Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Верея Стара Загора само загуби от 4 мача

ПСВ Айндховен 92 вкарани гола в 31 мача - 2.97 на мач

Петапа като гост само загуби от 9 мача

Агила Сан Мигел като домакин само 2 получени гола в 9 мача - 0.22 на мач

Лос Анджелис Галакси 6 победи от 7 мача

Сиатъл Саундърс като домакин само победи от 4 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Палестино Сантяго - Ривър Плейт 01:15 на живо
MAX Sport 3
Кълъмбъс Крю - Ди Си Юнайтед 02:30 на живо
MAX Sport 4
Депортес Толима - Бока Хуниорс 03:30 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Верея Стара Загора 17:30 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Етър Велико Търново 20:00 на живо
MAX Sport 3
Йени Малатияспор - Галатасарай 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Райо Валекано
20:30 на живо
MAX Sport 1
Вилем II - ПСВ Айндховен
21:45 на живо
MAX Sport 3
Реал Сосиедад - Виляреал
22:30 на запис
Sport  Plus HD
Хетафе - Реал Мадрид
22:30 на живо

Мачове за четвъртък, 25 април, 2019 Подреждане по час

Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Севиля - Райо Валекано 5 - 0 1.28 6.15 9.69
21:30 Реал Сосиедад - Виляреал 0 - 1 2.64 3.39 2.64
22:30 Хетафе - Реал Мадрид 0 - 0 3.76 3.60 1.98
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:45 Аталанта** - Фиорентина (3 - 3) 2 - 1 1.75 3.78 4.27
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:45 Торпедо Жодино - Торпедо Минск 2 - 0 1.45 3.70 7.13
20:45 Динамо Брест - Славия Мозир 0 - 0 1.25 5.00 10.63
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Поморие - Царско Село София 2 - 5 - - -
17:00 Струмска Слава Радомир - Черноморец Балчик 1 - 0 - - -
19:00 Пирин Благоевград - Локомотив Горна Оряховица 0 - 0 2.17 3.15 2.80
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Витоша Бистрица - Верея Стара Загора 2 - 0 1.07 9.38 19.25
20:00 Ботев Враца - Етър Велико Търново 1 - 1 2.17 3.11 3.15
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:30 Бока Хуниорс Гибралтар - Гибралтар Финикс 0 - 8 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Торпедо Кутаиси 2 - 1 - - -
17:00 Чихура Сачхере - Динамо Тбилиси 2 - 2 - - -
20:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Дила Гори 0 - 1 - - -
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
16:00 Астерас Триполис - ПАОК** (0 - 2) 0 - 0 4.58 3.32 1.77
18:00 Ламия - АЕК Атина 0 - 4 4.11 3.08 1.91
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Арка Гдиня - Миедж Легница 2 - 0 2.21 3.23 3.23
19:00 Висла Плоцк - Корона Келце 2 - 1 1.98 3.42 3.65
21:30 Заглембие Сосновец - Висла Краков 2 - 1 1.87 3.85 3.57
21:30 Шльонск Вроцлав - Гурник Забже 1 - 2 2.15 3.22 3.38
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
19:45 Виторул Констанца** - Университатя Крайова (2 - 1) 2 - 0 2.64 3.22 2.52
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Енисей Красноярск - ФК Оренбург 2 - 1 3.37 2.96 2.26
18:30 Криля Советов - Урал Свердловска област 0 - 1 2.08 3.10 3.69
20:30 Арсенал Тула - Спартак Москва 3 - 0 2.82 3.11 2.50
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Ла Фиорита - Ювенес Догана 1 - 0 1.39 5.58 5.00
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Раднички Ниш - Чукарички 2 - 2 1.87 3.32 3.95
19:00 Младост Лучани - Войводина Нови Сад 3 - 1 1.23 5.14 9.39
19:00 Напредак Крушевац - Пролетер Нови Сад 2 - 0 1.79 3.24 4.18
20:00 Цървена Звезда Белград - Партизан Белград 2 - 1 1.44 3.79 6.53
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Вождовац Белград - Рад Белград 1 - 1 1.75 3.19 4.38
19:00 Мачва Шабац - Земун 1 - 5 1.43 3.78 7.19
19:00 Радник Сурдулица - Динамо Враня 1 - 1 2.32 3.35 2.70
19:00 Спартак Суботица - Бачка Бачка Паланка 0 - 1 3.63 3.24 1.87
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:00 Йени Малатияспор - Галатасарай** (0 - 0) 2 - 5 3.96 3.50 1.85
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Суми - Балкани Заря 0 - 1 - - -
17:00 Агробизнес Волочиск - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 3 2.61 2.94 2.50
18:00 Волин Луцк - Ингулец Петрово 2 - 1 1.61 3.67 4.20
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 КПВ Кокола - ИФК Мариехамн 0 - 4 3.37 3.14 2.16
18:30 Хонка - Интер Турку 3 - 2 1.82 3.41 4.18
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Екселсиор 3 - 1 1.97 3.78 3.43
21:45 Вилем II - ПСВ Айндховен 0 - 3 6.07 5.18 1.42
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витковице - Усти над Лабем 1 - 1 2.25 3.31 2.80
18:00 Тринец - Храдец Кралове 2 - 2 2.94 3.04 2.31
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
21:15 Цюрих - Базел 1 - 3 4.86 4.06 1.58
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
19:45 Юргорден - Норкьопинг 1 - 1 1.98 3.46 3.67
20:00 Калмар - ИФК Гьотеборг 1 - 1 2.15 3.19 3.47
20:00 Хелзинборг - Сундсвал 1 - 1 2.07 3.45 3.42
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед 3 - 5 5.84 4.74 1.45
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:45 Ал Мухарак - Ал Хала 0 - 0 1.49 4.38 4.48
18:45 Ал Хид - Ал Наджма 3 - 1 2.38 3.33 2.49
18:45 Малкия - Ал Рифа 0 - 2 10.52 5.96 1.16
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:15 Васко да Гама RJ - Сантос SP** (0 - 2) 2 - 1 2.50 3.13 2.68
03:30 Жувентуд RS - Вила Нова GO 0 - 0 2.27 3.09 3.05
03:30 Коринтианс SP** - Чапекоензе SC (0 - 1) 2 - 0 1.52 3.42 7.06
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Лара - Естудиантес де Каракас 1 - 1 1.90 3.06 3.93
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:45 Санарате - Петапа 4 - 1 1.13 6.24 13.06
03:00 Комуникасионес - Кобан Империал 3 - 1 2.00 2.94 3.50
05:00 Депортиво Чиантла - Мунисипал 1 - 6 - - -
05:00 Кселаху - Истапа 2 - 0 1.36 4.16 6.68
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Вади Дегла - Исмаили Исмаилия 3 - 0 2.52 2.90 2.70
21:00 Ал Ахли Кайро - Ал Масри Порт Саид 2 - 0 1.48 3.83 5.93
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Аудас Апастепеке - Сонсонате 1 - 4 1.79 3.24 4.06
00:00 Мунисипал Лименьо - Исидро Метапан 0 - 0 2.25 3.22 2.76
00:00 ФАС Санта Ана - Пасакина 1 - 0 1.72 3.27 4.40
00:30 Агила Сан Мигел - Санта Текла 1 - 1 1.79 3.42 3.77
03:30 Чалатенанго - Фирпо Усулутан 1 - 4 1.44 3.66 6.13
04:30 Алианса Сан Салвадор - Хокоро 3 - 1 1.29 4.33 8.20
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:30 Машин Сази Табриз - Сайпа Карадж 0 - 0 3.21 2.71 2.24
16:00 Естеглал Хузестан - Насажи Мазандаран 1 - 1 4.22 3.02 1.79
16:30 Пейкан Техеран - Парс Джонуби Джем 3 - 2 1.87 2.80 4.30
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Ла Екуидад Богота - Рионегро 2 - 2 2.03 2.93 3.87
02:30 Онсе Калдас - Депортиво Кали 4 - 0 2.01 3.10 3.67
04:30 Атлетико Насионал - Индепендиенте Меделин 1 - 0 2.43 3.12 2.80
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
00:00 Енвигадо - Леонес 1 - 1 1.96 3.26 3.56
03:00 Америка де Кали - Депортиво Пасто 1 - 1 1.64 3.37 5.34
03:30 Санта Фе Богота - Патриотас Бояка 1 - 1 1.71 3.08 5.24
23:00 Депортес Киндио - Кортулуа 1 - 1 1.94 3.22 3.60
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Венадос - Атлетико Сан Луис 1 - 1 3.20 2.90 2.35
05:00 Дорадос де Синалоа - Минерос де Сакатекас 3 - 1 2.20 3.00 3.40
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ню Йорк Сити - Чикаго Файър 1 - 0 1.60 4.06 5.12
02:30 Кълъмбъс Крю - Ди Си Юнайтед 0 - 1 1.62 3.96 4.94
02:30 Ню Инглънд Революшън - Монреал Импакт 0 - 3 1.88 3.55 3.88
03:00 Минесота Юнайтед - Лос Анджелис Галакси 0 - 0 2.07 3.64 3.19
05:30 Сиатъл Саундърс - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 2 1.36 4.72 8.05
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Палестино Сантяго (Чил) - Ривър Плейт (Арж) 0 - 2 4.63 3.46 1.75
01:15 Росарио Сентрал (Арж) - Универсидад Католика (Чил) 1 - 1 2.52 3.09 2.82
01:15 Хорхе Вилстерман (Бол) - Атлетико PR (Бра) 3 - 2 2.88 3.21 2.40
03:30 Алианса Лима (Пер) - Интернасионал RS (Бра) 0 - 1 6.01 3.80 1.55
03:30 Депортес Толима (Кол) - Бока Хуниорс (Арж) 2 - 2 3.03 2.96 2.46
03:30 ЛДУ Кито (Екв) - Фламенго RJ (Бра) 2 - 1 2.44 3.22 2.82
03:30 Сан Хосе Оруро (Бол) - Пенярол Монтевидео (Уру) 3 - 1 2.05 3.51 3.32
23:00 Замора Баринас (Вен) - Серо Портеньо (Пар) 2 - 1 4.26 3.36 1.84

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане