Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Фин Харпс няма победа от 7 мача

Уексфорд Ютс 17 получени гола в 4 мача - 4.25 на мач

Дъ Ню Сейнтс 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач

Хелмонд Спорт като гост няма победа от 14 мача

Бинасионал 4 победи от 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
BNT1
България - Черна Гора
19:00 на живо
BNT3
Англия - Чехия
21:45 на живо

Мачове за петък, 22 март, 2019 Подреждане по час

Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. A Рез. 1 X 2
19:00 България - Черна Гора 1 - 1 2.18 3.17 3.44
21:45 Англия - Чехия 5 - 0 1.29 5.04 11.94
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. B Рез. 1 X 2
21:45 Люксембург - Литва 2 - 1 2.40 3.18 3.02
21:45 Португалия - Украйна 0 - 0 1.41 4.26 8.66
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. H Рез. 1 X 2
21:45 Албания - Турция 0 - 2 3.53 3.10 2.17
21:45 Андора - Исландия 0 - 2 15.47 6.76 1.18
21:45 Молдова - Франция 1 - 4 23.65 8.59 1.11
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:00 Малави - Мароко 0 - 0 4.09 3.30 1.82
16:00 Судан - Екваториална Гвинея 1 - 4 2.01 3.08 3.67
17:00 Нигерия - Сейшелски острови 3 - 1 1.02 13.29 25.71
18:00 Буркина Фасо - Мавритания 1 - 0 1.63 3.74 4.68
19:00 Ботсвана - Ангола 0 - 1 4.36 3.30 1.79
20:15 Тунис - Свазиленд 4 - 0 1.10 7.50 19.43
21:45 Алжир - Гамбия 1 - 1 1.56 3.79 5.10
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:00 САЩ - Еквадор 1 - 0 2.31 3.29 3.13
12:20 Япония - Колумбия 0 - 1 2.99 3.40 2.31
13:00 Южна Корея - Боливия 1 - 0 1.37 4.35 9.43
13:35 Узбекистан - Уругвай 0 - 3 - - -
22:00 Аржентина - Венецуела 1 - 3 1.31 5.03 10.13
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Фортуна Кьолн - Аален 1 - 1 2.14 3.23 3.31
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Ла Коруня - Алмерия 0 - 0 1.69 3.32 5.58
22:00 Тенерифе - Осасуна 3 - 2 2.79 2.91 2.70
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Ломел - Оуд Хеверле Льовен 0 - 2 2.73 3.33 2.37
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Иксал - Апоел Катамон Йерусалим 1 - 1 3.09 3.23 2.07
15:00 Апоел Назарет Илит - Апоел Рамат Ган 1 - 1 1.70 3.59 3.95
15:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Афула 1 - 1 1.89 3.34 3.40
15:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Марморек 2 - 0 2.48 3.16 2.51
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
22:00 Фин Харпс - Шамрок Роувърс 0 - 1 7.59 4.22 1.41
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Коб Рамблърс - Шелбърн 2 - 1 3.75 3.51 1.86
21:45 Атлон Таун - Лонгфорд Таун 0 - 1 3.15 3.27 2.14
21:45 Голуей ФК - Дрогеда Юнайтед 0 - 1 2.88 3.16 2.34
21:45 Уексфорд Ютс - Брей Уондърърс 2 - 0 14.98 6.66 1.14
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Дънганън Суифтс - Линфийлд 0 - 5 7.29 4.52 1.36
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
19:00 Скалица - Локомотив Кошице 2 - 1 1.35 4.50 6.50
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Дъ Ню Сейнтс - Бала Таун 3 - 1 1.12 7.46 14.32
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Ландидно - Абъристуит Таун 1 - 2 2.78 3.35 2.27
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 МФК Николаев - Ингулец Петрово 0 - 1 2.09 3.25 2.95
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Ваалвийк - Хелмонд Спорт 2 - 1 1.32 5.28 7.32
21:00 Волендам - Камбур 0 - 1 2.30 3.44 2.77
21:00 Ден Бош - Телстар 3 - 4 1.58 4.09 4.88
21:00 ФК Айндховен - Дордрехт 8 - 1 1.92 3.60 3.50
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Партик Тисъл - Инвърнес КТ 1 - 2 2.58 3.16 2.61
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Депортес Киндио - Атлетико Уила 1 - 3 2.27 2.98 3.15
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Гуадалупе - Картахинес 0 - 3 2.49 3.17 2.56
04:00 Кармелита - Ередиано 0 - 3 4.52 3.78 1.62
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
18:30 Ал Вахда Абу Даби - Шабаб Ал-Ахли Дубай** 1 - 1 2.39 3.60 2.37
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Реал Гарсиласо - Бинасионал 0 - 1 1.54 4.02 4.75
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
15:15 Джерба - Есперанс де Тунис** 1 - 1 4.40 3.40 1.67
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
21:00 Ангуила - Ам. Вирджински о-ви 0 - 3 1.80 3.77 3.37
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Антофагаста (Чил) - Флуминензе RJ (Бра) 1 - 2 2.79 2.88 2.58
00:15 Монтевидео Уондърърс (Уру) - Спорт Уанкайо (Пер) 2 - 0 1.39 4.07 8.38
02:30 Рионегро (Кол) - Ориенте Петролеро (Бол) 1 - 1 1.49 3.77 6.77
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Олимпиакос Никозия (Кип) - Докса Катокопия (Кип) 2 - 3 2.45 3.60 2.30
12:00 ГКС Катовице (Пол) - Витковице (Чех) 3 - 1 2.49 3.39 2.38
12:00 Сеница (Слк) - Зноймо (Чех) 3 - 3 2.24 3.99 2.39
14:00 Ботев Пловдив (Бъл) - Локомотив София (Бъл) 1 - 2 1.40 4.20 6.25
14:00 Пирин Благоевград (Бъл) - Беласица Струмица (Мак) 1 - 3 2.20 3.10 2.90
14:30 Пайде Линнамеесконд (Ест) - ХИФК Хелзинки (Фин) 2 - 1 3.51 4.36 1.66
15:00 Опава (Чех) - Збройовка Бърно (Чех) 1 - 3 1.59 4.00 4.33
15:00 Пушкаш Академи (Унг) - Осиек (Хър) 1 - 1 2.63 3.71 2.15
15:30 Нюрнберг (Гер) - Млада Болеслав (Чех) 5 - 1 2.33 3.37 2.64
15:30 Щурм Грац (Авс) - Капфенберг (Авс) 2 - 1 1.40 4.51 5.50
16:00 Бреша (Ита) - Лугано (Швц) 0 - 0 1.84 3.61 3.41
16:00 Киево (Ита) - Грасхопърс (Швц) 0 - 0 - - -
16:00 ЛАСК Линц (Авс) - Аустрия Клагенфурт (Авс) 2 - 0 1.19 6.50 8.06
16:00 Милан (Ита) - Киасо (Швц) отл. - - -
16:00 Од БК (Нор) - Олборг (Дан) 2 - 0 3.81 3.73 1.72
16:00 Рапид Виена (Авс) - Винер Нойщат (Авс) 3 - 0 1.44 4.03 5.81
16:00 Хартберг (Авс) - Хорн (Авс) 2 - 2 1.33 5.00 6.06
16:30 Стал Мелец (Пол) - Краковия Краков (Пол) 0 - 0 3.27 3.36 2.00
16:45 Истра 1961 (Хър) - Горица (Слн) 1 - 0 2.01 3.31 3.27
17:00 Славен (Хър) - Кръшко (Слн) 4 - 0 1.19 5.75 9.50
19:00 Арминия Билефелд (Гер) - Хановер 96 (Гер) 5 - 0 2.93 3.49 2.10
19:15 Волеренга Осло (Нор) - Лилестрьом (Нор) 4 - 4 2.02 3.54 3.15
21:45 Севиля (Исп) - Шалке 04 (Гер) 2 - 0 1.65 3.70 4.55

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане