Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Хетафе като гост 11 равенства от 17 мача

Алмерия Б като гост няма победа от 17 мача

Юръп като гост 35 вкарани гола в 11 мача - 3.18 на мач

ФК Копенхаген само победи от 5 мача

Хорсенс нито един вкаран гол в 5 мача

ФКИ Левадия Талин само победи от 7 мача

Флора Талин само победи от 7 мача

Лирия Призрен като гост няма равенство от 14 мача

Прищина като домакин само 3 получени гола в 14 мача - 0.21 на мач

Рюмеланж като гост 33 получени гола в 10 мача - 3.30 на мач

Луч Владивосток като гост 12 равенства от 17 мача

ФК Тюмен като гост няма победа от 16 мача

Марибор като гост 12 победи от 14 мача

Славен като гост няма победа от 15 мача

Рудеш Загреб като гост няма победа от 15 мача

Йънг Бойс като домакин няма равенство от 14 мача

Варберг БоИС само победи от 4 мача

Дъ Стронгест Ла Пас като домакин 31 вкарани гола в 9 мача - 3.44 на мач

Атлетико Венецуела като домакин 5 равенства от 7 мача

Индепендиенте дел Вале като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Фирпо Усулутан като домакин само 4 вкарани гола в 10 мача - 0.40 на мач

Хокоро като домакин няма победа от 10 мача

Пекин Гуоан само победи от 6 мача

Паханг няма загуба от 10 мача

ИР Танжер като домакин 8 равенства от 12 мача

Пачука като домакин само победи от 7 мача

Леон като гост 6 победи от 7 мача

Спортинг Кристал като домакин само победи от 5 мача

Алианса Универсидад като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Бинасионал като домакин само победи от 5 мача

Колорадо Рапидс няма победа от 8 мача

Уориърс ФК 5 загуби от 6 мача

Унион Ла Калера като домакин само победи от 4 мача

Токио като домакин само победи от 4 мача

Мито Холихок няма загуба от 10 мача

Точиги СК като домакин няма победа от 5 мача

Гифу като гост само загуби от 4 мача

Омия Ардижа като гост само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Ренофа Ямагучи като домакин 4 загуби от 5 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Ню Йорк Ред Булс - Синсинати 02:00 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Ейбар
13:00 на живо
MAX Sport 3
Фрозиноне - Наполи
13:30 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Арсенал
14:00 на живо
Nova Sport
Лийдс - Астън Вила
14:00 на живо
Sport  Plus HD
Жирона - Севиля
15:00 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Дженоа
16:00 на живо
Nova Sport
Лил - Ним
16:00 на живо
Diema Sport 2
Бърнли - Манчестър Сити
16:05 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Волфсбург
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Хетафе
17:15 на живо
Diema Sport
Сент Етиен - Тулуза
18:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Челси 18:30 на живо
EuroSport 2
Нюрнберг - Байерн Мюнхен
19:00 на живо
MAX Sport 3
Сампдория - Лацио
19:00 на живо
MAX Sport 4
Виляреал - Уеска
19:30 на живо
MAX Sport 3
Торино - Милан
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Райо Валекано - Реал Мадрид 21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Нант
22:00 на живо
MAX Sport 4
Минесота Юнайтед - Ди Си Юнайтед 00:00 на запис

Мачове за неделя, 28 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Лестър - Арсенал 3 - 0 2.71 3.58 2.56
16:05 Бърнли - Манчестър Сити 0 - 1 17.07 8.62 1.15
18:30 Манчестър Юнайтед - Челси 1 - 1 2.62 3.42 2.74
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Лийдс - Астън Вила 1 - 1 1.97 3.63 3.80
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ковънтри - Шросбъри Таун 1 - 1 2.22 3.29 3.30
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Хофенхайм - Волфсбург 1 - 4 1.41 5.15 6.64
19:00 Нюрнберг - Байерн Мюнхен 1 - 1 19.52 9.35 1.12
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ерцгебирге Ауе - Бохум 3 - 2 2.24 3.26 3.20
14:30 Падерборн - Хайденхайм 3 - 1 1.81 3.92 3.91
14:30 Унион Берлин - Хамбургер 2 - 0 2.50 3.22 2.82
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Унтерхахинг - Карл Цайс Йена 0 - 1 2.00 3.31 3.64
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Пройсен Мюнстер 3 - 3 1.73 3.60 4.46
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия - Ейбар 0 - 1 1.44 4.75 6.87
15:00 Жирона - Севиля 1 - 0 4.77 3.74 1.76
17:15 Реал Сосиедад - Хетафе 2 - 1 2.91 3.07 2.65
19:30 Виляреал - Уеска 1 - 1 1.67 4.01 4.99
21:45 Райо Валекано - Реал Мадрид 1 - 0 5.90 4.50 1.53
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Кадис 1 - 1 3.02 3.12 2.39
17:00 Спортинг Хихон - Елче 1 - 1 1.91 3.18 4.30
19:00 Гранада - Химнастик де Тарагона 2 - 0 1.43 3.93 8.84
19:00 Лас Палмас - Луго 4 - 1 1.77 3.44 4.65
21:00 Кордоба - Сарагоса 0 - 3 2.97 3.27 2.35
21:00 Реус Депортиу - Алкоркон 0 - 1 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:00 Рапидо де Боусас - Лас Палмас Атлетико 2 - 1 2.19 2.92 3.29
13:00 СС Рейес - Реал Мадрид Кастиля 2 - 2 3.21 3.03 2.17
13:00 Унион Адарве - Понтеведра 3 - 0 3.94 3.14 1.90
13:00 Фуенлабрада - Селта Виго Б 2 - 1 1.58 3.61 5.19
18:00 Бургос - Валядолид Б 1 - 0 1.92 3.10 3.83
18:00 Саламанка КФ УДС - Навалкарнеро 3 - 2 1.32 4.50 8.41
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетик Билбао Б - Спортинг Хихон Б 0 - 2 1.59 3.55 4.86
13:00 Реал Овиедо Б - Аренас Клуб де Гечо 3 - 2 2.21 3.08 3.04
13:00 Реал Унион - Калахора 0 - 1 2.02 3.18 3.33
18:00 Химнастика де Торелавега - Баракалдо 1 - 3 2.75 2.96 2.46
19:00 Герника Клуб - Исара 0 - 1 2.02 3.03 3.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Валенсия Местая 3 - 2 1.47 3.85 5.69
13:00 Еспаньол Б - Теруел 3 - 0 1.69 3.59 4.13
13:00 Ехеа - Алкояно 2 - 1 2.16 2.92 3.26
13:00 Онтиниент - Атлетико Леванте 0 - 1 - - -
19:30 Олот - Ебро 0 - 0 - - -
20:00 Барселона Б - Бадалона 1 - 1 1.98 3.09 3.59
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Вияновенсе - Мелия 1 - 2 3.17 3.09 2.12
13:00 Ибиса - Хумиля 4 - 1 1.92 3.39 3.40
13:00 Рекреативо де Уелва - Линенсе 1 - 0 1.38 4.15 7.09
19:00 Реал Мурсия - Алмерия Б 0 - 0 1.48 3.79 5.78
19:00 Сан Фернандо - Картахена 1 - 2 2.53 2.93 2.69
19:00 Талавера де ла Рейна - Рекреативо Гранада 0 - 2 2.41 3.08 2.69
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Фрозиноне - Наполи 0 - 2 10.26 5.33 1.30
16:00 Киево - Парма 1 - 1 2.97 3.18 2.51
16:00 СПАЛ - Дженоа 1 - 1 3.00 2.96 2.52
19:00 Сампдория - Лацио 1 - 2 2.81 3.39 2.48
21:30 Торино - Милан 2 - 0 2.77 3.08 2.71
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кремонезе - Фоджа 1 - 0 2.28 2.97 3.40
16:00 Читадела - Асколи 2 - 2 1.77 3.33 4.79
22:00 Лече - Бреша 1 - 0 2.39 3.00 3.06
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
19:30 Виртус Верона - Албинолефе 1 - 2 2.29 2.99 2.96
19:30 Вис Пезаро 1898 - Римини 0 - 0 2.16 2.98 3.21
19:30 Виченца Виртус - Алма Ювентус Фано 2 - 0 1.95 2.98 3.80
19:30 Имолезе - Судтирол 2 - 0 2.15 3.01 3.20
19:30 Монца 1912 - Фермана 3 - 0 1.74 3.20 4.55
19:30 Порденоне - Джиана Ерминио 3 - 1 1.45 3.92 5.97
19:30 Ренате - ФералпиСало 2 - 3 2.64 2.87 2.59
19:30 Самбенедетезе - Губио 3 - 1 2.50 2.62 3.00
19:30 Тернана - Равена 1 - 0 1.57 3.55 5.29
19:30 Триестина - Терамо 3 - 2 1.39 4.10 6.76
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Вибонезе - Реджина 0 - 2 3.50 3.12 1.97
16:00 Виртус Франкавила - Бишелие 1913 2 - 1 1.55 3.30 6.17
16:00 Витербезе - Ренде 1968 1 - 3 1.88 3.17 3.81
16:00 Кавезе 1919 - Катания 2 - 2 2.87 2.98 2.35
16:00 Казертана - Потенца 0 - 0 2.25 3.00 2.98
16:00 Матера - Юве Стабия 0 - 3 - - -
16:00 Риети - Монополи 1966 1 - 1 4.69 3.40 1.65
16:00 Сиракуза - Катанзаро 1 - 0 2.82 3.03 2.34
16:00 Трапани - Паганезе 2 - 1 1.83 3.14 3.97
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Амиен - Страсбург 0 - 0 2.21 3.23 3.38
16:00 Анже - Реймс 1 - 1 2.39 3.11 3.13
16:00 Каен - Дижон 1 - 0 2.98 3.10 2.49
16:00 Лил - Ним 5 - 0 1.45 4.43 6.89
16:00 Ница - Гингам 3 - 0 2.01 3.17 4.05
18:00 Сент Етиен - Тулуза 2 - 0 1.44 4.43 7.19
22:00 Олимпик Марсилия - Нант 1 - 2 1.50 4.06 6.99
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Вакер Инсбрук II - ВШГ Сваровски Тирол 3 - 2 3.15 3.44 2.05
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Волфсбергер - Ред Бул Залцбург 2 - 1 5.20 4.09 1.58
15:30 Санкт Пьолтен - Аустрия Виена 1 - 2 3.06 3.34 2.25
18:00 Щурм Грац - ЛАСК Линц 2 - 3 3.45 3.50 2.02
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кукеси - Теута 0 - 0 - - -
17:00 Луфтетари - КФ Тирана 1 - 1 - - -
20:00 Скендербеу Корча - Фламуртари 2 - 0 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - Сант Жулия 2 - 2 3.96 3.73 1.66
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 УЕ Санта Колома - Луситанос 2 - 0 1.78 3.46 3.75
19:00 Ордино - Енкамп 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Лори Ванадзор - Ширак Гюмри 2 - 2 2.01 3.15 3.27
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Клуб Брюж - Андерлехт 1 - 0 1.58 4.24 5.26
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Сент Трюиден - Беершот 2 - 2 1.38 4.89 7.42
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гибралтар Юнайтед - Юръп 1 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Фредериция 1 - 2 2.71 3.14 2.53
14:45 Нюкьобинг - Фремад Амагер 2 - 4 2.37 3.15 2.89
14:45 Роскилде - Хвидовре 1 - 1 2.07 3.35 3.30
14:45 Силкеборг - Хелзингор 1 - 1 1.72 3.73 4.25
14:45 Тистед - Лингби 2 - 1 4.11 3.78 1.74
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Брьондби - Есберг 0 - 1 1.78 3.85 4.10
19:00 ФК Копенхаген - Одензе 4 - 0 1.50 4.20 6.30
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Орхус - Хорсенс 3 - 1 2.82 3.63 2.31
15:00 Сьондерийске - Вейле 4 - 1 1.44 4.46 6.56
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Тулевик Вилянди - Пайде Линнамеесконд 2 - 2 5.78 4.76 1.37
15:00 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 1 - 2 2.30 3.29 2.63
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Беер Шева - Макаби Нетаня 0 - 2 2.03 3.29 3.25
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Катамон Йерусалим - Секция Нес Циона 0 - 1 2.23 3.17 2.84
19:00 Апоел Кфар Саба - Апоел Ашкелон 3 - 1 1.69 3.40 4.38
19:00 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Афула 0 - 0 2.09 3.08 3.22
19:00 Бейтар Тел Авив Рамла - Апоел Рамат Ган 2 - 1 2.17 3.07 3.05
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Трепча 89 Митровица - Лирия Призрен 2 - 1 1.66 3.24 4.18
20:00 Прищина - Дреница Србица 2 - 1 1.24 5.03 6.93
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Спартакс Юрмала - Рига ФК 0 - 4 5.24 3.84 1.53
17:10 Вентспилс - ФК Лиепая 1 - 1 1.97 3.34 3.34
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Мондорф-ле-Бен - Етцела Етелбрюк 1 - 0 - - -
17:00 РМ Хам Бенфика - Жюнес Еш 0 - 2 2.80 3.43 2.13
17:00 Ф91 Дюделанж - Рюмеланж 2 - 2 1.10 7.64 12.59
19:30 Диферданж - ЮС Хостерт 3 - 1 - - -
19:30 УНА Щрасен - Прогрес Нидеркорн 2 - 4 2.55 3.71 2.19
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Лилестрьом - Хаугесунд 1 - 0 2.20 3.25 3.24
19:00 Ранхайм - Викинг Ставангер 5 - 2 2.28 3.25 3.10
19:00 Стабек - Бодо Глимт 2 - 0 2.84 3.27 2.42
19:00 Стрьомгодсет - Кристиансунд 2 - 3 1.83 3.64 4.05
19:00 Тромсьо - Бран Берген 1 - 2 2.96 3.28 2.34
21:00 Молде - Розенборг 3 - 0 1.72 3.72 4.55
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Нутоден - Олесунд 0 - 1 5.46 3.70 1.59
19:00 Конгсвингер - Йерв Гримстад 1 - 1 1.91 3.40 3.76
19:00 Нест-Сотра - Уленсакер Киса 2 - 0 2.78 3.23 2.41
19:00 Санднес - КФУМ Осло 2 - 3 2.11 3.26 3.33
19:00 Согндал - Рауфос 1 - 3 1.52 4.08 5.51
19:00 Стрьомен - ХамКам 0 - 0 2.44 3.19 2.78
19:00 Шайд - Тромсдален 3 - 0 1.64 3.70 5.02
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Айерсун - Мос 0 - 1 1.49 4.26 4.81
15:00 Арендал - Хьодд 1 - 1 2.26 3.64 2.54
17:00 Нардо - Брюне отл. 2.65 3.70 2.13
18:00 Фредрикстад - Видар отл. 1.29 4.92 7.28
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Сотра - Мьолнер отл. 1.76 3.91 3.38
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Варта Познан - Одра Ополе 2 - 1 2.42 2.98 2.92
18:00 Сандеця Нови Сонч - Пуща Неполомице 2 - 1 2.23 3.02 3.18
18:45 Подбескидзе - ГКС Ястшембе-Здруй 2 - 2 1.94 3.24 3.75
19:00 ГКС Тихи - Вигри Сувалки 5 - 0 1.95 3.43 3.45
21:00 Стал Мелец - Хробри Глогов 5 - 1 1.61 3.61 5.04
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Миедж Легница - Висла Плоцк 3 - 2 2.39 3.30 2.85
16:30 Корона Келце - Арка Гдиня 0 - 2 2.27 3.20 3.11
19:00 Висла Краков - Шльонск Вроцлав 1 - 1 3.13 3.47 2.17
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Маритимо - Тондела 2 - 0 2.38 3.15 3.01
17:00 Шавеш - Насионал Мадейра 4 - 1 1.73 3.67 4.60
19:30 Спортинг Брага - Бенфика 1 - 4 4.86 3.82 1.68
22:00 Боавища - Морейрензе 3 - 1 2.20 3.11 3.41
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Фамаликао - Витория Гимараеш Б 4 - 1 1.47 4.06 6.11
17:00 Академико Визеу - Бенфика Б 3 - 1 1.94 3.41 3.57
18:00 Ароука - Пасош Ферейра 1 - 3 2.53 2.96 2.84
18:00 Пенафиел - Ещорил Прая 4 - 2 2.74 3.10 2.50
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 ФК ФКСБ - Астра Гюргево 1 - 0 1.36 4.35 8.13
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Ботошани - Политехника Яш 3 - 0 2.61 3.05 2.68
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 ФК Уфа - Урал Свердловска област 4 - 1 3.01 3.22 2.32
14:00 Локомотив Москва - Енисей Красноярск 2 - 1 1.21 5.50 14.33
16:30 Зенит Санкт Петербург - Криля Советов 4 - 2 1.32 4.76 9.14
19:00 ФК Краснодар - ЦСКА Москва 2 - 0 2.59 3.14 2.71
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Краснодар-2 5 - 2 2.97 3.11 2.28
13:00 Ротор Волгоград - СКА-Хабаровск 2 - 2 2.57 2.74 2.90
14:00 Спартак Москва 2 - ФК Тамбов 2 - 2 4.55 3.47 1.66
15:00 ПФК Сочи - Том Томск 3 - 1 1.53 3.49 5.71
15:00 ФК Нижни Новгород - Сибир Новосибирск 1 - 0 1.42 3.83 6.84
15:00 Шинник Ярославл - Чертаново Москва 3 - 3 2.29 2.94 2.99
16:00 Авангард Курск - Луч Владивосток 2 - 2 1.68 3.07 5.55
17:00 Факел Воронеж - ФК Тюмен 1 - 1 1.98 2.87 3.92
17:00 ФК Химки - Мордовия Саранск 1 - 1 1.84 3.10 4.19
18:00 Балтика Калининград - ФК Армавир 1 - 1 2.16 2.87 3.63
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Тре Пене - Фолгоре Фалциано 1 - 0 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - ШТК 1914 Шаморин 0 - 2 1.45 4.03 5.29
18:00 Дубница - Петржалка Братислава 4 - 1 1.87 3.41 3.30
18:00 Локомотив Кошице - Интер Братислава 5 - 0 1.47 4.01 4.80
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Ружомберок - Серед 1 - 0 1.49 3.67 5.87
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Горица - Целие 4 - 0 2.51 3.19 2.51
17:00 Мура - Марибор 2 - 2 3.83 3.41 1.85
19:00 Олимпия Любляна - Кръшко 3 - 2 1.23 5.51 9.11
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бурсаспор - Акхисар Беледиеспор 0 - 0 1.64 3.82 4.99
16:00 Кайзериспор - Аланияспор 1 - 1 2.97 3.26 2.34
19:00 Бешикташ - Анкарагуджу 4 - 1 1.28 5.58 9.42
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Истанбулспор - Елязъгспор 2 - 2 1.52 3.89 5.13
16:30 Адана Демирспор - Болуспор 4 - 1 1.93 3.34 3.43
16:30 Османлиспор - Юмраниеспор 0 - 0 1.91 3.34 3.49
19:30 Денизлиспор - Балъкесирспор 0 - 0 1.44 4.05 6.25
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Шахтьор Донецк 0 - 1 14.75 6.90 1.12
17:00 Александрия - Заря Луганск 0 - 2 2.62 2.87 2.65
19:30 ФК Лвов - Динамо Киев 0 - 1 9.45 5.11 1.25
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Клаксвик - ТБ/ФКС/Ройн 7 - 0 - - -
17:00 ХБ Торсхавн - Скала ИФ 0 - 2 1.61 3.95 4.03
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Интер Запрешич - Славен 1 - 3 3.09 3.19 2.25
20:00 Риека - Рудеш Загреб 3 - 1 1.13 7.14 15.90
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Варнсдорф 2 - 0 2.42 3.28 2.66
11:15 Хрудим - Височина Ихлава 4 - 3 2.83 3.29 2.23
18:00 Влашим - Витковице 1 - 0 1.69 3.60 4.22
18:00 Чешке Будьовице - Баник Соколов 1 - 0 1.43 4.19 5.89
19:00 Збройовка Бърно - Зноймо 2 - 0 1.36 4.53 6.68
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Лугано 2 - 2 1.47 4.33 6.16
17:00 Санкт Гален - Базел 0 - 3 4.23 3.87 1.74
17:00 Цюрих - Сион 1 - 0 2.28 3.37 3.00
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вил - Раперсвил-Йона 1 - 1 2.08 3.30 3.28
15:30 Кринс - Киасо 0 - 0 1.99 3.50 3.34
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хакен - АФК Ескилстюна 3 - 0 1.28 5.35 10.47
16:00 Хамарби - Юргорден 2 - 1 2.81 3.21 2.50
18:30 Норкьопинг - Малмьо 1 - 1 3.64 3.43 2.01
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Браге - Варберг БоИС 1 - 2 2.55 3.24 2.61
16:00 Трелеборг - Далкурд 2 - 0 2.29 3.14 3.06
18:30 Сирианска Сьодертале - ГАИС Гьотеборг 0 - 0 - - -
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Буден - Карлслундс 0 - 2 3.02 3.65 2.01
15:00 Рюнинге - Тийм ТГ 2 - 1 2.07 3.58 2.93
16:00 Умео ФК - Васалунд отл. 2.01 3.58 3.03
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:15 Хибърниън - Хартс 1 - 1 2.16 3.27 3.35
17:00 Рейнджърс - Абърдийн 2 - 0 1.54 3.92 6.20
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:00 Пърт Глори - Уелингтън Финикс 5 - 0 1.55 4.33 5.18
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
21:00 Сармиенто Хунин - Арсенал Саранди 0 - 1 2.51 2.81 2.95
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Естудиантес Ла Плата - Расинг Клуб 1 - 1 3.10 3.20 2.10
21:30 Архентинос Хуниорс - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 0 2.49 2.85 2.91
23:45 Алдосиви Мар дел Плата - Ривър Плейт 1 - 1 3.82 3.11 1.96
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Реал Потоси - Сан Хосе Оруро 2 - 1 3.99 3.75 1.66
02:30 Роял Пари Санта Крус - Насионал Потоси 1 - 1 - - -
22:00 Гуабира Монтеро - Спорт Бойс Уорнес 1 - 0 1.99 3.54 3.15
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Хорхе Вилстерман 2 - 1 1.45 4.36 5.32
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико MG - Авай SC 2 - 1 1.59 3.65 5.39
01:00 Чапекоензе SC - Интернасионал RS 2 - 0 2.99 3.11 2.32
03:00 Фламенго RJ - Крузейро MG 3 - 1 2.03 3.22 3.49
17:00 Гремио RS - Сантос SP 1 - 2 1.90 3.26 3.96
22:00 Атлетико PR - Васко да Гама RJ 4 - 1 1.72 3.47 4.64
22:00 Баия BA - Коринтианс SP 3 - 2 2.61 3.13 2.64
22:00 Сеара CE - Сентро Спортиво Алагоано AL 4 - 0 2.03 3.22 3.50
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:00 Вила Нова GO - Парана Клуб PR 1 - 1 1.97 3.03 3.89
22:00 КР Бразил AL - Лондрина PR 1 - 2 1.98 3.03 3.86
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Императриз MA - Глобо RN 2 - 0 2.17 3.12 3.07
22:00 Конфианка SE - Сампайо Кореа MA 0 - 2 2.27 3.15 2.88
23:00 Ботафого PB - Феровиарио CE 1 - 1 1.77 3.29 4.17
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:15 Ремо PA - Боа MG 1 - 0 2.33 3.12 2.77
23:00 Лувердензе MT - Жувентуд RS 0 - 0 2.33 3.10 2.83
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Ланерос Гуанаре - Академия Пуерто Кабейо 3 - 2 2.75 3.21 2.22
22:30 Естудиантес де Каракас - Монагас Матурин 2 - 2 2.50 3.08 2.50
23:00 Атлетико Венецуела - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.73 2.99 2.35
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Трухилянос Валера 6 - 0 1.48 3.67 5.70
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Хоанган Гялай - Тханхоа 3 - 3 2.29 3.33 2.57
14:00 Тхан Куанг Нин - Санна Кхан Хоа 2 - 1 1.93 3.24 3.33
15:00 Сайгон ФК - СХБ Дананг 3 - 1 2.00 3.21 3.17
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Санарате 4 - 1 1.33 4.37 6.80
05:00 Кобан Империал - Сикинала 1 - 0 1.38 3.97 6.71
20:30 Антигуа ГФК - Комуникасионес 1 - 1 2.01 3.17 3.23
23:30 Гуастатоя - Кселаху 3 - 0 1.80 3.22 3.83
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
00:15 Индепендиенте дел Вале - Олмедо Риобамба 2 - 1 1.51 3.75 5.46
02:30 Аукас Кито - Барселона Гуаякил 3 - 4 2.25 3.47 2.65
22:00 Мушук Руна - ЛДУ Кито 0 - 4 2.55 3.16 2.51
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Исидро Метапан - ФАС Санта Ана 0 - 1 2.13 3.24 2.97
00:30 Пасакина - Агила Сан Мигел 0 - 2 2.42 3.30 2.51
00:30 Санта Текла - Аудас Апастепеке 2 - 1 2.03 3.21 3.21
00:30 Фирпо Усулутан - Алианса Сан Салвадор 1 - 4 4.39 3.36 1.69
00:30 Хокоро - Мунисипал Лименьо 0 - 0 2.48 3.35 2.42
00:30 Чалатенанго - Сонсонате 1 - 1 1.93 3.22 3.51
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тиендзин Теда - Шанхай ШИПГ 0 - 2 4.32 3.79 1.70
14:00 Чунцин Лифан - Гуанджоу Евъргранде 0 - 1 5.78 4.12 1.50
14:35 Пекин Гуоан - Далиан Ифан 4 - 1 1.45 4.36 6.16
14:35 Шандун Лунен - Ухан Зал 3 - 0 1.44 4.15 6.73
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Унион Магдалена - Санта Фе Богота 3 - 1 2.13 2.94 3.62
01:00 Депортиво Кали - Рионегро 2 - 1 1.72 3.26 5.04
02:00 Атлетико Насионал - Америка де Кали 2 - 0 1.74 3.23 4.96
04:00 Алианса Петролера - Индепендиенте Меделин 1 - 1 2.80 3.06 2.51
22:00 Депортиво Пасто - Патриотас Бояка 1 - 1 2.01 2.90 4.18
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Паханг - Джохор Дарул Такзим 1 - 1 2.90 3.33 2.13
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка - ФУС Рабат 0 - 0 1.51 3.36 6.78
20:00 ИР Танжер - Юсуфиа Берешид 1 - 0 1.95 2.86 4.13
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Пачука - Атлас Гуадалахара 1 - 0 1.50 4.13 5.56
03:00 Америка Мексико - Сантос Лагуна 1 - 0 1.55 3.97 4.98
03:00 Монтерей - Некакса Агуаскалиентес 2 - 2 2.11 3.39 3.22
05:00 Чивас Гуадалахара - Леон 2 - 1 3.25 3.36 2.04
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Депортиво Толука 2 - 2 2.60 3.35 2.46
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Атлетико Сан Луис - Венадос 3 - 1 1.60 3.47 4.85
05:45 Минерос де Сакатекас - Дорадос де Синалоа 0 - 2 1.85 3.36 3.61
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Ривър Плейт Асунсион - Депортиво Капиата 1 - 0 2.28 3.33 2.83
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Универсидад Сезар Валехо - Реал Гарсиласо 1 - 0 2.14 3.34 2.97
04:00 Спортинг Кристал - Университарио де Депортес 1 - 1 1.64 3.73 4.47
21:15 Депортиво Мунисипал - Аякучо 2 - 1 1.94 3.39 3.45
23:30 Алианса Универсидад - Унион Комерсио 2 - 2 1.86 3.42 3.68
23:30 Бинасионал - Мелгар Арекипа 3 - 1 1.94 3.35 3.46
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Ванкувър Уайткепс - Филаделфия Юнион 1 - 1 2.55 3.36 2.62
01:00 Атланта Юнайтед - Колорадо Рапидс 1 - 0 1.34 5.08 7.65
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Синсинати 1 - 0 1.56 4.14 5.39
03:30 Спортинг Канзас Сити - Ню Инглънд Революшън 4 - 4 1.42 4.53 6.98
03:30 Хюстън Динамо - Кълъмбъс Крю 2 - 0 1.84 3.62 3.99
19:30 Монреал Импакт - Чикаго Файър 1 - 0 1.81 3.62 4.12
20:30 Минесота Юнайтед - Ди Си Юнайтед 1 - 0 1.97 3.64 3.47
22:30 Сиатъл Саундърс - Лос Анджелис ФК 1 - 1 2.54 3.51 2.56
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Уориърс ФК 2 - 1 2.10 3.57 2.80
15:15 Бруней ДПММ - Хоуганг Юнайтед 3 - 2 1.61 3.79 4.33
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Након Ратчасима - Чонбури 4 - 0 2.14 3.25 2.90
14:00 Ратчабури - Бурирам Юнайтед 1 - 2 3.60 3.41 1.82
15:00 Банкок Юнайтед - ПТ Прачуап 6 - 1 1.44 3.96 5.72
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - Кайруан 1 - 0 1.74 2.99 4.62
17:00 Габес - Клуб Африкан Тунис 2 - 0 2.86 2.78 2.39
17:00 Метлауи - Монастир 2 - 0 2.54 2.77 2.67
17:00 УС Татауин - Хамам-Лиф 1 - 0 1.89 3.08 3.71
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Насионал Монтевидео - Прогресо Монтевидео отл. 1.88 3.19 3.59
21:30 Данубио Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас отл. 1.66 3.38 4.46
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Монтевидео Уондърърс отл. 2.39 3.17 2.60
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Пенярол Монтевидео отл. 4.50 3.56 1.61
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа 3 - 0 2.39 3.02 2.76
00:00 Мотагуа Тегусигалпа - Вида Ла Сейба 1 - 1 1.34 4.49 6.88
00:00 Реал де Минас - Маратон Сан Педро 0 - 2 3.05 3.49 2.01
00:00 Реал Еспаня - Платенсе 0 - 1 1.82 3.56 3.55
00:00 Хондурас Прогресо - Хутикалпа 1 - 1 2.38 3.37 2.51
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Курико Унидо - Уачипато Талкауано 4 - 2 1.83 3.43 3.94
19:30 Унион Ла Калера - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 0 2.06 3.31 3.26
22:00 Универсидад Католика - Универсидад де Консепсион 3 - 1 1.52 3.79 5.78
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Барока - АмаЗулу Дърбан 1 - 0 2.59 2.76 2.83
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Фрий Стейт Старс 2 - 1 2.50 2.65 3.03
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сеул 2 - 1 1.64 3.63 4.96
10:00 Улсан Хюндай - Кьонсан 2 - 0 1.76 3.58 4.19
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Вегалта Сендай - Гамба Осака 2 - 1 2.58 3.45 2.52
07:00 Йокохама Ф-Маринос - Кашима Антлърс 2 - 1 2.53 3.50 2.53
08:00 Висел Кобе - Кавазаки Фронтейл 1 - 2 3.24 3.43 2.10
08:00 Саган Тошу - Шонан Белмар 0 - 2 2.51 3.07 2.84
08:00 Токио - Мацумото Ямага 2 - 0 1.69 3.56 4.91
09:00 Джубило Ивата - Консадол Сапоро 1 - 2 2.87 3.28 2.35
09:00 Нагоя Грампус - Санфрече Хирошима 1 - 0 2.40 3.20 2.82
10:00 Шимизу Ес-Пулс - Урава Ред Даймъндс 0 - 2 2.79 3.35 2.39
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Киото Санга - Токушима Вортис 0 - 0 2.95 3.05 2.40
08:00 Мито Холихок - Албирекс Ниигата 0 - 0 2.34 3.07 3.01
08:00 Точиги СК - Гифу 1 - 1 2.30 3.13 3.03
08:00 Фагиано Окаяма - Токио Верди 1 - 1 2.03 3.13 3.65
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Омия Ардижа 0 - 0 3.23 3.15 2.17
09:00 Кашива Рейсол - Йокохама ФК 0 - 0 1.65 3.68 4.75
10:00 Ренофа Ямагучи - Звейген Канадзава 0 - 2 3.34 3.45 2.01
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
19:00 Сфаксиен Сфакс (Тун) - РСБ Беркан (Мар) 2 - 0 1.73 3.25 4.42
22:00 Замалек Кайро (Еги) - Етоил дю Сахел Сус (Тун) 1 - 0 1.80 3.26 4.04

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане