Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Портсмут като домакин няма загуба от 16 мача

Нанси 15 равенства от 26 мача

Локерен като домакин 5 загуби от 6 мача

Рьозеларе 8 равенства от 13 мача

Линкс 16 получени гола в 5 мача - 3.20 на мач

Аполон Понту като домакин 8 загуби от 9 мача

Макаби Назарет като гост няма победа от 13 мача

Де Граафшап като домакин няма загуба от 13 мача

Сидни като домакин само победи от 8 мача

Насионал Потоси като гост само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Индиан Ероус като домакин 5 загуби от 6 мача

Нафт Масджед Солейман като домакин 7 равенства от 10 мача

Парс Джонуби Джем като домакин 7 равенства от 10 мача

Минерос де Сакатекас само победи от 5 мача

Универсидад Католика само победи от 5 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Гуарани Асунсион - Палестино Сантяго 00:15 на живо
MAX Sport 3
Форталеса CE - Индепендиенте 02:30 на живо
Diema Sport
Берое - Локомотив Пловдив 17:30 на живо
EuroSport 2
Фортуна Дюселдорф - Херта Берлин 21:30 на живо
Ring.BG
Ним - Олимпик Марсилия
21:45 на живо
Diema Sport
Норич - Лестър
22:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Валядолид 22:00 на живо

Мачове за петък, 28 февруари, 2020 Подреждане по час

Лига Европа Лига Европа Шестнайсетфинали Рез. 1 X 2
19:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Айнтрахт... (Гер)** (1 - 4) 2 - 2 1.80 4.30 3.79
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:00 Руанда - Република Конго 0 - 0 2.67 3.21 2.48
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Норич - Лестър 1 - 0 4.54 3.97 1.74
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Портсмут - Рочдейл 3 - 0 1.36 4.94 8.09
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Фортуна Дюселдорф - Херта Берлин 3 - 3 2.39 3.35 2.98
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Карлсруе - Нюрнберг 0 - 1 2.70 3.15 2.63
19:30 Ян Регенсбург - Динамо Дрезден 1 - 2 1.95 3.42 3.80
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Унтерхахинг - Байерн Мюнхен II 0 - 1 2.93 3.43 2.25
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Реал Сосиедад - Валядолид 1 - 0 1.56 3.96 6.43
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Лас Палмас - Малага 1 - 1 2.40 2.86 3.31
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Виртус Ентела - Кротоне 1 - 2 2.86 3.04 2.55
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Ним - Олимпик Марсилия 2 - 3 3.39 3.26 2.20
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Валансиен - Аячо 0 - 0 3.11 2.88 2.49
21:00 Каен - Гренобъл Фут 38 2 - 0 2.52 2.85 3.11
21:00 Льо Ман - Гингам 2 - 1 3.68 3.09 2.10
21:00 Нанси - Клермонт Фут 1 - 2 2.79 2.79 2.80
21:00 Оксер - Шамоа Ниор 3 - 1 1.70 3.28 5.67
21:00 Орлеан - Троа 0 - 2 3.27 2.94 2.34
21:00 Сошо - Родес 1 - 1 2.17 2.87 3.84
21:00 Шатору - Льо Авър 0 - 3 3.83 3.01 2.09
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 По - Дюнкерк 2 - 0 2.10 2.90 3.67
21:00 Авранш - Кювили-Руан 3 - 2 2.04 2.93 3.73
21:00 Бастия-Борго - Лион-Дюшер 0 - 1 2.08 3.08 3.38
21:00 Булон - Газелек Аячо 4 - 1 1.59 3.36 5.90
21:00 Вилфранш-Божоле - Бурж-Перона 1 - 2 1.98 3.14 3.68
21:00 Конкарно - Безие 2 - 1 1.93 3.11 3.88
21:00 Кретей-Луситанос - Ред Стар Париж 0 - 0 2.36 2.88 3.05
21:00 Лавал - Тулон 3 - 0 1.66 3.19 5.44
21:00 Льо Пюи Фут 43 Оверн - Шоле 2 - 6 2.68 2.85 2.68
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Аустрия Виена II - Амщетен 3 - 0 2.15 3.61 2.82
20:10 Рийд - Аустрия Лустенау 1 - 0 1.52 4.00 5.35
20:10 Флоридсдорфер АК - Хорн 3 - 3 2.24 3.23 2.89
20:10 Форвартс Щайр - Джуниърс ОО 0 - 0 2.01 3.58 3.09
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 КФ Тирана - Партизани Тирана 5 - 1 2.35 3.12 2.73
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 ФК Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 3 16.43 8.30 1.09
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Сент Трюиден - Мехелен 0 - 3 2.95 3.55 2.27
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Виртон - Оуд Хеверле Льовен 4 - 1 1.60 3.77 5.24
21:30 Локерен - Беершот 0 - 2 6.36 4.18 1.45
21:30 Ломел - Рьозеларе 0 - 0 2.33 3.08 3.02
21:30 Унион Сент Жилоаз - Вестерло 3 - 1 2.32 3.28 2.89
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Тузла Сити - Вележ Мостар 0 - 0 1.69 3.55 4.17
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Берое - Локомотив Пловдив 2 - 0 2.37 3.29 2.67
Гибралтар - Група за Титлата Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Линкс - Линкълн Ред Импс 1 - 3 7.37 5.77 1.23
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Понту - Аполон Лариса 0 - 3 - - -
16:00 Докса Драма - Пас Янина 1 - 2 5.16 3.81 1.55
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Орхус - Хобро 0 - 0 1.42 4.30 7.70
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Виборг - Хвидовре 1 - 1 1.59 3.85 5.18
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Акре - Апоел Ашкелон 1 - 0 2.01 2.93 3.64
15:00 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Рамат Хашарон 1 - 3 2.22 3.17 2.88
15:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Петах Тиква 1 - 2 2.12 3.02 3.22
15:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Афула 1 - 1 1.55 3.54 5.24
15:00 Бейтар Тел Авив Бат Ям - Макаби Назарет 1 - 2 1.86 3.26 3.68
15:00 Бней Сахнин - Апоел Бней Лод 1 - 1 1.46 3.70 6.52
15:00 Кфар Касем - Апоел Ум ал-Фахм 3 - 0 2.25 3.02 2.97
15:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Катамон Йерусалим 3 - 1 1.67 3.51 4.27
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Бохемианс 2 - 0 2.34 3.05 3.06
21:45 Корк Сити - Фин Харпс 1 - 0 2.44 2.98 3.01
21:45 Шамрок Роувърс - Дъндолк 3 - 2 2.27 3.14 3.06
21:45 Шелбърн - Сейнт Патрикс 1 - 0 3.40 3.06 2.17
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Кабинтили 1 - 3 4.89 4.02 1.58
21:45 Брей Уондърърс - Уексфорд 2 - 0 1.34 4.73 7.69
21:45 Дрогеда Юнайтед - Лонгфорд Таун 0 - 1 2.14 3.36 3.07
21:45 УК Дъблин - Коб Рамблърс 1 - 0 1.78 3.67 3.93
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:00 Викингур Рейкявик - Филкир Рейкявик 2 - 0 2.00 3.46 3.13
21:00 Лейкнир Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 2 - 1 1.76 3.70 3.75
21:15 Брейдаблик Коупавогюр - Акранес 7 - 1 1.43 4.54 5.50
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Дрита Гниляне - Дреница Србица 4 - 1 1.40 4.04 6.45
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Раков Ченстохова - Пяст Гливице 2 - 0 2.63 3.07 2.77
21:30 Ягиелония Бялисток - Лех Познан 1 - 1 2.71 3.28 2.53
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Портимонензе - Витория Сетубал 0 - 0 1.82 3.33 4.58
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Бенфика Б - Лейшоес 0 - 1 2.39 3.19 2.79
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Сепси Сфънту Георге - Политехника Яш 1 - 1 1.75 3.49 4.59
20:30 Динамо Букурещ - Академика Клинчени 0 - 1 1.60 3.72 5.48
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:30 Криля Советов - ФК Оренбург 1 - 1 2.67 3.03 2.76
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
21:45 Ларн - Коулрейн 2 - 3 2.40 3.51 2.50
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Аланияспор - Бешикташ 1 - 2 2.26 3.58 2.85
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
21:45 Карнарвън Таун - Кевн Друидс 4 - 0 1.34 4.57 7.37
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Днипро-1 - Динамо Киев 3 - 1 11.57 6.26 1.18
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:30 КуПС Куопио - РоПС Рованиеми 4 - 0 1.46 4.02 6.08
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Вилем II - Грьонинген 3 - 1 2.33 3.13 3.22
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Хелмонд Спорт 2 - 0 1.23 5.87 9.67
21:00 Волендам - Го Ахед Игълс 2 - 2 1.76 3.96 3.78
21:00 Де Граафшап - Йънг АЗ Алкмаар 5 - 1 1.21 6.28 9.90
21:00 Йънг Аякс - Телстар 2 - 2 1.72 3.97 3.93
21:00 Камбур - Йънг ПСВ 4 - 2 1.13 7.68 15.09
21:00 МВВ Маастрихт - Ден Бош 2 - 3 2.36 3.55 2.63
21:00 НЕК Ниймеген - НАК Бреда 1 - 1 2.56 3.46 2.46
21:00 Рода - Дордрехт 5 - 0 2.10 3.71 2.95
21:00 ТОП Ос - Йънг Утрехт 2 - 1 2.37 3.50 2.64
21:00 ФК Айндховен - Екселсиор 3 - 1 2.89 3.79 2.11
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Славен - Вараждин 0 - 0 1.81 3.27 4.48
20:00 ХНК Горица - Истра 1961 3 - 0 1.58 3.50 5.87
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Чешке Будьовице - Баник Острава 0 - 2 2.43 3.11 2.96
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Грасхопърс - Аарау отл. 1.89 3.56 3.50
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
21:45 Хибърниън - Инвърнес КТ 5 - 2 1.60 3.87 5.16
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
11:00 Сидни - Уестърн Сидни Уондърърс 0 - 1 1.71 3.77 4.54
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
22:05 Дефенсорес де Белграно - Ол Бойс Буенос Айрес 0 - 2 1.74 3.02 5.00
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
01:05 Патронато Парана** - Институто Кордоба 1 - 1 3.05 3.05 2.34
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ал Шабаб Манама - Ийст Рифа 1 - 3 3.37 3.37 1.90
17:30 Бусайтин - Ал Хид 0 - 3 3.96 3.63 1.74
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Гуабира Монтеро 2 - 0 1.60 3.76 4.53
02:30 Блуминг Санта Крус - Насионал Потоси 2 - 1 1.74 3.69 3.74
02:30 Дъ Стронгест Ла Пас - Роял Пари Санта Крус 4 - 0 1.26 5.16 8.10
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:15 Сао Жозе RS** - Чапекоензе SC 0 - 0 2.52 2.74 2.96
02:30 Понте Прета SP** - Вила Нова GO 0 - 0 1.64 3.22 5.62
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Витория Салвадор BA - КР Бразил AL 2 - 1 1.74 3.26 4.59
01:00 Наутико PE - АВС RN 1 - 1 1.62 3.49 5.08
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
21:30 Гран Валенсия Маракай - Минерос де Гуаяна 1 - 2 3.13 3.04 2.21
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:30 Делфин Манта - Текнико Университарио 0 - 2 1.56 3.67 5.22
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Индиан Ероус - Ченай Сити 0 - 2 3.33 3.27 1.99
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сайпа Карадж - Санат Нафт Абадан 1 - 2 2.40 2.87 2.90
14:30 Нафт Масджед Солейман - Пейкан Техеран 1 - 1 2.13 2.81 3.56
16:00 Парс Джонуби Джем - Трактор Сази Табриз 1 - 0 5.05 2.96 1.76
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:50 Ал-Саилия Доха - Ал-Гарафа Доха 2 - 0 3.05 3.55 2.01
18:00 Ал-Уакра - Ум Салал 1 - 2 1.75 3.73 3.71
Мавритания - Лига 1 Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Каеди - Гард Насионал 3 - 2 - - -
18:30 Ксар - Тевраш Зейна 1 - 1 - - -
20:30 СНИМ - Нуадибу 0 - 2 - - -
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Джохор Дарул Такзим - Кедах 1 - 0 1.25 5.41 8.04
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Курибга - Рапиде Оуед Зем 0 - 0 2.12 2.88 3.51
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Дорадос де Синалоа - Минерос де Сакатекас 2 - 2 3.14 3.16 2.14
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ал Джазира Абу Даби - Хор Факан 0 - 1 1.30 5.02 7.49
15:30 Бани Яс - Шабаб Ал-Ахли Дубай 0 - 1 4.43 3.96 1.59
18:15 Ал Фуджейра - Ал Итихад Калба 0 - 1 2.47 3.50 2.41
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Универсидад де Кахамарка - Мелгар Арекипа 1 - 1 2.29 3.22 2.79
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:10 Дамк - Ал Хазм 3 - 0 2.84 3.51 2.14
17:20 Ал Адал - Ал Файсали 0 - 2 2.75 3.35 2.28
19:10 Ал Фейха - Ал Раед 3 - 1 2.63 3.35 2.31
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
12:30 Коканд 1912 - Бухара 3 - 0 2.14 3.27 3.17
13:45 Локомотив Ташкент - Андижан 2 - 1 1.30 4.50 10.50
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:30 Унион Ла Калера - Универсидад Католика 1 - 1 3.56 3.24 2.00
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Марицбург Юнайтед - Стеленбош 3 - 0 1.90 3.01 4.13
Япония - Джей1 Лига Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Кашима Антлърс - Висел Кобе отл. 2.36 3.64 2.63
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
00:15 Гуарани Асунсион (Пар) - Палестино Сантяго (Чил) 2 - 1 1.90 3.40 4.30
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Пласа Колония (Уру) - Замора Баринас (Вен) 3 - 0 1.91 3.09 4.13
02:30 Аудакс Италяно Сантяго (Чил) - Куско (Пер) 3 - 0 1.41 4.16 7.58
02:30 Форталеса CE (Бра) - Индепендиенте (Арж) 2 - 1 2.11 3.04 3.58
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Замалек Кайро (Еги) - Есперанс де Тунис (Тун) 3 - 1 2.01 2.94 3.75
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Лос Анджелис ФК (Сащ) - Леон (Мек) 3 - 0 1.65 4.07 4.26
05:00 Сиатъл Саундърс (Сащ) - Олимпия Тегусигалпа (Хон)** 2 - 2 1.51 4.20 5.36
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Височина Ихлава (Чех) - Усти над Лабем (Чех) 5 - 4 2.11 3.62 2.81
15:00 Од БК (Нор) - Розенборг (Нор) 4 - 5 2.50 3.71 2.26
16:30 Ранхайм (Нор) - Кристиансунд (Нор) 3 - 0 3.19 4.08 1.85
17:00 Конгсвингер (Нор) - Елверум (Нор) 1 - 3 2.24 4.13 2.43
17:00 Хаугесунд (Нор) - Старт Кристиансанд (Нор) 0 - 2 2.11 4.01 2.62
18:00 Молде (Нор) - Олесунд (Нор) 5 - 2 1.57 4.27 4.35
18:45 Гроруд (Нор) - Уленсакер Киса (Нор) 1 - 2 2.50 3.70 2.20
20:00 Фредрикстад (Нор) - Люнгшиле (Шве) 1 - 0 2.10 3.59 2.80

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане