Англия - Висша Лига
21:45
Уулвърхямптън
3 - 1
Арсенал
2.903.412.49
22:00
Манчестър Юнайтед
0 - 2
Манчестър Сити
6.644.631.49
Германия - Купа на Германия
21:45
Вердер Бремен
2 - 3
Байерн Мюнхен
8.775.641.30
Испания - Примера Дивисион
20:30
Атлетико Мадрид
3 - 2
Валенсия
1.853.374.70
21:30
Еспаньол
1 - 1
Селта Виго
2.113.463.49
21:30
Леганес
0 - 1
Атлетик Билбао
2.922.942.71
22:30
Леванте
4 - 0
Бетис
2.343.592.88
Италия - Купа на Италия
21:45
Милан
0 - 1
Лацио**
(0 - 0)
2.703.122.67
Италия - Купа на Италия - Серия С
19:00
Монца
2 - 1
Витербезе
1.993.083.49
Австрия - Група за Титлата
20:00
Аустрия Виена
2 - 2
Санкт Пьолтен
1.743.674.42
20:00
ЛАСК Линц
1 - 2
Щурм Грац
1.563.875.81
20:00
Ред Бул Залцбург
3 - 1
Волфсбергер
1.245.8610.62
Албания - Купа на Албания
17:00
Кукеси
2 - 1
Скендербеу Корча
1.922.763.74
17:00
Луфтетари
0 - 0
КФ Тирана
2.132.743.17
Босна и Херцеговина - Висша Лига
18:00
ГОШК Габела
1 - 2
Радник Биелина
2.082.853.51
18:00
Жрински Мостар
1 - 0
Слобода Тузла
1.185.2712.61
18:00
Звезда 09 Биелина
4 - 0
Челик Зеница
1.763.184.29
18:00
Крупа
1 - 0
Тузла Сити
2.272.952.95
18:00
ФК Сараево
2 - 0
Младост Добой Какан
1.176.1111.14
21:00
Железничар Сараево
0 - 0
Широки Брег
2.073.073.21
България - Купа на България
19:00
ЦСКА София
3 - 3
Ботев Пловдив**
(2 - 3)
1.334.348.52
Грузия - Висша Лига
18:00
Рустави
0 - 2
Локомотив Тбилиси
---
20:00
Динамо Батуми
4 - 2
Иберия 1999 Тбилиси
---
Дания - Първа Дивизия
18:30
Нествед
0 - 0
Фремад Амагер
2.213.083.25
Естония - Купа на Естония
19:00
Нарва Транс
2 - 0
Маарду Линнамеесконд
1.136.5214.05
19:00
Пайде Линнамеесконд
1 - 1
ФКИ Левадия Талин**
4.754.051.52
Израел - Група за Изпадане ЛЛ
19:00
Апоел Акре
2 - 1
Апоел Марморек
2.453.112.61
19:00
Апоел Иксал
0 - 0
Апоел Бней Лод
2.723.142.34
19:00
Апоел Петах Тиква
3 - 2
Макаби Назарет
2.053.163.24
19:00
Апоел Ришон Лецион
1 - 1
Апоел Рамат Хашарон
2.463.112.60
Исландия - Купа на Исландия
22:00
Волсунгур Хусавик
3 - 1
Тиндастол
1.574.504.00
Казахстан - Висша Лига
16:00
Кайрат Алмати
2 - 0
Атирау
1.294.687.62
Латвия - Вирслига
17:30
Вентспилс
2 - 0
РФШ Рига
3.013.262.11
18:00
Рига ФК
1 - 0
ФК Лиепая
1.663.614.21
Люксембург - Други
21:00
Ф91 Дюделанж
3 - 1
Прогрес Нидеркорн
1.504.105.00
Нидерландия - Ередивизи
20:45
Утрехт
2 - 1
Фортуна Ситард
1.335.368.07
20:45
Цволе
отл.
Грьонинген
2.303.492.92
21:45
НАК Бреда
0 - 4
Фейенорд
6.934.621.42
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
20:00
Од БК 2
3 - 0
Фрам Ларвик
1.663.834.13
Полша - Първа Лига
18:00
Вигри Сувалки
1 - 1
ЛКС Лодз
4.533.461.72
18:30
Раков Ченстохова
2 - 0
Подбескидзе
1.573.705.37
19:00
ГКС Ястшембе-Здруй
4 - 0
Битовия Битов
1.963.323.58
19:00
Хробри Глогов
3 - 0
Гарбарния Краков
1.653.524.99
20:00
Одра Ополе
1 - 1
Стал Мелец
3.053.252.20
20:00
Пуща Неполомице
1 - 0
Термалика Нечеча
2.653.012.64
20:10
Сандеця Нови Сонч
1 - 3
ГКС Тихи
2.073.213.39
21:00
ГКС Катовице
1 - 1
Стомил Олщин
1.843.284.18
21:00
Хойничанка Хойнице
0 - 2
Варта Познан
1.893.373.74
Румъния - Купа на Румъния
19:45
**Астра Гюргево
2 - 2
Клуж
(3 - 1)
3.123.452.09
Русия - Премиер Лига
19:00
Ахмат Грозни
1 - 1
ФК Краснодар
3.533.162.11
19:00
ФК Ростов
1 - 2
Локомотив Москва
3.162.792.49
19:30
Рубин Казан
1 - 1
ФК Уфа
2.372.763.45
19:30
ЦСКА Москва
2 - 0
Анжи Махачкала
1.0511.7626.95
21:00
Зенит Санкт Петербург
2 - 0
Динамо Москва
1.563.716.14
Русия - Първа Лига
12:00
Луч Владивосток
0 - 1
ПФК Сочи
4.713.281.71
12:00
СКА-Хабаровск
0 - 1
ФК Химки
1.802.964.80
15:00
Сибир Новосибирск
1 - 0
Том Томск
3.222.742.37
15:00
ФК Тюмен
1 - 2
Спартак Москва 2
2.302.983.01
16:00
ФК Краснодар-2
0 - 0
Ротор Волгоград
2.462.842.90
18:00
Мордовия Саранск
1 - 1
Факел Воронеж
2.182.803.50
18:15
ФК Тамбов
1 - 0
Шинник Ярославл
1.443.727.06
18:30
ФК Армавир
1 - 0
Зенит Санкт Петербург 2
1.753.154.64
19:00
Пари Нижни Новгород
0 - 0
Балтика Калининград
1.783.064.74
19:00
Чертаново Москва
3 - 2
Авангард Курск
2.442.942.84
Северна Македония - Първа Лига
17:00
Беласица Струмица
2 - 1
Шкендия 79 Тетово
2.203.202.75
17:00
Македония Гьорче Петров
0 - 2
Вардар Скопие
2.253.462.63
17:00
Работнички Скопие
1 - 2
Победа Прилеп
1.205.4710.22
17:00
Ренова Джепчище
1 - 0
Силекс Кратово
2.022.973.56
17:00
Шкупи Скопие
1 - 0
АП Брера Струмица
2.273.232.76
Словакия - 2. Лига
17:30
Комарно
1 - 4
Жилина Б
1.903.722.97
17:30
Партизан Бардейов
2 - 1
Дубница
1.993.532.87
17:30
Петржалка Братислава
4 - 1
Одева Липани
1.523.784.72
17:30
Славой Требишов
2 - 0
Татран Прешов
1.933.353.14
17:30
Татран Липтовски Микулаш
2 - 2
Дукла Банска Бистрица
2.143.292.77
17:30
ШТК 1914 Шаморин
0 - 3
Локомотив Кошице
2.363.302.46
20:00
Похроние Долна Жданя
3 - 0
Скалица
2.023.472.87
Словения - Купа на Словения
20:30
Мура
1 - 1
Марибор**
(0 - 1)
3.503.172.01
Турция - Купа на Турция
20:00
**Акхисар Беледиеспор
1 - 0
Юмраниеспор
(1 - 0)
1.863.573.71
Хърватска - Купа на Хърватска
19:00
Интер Запрешич
1 - 2
Риека
7.914.201.40
Чехия - Купа на Чехия
18:00
Баник Острава
1 - 0
Бохемианс 1905 Прага
1.883.124.07
20:30
Славия Прага
3 - 0
Спарта Прага
1.643.544.80
Швеция - Алсвенскан Лига
20:00
АИК Стокхолм
1 - 0
Хакен
2.283.163.26
20:00
АФК Ескилстюна
0 - 1
Йостерсунд
2.983.182.40
20:00
Елфсборг
4 - 2
Йоребро
1.783.554.55
20:00
Малмьо
4 - 1
Хамарби
1.564.055.64
20:00
Фалкенберг
0 - 0
Сириус
2.473.432.72
Боливия - Примера Дивисион Апертура
22:00
Олуейс Реди Ла Пас
1 - 2
Насионал Потоси
2.743.272.26
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
21:00
Малакатеко
1 - 1
Антигуа ГФК
1.903.233.46
21:00
Сикинала
0 - 3
Гуастатоя
2.003.183.23
Индонезия - Други
11:30
Борнео Самаринда
2 - 1
Персиб Бандунг
1.733.604.10
Колумбия - Копа Колумбия
23:30
Депортиво Перейра
5 - 1
Хагуарес де Кордоба
2.223.162.97
23:30
Реал Картахена
0 - 0
Унион Магдалена
2.243.252.90
Мароко - Първа Дивизия
18:00
Раджа Казабланка
2 - 1
ХУСА Агадир
1.613.375.09
18:00
РСБ Беркан
2 - 0
Юсуфиа Берешид
2.022.923.62
ОАЕ - Про-Лига
16:55
Емирейтс Клуб
1 - 5
Шабаб Ал-Ахли Дубай
5.024.271.48
17:10
Ал Дафра
1 - 1
Ал Насър Дубай
2.733.542.16
Сингапур - Висша Лига
14:45
Лайън Сити Сейлърс
3 - 0
Гейланг Интернешънъл
1.494.145.00
14:45
Уориърс ФК
1 - 1
Тампайнс Роувърс
6.644.881.32
14:45
Хоуганг Юнайтед
4 - 2
Албирекс Ниигата СИНГ
4.253.941.69
15:15
Бруней ДПММ
0 - 0
Йънг Лайънс
1.166.5310.31
Тайван - Висша Лига
11:00
Тайван Стийл
2 - 2
Хан Юен
---
Туркменистан - Йокари Лига
16:00
Алтин Асир Ашхабад
1 - 1
Ахал Анау
---
16:00
Копетдаг Ашхабад
1 - 4
Шагадам Туркменбаши
---
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
01:00
Монтевидео Уондърърс
0 - 0
Серо Ларго Мело
2.233.262.96
Южна Африка - Висша Лига
19:00
Фрий Стейт Старс
2 - 2
Барока
2.062.763.82
20:30
АмаЗулу Дърбан
2 - 0
СуперСпорт Юнайтед
2.862.662.63
20:30
Бидвест Уитс
3 - 1
Блек Леопардс
1.573.565.35
20:30
Марицбург Юнайтед
0 - 1
Орландо Пайрътс
3.933.091.90
20:30
Полокване Сити
1 - 2
Роял АМ
2.062.773.87
Япония - Купа на Лигата
13:00
В-Варен Нагазаки
3 - 6
Консадол Сапоро**
(0 - 0)
3.763.491.83
13:00
**Вегалта Сендай
1 - 1
Саган Тошу
(3 - 1)
1.973.273.52
13:00
**Гамба Осака
4 - 1
Джубило Ивата
(0 - 1)
2.043.383.25
13:00
Оита Тринита
2 - 2
Нагоя Грампус**
(1 - 2)
2.543.292.50
13:00
**Токио
2 - 0
Кашива Рейсол
(1 - 2)
1.813.473.91
13:00
Шимизу Ес-Пулс
2 - 2
Мацумото Ямага**
(1 - 2)
2.333.242.80
13:30
Йокохама Ф-Маринос
1 - 0
Шонан Белмар**
(0 - 2)
1.763.584.06
13:30
**Серезо Осака
1 - 0
Висел Кобе
(0 - 0)
2.363.242.75
КОНКАКАФ Шампионска купа
05:00
Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек)
0 - 1
Монтерей (Мек)
2.143.083.33
Копа Либертадорес Групова Фаза
01:15
Либертад Асунсион (Пар)
0 - 2
Гремио RS (Бра)
3.513.002.20
01:15
Универсидад де Консепсион (Чил)
3 - 3
Олимпия Асунсион (Пар)
3.513.282.06
01:15
Хуракан Буенос Айрес (Арж)
1 - 2
Емелек Гуаякил (Екв)
1.793.194.90
03:30
Атлетико MG (Бра)
0 - 1
Насионал Монтевидео (Уру)
1.604.006.50
03:30
Годой Крус (Арж)
2 - 0
Спортинг Кристал (Пер)
1.573.775.88
Шампионска Лига Азия
13:00
Кашима Антлърс (Япо)
0 - 1
Кьонсан (Кор)
1.643.784.63
13:00
Чонбук Хюндай Моторс (Кор)
2 - 1
Урава Ред Даймъндс (Япо)
1.573.875.11
15:00
Пекин Гуоан (Кит)
2 - 0
Бурирам Юнайтед (Тай)
1.196.0912.95
15:45
Джохор Дарул Такзим (Маз)
0 - 1
Шандун Тайшан (Кит)
3.743.581.86
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 26.04.2024 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Рустави няма победа от 9 мача
» Локомотив Тбилиси няма равенство от 9 мача
» Иберия 1999 Тбилиси няма равенство от 9 мача
» РФШ Рига само победи от 7 мача
» Уориърс ФК само загуби от 5 мача
ТВ програма