Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Луго 5 равенства от 7 мача

Трапани само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Рен като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Адмира Вакер Мьодлинг като гост 15 получени гола в 4 мача - 3.75 на мач

Ваасланд-Беверен няма победа от 8 мача

Берое няма равенство от 10 мача

Монс Калпе 16 вкарани гола в 4 мача - 4.00 на мач

Мидтиланд няма загуба от 10 мача

Роскилде като гост само загуби от 5 мача

Флора Талин като гост 14 победи от 15 мача

Окжетпес Кокшетау като гост няма равенство от 13 мача

Кайсар Къзълорда като гост няма равенство от 13 мача

Кодру Лозова няма победа от 22 мача

Пуща Неполомице като домакин няма победа от 5 мача

Одра Ополе няма победа от 10 мача

Чертаново Москва като гост няма загуба от 7 мача

Енисей Красноярск като домакин няма победа от 5 мача

ФК Химки като домакин само победи от 6 мача

Академия Пандев само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

Жилина няма загуба от 9 мача

Жилина Б няма равенство от 10 мача

МФК Ружомберок II няма равенство от 10 мача

Слован Братислава Б като гост само загуби от 5 мача

Славой Требишов няма победа от 10 мача

Рудар Веление няма победа от 11 мача

Войводина Нови Сад като гост само победи от 4 мача

ТСЦ Бачка Топола няма загуба от 9 мача

Викингур Гота като гост няма равенство от 12 мача

ВПС Академия 18 загуби от 20 мача

Ваалвийк 24 получени гола в 7 мача - 3.43 на мач

Бока Хуниорс нито един получен гол в 7 мача

Росарио Сентрал 5 равенства от 7 мача

Дъ Стронгест Ла Пас като домакин 24 вкарани гола в 7 мача - 3.43 на мач

Фламенго RJ като домакин само победи от 10 мача

Депортиво Михко като гост само загуби от 5 мача

Истапа като гост само загуби от 5 мача

Америка де Кито като гост няма победа от 13 мача

Онсе Депортиво де Ауачапан като домакин няма победа от 5 мача

Бали Юнайтед като домакин само победи от 9 мача

ФК Воркута няма загуба от 17 мача

Реал Мисисага 57 получени гола в 15 мача - 3.80 на мач

Брантфорд Галакси 60 получени гола в 16 мача - 3.75 на мач

Хагуарес де Кордоба като домакин 5 равенства от 6 мача

Реал Еспаня като гост 4 равенства от 5 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
MAX Sport 4
Еспаньол - Валядолид
13:00 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Бреша
13:30 на живо
Sport  Plus HD
Ейбар - Селта Виго
15:00 на живо
Diema Sport 2
Барнзли - Брентфорд
15:30 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Дженоа
16:00 на живо
MAX Sport 2
Лече - Рома
16:00 на живо
Nova Sport
Ботев Пловдив - Славия
16:00 на живо
EuroSport 2
Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Майорка
17:00 на живо
Ring.BG
Ним - Сент Етиен
18:00 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Лудогорец Разград 18:15 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Нюкасъл
18:30 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Херта Берлин
19:00 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Верона
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Леванте - Осасуна
19:30 на живо
Diema Sport
Берое - ЦСКА София
20:30 на живо
MAX Sport 3
Милан - Фиорентина
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Реал Сосиедад
22:00 на живо
Ring.BG
Олимпик Марсилия - Рен
22:00 на живо

Мачове за неделя, 29 септември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Лестър - Нюкасъл 5 - 0 1.54 3.97 7.08
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:30 Барнзли - Брентфорд 1 - 3 3.64 3.45 2.06
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 1 - 2 2.45 3.52 2.74
19:00 Кьолн - Херта Берлин 0 - 4 2.13 3.59 3.28
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Гройтер Фюрт - Холщайн Кил 0 - 3 2.16 3.64 3.07
14:30 Ерцгебирге Ауе - Динамо Дрезден 4 - 1 2.44 3.49 2.69
14:30 Санкт Паули - Зандхаузен 2 - 0 2.37 3.43 2.85
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Валдхоф Манхайм - Ханза Рощок 1 - 1 2.40 3.41 2.71
15:00 Мепен - Юрдинген 05 1 - 2 1.94 3.58 3.54
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Еспаньол - Валядолид 0 - 2 2.11 3.19 3.88
15:00 Ейбар - Селта Виго 2 - 0 2.32 3.32 3.16
17:00 Алавес - Майорка 2 - 0 2.32 3.00 3.56
19:30 Леванте - Осасуна 1 - 1 2.23 3.36 3.27
22:00 Севиля - Реал Сосиедад 3 - 2 1.96 3.45 4.06
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Малага - Спортинг Хихон 0 - 0 2.32 2.93 3.35
17:00 Алмерия - Кадис 1 - 2 2.19 3.05 3.52
19:30 Реал Овиедо - Сарагоса 2 - 2 2.71 3.09 2.68
22:00 Депортиво Ла Коруня - Мирандес 1 - 1 1.56 3.73 6.10
22:00 Луго - Тенерифе 1 - 4 2.55 3.11 2.81
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Мелия - Пеня Депортива 2 - 2 2.15 3.24 3.09
12:30 Хетафе Б - Лас Палмас Атлетико 0 - 1 1.94 3.17 3.69
13:00 Атлетико Балеарес - Корухо 2 - 0 1.47 3.83 6.22
13:00 Ибиса - Расинг Ферол 2 - 0 1.47 3.81 6.50
13:00 Лас Росас - Марино де Луанко 1 - 0 1.95 3.10 3.79
13:00 Реал Овиедо Б - Понтеведра 0 - 1 2.08 3.21 3.18
13:00 Селта Виго Б - Лангрео 0 - 1 1.61 3.43 5.31
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:30 Бургос - Саламанка КФ УДС 1 - 0 1.92 3.13 3.79
19:00 Баракалдо - Реал Сосиедад Б 0 - 5 2.22 3.15 3.01
19:00 Гихуело - Калахора 0 - 0 2.17 2.89 3.45
19:00 Исара - Харо Депортиво 0 - 2 2.01 3.11 3.62
19:00 УД Логронес - Туделано 4 - 0 1.70 3.29 4.76
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ебро - Прат 1 - 1 1.82 3.07 4.41
13:00 ФК Андора - Виляреал Б 0 - 0 2.45 3.09 2.72
19:00 Барселона Б - Атлетико Леванте 2 - 0 1.86 3.20 3.98
19:00 Кастейон - Бадалона 3 - 1 1.82 3.14 4.35
19:00 Корнеля - Ехеа 1 - 1 1.88 3.17 4.11
19:00 Ориуела - Сабадел 1 - 1 2.73 2.86 2.61
20:00 Ла Нусия - Олот 2 - 1 2.11 2.83 3.70
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Рекреативо Гранада - Мерида АД 0 - 2 1.97 3.18 3.62
18:30 Реал Мурсия - Виляробледо 3 - 0 2.01 3.15 3.52
19:00 Бадахос - Сан Фернандо 1 - 2 2.33 2.97 3.00
19:00 Йеклано Депортиво - Талавера де ла Рейна 2 - 0 2.43 3.01 2.81
19:00 Линенсе - Картахена 0 - 1 2.63 2.88 2.71
19:00 Марбеля - Атлетико Санлукеньо 1 - 1 1.95 3.16 3.70
19:00 Рекреативо де Уелва - Дон Бенито 2 - 0 1.75 3.09 4.94
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Наполи - Бреша 2 - 1 1.22 6.43 11.94
16:00 Лацио - Дженоа 4 - 0 1.44 4.71 6.69
16:00 Лече - Рома 0 - 1 4.90 4.22 1.64
16:00 Удинезе - Болоня 1 - 0 2.92 3.22 2.49
19:00 Каляри - Верона 1 - 1 2.06 3.30 3.69
21:45 Милан - Фиорентина 1 - 3 2.42 3.14 3.06
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Виртус Ентела 1 - 1 1.52 3.79 6.53
16:00 Киево - Порденоне 1 - 1 2.04 3.17 3.75
16:00 Специя - Трапани 2 - 4 1.77 3.33 4.91
22:00 Ливорно - Салернитана 2 - 3 2.14 3.11 3.57
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Олбия - Комо 1 - 1 2.44 3.10 2.71
16:00 Пианезе - Гоцано 1 - 1 2.22 3.06 3.08
16:00 Про Верчели - Перджолетезе 0 - 0 1.86 3.16 4.02
18:30 Арецо - Аурора Про Патрия 3 - 1 2.16 3.09 3.16
18:30 Джиана Ерминио - Понтедера 1 - 3 2.48 3.01 2.73
18:30 Леко - Алесандрия 0 - 2 2.93 3.06 2.29
18:30 Новара - Албинолефе 1 - 0 2.27 2.96 3.09
18:30 Ренате - Карарезе 0 - 0 2.09 3.14 3.25
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Алма Ювентус Фано - Судтирол 0 - 2 3.05 3.23 2.14
16:00 Вис Пезаро 1898 - Триестина 1 - 2 2.80 3.10 2.36
16:00 Губио - ФералпиСало 0 - 0 2.73 3.10 2.41
16:00 Равена - Самбенедетезе 0 - 2 2.38 3.10 2.79
16:00 Фермана - Падуа 1 - 2 2.74 3.09 2.43
18:30 Виртус Верона - Виченца Виртус 1 - 2 3.27 3.13 2.10
18:30 Модена - Римини 4 - 2 1.90 3.05 4.04
18:30 Унион АрциняноКиампо - Реджо Аудаче 0 - 0 3.37 3.07 2.08
18:30 Чезена - Имолезе 1 - 0 1.93 3.23 3.63
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Виртус Франкавила - Тернана 1 - 2 2.80 3.05 2.41
16:00 Кавезе 1919 - Авелино 2 - 0 2.30 3.16 2.83
16:00 Казертана - Катанзаро 2 - 1 2.87 3.00 2.35
16:00 Реджина - Катания 1 - 0 2.27 3.19 2.85
16:00 Сикула Леонцио - Бишелие 1913 2 - 1 2.18 3.01 3.18
18:30 Витербезе - Вибонезе 2 - 2 1.99 3.13 3.53
18:30 Монополи 1966 - Терамо 2 - 0 2.12 3.15 3.20
18:30 Ренде 1968 - Потенца 0 - 1 3.63 3.13 1.97
18:30 Риети - Паганезе 1 - 2 2.36 3.21 2.73
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Страсбург - Монпелие 1 - 0 2.47 3.04 3.13
18:00 Ним - Сент Етиен 0 - 1 2.30 3.30 3.15
22:00 Олимпик Марсилия - Рен 1 - 1 1.99 3.46 3.80
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Алтах - Матерсбург 0 - 2 1.61 4.00 5.04
15:30 Щурм Грац - Адмира Вакер Мьодлинг 4 - 1 1.42 4.50 7.04
18:00 Рапид Виена - Хартберг 3 - 3 1.29 5.63 8.64
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Клагенфурт - Форвартс Щайр 1 - 1 1.72 3.82 3.92
11:30 Блау-Вайс Линц - Рийд 2 - 3 3.21 3.55 2.00
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Сабах Баку - Сабаил Баку 3 - 0 2.18 3.07 3.00
18:45 Кешля - Зира Баку 2 - 0 2.81 3.13 2.25
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 КФ Тирана - Партизани Тирана 1 - 2 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Интер Клуб Ескалдес - Ордино 1 - 0 - - -
15:00 УЕ Енгордани - УЕ Санта Колома 1 - 1 - - -
17:00 ФК Санта Колома - Карой 1 - 0 - - -
19:00 Сант Жулия - Атлетик Клуб Ескалдес 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ной Ереван - Алашкерт Ереван 1 - 2 2.64 3.54 2.21
18:00 Урарту Ереван - Арарат Ереван 1 - 0 2.67 3.07 2.44
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Славия Мозир - Городея 0 - 1 2.26 3.23 2.80
17:00 ФК Витебск - Ислоч Минск 2 - 0 2.44 3.37 2.54
19:00 Динамо Минск - Шахтьор Солигорск 1 - 1 4.04 3.50 1.76
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Ваасланд-Беверен 0 - 0 1.36 4.89 7.53
19:00 Стандарт Лиеж - Шарлероа 1 - 1 1.59 3.98 5.23
21:00 Остенде - Роял Антверпен 1 - 1 4.26 3.98 1.72
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Ломел - Локерен 1 - 1 2.78 3.30 2.35
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Жрински Мостар - Широки Брег 1 - 3 1.64 3.29 4.96
17:00 Младост Добой Какан - ФК Сараево 0 - 3 8.26 4.25 1.34
18:00 Борац Баня Лука - Вележ Мостар 3 - 1 1.96 3.18 3.48
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Ботев Пловдив - Славия 0 - 1 1.97 3.19 3.59
18:15 Дунав Русе - Лудогорец Разград 0 - 1 8.92 4.78 1.29
20:30 Берое - ЦСКА София 2 - 1 3.24 3.17 2.09
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Кариана Ерден - Нефтохимик Бургас 4 - 1 2.10 3.22 2.92
17:00 Поморие - Спартак Варна 2 - 0 2.53 3.56 2.31
17:00 Струмска Слава Радомир - Локомотив София 0 - 2 4.13 3.84 1.57
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Лайънс Гибралтар - Линкълн Ред Импс 1 - 7 - - -
19:15 Линкс - Бруно'с Магпайс 2 - 0 - - -
21:30 Бока Хуниорс Гибралтар - Монс Калпе 1 - 1 8.84 5.61 1.21
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Торпедо Кутаиси - Динамо Батуми 1 - 2 4.11 3.34 1.76
17:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Рустави 0 - 0 3.59 3.30 1.91
19:00 Дила Гори - Чихура Сачхере 2 - 1 2.50 3.14 2.50
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ОФИ Крит - Астерас Триполис 3 - 1 2.05 3.23 3.68
17:00 Ксанти - Волос 3 - 1 2.03 3.08 3.94
17:15 Паниониос Атина - Панатинайкос 0 - 1 3.19 3.01 2.35
19:30 АЕК Атина - ПАОК 2 - 2 2.23 3.08 3.38
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Понту - ПАЕ Ханя 0 - 4 3.98 3.03 1.92
16:00 Аполон Смирни - Ерготелис 3 - 0 1.61 3.55 4.71
16:00 Докса Драма - Караискакис Арта 2 - 3 1.97 3.15 3.47
16:00 Панахайки - Пас Янина 1 - 1 3.21 3.03 2.09
16:00 Платаниас - Левадиакос 3 - 2 2.19 2.95 3.14
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егалео - Каламата 0 - 2 - - -
16:00 Верия - Диагорас Родос 0 - 0 - - -
16:00 Еноси ПД Аспропиргос - Олимпиакос Волос 2 - 2 - - -
16:00 Кавала - Триглия 4 - 1 - - -
16:00 Ники Волос - Теспротос Игуменица 2 - 1 - - -
16:00 Ялисос 1948 - Йерапетра 0 - 0 - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Орхус - Нордселанд 3 - 1 2.13 3.74 3.03
15:00 Олборг - Рандерс 0 - 3 1.98 3.56 3.55
17:00 Мидтиланд - Одензе 0 - 1 1.56 4.13 5.39
19:00 Сьондерийске - Брьондби 2 - 1 2.82 3.57 2.32
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Вейле 2 - 3 3.50 3.54 1.95
14:45 Фремад Амагер - Роскилде 2 - 1 1.97 3.56 3.39
15:00 Фредериция - Хвидовре 3 - 2 1.73 3.79 4.11
19:00 Вендсисел - Кьоге 2 - 1 1.77 3.53 4.14
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Нарва Транс - Пайде Линнамеесконд 0 - 1 2.92 3.69 2.02
15:00 Тулевик Вилянди - Флора Талин 0 - 3 12.83 7.83 1.11
19:00 Таммека Тарту - Куресааре 4 - 0 1.23 5.25 8.43
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
19:00 Слиго Роувърс - Дъндолк 0 - 1 7.98 4.60 1.35
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Атирау - Окжетпес Кокшетау 2 - 2 1.79 3.17 3.93
14:00 Актобе - Тараз 2 - 2 2.26 3.17 2.71
16:00 Астана - Кайсар Къзълорда 3 - 0 1.20 5.32 9.74
16:00 Кайрат Алмати - Ордабаси Шимкент 4 - 1 1.49 3.72 5.29
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Дреница Србица - Балкани Суха река 0 - 1 2.32 3.20 2.74
16:00 Вучтрия Вучитрън - Прищина 0 - 3 - - -
16:00 Гниляне - Дрита Гниляне 0 - 1 2.22 3.10 2.98
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Валмиера - Вентспилс 2 - 0 3.03 3.30 2.11
17:00 ФК Лиепая - Йелгава 3 - 1 1.91 3.32 3.57
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
16:00 Банга Гарджай - Судува Мариямполе 0 - 4 12.70 6.26 1.17
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Ф91 Дюделанж 0 - 7 - - -
17:00 Етцела Етелбрюк - ЮС Хостерт 0 - 1 - - -
17:00 Мондорф-ле-Бен - Жюнес Еш 2 - 3 - - -
17:00 Роданж 91 - Расинг ФК Унион 1 - 1 4.92 4.80 1.42
17:00 УНА Щрасен - Блу Бойс Мюхленбах 2 - 0 1.56 4.36 4.14
19:30 Диферданж - Юнион Титус Петанж 2 - 3 - - -
19:30 Фола Еш - Прогрес Нидеркорн 2 - 0 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Моста ФК - Хибърниънс 1 - 2 4.95 4.09 1.50
18:00 Гзира Юнайтед - Балзан Ютс 2 - 0 2.22 3.19 2.82
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Сфинтул Георге Суручен - Сперанца Ниспорен 0 - 0 1.45 4.07 5.57
17:00 Милсами Орхей - Кодру Лозова 3 - 0 1.34 4.41 7.22
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Ранхайм 1 - 1 1.65 3.99 4.71
19:00 Кристиансунд - Хаугесунд 2 - 2 2.30 3.30 2.98
19:00 Молде - Лилестрьом 2 - 1 1.35 4.98 7.93
19:00 Сарпсборг 08 - Стабек 0 - 0 1.75 3.72 4.35
19:00 Стрьомгодсет - Од БК 2 - 3 2.78 3.47 2.39
21:00 Бодо Глимт - Тромсьо 4 - 0 1.47 4.44 6.25
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Сандефьорд - ХамКам 2 - 0 1.63 3.85 4.83
16:00 Тромсдален - Конгсвингер 1 - 3 3.48 3.54 1.92
19:00 Нутоден - Йерв Гримстад 1 - 1 2.99 3.43 2.20
19:00 Рауфос - КФУМ Осло 1 - 0 2.72 3.61 2.28
19:00 Согндал - Нест-Сотра 0 - 1 1.88 3.40 3.87
19:00 Уленсакер Киса - Олесунд 2 - 2 2.97 3.50 2.18
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Видар - Стьордалс Блинк 1 - 7 3.84 3.92 1.69
16:00 Нардо - Айерсун 2 - 6 3.45 3.71 1.82
17:00 Арендал - Сола 4 - 1 1.33 4.97 6.61
17:00 Хьодд - Фредрикстад 1 - 2 3.13 3.67 1.94
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Мьолнер - Аскер 1 - 4 2.60 3.62 2.24
17:00 Елверум - Фрам Ларвик 1 - 2 2.22 3.62 2.65
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Арка Гдиня - Пяст Гливице 0 - 0 2.70 3.22 2.54
16:00 Ягиелония Бялисток - Погон Шчечин 2 - 3 2.24 3.28 3.09
18:30 Висла Краков - Краковия Краков 0 - 1 3.02 3.22 2.31
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варта Познан - Миедж Легница 2 - 1 2.94 3.06 2.34
18:00 ГКС Белхатов - Вигри Сувалки 3 - 0 1.98 3.31 3.49
18:00 Пуща Неполомице - Термалика Нечеча 0 - 3 2.66 2.99 2.57
19:00 Одра Ополе - Заглембие Сосновец 1 - 1 2.47 3.15 2.72
19:00 Хойничанка Хойнице - ГКС Ястшембе-Здруй 3 - 1 2.49 3.08 2.75
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витория Гимараеш - Пасош Ферейра 1 - 0 1.59 3.90 5.47
18:00 Санта Клара - Жил Висенте 1 - 0 2.02 3.24 3.79
20:00 Портимонензе - Спортинг Брага 0 - 1 4.06 3.61 1.85
22:00 Рио Аве - Порто 0 - 1 5.89 4.22 1.51
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
17:00 Униао Лейрия - Реал СК Кейлуж 0 - 1 1.95 3.34 3.52
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Академика Клинчени - ФК ФКСБ 0 - 3 7.75 4.24 1.40
20:30 Клуж - Газ Метан Медиаш 3 - 0 1.71 3.51 4.92
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Урал Свердловска област - ЦСКА Москва 0 - 3 4.46 3.67 1.73
14:00 Рубин Казан - ФК Уфа 0 - 0 2.60 2.87 2.93
16:30 Спартак Москва - ФК Оренбург 1 - 2 1.73 3.63 4.55
19:00 ФК Краснодар - Арсенал Тула 2 - 0 1.50 4.22 5.95
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Луч Владивосток - Чертаново Москва 0 - 1 2.70 3.06 2.51
13:00 Енисей Красноярск - Мордовия Саранск 2 - 1 1.90 3.23 3.73
13:00 Том Томск - Чайка Песчанокопское 3 - 1 2.02 3.18 3.39
15:00 Шинник Ярославл - Спартак Москва 2 3 - 2 1.87 3.24 3.84
16:00 Авангард Курск - ФК Армавир 2 - 1 2.03 3.08 3.59
16:00 Нефтехимик Нижнекамск - Торпедо Москва 1 - 0 3.42 3.22 2.00
16:00 Текстилщик Иваново - ФК Нижни Новгород 0 - 2 4.06 3.35 1.80
17:00 Ротор Волгоград - СКА-Хабаровск 5 - 3 2.06 3.12 3.39
18:00 ФК Химки - Балтика Калининград 0 - 1 1.65 3.48 4.75
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Тре Фиори 0 - 4 - - -
16:00 Тре Пене - Либертас 1 - 0 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вардар Скопие - Академия Пандев 1 - 0 - - -
16:00 Ренова Джепчище - Борец Велес 2 - 1 - - -
16:00 Силекс Кратово - Работнички Скопие 1 - 0 - - -
16:00 Струга Трим-Лум - Македония Гьорче Петров 0 - 2 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 ДАК Дунайска Стреда - Жилина 1 - 0 1.92 3.44 3.46
19:00 Злате Моравце - Спартак Търнава 1 - 3 2.58 3.26 2.45
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Железарна Подбрезова 4 - 1 1.81 3.73 3.36
11:30 МФК Ружомберок II - Пухов 2 - 0 1.79 3.70 3.43
11:30 Петржалка Братислава - Татран Липтовски Микулаш 4 - 3 1.85 3.52 3.42
11:30 ШТК 1914 Шаморин - Слован Братислава Б 3 - 0 1.94 3.52 3.16
16:30 Славой Требишов - Скалица 1 - 4 3.40 3.53 1.85
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Табор Сежана - Браво Любляна 3 - 1 2.23 3.26 2.85
18:00 Рудар Веление - Триглав 1 - 1 2.19 3.33 2.90
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Младост Лучани - Войводина Нови Сад 1 - 2 2.94 3.14 2.22
19:00 Пролетер Нови Сад - Напредак Крушевац 2 - 0 2.38 3.15 2.68
19:00 ТСЦ Бачка Топола - Рад Белград 2 - 0 1.37 4.07 7.17
21:00 Вождовац Белград - ФК Инджия 4 - 1 1.77 3.44 3.92
21:00 Спартак Суботица - Чукарички 0 - 1 2.75 3.16 2.36
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Коняспор - Кайзериспор 2 - 1 1.88 3.41 4.14
16:30 Анкарагуджу - Генчлербирлиги 2 - 1 4.08 3.56 1.84
16:30 Анталияспор - Йени Малатияспор 3 - 0 2.14 3.39 3.23
19:00 Трабзонспор - Бешикташ 4 - 1 2.08 3.76 3.07
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Фатих Карагюмрук - Акхисар Беледиеспор 2 - 3 2.56 3.07 2.61
14:00 Хатайспор - Ескишехирспор 1 - 0 1.16 6.87 11.60
16:30 Балъкесирспор - Гиресунспор 2 - 0 2.62 3.07 2.55
19:00 Менеменспор - Османлиспор 1 - 2 2.88 3.11 2.31
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Конас Кий - Пенибонт 3 - 1 1.27 5.39 8.14
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Десна Чернигов 0 - 4 2.66 3.01 2.54
17:00 Динамо Киев - Днипро-1 2 - 0 1.15 6.36 13.75
19:30 Олимпик Донецк - Заря Луганск 0 - 5 3.62 3.36 1.90
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 МФК Николаев - Балкани Заря 1 - 2 1.89 3.57 3.17
16:00 ФК Минай - Черкащина-Академия 3 - 1 1.60 3.90 4.32
17:00 Оболон-Бровар Киев - Кремин Кременчуг 1 - 0 - - -
18:00 Черноморец Одеса - Ингулец Петрово 0 - 3 2.19 3.27 2.73
19:00 Волин Луцк - Агробизнес Волочиск 2 - 1 1.75 3.58 3.77
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
17:00 Ференцварош - Кишварда 1 - 0 1.27 5.09 9.56
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 ТБ/ФКС/Ройн - ЕБ Стреймур 1 - 2 1.80 3.60 3.60
17:00 АБ Аргир - Скала ИФ 0 - 2 3.08 3.40 2.02
17:00 Б36 Торсхавн - ХБ Торсхавн 2 - 2 1.74 3.64 3.81
17:00 Клаксвик - Фуглафьордур 3 - 0 1.08 8.50 16.00
17:00 Рунавик - Викингур Гота 0 - 2 1.69 3.74 3.94
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
14:00 Илвес Тампере 2 - СалПа Сало 1 - 1 2.18 3.87 2.53
15:00 КааПо Каарина - Тампере Юнайтед 3 - 1 1.07 9.58 13.41
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 СЯК Академия - ВПС Академия 1 - 0 1.03 10.97 21.41
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Ваалвийк - Витес 1 - 2 5.27 4.35 1.56
15:30 Утрехт - Вилем II 2 - 0 1.52 4.36 5.76
15:30 Цволе - ПСВ Айндховен 0 - 4 6.64 4.97 1.41
17:45 АЗ Алкмаар - Хераклес 2 - 0 1.51 4.34 5.93
17:45 Фейенорд - Твенте 5 - 1 1.40 4.93 6.94
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Интер Запрешич - ХНК Горица 0 - 2 3.88 3.54 1.84
20:00 Истра 1961 - Хайдук Сплит 1 - 1 5.75 3.87 1.55
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Карвина - Опава 1 - 1 1.81 3.33 4.45
19:00 Виктория Пилзен - Спарта Прага 1 - 0 1.79 3.50 4.31
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Височина Ихлава 1 - 1 2.57 3.22 2.47
17:30 Влашим - Тринец 0 - 2 2.47 3.20 2.58
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Люцерн 3 - 0 1.40 4.52 7.24
17:00 Лугано - Ксамакс 0 - 1 1.67 3.70 4.94
17:00 Сервет - Цюрих 0 - 1 1.90 3.59 3.73
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вил - Лозана Спорт 2 - 2 3.44 3.65 1.89
17:00 Вадуц - Аарау 5 - 2 2.68 3.52 2.27
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Елфсборг - АИК Стокхолм 1 - 1 4.10 3.45 1.89
16:00 ИФК Гьотеборг - Хакен 0 - 0 2.97 3.27 2.37
16:00 Сундсвал - Сириус 2 - 1 2.23 3.24 3.24
18:30 АФК Ескилстюна - Малмьо 0 - 1 13.09 6.12 1.21
18:30 Фалкенберг - Норкьопинг 0 - 2 4.45 4.13 1.68
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Далкурд - Трелеборг 3 - 2 1.81 3.57 4.07
16:00 Халмстад - Варберг БоИС 3 - 2 2.30 3.25 2.99
18:30 Вестерос - Йостерс 1 - 2 2.49 3.31 2.62
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Тийм ТГ - Рюнинге 3 - 0 1.90 3.85 3.14
16:00 Акрополис - Умео ФК 2 - 1 1.88 3.55 3.47
17:00 Карлстад Юнайтед - Васалунд 4 - 3 2.32 3.84 2.48
17:30 Буден - Нюкьопинг 1 - 1 3.86 4.03 1.69
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Ландскрона БоИС - Торнс 3 - 0 1.48 3.86 6.28
17:00 Люнгшиле - Вернаму 3 - 0 1.51 4.16 5.03
18:00 Шьовде АИК - Твоокерш 2 - 3 1.83 3.50 3.74
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Бока Хуниорс - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 1 1.93 3.26 3.96
17:00 Банфийлд - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 1 2.43 2.93 3.03
19:15 Хуракан Буенос Айрес - Атлетико Тукуман 0 - 0 2.29 3.05 3.20
21:30 Велес Сарсфийлд - Дефенса и Хустисия 0 - 1 1.69 3.38 5.27
23:45 Росарио Сентрал - Расинг Клуб 1 - 1 2.90 2.91 2.51
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
17:00 Гилермо Браун - Феро Карил Оесте 2 - 0 1.91 3.23 3.62
23:35 Белграно Кордоба - Индепендиенте Ривадавия 2 - 2 1.78 3.19 4.48
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
00:15 Килмес Буенос Айрес - Сантамарина 0 - 0 1.97 3.03 3.90
21:30 Депортиво Риестра - Сармиенто Хунин 2 - 2 3.15 2.80 2.36
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Потоси - Дестройърс Санта Крус 4 - 1 1.13 7.26 13.03
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Блуминг Санта Крус 6 - 1 1.24 5.47 8.52
22:00 Роял Пари Санта Крус - Реал Потоси 1 - 0 1.35 4.49 6.74
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Фламенго RJ - Сао Пауло SP 0 - 0 1.56 3.67 6.11
17:00 Коринтианс SP - Васко да Гама RJ 1 - 0 1.70 3.49 4.88
22:00 Интернасионал RS - Палмейрас SP 1 - 1 2.69 3.06 2.65
22:00 Сантос SP - Сентро Спортиво Алагоано AL 2 - 0 1.28 4.93 10.77
22:00 Флуминензе RJ - Гремио RS 2 - 1 2.23 3.19 3.17
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Оесте SP - Парана Клуб PR 1 - 1 2.17 2.83 3.57
01:00 Спорт Ресифе PE - Операрио PR 3 - 1 1.60 3.50 5.74
03:00 КР Бразил AL - Сао Бенто SP 1 - 1 1.84 3.31 3.99
22:00 Брагантино SP - Витория Салвадор BA 2 - 0 1.52 3.63 6.18
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Наутико PE - Сампайо Кореа MA 3 - 1 1.94 3.21 3.72
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 ЛАЛА ФК - Арагуа Маракай 0 - 1 3.08 3.02 2.17
18:00 Депортиво Ла Гуайра - Депортиво Тачира 0 - 1 2.08 3.18 3.11
23:00 Атлетико Венецуела - Каракас 0 - 2 3.21 3.11 2.07
23:00 Депортиво Лара - Метрополитанос 1 - 0 2.13 3.01 3.16
23:00 Ланерос Гуанаре - Замора Баринас 1 - 0 2.46 3.28 2.52
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Кобан Империал - Депортиво Михко 1 - 1 1.35 4.22 6.70
20:00 Комуникасионес - Санарате 2 - 1 1.35 4.22 6.84
20:30 Антигуа ГФК - Кселаху 1 - 3 1.66 3.43 4.45
21:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Истапа 2 - 2 1.81 3.27 3.85
23:30 Гуастатоя - Мунисипал 2 - 1 1.99 3.29 3.23
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
02:30 Гуаякил Сити - Барселона Гуаякил 0 - 2 4.67 4.11 1.54
20:00 Ел Национал Кито - Америка де Кито 0 - 1 1.44 3.95 6.26
22:15 Делфин Манта - Текнико Университарио 4 - 2 1.39 4.07 7.08
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Мунисипал Лименьо 0 - 1 2.74 3.33 2.27
00:30 Хокоро - Сонсонате 0 - 1 2.58 3.11 2.53
03:30 Чалатенанго - Санта Текла 3 - 0 2.67 3.06 2.38
04:15 Исидро Метапан - Индепендиенте Сан Висенте 4 - 2 1.73 3.16 4.36
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 ПСИС Семаранг - Персеру Бадак Лампунг 0 - 0 2.12 3.13 3.06
11:30 ПСС Слеман - Мадура Юнайтед 2 - 2 2.29 3.15 3.00
14:30 Бали Юнайтед - Калтенг Путра 2 - 1 1.23 5.43 8.64
Иран - Купа на Иран Иран - Купа на Иран Рез. 1 X 2
15:00 Насажи Мазандаран - Шахр Ходро Машхад 0 - 1 3.03 2.88 2.26
15:00 ПАС Хамадан - Трактор Сази Табриз 1 - 2 9.04 4.68 1.29
16:45 Сайпа Карадж - Дамаш Гилян 2 - 1 1.48 3.76 5.96
17:00 Гол Гохар Сирджан - Нафт Масджед Солейман 0 - 1 2.47 2.78 2.91
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Йорк 9 - Кавалри 1 - 1 4.55 3.78 1.64
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:00 ФК Воркута - Скарбъроу СК 2 - 1 - - -
01:30 Хамилтън Сити - Реал Мисисага 0 - 1 - - -
03:30 Брантфорд Галакси - Уотърлу Регион 0 - 5 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Хагуарес де Кордоба - Санта Фе Богота 0 - 3 2.86 2.88 2.59
01:00 Онсе Калдас - Индепендиенте Меделин 1 - 1 2.20 3.05 3.34
02:00 Атлетико Букараманга - Енвигадо 2 - 3 2.16 2.97 3.55
04:00 Депортиво Кали - Патриотас Бояка 3 - 1 1.74 3.26 4.88
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Гуадалупе - Депортиво Саприса 2 - 1 4.04 3.57 1.78
20:00 Картахинес - Универсидад де Коста Рика 4 - 3 1.62 3.60 4.76
20:00 ЛД Алахуеленсе - Перес Селедон 1 - 1 1.41 4.29 6.36
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:25 Ал Насър Кувейт - Кувейт СК 0 - 2 7.12 4.45 1.32
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Рапиде Оуед Зем - Олимпик Курибга 0 - 1 2.19 2.62 3.80
20:00 Могреб Тетуан - Хемис Земамра 1 - 0 2.16 2.87 3.50
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Пачука - Крус Асул 2 - 0 2.18 3.38 3.10
03:00 Некакса Агуаскалиентес - Хуарес 0 - 0 1.62 3.78 4.96
03:06 Монтерей - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 2 2.03 3.34 3.42
05:05 Америка Мексико - Чивас Гуадалахара 4 - 1 1.84 3.45 4.09
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Сантос Лагуна 2 - 0 2.34 3.29 2.83
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Тампико Мадеро 2 - 2 - - -
05:00 Дорадос де Синалоа - Сакатепек 2 - 2 2.32 3.14 2.77
20:00 Селая - Венадос 0 - 1 2.28 2.91 3.00
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Ривър Плейт Асунсион - Гуарани Асунсион 0 - 1 3.50 3.34 1.97
03:10 Насионал Асунсион - Сол де Америка 0 - 0 2.17 3.13 3.10
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Карлос А. Манучи - Алианса Универсидад 0 - 0 1.74 3.52 4.21
04:00 Мелгар Арекипа - Унион Комерсио 1 - 1 1.34 4.43 7.66
19:30 Депортиво Мунисипал - Академия Кантолао 1 - 3 2.23 3.41 2.77
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоум Юнайтед 1 - 0 2.11 3.37 2.91
15:15 Балестиер Халса - Уориърс ФК 3 - 3 2.32 3.21 2.71
15:15 Бруней ДПММ - Хоуганг Юнайтед 5 - 4 2.18 3.50 2.78
15:15 Тампайнс Роувърс - Йънг Лайънс 1 - 1 1.50 4.06 5.01
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Чонбури - ПТТ Районг 3 - 0 2.09 3.15 3.19
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Солиман - Есперанс де Тунис отл. - - -
17:00 Стад Тунизиен Тунис - Метлауи 1 - 0 2.10 2.85 3.57
17:00 Хамам-Лиф - Чеба 1 - 2 1.80 2.99 4.55
18:00 Клуб Африкан Тунис - Монастир 0 - 1 1.76 3.19 4.39
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Монтевидео Уондърърс - Прогресо Монтевидео отл. 2.49 3.28 2.46
22:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео отл. 2.37 3.22 2.66
22:00 Ливърпул Монтевидео - Пенярол Монтевидео отл. 3.96 3.55 1.72
22:00 Пласа Колония - Серо Монтевидео отл. 1.76 3.32 4.15
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Дефенсор Спортинг отл. 2.68 3.17 2.38
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Маратон Сан Педро - Мотагуа Тегусигалпа 2 - 1 1.88 3.51 3.41
04:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Хондурас Прогресо 3 - 2 1.53 3.88 4.66
04:15 Вида Ла Сейба - Реал Еспаня 0 - 0 2.29 3.16 2.69
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Унион Еспаньола - Депортес Икике 4 - 0 2.00 3.40 3.52
21:00 Аудакс Италяно Сантяго - Коло-Коло Сантяго 2 - 4 3.14 3.31 2.14
23:30 Кобресал Ел Салвадор - Уачипато Талкауано 1 - 1 1.68 3.62 4.59
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Блек Леопардс - Блумфонтейн Селтик 1 - 0 2.61 2.74 2.81
16:00 Хайлендс Парк - Полокване Сити 2 - 0 2.50 2.74 2.93
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кануън - Инчхън Юнайтед 2 - 2 1.73 3.76 4.07
09:00 Сеул - Сангжу Сангму 1 - 2 1.96 3.39 3.62
10:00 Кьонсан - Поханг Стийлърс 0 - 1 2.81 3.43 2.30
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Мацумото Ямага - Токио 0 - 0 4.43 3.28 1.83
13:00 Шонан Белмар - Шимизу Ес-Пулс 0 - 6 2.34 3.44 2.80
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Монтедио Ямагата - Вентфорет Кофу 0 - 1 3.03 3.00 2.37
10:00 Мачида Зелвия - Рюкю 0 - 0 2.02 3.56 3.29
12:00 Гифу - Йокохама ФК 1 - 1 4.14 3.57 1.78
12:00 Фагиано Окаяма - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 0 2.10 3.30 3.22
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
19:45 КР Белуиздад (Алж) - Пирамидс (Еги) 0 - 1 - - -
20:00 Сфаксиен Сфакс (Тун) - Параду АК (Алж) 0 - 0 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2019 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане