Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Ливърпул само победи от 6 мача

Манчестър Сити 24 вкарани гола в 6 мача - 4.00 на мач

Хъдърсфийлд като домакин само загуби от 4 мача

Лийдс като гост само победи от 4 мача

Ипсуич няма загуба от 9 мача

Ковънтри като домакин само победи от 5 мача

Уимбълдън като гост само загуби от 5 мача

Болтън като гост 18 получени гола в 4 мача - 4.50 на мач

Екзитър няма загуба от 10 мача

Моркамб като домакин няма победа от 5 мача

Стивънидж Бороу няма победа от 10 мача

Крю Александра няма равенство от 10 мача

Бромли няма загуба от 13 мача

Карл Цайс Йена няма победа от 9 мача

Виктория Кьолн като гост 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

Лейоа само загуби от 5 мача

Севиля Атлетико само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Интер само победи от 5 мача

Ред Бул Залцбург 36 вкарани гола в 8 мача - 4.50 на мач

ЛАСК Линц като гост само победи от 4 мача

Влазня само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

КАА Гент като домакин 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

Звезда 09 Биелина няма победа от 10 мача

Железничар Сараево няма загуба от 10 мача

Челик Зеница като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Панайтоликос само загуби от 4 мача

Силкеборг няма победа от 10 мача

Талина Калев като домакин няма равенство от 15 мача

Ирони Кирят Шмона само загуби от 4 мача

Макаби Тел Авив нито един получен гол в 4 мача

Вестманаейяр като гост само загуби от 10 мача

Дукагини Клина нито един вкаран гол в 6 мача

Гудя Юнайтед само равенства от 4 мача

Шериф Тираспол като гост само 2 получени гола в 10 мача - 0.20 на мач

Гурник Забже като домакин нито един получен гол в 4 мача

Витория Сетубал само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Зенит Санкт Петербург като гост само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Уорънпойнт Таун само загуби от 7 мача

Попрад няма равенство от 10 мача

Мачва Шабац няма победа от 9 мача

Кечиоренгуджу само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

МОЛ Фехервар само победи от 6 мача

АС Оулу като домакин няма победа от 12 мача

Хака 21 победи от 24 мача

МП Микели няма загуба от 20 мача

Гнистан Хелзинки като гост 9 победи от 10 мача

Аякс 25 вкарани гола в 7 мача - 3.57 на мач

Титоград Подгорица като гост нито един получен гол в 4 мача

Славия Прага като домакин само победи от 4 мача

Пардубице няма загуба от 9 мача

Варнсдорф като гост 16 получени гола в 4 мача - 4.00 на мач

Киасо като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Утсиктенс като домакин няма загуба от 12 мача

Селтик само победи от 6 мача

Естудиантес де Каракас като домакин няма победа от 6 мача

Малакатеко като гост само загуби от 5 мача

Универсидад Католика Кито като гост няма равенство от 12 мача

Ал-Шахания само загуби от 4 мача

Катар СК Доха само загуби от 4 мача

Молинос Ел Пирата като домакин нито един вкаран гол в 4 мача

Кагошима Юнайтед като домакин няма равенство от 16 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Валенсия 14:00 на живо
Diema Sport 2
Шефилд Юнайтед - Ливърпул 14:30 на живо
Nova Sport
Куинс Парк Рейнджърс - Уест Бромич 14:30 на живо
Ring.BG
Лион - Нант
14:30 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - СПАЛ
16:00 на живо
EuroSport 2
Падерборн - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Саутхямптън
17:00 на живо
Nova Sport
Блекбърн - Лутън Таун
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Барселона
17:00 на живо
Diema Sport
Пирин Благоевград - Монтана 17:15 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Шалке 04
18:30 на запис
Ring.BG
Бордо - Пари Сен Жермен
18:30 на живо
MAX Sport 3
Сампдория - Интер
19:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Манчестър Сити
19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Вердер Бремен 19:30 на живо
MAX Sport 4
Гранада - Леганес
19:30 на живо
Diema Sport
Левски София - Ботев Враца 20:00 на живо
MAX Sport 1
Аякс - Грьонинген
20:45 на живо
Ring.BG
Ница - Лил
21:00 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Аталанта
21:45 на живо
Diema Sport 2
Челси - Брайтън
22:00 на запис
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 22:00 на живо

Мачове за събота, 28 септември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Шефилд Юнайтед - Ливърпул 0 - 1 9.03 5.12 1.36
17:00 Астън Вила - Бърнли 2 - 2 2.27 3.34 3.31
17:00 Борнемут - Уест Хям 2 - 2 2.39 3.61 2.87
17:00 Кристъл Палас - Норич 2 - 0 1.93 3.74 3.85
17:00 Тотнъм - Саутхямптън 2 - 1 1.41 4.78 7.99
17:00 Уулвърхямптън - Уотфорд 2 - 0 1.88 3.43 4.51
17:00 Челси - Брайтън 2 - 0 1.40 4.80 7.96
19:30 Евертън - Манчестър Сити 1 - 3 9.80 5.88 1.30
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Куинс Парк Рейнджърс - Уест Бромич 0 - 2 2.54 3.51 2.70
17:00 Блекбърн - Лутън Таун 1 - 2 1.70 3.95 4.68
17:00 Дарби Каунти - Бирмингам 3 - 2 2.44 3.10 3.15
17:00 Мидълзбро - Шефилд Уензди 1 - 4 2.51 3.13 3.02
17:00 Престън - Бристъл Сити 3 - 3 2.00 3.47 3.83
17:00 Суонзи - Рединг 1 - 1 1.84 3.61 4.38
17:00 Хъдърсфийлд - Милуол 1 - 1 2.52 3.08 3.09
17:00 Хъл Сити - Кардиф 2 - 2 2.43 3.39 2.90
17:00 Чарлтън - Лийдс 1 - 0 6.06 4.41 1.52
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бристол Роувърс - Родъръм Юнайтед 1 - 0 2.99 3.47 2.33
17:00 Ипсуич - Транмиър Роувърс 4 - 1 1.60 3.86 5.70
17:00 Ковънтри - Донкастър 1 - 1 2.17 3.46 3.32
17:00 Оксфорд Юнайтед - Джилингам 3 - 0 1.80 3.80 4.31
17:00 Питърбъро - Уимбълдън 3 - 2 1.51 4.35 6.23
17:00 Портсмут - Болтън 1 - 0 1.20 6.41 13.61
17:00 Рочдейл - Уикъмб 0 - 3 3.20 3.43 2.24
17:00 Саутенд - Акрингтън Стенли 0 - 1 2.93 3.55 2.33
17:00 Съндърланд - Милтън Кийнс Донс 2 - 1 1.63 3.94 5.35
17:00 Шросбъри Таун - Флийтууд Таун 0 - 3 2.95 3.32 2.42
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Екзитър - Гримсби Таун 1 - 3 1.78 3.81 4.32
17:00 Карлайл - Олдъм 1 - 0 2.47 3.47 2.77
17:00 Кроули Таун - Уолсол 2 - 3 2.39 3.39 2.94
17:00 Лейтън Ориент - Порт Вейл 3 - 3 2.64 3.40 2.64
17:00 Макълсфийлд Таун - Колчестър 1 - 1 3.40 3.30 2.20
17:00 Мансфийлд Таун - Плимут 0 - 1 2.24 3.49 3.14
17:00 Моркамб - Нортхямптън Таун 2 - 2 3.39 3.45 2.13
17:00 Салфорд Сити - Форест Грийн Роувърс 0 - 4 2.13 3.47 3.39
17:00 Скънторп - Брадфорд Сити 1 - 1 2.72 3.41 2.55
17:00 Стивънидж Бороу - Кембридж Юнайтед 1 - 1 2.40 3.30 3.00
17:00 Суиндън - Нюпорт Каунти 0 - 2 1.90 3.59 4.05
17:00 Челтнъм Таун - Крю Александра 1 - 1 2.99 3.41 2.33
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Солихъл Муурс 0 - 0 2.57 3.31 2.62
17:00 Бароу - Мейдънхед Юнайтед 2 - 0 2.34 3.36 2.87
17:00 Дагенъм и Редбридж - Чорли 0 - 0 1.70 3.55 4.92
17:00 Ийстли - Хартлипул 1 - 1 2.29 3.39 2.96
17:00 Йоувил - Бромли 3 - 1 2.54 3.32 2.65
17:00 Нотс Каунти - Файлд 2 - 0 2.09 3.37 3.36
17:00 Рексъм - Ебсфлийт Юнайтед 1 - 0 1.79 3.58 4.30
17:00 Стокпорт - Торки Юнайтед 0 - 4 2.44 3.37 2.73
17:00 Уокинг - Боръм Ууд 1 - 2 2.09 3.42 3.33
17:00 Харогейт Таун - Сътън Юнайтед 2 - 0 2.06 3.39 3.44
17:00 Честърфийлд - Алдършот Таун 2 - 1 1.81 3.53 4.19
19:20 Доувър Атлетик - Халифакс Таун 0 - 2 1.97 3.41 3.65
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Байер Леверкузен 0 - 3 4.53 4.35 1.66
16:30 Майнц 05 - Волфсбург 0 - 1 2.86 3.47 2.42
16:30 Падерборн - Байерн Мюнхен 2 - 3 18.48 9.67 1.12
16:30 РБ Лайпциг - Шалке 04 1 - 3 1.55 4.31 5.78
16:30 Хофенхайм - Борусия М'Гладбах 0 - 3 2.40 3.57 2.82
19:30 Борусия Дортмунд - Вердер Бремен 2 - 2 1.26 6.45 10.02
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Бохум - Дармщат 98 2 - 2 1.97 3.61 3.55
14:00 Карлсруе - Хайденхайм 1 - 1 2.20 3.46 3.08
14:00 Ян Регенсбург - Хамбургер 2 - 2 3.82 3.94 1.82
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Халешер 1 - 1 2.38 3.35 2.82
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Кемницер 2 - 0 2.01 3.50 3.44
15:00 Карл Цайс Йена - Дуисбург 1 - 2 4.70 4.13 1.61
15:00 Мюнхен 1860 - Кайзерслаутерн 3 - 1 2.31 3.36 2.91
15:00 Пройсен Мюнстер - Байерн Мюнхен II 1 - 4 2.53 3.48 2.56
15:00 Цвикау - Виктория Кьолн 4 - 0 2.27 3.50 2.87
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Атлетик Билбао - Валенсия 0 - 1 1.95 3.29 4.41
17:00 Хетафе - Барселона 0 - 2 4.05 3.34 1.99
19:30 Гранада - Леганес 1 - 0 2.40 3.05 3.31
22:00 Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 0 - 0 2.42 3.34 2.98
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Фуенлабрада - Райо Валекано 2 - 2 3.14 3.07 2.37
19:00 Алкоркон - Естремадура 0 - 2 2.00 3.13 4.09
19:00 Уеска - Жирона 1 - 0 2.14 3.06 3.64
21:00 Елче - Понферадина 1 - 0 2.08 3.10 3.73
21:00 Расинг Сантандер - Нумансия 0 - 0 2.02 3.14 3.93
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - СС Рейес 4 - 0 1.51 4.04 5.74
18:00 Реал Мадрид Кастиля - Райо Махадаонда 3 - 1 2.13 3.22 3.21
18:00 Спортинг Хихон Б - Интернасионал де Мадрид 1 - 0 2.04 3.20 3.44
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Унион - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 2.01 3.22 3.40
17:30 Аморебиета - Валядолид Б 1 - 0 2.44 3.18 2.67
19:00 Лейоа - Алавес Б 2 - 0 2.12 3.23 3.20
19:00 Унионистас де Саламанка - Културал Леонеса 1 - 2 3.24 3.24 2.10
19:30 Атлетик Билбао Б - Осасуна Б 5 - 0 1.48 4.06 5.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Валенсия Местая - Еспаньол Б 1 - 1 2.44 3.18 2.70
19:30 Лейда Еспортиу - Химнастик де Тарагона 1 - 0 2.02 3.15 3.43
20:00 Лагостера - Еркулес 2 - 1 2.77 3.03 2.43
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
18:00 Кадис Б - Алхесирас 2 - 2 2.32 2.99 3.04
20:00 Вилярубия - УКАМ Мурсия 0 - 0 2.70 2.98 2.50
20:30 Севиля Атлетико - Кордоба 2 - 1 2.85 3.10 2.29
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Ювентус - СПАЛ 2 - 0 1.22 6.14 13.58
19:00 Сампдория - Интер 1 - 3 5.34 3.84 1.65
21:45 Сасуоло - Аталанта 1 - 4 3.54 3.86 1.93
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Венеция - Пиза 1 - 1 2.43 3.02 3.05
16:00 Фрозиноне - Козенца 1 - 1 1.74 3.47 4.86
16:00 Юве Стабия - Читадела 0 - 1 2.88 3.02 2.55
19:00 Емполи - Перуджа 3 - 0 1.97 3.29 3.94
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:45 Сиена - Пистоезе 2 - 2 1.72 3.39 4.45
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Пиаченца - Карпи 2 - 1 2.30 3.08 2.88
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Пичерно - Бари 0 - 1 3.64 3.27 1.91
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Лион - Нант 0 - 1 1.55 3.97 6.48
18:30 Бордо - Пари Сен Жермен 0 - 1 6.59 4.97 1.43
21:00 Анже - Амиен 1 - 1 1.68 3.44 5.81
21:00 Метц - Тулуза 2 - 2 2.11 3.21 3.70
21:00 Монако - Брест 4 - 1 1.45 4.43 7.05
21:00 Ница - Лил 1 - 1 3.02 3.17 2.44
21:00 Реймс - Дижон 1 - 2 1.73 3.41 5.37
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
15:45 Ланс - Париж ФК 2 - 1 1.58 3.56 6.40
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Волфсбергер - ВШГ Сваровски Тирол 2 - 2 1.29 5.48 9.23
18:00 Ред Бул Залцбург - Аустрия Виена 4 - 1 1.13 8.44 14.51
18:00 Санкт Пьолтен - ЛАСК Линц 0 - 3 8.21 5.05 1.34
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вакер Инсбрук - Лафниц 0 - 3 2.05 3.49 3.25
15:30 Дорнбирн - Грацер АК 3 - 1 2.26 3.49 2.82
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Габала - Нефтчи Баку 0 - 3 3.58 3.27 1.93
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Билис Балш - Фламуртари 5 - 0 - - -
17:00 Влазня - Скендербеу Корча 4 - 0 - - -
17:00 Луфтетари - Лачи 1 - 1 - - -
17:00 Теута - Кукеси 1 - 0 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Торпедо Жодино - Гомел 2 - 0 1.62 3.74 4.60
19:00 Динамо Брест - Торпедо Минск 3 - 0 - - -
20:45 БАТЕ Борисов - Неман 1 - 0 1.20 5.70 11.00
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Мехелен - Клуб Брюж 0 - 5 6.25 4.65 1.45
21:00 КАА Гент - Кортрийк 2 - 0 1.34 5.46 8.10
21:00 Роял Ексел Мускрон - Зулте Варегем 2 - 2 2.09 3.54 3.26
21:00 Серкъл Брюж - Ойпен 1 - 2 2.09 3.53 3.26
21:30 Сент Трюиден - Генк отл. 4.77 4.10 1.65
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Унион Сент Жилоаз - Виртон 2 - 1 1.79 3.71 4.00
21:30 Беершот - Оуд Хеверле Льовен 1 - 2 1.96 3.43 3.44
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Звезда 09 Биелина - Радник Биелина 1 - 4 5.48 3.59 1.61
17:00 Тузла Сити - Железничар Сараево 2 - 2 3.22 3.16 2.08
20:00 Челик Зеница - Слобода Тузла 0 - 0 1.79 3.59 3.81
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
20:00 Левски София - Ботев Враца 3 - 1 1.21 5.25 11.64
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:15 Пирин Благоевград - Монтана 1 - 1 2.48 3.33 2.39
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси 4 - 0 - - -
17:00 Динамо Тбилиси - Сиони Болниси 1 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Арис Солун - Лариса 2 - 3 1.52 3.73 6.92
19:00 Атромитос - Панайтоликос 2 - 0 1.61 3.73 5.44
19:30 Олимпиакос - Ламия 2 - 0 1.13 7.56 17.66
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Лариса - Керкира Корфу 2 - 1 1.66 3.42 4.25
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Йоникос - Трикала 0 - 0 3.77 3.01 1.95
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Копенхаген - Силкеборг 4 - 2 1.18 7.24 13.23
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:15 Виборг - Колдинг 1 - 2 1.53 4.11 5.47
15:00 Скиве - Нюкьобинг 3 - 3 2.72 3.52 2.32
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Талина Калев - ФКИ Левадия Талин 0 - 1 20.27 11.50 1.05
16:00 Номе Калю - Маарду Линнамеесконд 4 - 0 1.04 11.49 19.80
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Апоел Хадера - Ирони Кирят Шмона 2 - 2 2.40 3.06 2.84
18:00 МС Ашдод - Апоел Хайфа 1 - 1 2.33 3.09 2.91
19:30 Апоел Тел Авив - Бней Йехуда 1 - 1 2.46 3.00 2.72
20:30 Апоел Беер Шева - Апоел Раанана 1 - 0 1.27 4.73 9.26
20:30 Бейтар Йерусалим - Макаби Тел Авив 0 - 4 3.05 3.00 2.24
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акранес - Викингур Рейкявик 1 - 5 2.24 3.55 2.82
17:00 Брейдаблик Коупавогюр - КР Рейкявик 1 - 2 2.53 3.53 2.42
17:00 Валур Рейкявик - ХК Коупавогюр 2 - 0 1.72 3.74 4.10
17:00 КА Акурейри - Филкир Рейкявик 4 - 2 1.88 3.90 3.30
17:00 Стярнан Гардабаер - Вестманаейяр 3 - 2 1.18 7.06 10.88
17:00 ФХ Хафнарфьордур - Гриндавик 3 - 0 1.26 5.44 8.76
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Иртиш Павлодар - Шахтьор Караганди 4 - 2 2.42 3.32 2.57
14:00 Тобол Костанай - Жетису Талдикорган 0 - 0 1.61 3.69 4.68
Кипър - Суперкупа Кипър - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Никозия - АЕЛ Лимасол 1 - 0 1.64 3.71 4.61
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Фероникели Глоговац - Феризай 5 - 0 1.39 4.04 6.58
15:00 Лапи Подуево - Дукагини Клина 2 - 1 - - -
16:00 Трепча 89 Митровица - Фламуртари Прищина 5 - 1 2.09 2.98 3.22
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Паневежис - Кауно Жалгирис 3 - 3 2.83 3.57 2.12
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Биркиркара - Валета 2 - 2 3.71 3.70 1.72
16:00 Гудя Юнайтед - Флориана 0 - 2 3.29 3.44 1.92
18:00 Сенглеа Атлетик - Хамрун Спартанс 1 - 3 4.29 3.65 1.65
18:15 Сиренс - Санта Лучия ФК 3 - 1 2.67 3.36 2.26
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Динамо-Авто Тираспол - Петрокуб Хинчещ 2 - 0 - - -
19:00 Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол 1 - 2 13.19 5.09 1.19
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
21:00 Розенборг - Бран Берген 0 - 0 1.60 3.73 5.66
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Старт Кристиансанд - Санднес 3 - 2 1.42 4.45 6.38
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Квик Халден - Левангер 2 - 1 1.47 4.42 5.02
16:00 Мос - Бюасен 0 - 1 1.25 5.73 7.62
17:00 Братвог - Брюне 4 - 0 2.19 3.59 2.71
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Осане - Берум 6 - 1 1.38 4.69 5.99
17:00 Киелсос - Гроруд 4 - 0 2.26 3.50 2.62
17:00 Сотра - Опсал 0 - 1 1.41 4.65 5.49
17:00 Флурьо - Алта 1 - 0 2.45 3.72 2.37
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Раков Ченстохова - Висла Плоцк 1 - 2 1.91 3.51 3.73
18:30 Легия Варшава - Лехия Гданск 1 - 2 1.75 3.64 4.43
21:00 Гурник Забже - Лех Познан 1 - 3 2.55 3.28 2.64
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Радомяк Радом - Стал Мелец 2 - 0 2.71 3.07 2.52
18:00 ГКС Тихи - Олимпия Груджьондз 2 - 3 1.84 3.46 3.93
19:00 Стомил Олщин - Подбескидзе 1 - 0 3.07 3.24 2.19
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:30 Маритимо - Морейрензе 2 - 1 2.43 3.13 3.02
21:00 Бенфика - Витория Сетубал 1 - 0 1.15 7.23 15.95
23:30 Фамаликао - Белененсеш 3 - 1 1.65 3.74 5.14
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
17:30 Униао Мадейра - Фафе** 1 - 1 3.67 3.27 1.92
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:30 Херманщат - Ботошани 0 - 1 2.39 3.13 3.00
19:30 Киндия Търговище - Астра Гюргево 1 - 0 2.74 3.18 2.55
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Криля Советов - ФК Тамбов 2 - 0 1.92 3.36 3.93
16:30 ФК Ростов - Динамо Москва 3 - 0 2.04 3.21 3.69
19:00 Локомотив Москва - Зенит Санкт Петербург 1 - 0 2.84 3.20 2.45
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Пенароса 2 - 0 - - -
16:00 Мурата - Фолгоре Фалциано 0 - 3 - - -
16:00 Фиорентино - Сан Джовани 0 - 1 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Клифтънвил 2 - 1 2.57 3.53 2.36
17:00 Дънганън Суифтс - Карик Рейнджърс 2 - 1 2.08 3.47 3.01
17:00 Коулрейн - Ларн 0 - 0 2.25 3.50 2.74
17:00 Крусейдърс - Гленторан 5 - 2 1.60 3.90 4.65
17:00 Линфийлд - Гленавон 7 - 0 1.67 3.83 4.19
17:00 Уорънпойнт Таун - Инститют 1 - 3 2.41 3.53 2.51
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Шкупи Скопие - Шкендия 79 Тетово 2 - 0 4.19 3.60 1.67
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 Серед - Тренчин 1 - 1 3.59 3.63 1.84
20:00 Земплин Михаловце - Ружомберок 0 - 1 2.18 3.25 2.98
20:00 Сеница - Похроние Долна Жданя 1 - 0 1.91 3.48 3.49
20:00 Слован Братислава - Нитра 5 - 0 1.18 6.09 11.32
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:30 Дукла Банска Бистрица - Кошице 3 - 1 1.62 3.90 4.06
16:30 Партизан Бардейов - Попрад 1 - 0 7.98 5.25 1.27
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Олимпия Любляна - Марибор 2 - 4 2.25 3.39 2.80
21:15 Мура - Домжале 3 - 0 2.33 3.34 2.67
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Раднички Ниш - Партизан Белград 1 - 4 3.44 3.41 1.94
20:00 Цървена Звезда Белград - Мачва Шабац 3 - 1 1.10 7.77 17.68
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Денизлиспор - Касъмпаша 0 - 1 1.75 3.88 4.26
17:30 Аланияспор - Сивасспор 1 - 1 1.75 3.79 4.35
20:00 Галатасарай - Фенербахче 0 - 0 2.07 3.59 3.26
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кечиоренгуджу - Юмраниеспор 1 - 1 2.52 3.17 2.59
16:30 Болуспор - Истанбулспор 1 - 2 2.21 3.35 2.87
19:00 Аданаспор - Алтай Измир 3 - 3 2.41 3.22 2.66
19:00 Бурсаспор - Ерзурум ББ 1 - 0 2.52 3.13 2.61
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун Юнайтед 0 - 1 1.20 6.10 10.10
16:30 Еърбъс ЮК - Кармартън Таун 1 - 0 2.12 3.52 2.94
16:30 Кардиф Метрополитън - Кевн Друидс отл. 1.63 3.87 4.66
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Карпати Лвов - Колос Ковалевка 1 - 2 2.34 3.05 2.94
19:30 Александрия - ФК Лвов 2 - 0 1.68 3.43 4.60
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Авангард Краматорск - Металург Запорожие 1 - 0 - - -
18:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Рух Лвов отл. - - -
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - Пушкаш Академи 1 - 2 2.27 3.36 2.92
18:00 Залаегерсег - Пакш 3 - 1 1.92 3.48 3.60
18:00 Мезьокьовешд - Хонвед Будапеща 1 - 2 2.37 3.22 2.83
18:00 Ракоши Капошвар - Диошдьор 2 - 0 3.18 3.42 2.09
20:30 МОЛ Фехервар - Уйпещ 0 - 2 1.76 3.34 4.55
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
15:00 АС Оулу - МИПА 1 - 1 1.42 4.52 6.31
15:00 Екеняс ИФ - Хака 2 - 4 4.18 4.43 1.61
15:00 ТПВ Тампере - Каяани 3 - 4 2.46 3.54 2.57
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 ЙИППО Йоенсуу - МиПК Микели 0 - 0 1.55 4.02 4.63
15:00 Кифен 08 - Викингит Хелзинки 0 - 3 2.47 3.66 2.32
15:00 МП Микели - ВЯС Вантаа 3 - 0 1.18 6.33 9.37
15:00 Судет - НЯС Нурмиярви 1 - 7 - - -
15:00 ЯПС Ярвенпяя - Клуби-04 Хелзинки 3 - 5 1.79 3.75 3.52
16:30 Рейпас Лахти - ПЕПО Лапеенранта 2 - 2 2.39 3.75 2.35
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 Джаз Пори - ФК Еспоо 3 - 2 3.16 3.81 1.88
15:00 ЕПС Еспоо - Пало-Ирот Раума 4 - 4 2.15 3.50 2.76
15:00 КяПа Хелзинки - Гнистан Хелзинки 0 - 1 6.19 4.93 1.34
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 Вааса ИФК - ПК-37 Иисалми 3 - 0 2.11 3.70 2.73
15:00 ГБК Кокола - ЯБК Якобстад 2 - 2 2.15 3.90 2.58
18:00 Еркулес Оулу - Вааякоски Ювяскюля 2 - 4 2.12 3.93 2.63
18:00 КаяХа Каяани - РоПС Рованиеми 2 0 - 0 3.92 4.64 1.57
18:30 КуФу-98 Куопио - ОЛС Оулу 4 - 3 1.54 4.01 4.70
Финландия - Група за Титлата Финландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Интер Турку - Хонка 0 - 1 2.27 3.30 2.98
18:30 ХИК Хелзинки - ИФК Мариехамн 3 - 0 1.59 3.87 5.13
Финландия - Група за Изпадане Финландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 ФК Лахти - ХИФК Хелзинки 2 - 2 2.76 2.98 2.62
17:00 РоПС Рованиеми - ВПС Вааса 2 - 1 1.90 3.41 3.88
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 ВВВ Венло - Хееренвеен 0 - 3 3.46 3.65 2.00
20:45 Аякс - Грьонинген 2 - 0 1.14 8.24 15.67
21:45 Фортуна Ситард - Спарта Ротердам 0 - 0 3.80 4.05 1.81
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Вараждин - Риека 0 - 2 6.66 4.27 1.44
20:00 Славен - Осиек 0 - 4 3.67 3.38 1.95
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Зета Голубовци - Ком Подгорица 0 - 0 1.65 3.31 5.00
16:00 Искра Даниловград - Гарбал Радановичи 1 - 0 1.75 3.20 4.50
16:00 Рудар Плевля - Будучност Подгорица 0 - 3 6.56 3.89 1.43
16:00 Сутиеска Никшич - Титоград Подгорица 1 - 1 1.29 4.76 11.00
16:00 ФК Подгорица - Петровац 1 - 0 1.91 3.00 4.04
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Сигма Оломоуц - Словачко 2 - 2 2.33 3.17 3.04
17:30 Фастав Злин - Яблонец 0 - 1 2.72 3.20 2.54
20:00 Славия Прага - Млада Болеслав 1 - 0 1.20 6.32 12.13
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Дукла Прага 2 - 3 3.50 3.57 1.91
11:15 Пардубице - Лишен Бърно 2 - 0 1.54 3.66 5.39
11:15 Славой Вишеград - Варнсдорф 3 - 1 1.78 3.47 3.98
17:30 Простейов - Хрудим 1 - 1 2.02 3.27 3.31
19:30 Збройовка Бърно - Храдец Кралове 2 - 1 2.07 3.35 3.12
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Йънг Бойс - Сион 3 - 2 1.36 4.87 7.63
20:00 Санкт Гален - Тун 4 - 0 2.03 3.64 3.29
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лозана-Уши - Кринс 2 - 1 2.04 3.51 3.14
18:30 Грасхопърс - Киасо 3 - 2 1.46 4.30 5.64
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йоргрите - Бромапойкарна 3 - 2 1.65 3.84 4.88
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 БК Форвард - ИФ Сюлвия 2 - 3 2.50 3.68 2.34
16:00 Йефле - Линкьопинг Сити 0 - 2 2.35 3.31 2.67
17:00 Карлслундс - Карлстад БК 2 - 1 3.07 3.59 2.03
17:00 Солентюна - Сандвикен 3 - 1 1.87 3.71 3.33
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Лунд - Асириска Турабдин ИК 3 - 0 1.80 3.62 3.79
15:00 Оскаршхамн АИК - Ескилсмине 2 - 4 2.37 3.47 2.54
16:00 Утсиктенс - Линдуме 3 - 0 1.79 3.59 3.81
17:00 Атвидаберг - Тролхетан 0 - 2 2.49 3.53 2.39
17:00 Кристианстад - Одеволд 1 - 0 2.20 3.38 2.82
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Хибърниън - Селтик 1 - 1 8.14 5.02 1.35
17:00 Килмарнък - Рос Каунти 0 - 0 1.81 3.57 4.31
17:00 Рейнджърс - Абърдийн 5 - 0 1.33 5.04 8.55
17:00 Сейнт Джонстън - Мъдъруел 0 - 1 2.78 3.33 2.44
17:00 Сейнт Мирън - Хартс 0 - 0 2.83 3.27 2.47
17:00 Хамилтън - Ливингстън 2 - 1 3.60 3.45 2.01
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Еър Юнайтед 0 - 3 2.93 3.36 2.27
17:00 Дънди Юнайтед - Грийнок Мортън 6 - 0 1.45 4.48 6.00
17:00 Дънфърмлин - Алоа Атлетик 1 - 1 1.52 3.99 5.78
17:00 Инвърнес КТ - Партик Тисъл 1 - 3 1.61 3.92 4.93
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Клайд 1 - 2 2.46 3.38 2.63
17:00 Еърдри - Странрар 2 - 2 1.61 4.02 4.72
17:00 Монтроуз - Питърхед 4 - 3 2.74 3.47 2.33
17:00 Фолкърк - Ийст Файф 0 - 0 1.65 3.90 4.54
17:00 Форфар Атлетик - Рейт Роувърс 1 - 2 3.80 3.69 1.83
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Елгин Сити 2 - 1 3.72 3.88 1.80
17:00 Единбург Сити - Куинс парк ФК 2 - 1 1.60 3.96 4.86
17:00 Каудънбийт - Албион Роувърс 1 - 0 2.07 3.56 3.13
17:00 Коув Рейнджърс - Анан Атлетик 3 - 0 1.26 5.45 9.77
17:00 Стърлинг Албиън - Стенхаусмюър 1 - 1 2.30 3.38 2.85
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 АС Аин Млила - НШ Магра 1 - 1 1.61 3.30 5.48
19:45 КС Константин - НА Хюсеин Дей 1 - 0 1.55 3.60 5.66
20:45 ЕС Сетиф - УС Бискра 2 - 0 1.57 3.54 5.29
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Алдосиви Мар дел Плата - Унион Санта Фе 1 - 2 2.75 2.87 2.79
03:10 Патронато Парана - Ланус 1 - 1 3.48 2.96 2.23
21:30 Арсенал Саранди - Естудиантес Ла Плата 3 - 0 2.45 2.85 3.16
23:45 Химнасия Ла Плата - Ривър Плейт 0 - 2 3.97 3.16 1.97
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Рафаела - Химнасия Хухуй 2 - 0 2.74 2.99 2.76
18:00 Чакарита Хуниорс - Вия Далмине 1 - 0 2.65 2.88 2.66
21:30 Дефенсорес де Белграно - Институто Кордоба 1 - 1 2.16 2.98 3.35
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Спорт Бойс Уорнес 2 - 1 1.36 4.31 7.44
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Лондрина PR - Вила Нова GO 0 - 1 2.25 2.98 3.32
02:30 Бразил де Пелотас RS - Гуарани SP 0 - 0 2.19 2.83 3.51
03:30 Атлетико GO - Фигуерензе SC 2 - 0 1.55 3.46 6.27
17:00 Крисиума SC - Ботафого SP 2 - 0 2.53 2.81 2.90
22:30 Коритиба PR - Америка MG 2 - 1 2.08 3.04 3.48
22:30 Понте Прета SP - Куяба MT 3 - 0 2.16 2.92 3.42
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Естудиантес де Каракас - Сулия 2 - 5 2.86 3.23 2.18
23:00 Карабобо Валенсия - Трухилянос Валера 2 - 3 1.88 3.38 3.45
23:00 Португеза Акаригуа - Академия Пуерто Кабейо 0 - 0 2.27 3.02 2.88
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Сикинала - Малакатеко 1 - 2 1.82 3.29 3.70
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ел Мокавлун - Смоуха 2 - 2 2.72 2.92 2.62
18:30 Маср Кайро - Асуан 0 - 0 2.72 2.90 2.59
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Куенка - Фуерса Амария 3 - 0 1.33 4.75 7.84
21:00 Мушук Руна - Универсидад Католика Кито 1 - 1 3.24 3.43 2.00
23:15 Аукас Кито - Макара Амбато 0 - 0 2.56 3.20 2.53
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персиб Бандунг - Арема Маланг отл. - - -
14:30 Барито Путера - Персебая Сурабая 1 - 0 3.10 3.18 2.14
14:30 Персела Ламонган - Бхаянгкара ФК 1 - 1 2.15 3.26 3.01
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Халифакс Уондърърс - Едмънтън 1 - 1 2.43 3.22 2.60
22:30 Фордж - Пасифик 3 - 0 1.39 4.31 6.46
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Украйна Юнайтед 1 - 3 - - -
04:00 КСК Мисисага - Кингсман СК 7 - 2 - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:50 Ал-Ахли Доха - Ал-Райян 1 - 3 3.44 3.93 1.79
17:50 Ал-Шахания - Ал-Духаил Доха 0 - 1 11.75 7.52 1.14
20:00 Ал-Гарафа Доха - Ал-Саилия Доха 1 - 3 1.66 4.03 3.91
20:00 Катар СК Доха - Ал-Хор 2 - 1 2.68 3.50 2.24
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Атлетико Уила - Рионегро 1 - 1 2.46 2.96 2.89
22:00 Депортиво Пасто - Кукута Депортиво 2 - 1 1.81 3.22 4.50
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:15 Ал Шабаб Кувейт - Ал Салмия Кувейт 3 - 5 5.65 4.15 1.43
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Леон 2 - 1 3.83 3.62 1.83
05:00 Атлас Гуадалахара - Керетаро 2 - 0 2.40 3.21 2.81
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Потрос УАЕМ - Лорос УдеК 1 - 2 2.15 3.38 3.00
03:00 Минерос де Сакатекас - Кафеталерос де Чиапас 1 - 1 - - -
04:00 Корекаминос УАТ - Симаронес де Сонора 2 - 0 - - -
05:00 Атланте Канкун - Леонес Негрос УдеГ 2 - 1 1.88 3.35 3.75
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Молинос Ел Пирата - Спорт Уанкайо 2 - 1 2.52 3.30 2.53
23:30 Универсидад де Кахамарка - Спортинг Кристал 1 - 1 2.89 3.22 2.24
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Файсали - Ал Адал 3 - 1 1.72 3.55 4.29
18:35 Ал Хазм - Дамк 4 - 0 2.15 3.27 3.07
20:15 Ал Раед - Ал Фейха 2 - 0 2.31 3.39 2.68
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Насионал Монтевидео отл. 4.75 3.72 1.59
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Феникс Монтевидео отл. 2.43 3.26 2.54
22:00 Серо Ларго Мело - Рампла Хуниорс отл. 1.74 3.38 4.18
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Евертън Виня дел Мар - Универсидад де Консепсион 1 - 0 2.07 3.17 3.46
18:30 Кокимбо Унидо - Антофагаста 1 - 1 2.01 3.30 3.59
21:00 Универсидад де Чили - Палестино Сантяго 2 - 3 2.18 3.28 3.09
23:30 Курико Унидо - Универсидад Католика 1 - 4 3.64 3.35 1.94
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Стеленбош 2 - 2 2.02 3.03 3.64
16:00 Орландо Пайрътс - Кейптаун Сити 3 - 3 1.86 3.20 4.05
19:00 Кайзер Чийфс - Барока 1 - 0 1.72 3.21 4.91
21:15 СуперСпорт Юнайтед - АмаЗулу Дърбан 1 - 0 1.92 3.04 3.97
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Тегу - Чеджу Юнайтед 2 - 2 1.72 3.52 4.40
08:00 Улсан Хюндай - Съннам 1 - 0 1.45 4.01 6.43
10:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сувон Самсунг Блюуингс 2 - 0 1.50 4.09 5.55
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Саган Тошу - Урава Ред Даймъндс 3 - 3 2.67 3.21 2.57
08:00 Серезо Осака - Гамба Осака 3 - 1 2.00 3.46 3.47
09:00 Кашима Антлърс - Консадол Сапоро 1 - 1 1.99 3.53 3.45
11:00 Кавазаки Фронтейл - Висел Кобе 1 - 2 1.80 3.74 3.98
12:00 Оита Тринита - Джубило Ивата 1 - 2 2.10 3.23 3.48
13:00 Вегалта Сендай - Йокохама Ф-Маринос 1 - 1 3.03 3.73 2.12
13:00 Санфрече Хирошима - Нагоя Грампус 1 - 1 2.15 3.45 3.19
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Мито Холихок 3 - 0 2.60 3.09 2.62
09:00 Кашива Рейсол - Токио Верди 3 - 0 1.36 4.49 7.68
13:00 Ехиме ФК - Точиги СК 3 - 2 1.99 3.24 3.70
13:00 Кагошима Юнайтед - Киото Санга 0 - 1 3.52 3.41 1.96
13:00 Омия Ардижа - В-Варен Нагазаки 3 - 0 1.95 3.34 3.60
13:00 Ренофа Ямагучи - Ависпа Фукуока 2 - 0 2.55 3.32 2.53
13:00 Токушима Вортис - Звейген Канадзава 2 - 0 2.37 3.13 2.90

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2019 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане