Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Майнц 05 като гост няма равенство от 11 мача

Магдебург като гост 8 равенства от 12 мача

Атлетико Балеарес като домакин 12 победи от 13 мача

Селта Виго Б като домакин няма равенство от 12 мача

Алавес Б като гост няма победа от 13 мача

Ехеа като гост няма победа от 13 мача

Марбеля като домакин няма загуба от 13 мача

Виляробледо като гост няма победа от 13 мача

Рекреативо Гранада като домакин само 5 вкарани гола в 13 мача - 0.38 на мач

Ливорно като гост няма победа от 12 мача

Унион АрциняноКиампо като домакин няма победа от 13 мача

Рапид Виена като гост 23 вкарани гола в 9 мача - 2.56 на мач

Ред Бул Залцбург като гост няма загуба от 9 мача

Карой като домакин няма победа от 7 мача

Клуб Брюж като домакин няма загуба от 13 мача

КАА Гент като домакин няма загуба от 13 мача

Витоша Бистрица като домакин 8 загуби от 10 мача

Лудогорец Разград няма загуба от 21 мача

Олимпиакос няма загуба от 24 мача

Керкира Корфу 16 загуби от 17 мача

Силкеборг като домакин 8 загуби от 10 мача

Дукагини Клина като гост само загуби от 9 мача

Виктория Роспорт като домакин 5 загуби от 6 мача

Сан Джовани няма победа от 6 мача

Ювенес Догана няма победа от 6 мача

Шахтьор Донецк 16 победи от 18 мача

Шахтьор Донецк като домакин 30 вкарани гола в 9 мача - 3.33 на мач

Аякс 65 вкарани гола в 22 мача - 2.95 на мач

Динамо Загреб като домакин само 2 получени гола в 11 мача - 0.18 на мач

Кринс като гост няма равенство от 11 мача

Селтик 24 победи от 27 мача

Сидни 13 победи от 15 мача

Роял Пари Санта Крус само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач

Антигуа ГФК като гост само победи от 4 мача

Малакатеко само 3 вкарани гола в 8 мача - 0.38 на мач

Нафт Масджед Солейман 12 равенства от 19 мача

Депортес Толима 3 равенства от 4 мача

Кукута Депортиво 3 равенства от 5 мача

Лимон няма победа от 9 мача

Монтерей няма победа от 6 мача

Кафеталерос де Чиапас само загуби от 4 мача

Окланд Сити няма загуба от 14 мача

Стад Тунизиен Тунис като домакин само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Есперанс де Тунис 13 победи от 15 мача

Кайруан няма равенство от 15 мача

Лобос УПНФМ Тегусигалпа няма победа от 8 мача

Депортес Ла Серена само загуби от 4 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
Nova Sport
Витоша Бистрица - Берое
12:00 на живо
Sport  Plus HD
Осасуна - Гранада
13:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Лацио
13:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Царско Село София 14:15 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Атлетик Билбао
15:00 на живо
MAX Sport 1
Витес - ПСВ Айндховен
15:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Уотфорд 16:00 на живо
MAX Sport 3
Аталанта - Сасуоло
16:00 на живо
MAX Sport 2
Верона - Каляри
16:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Аугсбург 16:30 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Лудогорец Разград 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Еспаньол
17:00 на живо
MAX Sport 1
Хераклес - Аякс
17:45 на живо
Ring.BG
Рен - Ним
18:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Евертън
18:30 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Майнц 05
19:00 на живо
MAX Sport 3
Рома - Лече
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Севиля
19:30 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Норич
21:00 на запис
MAX Sport 3
Интер - Сампдория
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Виляреал 22:00 на живо
Ring.BG
Пари Сен Жермен - Бордо
22:00 на живо

Мачове за неделя, 23 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Манчестър Юнайтед - Уотфорд 3 - 0 1.59 4.00 6.18
16:00 Уулвърхямптън - Норич 3 - 0 1.52 4.22 6.90
18:30 Арсенал - Евертън 3 - 2 2.02 3.64 3.72
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Аугсбург 2 - 0 1.47 4.60 6.47
19:00 Волфсбург - Майнц 05 4 - 0 1.83 3.76 4.19
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Хановер 96 1 - 0 1.87 3.56 3.97
14:30 Зандхаузен - Карлсруе 0 - 2 1.94 3.42 3.88
14:30 Нюрнберг - Дармщат 98 1 - 2 1.96 3.30 3.95
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Мюнхен 1860 - Магдебург 1 - 1 2.28 3.21 3.05
15:00 Халешер - Унтерхахинг 3 - 5 2.26 3.33 2.99
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Осасуна - Гранада 0 - 3 1.92 3.37 4.24
15:00 Алавес - Атлетик Билбао 2 - 1 2.96 2.91 2.69
17:00 Валядолид - Еспаньол 2 - 1 2.63 2.96 3.02
19:30 Хетафе - Севиля 0 - 3 2.49 3.02 3.19
22:00 Атлетико Мадрид - Виляреал 3 - 1 1.67 3.74 5.55
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Луго - Реал Овиедо 1 - 0 3.33 2.98 2.33
17:00 Сарагоса - Депортиво Ла Коруня 3 - 1 1.69 3.46 5.49
19:15 Естремадура - Мирандес 3 - 2 2.37 2.87 3.40
19:15 Малага - Расинг Сантандер 2 - 0 1.62 3.41 6.53
22:00 Райо Валекано - Уеска 2 - 0 2.37 2.91 3.34
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Мелия - Лангрео 2 - 0 1.92 3.01 4.04
12:30 Хетафе Б - Райо Махадаонда 3 - 0 2.90 2.98 2.38
13:00 Атлетико Балеарес - Расинг Ферол 1 - 0 1.75 3.34 4.42
13:00 Атлетико Мадрид Б - Понтеведра 1 - 1 1.83 3.27 4.04
13:00 Лас Росас - Пеня Депортива 1 - 1 2.19 3.24 2.99
13:00 Селта Виго Б - Лас Палмас Атлетико 1 - 0 1.72 3.45 4.38
18:00 Марино де Луанко - Интернасионал де Мадрид 0 - 0 2.20 3.14 3.07
18:00 Реал Мадрид Кастиля - СС Рейес 2 - 0 1.38 4.20 7.04
19:00 Ибиса - Спортинг Хихон Б 1 - 0 1.58 3.54 5.08
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Бургос - Туделано 3 - 0 1.61 3.58 4.92
18:00 Баракалдо - Алавес Б 1 - 1 2.21 2.97 3.21
18:00 Гихуело - Културал Леонеса 3 - 1 2.85 2.91 2.47
18:00 Исара - Калахора 1 - 1 2.50 2.98 2.74
18:00 Реал Унион - Аморебиета 0 - 1 2.30 3.04 2.98
18:00 УД Логронес - Осасуна Б 2 - 1 1.59 3.46 5.46
18:00 Унионистас де Саламанка - Саламанка КФ УДС 1 - 1 2.51 3.11 2.62
19:00 Реал Сосиедад Б - Валядолид Б 1 - 1 1.95 3.16 3.72
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Бадалона 0 - 0 2.18 2.84 3.42
13:00 Ебро - Виляреал Б 2 - 1 3.05 2.82 2.39
13:00 Лагостера - Ориуела 1 - 1 1.93 3.09 3.84
13:00 ФК Андора - Атлетико Леванте 0 - 1 2.12 3.06 3.35
18:00 Кастейон - Химнастик де Тарагона 3 - 2 1.95 2.91 4.17
18:00 Лейда Еспортиу - Ехеа 2 - 0 1.79 3.15 4.46
18:00 Олот - Сабадел 1 - 1 2.71 2.57 2.93
19:00 Корнеля - Прат 0 - 0 1.73 3.16 4.88
19:00 Ла Нусия - Еспаньол Б 2 - 0 2.51 2.89 2.82
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Кадис Б - Кордоба 1 - 1 2.79 2.73 2.66
12:30 Севиля Атлетико - Сан Фернандо 1 - 0 2.22 3.02 3.12
18:00 Алхесирас - Картахена 1 - 1 3.01 2.91 2.36
18:00 Марбеля - Линенсе 0 - 0 1.67 3.28 5.09
18:00 Реал Мурсия - УКАМ Мурсия 3 - 1 2.29 2.88 3.18
18:00 Рекреативо де Уелва - Атлетико Санлукеньо 2 - 0 2.02 2.86 3.90
18:30 Йеклано Депортиво - Виляробледо 1 - 0 1.62 3.48 5.08
19:00 Рекреативо Гранада - Дон Бенито 1 - 0 2.20 3.02 3.21
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Дженоа - Лацио 2 - 3 4.90 3.83 1.70
16:00 Аталанта - Сасуоло отл. 1.33 5.58 7.85
16:00 Верона - Каляри отл. 1.96 3.39 3.97
16:00 Торино - Парма отл. 2.16 3.32 3.50
19:00 Рома - Лече 4 - 0 1.27 6.14 9.54
21:45 Интер - Сампдория отл. 1.32 5.08 10.02
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Порденоне - Киево 0 - 1 2.37 2.95 3.25
16:00 Салернитана - Ливорно 1 - 0 1.86 3.24 4.49
22:00 Кротоне - Пескара 4 - 1 1.61 3.58 5.83
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Олбия - Пистоезе 1 - 0 2.80 2.89 2.53
16:00 Понтедера - Алесандрия 0 - 1 2.07 3.12 3.30
16:00 Ювентус Б - Пианезе 1 - 0 1.98 3.16 3.54
18:30 Джиана Ерминио - Комо отл. 2.96 2.90 2.37
18:30 Леко - Аурора Про Патрия отл. 2.48 2.99 2.73
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Губио - Реджо Аудаче 0 - 0 3.77 3.06 1.96
16:00 Пиаченца - Самбенедетезе отл. 2.10 3.02 3.28
16:00 Равена - Триестина 0 - 1 3.01 2.99 2.28
16:00 Унион АрциняноКиампо - Падуа отл. 3.45 2.97 2.10
16:00 ФералпиСало - Карпи отл. 2.98 2.91 2.36
16:00 Чезена - Виченца Виртус 1 - 3 3.41 2.98 2.09
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Витербезе - Потенца 1 - 3 2.88 2.92 2.43
16:00 Кавезе 1919 - Бари 1 - 1 4.91 3.32 1.67
16:00 Катания - Тернана 0 - 0 3.03 2.86 2.35
16:00 Монополи 1966 - Сикула Леонцио 0 - 1 1.53 3.57 5.90
16:00 Реджина - Паганезе 3 - 0 1.39 3.97 7.76
18:30 Казертана - Вибонезе 1 - 2 2.19 2.98 3.22
18:30 Пичерно - Бишелие 1913 1 - 0 2.03 2.96 3.66
18:30 Ренде 1968 - Авелино 0 - 1 3.52 2.95 2.07
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Реймс 1 - 1 2.33 2.99 3.38
18:00 Рен - Ним 2 - 1 1.61 3.57 6.23
22:00 Пари Сен Жермен - Бордо 4 - 3 1.12 8.98 19.76
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 ЛАСК Линц - Санкт Пьолтен 4 - 1 1.24 5.62 11.12
15:30 Хартберг - Рапид Виена 2 - 2 5.12 4.48 1.53
18:00 Аустрия Виена - Ред Бул Залцбург 2 - 2 5.20 4.52 1.52
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Грацер АК - Флоридсдорфер АК 1 - 2 1.95 3.48 3.43
13:30 Вакер Инсбрук - Форвартс Щайр 1 - 1 1.88 3.63 3.53
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сабах Баку - Сабаил Баку 0 - 0 1.81 3.32 3.88
16:00 Карабах Агдам - Сумгаит 1 - 0 1.27 5.05 7.93
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Сант Жулия - Интер Клуб Ескалдес 0 - 1 2.94 3.10 2.12
15:00 УЕ Санта Колома - ФК Санта Колома 1 - 4 - - -
17:00 Карой - Ордино 1 - 2 - - -
19:00 Атлетик Клуб Ескалдес - УЕ Енгордани отл. 5.03 3.54 1.61
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - Шарлероа 1 - 0 1.53 4.00 6.53
19:00 Андерлехт - Ойпен 6 - 1 1.49 4.10 6.91
21:00 КАА Гент - Сент Трюиден 4 - 1 1.32 5.20 8.90
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Беершот - Ломел 2 - 1 1.45 3.89 6.78
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Слобода Тузла - Младост Добой Какан 0 - 0 1.82 3.26 4.03
15:30 Челик Зеница - Жрински Мостар 0 - 2 3.87 3.10 1.89
18:30 Широки Брег - Борац Баня Лука 2 - 2 2.03 3.01 3.47
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:00 Витоша Бистрица - Берое 1 - 2 4.89 3.64 1.62
14:15 Локомотив Пловдив - Царско Село София 4 - 0 1.35 4.36 7.67
16:30 Етър Велико Търново - Лудогорец Разград 1 - 1 8.68 4.66 1.29
Грузия - Суперкупа Грузия - Суперкупа Рез. 1 X 2
15:00 Динамо Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 0 - 1 2.40 3.20 2.70
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Панайтоликос - Паниониос Атина 1 - 0 1.80 3.40 4.39
17:15 Атромитос - Ксанти 1 - 0 1.92 3.07 4.51
17:15 Волос - Лариса 0 - 0 2.72 3.05 2.67
19:30 АЕК Атина - ОФИ Крит 3 - 0 1.43 3.99 8.08
19:30 ПАОК - Олимпиакос 0 - 1 2.14 3.14 3.41
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Панахайки - Ерготелис 2 - 0 2.49 3.02 2.69
14:00 Аполон Лариса - ПАЕ Ханя 0 - 1 2.79 3.17 2.25
15:00 Аполон Смирни - Керкира Корфу 2 - 1 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егалео - Трикала 1 - 0 2.86 2.92 2.38
15:00 Каламата - Кавала 0 - 1 1.91 3.22 3.65
15:00 Теспротос Игуменица - Верия 2 - 4 2.62 3.02 2.54
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Нордселанд - Сьондерийске 2 - 1 1.71 3.85 4.56
15:00 Лингби - Есберг 2 - 0 2.43 3.43 2.82
15:00 Рандерс - Одензе 0 - 0 2.27 3.38 3.06
17:00 Силкеборг - ФК Копенхаген 1 - 1 5.16 4.11 1.60
19:00 Олборг - Брьондби 3 - 2 2.09 3.51 3.35
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - Бней Йехуда 0 - 1 2.96 3.02 2.31
20:15 Апоел Беер Шева - Апоел Кфар Саба 3 - 1 1.41 3.91 7.31
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
14:00 Акранес - Лейкнир Фаскрудсфирди 3 - 0 1.10 8.04 15.56
15:00 Кефлавик - Викингур Рейкявик 0 - 2 6.23 4.80 1.35
16:00 Вестри - Викингур Олафсвик 3 - 0 2.98 3.79 1.99
17:15 Филкир Рейкявик - Магни Гренивик 8 - 1 1.04 10.63 23.68
18:00 Гриндавик - Тор Акурейри 0 - 5 1.62 3.91 4.31
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Етникос Ахна - Анортозис 5 - 0 9.85 4.77 1.26
16:00 Пафос - Апоел Никозия 2 - 0 5.91 3.69 1.51
18:00 АЕК Ларнака - Неа Саламина 0 - 0 1.43 4.14 5.90
18:00 Олимпиакос Никозия - АЕЛ Лимасол 1 - 1 2.51 3.00 2.70
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Балкани Суха река - Феризай 3 - 0 1.34 4.76 6.35
14:00 Гниляне - Фламуртари Прищина 2 - 0 1.55 4.00 4.64
14:00 Трепча 89 Митровица - Дукагини Клина 2 - 1 1.38 4.20 6.85
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Блу Бойс Мюхленбах 2 - 1 - - -
17:00 Мондорф-ле-Бен - Диферданж 1 - 2 - - -
17:00 Расинг ФК Унион - Жюнес Еш 1 - 1 2.09 3.76 2.76
17:00 Роданж 91 - Етцела Етелбрюк 1 - 2 2.50 3.80 2.26
17:00 Ф91 Дюделанж - Юнион Титус Петанж 4 - 2 - - -
17:00 Фола Еш - УНА Щрасен 2 - 1 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Висла Плоцк - Заглембие Любин 1 - 1 2.93 3.17 2.42
16:00 Висла Краков - Корона Келце 2 - 0 1.84 3.44 4.24
18:30 Лех Познан - Лехия Гданск 2 - 0 1.72 3.68 4.59
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Морейрензе - Санта Клара 2 - 1 2.38 2.99 3.23
17:00 Пасош Ферейра - Фамаликао 2 - 1 2.90 3.08 2.51
19:30 Спортинг Лисабон - Боавища 2 - 0 1.58 3.70 5.98
22:00 Спортинг Брага - Витория Сетубал 3 - 1 1.30 5.02 10.33
22:30 Порто - Портимонензе 1 - 0 1.17 6.82 15.68
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академико Визеу - Бенфика Б 1 - 1 2.07 3.21 3.36
17:00 Кова Да Пиедаде - Варзин 1 - 2 2.59 2.98 2.72
17:00 Мафра - Пенафиел 1 - 0 1.90 3.26 3.81
18:00 Насионал Мадейра - Академика Коимбра 1 - 0 1.96 3.03 3.93
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:30 Астра Гюргево - Сепси Сфънту Георге 2 - 2 2.36 2.85 3.33
16:30 Виторул Констанца - Академика Клинчени 0 - 0 1.30 5.17 8.57
16:30 Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ 1 - 0 1.72 3.53 4.71
20:00 Университатя Крайова - Клуж 0 - 2 2.64 2.96 2.78
Русия - Други Русия - Други Рез. 1 X 2
12:45 Енисей Красноярск - Факел Воронеж** 0 - 0 2.34 3.36 2.72
18:15 КАМАЗ Челни - ФК Химки 0 - 1 3.82 3.68 1.81
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Сан Джовани 2 - 1 - - -
16:00 Пенароса - Фиорентино 7 - 3 - - -
16:00 Фаетано - Ювенес Догана 3 - 1 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Македония Гьорче Петров - Академия Пандев 1 - 0 2.12 3.05 3.29
15:00 Работнички Скопие - Шкупи Скопие 2 - 1 2.22 3.10 3.05
15:00 Ренова Джепчище - Струга Трим-Лум 2 - 0 2.00 3.13 3.56
15:00 Силекс Кратово - Шкендия 79 Тетово 0 - 0 2.80 3.18 2.33
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Сеница - Спартак Търнава 2 - 0 4.64 3.40 1.67
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Браво Любляна - Табор Сежана 2 - 1 1.99 3.27 3.32
17:00 Домжале - Мура 1 - 2 1.99 3.49 3.18
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йени Малатияспор - Анталияспор 1 - 2 2.13 3.41 3.25
15:00 Генчлербирлиги - Анкарагуджу 1 - 0 1.74 3.69 4.44
18:00 Фенербахче - Галатасарай 1 - 3 2.00 3.40 3.65
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гиресунспор - Балъкесирспор 0 - 3 1.27 4.77 9.59
15:30 Алтай Измир - Аданаспор 3 - 1 1.49 3.83 6.05
18:00 Истанбулспор - Болуспор 0 - 0 1.54 3.70 5.53
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - Колос Ковалевка 1 - 2 1.58 3.86 4.68
14:00 Карпати Лвов - Днипро-1 1 - 1 2.98 3.05 2.28
17:00 Шахтьор Донецк - Десна Чернигов 1 - 0 1.17 6.27 12.64
19:30 Олимпик Донецк - ФК Лвов 0 - 1 1.99 3.26 3.41
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Утрехт - Твенте 2 - 1 1.42 4.51 7.15
15:30 АЗ Алкмаар - Цволе 2 - 0 1.32 5.33 8.82
15:30 Витес - ПСВ Айндховен 1 - 2 3.33 3.60 2.08
17:45 Хераклес - Аякс 1 - 0 7.42 5.20 1.36
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Интер Запрешич 3 - 2 1.11 7.49 20.74
18:30 Истра 1961 - Славен 1 - 1 2.48 3.09 2.76
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Титоград Подгорица - Рудар Плевля 1 - 3 1.85 3.23 3.85
18:00 Будучност Подгорица - Ком Подгорица 2 - 0 1.16 5.89 12.34
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Карвина - Теплице 3 - 0 2.07 3.31 3.41
15:30 Фастав Злин - Чешке Будьовице 2 - 3 2.33 3.25 2.94
18:00 Сигма Оломоуц - Спарта Прага 1 - 0 3.84 3.34 1.94
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Сервет 2 - 2 1.91 3.68 3.62
17:00 Лугано - Сион 0 - 0 1.96 3.27 3.94
17:00 Санкт Гален - Йънг Бойс 3 - 3 2.71 3.60 2.35
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аарау - Кринс 4 - 4 1.84 3.77 3.49
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
13:30 АИК Стокхолм - Йонкьопинг Содра 2 - 2 1.49 3.88 5.98
13:30 Калмар - Йоргрите 3 - 0 1.63 3.67 4.88
15:30 Карлскруна - АФК Ескилстюна 1 - 1 4.39 3.81 1.67
15:30 Норкьопинг - Халмстад 1 - 0 1.46 4.26 5.85
15:30 Твоокерш - Фалкенберг 1 - 3 6.18 4.54 1.42
17:30 Ескилсмине - Йостерсунд 0 - 5 7.83 4.53 1.35
17:30 Хакен - ГАИС Гьотеборг 3 - 0 1.25 5.28 9.90
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Сейнт Джонстън - Рейнджърс 2 - 2 7.81 4.63 1.38
17:00 Селтик - Килмарнък 3 - 1 1.16 6.75 17.01
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:00 Сентръл Коуст Маринърс - Сидни 0 - 3 4.53 3.98 1.66
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Дешпортиво да Уила - Спортинг де Кабинда 0 - 0 - - -
16:00 Куандо Кубанго - Бравош де Макиш 0 - 3 - - -
16:00 Рекреативо да Каала - Примейро де Агосто 1 - 0 - - -
17:00 Прогресо до Шамбизанга - Уилиет Бенгела 3 - 2 - - -
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:40 Индепендиенте - Химнасия Ла Плата 0 - 1 2.03 3.23 3.68
02:45 Нюелс Олд Бойс Росарио - Колон Санта Фе 4 - 0 1.61 3.62 5.57
02:50 Атлетико Тукуман - Ланус 2 - 2 3.65 3.29 2.00
22:35 Арсенал Саранди - Велес Сарсфийлд 0 - 4 2.68 3.04 2.66
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:00 Агропекуарио Аргентино - Естудиантес Буенос Айрес 0 - 1 2.01 3.00 3.71
02:00 Депортиво Морон - Алварадо Мар дел Плата 1 - 0 - - -
02:35 Атланта Буенос Айрес - Феро Карил Оесте 2 - 1 - - -
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
00:00 Институто Кордоба - Депортиво Риестра 0 - 0 2.05 2.96 3.73
00:35 Ол Бойс Буенос Айрес - Тигре Виктория 2 - 1 3.23 2.95 2.24
22:00 Клуб Алмагро - Вия Далмине 0 - 0 2.56 2.72 2.96
23:30 Килмес Буенос Айрес - Химнасия Мендоса 2 - 2 2.32 2.79 3.23
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Насионал Потоси - Аурора Кочабамба 2 - 1 1.42 4.27 5.86
21:00 Роял Пари Санта Крус - Блуминг Санта Крус 2 - 3 2.16 3.45 2.81
23:15 Хорхе Вилстерман - Олуейс Реди Ла Пас 2 - 0 1.55 3.99 4.66
Бурунди - Висша Лига Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Рукинзо - Олимпик Стар 1 - 2 - - -
15:00 Бумамуру - ЛЛБ Спорт 4 Африка 2 - 0 - - -
15:00 Егъл Ноар - Интер Стар 1 - 1 - - -
15:00 Нгози Сити - Бужумбура Сити 1 - 2 - - -
16:00 Лес Лиерес - Ле Месажер Нгози 0 - 2 - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Депортиво Ла Гуайра - Португеза Акаригуа 2 - 0 1.62 3.39 5.21
22:00 Трухилянос Валера - Каракас 0 - 0 3.03 3.00 2.27
23:00 Минерос де Гуаяна - Атлетико Венецуела 0 - 1 1.99 2.96 3.76
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Кселаху - Истапа 0 - 0 1.81 3.38 3.87
03:00 Депортиво Михко - Антигуа ГФК 1 - 1 2.80 3.22 2.26
19:00 Санарате - Кобан Империал 2 - 1 2.02 3.23 3.29
20:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Малакатеко 1 - 0 1.91 3.19 3.65
21:00 Сикинала - Комуникасионес 1 - 2 2.66 3.29 2.34
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:45 ЛДУ Кито - Индепендиенте дел Вале 2 - 3 1.90 3.30 3.59
03:00 Универсидад Католика Кито - Оренсе Мачала 4 - 0 1.44 4.16 5.91
20:30 Мушук Руна - Ел Национал Кито 1 - 1 2.89 3.22 2.25
23:00 Емелек Гуаякил - Гуаякил Сити 1 - 2 1.43 3.86 6.59
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Чалатенанго - Индепендиенте Сан Висенте 0 - 0 2.01 3.33 3.22
03:00 Алианса Сан Салвадор - Агила Сан Мигел 1 - 0 1.86 3.19 3.83
03:00 Сонсонате - Мунисипал Лименьо 0 - 3 2.42 2.92 2.83
03:15 Исидро Метапан - ФАС Санта Ана 0 - 1 2.31 3.01 2.93
23:30 Ел Венседор Санта Елена - Санта Текла 1 - 1 2.23 3.12 2.94
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 НАПСА Старс - ЗЕСКО Юнайтед 2 - 1 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 ТРАУ Имфал - Ийст Бенгал Калкута 2 - 4 3.00 2.99 2.29
15:30 Ченай Сити - Айзол 1 - 1 2.01 3.16 3.42
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Одиша - Керала Бластърс 4 - 4 2.02 3.45 3.22
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шахр Ходро Машхад - Нафт Масджед Солейман 2 - 1 1.95 2.91 3.99
14:45 Сепахан Исфахан - Персеполис Техеран 0 - 3 2.32 2.79 3.25
17:00 Естеглал Техеран - Зоб Ахан Исфахан 2 - 1 1.61 3.19 5.77
Камерун - Елит Едно Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
14:00 Единг Спорт - Стад Ренар де Мелонг 0 - 0 - - -
14:00 Канон Яунде - Фову Клуб де Бахам 1 - 4 - - -
14:00 Пантере ду Нде - Драгон Клуб де Яунде 1 - 2 - - -
16:00 Бамбутос - АПЕЖЕС Академи 1 - 1 - - -
16:00 Йънг Спортс Академи - Авион ду Нкам 1 - 0 - - -
16:00 Коломбе ду Джа ет Лобо - УМС де Лоум 0 - 1 - - -
16:00 Котон Спорт де Гаруа - Унион Дуала 0 - 2 - - -
16:00 Тонере Яунде - ПВД Баменда 0 - 1 - - -
16:00 Фютчю - Фортуна Мфоу 1 - 0 - - -
Кения - Премиер Лига Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:15 Зоо Керичо - Гор Махия 2 - 3 - - -
14:00 Какамега Хоумбойз - Чемелил Шугър 6 - 0 - - -
14:00 Тъскер - Уазито 1 - 1 - - -
14:00 Улинзи Старс - Кисуму Ол Старс 3 - 2 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:20 Индепендиенте Меделин - Атлетико Насионал 1 - 3 2.84 3.12 2.40
16:30 Депортес Толима - Хуниор Баранкиля 0 - 0 2.32 2.97 3.10
22:15 Ла Екуидад Богота - Кукута Депортиво 4 - 1 1.71 3.21 5.03
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 АС Вита Клуб - ДК Мотема Пембе 1 - 1 - - -
16:30 Лубумбаши Спорт - ТП Мазембе 1 - 2 - - -
16:30 Нюки - Ренесанс ду Конго 1 - 3 - - -
16:30 Рейнджърс Киншаса - Букаву Дава 1 - 0 - - -
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Гуадалупе - Картахинес 0 - 0 2.14 3.24 3.16
02:00 ЛД Алахуеленсе - Хикарал 1 - 0 1.52 3.83 5.57
03:30 Сан Карлос - Мунисипал Гресия 1 - 0 1.82 3.57 3.63
04:00 Депортиво Саприса - Универсидад де Коста Рика 3 - 1 1.53 3.91 5.50
23:00 Лимон - Сантос де Гуапилес 3 - 0 2.21 3.33 2.86
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 СО де л'Арми - Исия Вази 2 - 1 - - -
20:00 АСЕК Мимозас - Старс Олимпик д'Абобо 4 - 1 - - -
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
17:10 Ал Ярмук Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 3 - 2 3.00 3.32 2.12
Мавритания - Лига 1 Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 Нуадибу - Каеди 0 - 0 - - -
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Рапиде Оуед Зем - РСБ Беркан 0 - 0 2.99 2.69 2.50
20:00 ХУСА Агадир - Олимпик Курибга 1 - 2 1.70 3.09 5.19
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Леон - Некакса Агуаскалиентес 2 - 1 1.59 3.97 5.16
03:00 Крус Асул - Тигрес УАНЛ Монтерей 2 - 1 2.23 3.14 3.18
05:00 Монтерей - Америка Мексико 0 - 1 1.99 3.47 3.51
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Монаркас Морелия 1 - 2 2.00 3.45 3.41
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Венадос - Дорадос де Синалоа 4 - 3 2.61 3.09 2.52
03:00 Кафеталерос де Чиапас - Селая 0 - 1 2.17 3.18 3.05
05:00 Симаронес де Сонора - Атланте Канкун 0 - 0 2.46 3.05 2.70
Нигерия - НПФЛ Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
16:30 Адамава Юнайтед - Ифеани Уба 2 - 1 - - -
17:00 Аква Юнайтед - Варри Уулвс 1 - 1 - - -
17:00 Джигава Голдън Старс - Викки Туристс 2 - 1 - - -
17:00 Катсина Юнайтед - Абиа Уориърс 1 - 0 - - -
17:00 Лоби Старс - Плато Юнайтед 0 - 0 - - -
17:00 МФМ Лагос - Хартланд 0 - 0 - - -
17:00 Насарава Юнайтед - Ениймба 2 - 0 - - -
17:00 Ривърс Юнайтед - Кано Пиларс 2 - 1 - - -
17:00 Съншайн Старс - Енугу Рейнджърс 0 - 0 - - -
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Тасман Юнайтед - Окланд Сити 2 - 1 6.87 5.37 1.29
05:00 Кентърбъри Юнайтед - Тим Уелингтън 1 - 2 5.02 4.51 1.49
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:45 Олимпия Асунсион - Серо Портеньо 1 - 1 1.66 3.69 4.34
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Университарио де Депортес - Универсидад Сезар Валехо 0 - 2 1.58 3.97 4.68
20:00 Карлос А. Манучи - Академия Кантолао 0 - 1 1.69 3.60 4.32
22:30 Аякучо - Алианса Лима 2 - 0 2.64 3.31 2.37
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сукотай - Ратчабури 1 - 2 2.00 3.62 3.10
13:00 Трат - Полис Теро 1 - 3 1.82 3.62 3.59
14:00 Муангтонг Юнайтед - Банкок Юнайтед 1 - 2 2.77 3.34 2.27
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Солиман - Бизертин Бизерта 2 - 0 2.08 2.94 3.60
15:00 Стад Тунизиен Тунис - Монастир 0 - 4 2.31 2.87 3.13
15:00 Хамам-Лиф - Есперанс де Тунис 0 - 1 4.87 3.36 1.67
17:00 Сфаксиен Сфакс - Кайруан 2 - 1 1.38 4.06 7.52
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Насионал Монтевидео - Серо Ларго Мело 2 - 2 1.59 3.66 5.13
22:00 Данубио Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 0 - 1 2.30 3.14 2.85
22:00 Ливърпул Монтевидео - Депортиво Малдонадо 1 - 1 1.59 3.55 5.56
22:00 Прогресо Монтевидео - Пласа Колония 2 - 2 1.80 3.33 4.07
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Еспаня - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 5 - 0 1.82 3.28 3.89
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Вида Ла Сейба 1 - 1 2.22 3.28 2.86
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Евертън Виня дел Мар - Унион Ла Калера 0 - 1 2.03 3.23 3.63
17:00 Депортес Ла Серена - Сантяго Уондърърс 3 - 0 2.62 3.07 2.64
22:30 Универсидад де Чили - Кокимбо Унидо 1 - 1 1.55 3.82 5.60
Япония - Джей1 Лига Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
06:00 Шимизу Ес-Пулс - Токио 1 - 3 3.08 3.43 2.21
07:00 Йокохама Ф-Маринос - Гамба Осака 1 - 2 1.68 4.10 4.28
07:00 Санфрече Хирошима - Кашима Антлърс 3 - 0 2.34 3.24 2.98
09:00 Висел Кобе - Йокохама ФК 1 - 1 1.66 3.95 4.60
Япония - Джей2 Лига Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
06:30 Гираванц Китакюшу - Ависпа Фукуока 0 - 1 2.29 3.08 3.14
07:00 В-Варен Нагазаки - Точиги СК 1 - 0 2.17 3.11 3.26
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Рюкю 1 - 0 2.22 3.33 2.93
07:00 Джубило Ивата - Монтедио Ямагата 2 - 0 2.65 3.03 2.67
07:00 Мачида Зелвия - Вентфорет Кофу 0 - 0 4.18 3.10 1.90
07:00 Мито Холихок - Омия Ардижа 1 - 2 2.67 3.00 2.60
07:00 Ренофа Ямагучи - Киото Санга 1 - 0 2.95 3.33 2.21
07:00 Теспакусатсу Гунма - Албирекс Ниигата 0 - 3 2.85 3.04 2.49
07:00 Токушима Вортис - Токио Верди 3 - 0 1.76 3.36 4.49
07:00 Фагиано Окаяма - Звейген Канадзава 1 - 0 2.46 3.02 2.86
09:00 Ехиме ФК - Мацумото Ямага 1 - 2 2.70 2.98 2.61
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
02:00 Хюстън Динамо (Сащ) - Кълъмбъс Крю (Сащ) 1 - 4 2.50 3.60 2.38
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
00:30 Ванкувър Уайткепс (Сащ) - Минесота Юнайтед (Сащ) 2 - 1 3.30 3.70 1.83
01:00 Лос Анджелис Галакси (Сащ) - Чикаго Файър (Сащ) 1 - 1 1.80 3.80 3.30
03:00 Портланд Тимбърс (Сащ) - Ню Инглънд Революшън (Сащ) 1 - 3 2.10 3.50 2.80
14:00 Вендсисел (Дан) - Брабранд (Дан) 3 - 0 1.57 3.73 4.74
14:00 Номе Калю (Ест) - Метта ЛУ Рига (Лат) 1 - 1 1.25 5.60 7.48
15:30 Йостерс (Шве) - Линкьопинг Сити (Шве) 4 - 0 2.25 3.74 2.48
16:00 Арсенал Тула (Рус) - Астана (Каз) 1 - 1 - - -
16:00 Волеренга Осло (Нор) - ФК Краснодар-2 (Рус) 3 - 2 - - -
17:00 ФК Краснодар (Рус) - ФК Ростов (Рус) 0 - 1 2.24 3.47 2.81
19:00 Викинг Ставангер (Нор) - Стабек (Нор) 1 - 3 1.95 3.70 3.40

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане