Шампионска Лига Квалификации
16:00
Тре Пене (Смр)
0 - 1
ФК Санта Колома (Анд)
5.983.701.52
21:45
Фероникели Глоговац (Кос)
1 - 0
Линкълн Ред Импс (Гиб)
1.324.947.79
Копа Америка Групова Фаза
02:00
Еквадор
1 - 1
Япония
2.063.383.47
02:00
Чили
0 - 1
Уругвай
3.593.222.11
Купа на Африканските Нации Групова Фаза
20:00
Камерун
2 - 0
Гвинея-Бисау
1.613.456.32
23:00
Гана
2 - 2
Бенин
1.693.395.46
Грузия - Висша Лига
18:30
Локомотив Тбилиси
1 - 0
Иберия 1999 Тбилиси
3.183.371.98
20:30
Динамо Батуми
2 - 2
Торпедо Кутаиси
2.343.172.67
Латвия - Вирслига
18:00
Вентспилс
2 - 2
Спартакс Юрмала
2.133.412.90
20:00
РФШ Рига
1 - 2
ФК Лиепая
1.723.524.21
Молдова - Купа на Молдова
20:00
Петрокуб Хинчещ
7 - 0
ФК Тигина
---
Финландия - Вейкауслига
18:00
ИФК Мариехамн
0 - 2
ХИК Хелзинки
3.383.332.08
18:30
Илвес Тампере
4 - 2
КПВ Кокола
1.463.887.68
18:30
Интер Турку
1 - 1
ВПС Вааса
1.454.107.14
18:30
КуПС Куопио
5 - 1
ФК Лахти
1.633.505.51
18:30
Хонка
1 - 0
РоПС Рованиеми
1.623.555.58
Финландия - Икьонен
18:30
АС Оулу
2 - 2
Каяани
1.424.186.90
18:30
МИПА
0 - 5
Яро
4.754.121.58
18:30
МуСа Пори
1 - 0
ТПВ Тампере
2.213.213.10
Швеция - Алсвенскан Лига
20:00
АИК Стокхолм
0 - 2
Норкьопинг
1.893.374.18
Швеция - Суперетан Лига
20:00
Далкурд
1 - 6
Вестерос
1.793.484.28
Швеция - Купа на Швеция
20:00
Гребестадс
0 - 4
Тролхетан
4.583.991.58
20:00
**ИФК Люлео
3 - 3
Умео ФК
3.384.042.30
Бразилия - Серия C - Група А
02:00
Ботафого PB
4 - 2
Трезе PB
1.563.665.52
02:00
Императриз MA
3 - 0
Сампайо Кореа MA
2.303.222.87
Малайзия - Суперлига
16:00
ПКНП ФК
2 - 2
ПКНС ФК
2.503.522.39
16:00
Селангор
5 - 2
Шри Паханг
2.753.402.27
16:00
Фелда Юнайтед
2 - 3
Перак
3.143.572.00
Голд Къп Северна и Централна Америка
01:30
Бермудски острови
2 - 0
Никарагуа
3.113.172.25
04:00
Хаити
2 - 1
Коста Рика
6.103.771.52
Шампионска Лига Азия Финална Фаза
13:00
Санфрече Хирошима (Япо)
3 - 2
Кашима Антлърс (Япо)
2.283.073.21
14:30
Шандун Тайшан (Кит)
2 - 1
Гуанджоу ФК (Кит)**
2.293.412.88
Приятелски Срещи - Клубни
11:00
Мордовия Саранск (Рус)
3 - 1
Сокол Саратов (Рус)
2.233.732.48
12:00
Слован Либерец (Чех)
1 - 1
Варнсдорф (Чех)
1.335.146.50
14:00
Нордселанд (Дан)
3 - 4
Калмар (Шве)
2.373.502.53
14:00
Хорсенс (Дан)
0 - 3
Орхус (Дан)
2.823.462.20
14:30
Хакен (Шве)
2 - 2
Вендсисел (Дан)
1.444.435.50
17:00
Слован Братислава (Слк)
3 - 1
Бохемианс 1905 Прага (Чех)
1.424.375.98
18:00
Витковице (Чех)
0 - 2
Дубница (Слк)
1.683.773.91
19:00
Видзев Лодз (Пол)
1 - 1
Заглембие Любин (Пол)
12.006.001.15
19:00
Висла Плоцк (Пол)
1 - 0
АЕК Ларнака (Кип)
2.503.532.37
19:00
Карабах Агдам (Азе)
0 - 0
Университатя Крайова (Рум)
2.403.602.35
19:00
Левски София (Бъл)
0 - 1
Зенит Санкт Петербург (Рус)
11.446.051.35
19:00
Цървена Звезда Белград (Сър)
1 - 1
Аполон Лимасол (Кип)
1.533.804.80
19:00
Щурм Грац (Авс)
1 - 0
Млада Болеслав (Чех)
1.993.513.16
19:30
Кръшко (Слн)
1 - 5
Жрински Мостар (Бих)
19.0810.371.05
20:00
Малмьо (Шве)
1 - 1
ХНК Горица (Хър)
1.424.585.79
20:30
Брашов (Рум)
0 - 4
ФК ФКСБ (Рум)
16.7610.631.05
21:45
Ийст Файф (Шот)
1 - 0
Албион Роувърс (Шот)
1.414.725.39
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 26.04.2024 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Вентспилс като домакин няма загуба от 8 мача
» Илвес Тампере като домакин 3 равенства от 4 мача
» ВПС Вааса няма победа от 11 мача
» АС Оулу като домакин нито един вкаран гол в 5 мача
ТВ програма