Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Ливърпул само победи от 5 мача

Борусия Дортмунд 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Леганес само загуби от 4 мача

Атлетик Билбао само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Севиля само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Лейоа само загуби от 4 мача

Бадалона само загуби от 4 мача

Монца 1912 само победи от 4 мача

Риети само загуби от 4 мача

Ред Бул Залцбург само победи от 7 мача

Фламуртари само загуби от 4 мача

Звезда 09 Биелина няма победа от 8 мача

Берое няма равенство от 9 мача

Лудогорец Разград няма загуба от 9 мача

Силкеборг няма победа от 9 мача

Мидтиланд като гост само победи от 4 мача

Флора Талин като гост 13 победи от 14 мача

Олесунд като домакин само победи от 11 мача

Пуща Неполомице като гост само победи от 4 мача

Рудар Веление няма победа от 9 мача

Целие като гост 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Цървена Звезда Белград само победи от 6 мача

Аланияспор само победи от 4 мача

Шахтьор Донецк само победи от 7 мача

Ингулец Петрово като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Аякс 19 вкарани гола в 5 мача - 3.80 на мач

Славия Прага няма загуба от 9 мача

Лозана Спорт 20 вкарани гола в 6 мача - 3.33 на мач

Селтик само победи от 5 мача

Мунисипал като домакин само победи от 4 мача

Макара Амбато като домакин няма загуба от 12 мача

Агила Сан Мигел няма равенство от 9 мача

Реал Мисисага като домакин 25 получени гола в 7 мача - 3.57 на мач

ФК Воркута 57 вкарани гола в 16 мача - 3.56 на мач

Монтерей няма равенство от 9 мача

Бурирам Юнайтед като домакин няма загуба от 13 мача

Хондурас Прогресо като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
MAX Sport 4
Лос Анджелис Галакси - Монреал Импакт 05:30 на живо
MAX Sport 4
Хетафе - Майорка
13:00 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - СПАЛ
13:30 на живо
Diema Sport 2
Уест Бромич - Хъдърсфийлд 14:00 на живо
MAX Sport 4
Еспаньол - Реал Сосиедад
15:00 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Манчестър Юнайтед 16:00 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Рома
16:00 на живо
Ring.BG
Рен - Лил
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Фортуна Дюселдорф 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Леганес
17:00 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Берое 17:45 на живо
MAX Sport 2
ПСВ Айндховен - Аякс
17:45 на живо
Diema Sport 2
Челси - Ливърпул
18:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 19:00 на живо
MAX Sport 3
Аталанта - Фиорентина
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Алавес
19:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Арда Кърджали 20:15 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Астън Вила
21:00 на запис
MAX Sport 3
Лацио - Парма
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Реал Мадрид
22:00 на живо
Ring.BG
Лион - Пари Сен Жермен
22:00 на живо

Мачове за неделя, 22 септември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кристъл Палас - Уулвърхямптън 1 - 1 2.54 3.16 3.02
16:00 Уест Хям - Манчестър Юнайтед 2 - 0 3.12 3.53 2.26
18:30 Арсенал - Астън Вила 3 - 2 1.40 5.19 7.42
18:30 Челси - Ливърпул 1 - 2 3.25 3.75 2.14
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Уест Бромич - Хъдърсфийлд 4 - 2 1.59 4.01 5.74
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия М'Гладбах - Фортуна Дюселдорф 2 - 1 1.74 3.88 4.55
19:00 Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 2 - 2 4.56 4.20 1.68
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Динамо Дрезден - Ян Регенсбург 2 - 1 2.20 3.59 3.00
14:30 Оснабрюк - Санкт Паули 1 - 1 2.20 3.42 3.13
14:30 Хамбургер - Ерцгебирге Ауе 4 - 0 1.42 4.46 7.25
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ханза Рощок - Цвикау 1 - 1 1.80 3.57 4.12
15:00 Байерн Мюнхен II - Инголщат 2 - 1 2.93 3.50 2.22
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Хетафе - Майорка 4 - 2 1.88 3.25 4.80
15:00 Еспаньол - Реал Сосиедад 1 - 3 2.94 3.22 2.52
17:00 Валенсия - Леганес 1 - 1 1.63 3.72 5.96
19:30 Атлетик Билбао - Алавес 2 - 0 1.67 3.55 6.03
22:00 Севиля - Реал Мадрид 0 - 1 2.41 3.62 2.80
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Понферадина - Реал Овиедо 2 - 1 2.71 2.99 2.74
17:00 Жирона - Лас Палмас 1 - 0 1.58 3.75 5.97
19:00 Нумансия - Елче 1 - 1 1.95 3.21 4.10
19:00 Спортинг Хихон - Расинг Сантандер 1 - 1 1.68 3.45 5.41
21:00 Естремадура - Уеска 0 - 1 3.14 3.07 2.35
21:00 Тенерифе - Фуенлабрада 0 - 1 1.77 3.33 4.73
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Пеня Депортива - Селта Виго Б 3 - 4 1.91 3.34 3.62
13:00 Интернасионал де Мадрид - Лас Росас 2 - 1 2.12 3.04 3.38
13:00 Марино де Луанко - Мелия 0 - 0 2.77 2.98 2.48
13:00 Понтеведра - Атлетико Балеарес 0 - 1 2.28 3.01 3.05
13:00 Райо Махадаонда - Атлетико Мадрид Б 1 - 0 2.05 3.07 3.46
13:00 СС Рейес - Реал Овиедо Б 2 - 3 2.36 3.22 2.72
14:00 Лас Палмас Атлетико - Реал Мадрид Кастиля 0 - 0 3.01 2.89 2.39
18:00 Расинг Ферол - Спортинг Хихон Б 0 - 0 1.88 3.26 3.80
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Исара 4 - 0 2.20 2.94 3.29
18:00 Саламанка КФ УДС - УД Логронес 0 - 2 2.57 2.94 2.71
18:00 Туделано - Атлетик Билбао Б 0 - 3 2.88 2.93 2.44
18:00 Харо Депортиво - Гихуело 1 - 0 2.50 2.82 2.92
18:30 Валядолид Б - Баракалдо 3 - 1 2.08 3.19 3.27
19:00 Калахора - Унионистас де Саламанка 1 - 1 1.85 3.27 4.01
19:15 Реал Сосиедад Б - Лейоа 4 - 3 1.82 3.38 3.94
19:30 Аренас Клуб де Гечо - Аморебиета 1 - 1 2.58 3.15 2.52
20:00 Културал Леонеса - Бургос 4 - 0 1.66 3.42 4.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ехеа - Ебро 1 - 1 2.32 2.90 3.09
13:00 Прат - ФК Андора 0 - 1 2.72 2.91 2.59
13:00 Химнастик де Тарагона - Корнеля 2 - 2 2.23 2.95 3.22
18:00 Бадалона - Лейда Еспортиу 1 - 1 2.65 2.77 2.74
19:00 Олот - Валенсия Местая 1 - 0 2.34 2.86 3.12
19:00 Сабадел - Ла Нусия 1 - 0 2.17 2.93 3.39
19:30 Еспаньол Б - Кастейон 0 - 0 1.93 3.08 3.88
20:00 Еркулес - Ориуела 1 - 3 1.57 3.60 5.38
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Виляробледо - Вилярубия 2 - 1 2.21 2.96 3.22
19:00 Атлетико Санлукеньо - Линенсе 1 - 0 2.42 2.85 2.98
19:00 Мерида АД - Рекреативо де Уелва 0 - 1 2.58 2.98 2.67
19:30 Сан Фернандо - Йеклано Депортиво 1 - 0 1.56 3.56 5.62
20:00 Алхесирас - Севиля Атлетико 3 - 0 2.16 3.00 3.24
20:00 Дон Бенито - Марбеля 1 - 1 2.77 2.94 2.50
20:00 Картахена - Кадис Б 1 - 0 1.65 3.20 5.56
20:00 Талавера де ла Рейна - Реал Мурсия 1 - 2 2.30 2.87 3.17
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сасуоло - СПАЛ 3 - 0 1.96 3.45 3.94
16:00 Болоня - Рома 1 - 2 2.74 3.60 2.45
16:00 Лече - Наполи 1 - 4 8.77 5.12 1.34
16:00 Сампдория - Торино 1 - 0 2.70 3.30 2.60
19:00 Аталанта - Фиорентина 2 - 2 2.04 3.60 3.48
21:45 Лацио - Парма 2 - 0 1.30 5.56 9.32
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Трапани - Салернитана 0 - 1 2.61 2.98 2.84
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Арецо - Албинолефе 0 - 1 1.91 3.15 3.84
16:00 Пианезе - Алесандрия 0 - 1 3.10 2.98 2.26
16:00 Ренате - Олбия 2 - 0 2.23 2.97 3.16
16:00 Сиена - Аурора Про Патрия 0 - 1 1.77 3.21 4.41
18:30 Леко - Монца 1912 0 - 3 4.59 3.29 1.72
18:30 Новара - Перджолетезе 0 - 0 1.67 3.35 4.78
18:30 Ювентус Б - Понтедера 1 - 1 2.21 3.07 3.09
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Виртус Верона - Триестина 3 - 2 3.19 3.01 2.19
16:00 Вис Пезаро 1898 - Падуа 0 - 2 3.09 3.04 2.22
16:00 Губио - Виченца Виртус 0 - 3 2.93 2.99 2.34
16:00 Фермана - Самбенедетезе 1 - 1 2.53 2.93 2.74
18:30 Алма Ювентус Фано - Реджо Аудаче 0 - 0 3.86 3.17 1.87
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Витербезе - Катанзаро 2 - 1 3.04 3.01 2.28
16:00 Монополи 1966 - Катания 4 - 2 3.06 3.01 2.26
16:00 Пичерно - Казертана 1 - 1 2.60 3.11 2.56
16:00 Риети - Потенца 1 - 1 3.62 3.29 1.90
16:00 Сикула Леонцио - Тернана 1 - 2 3.00 3.01 2.32
18:30 Авелино - Бишелие 1913 0 - 1 1.72 3.31 4.57
18:30 Виртус Франкавила - Бари 1 - 0 3.77 3.12 1.93
18:30 Реджина - Вибонезе 2 - 0 1.56 3.52 5.55
21:45 Кавезе 1919 - Паганезе 1 - 0 2.11 3.11 3.25
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Рен - Лил 1 - 1 2.58 3.08 2.93
18:00 Анже - Сент Етиен 4 - 1 2.15 3.26 3.50
22:00 Лион - Пари Сен Жермен 0 - 1 3.66 3.97 1.88
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Виена - Алтах 2 - 0 2.15 3.79 2.95
15:30 Хартберг - Волфсбергер 0 - 2 5.11 4.54 1.53
18:00 ЛАСК Линц - Ред Бул Залцбург 2 - 2 4.08 3.82 1.77
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Форвартс Щайр - Аустрия Виена II 0 - 0 1.73 3.89 3.78
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Нефтчи Баку - Кешля 0 - 0 1.55 3.77 5.15
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Влазня - Луфтетари 0 - 0 - - -
17:00 Фламуртари - Лачи 3 - 3 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Санта Колома - ФК Санта Колома 2 - 2 - - -
15:00 Сант Жулия - Интер Клуб Ескалдес 0 - 0 - - -
17:00 Атлетик Клуб Ескалдес - УЕ Енгордани 2 - 0 - - -
19:00 Карой - Ордино 1 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лори Ванадзор - Арарат Ереван 1 - 4 2.18 3.17 2.98
16:00 Пюник Ереван - Ной Ереван 1 - 2 1.87 3.24 3.68
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Енергетик-БГУ Минск - Ислоч Минск 1 - 2 4.16 4.02 1.63
17:00 Гомел - Динамо Минск 0 - 1 3.34 3.42 1.97
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Стандарт Лиеж - Ойпен 3 - 0 1.31 5.40 8.66
19:00 Клуб Брюж - Андерлехт 2 - 1 1.40 4.81 6.96
21:00 Зулте Варегем - КАА Гент 2 - 2 3.97 4.15 1.76
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Оуд Хеверле Льовен - Ломел 1 - 0 1.49 4.08 5.92
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Жрински Мостар - Челик Зеница 3 - 0 1.30 4.41 8.80
17:30 Звезда 09 Биелина - Вележ Мостар 1 - 2 2.80 3.02 2.38
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:45 Локомотив Пловдив - Берое 3 - 0 2.31 3.19 2.86
20:15 Лудогорец Разград - Арда Кърджали 2 - 0 1.20 5.73 11.40
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Юръп Пойнт - Глейсис Юнайтед 0 - 3 - - -
19:15 Монс Калпе - Лайънс Гибралтар 1 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лариса - Ксанти 3 - 0 2.21 3.00 3.50
18:30 ПАОК - Арис Солун 2 - 2 1.48 3.88 7.17
19:30 Ламия - Паниониос Атина 1 - 1 2.15 2.97 3.69
20:30 Панатинайкос - Олимпиакос 1 - 1 8.00 4.18 1.42
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Сьондерийске 1 - 1 3.01 3.25 2.37
15:00 Нордселанд - Олборг 2 - 1 2.01 3.83 3.28
15:00 Силкеборг - Лингби 2 - 3 2.32 3.61 2.82
17:00 Есберг - Брьондби 3 - 1 4.01 3.74 1.83
19:00 ФК Копенхаген - Мидтиланд 0 - 0 2.40 3.27 2.95
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Виборг отл. 3.55 3.57 1.95
15:00 Нюкьобинг - Вендсисел 0 - 3 3.30 3.65 1.99
15:00 Фредериция - Фремад Амагер 1 - 2 1.90 3.62 3.61
16:00 Колдинг - Скиве 4 - 2 2.41 3.44 2.67
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Куресааре - Маарду Линнамеесконд 1 - 0 2.08 3.63 2.79
15:00 Таммека Тарту - Флора Талин 1 - 6 5.74 4.89 1.37
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - МС Ашдод 1 - 1 2.71 2.91 2.53
20:15 Апоел Хайфа - Апоел Хадера 1 - 2 2.06 3.15 3.31
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вестманаейяр - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 1 6.48 4.80 1.37
17:00 Викингур Рейкявик - КА Акурейри 2 - 3 2.14 3.50 2.93
17:00 Гриндавик - Валур Рейкявик 2 - 2 3.13 3.49 2.05
17:00 КР Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 3 - 2 2.02 3.61 3.22
17:00 Филкир Рейкявик - Стярнан Гардабаер 1 - 4 2.43 3.63 2.51
17:00 ХК Коупавогюр - Акранес 1 - 1 2.24 3.53 2.77
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Жетису Талдикорган - Астана 2 - 1 3.89 3.33 1.81
13:00 Шахтьор Караганди - Тобол Костанай 0 - 1 4.16 3.35 1.74
15:00 Ордабаси Шимкент - Актобе 4 - 1 1.28 4.53 8.22
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Анортозис - Пафос 2 - 0 1.80 3.51 3.70
19:00 Етникос Ахна - Неа Саламина 2 - 0 2.67 3.24 2.36
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дрита Гниляне - Трепча 89 Митровица 1 - 1 1.58 3.55 4.85
16:00 Дукагини Клина - Фероникели Глоговац 0 - 2 7.55 4.32 1.32
21:00 Прищина - Гниляне 2 - 1 1.72 3.38 4.17
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Метта ЛУ Рига - Вентспилс 3 - 3 4.39 3.83 1.62
18:00 Валмиера - Рига ФК 0 - 1 5.72 3.77 1.50
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Санта Лучия ФК - Таршин Рейнбоус 2 - 1 1.95 3.29 3.43
21:00 Флориана - Гзира Юнайтед 0 - 0 2.97 3.16 2.12
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Викинг Ставангер 0 - 4 1.79 3.84 4.00
19:00 Лилестрьом - Кристиансунд 1 - 1 2.31 3.37 2.96
19:00 Од БК - Сарпсборг 08 3 - 0 1.84 3.59 4.05
19:00 Ранхайм - Бодо Глимт 1 - 1 3.10 3.59 2.15
19:00 Тромсьо - Стрьомгодсет 0 - 1 2.27 3.49 2.95
21:00 Мьондален - Розенборг 1 - 2 3.91 3.57 1.87
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Йерв Гримстад - Тромсдален 1 - 0 1.51 4.21 5.44
16:00 КФУМ Осло - Сандефьорд 3 - 3 2.41 3.47 2.63
16:00 Нест-Сотра - Шайд 2 - 1 1.83 3.54 3.90
16:00 Стрьомен - Согндал 2 - 0 3.02 3.44 2.17
16:00 ХамКам - Старт Кристиансанд 4 - 0 3.33 3.53 2.00
19:00 Олесунд - Нутоден 3 - 1 1.20 6.18 11.98
19:00 Санднес - Рауфос 3 - 1 1.94 3.56 3.48
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Бюасен - Айерсун 0 - 1 7.10 5.03 1.30
16:00 Сола - Хьодд 0 - 1 2.55 3.72 2.27
16:00 Стьордалс Блинк - Арендал 4 - 0 1.46 4.36 5.22
18:00 Фредрикстад - Братвог 3 - 2 1.23 5.64 8.93
19:00 Брюне - Мос 0 - 1 1.99 3.72 3.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Сеня - Осане 0 - 2 3.18 3.96 1.86
16:00 Алта - Киелсос 2 - 1 2.30 3.62 2.55
17:00 Аскер - Сотра 2 - 0 2.05 3.68 2.91
17:00 Гроруд - Мьолнер 2 - 1 1.29 5.07 7.22
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Висла Плоцк - Висла Краков 2 - 1 2.42 3.42 2.73
16:00 Погон Шчечин - Гурник Забже 1 - 1 1.81 3.53 4.25
18:30 Краковия Краков - Легия Варшава 1 - 2 3.17 3.21 2.26
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Подбескидзе - ГКС Тихи 2 - 2 2.04 3.36 3.26
20:00 Олимпия Груджьондз - Пуща Неполомице 1 - 1 2.32 3.11 2.92
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Жил Висенте - Боавища 0 - 0 2.15 3.07 3.62
20:00 Витория Сетубал - Портимонензе 0 - 0 2.79 3.06 2.63
20:00 Тондела - Витория Гимараеш 1 - 3 3.31 3.39 2.13
22:30 Порто - Санта Клара 2 - 0 1.15 7.32 16.16
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Лейшоес - Бенфика Б 1 - 0 1.77 3.46 4.19
18:00 Кова Да Пиедаде - Каза Пиа 0 - 1 1.89 3.27 3.93
18:00 Мафра - Варзин 1 - 1 2.00 3.21 3.61
20:15 Академика Коимбра - Фейрензе 1 - 1 2.39 3.22 2.82
20:15 Вилафранкензе - Ещорил Прая 1 - 4 3.09 3.23 2.21
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:30 Ботошани - Киндия Търговище 0 - 3 1.60 3.70 5.57
20:30 ФК ФКСБ - Клуж 0 - 0 2.65 3.14 2.64
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 ФК Оренбург - Локомотив Москва 2 - 3 3.47 3.18 2.11
14:00 Динамо Москва - ПФК Сочи 2 - 3 1.63 3.59 5.52
16:30 Арсенал Тула - Урал Свердловска област 1 - 1 1.99 3.34 3.69
19:00 ЦСКА Москва - ФК Краснодар 3 - 2 2.30 3.23 3.06
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Либертас - Сан Джовани 2 - 0 - - -
16:00 Тре Пене - Виртус 1 - 0 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Македония Гьорче Петров - Ренова Джепчище 0 - 1 1.82 3.58 3.53
16:30 Академия Пандев - Шкупи Скопие 0 - 0 - - -
16:30 Вардар Скопие - Силекс Кратово 3 - 0 1.51 3.79 5.30
16:30 Шкендия 79 Тетово - Струга Трим-Лум 2 - 0 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Тренчин - Слован Братислава 2 - 4 3.06 3.65 1.98
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Рудар Веление - Домжале 2 - 3 4.56 3.90 1.60
17:00 Триглав - Марибор 1 - 3 7.73 5.17 1.28
19:00 Мура - Целие 1 - 0 2.03 3.36 3.26
21:15 Олимпия Любляна - Браво Любляна 3 - 1 1.35 4.65 6.77
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Партизан Белград - Цървена Звезда Белград 2 - 0 2.48 3.05 2.72
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ризеспор - Газиантеп ФК 1 - 2 1.94 3.43 3.76
16:30 Генчлербирлиги - Аланияспор 1 - 1 2.77 3.39 2.40
19:00 Йени Малатияспор - Галатасарай 1 - 1 3.46 3.51 2.02
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гиресунспор - Фатих Карагюмрук 1 - 1 2.21 3.23 3.04
16:30 Ескишехирспор - Менеменспор 3 - 0 2.11 3.28 3.23
19:00 Акхисар Беледиеспор - Хатайспор 3 - 1 2.39 3.18 2.72
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Кевн Друидс 1 - 0 1.59 3.99 4.76
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Десна Чернигов - Шахтьор Донецк 0 - 1 10.80 5.34 1.23
17:00 Ворскла Полтава - Динамо Киев 0 - 5 6.39 4.43 1.41
19:30 Колос Ковалевка - Александрия 1 - 1 3.17 3.21 2.17
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ингулец Петрово - МФК Николаев 3 - 2 1.56 3.65 4.87
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Залаегерсег - Ференцварош 1 - 2 3.66 3.54 1.86
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 ТБ/ФКС/Ройн - Рунавик 1 - 4 - - -
17:00 Б36 Торсхавн - Фуглафьордур 7 - 2 1.09 7.90 15.49
19:00 АБ Аргир - Клаксвик 0 - 2 8.39 6.04 1.21
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 ВЯС Вантаа - ЙИППО Йоенсуу 0 - 0 3.75 4.15 1.64
18:30 МиПК Микели - Кифен 08 4 - 1 1.80 3.39 3.86
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 Хонка Академия - КааПо Каарина 1 - 3 2.43 3.66 2.34
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 ГБК Кокола - Еркулес Оулу 3 - 1 1.58 4.20 4.05
15:00 ОЛС Оулу - ЯБК Якобстад 1 - 5 2.82 3.89 1.99
15:00 ПК-37 Иисалми - СЯК Академия 2 - 3 6.88 5.28 1.28
Финландия - Група за Титлата Финландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере - Интер Турку 1 - 0 2.41 3.17 2.88
18:30 ИФК Мариехамн - КуПС Куопио 0 - 1 3.96 3.60 1.82
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Хееренвеен - Утрехт 1 - 1 3.17 3.81 2.07
15:30 Еммен - Фейенорд 3 - 3 5.91 4.66 1.47
17:45 АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар 0 - 1 5.36 4.48 1.53
17:45 ПСВ Айндховен - Аякс 1 - 1 2.84 3.79 2.23
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Хайдук Сплит - Интер Запрешич 3 - 1 1.19 6.36 12.13
20:00 Истра 1961 - Риека 0 - 3 4.48 3.57 1.73
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Искра Даниловград - Будучност Подгорица 2 - 2 3.57 3.00 1.99
16:00 Рудар Плевля - Петровац 4 - 0 2.53 2.89 2.69
16:00 ФК Подгорица - Ком Подгорица 4 - 2 2.23 2.92 3.07
17:00 Сутиеска Никшич - Гарбал Радановичи 5 - 0 1.36 4.45 7.42
19:00 Титоград Подгорица - Зета Голубовци 0 - 1 2.23 2.96 3.07
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Млада Болеслав - Баник Острава 2 - 0 1.80 3.70 3.93
19:00 Спарта Прага - Славия Прага 0 - 3 2.93 3.32 2.30
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Базел 1 - 1 1.97 3.80 3.40
17:00 Лугано - Люцерн 1 - 1 2.11 3.45 3.24
17:00 Цюрих - Тун 2 - 0 1.99 3.55 3.49
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Лозана Спорт 1 - 2 4.36 3.97 1.62
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хамарби - АИК Стокхолм 2 - 1 2.31 3.28 3.19
18:30 Елфсборг - Малмьо 0 - 3 5.18 4.04 1.60
18:30 Хелзинборг - АФК Ескилстюна 2 - 1 1.52 4.13 6.21
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вестерос - Дегерфорш 1 - 0 2.76 3.46 2.34
16:00 Мялби - Бромапойкарна 0 - 2 1.56 3.87 5.60
18:30 Халмстад - Трелеборг 3 - 0 1.47 4.21 6.28
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Умео ФК - БК Форвард 2 - 1 1.26 5.26 8.96
16:00 Буден - Йефле 1 - 2 2.33 3.77 2.50
16:00 Линкьопинг Сити - Тийм ТГ 3 - 0 1.41 4.38 5.90
17:00 Карлстад Юнайтед - Акрополис 0 - 3 3.13 3.82 1.95
18:00 Васалунд - Солентюна 1 - 1 2.49 3.76 2.28
18:00 Сандвикен - Карлслундс 2 - 1 1.74 3.65 3.97
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
18:00 Вернаму - Шьовде АИК 2 - 2 1.85 3.58 3.60
18:00 Кристианстад - Оскаршхамн АИК 1 - 2 2.42 3.57 2.47
18:00 Одеволд - Лунд 0 - 3 2.71 3.36 2.33
18:00 Тролхетан - Ландскрона БоИС 0 - 1 2.93 3.39 2.17
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:15 Сейнт Джонстън - Рейнджърс 0 - 4 9.39 5.18 1.30
15:00 Селтик - Килмарнък 3 - 1 1.30 5.22 9.72
17:00 Хибърниън - Хартс 1 - 2 2.43 3.35 2.81
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Тукуман - Индепендиенте 0 - 1 2.84 3.09 2.47
17:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 0 1.64 3.42 5.75
19:15 Годой Крус - Банфийлд 0 - 2 2.89 3.04 2.47
21:30 Ланус - Колон Санта Фе 3 - 2 1.52 3.69 6.92
23:45 Расинг Клуб - Арсенал Саранди 2 - 1 1.62 3.59 5.63
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:30 Депортиво Морон - Сан Мартин Сан Хуан 1 - 1 2.24 2.78 3.43
22:00 Естудиантес Рио Куарто - Атлетико Митре 0 - 0 1.68 3.40 4.83
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
22:00 Сан Мартин Тукуман - Браун Адроге 2 - 0 1.72 3.21 4.93
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Блуминг Санта Крус - Сан Хосе Оруро 1 - 0 2.22 3.40 2.75
22:00 Дестройърс Санта Крус - Аурора Кочабамба 1 - 0 1.89 3.59 3.31
22:00 Реал Потоси - Насионал Потоси 1 - 4 3.29 3.80 1.84
22:30 Боливар Ла Пас - Спорт Бойс Уорнес 2 - 0 1.11 7.51 12.83
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Коринтианс SP - Баия BA 2 - 1 2.11 2.97 3.74
03:00 Сантос SP - Гремио RS 0 - 3 2.10 3.15 3.52
17:00 Интернасионал RS - Чапекоензе SC 1 - 0 1.43 4.03 7.82
22:00 Васко да Гама RJ - Атлетико PR 1 - 1 2.36 3.13 3.01
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Сеара CE 1 - 0 2.84 2.98 2.58
22:00 Форталеса CE - Палмейрас SP 0 - 1 4.23 3.33 1.85
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Коритиба PR - КР Бразил AL 0 - 2 1.74 3.38 4.50
01:00 Куяба MT - Оесте SP 2 - 0 1.94 3.10 3.92
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
18:00 Депортиво Ла Гуайра - Депортиво Лара 3 - 1 1.87 3.16 3.77
23:00 Атлетико Венецуела - Трухилянос Валера 1 - 2 2.26 3.14 2.81
23:00 Ланерос Гуанаре - Метрополитанос 2 - 2 2.44 3.20 2.58
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Сикинала 3 - 2 1.36 4.17 7.22
05:00 Кселаху - Гуастатоя 1 - 2 1.89 3.26 3.57
20:30 Антигуа ГФК - Комуникасионес 1 - 2 1.91 3.31 3.38
21:00 Малакатеко - Санта Лусия Коцумалгуапа 2 - 0 1.92 3.14 3.57
22:30 Истапа - Кобан Империал 0 - 0 2.41 3.24 2.52
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Асуан - Миср Ел Макаса 2 - 3 3.21 2.91 2.25
18:30 Вади Дегла - Танта 0 - 1 1.97 3.05 3.83
18:30 Ел Ентаг Ел Харби - Маср Кайро 3 - 0 2.18 2.96 3.37
21:00 Ал Масри Порт Саид - Харас Ел Ходуд 1 - 1 2.03 2.91 3.82
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Макара Амбато - Делфин Манта 1 - 1 1.58 3.69 5.00
20:00 ЛДУ Кито - Мушук Руна 4 - 0 1.51 3.84 5.74
22:15 Фуерса Амария - Ел Национал Кито 0 - 4 3.61 3.46 1.88
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Чалатенанго - Хокоро 2 - 2 1.78 3.41 4.10
04:15 Исидро Метапан - Агила Сан Мигел 2 - 0 2.35 3.10 2.84
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Бхаянгкара ФК - Борнео ФК 1 - 1 2.05 3.23 3.39
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:30 Естеглал Техеран - Персеполис Техеран 0 - 1 3.35 2.72 2.24
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Кавалри - Пасифик 4 - 1 1.63 3.67 4.50
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Реал Мисисага - ФК Воркута 1 - 7 - - -
02:00 Уотърлу Регион - Украйна Юнайтед 1 - 0 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тиендзин Тианхай - Пекин Гуоан 0 - 3 5.86 4.26 1.47
14:35 Шанхай ШИПГ - Хенан Джануе 2 - 1 1.26 5.48 9.58
15:00 Гуанджоу Евъргранде - Ухан Зал 0 - 1 1.26 5.34 9.97
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Патриотас Бояка - Атлетико Уила 1 - 0 1.52 3.74 6.21
01:00 Индепендиенте Меделин - Мильонариос Богота 1 - 2 2.10 3.03 3.58
02:00 Рионегро - Онсе Калдас 1 - 2 2.31 2.94 3.20
04:00 Америка де Кали - Атлетико Букараманга 1 - 1 1.72 3.40 4.70
23:15 Санта Фе Богота - Енвигадо 3 - 0 1.60 3.50 5.50
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Депортиво Саприса - Сантос де Гуапилес 2 - 2 1.35 4.34 7.94
20:00 Универсидад де Коста Рика - Хикарал 1 - 2 2.48 3.14 2.67
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:15 Ал Тадамон - Ал Сахел Абу Халифа 2 - 0 1.66 3.82 4.01
20:35 Казма Кувейт - Ал Ярмук Кувейт 2 - 0 1.61 3.92 4.04
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Бени Мелал - Могреб Тетуан 0 - 2 2.26 2.90 3.07
20:00 Олимпик Курибга - ХУСА Агадир 0 - 0 2.32 2.86 3.05
22:00 ИР Танжер - Дифаа ел Джадида 0 - 0 2.01 2.92 3.74
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Сан Луис - Сантос Лагуна 2 - 3 2.76 3.40 2.34
01:00 Монтерей - Пуебла 3 - 2 1.41 4.43 6.67
01:00 Некакса Агуаскалиентес - Леон 2 - 4 2.66 3.44 2.44
03:00 Пачука - Тихуана 4 - 1 1.79 3.69 3.95
05:00 Америка Мексико - Керетаро 2 - 2 1.82 3.55 3.97
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Крус Асул 1 - 1 2.33 3.24 2.90
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Корекаминос УАТ 2 - 1 1.81 3.39 3.82
05:00 Симаронес де Сонора - Минерос де Сакатекас 0 - 0 2.19 2.95 3.25
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Гуарани Асунсион - Олимпия Асунсион 1 - 1 3.97 3.58 1.75
23:30 Сол де Америка - Генерал Диаз 1 - 0 1.78 3.41 3.99
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Спорт Бойс - Универсидад де Кахамарка 4 - 0 1.99 3.39 3.27
04:00 Спорт Уанкайо - Университарио де Депортес 0 - 1 1.84 3.49 3.59
19:00 Спортинг Кристал - Аякучо 1 - 0 1.17 6.34 11.59
23:00 Алианса Универсидад - Универсидад Сан Мартин 1 - 1 1.71 3.60 4.30
23:30 Алианса Лима - Реал Гарсиласо 1 - 0 1.52 3.95 5.27
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Ванкувър Уайткепс - Кълъмбъс Крю 1 - 1 3.20 3.86 2.00
02:30 Ню Инглънд Революшън - Реал Солт Лейк 0 - 0 1.78 3.89 3.95
02:30 Синсинати - Чикаго Файър 0 - 0 4.11 3.94 1.74
03:30 Спортинг Канзас Сити - Колорадо Рапидс 2 - 3 1.55 4.27 5.10
03:30 Хюстън Динамо - Орландо Сити 2 - 1 1.88 3.86 3.56
05:30 Лос Анджелис Галакси - Монреал Импакт 2 - 1 1.50 4.45 5.51
05:30 Лос Анджелис ФК - Торонто 1 - 1 1.43 4.90 5.93
22:55 Портланд Тимбърс - Минесота Юнайтед 0 - 0 1.93 3.77 3.49
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Уориърс ФК - Тампайнс Роувърс 0 - 1 5.59 4.27 1.45
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Бурирам Юнайтед - Чайнат Хорнбил 1 - 0 1.29 4.96 7.63
14:00 Чиангмай - Порт Банкок 0 - 2 3.72 3.71 1.75
15:00 Након Ратчасима - Самут Пракан Сити 4 - 1 1.73 3.64 3.92
15:00 Трат - ПТ Прачуап 0 - 0 2.10 3.09 3.26
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Буньодкор Ташкент - Кизилкум Зарафшан 2 - 1 - - -
16:00 Насаф Карши - Бухара 1 - 2 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Дефенсор Спортинг - Рампла Хуниорс 1 - 0 1.78 3.44 4.09
22:00 Пласа Колония - Серо Ларго Мело 1 - 0 2.94 3.09 2.30
22:00 Прогресо Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 2 - 1 2.57 3.24 2.47
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 4 2.24 3.11 3.04
22:00 Серо Монтевидео - Данубио Монтевидео 0 - 1 2.58 3.18 2.52
22:00 Феникс Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 3 - 3 2.01 3.59 3.12
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:15 Хондурас Прогресо - Вида Ла Сейба 2 - 3 2.31 3.22 2.64
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Барока - Хайлендс Парк 1 - 2 2.44 2.74 3.00
16:00 Кейптаун Сити - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 1 2.08 2.95 3.58
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Инчхън Юнайтед - Тегу 1 - 1 4.11 3.45 1.82
11:00 Улсан Хюндай - Кануън отл. 1.81 3.80 3.76
13:00 Кьонсан - Чонбук Хюндай Моторс отл. 4.91 4.19 1.57
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Мито Холихок - Гифу 1 - 0 1.80 3.48 4.17
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Токушима Вортис 1 - 1 3.35 3.47 2.01
10:00 Кашива Рейсол - Ехиме ФК 2 - 1 1.50 3.86 6.42
10:00 Мачида Зелвия - Йокохама ФК 0 - 0 3.52 3.43 1.97
13:00 Омия Ардижа - Токио Верди 2 - 0 2.00 3.34 3.50
13:00 Точиги СК - Кагошима Юнайтед 3 - 1 2.75 3.19 2.45
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
14:30 Мадагаскар - Намибия 1 - 0 - - -
16:00 Етиопия - Руанда 0 - 1 2.38 2.89 2.89
16:00 Зимбабве - Лесото 3 - 1 1.57 3.39 5.53
16:30 Свазиленд - Замбия 0 - 1 - - -
18:00 Гана - Буркина Фасо 0 - 1 1.40 4.02 6.51
18:00 Екваториална Гвинея - Република Конго 2 - 2 - - -
18:00 Нигер - Кот д'Ивоар 2 - 0 - - -
18:00 Центр. Африканска р-ка - Конго ДР 0 - 2 - - -
19:00 Танзания - Судан 0 - 1 1.81 3.00 4.41
19:00 Того - Нигерия 4 - 1 2.37 2.99 2.81

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2019 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане