Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Борнемут като гост няма равенство от 17 мача

Барнзли като домакин няма загуба от 22 мача

Борусия Дортмунд като домакин няма загуба от 15 мача

Фортуна Дюселдорф като домакин няма равенство от 15 мача

Осасуна като домакин няма загуба от 17 мача

Емполи като гост няма победа от 16 мача

Арецо като домакин няма загуба от 18 мача

Хартберг само загуби от 5 мача

Шахтьор Солигорск само победи от 4 мача

Зулте Варегем 4 равенства от 5 мача

Лайънс Гибралтар 21 загуби от 23 мача

Монс Калпе като гост няма равенство от 12 мача

Макаби Тел Авив само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Апоел Хайфа нито един вкаран гол в 4 мача

Астана като домакин само победи от 4 мача

ФК Паневежис няма победа от 7 мача

Фола Еш като домакин 35 вкарани гола в 10 мача - 3.50 на мач

Битовия Битов като домакин 11 равенства от 15 мача

Херманщат няма победа от 6 мача

Слован Братислава само победи от 5 мача

Морнар Бар като домакин няма победа от 15 мача

Ел Национал Кито като домакин няма победа от 5 мача

Перак като гост 4 равенства от 5 мача

Чеджу Юнайтед няма победа от 8 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Алавес
14:00 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Уест Хям
14:30 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Емполи
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Шалке 04 16:30 на живо
Diema Sport 2
Кристъл Палас - Евертън
17:00 на живо
Nova Sport
Мидълзбро - Рединг
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Валядолид 17:15 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Херта Берлин 18:30 на запис
MAX Sport 3
Рома - Каляри
19:00 на живо
Nova Sport
Шефилд Юнайтед - Ипсуич
19:15 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Нюкасъл
19:30 на живо
EuroSport 2
Щутгарт - Борусия М'Гладбах 19:30 на живо
MAX Sport 4
Леганес - Селта Виго
19:30 на живо
Nova Sport
Норич - Блекбърн
21:30 на живо
MAX Sport 3
Интер - Ювентус
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Леванте
21:45 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Борнемут
21:50 на запис
MAX Sport 2
Рен - Пари Сен Жермен
22:00 на живо

Мачове за събота, 27 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Тотнъм - Уест Хям 0 - 1 1.39 5.21 7.68
17:00 Кристъл Палас - Евертън 0 - 0 2.78 3.34 2.62
17:00 Саутхямптън - Борнемут 3 - 3 1.87 3.80 4.12
17:00 Уотфорд - Уулвърхямптън 1 - 2 2.73 3.25 2.73
17:00 Фулъм - Кардиф 1 - 0 2.33 3.56 3.03
19:30 Брайтън - Нюкасъл 1 - 1 2.26 3.18 3.52
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:30 Милуол - Сток Сити 0 - 0 2.09 3.29 3.78
17:00 Бирмингам - Уигън 1 - 1 2.02 3.44 3.81
17:00 Болтън - Брентфорд 0 - 1 5.65 4.37 1.51
17:00 Бристъл Сити - Дарби Каунти 0 - 2 2.31 3.46 3.07
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Нотингам Форест 0 - 1 2.47 3.50 2.80
17:00 Мидълзбро - Рединг 2 - 1 1.64 3.82 5.71
17:00 Престън - Шефилд Уензди 3 - 3 2.61 3.37 2.71
17:00 Суонзи - Хъл Сити 2 - 2 1.54 4.58 5.70
17:00 Уест Бромич - Родъръм Юнайтед 2 - 1 1.64 4.15 5.08
19:15 Шефилд Юнайтед - Ипсуич 2 - 0 1.18 7.24 17.10
21:30 Норич - Блекбърн 2 - 1 1.38 5.11 7.83
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Плимут 5 - 1 2.41 3.32 2.92
17:00 Барнзли - Блекпул 2 - 1 1.35 4.77 9.06
17:00 Бъртън Албион - Лутън Таун 2 - 1 4.89 3.99 1.67
17:00 Джилингам - Чарлтън 0 - 2 3.46 3.42 2.10
17:00 Оксфорд Юнайтед - Донкастър 2 - 2 2.86 3.35 2.42
17:00 Рочдейл - Саутенд 1 - 0 2.51 3.37 2.74
17:00 Скънторп - Брадфорд Сити 2 - 3 1.77 3.77 4.38
17:00 Съндърланд - Портсмут 1 - 1 2.25 3.39 3.14
17:00 Уимбълдън - Уикъмб 2 - 1 2.57 3.19 2.82
17:00 Уолсол - Питърбъро 3 - 0 3.14 3.46 2.22
17:00 Флийтууд Таун - Бристол Роувърс 0 - 0 2.52 3.19 2.88
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Екзитър - Олдъм 1 - 0 2.16 3.32 3.40
17:00 Карлайл - Кроули Таун 4 - 2 1.65 3.79 5.37
17:00 Кембридж Юнайтед - Моркамб 1 - 2 1.96 3.32 4.01
17:00 Колчестър - Милтън Кийнс Донс 2 - 0 2.64 3.31 2.64
17:00 Крю Александра - Форест Грийн Роувърс 4 - 3 2.90 3.36 2.39
17:00 Мансфийлд Таун - Стивънидж Бороу 1 - 2 1.60 3.95 5.56
17:00 Нортхямптън Таун - Йоувил 2 - 2 2.02 3.49 3.61
17:00 Нотс Каунти - Гримсби Таун 2 - 1 1.71 3.78 4.84
17:00 Нюпорт Каунти - Линкълн Сити 1 - 0 2.44 3.29 2.89
17:00 Порт Вейл - Макълсфийлд Таун 0 - 1 2.39 3.31 2.97
17:00 Транмиър Роувърс - Бъри отл. 2.63 3.31 2.67
17:00 Челтнъм Таун - Суиндън 3 - 2 2.98 3.30 2.39
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Боръм Ууд - Ийстли 3 - 3 2.89 3.31 2.28
14:30 Бромли - Ебсфлийт Юнайтед 5 - 1 1.94 3.75 3.37
14:30 Гейтсхед - Бароу 0 - 2 2.36 3.24 2.79
14:30 Дагенъм и Редбридж - Солихъл Муурс 1 - 1 3.37 3.26 2.07
14:30 Доувър Атлетик - Сътън Юнайтед 3 - 0 2.16 3.29 3.12
14:30 Лейтън Ориент - Брейнтри Таун 0 - 0 1.19 6.09 12.27
14:30 Мейдстоун Юнайтед - Алдършот Таун 0 - 2 2.64 3.31 2.45
14:30 Мейдънхед Юнайтед - Честърфийлд 2 - 0 2.69 3.23 2.45
14:30 Рексъм - Харогейт Таун 2 - 1 2.07 3.21 3.41
14:30 Файлд - Халифакс Таун 0 - 2 1.75 3.47 4.32
14:30 Хавант и Уотърлувил - Барнет 0 - 2 3.00 3.29 2.22
14:30 Хартлипул - Салфорд Сити 3 - 2 5.66 4.11 1.49
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Херта Берлин 0 - 0 1.37 5.29 7.40
16:30 Борусия Дортмунд - Шалке 04 2 - 4 1.40 4.81 7.93
16:30 РБ Лайпциг - Фрайбург 2 - 1 1.26 5.83 11.21
16:30 Фортуна Дюселдорф - Вердер Бремен 4 - 1 2.92 3.58 2.33
16:30 Хановер 96 - Майнц 05 1 - 0 2.88 3.66 2.31
19:30 Щутгарт - Борусия М'Гладбах 1 - 0 3.56 3.76 1.98
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Зандхаузен - Холщайн Кил 3 - 2 2.58 3.31 2.65
14:00 Магдебург - Гройтер Фюрт 2 - 1 1.76 3.51 4.65
14:00 Санкт Паули - Ян Регенсбург 4 - 3 2.64 3.44 2.50
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:15 Мюнхен 1860 - Карлсруе 0 - 2 3.52 3.34 2.02
15:00 Аален - Юрдинген 05 2 - 4 2.05 3.47 3.34
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Фортуна Кьолн 2 - 0 1.81 3.54 4.08
15:00 Енерги Котбус - Оснабрюк 1 - 2 2.31 3.31 2.93
15:00 Мепен - Цвикау 2 - 0 2.00 3.20 3.76
15:00 Ханза Рощок - Шпортфройнде Лоте 0 - 0 1.82 3.45 4.18
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Атлетик Билбао - Алавес 1 - 1 1.50 4.22 6.89
17:15 Атлетико Мадрид - Валядолид 1 - 0 1.34 4.69 11.52
19:30 Леганес - Селта Виго 0 - 0 2.49 3.21 2.99
21:45 Барселона - Леванте 1 - 0 1.21 7.22 11.85
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:15 Малага - Майорка 0 - 1 2.12 2.99 3.84
19:00 Алмерия - Реал Овиедо 0 - 1 2.17 3.10 3.56
19:00 Осасуна - Албасете 2 - 0 1.83 3.28 4.70
21:30 Естремадура - Тенерифе 1 - 0 2.34 3.04 3.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Депортиво Фабрил - Унионистас де Саламанка 3 - 3 3.41 3.09 2.06
19:00 Гихуело - Културал Леонеса 1 - 0 2.65 2.87 2.61
19:00 Корухо - Атлетико Мадрид Б 3 - 0 3.14 3.02 2.18
21:00 Понферадина - Интернасионал де Мадрид 3 - 0 1.51 3.64 5.60
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Витория-Гастейс - Реал Сосиедад Б 2 - 1 2.80 2.94 2.43
18:00 Лейоа - Расинг Сантандер 1 - 1 3.44 3.01 2.06
18:00 Туделано - Лангрео 2 - 0 2.22 2.98 3.08
18:30 Аморебиета - Културал Дуранго 3 - 0 1.67 3.25 4.83
19:00 УД Логронес - Мирандес 3 - 0 2.46 2.83 2.88
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Корнеля 0 - 0 1.99 3.00 3.67
18:00 Конкуенсе - Лейда Еспортиу 1 - 2 3.12 2.99 2.19
19:00 Пералада-Жирона Б - Еркулес 0 - 1 3.22 2.92 2.20
19:00 Сабадел - Кастейон 2 - 1 2.34 2.90 2.99
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Ел Ехидо 2012 - УКАМ Мурсия 2 - 0 3.54 2.98 2.03
19:00 Марбеля - Дон Бенито 4 - 0 1.87 3.03 4.10
19:30 Атлетико Санлукеньо - Севиля Атлетико 1 - 0 2.19 2.92 3.23
20:00 Бадахос - Атлетико Малагеньо 4 - 0 1.44 3.80 6.26
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Болоня - Емполи 3 - 1 1.73 3.74 4.81
19:00 Рома - Каляри 3 - 0 1.40 4.69 8.14
21:30 Интер - Ювентус 1 - 1 2.57 3.22 2.84
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Венеция - Кротоне 1 - 4 2.81 2.84 2.75
16:00 Ливорно - Палермо 2 - 2 2.85 3.10 2.49
16:00 Пескара - Верона 1 - 1 2.46 2.98 3.02
16:00 Салернитана - Карпи 2 - 5 1.72 3.41 5.11
19:00 Специя - Перуджа 1 - 1 2.22 3.07 3.33
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Албисола - Лукезе 1 - 1 2.56 2.88 2.69
17:30 Арецо - Гоцано 2 - 0 1.46 3.83 5.92
17:30 Арцакена - Пистоезе 0 - 0 2.48 2.34 3.55
17:30 Аурора Про Патрия - Пиза 1 - 2 2.60 2.85 2.68
17:30 Карарезе - Кунео 3 - 0 1.80 3.24 4.01
17:30 Новара - Сиена 2 - 2 2.46 3.01 2.70
17:30 Пиаченца - Олбия 3 - 2 1.21 5.40 9.40
17:30 Понтедера - Алесандрия 1 - 2 1.94 3.18 3.47
17:30 Про Верчели - Про Пиаченца 3 - 0 - - -
17:30 Ювентус Б - Виртус Ентела 0 - 2 4.44 3.47 1.68
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Брест - Ланс 2 - 0 2.20 3.07 3.43
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
22:00 Рен** - Пари Сен Жермен 2 - 2 11.01 6.81 1.21
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Вакер Инсбрук 1 - 4 1.75 3.72 4.25
18:00 Матерсбург - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 1 1.88 3.50 3.93
18:00 Рапид Виена - Хартберг 3 - 4 1.24 6.33 9.65
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Зира Баку - Карабах Агдам 0 - 3 5.44 3.76 1.50
16:00 Сабах Баку - Кешля 1 - 1 2.29 3.16 2.88
16:30 Сабаил Баку - Габала 2 - 1 2.27 3.17 2.89
18:00 Нефтчи Баку - Сумгаит 2 - 3 1.49 3.99 5.59
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Кастриоти Круя - Камза 3 - 0 - - -
20:00 Партизани Тирана - Лачи 1 - 1 1.90 3.10 3.60
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 ФК Санта Колома - Интер Клуб Ескалдес 1 - 1 1.60 3.96 4.12
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Пюник Ереван - Алашкерт Ереван 1 - 0 2.30 2.96 2.86
18:30 Урарту Ереван - Ной Ереван 3 - 0 1.62 3.38 4.74
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:45 Ислоч Минск - Гомел 3 - 1 2.28 2.96 3.03
18:45 Шахтьор Солигорск - Енергетик-БГУ Минск 3 - 4 1.17 6.11 11.14
20:45 Дняпро Могильов - Городея 0 - 0 2.70 2.98 2.49
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 КАА Гент - Генк 0 - 1 4.31 4.21 1.69
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Остенде - Шарлероа 2 - 2 3.30 3.56 2.07
21:00 Вестерло - Ойпен 1 - 0 1.99 3.54 3.54
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ваасланд-Беверен - Унион Сент Жилоаз 3 - 2 4.38 4.06 1.70
21:00 Зулте Варегем - Серкъл Брюж 6 - 2 2.17 3.79 2.92
21:00 Роял Ексел Мускрон - Кортрийк 2 - 3 2.69 3.49 2.43
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Младост Добой Какан - Жрински Мостар 2 - 2 3.20 3.09 2.09
18:00 Радник Биелина - ФК Сараево 0 - 0 3.20 3.09 2.09
18:00 Челик Зеница - ГОШК Габела 1 - 0 1.99 3.04 3.51
18:00 Широки Брег - Крупа 2 - 1 1.40 3.76 7.56
21:00 Слобода Тузла - Железничар Сараево 0 - 0 2.65 2.96 2.51
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Лайънс Гибралтар - Глейсис Юнайтед 1 - 2 - - -
19:15 Сейнт Джоузеф - Монс Калпе 1 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:30 Кьоге - Виборг 1 - 0 3.46 3.42 2.01
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Калев - Таммека Тарту 0 - 4 5.31 4.74 1.39
16:00 Маарду Линнамеесконд - Нарва Транс 0 - 1 7.58 6.12 1.22
19:00 Куресааре - Номе Калю 0 - 0 10.71 6.80 1.15
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Хадера - Макаби Тел Авив 0 - 1 9.43 5.10 1.24
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Раанана - Апоел Тел Авив 2 - 1 3.29 3.09 2.08
20:30 Бней Сахнин - Апоел Хайфа 1 - 2 2.30 3.00 2.96
20:30 Ирони Кирят Шмона - Бейтар Йерусалим 0 - 1 3.28 3.18 2.04
20:30 Макаби Петах Тиква - МС Ашдод 0 - 3 1.94 3.08 3.69
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Дрогеда Юнайтед 1 - 4 3.67 3.51 1.88
21:30 Лонгфорд Таун - Лимерик 1 - 0 1.44 4.12 6.54
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вестманаейяр - Филкир Рейкявик 0 - 3 2.45 3.42 2.56
17:00 Гриндавик - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 2 4.10 3.69 1.74
19:00 Акранес - КА Акурейри 3 - 1 2.00 3.65 3.16
19:00 ФХ Хафнарфьордур - ХК Коупавогюр 2 - 0 1.34 4.80 7.29
23:00 Стярнан Гардабаер - КР Рейкявик 1 - 1 2.31 3.47 2.74
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Окжетпес Кокшетау - Иртиш Павлодар 1 - 0 2.32 2.92 2.85
12:00 Шахтьор Караганди - Кайсар Къзълорда 0 - 1 2.30 2.92 2.88
14:00 Жетису Талдикорган - Атирау 0 - 0 1.55 3.52 5.09
14:00 Ордабаси Шимкент - Кайрат Алмати 0 - 0 2.90 2.96 2.26
15:00 Актобе - Тараз 2 - 3 2.07 3.11 3.13
16:00 Астана - Тобол Костанай 2 - 1 1.55 3.52 5.08
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Балкани Суха река - Феризай 2 - 4 - - -
16:30 Лапи Подуево - Дрита Гниляне 1 - 0 - - -
16:30 Фероникели Глоговац - Гниляне 2 - 0 1.28 4.51 7.62
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Метта ЛУ Рига - Валмиера 1 - 4 2.53 3.56 2.31
16:00 Йелгава - БФЦ Даугавпилс 1 - 0 2.17 3.44 2.78
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Паневежис - Стумбрас Каунас 1 - 1 5.47 3.71 1.51
15:00 ФК Паланга - Жалгирис Вилнюс 1 - 4 7.13 5.36 1.27
17:00 Кауно Жалгирис - Атлантас Клайпеда 2 - 1 1.52 3.94 4.80
20:00 ФК Ритеряй - Судува Мариямполе 1 - 2 3.58 3.54 1.80
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Фола Еш - Виктория Роспорт 1 - 1 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Слима Уондърърс - Пиета Хотспърс 2 - 1 1.33 4.63 6.68
17:00 Хамрун Спартанс - Валета 1 - 1 4.51 3.48 1.65
17:00 Хибърниънс - Балзан Ютс 5 - 1 1.90 3.32 3.49
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Динамо-Авто Тираспол 3 - 1 1.91 3.53 3.15
19:00 Милсами Орхей - Сперанца Ниспорен 1 - 1 1.71 3.36 4.14
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Сарпсборг 08 - Мьондален 1 - 1 1.51 4.02 6.43
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Старт Кристиансанд - Сандефьорд 2 - 2 2.36 3.22 2.85
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сола - Братвог 2 - 1 2.66 3.60 2.18
16:00 Левангер - Квик Халден отл. 2.53 3.71 2.22
18:00 Бюасен - Стьордалс Блинк 1 - 2 3.69 3.76 1.75
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Алта - Сеня 1 - 1 1.41 4.40 5.45
17:00 Аскер - Од БК 2 2 - 0 - - -
17:00 Берум - Флурьо 0 - 0 2.18 3.68 2.64
17:00 Опсал - Киелсос 1 - 1 4.10 4.04 1.64
17:00 Осане - Елверум 2 - 0 1.41 4.47 5.73
17:00 Фрам Ларвик - Гроруд 1 - 1 2.46 3.74 2.31
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Битовия Битов - Хойничанка Хойнице 2 - 1 2.40 3.15 2.79
18:45 ЛКС Лодз - Раков Ченстохова 2 - 0 2.36 2.98 3.00
20:45 Стомил Олщин - Термалика Нечеча 3 - 0 2.78 2.99 2.51
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Погон Шчечин - Лех Познан 1 - 1 2.16 3.23 3.27
21:30 Лехия Гданск - Легия Варшава 1 - 3 2.84 3.06 2.51
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Портимонензе - Фейрензе 1 - 0 1.39 4.64 7.39
17:30 Санта Клара - Витория Сетубал 0 - 0 2.29 3.03 3.31
20:00 Спортинг Лисабон - Витория Гимараеш 2 - 0 1.40 4.66 7.33
22:30 Авеш - Белененсеш 3 - 0 1.73 3.61 4.71
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лейшоес - Академика Коимбра 1 - 1 2.22 3.09 3.18
18:00 Мафра - Кова Да Пиедаде 1 - 0 2.37 2.74 3.34
18:00 Спортинг Брага Б - Спортинг Ковиля 1 - 2 2.36 3.17 2.86
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Дунареа Кълъраш - Херманщат 0 - 0 2.29 2.89 3.29
19:00 Волунтари - Динамо Букурещ 1 - 2 3.22 3.21 2.18
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Анжи Махачкала - ФК Ростов 1 - 1 9.22 4.33 1.35
19:00 Динамо Москва - Ахмат Грозни 0 - 0 1.97 3.08 4.19
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Тре Фиори - Фиорентино 2 - 1 1.98 4.00 2.73
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Крусейдърс 3 - 0 2.66 3.45 2.32
17:00 Гленавон - Клифтънвил 4 - 0 2.09 3.47 3.00
17:00 Коулрейн - Линфийлд 1 - 1 3.65 3.46 1.87
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Гленторан - Инститют 2 - 0 1.74 3.67 4.00
17:00 Нюри Сити - Дънганън Суифтс 0 - 1 2.41 3.41 2.59
17:00 Уорънпойнт Таун - Ардс ФК 1 - 1 2.37 3.44 2.57
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Академия Пандев - Работнички Скопие 3 - 1 1.86 3.35 3.63
17:00 Вардар Скопие - Беласица Струмица 1 - 1 2.02 3.45 3.06
17:00 Македония Гьорче Петров - Ренова Джепчище 3 - 1 2.06 2.88 3.36
17:00 Победа Прилеп - Силекс Кратово 0 - 1 - - -
17:00 Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие 5 - 1 1.29 4.66 7.07
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дукла Банска Бистрица - Партизан Бардейов 2 - 0 2.20 3.30 2.80
18:00 Одева Липани - Комарно 1 - 5 2.65 3.30 2.30
18:00 Татран Прешов - Татран Липтовски Микулаш 0 - 2 2.50 3.20 2.45
19:30 Попрад - Похроние Долна Жданя 2 - 1 2.17 3.29 2.78
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 ДАК Дунайска Стреда - Слован Братислава 1 - 0 2.90 3.21 2.22
18:00 Земплин Михаловце - Жилина 2 - 1 2.52 3.15 2.58
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Злате Моравце - Спартак Търнава 1 - 1 2.39 3.03 2.79
18:00 Сеница - Тренчин 4 - 0 2.44 3.30 2.54
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Рудар Веление - Домжале 1 - 2 3.51 3.27 1.90
18:00 Алуминий Кидричево - Триглав 2 - 1 1.65 3.47 4.76
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Анталияспор - Ерзурум ББ 1 - 1 2.51 3.28 2.71
16:00 Ризеспор - Сивасспор 0 - 0 1.95 3.52 3.67
19:00 Фенербахче - Трабзонспор 1 - 1 1.94 3.64 3.58
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Газиантеп ФК - Гиресунспор 2 - 2 1.62 3.80 4.36
14:00 Хатайспор - Аданаспор 4 - 1 1.50 3.90 5.28
19:30 Алтънорду - Алтай Измир 2 - 1 2.03 3.35 3.27
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Черноморец Одеса - Ворскла Полтава 1 - 2 2.78 2.88 2.51
17:00 Олимпик Донецк - Карпати Лвов 3 - 2 2.60 2.93 2.64
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Кишварда - Халадаш Сомбатхей 1 - 2 2.24 3.21 3.05
18:00 Мезьокьовешд - Диошдьор 3 - 0 2.37 3.20 2.82
18:00 МОЛ Фехервар - Пушкаш Академи 1 - 1 1.71 3.54 4.53
18:00 Пакш - МТК Будапеща 1 - 0 1.86 3.45 3.82
18:00 Уйпещ - Дебрецен 1 - 1 1.90 3.18 4.00
20:30 Хонвед Будапеща - Ференцварош 3 - 2 4.20 3.43 1.79
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
14:00 КТП Котка - АС Оулу 0 - 1 2.86 3.21 2.35
17:00 Екеняс ИФ - Яро 1 - 2 2.96 3.08 2.35
17:00 Каяани - МуСа Пори 1 - 2 1.68 3.67 4.44
17:00 МИПА - ТПС Турку 0 - 1 5.60 4.32 1.48
17:00 Хака - ТПВ Тампере 1 - 0 1.52 3.94 5.44
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - ВЯС Вантаа 3 - 5 1.39 4.46 5.37
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Хонка Академия - Джаз Пори 2 - 1 1.66 3.91 3.84
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Еркулес Оулу - СЯК Академия 1 - 4 2.27 3.73 2.43
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 ХНК Горица - Хайдук Сплит 3 - 0 3.39 3.18 2.10
20:00 Осиек - Динамо Загреб 2 - 1 3.12 3.00 2.33
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Зета Голубовци - Титоград Подгорица 1 - 1 1.94 2.92 3.41
17:30 Гарбал Радановичи - Искра Даниловград 2 - 1 2.20 2.69 3.08
17:30 Ловчен Цетине - Будучност Подгорица 1 - 1 11.33 5.33 1.14
17:30 Морнар Бар - Петровац 1 - 5 7.03 3.87 1.33
17:30 Сутиеска Никшич - Рудар Плевля 4 - 0 - - -
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Виктория Пилзен - Дукла Прага 4 - 0 1.19 6.31 12.91
18:00 Карвина - Слован Либерец 2 - 1 2.99 3.13 2.35
18:00 Млада Болеслав - Фастав Злин 3 - 0 1.64 3.91 4.71
18:00 Опава - Спарта Прага 0 - 3 3.15 3.42 2.12
18:00 Славия Прага - Сигма Оломоуц 2 - 1 1.23 5.72 11.21
18:00 Словачко - Бохемианс 1905 Прага 1 - 1 1.76 3.45 4.40
18:00 Теплице - Прибрам 0 - 0 1.70 3.68 4.44
18:00 Яблонец - Баник Острава 4 - 0 1.50 4.19 5.68
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Простейов - МАС Таборско 2 - 1 1.84 3.29 3.82
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Ксамакс - Грасхопърс 1 - 1 1.87 3.53 3.95
20:00 Люцерн - Тун 3 - 1 1.77 3.70 4.27
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вадуц - Шафхаузен 0 - 2 2.00 3.46 3.31
20:00 Сервет - Аарау 1 - 2 1.52 4.13 5.15
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сириус - Елфсборг 2 - 4 2.92 3.35 2.34
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Мялби - Дегерфорш 1 - 0 2.64 3.28 2.51
17:00 Бромапойкарна - Халмстад 2 - 1 2.48 3.28 2.67
17:00 Йонкьопинг Содра - Фрей Тебю 1 - 1 1.49 3.96 6.41
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 БК Форвард - Сандвикен 0 - 1 2.90 3.59 2.06
16:00 Йефле - Карлстад Юнайтед 0 - 3 3.91 3.80 1.70
17:00 Акрополис - Карлстад БК 2 - 0 1.80 3.67 3.69
17:00 Солентюна - Линкьопинг Сити 1 - 3 3.13 3.65 1.96
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Ескилсмине - Торнс 0 - 1 1.78 3.71 3.59
15:00 Линдуме - Кристианстад 5 - 1 1.27 4.97 8.32
15:00 Лунд - Вернаму 0 - 2 2.11 3.60 2.81
15:00 Твоокерш - Асириска Турабдин ИК 2 - 2 1.80 3.73 3.52
16:00 Оскаршхамн АИК - Люнгшиле 1 - 0 2.18 3.53 2.74
17:00 Атвидаберг - Ландскрона БоИС 0 - 5 2.79 3.34 2.26
17:00 Шьовде АИК - Одеволд 2 - 0 2.47 3.30 2.52
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Инвърнес КТ 1 - 2 2.47 3.37 2.60
17:00 Дънди Юнайтед - Фолкърк 2 - 0 1.72 3.70 4.30
17:00 Дънфърмлин - Грийнок Мортън 0 - 1 2.34 2.71 3.37
17:00 Партик Тисъл - Еър Юнайтед 1 - 2 1.63 3.79 4.85
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Странрар 2 - 1 1.69 3.95 4.15
17:00 Еърдри - Арброут 3 - 0 4.20 3.80 1.70
17:00 Рейт Роувърс - Брихин Сити 3 - 2 1.56 4.03 4.91
17:00 Стенхаусмюър - Ийст Файф 1 - 1 2.18 3.43 2.93
17:00 Форфар Атлетик - Монтроуз 1 - 0 2.32 3.27 2.80
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Каудънбийт 3 - 2 1.57 3.91 4.85
17:00 Берик Рейнджърс - Албион Роувърс 0 - 3 2.86 3.44 2.17
17:00 Единбург Сити - Елгин Сити 1 - 1 1.85 3.54 3.56
17:00 Клайд - Куинс парк ФК 3 - 0 1.42 4.04 6.46
17:00 Питърхед - Стърлинг Албиън 1 - 1 1.31 4.59 7.88
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Селтик - Килмарнък 1 - 0 1.28 5.31 10.85
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Мъдъруел - Дънди ФК 4 - 3 1.74 3.58 4.66
17:00 Сейнт Мирън - Сейнт Джонстън 1 - 1 2.62 3.17 2.70
17:00 Хамилтън - Ливингстън 3 - 3 2.75 3.14 2.58
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:35 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Сидни 2 - 0 2.34 3.52 2.76
12:50 Уестърн Сидни Уондърърс - Мелбърн Виктори 0 - 1 2.57 3.77 2.41
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 Параду АК - НА Хюсеин Дей 2 - 1 1.60 3.32 5.25
20:00 ЖС Саура - КС Константин 3 - 1 2.12 2.88 3.41
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
03:10 Талерес Кордоба - Атлетико Тукуман 3 - 2 - - -
23:45 Ланус - Велес Сарсфийлд 1 - 2 2.38 2.91 3.03
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Боливар Ла Пас 1 - 1 3.26 3.76 1.83
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Сао Пауло SP - Ботафого RJ 2 - 0 1.60 3.63 5.32
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Бразил де Пелотас RS - Брагантино SP 0 - 1 3.20 2.92 2.24
01:15 Операрио PR - Америка MG 1 - 0 2.87 2.88 2.46
03:30 Сао Бенто SP - Атлетико GO 1 - 3 3.15 2.87 2.33
03:30 Спорт Ресифе PE - Оесте SP 1 - 1 1.66 3.42 4.94
17:00 Ботафого SP - Витория Салвадор BA 3 - 1 2.38 2.88 3.05
22:30 Гуарани SP - Фигуерензе SC 0 - 0 2.28 3.05 3.05
22:30 Крисиума SC - Куяба MT 0 - 1 1.58 3.48 5.67
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Волта Редонда RJ - Атлетико Акреано AC 3 - 0 1.97 3.26 3.52
22:00 Томбензе MG - Сао Жозе RS 1 - 1 1.96 3.13 3.57
23:15 Ипиранга RS - Пайсанду PA 0 - 1 2.39 3.17 2.69
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Депортиво Анзоатеги - Метрополитанос 0 - 1 2.08 3.24 2.94
23:00 Карабобо Валенсия - Естудиантес де Мерида 0 - 0 1.80 3.23 3.78
23:00 ЛАЛА ФК - Сулия 3 - 3 2.08 2.99 3.17
23:00 Португеза Акаригуа - Каракас 1 - 1 3.35 3.04 1.99
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам - Тхеконг 0 - 2 2.11 3.22 2.94
13:00 Сонглам Нгеан Вин - Намдин 0 - 0 1.46 3.86 5.34
15:00 Ханой ФК - Хошимин Сити 1 - 0 1.77 3.34 3.78
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Петапа - Малакатеко 1 - 2 7.66 4.56 1.28
22:00 Истапа - Депортиво Чиантла 0 - 1 1.79 3.42 3.62
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Куенка - Универсидад Католика Кито 1 - 2 2.50 3.20 2.62
22:00 Ел Национал Кито - Фуерса Амария 3 - 0 1.76 3.22 4.33
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
11:30 Бхаянгкара ФК - ПСМ Макасар 4 - 2 1.60 4.00 4.40
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:45 Санат Нафт Абадан - Нафт Масджед Солейман 3 - 1 1.90 2.91 3.85
18:45 Падидех Хорасан Машхад - Естеглал Техеран 1 - 0 3.18 2.80 2.18
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Фордж - Йорк 9 1 - 1 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Хъбей Чайна Форчън - Пекин Ренхе 1 - 1 1.66 3.65 4.76
14:35 Хенан Джануе - Дзянсу Сънинг 2 - 1 3.56 3.36 1.97
14:35 Шанхай Грийнланд - Тиендзин Тианхай 2 - 3 1.56 3.86 5.36
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Ла Екуидад Богота - Енвигадо 0 - 1 1.95 3.00 4.21
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Петалинг Джая Сити - Теренггану 1 - 2 2.90 3.21 2.19
16:00 ПКНП ФК - Перак 0 - 4 2.90 3.13 2.24
16:00 ПКНС ФК - Куала Лумпур 3 - 2 1.57 3.61 5.08
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Курибга - Олимпик Сафи 4 - 4 2.22 2.79 3.42
18:00 ШР Ал Хосейма - МК Уджда 1 - 1 2.01 2.87 3.87
20:00 Дифаа ел Джадида - Могреб Тетуан 2 - 0 1.97 2.89 3.92
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 1 2.40 3.19 2.77
04:00 Монаркас Морелия - Тихуана 1 - 4 2.60 3.28 2.45
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Васл Дубай - Ал Джазира Абу Даби 3 - 1 4.00 4.35 1.58
17:05 Бани Яс - Ал Аин 2 - 0 2.56 3.59 2.24
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Генерал Диаз - Гуарани Асунсион 1 - 1 3.92 3.66 1.76
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Академия Кантолао - Универсидад де Кахамарка 0 - 0 1.97 3.42 3.26
04:00 Спорт Бойс - Молинос Ел Пирата 2 - 1 1.91 3.22 3.88
23:30 Спорт Уанкайо - Карлос А. Манучи 2 - 1 1.48 3.87 5.99
Саудитска Арабия - Купа на Шампионите Саудитска Арабия - Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
19:25 Ал Итихад Джеда** - Ал Насър Рияд 2 - 2 2.41 3.49 2.41
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ню Йорк Сити - Орландо Сити 1 - 1 1.63 3.93 4.98
22:00 Торонто - Портланд Тимбърс 1 - 2 1.61 4.09 4.86
22:30 Далас - Сан Хосе Еърткуейкс 0 - 0 1.50 4.36 5.74
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоум Юнайтед 4 - 0 1.56 4.01 4.45
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 ПТТ Районг - Муангтонг Юнайтед 2 - 2 2.56 3.27 2.37
14:00 Самут Пракан Сити - Чайнат Хорнбил 1 - 0 1.99 3.28 3.21
15:00 Трат - Чиангмай 4 - 0 1.92 3.45 3.29
16:00 Порт Банкок - Суфанабури 3 - 2 1.58 3.58 4.75
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:30 Локомотив Ташкент - Кизилкум Зарафшан 3 - 1 - - -
16:30 Металург Бекабад - Коканд 1912 3 - 1 - - -
17:35 Согдиана Джизак - Пахтакор Ташкент 1 - 2 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Бостън Ривър - Ливърпул Монтевидео отл. 2.11 3.27 3.01
21:30 Пласа Колония - Рампла Хуниорс отл. 2.10 3.31 2.99
21:30 Серо Монтевидео - Дефенсор Спортинг отл. 2.63 3.18 2.39
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:30 Коло-Коло Сантяго - Антофагаста 1 - 0 1.40 4.40 6.23
19:30 Депортес Икике - Кобресал Ел Салвадор 0 - 1 1.98 3.30 3.48
22:30 Евертън Виня дел Мар - Универсидад де Чили 1 - 1 1.99 3.33 3.41
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Блек Леопардс - Марицбург Юнайтед 1 - 2 2.20 2.79 3.50
16:00 Хайлендс Парк - Полокване Сити 0 - 2 2.20 2.72 3.55
19:00 СуперСпорт Юнайтед - Бидвест Уитс 1 - 1 2.83 2.75 2.62
21:15 Блумфонтейн Селтик - Кайзер Чийфс 1 - 0 3.60 2.93 2.10
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Чеджу Юнайтед - Сангжу Сангму 2 - 3 2.27 3.04 3.18
10:00 Кануън - Тегу 0 - 2 2.83 3.15 2.41
12:00 Инчхън Юнайтед - Съннам 0 - 0 2.87 3.10 2.43
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Серезо Осака - Оита Тринита 0 - 0 2.28 3.14 3.10
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Ависпа Фукуока - Монтедио Ямагата 0 - 1 2.74 2.91 2.64
08:00 В-Варен Нагазаки - Кагошима Юнайтед 0 - 0 1.90 3.43 3.72
12:00 Ехиме ФК - Вентфорет Кофу 1 - 1 3.84 3.23 1.93
13:30 Рюкю - Мачида Зелвия 1 - 1 2.60 3.20 2.56

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане