
15:00 Суфанабури - Ратчабури 3 - 0 2.16 3.33 2.98
16:00 Банкок Юнайтед - Чианграй Юнайтед 1 - 1 2.37 3.29 2.62
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Есперанс де Тунис - Бизертин Бизерта отл. - - -
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Металург Бекабад - Пахтакор Ташкент 1 - 2 5.95 4.34 1.41
16:00 Согдиана Джизак - Навбахор Наманган 0 - 0 2.22 3.20 2.86
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Пенярол Монтевидео 1 - 1 4.25 3.40 1.72
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Полокване Сити - СуперСпорт Юнайтед 3 - 1 2.66 2.76 2.73
16:00 Стеленбош - Блек Леопардс 2 - 2 2.11 2.80 3.66
16:00 Чипа Юнайтед - Блумфонтейн Селтик 0 - 0 2.35 2.81 3.13
19:00 Мамелоди Съндаунс - Марицбург Юнайтед 2 - 1 1.66 3.24 5.17
21:15 Бидвест Уитс - Орландо Пайрътс 4 - 3 2.65 2.81 2.72
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Поханг Стийлърс - Сеул 2 - 1 2.19 3.28 3.11
11:00 Чеджу Юнайтед - Съннам 3 - 0 2.34 3.08 3.04
13:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Сангжу Сангму 1 - 1 4.21 3.52 1.73
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
10:00 Ависпа Фукуока - Фагиано Окаяма 1 - 1 2.71 3.10 2.54
12:00 В-Варен Нагазаки - Киото Санга 1 - 0 2.89 3.46 2.24
12:00 Вентфорет Кофу - Албирекс Ниигата 1 - 1 1.42 4.55 5.87
13:00 Звейген Канадзава - Ренофа Ямагучи 1 - 0 2.14 3.56 2.99
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Бурунди - Уганда 0 - 3 - - -
19:30 Сенегал - Гвинея 1 - 0 - - -
20:00 Мавритания - Мали 0 - 0 - - -
21:15 Алжир - Мароко 0 - 0 2.29 2.89 2.99
21:15 Тунис - Либия 1 - 0 1.28 4.46 8.96
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
07:00 Мелбърн Виктори (Авл) - Пърт Глори (Авл) 2 - 0 1.95 3.60 3.00

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2019 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане