Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Понтеведра като домакин няма загуба от 15 мача

Депортиво Фабрил като гост няма победа от 14 мача

Мирандес като домакин няма загуба от 14 мача

Кастейон като гост няма победа от 15 мача

УКАМ Мурсия като домакин няма равенство от 14 мача

Вияновенсе като гост няма победа от 14 мача

Виртус Верона като домакин няма равенство от 15 мача

Имолезе като домакин няма загуба от 15 мача

Порденоне като гост няма загуба от 15 мача

Самбенедетезе като гост 10 равенства от 15 мача

Паганезе като домакин няма победа от 14 мача

ФК Тюмен като гост няма победа от 13 мача

Интер Братислава като гост 8 загуби от 9 мача

Атлетико Насионал 6 равенства от 9 мача

Индепендиенте Меделин като домакин 4 равенства от 5 мача

Сол де Америка няма равенство от 11 мача

Спортинг Кристал само победи от 5 мача

Спорт Бойс нито един вкаран гол в 5 мача

Рюкю само победи от 4 мача

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
MAX Sport 4
Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити 01:30 на живо
BNT3
Уелс - Словакия
16:00 на живо
BNT3
Унгария - Хърватска
19:00 на живо
BNT3
Холандия - Германия
21:45 на живо
MAX Sport 4
Ню Инглънд Революшън - Синсинати 22:00 на живо

Мачове за неделя, 24 март, 2019 Подреждане по час

Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. C Рез. 1 X 2
21:45 Северна Ирландия - Беларус 2 - 1 1.74 3.43 5.03
21:45 Холандия - Германия 2 - 3 2.40 3.39 2.78
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. E Рез. 1 X 2
16:00 Уелс - Словакия 1 - 0 2.12 3.24 3.55
19:00 Унгария - Хърватска 2 - 1 4.70 3.64 1.75
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. G Рез. 1 X 2
19:00 Израел - Австрия 4 - 2 3.19 3.24 2.22
21:45 Полша - Латвия 2 - 0 1.10 9.49 21.42
21:45 Словения - Северна Македония 1 - 1 1.66 3.77 5.17
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. I Рез. 1 X 2
16:00 Казахстан - Русия 0 - 4 4.63 3.45 1.81
19:00 Сан Марино - Шотландия 0 - 2 34.09 16.21 1.03
21:45 Кипър - Белгия 0 - 2 15.71 7.44 1.16
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:00 Зимбабве - Република Конго 2 - 0 1.69 3.52 4.63
15:00 Конго ДР - Либерия 1 - 0 1.47 4.01 6.18
16:00 Центр. Африканска р-ка - Гвинея 0 - 0 3.32 3.03 2.16
17:00 Бенин - Того 2 - 1 2.03 3.27 3.40
17:00 Кабо Верде - Лесото 0 - 0 1.54 3.60 6.07
17:00 Танзания - Уганда 3 - 0 2.37 3.28 2.72
19:00 Либия - Южна Африка 1 - 2 2.80 3.08 2.47
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
05:00 Фиджи - Мавриций 1 - 0 3.16 3.40 2.09
12:00 Тайван - Соломонови острови 0 - 1 1.52 4.11 5.54
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кайзерслаутерн - Оснабрюк 1 - 3 2.51 3.08 2.82
15:00 Шпортфройнде Лоте - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 1 2.99 3.07 2.38
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Нумансия 4 - 0 2.50 2.92 3.06
17:00 Химнастик де Тарагона - Малага 0 - 1 3.47 2.82 2.34
19:00 Кадис - Кордоба 1 - 1 1.55 3.65 6.51
21:00 Гранада - Лас Палмас 1 - 1 1.84 3.16 4.71
21:00 Естремадура - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
21:45 Спортинг Хихон - Реал Овиедо 1 - 0 2.21 2.86 3.70
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Валядолид Б - Унион Адарве 2 - 1 1.70 3.23 4.88
13:00 Навалкарнеро - Интернасионал де Мадрид 1 - 5 2.58 2.84 2.77
14:00 Лас Палмас Атлетико - Салмантино 0 - 0 2.58 2.68 2.94
18:00 Корухо - СС Рейес 2 - 2 2.00 3.07 3.59
18:00 Понтеведра - Гихуело 2 - 1 1.89 2.98 4.20
18:00 Рапидо де Боусас - Депортиво Фабрил 2 - 1 2.24 2.88 3.20
18:30 Реал Мадрид Кастиля - Понферадина 0 - 0 2.20 2.95 3.25
19:00 Атлетико Мадрид Б - Бургос 0 - 1 1.81 3.11 4.39
19:00 Културал Леонеса - Селта Виго Б 3 - 1 1.43 3.81 6.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо Б - Герника Клуб 0 - 0 2.13 2.85 3.45
18:00 Баракалдо - Спортинг Хихон Б 0 - 1 1.88 3.05 4.05
18:00 Исара - Атлетик Билбао Б 0 - 0 2.85 2.97 2.37
18:00 Мирандес - Химнастика де Торелавега 1 - 0 1.42 3.76 7.26
18:00 Расинг Сантандер - Реал Унион 0 - 0 1.33 4.24 7.99
18:00 УД Логронес - Лейоа 0 - 0 1.47 3.51 6.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Ехеа 2 - 1 1.89 2.93 4.22
13:00 Виляреал Б - Онтиниент 0 - 0 1.35 4.12 7.70
13:00 Ебро - Барселона Б 0 - 1 2.33 2.65 3.33
13:00 Еспаньол Б - Атлетико Балеарес 0 - 2 2.58 2.74 2.82
13:00 Леванте Б - Сабадел 3 - 1 1.89 3.04 3.98
18:00 Бадалона - Алкояно 2 - 1 1.99 2.94 3.81
18:00 Теруел - Конкуенсе 0 - 0 1.98 2.99 3.70
19:00 Корнеля - Пералада-Жирона Б 0 - 0 1.74 3.24 4.46
19:00 Лейда Еспортиу - Кастейон 0 - 1 1.89 3.03 3.97
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Алмерия Б - Мелия 1 - 4 4.57 3.08 1.78
13:00 Атлетико Малагеньо - Рекреативо 0 - 1 4.54 3.08 1.76
13:00 Гранада Б - Реал Мурсия 1 - 2 2.70 2.74 2.68
13:00 Дон Бенито - Бадахос 1 - 2 2.91 2.68 2.54
13:00 Линенсе - Ибиса 0 - 0 2.03 2.93 3.62
13:00 Марбеля - Сан Фернандо 2 - 0 2.60 2.81 2.73
13:00 Хумиля - Севиля Атлетико 1 - 2 2.53 2.70 2.93
18:00 Талавера де ла Рейна - Ел Ехидо 2012 2 - 0 1.72 3.15 4.66
18:30 УКАМ Мурсия - Атлетико Санлукеньо 0 - 0 1.56 3.59 5.21
19:00 Картахена - Вияновенсе 1 - 1 1.37 3.96 7.52
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Губио - Ренате 0 - 0 2.05 2.84 3.70
15:30 Судтирол - Виченца Виртус 2 - 2 2.11 2.83 3.58
15:30 Фермана - Вис Пезаро 1898 0 - 0 2.48 2.71 3.00
17:30 Алма Ювентус Фано - ФералпиСало 0 - 1 3.05 2.90 2.31
17:30 Виртус Верона - Римини 3 - 0 2.51 2.90 2.73
17:30 Джиана Ерминио - Терамо 1 - 2 2.24 2.83 3.27
17:30 Имолезе - Монца 1912 1 - 3 3.14 2.77 2.42
17:30 Равена - Албинолефе 0 - 1 2.25 2.82 3.27
17:30 Тернана - Порденоне 1 - 1 2.37 2.98 2.83
17:30 Триестина - Самбенедетезе 4 - 0 2.15 2.77 3.54
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Вибонезе 2 - 2 2.03 2.92 3.68
15:30 Катанзаро - Сикула Леонцио 3 - 0 1.73 3.18 4.67
15:30 Паганезе - Казертана 2 - 2 - - -
15:30 Реджина - Катания 3 - 0 2.99 2.97 2.31
15:30 Ренде 1968 - Кавезе 1919 3 - 3 2.17 2.97 3.28
15:30 Сиракуза - Матера 3 - 0 - - -
17:30 Монополи 1966 - Виртус Франкавила 1 - 1 2.07 2.89 3.56
17:30 Потенца - Бишелие 1913 1 - 0 1.53 3.46 6.00
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Тубиз - Рьозеларе 1 - 1 3.26 3.28 2.11
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Понту - Панахайки 0 - 0 3.00 2.71 2.41
15:00 Докса Драма - Аполон Лариса 2 - 0 - - -
15:00 Караискакис Арта - Ираклис Солун 1 - 0 2.72 2.71 2.65
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Хелзингор 1 - 1 1.79 3.42 4.31
14:45 Кьоге - Хвидовре 1 - 2 1.95 3.50 3.54
14:45 Нествед - Фремад Амагер отл. 1.74 3.73 4.04
14:45 Роскилде - Тистед 2 - 1 1.61 3.82 5.02
14:45 Фредериция - Нюкьобинг 2 - 1 1.98 3.48 3.43
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варта Познан - ГКС Тихи 1 - 1 2.66 2.97 2.67
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
07:00 Луч-Енергия Владивосток - ФК Тюмен 1 - 1 2.35 2.76 3.30
10:00 Том Томск - Мордовия Саранск 1 - 0 2.08 2.87 3.89
12:00 Ротор Волгоград - Сибир Новосибирск 2 - 0 1.94 3.00 4.20
13:00 ПФК Сочи - СКА-Хабаровск 2 - 0 2.08 3.03 3.61
13:00 Факел Воронеж - Балтика Калининград 1 - 1 2.25 2.91 3.35
13:00 Чертаново Москва - ФК Тамбов 0 - 1 6.50 4.04 1.46
13:00 Шинник Ярославл - ФК Армавир 0 - 0 1.98 2.97 4.07
13:30 Спартак Москва 2 - ФК Нижни Новгород 1 - 2 3.64 2.96 2.11
14:00 ФК Химки - Зенит Санкт Петербург 2 3 - 0 1.57 3.54 5.58
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Интер Братислава 1 - 1 1.71 3.50 4.07
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
13:15 Спарта Ротердам - НЕК Ниймеген 1 - 0 1.75 3.93 3.83
15:30 Го Ахед Игълс - Твенте 1 - 2 2.64 3.50 2.38
17:45 Рода - МВВ Маастрихт 2 - 2 1.95 3.60 3.39
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Колон Санта Фе - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 1 2.53 2.92 2.96
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:00 Темперлей - Атлетико Рафаела 2 - 1 2.16 2.86 3.47
01:30 Сантамарина - Сентрал Кордоба 1 - 2 2.71 2.90 2.57
20:05 Депортиво Морон - Нуева Чикаго 1 - 1 2.51 2.84 2.87
22:00 Индепендиенте Ривадавия - Феро Карил Оесте 0 - 1 2.17 2.90 3.40
22:00 Химнасия Хухуй - Клуб Алмагро 0 - 1 2.49 2.78 2.97
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Гуабира Монтеро - Аурора Кочабамба 1 - 0 1.62 3.65 4.78
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Пайсанду PA - Ремо PA 1 - 1 2.20 3.10 3.10
23:00 Баия BA - Салгейро PE 3 - 0 1.42 3.89 6.88
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Естудиантес де Каракас - Арагуа Маракай 1 - 2 3.15 3.02 2.10
21:30 Атлетико Венецуела - Академия Пуерто Кабейо 0 - 0 2.20 3.10 2.87
22:00 Депортиво Ла Гуайра - Ланерос Гуанаре 5 - 2 1.50 3.61 5.61
22:00 Естудиантес де Мерида - Метрополитанос 3 - 0 1.80 2.97 4.29
22:00 Минерос де Гуаяна - Сулия 1 - 1 1.69 3.36 4.20
23:00 Монагас Матурин - Каракас 1 - 1 2.34 3.05 2.69
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Малакатеко - Санарате 1 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Кукута Депортиво - Атлетико Насионал 1 - 3 2.34 2.95 3.11
00:30 Алианса Петролера - Депортиво Кали 1 - 0 2.16 3.03 3.44
02:45 Депортес Толима - Унион Магдалена 1 - 0 1.51 3.72 6.34
23:00 Индепендиенте Меделин - Енвигадо 4 - 1 1.69 3.53 4.73
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Сан Карлос - Сантос де Гуапилес 1 - 0 1.94 3.33 3.39
19:00 Картахинес - Депортиво Саприса 2 - 0 2.89 3.14 2.27
19:05 Мунисипал Гресия - Кармелита 1 - 1 1.49 3.93 5.60
23:05 Лимон - Гуадалупе 1 - 1 1.92 3.36 3.49
23:55 Перес Селедон - Универсидад де Коста Рика 3 - 1 1.83 3.36 3.79
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Дорадос де Синалоа - Хуарес 1 - 0 2.22 3.11 2.93
Нова Зеландия - Плейофи Нова Зеландия - Плейофи Рез. 1 X 2
03:35 Окланд Сити - Тим Уелингтън 1 - 3 1.97 3.01 3.33
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Ривър Плейт Асунсион - Спортиво Сан Лоренцо 2 - 1 2.34 3.21 2.78
23:30 Либертад Асунсион - Сол де Америка 2 - 2 1.82 3.58 3.65
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:45 Академия Кантолао - Спортинг Кристал 0 - 0 4.84 4.02 1.54
03:00 Университарио де Депортес - Алианса Универсидад 1 - 1 1.36 4.32 7.04
18:15 Универсидад Сан Мартин - Карлос А. Манучи 1 - 0 1.88 3.40 3.58
23:00 Депортиво Мунисипал - Спорт Бойс 3 - 1 1.73 3.53 4.05
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:30 Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити 0 - 1 1.39 4.74 7.03
01:30 Филаделфия Юнион - Кълъмбъс Крю 3 - 0 2.09 3.49 3.22
04:30 Лос Анджелис ФК - Реал Солт Лейк 2 - 1 1.31 5.69 7.78
22:00 Ню Инглънд Революшън - Синсинати 0 - 2 1.57 4.27 4.98
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 2 - 2 1.41 4.33 5.95
21:00 Дефенсор Спортинг - Монтевидео Уондърърс 1 - 1 2.20 3.50 2.70
21:00 Насионал Монтевидео - Пласа Колония 3 - 0 1.46 4.21 5.67
21:00 Прогресо Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 1 2.20 3.31 2.87
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Серо Монтевидео 2 - 1 2.10 3.30 3.10
21:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Серо Ларго Мело 1 - 0 2.85 3.08 2.20
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Кагошима Юнайтед - Мачида Зелвия 0 - 1 2.80 3.01 2.53
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Киото Санга 1 - 1 2.27 3.08 3.13
07:00 Монтедио Ямагата - Рюкю 1 - 1 2.26 3.25 2.99
07:00 Токушима Вортис - Токио Верди 1 - 1 2.05 3.11 3.64
09:00 Ренофа Ямагучи - Точиги СК 0 - 1 2.14 3.26 3.20
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
00:00 Антигуа и Барбуда - Кюрасао 2 - 1 4.22 3.55 1.69
00:30 Гвиана - Белиз 2 - 1 2.19 3.26 2.85
00:30 Суринам - Сейнт Китс и Невис 2 - 0 3.02 3.49 2.02
04:00 Ел Салвадор - Ямайка 2 - 0 2.48 3.18 2.48
22:00 Пуерто Рико - Гренада 0 - 2 2.24 3.49 2.61
23:00 Доминиканска република - Бермудски острови 1 - 3 1.91 3.38 3.38
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 АИК Стокхолм (Шве) - Бромапойкарна (Шве) 2 - 2 1.40 4.37 6.05
14:00 Вестерос (Шве) - Сирианска Сьодертале (Шве) 1 - 1 1.84 3.55 3.41
14:00 КФУМ Осло (Нор) - Берум (Нор) 3 - 0 1.42 4.30 5.25
14:00 Молде (Нор) - Йостерсунд (Шве) 4 - 1 2.21 3.24 2.87
15:00 Акрополис (Шве) - Далкурд (Шве) 0 - 0 4.40 4.00 1.57
16:00 Мялби (Шве) - Хамарби (Шве) 0 - 1 - - -
16:00 Хакен (Шве) - ГАИС Гьотеборг (Шве) 1 - 2 1.30 4.93 6.92
16:30 Кристиансунд (Нор) - Олесунд (Нор) 1 - 0 1.61 3.97 4.32
16:30 Мьондален (Нор) - Стабек (Нор) 0 - 1 2.40 3.44 2.52
17:00 Ранхайм (Нор) - Сундсвал (Шве) 1 - 1 1.95 3.63 3.17
17:00 Тромсьо (Нор) - Бодо Глимт (Нор) 2 - 4 2.29 3.46 2.65
19:00 Викинг Ставангер (Нор) - Хаугесунд (Нор) 4 - 0 2.64 3.38 2.32

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане