Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Борнемут като гост няма равенство от 15 мача

Барнзли като домакин няма загуба от 19 мача

Фортуна Дюселдорф като домакин няма равенство от 13 мача

Албасете като домакин няма загуба от 15 мача

Алмерия Б като гост няма победа от 15 мача

Ювентус 24 победи от 28 мача

Арцакена като гост няма равенство от 16 мача

Алесандрия 18 равенства от 30 мача

Бока Хуниорс Гибралтар 17 загуби от 20 мача

Ф91 Дюделанж 49 вкарани гола в 17 мача - 2.88 на мач

Бенфика като домакин 43 вкарани гола в 12 мача - 3.58 на мач

Рубин Казан като гост 6 равенства от 9 мача

Сан Джовани като домакин само 2 вкарани гола в 5 мача - 0.40 на мач

Тре Пене 10 победи от 11 мача

Цървена Звезда Белград няма загуба от 27 мача

Славия Прага 21 победи от 25 мача

Насионал Потоси като домакин само победи от 6 мача

Петапа като гост само загуби от 7 мача

Ал Ахли Кайро като гост 9 победи от 11 мача

Макара Амбато само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Естеглал Техеран само 8 получени гола в 22 мача - 0.36 на мач

Ал-Араби Доха няма равенство от 19 мача

Ал-Сад Доха като гост 9 победи от 10 мача

Хуниор Баранкиля няма загуба от 12 мача

ПКНС ФК само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Куала Лумпур само загуби от 5 мача

Паханг няма загуба от 6 мача

Депортиво Сантани няма победа от 12 мача

Сукотай само равенства от 4 мача

Маратон Сан Педро като домакин само победи от 6 мача

Санфрече Хирошима само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Хетафе - Леганес
14:00 на живо
Diema Sport 2
Фулъм - Манчестър Сити
14:30 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Дженоа
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Волфсбург 16:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Уотфорд 17:00 на живо
Nova Sport
Дарби Каунти - Родъръм Юнайтед 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Еспаньол
17:15 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Берое 18:15 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Байерн Мюнхен
18:30 на запис
MAX Sport 3
Ювентус - Емполи
19:00 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Евертън
19:30 на живо
Nova Sport
Мидълзбро - Норич
19:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Херта Берлин 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Виляреал
19:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Черно море
20:30 на живо
MAX Sport 3
Сампдория - Милан
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Атлетико Мадрид
21:45 на живо
Diema Sport 2
Страсбург - Гингам
22:05 на живо
Nova Sport
Олимпик Марсилия - Анже
23:10 на запис
MAX Sport 3
Спортинг Канзас Сити - Монреал Импакт 23:45 на запис
Diema Sport 2
Брайтън - Саутхямптън
00:20 на запис

Мачове за събота, 30 март, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Фулъм - Манчестър Сити 0 - 2 19.04 9.91 1.13
17:00 Брайтън - Саутхямптън 0 - 1 2.56 3.10 3.05
17:00 Бърнли - Уулвърхямптън 2 - 0 3.16 3.17 2.43
17:00 Кристъл Палас - Хъдърсфийлд 2 - 0 1.45 4.29 8.39
17:00 Лестър - Борнемут 2 - 0 1.81 3.81 4.38
17:00 Манчестър Юнайтед - Уотфорд 2 - 1 1.43 4.74 7.57
19:30 Уест Хям - Евертън 0 - 2 2.51 3.39 2.87
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Астън Вила - Блекбърн 2 - 1 1.58 4.30 5.38
17:00 Дарби Каунти - Родъръм Юнайтед 6 - 1 1.66 3.75 5.54
17:00 Ипсуич - Хъл Сити 0 - 2 3.09 3.21 2.42
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Болтън 1 - 2 1.65 3.73 5.67
17:00 Лийдс - Милуол 3 - 2 1.51 4.17 6.87
17:00 Нотингам Форест - Суонзи 2 - 1 2.41 3.22 3.11
17:00 Рединг - Престън 2 - 1 3.30 3.25 2.29
17:00 Сток Сити - Шефилд Уензди 0 - 0 2.31 3.02 3.47
17:00 Уигън - Брентфорд 0 - 0 3.27 3.46 2.19
17:00 Шефилд Юнайтед - Бристъл Сити 2 - 3 1.69 3.64 5.52
19:30 Мидълзбро - Норич 0 - 1 2.91 3.24 2.51
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Флийтууд Таун 0 - 1 2.60 3.34 2.68
17:00 Барнзли - Ковънтри 2 - 2 1.67 3.86 5.02
17:00 Блекпул - Плимут 2 - 2 1.95 3.46 3.89
17:00 Бристол Роувърс - Лутън Таун 1 - 2 4.37 3.57 1.82
17:00 Джилингам - Рочдейл 1 - 1 2.29 3.52 2.96
17:00 Донкастър - Уолсол 3 - 1 1.71 3.67 4.99
17:00 Оксфорд Юнайтед - Уикъмб 2 - 1 1.86 3.47 4.25
17:00 Саутенд - Шросбъри Таун 0 - 2 2.93 3.16 2.50
17:00 Скънторп - Уимбълдън 1 - 2 2.24 3.36 3.17
17:00 Чарлтън - Брадфорд Сити 1 - 0 1.64 3.87 5.27
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Суиндън 1 - 3 1.69 3.77 4.91
17:00 Екзитър - Мансфийлд Таун 1 - 4 2.65 3.19 2.71
17:00 Йоувил - Нюпорт Каунти 1 - 3 2.99 3.24 2.39
17:00 Кембридж Юнайтед - Колчестър 0 - 1 2.53 3.21 2.82
17:00 Крю Александра - Челтнъм Таун 1 - 3 1.95 3.42 3.92
17:00 Линкълн Сити - Макълсфийлд Таун 1 - 1 1.50 4.25 6.27
17:00 Моркамб - Кроули Таун 1 - 0 2.22 3.35 3.23
17:00 Нортхямптън Таун - Порт Вейл 1 - 2 2.30 3.19 3.20
17:00 Олдъм - Гримсби Таун 2 - 0 1.93 3.46 3.97
17:00 Стивънидж Бороу - Нотс Каунти 0 - 3 2.30 3.32 3.08
17:00 Транмиър Роувърс - Карлайл 3 - 0 2.10 3.41 3.44
17:00 Форест Грийн Роувърс - Милтън Кийнс Донс 1 - 2 2.55 3.40 2.69
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:35 Алдършот Таун - Файлд 0 - 0 4.40 3.46 1.78
17:00 Барнет - Лейтън Ориент 0 - 0 3.28 3.27 2.13
17:00 Бароу - Боръм Ууд 1 - 2 2.17 3.26 3.21
17:00 Брейнтри Таун - Гейтсхед 2 - 0 3.28 3.40 2.08
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Рексъм 4 - 2 2.66 3.05 2.65
17:00 Ийстли - Хартлипул 3 - 2 2.13 3.38 3.16
17:00 Салфорд Сити - Бромли 2 - 1 1.73 3.65 4.32
17:00 Солихъл Муурс - Доувър Атлетик 2 - 2 1.64 3.50 5.33
17:00 Сътън Юнайтед - Хавант и Уотърлувил 2 - 2 1.67 3.72 4.61
17:00 Халифакс Таун - Мейдънхед Юнайтед 0 - 1 2.18 3.24 3.18
17:00 Харогейт Таун - Мейдстоун Юнайтед 2 - 2 1.48 4.08 6.25
17:00 Честърфийлд - Дагенъм и Редбридж 2 - 0 1.84 3.42 4.10
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия Дортмунд - Волфсбург 2 - 0 1.42 4.75 7.20
16:30 Вердер Бремен - Майнц 05 3 - 1 1.63 4.14 5.14
16:30 Нюрнберг - Аугсбург 3 - 0 2.92 3.23 2.50
16:30 Фортуна Дюселдорф - Борусия М'Гладбах 3 - 1 3.37 3.47 2.13
16:30 Фрайбург - Байерн Мюнхен 1 - 1 11.51 6.26 1.24
19:30 РБ Лайпциг - Херта Берлин 5 - 0 1.50 4.30 6.65
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Бохум - Хамбургер 0 - 0 3.57 3.27 2.07
14:00 Дармщат 98 - Ян Регенсбург 1 - 1 2.67 3.26 2.58
14:00 Унион Берлин - Падерборн 1 - 3 1.93 3.58 3.68
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Мюнхен 1860 1 - 1 2.20 3.25 3.15
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Пройсен Мюнстер 3 - 2 1.76 3.52 4.39
15:00 Енерги Котбус - Фортуна Кьолн 4 - 3 2.07 3.39 3.33
15:00 Мепен - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 1 1.71 3.64 4.50
15:00 Унтерхахинг - Халешер 0 - 0 3.02 3.13 2.34
15:00 Ханза Рощок - Цвикау 3 - 1 1.78 3.41 4.44
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Хетафе - Леганес 0 - 2 1.92 3.16 4.67
17:15 Барселона - Еспаньол 2 - 0 1.17 7.89 14.38
19:30 Селта Виго - Виляреал 3 - 2 2.57 3.31 2.75
21:45 Алавес - Атлетико Мадрид 0 - 4 5.36 3.36 1.77
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Алмерия - Райо Махадаонда 2 - 2 1.70 3.37 5.33
19:00 Нумансия - Гранада 2 - 1 2.64 2.84 2.96
21:30 Албасете - Тенерифе 2 - 2 2.19 3.02 3.53
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Депортиво Фабрил - Понтеведра 0 - 1 4.03 3.50 1.74
18:00 Салмантино - Атлетико Мадрид Б 0 - 2 2.63 3.04 2.49
20:00 Понферадина - Унионистас де Саламанка 3 - 0 1.92 3.17 3.67
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:30 Аморебиета - Мирандес 1 - 0 3.73 3.37 1.83
18:00 Атлетик Билбао Б - Расинг Сантандер 1 - 1 3.70 3.26 1.86
18:00 Лейоа - Реал Сосиедад Б 1 - 0 2.11 3.11 3.13
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:30 Барселона Б - Теруел 2 - 1 1.51 3.73 5.49
19:30 Онтиниент - Еспаньол Б 0 - 1 3.12 2.86 2.26
20:30 Кастейон - Еркулес 1 - 2 2.95 2.90 2.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:00 Севиля Атлетико - Алмерия Б 1 - 0 1.50 3.76 5.51
19:30 Атлетико Санлукеньо - Хумиля 1 - 0 2.10 3.07 3.20
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Удинезе - Дженоа 2 - 0 2.51 3.01 3.10
19:00 Ювентус - Емполи 1 - 0 1.28 5.42 11.70
21:30 Сампдория - Милан 1 - 0 3.16 3.13 2.39
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Беневенто 2 - 2 3.06 2.95 2.47
16:00 Карпи - Кротоне 1 - 2 3.03 2.94 2.50
16:00 Козенца - Палермо 1 - 1 2.67 2.98 2.79
16:00 Перуджа - Ливорно 3 - 1 2.06 3.06 3.89
16:00 Салернитана - Венеция 1 - 1 2.19 2.98 3.60
16:00 Читадела - Падуа 1 - 1 1.72 3.34 5.34
19:00 Бреша - Фоджа 2 - 1 1.68 3.56 5.09
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Аурора Про Патрия - Арецо 1 - 1 2.30 2.88 3.05
15:30 Карарезе - Про Пиаченца 3 - 0 - - -
15:30 Олбия - Лукезе 0 - 1 2.05 3.14 3.25
15:30 Про Верчели - Гоцано 1 - 0 1.68 3.29 4.79
15:30 Сиена - Арцакена 1 - 3 1.45 3.71 6.55
15:30 Ювентус Б - Пистоезе 0 - 4 1.92 2.97 3.93
17:30 Албисола - Пиза 0 - 1 4.51 3.22 1.72
19:30 Понтедера - Кунео 1 - 1 2.76 2.80 2.52
21:45 Пиаченца - Алесандрия 4 - 0 1.66 3.25 4.91
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
19:30 Албинолефе - Фермана 1 - 1 2.40 2.74 3.04
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
17:30 Виртус Франкавила - Потенца 0 - 0 2.28 2.92 3.02
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик Марсилия - Анже 2 - 2 1.51 3.92 7.05
Франция - Купа на Лигата Франция - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:05 Страсбург** - Гингам 0 - 0 2.26 3.03 3.37
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Винер Нойщат - Вакер Инсбрук II 1 - 2 1.95 3.28 3.69
17:30 Аустрия Лустенау - Флоридсдорфер АК 0 - 0 1.77 3.46 4.18
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Матерсбург 2 - 1 2.24 3.39 2.95
18:00 Рапид Виена - Адмира Вакер Мьодлинг 3 - 0 1.41 4.42 6.98
18:00 Хартберг - Вакер Инсбрук 0 - 2 2.02 3.51 3.34
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зира Баку - Сабаил Баку 1 - 2 2.25 3.03 2.81
16:30 Кешля - Нефтчи Баку 0 - 1 6.23 3.95 1.40
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Луфтетари - Скендербеу Корча 1 - 0 - - -
18:00 Камза - Фламуртари 0 - 3 - - -
18:00 КФ Тирана - Лачи 1 - 1 - - -
18:00 Теута - Кастриоти Круя 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ширак Гюмри - Алашкерт Ереван 1 - 1 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ислоч Минск - Городея 2 - 0 2.09 3.08 3.23
15:00 Шахтьор Солигорск - Торпедо Минск 1 - 0 1.25 4.96 8.87
17:00 БАТЕ Борисов - Дняпро Могильов 2 - 0 1.16 6.63 10.61
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Генк - Андерлехт 3 - 0 1.76 3.96 4.08
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Остенде - Ойпен 1 - 2 2.37 3.34 2.85
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Кортрийк - Роял Ексел Мускрон 3 - 1 2.25 3.52 2.91
21:00 Зулте Варегем - Ваасланд-Беверен 0 - 0 1.44 4.48 6.32
21:00 Унион Сент Жилоаз - Серкъл Брюж 3 - 1 2.22 3.44 3.00
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Звезда 09 Биелина - Широки Брег 1 - 1 3.77 3.08 1.90
17:00 Крупа - Радник Биелина 2 - 2 2.49 2.96 2.64
17:00 Тузла Сити - Слобода Тузла 1 - 1 2.24 2.98 3.00
20:00 ФК Сараево - Жрински Мостар 0 - 1 1.90 3.22 3.54
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Арда Кърджали - Локомотив София 2 - 0 - - -
15:30 Ботев Гълъбово - Локомотив Горна Оряховица 0 - 0 - - -
15:30 Кариана Ерден - Несебър 2 - 0 - - -
15:30 Поморие - Черноморец Балчик 1 - 0 - - -
15:30 Струмска Слава Радомир - Пирин Благоевград 2 - 0 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:15 Лудогорец Разград - Берое 0 - 0 1.24 5.26 10.04
20:30 ЦСКА София - Черно море 1 - 0 1.33 4.82 7.38
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Гибралтар Юнайтед - Бока Хуниорс Гибралтар 7 - 0 - - -
19:15 Линкълн Ред Импс - Лайънс Гибралтар 5 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Чихура Сачхере - Сиони Болниси 5 - 0 - - -
17:00 Дила Гори - Локомотив Тбилиси 3 - 1 - - -
19:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Динамо Батуми 0 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Левадиакос - Пас Янина 0 - 2 2.34 2.87 3.34
19:00 Ламия - Паниониос Атина 1 - 0 2.25 2.97 3.41
19:30 Лариса - Астерас Триполис 2 - 1 2.89 2.62 2.89
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Иродотос - Платаниас 0 - 4 2.80 3.00 2.37
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Мидтиланд - Нордселанд 0 - 0 1.50 4.52 5.57
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Пайде Линнамеесконд - Талина Калев 2 - 0 1.18 5.48 10.09
16:00 Нарва Транс - Номе Калю 0 - 0 4.66 3.77 1.54
19:00 Флора Талин - Таммека Тарту 4 - 1 1.25 5.30 7.64
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Хадера - Апоел Беер Шева 1 - 4 6.78 4.03 1.39
17:30 Бней Йехуда - Макаби Нетаня 1 - 1 2.44 2.98 2.75
20:00 Макаби Тел Авив - Макаби Хайфа 1 - 0 1.56 3.59 5.26
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 МС Ашдод - Ирони Кирят Шмона 3 - 2 2.58 2.96 2.56
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Шелбърн 2 - 0 2.51 3.31 2.56
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
15:00 КР Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 3 - 2 2.40 3.60 2.45
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Иртиш Павлодар - Кайсар Къзълорда 0 - 1 2.04 2.92 3.15
12:00 Тараз - Атирау 2 - 0 2.42 2.80 2.66
13:00 Жетису Талдикорган - Астана 0 - 2 3.49 3.07 1.87
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 АЕК Ларнака - Аполон Лимасол 2 - 1 2.61 3.20 2.39
18:30 Неа Саламина - АЕЛ Лимасол 0 - 2 3.20 3.27 2.03
19:00 Апоел Никозия - Омония Никозия 1 - 1 1.36 4.13 7.05
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Еносис Паралимни - Пафос 1 - 2 2.21 3.09 2.99
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Гниляне - Трепча 89 Митровица 1 - 1 2.05 3.00 3.40
15:00 КЕК Обилич - Дреница Србица 1 - 5 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 РФШ Рига - Йелгава 2 - 1 1.54 4.00 4.62
17:00 ФК Лиепая - Спартакс Юрмала 0 - 1 2.12 3.21 3.03
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Атлантас Клайпеда - Жалгирис Вилнюс 0 - 3 9.72 6.08 1.17
13:00 Кауно Жалгирис - ФК Паневежис 2 - 0 1.68 3.65 3.97
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Ф91 Дюделанж - УНА Щрасен 1 - 1 - - -
19:00 Мондорф-ле-Бен - Юнион Титус Петанж 4 - 1 - - -
19:30 Диферданж - Прогрес Нидеркорн 2 - 0 3.90 4.50 1.57
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гзира Юнайтед - Пиета Хотспърс 5 - 2 1.22 5.23 9.32
15:00 Таршин Рейнбоус - Сенглеа Атлетик 2 - 2 3.02 3.11 2.15
17:00 Сейнт Андрюс ФК - Балзан Ютс 0 - 1 7.05 4.33 1.34
17:15 Хибърниънс - Моста ФК 1 - 1 1.36 4.34 6.64
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:30 Кодру Лозова - Милсами Орхей 0 - 3 - - -
18:00 Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол 0 - 1 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:30 Од БК - Бран Берген 3 - 2 2.76 3.13 2.56
19:00 Волеренга Осло - Мьондален 2 - 0 1.61 3.74 5.38
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Старт Кристиансанд - Олесунд 0 - 1 2.03 3.36 3.40
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Миедж Легница - Заглембие Сосновец 0 - 2 1.93 3.68 3.55
19:00 Арка Гдиня - Шльонск Вроцлав 0 - 2 2.75 3.24 2.50
21:30 Корона Келце - Лех Познан 0 - 0 2.51 3.15 2.82
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вигри Сувалки - Стал Мелец 0 - 1 4.82 3.82 1.61
18:00 Сандеця Нови Сонч - Варта Познан 2 - 1 1.82 3.15 4.44
18:00 Хойничанка Хойнице - Термалика Нечеча 1 - 1 3.23 3.04 2.21
18:45 Одра Ополе - ГКС Катовице 0 - 4 2.35 3.08 2.94
19:00 Раков Ченстохова - Гарбарния Краков 1 - 0 1.26 4.77 10.99
19:00 Стомил Олщин - ГКС Ястшембе-Здруй 1 - 1 3.30 3.23 2.09
20:00 ГКС Тихи - Битовия Битов 1 - 0 2.01 3.17 3.63
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Спортинг Брага - Порто 2 - 3 3.55 3.34 2.11
20:00 Шавеш - Спортинг Лисабон 1 - 3 4.60 3.33 1.81
22:30 Бенфика - Тондела 1 - 0 1.12 8.26 18.68
22:30 Санта Клара - Витория Гимараеш 1 - 0 3.20 3.15 2.28
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Пенафиел - Пасош Ферейра 1 - 1 4.00 3.20 1.91
18:00 Порто Б - Мафра 3 - 0 2.03 3.16 3.57
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Клуж - Астра Гюргево 1 - 0 1.72 3.39 4.67
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Енисей Красноярск - Рубин Казан 1 - 1 2.90 2.83 2.64
13:00 Динамо Москва - Локомотив Москва 0 - 1 3.10 2.94 2.41
15:30 Ахмат Грозни - Спартак Москва 1 - 3 2.95 3.00 2.48
18:00 ФК Ростов - Урал Свердловска област 2 - 1 1.73 3.29 5.13
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
07:00 СКА-Хабаровск - Авангард Курск 1 - 0 2.04 2.84 3.85
11:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Ротор Волгоград 0 - 1 3.22 2.87 2.27
11:00 ФК Тюмен - Том Томск 1 - 2 2.66 2.75 2.78
12:00 Сибир Новосибирск - Чертаново Москва 1 - 2 2.70 2.85 2.65
13:00 ФК Нижни Новгород - Факел Воронеж 1 - 0 1.72 3.09 5.08
14:00 ФК Краснодар-2 - Шинник Ярославл 1 - 1 2.39 2.91 2.99
15:00 ФК Армавир - Спартак Москва 2 0 - 0 2.08 3.12 3.44
15:00 ФК Тамбов - Луч-Енергия Владивосток 2 - 1 1.28 4.47 10.56
16:00 Балтика Калининград - ФК Химки 2 - 1 2.12 2.92 3.49
16:00 Мордовия Саранск - ПФК Сочи 0 - 2 3.04 2.91 2.34
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Сан Джовани - Фаетано 1 - 5 - - -
16:00 Тре Пене - Космос Серавале 4 - 0 - - -
16:00 Ювенес Догана - Кайлунго 1 - 1 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Клифтънвил - Гленторан 2 - 1 1.72 3.70 3.85
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
17:00 Балинамалард Юнайтед** - Уорънпойнт Таун 0 - 0 3.92 3.74 1.71
19:30 Коулрейн - Крусейдърс 0 - 2 2.68 3.46 2.22
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Интер Братислава - Дубница 1 - 2 2.30 3.30 2.60
16:00 Комарно - Татран Прешов 2 - 0 1.50 4.00 5.00
16:00 Татран Липтовски Микулаш - Одева Липани 3 - 2 1.29 4.80 7.50
16:00 ШТК 1914 Шаморин - Дукла Банска Бистрица 1 - 1 1.80 3.40 3.80
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Ружомберок - Жилина 1 - 1 2.30 3.25 2.73
18:00 Земплин Михаловце - Серед 2 - 0 1.81 3.40 3.75
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Нитра - Тренчин 2 - 2 2.48 3.20 2.54
18:00 Сеница - Железарна Подбрезова 0 - 0 2.24 3.22 2.81
18:00 Спартак Търнава - Злате Моравце 0 - 1 1.54 3.80 5.05
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:45 Домжале - Олимпия Любляна 1 - 3 2.72 3.24 2.29
18:00 Марибор - Целие 1 - 1 1.37 4.32 6.57
21:00 Рудар Веление - Горица 2 - 2 2.45 3.10 2.62
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Враня - Войводина Нови Сад 1 - 3 2.52 2.95 2.60
16:00 Спартак Суботица - Младост Лучани 1 - 0 1.48 3.61 6.03
18:00 Раднички Ниш - Рад Белград 2 - 0 1.12 6.74 12.51
18:00 Чукарички - Радник Сурдулица 2 - 0 1.45 3.88 5.89
20:00 Цървена Звезда Белград - Мачва Шабац 2 - 1 1.10 7.57 13.18
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
21:30 Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун Юнайтед 2 - 0 1.32 4.83 6.86
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
14:45 Мезьокьовешд - Хонвед Будапеща 3 - 1 2.31 3.14 3.00
18:00 Кишварда - Ференцварош 0 - 1 6.70 4.38 1.41
18:00 МТК Будапеща - Диошдьор 2 - 1 1.74 3.63 4.27
18:00 Пакш - Уйпещ 0 - 2 3.08 3.21 2.24
18:00 Халадаш Сомбатхей - Пушкаш Академи 3 - 0 2.97 3.28 2.26
20:30 МОЛ Види - Дебрецен 2 - 1 1.64 3.51 5.29
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 АБ Аргир - Б36 Торсхавн 1 - 2 - - -
19:00 Скала ИФ - Рунавик 2 - 0 - - -
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
15:00 Интер Турку - ВПС Вааса 1 - 2 1.56 3.69 5.22
16:00 РоПС Рованиеми - КПВ Кокола 1 - 2 1.88 3.23 3.81
16:00 Хонка - Илвес Тампере** 1 - 1 1.97 3.14 3.63
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Витес 3 - 3 3.58 3.83 1.91
19:30 Вилем II - Фортуна Ситард 3 - 2 1.58 4.50 4.76
20:45 Де Граафшап - Хераклес 1 - 2 2.50 3.76 2.52
21:45 АЗ Алкмаар - Грьонинген 1 - 0 1.43 4.60 6.71
21:45 Хееренвеен - Екселсиор 1 - 0 1.58 4.31 4.98
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Динамо Загреб - Интер Запрешич 1 - 0 1.12 7.53 17.24
20:00 Истра 1961 - Хайдук Сплит 0 - 2 4.67 3.57 1.69
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Будучност Подгорица - Рудар Плевля 1 - 0 1.40 3.75 5.97
16:30 Гарбал Радановичи - Сутиеска Никшич 0 - 0 - - -
16:30 Зета Голубовци - Морнар Бар 2 - 0 1.29 4.08 7.84
16:30 Искра Даниловград - Петровац 2 - 1 2.23 2.70 3.02
16:30 Титоград Подгорица - Ловчен Цетине 3 - 2 1.52 3.20 5.61
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Млада Болеслав - Спарта Прага 2 - 1 3.57 3.31 2.02
16:00 Опава - Дукла Прага 2 - 0 1.77 3.58 4.28
16:00 Теплице - Словачко 2 - 0 2.30 3.20 3.01
16:00 Фастав Злин - Сигма Оломоуц 0 - 2 2.24 3.12 3.22
18:30 Славия Прага - Слован Либерец 1 - 1 1.32 4.77 8.66
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Хрудим 0 - 1 1.80 3.37 3.85
11:15 Пардубице - Графин Влашим 0 - 0 1.60 3.57 4.73
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Люцерн - Базел 0 - 1 3.41 3.59 2.01
20:00 Сион - Цюрих 1 - 0 2.65 3.42 2.51
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лозана Спорт - Киасо 1 - 1 1.52 4.03 4.95
18:30 Вил - Криенс 0 - 1 2.01 3.60 3.03
19:00 Вадуц - Раперсвил-Йона 3 - 2 1.81 3.60 3.64
20:00 Аарау - Шафхаузен 3 - 2 1.62 3.84 4.43
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Бромапойкарна - Вестерос 1 - 2 1.74 3.58 4.34
17:00 Йоргрите - Норбю 1 - 1 1.59 3.84 5.23
17:00 Мялби - Варберг БоИС 0 - 1 2.22 3.31 3.02
17:00 Трелеборг - ГАИС Гьотеборг 2 - 2 1.91 3.32 3.87
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Килмарнък - Хамилтън 5 - 0 1.62 3.67 5.56
17:00 Мъдъруел - Сейнт Джонстън 3 - 0 2.29 3.22 3.12
17:00 Сейнт Мирън - Дънди ФК 2 - 1 2.35 3.20 2.99
17:00 Хартс - Абърдийн 2 - 1 2.67 3.16 2.63
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Рос Каунти 1 - 0 5.38 3.83 1.56
17:00 Грийнок Мортън - Партик Тисъл 0 - 3 2.86 3.14 2.38
17:00 Дънди Юнайтед - Куин ъф Саут 1 - 2 1.65 3.78 4.68
17:00 Инвърнес КТ - Фолкърк 0 - 0 1.60 3.73 5.14
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Еърдри 0 - 3 2.99 3.38 2.19
17:00 Дъмбартън - Стенхаусмюър 1 - 2 1.93 3.44 3.53
17:00 Ийст Файф - Рейт Роувърс 1 - 2 3.56 3.68 1.85
17:00 Монтроуз - Странрар 3 - 1 2.04 3.40 3.26
17:00 Форфар Атлетик - Арброут 2 - 1 3.67 3.58 1.85
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Клайд 0 - 1 7.95 5.07 1.30
17:00 Берик Рейнджърс - Единбург Сити 0 - 2 9.60 5.28 1.25
17:00 Елгин Сити - Анан Атлетик 0 - 1 3.29 3.75 1.92
17:00 Куинс парк ФК - Стърлинг Албиън 0 - 0 2.21 3.40 2.90
17:00 Питърхед - Каудънбийт 2 - 1 1.33 4.72 7.74
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Уелингтън Финикс - Нюкасъл Юнайтед Джетс 4 - 1 2.21 3.57 2.94
10:50 Уестърн Сидни Уондърърс - Мелбърн Сити 3 - 0 2.82 3.48 2.32
13:00 Пърт Глори - Мелбърн Виктори 0 - 2 1.89 3.63 3.71
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Хуракан Буенос Айрес 3 - 1 1.89 3.23 4.12
02:10 Бока Хуниорс - Банфийлд 2 - 0 1.57 3.56 6.29
18:15 Сан Лоренцо де Алмагро - Химнасия Ла Плата 1 - 1 2.22 2.96 3.44
20:30 Годой Крус - Патронато Парана 2 - 1 2.24 2.95 3.41
22:45 Индепендиенте - Велес Сарсфийлд 2 - 1 2.42 2.92 3.10
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Сентрал Кордоба - Институто Кордоба 1 - 3 1.69 3.19 4.97
18:05 Лос Андес - Темперлей 1 - 0 2.50 2.76 2.95
20:05 Нуева Чикаго - Индепендиенте Ривадавия 2 - 2 1.94 2.98 4.00
21:00 Клуб Алмагро - Сантамарина 2 - 0 1.65 3.30 5.30
22:05 Вия Далмине - Арсенал Саранди 1 - 3 2.11 2.83 3.65
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Спорт Бойс Уорнес 3 - 1 1.33 4.59 6.91
23:15 Насионал Потоси - Сан Хосе Оруро 1 - 0 1.64 3.89 4.05
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Витория Салвадор BA - Наутико PE 1 - 1 2.05 3.25 3.30
21:00 Салгейро PE - Сеара CE 1 - 3 3.60 3.30 1.95
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
16:00 Замора Баринас - ЛАЛА ФК 1 - 1 1.32 4.27 7.42
22:00 Арагуа Маракай - Карабобо Валенсия 0 - 0 - - -
22:00 Каракас - Минерос де Гуаяна 4 - 2 - - -
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Истапа - Антигуа ГФК 0 - 0 1.98 3.16 3.25
23:00 Мунисипал - Петапа 6 - 1 - - -
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Замалек Кайро - Ал Ахли Кайро 0 - 0 2.89 2.93 2.38
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
20:00 Аукас Кито - Депортиво Куенка 1 - 0 1.89 3.34 3.64
22:10 Макара Амбато - Универсидад Католика Кито 1 - 0 1.98 3.24 3.41
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:30 Индиан Ероус - Гоа 0 - 3 3.25 3.40 2.00
17:00 Делхи Динамос - Ийст Бенгал Калкута отл. 1.87 3.30 3.80
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Персеполис Техеран - Естеглал Техеран 1 - 0 2.25 3.00 3.00
16:30 Естеглал Хузестан - Трактор Сази Табриз 0 - 3 6.25 4.10 1.42
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:05 Ал-Ахли Доха - Ал-Араби Доха 2 - 1 2.29 3.28 2.61
16:05 Ал-Гарафа Доха - Ал-Райян 4 - 2 3.01 3.51 1.99
18:15 Ал-Духаил Доха - Ал-Сад Доха 2 - 2 2.76 3.27 2.22
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Пекин Ренхе - Пекин Гуоан 0 - 1 4.89 4.16 1.56
10:00 Далиан Ифан - Гуанджоу Евъргранде 0 - 1 4.56 4.06 1.61
13:35 Хъбей Чайна Форчън - Шанхай ШИПГ 1 - 2 4.04 3.71 1.76
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:45 Атлетико Уила - Патриотас Бояка 1 - 1 2.32 2.96 3.20
21:00 Ла Екуидад Богота - Депортес Толима 0 - 0 2.54 2.80 3.00
23:00 Хагуарес де Кордоба - Хуниор Баранкиля 1 - 1 3.03 3.06 2.31
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Петалинг Джая Сити - ПКНС ФК 1 - 0 3.86 3.59 1.69
15:00 ПКНП ФК - Куала Лумпур 4 - 0 1.89 3.53 3.15
15:00 Фелда Юнайтед - Паханг 1 - 3 3.22 3.44 1.89
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Леон 2 - 3 3.71 3.43 1.89
05:00 Атлас Гуадалахара - Сантос Лагуна 1 - 0 2.53 3.21 2.63
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Минерос де Сакатекас - Сакатепек 2 - 1 1.63 3.52 4.49
03:00 Потрос УАЕМ - Симаронес де Сонора 1 - 1 2.38 2.99 2.75
04:30 Венадос - Леонес Негрос де ла У. де Г. 1 - 0 2.18 3.15 2.93
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:45 Диба Ал Фуджейра - Ал Насър Дубай 2 - 1 4.29 3.70 1.63
15:50 Ал Васл Дубай - Ал Дафра 2 - 1 2.01 3.64 2.92
18:30 Ал Аин - Ал Фуджейра 2 - 1 1.34 4.53 6.68
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Депортиво Сантани - Генерал Диаз 0 - 1 2.32 2.98 3.05
23:30 Серо Портеньо - Либертад Асунсион 1 - 2 1.80 3.32 3.91
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алианса Лима - Универсидад де Кахамарка 2 - 2 1.39 4.10 7.08
20:15 Унион Комерсио - Карлос А. Манучи 0 - 2 1.90 3.32 3.58
22:30 Бинасионал - Университарио де Депортес 4 - 2 1.80 3.56 3.72
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:15 Оход Медина - Ал Шабаб Рияд 1 - 2 4.32 3.57 1.66
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Торонто - Ню Йорк Сити 4 - 0 1.93 3.72 3.51
19:00 Чикаго Файър - Ню Йорк Ред Булс 1 - 0 2.59 3.33 2.60
20:00 Ню Инглънд Революшън - Минесота Юнайтед 2 - 1 2.07 3.53 3.27
21:00 Спортинг Канзас Сити - Монреал Импакт 7 - 1 1.60 4.24 4.75
21:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис ФК 0 - 5 3.39 3.82 1.94
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Уориърс ФК - Хоум Юнайтед 0 - 3 3.72 3.71 1.72
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Након Ратчасима - Банкок Юнайтед 1 - 1 3.35 3.36 1.87
13:00 Сукотай - Порт Банкок 3 - 1 3.02 3.10 2.10
14:00 Бурирам Юнайтед - Самут Пракан Сити 3 - 2 1.40 4.00 6.11
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
13:15 Сурхан Термез - Динамо Самарканд 1 - 0 - - -
16:00 Локомотив Ташкент - Навбахор Наманган 1 - 0 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Ливърпул Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 2 - 1 1.80 3.38 3.71
21:00 Серо Монтевидео - Насионал Монтевидео 0 - 2 4.61 3.55 1.61
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Маратон Сан Педро - Хутикалпа 1 - 2 1.32 4.40 6.98
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Кобресал Ел Салвадор - Евертън Виня дел Мар отл. 2.54 3.25 2.53
23:00 Коло-Коло Сантяго - Депортес Икике 2 - 0 1.49 3.87 6.01
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
15:00 Блумфонтейн Селтик - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 2 2.21 2.82 3.32
20:15 Бидвест Уитс - Чипа Юнайтед** 3 - 3 1.66 3.30 4.90
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:00 Сеул - Сангжу Сангму 2 - 0 2.04 3.15 3.60
07:00 Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс 2 - 0 1.49 4.06 5.90
09:00 Кьонсан - Тегу 2 - 1 2.85 3.13 2.43
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Вегалта Сендай - Серезо Осака 0 - 2 2.75 3.32 2.43
07:00 Нагоя Грампус - Консадол Сапоро 4 - 0 2.17 3.56 3.00
07:00 Урава Ред Даймъндс - Токио 1 - 1 2.56 3.25 2.64
08:00 Джубило Ивата - Кашима Антлърс 1 - 1 3.38 3.56 2.00
10:00 Гамба Осака - Висел Кобе 3 - 4 2.98 3.40 2.24
12:00 Оита Тринита - Санфрече Хирошима 0 - 1 2.63 3.26 2.55
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Ависпа Фукуока - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 1 2.12 3.15 3.39
07:00 В-Варен Нагазаки - Омия Ардижа 0 - 1 2.61 2.95 2.76
07:00 Звейген Канадзава - Йокохама ФК 1 - 0 2.42 2.97 2.99
07:00 Мачида Зелвия - Ехиме ФК 1 - 0 2.30 2.94 3.22
07:00 Токио Верди - Кашива Рейсол 2 - 0 3.77 3.28 1.93
07:00 Токушима Вортис - Албирекс Ниигата 1 - 0 2.27 3.05 3.17
07:00 Точиги СК - Монтедио Ямагата 0 - 0 3.09 2.94 2.37
07:00 Фагиано Окаяма - Вентфорет Кофу 1 - 1 3.02 2.96 2.40
08:00 Гифу - Киото Санга 1 - 1 2.58 3.09 2.67
08:00 Мито Холихок - Кагошима Юнайтед 1 - 0 1.93 3.25 3.88
11:00 Рюкю - Ренофа Ямагучи 2 - 2 2.12 3.40 3.12
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Утсиктенс (Шве) - Одеволд (Шве) 1 - 2 2.20 3.60 2.60
15:00 Кайзериспор (Тур) - Адана Демирспор (Тур) 1 - 2 1.55 3.80 4.70

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане