Купа на Африканските Нации Групова Фаза
17:30
Нигерия
1 - 0
Гвинея
1.713.325.35
20:00
Уганда
1 - 1
Зимбабве
1.963.104.10
23:00
Египет
2 - 0
Конго ДР
1.693.445.25
Беларус - Купа на Беларус
18:00
Смолевичи
0 - 2
Шахтьор Солигорск
6.004.751.36
19:00
Гранит Микашевичи
0 - 2
Динамо Минск
9.166.621.17
Грузия - Висша Лига
17:00
Чихура Сачхере
4 - 1
Дила Гори
---
Исландия - Първа Дивизия
22:15
Фрам Рейкявик
2 - 1
Тротур Рейкявик
2.203.622.72
Исландия - Купа на Исландия
21:00
Вестманаейяр
2 - 3
Викингур Рейкявик
2.763.362.21
Латвия - Вирслига
19:45
БФЦ Даугавпилс
0 - 0
Метта ЛУ Рига
2.273.262.78
20:00
Рига ФК
0 - 1
Йелгава
1.364.406.57
Литва - Купа на Литва
19:00
Шяуляй
1 - 1
ФК Паневежис**
7.435.451.26
Молдова - Купа на Молдова
18:00
Сфинтул Георге Суручен
1 - 0
Унген
---
Норвегия - Купа на Норвегия
19:00
Викинг Ставангер
5 - 2
Стабек
1.554.035.00
19:00
Конгсвингер
0 - 3
Мьондален
2.783.402.30
19:00
Кристиансунд
1 - 1
Од БК**
2.663.172.49
19:00
КФУМ Осло
2 - 1
Тромсдален
1.285.488.08
19:00
Ранхайм
4 - 0
Бран Берген
3.903.451.81
19:00
Фрам Ларвик
3 - 1
Берум
1.863.733.48
19:00
**Хаугесунд
0 - 0
Стрьомен
1.444.046.94
21:00
Розенборг
1 - 1
Олесунд**
1.434.296.59
Швеция - Купа на Швеция
20:00
**Нюкьопинг
2 - 2
Васалунд
2.493.602.37
Индонезия - Лига 1
11:30
Калтенг Путра
2 - 2
Бали Юнайтед
3.173.322.04
11:30
Персеру Бадак Лампунг
0 - 1
ПСИС Семаранг
2.143.302.94
14:30
Бхаянгкара
3 - 1
Персела Ламонган
1.384.456.44
Малайзия - Суперлига
16:00
Кедах Дарул Аман
3 - 2
Петалинг Джая Сити
1.573.914.78
16:00
Мелака Юнайтед
1 - 2
Джохор Дарул Такзим
4.203.901.66
16:00
Теренггану
3 - 1
Куала Лумпур Сити
1.574.084.53
Япония - Купа на Лигата
13:00
Вегалта Сендай
1 - 0
Нагоя Грампус**
(0 - 2)
2.363.262.79
13:00
**Гамба Осака
0 - 2
В-Варен Нагазаки
(4 - 1)
1.454.076.41
13:00
**Консадол Сапоро
2 - 1
Джубило Ивата
(2 - 1)
2.393.122.87
13:00
Серезо Осака
1 - 1
Токио**
(0 - 1)
2.692.902.68
Голд Къп Северна и Централна Америка
03:00
Ямайка
1 - 1
Кюрасао
1.713.305.00
05:30
Хондурас
4 - 0
Ел Салвадор
2.992.982.42
Други Международни Турнири
11:30
ПСМ Макасар (Идн)
2 - 1
Биндуонг (Вие)
1.843.423.81
Шампионска Лига Азия Финална Фаза
13:00
Чонбук Хюндай Моторс (Кор)
1 - 1
Шанхай Порт (Кит)**
1.623.825.00
14:00
Улсан ХД (Кор)
0 - 3
Урава Ред Даймъндс (Япо)
1.913.443.77
Приятелски Срещи - Клубни
11:30
Гурник Забже (Пол)
2 - 1
Карвина (Чех)
1.903.563.41
12:00
Височина Ихлава (Чех)
4 - 0
Простейов (Чех)
1.673.854.10
12:00
ГКС Катовице (Пол)
0 - 0
ГКС Тихи (Пол)
4.003.501.70
12:00
Усти над Лабем (Чех)
2 - 2
Дукла Прага (Чех)
1.674.483.61
12:00
Цюрих (Швц)
4 - 0
Вил (Швц)
1.544.104.70
13:00
Астра Гюргево (Рум)
1 - 2
Урал Свердловска област (Рус)
---
15:00
Инголщат (Гер)
3 - 1
Санкт Пьолтен (Авс)
2.003.623.02
17:00
Вадуц (Швц)
1 - 0
Йънг Бойс (Швц)
7.705.631.26
17:00
Луч Владивосток (Рус)
1 - 1
ФК Армавир (Рус)
3.003.202.10
17:00
Серед (Слк)
7 - 2
Татран Липтовски Микулаш (Слк)
1.713.763.78
17:00
Яблонец (Чех)
4 - 1
Пардубице (Чех)
1.504.185.11
18:00
Ахмат Грозни (Рус)
5 - 1
ДАК Дунайска Стреда (Слк)
1.634.034.05
18:00
Витоша Бистрица (Бъл)
0 - 1
Ботев Пловдив (Бъл)
4.013.801.68
18:00
ВШГ Сваровски Тирол (Авс)
0 - 3
Хонвед Будапеща (Унг)
2.653.402.24
18:00
Корона Келце (Пол)
1 - 0
Стал Мелец (Пол)
1.763.673.79
18:00
Лехия Гданск (Пол)
0 - 3
Апоел Беер Шева (Изр)
2.503.422.41
18:00
Лудогорец Разград (Бъл)
0 - 3
Шахтьор Донецк (Укр)
3.593.541.84
18:00
Опава (Чех)
1 - 2
ГКС Ястшембе-Здруй (Пол)
1.923.513.38
18:00
Раков Ченстохова (Пол)
3 - 3
Тринец (Чех)
1.603.814.51
18:00
Сигма Оломоуц (Чех)
1 - 0
Храдец Кралове (Чех)
1.603.944.38
18:00
Славия Прага (Чех)
0 - 2
Чешке Будьовице (Чех)
1.215.789.75
18:00
Спартак Търнава (Слк)
3 - 3
Скалица (Слк)
1.903.633.17
18:00
Ягиелония Бялисток (Пол)
2 - 1
Ружомберок (Слк)
1.693.764.07
18:30
Волфсбергер (Авс)
0 - 1
Фехервар (Унг)
2.153.432.90
18:30
Осиек (Хър)
1 - 2
Клуж (Рум)
2.303.502.50
18:30
Роскилде (Дан)
1 - 2
Нествед (Дан)
3.333.481.94
19:00
Вакер Инсбрук (Авс)
1 - 4
Щутгарт (Гер)
14.657.331.11
19:00
Грасхопърс (Швц)
3 - 2
Раперсвил-Йона (Швц)
1.374.456.74
19:00
Домжале (Слн)
1 - 0
Локомотив Загреб (Хър)
2.123.352.97
19:00
Дьор ЕТО (Унг)
0 - 4
Тренчин (Слк)
3.003.602.00
19:00
Лех Познан (Пол)
1 - 0
Брьондби (Дан)
3.253.461.99
19:00
ФК Ростов (Рус)
2 - 0
Спартак Москва (Рус)
3.403.361.98
19:00
Хартберг (Авс)
1 - 1
Пюник Ереван (Арм)
2.153.462.86
19:00
Юрдинген 05 (Гер)
4 - 3
Александрия (Укр)
2.783.602.17
19:30
Люцерн (Швц)
2 - 4
Винтертур (Швц)
1.693.863.94
20:00
Ауденарде (Бел)
0 - 4
Роял Ексел Мускрон (Бел)
---
20:00
Моленбек Брюксел (Бел)
0 - 0
Серкъл Брюж (Бел)
7.006.001.25
20:00
Мюнхен 1860 (Гер)
1 - 5
Базел (Швц)
5.574.471.44
20:30
Хейст (Бел)
0 - 3
Роял Антверпен (Бел)
6.005.081.33
21:45
Крусейдърс (Сир)
1 - 0
Мъдъруел (Шот)
5.974.561.39
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.04.2024 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Бали Юнайтед само победи от 4 мача
» Джохор Дарул Такзим няма загуба от 17 мача
ТВ програма