Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Рустави няма победа от 9 мача

Локомотив Тбилиси няма равенство от 9 мача

Сабуртало Тбилиси няма равенство от 9 мача

РФШ Рига само победи от 7 мача

Уориърс ФК само загуби от 5 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Либертад Асунсион - Гремио RS 01:15 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Ботев Пловдив 19:00 на живо
MAX Sport 3
Акхисар Беледиеспор - Юмраниеспор 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Валенсия 20:30 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Арсенал
21:45 на живо
Nova Sport
Вердер Бремен - Байерн Мюнхен 21:45 на живо
MAX Sport 1
НАК Бреда - Фейенорд
21:45 на живо
Diema Sport
Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 22:00 на живо
MAX Sport 3
Леганес - Атлетик Билбао
22:30 на запис
Sport  Plus HD
Леванте - Бетис
22:30 на живо
MAX Sport 3
Еспаньол - Селта Виго
00:15 на запис

Мачове за сряда, 24 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Уулвърхямптън - Арсенал 3 - 1 2.90 3.41 2.49
22:00 Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 0 - 2 6.64 4.63 1.49
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
21:45 Вердер Бремен - Байерн Мюнхен 2 - 3 8.77 5.64 1.30
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Атлетико Мадрид - Валенсия 3 - 2 1.85 3.37 4.70
21:30 Еспаньол - Селта Виго 1 - 1 2.11 3.46 3.49
21:30 Леганес - Атлетик Билбао 0 - 1 2.92 2.94 2.71
22:30 Леванте - Бетис 4 - 0 2.34 3.59 2.88
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:45 Милан - Лацио** (0 - 0) 0 - 1 2.70 3.12 2.67
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
19:00 Монца 1912 - Витербезе 2 - 1 1.99 3.08 3.49
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Аустрия Виена - Санкт Пьолтен 2 - 2 1.74 3.67 4.42
20:00 ЛАСК Линц - Щурм Грац 1 - 2 1.56 3.87 5.81
20:00 Ред Бул Залцбург - Волфсбергер 3 - 1 1.24 5.86 10.62
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
17:00 Кукеси - Скендербеу Корча 2 - 1 1.92 2.76 3.74
17:00 Луфтетари - КФ Тирана 0 - 0 2.13 2.74 3.17
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 ГОШК Габела - Радник Биелина 1 - 2 2.08 2.85 3.51
18:00 Жрински Мостар - Слобода Тузла 1 - 0 1.18 5.27 12.61
18:00 Звезда 09 Биелина - Челик Зеница 4 - 0 1.76 3.18 4.29
18:00 Крупа - Тузла Сити 1 - 0 2.27 2.95 2.95
18:00 ФК Сараево - Младост Добой Какан 2 - 0 1.17 6.11 11.14
21:00 Железничар Сараево - Широки Брег 0 - 0 2.07 3.07 3.21
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
19:00 ЦСКА София - Ботев Пловдив** (2 - 3) 3 - 3 1.33 4.34 8.52
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рустави - Локомотив Тбилиси 0 - 2 - - -
20:00 Динамо Батуми - Сабуртало Тбилиси 4 - 2 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Нествед - Фремад Амагер 0 - 0 2.21 3.08 3.25
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:00 Нарва Транс - Маарду Линнамеесконд 2 - 0 1.13 6.52 14.05
19:00 Пайде Линнамеесконд - ФКИ Левадия Талин** 1 - 1 4.75 4.05 1.52
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Акре - Апоел Марморек 2 - 1 2.45 3.11 2.61
19:00 Апоел Иксал - Апоел Бней Лод 0 - 0 2.72 3.14 2.34
19:00 Апоел Петах Тиква - Макаби Назарет 3 - 2 2.05 3.16 3.24
19:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Рамат Хашарон 1 - 1 2.46 3.11 2.60
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
22:00 Волсунгур Хусавик - Тиндастол 3 - 1 1.57 4.50 4.00
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кайрат Алмати - Атирау 2 - 0 1.29 4.68 7.62
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:30 Вентспилс - РФШ Рига 2 - 0 3.01 3.26 2.11
18:00 Рига ФК - ФК Лиепая 1 - 0 1.66 3.61 4.21
Люксембург - Други Люксембург - Други Рез. 1 X 2
21:00 Ф91 Дюделанж - Прогрес Нидеркорн 3 - 1 1.50 4.10 5.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
20:00 Од БК 2 - Фрам Ларвик 3 - 0 1.66 3.83 4.13
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Вигри Сувалки - ЛКС Лодз 1 - 1 4.53 3.46 1.72
18:30 Раков Ченстохова - Подбескидзе 2 - 0 1.57 3.70 5.37
19:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Битовия Битов 4 - 0 1.96 3.32 3.58
19:00 Хробри Глогов - Гарбарния Краков 3 - 0 1.65 3.52 4.99
20:00 Одра Ополе - Стал Мелец 1 - 1 3.05 3.25 2.20
20:00 Пуща Неполомице - Термалика Нечеча 1 - 0 2.65 3.01 2.64
20:10 Сандеця Нови Сонч - ГКС Тихи 1 - 3 2.07 3.21 3.39
21:00 ГКС Катовице - Стомил Олщин 1 - 1 1.84 3.28 4.18
21:00 Хойничанка Хойнице - Варта Познан 0 - 2 1.89 3.37 3.74
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Погон Шчечин - Лехия Гданск 3 - 4 2.53 3.16 2.79
21:30 Лех Познан - Легия Варшава 1 - 0 3.14 3.38 2.20
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
19:45 Астра Гюргево** - Клуж (3 - 1) 2 - 2 3.12 3.45 2.09
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ахмат Грозни - ФК Краснодар 1 - 1 3.53 3.16 2.11
19:00 ФК Ростов - Локомотив Москва 1 - 2 3.16 2.79 2.49
19:30 Рубин Казан - ФК Уфа 1 - 1 2.37 2.76 3.45
19:30 ЦСКА Москва - Анжи Махачкала 2 - 0 1.05 11.76 26.95
21:00 Зенит Санкт Петербург - Динамо Москва 2 - 0 1.56 3.71 6.14
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 Луч Владивосток - ПФК Сочи 0 - 1 4.71 3.28 1.71
12:00 СКА-Хабаровск - ФК Химки 0 - 1 1.80 2.96 4.80
15:00 Сибир Новосибирск - Том Томск 1 - 0 3.22 2.74 2.37
15:00 ФК Тюмен - Спартак Москва 2 1 - 2 2.30 2.98 3.01
16:00 ФК Краснодар-2 - Ротор Волгоград 0 - 0 2.46 2.84 2.90
18:00 Мордовия Саранск - Факел Воронеж 1 - 1 2.18 2.80 3.50
18:15 ФК Тамбов - Шинник Ярославл 1 - 0 1.44 3.72 7.06
18:30 ФК Армавир - Зенит Санкт Петербург 2 1 - 0 1.75 3.15 4.64
19:00 ФК Нижни Новгород - Балтика Калининград 0 - 0 1.78 3.06 4.74
19:00 Чертаново Москва - Авангард Курск 3 - 2 2.44 2.94 2.84
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Беласица Струмица - Шкендия 79 Тетово 2 - 1 2.20 3.20 2.75
17:00 Македония Гьорче Петров - Вардар Скопие 0 - 2 2.25 3.46 2.63
17:00 Работнички Скопие - Победа Прилеп 1 - 2 1.20 5.47 10.22
17:00 Ренова Джепчище - Силекс Кратово 1 - 0 2.02 2.97 3.56
17:00 Шкупи Скопие - Академия Пандев 1 - 0 2.27 3.23 2.76
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Комарно - Жилина Б 1 - 4 1.90 3.72 2.97
17:30 Партизан Бардейов - Дубница 2 - 1 1.99 3.53 2.87
17:30 Петржалка Братислава - Одева Липани 4 - 1 1.52 3.78 4.72
17:30 Славой Требишов - Татран Прешов 2 - 0 1.93 3.35 3.14
17:30 Татран Липтовски Микулаш - Дукла Банска Бистрица 2 - 2 2.14 3.29 2.77
17:30 ШТК 1914 Шаморин - Локомотив Кошице 0 - 3 2.36 3.30 2.46
20:00 Похроние Долна Жданя - Скалица 3 - 0 2.02 3.47 2.87
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
20:30 Мура - Марибор** (0 - 1) 1 - 1 3.50 3.17 2.01
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:00 Акхисар Беледиеспор** - Юмраниеспор (1 - 0) 1 - 0 1.86 3.57 3.71
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Александрия - ФК Мариупол 2 - 1 1.80 3.18 4.36
17:00 Заря Луганск - ФК Лвов 2 - 1 1.74 3.31 4.49
18:30 Динамо Киев - Шахтьор Донецк 0 - 0 2.54 3.25 2.54
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
20:45 Утрехт - Фортуна Ситард 2 - 1 1.33 5.36 8.07
20:45 Цволе - Грьонинген отл. 2.30 3.49 2.92
21:45 НАК Бреда - Фейенорд 0 - 4 6.93 4.62 1.42
Хърватска - Купа на Хърватска Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
19:00 Интер Запрешич - Риека 1 - 2 7.91 4.20 1.40
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Баник Острава - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.88 3.12 4.07
20:30 Славия Прага - Спарта Прага 3 - 0 1.64 3.54 4.80
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 АИК Стокхолм - Хакен 1 - 0 2.28 3.16 3.26
20:00 АФК Ескилстюна - Йостерсунд 0 - 1 2.98 3.18 2.40
20:00 Елфсборг - Йоребро 4 - 2 1.78 3.55 4.55
20:00 Малмьо - Хамарби 4 - 1 1.56 4.05 5.64
20:00 Фалкенберг - Сириус 0 - 0 2.47 3.43 2.72
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Насионал Потоси 1 - 2 2.74 3.27 2.26
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Малакатеко - Антигуа ГФК 1 - 1 1.90 3.23 3.46
21:00 Сикинала - Гуастатоя 0 - 3 2.00 3.18 3.23
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
11:30 Борнео ФК - Персиб Бандунг 2 - 1 1.73 3.60 4.10
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:30 Депортиво Перейра - Хагуарес де Кордоба 5 - 1 2.22 3.16 2.97
23:30 Реал Картахена - Унион Магдалена 0 - 0 2.24 3.25 2.90
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка - ХУСА Агадир 2 - 1 1.61 3.37 5.09
18:00 РСБ Беркан - Юсуфиа Берешид 2 - 0 2.02 2.92 3.62
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:55 Емирейтс Клуб - Шабаб Ал-Ахли Дубай 1 - 5 5.02 4.27 1.48
17:10 Ал Дафра - Ал Насър Дубай 1 - 1 2.73 3.54 2.16
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Уориърс ФК - Тампайнс Роувърс 1 - 1 6.64 4.88 1.32
14:45 Хоуганг Юнайтед - Албирекс Ниигата СИНГ 4 - 2 4.25 3.94 1.69
14:45 Хоум Юнайтед - Гейланг Интернешънъл 3 - 0 1.49 4.14 5.00
15:15 Бруней ДПММ - Йънг Лайънс 0 - 0 1.16 6.53 10.31
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Монтевидео Уондърърс - Серо Ларго Мело 0 - 0 2.23 3.26 2.96
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Фрий Стейт Старс - Барока 2 - 2 2.06 2.76 3.82
20:30 АмаЗулу Дърбан - СуперСпорт Юнайтед 2 - 0 2.86 2.66 2.63
20:30 Бидвест Уитс - Блек Леопардс 3 - 1 1.57 3.56 5.35
20:30 Марицбург Юнайтед - Орландо Пайрътс 0 - 1 3.93 3.09 1.90
20:30 Полокване Сити - Блумфонтейн Селтик 1 - 2 2.06 2.77 3.87
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 В-Варен Нагазаки - Консадол Сапоро** (0 - 0) 3 - 6 3.76 3.49 1.84
13:00 Вегалта Сендай** - Саган Тошу (3 - 1) 1 - 1 1.97 3.27 3.52
13:00 Гамба Осака** - Джубило Ивата (0 - 1) 4 - 1 2.04 3.38 3.25
13:00 Оита Тринита - Нагоя Грампус** (1 - 2) 2 - 2 2.54 3.29 2.50
13:00 Токио** - Кашива Рейсол (1 - 2) 2 - 0 1.81 3.47 3.91
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Мацумото Ямага** (1 - 2) 2 - 2 2.33 3.24 2.80
13:30 Йокохама Ф-Маринос - Шонан Белмар** (0 - 2) 1 - 0 1.76 3.58 4.06
13:30 Серезо Осака** - Висел Кобе (0 - 0) 1 - 0 2.36 3.24 2.75
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Либертад Асунсион (Пар) - Гремио RS (Бра) 0 - 2 3.51 3.00 2.20
01:15 Универсидад де Консепсион (Чил) - Олимпия... (Пар) 3 - 3 3.51 3.28 2.06
01:15 Хуракан Буенос Айрес (Арж) - Емелек Гуаякил (Екв) 1 - 2 1.79 3.19 4.90
03:30 Атлетико MG (Бра) - Насионал Монтевидео (Уру) 0 - 1 1.60 4.00 6.50
03:30 Годой Крус (Арж) - Спортинг Кристал (Пер) 2 - 0 1.57 3.77 5.88
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс (Япо) - Кьонсан (Кор) 0 - 1 1.64 3.78 4.63
13:00 Чонбук Хюндай Моторс (Кор) - Урава Ред... (Япо) 2 - 1 1.57 3.87 5.11
15:00 Пекин Гуоан (Кит) - Бурирам Юнайтед (Тай) 2 - 0 1.19 6.09 12.95
15:45 Джохор Дарул Такзим (Маз) - Шандун Лунен (Кит) 0 - 1 3.74 3.58 1.86
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) - Монтерей (Мек) 0 - 1 2.14 3.08 3.33

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане