Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 15 мача

Тотнъм като гост няма равенство от 16 мача

Осасуна като домакин няма загуба от 15 мача

Торино като гост 10 равенства от 14 мача

Фрозиноне като домакин няма победа от 13 мача

Пари Сен Жермен 25 победи от 28 мача

Царско Село София 19 победи от 21 мача

Монтана като гост няма загуба от 10 мача

Сейнт Джоузеф 61 вкарани гола в 20 мача - 3.05 на мач

Сабуртало Тбилиси само победи от 4 мача

ПАОК 22 победи от 25 мача

Рюмеланж 54 получени гола в 17 мача - 3.18 на мач

Валета като гост 26 вкарани гола в 10 мача - 2.60 на мач

Спортинг Брага Б като домакин няма равенство от 13 мача

Мурата като домакин 17 получени гола в 6 мача - 2.83 на мач

Ла Фиорита 45 вкарани гола в 13 мача - 3.46 на мач

Аякс като домакин 53 вкарани гола в 13 мача - 4.08 на мач

ПСВ Айндховен 79 вкарани гола в 26 мача - 3.04 на мач

Грасхопърс като домакин няма равенство от 13 мача

Йънг Бойс 21 победи от 25 мача

Селтик като домакин няма загуба от 15 мача

Санат Нафт Абадан 15 равенства от 22 мача

Ал-Харитият няма равенство от 19 мача

Пачука като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Веракрус няма победа от 11 мача

Атлетико Сан Луис няма загуба от 11 мача

Алебрихес де Оахака като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Селая като домакин само равенства от 4 мача

Олимпия Асунсион като гост само победи от 6 мача

Спорт Бойс само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
MAX Sport 4
Кълъмбъс Крю - Атланта Юнайтед 01:30 на живо
Diema Sport
Царско Село София - Монтана 12:30 на живо
MAX Sport 4
Леванте - Ейбар
13:00 на живо
MAX Sport 3
Парма - Аталанта
13:30 на живо
MAX Sport 4
Райо Валекано - Бетис
15:00 на живо
MAX Sport 1
Утрехт - Фейенорд
15:30 на живо
MAX Sport 3
Рома - Наполи
16:00 на живо
Nova Sport
Монако - Каен
16:00 на живо
Diema Sport 2
Кардиф - Челси
16:05 на живо
EuroSport 2
Хановер 96 - Шалке 04
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Валенсия
17:15 на живо
MAX Sport 1
Аякс - ПСВ Айндховен
17:45 на живо
Nova Sport
Славия - Септември София
18:15 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Тотнъм
18:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Щутгарт 19:00 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Сасуоло
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Реал Сосиедад 19:30 на живо
Diema Sport
Левски София - Ботев Пловдив 20:30 на живо
MAX Sport 3
Интер - Лацио
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Уеска
21:45 на живо
Nova Sport
Тулуза - Пари Сен Жермен
22:00 на живо
Diema Sport
Нант - Лил
22:50 на запис
MAX Sport 3
Фиорентина - Торино
23:45 на запис

Мачове за неделя, 31 март, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:05 Кардиф - Челси 1 - 2 8.22 4.47 1.44
18:30 Ливърпул - Тотнъм 2 - 1 1.56 4.28 6.07
Англия - ЕФЛ Трофи Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
16:30 Портсмут** - Съндърланд 1 - 1 2.54 3.14 2.64
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Хановер 96 - Шалке 04 0 - 1 4.42 3.66 1.81
19:00 Айнтрахт Франкфурт - Щутгарт 3 - 0 1.45 4.78 6.44
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Гройтер Фюрт - Арминия Билефелд 2 - 2 2.85 3.08 2.56
14:30 Инголщат - Зандхаузен 1 - 2 1.91 3.27 4.22
14:30 Кьолн - Холщайн Кил 4 - 0 1.47 4.44 6.14
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Аален - Карл Цайс Йена 1 - 1 1.94 3.47 3.60
15:00 Веен Висбаден - Карлсруе 2 - 0 2.26 3.30 3.00
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леванте - Ейбар 2 - 2 2.72 3.55 2.51
15:00 Райо Валекано - Бетис 1 - 1 2.76 3.50 2.48
17:15 Севиля - Валенсия 0 - 1 2.07 3.49 3.57
19:30 Валядолид - Реал Сосиедад 1 - 1 2.61 3.08 2.92
21:45 Реал Мадрид - Уеска 3 - 2 1.13 9.30 18.66
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Кордоба - Майорка 3 - 2 3.20 3.11 2.28
18:00 Осасуна - Естремадура 1 - 0 1.43 4.06 7.83
20:00 Алкоркон - Луго 0 - 0 1.88 3.14 4.56
20:00 Реал Овиедо - Депортиво Ла Коруня 1 - 1 2.69 2.81 2.95
22:00 Лас Палмас - Елче 0 - 1 1.72 3.32 5.27
22:00 Реус Депортиу - Кадис 0 - 1 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:00 Гихуело - Лас Палмас Атлетико 0 - 0 - - -
13:00 Интернасионал де Мадрид - Валядолид Б 2 - 1 - - -
13:00 Селта Виго Б - Навалкарнеро 3 - 1 - - -
13:00 СС Рейес - Рапидо де Боусас 0 - 1 - - -
13:00 Унион Адарве - Корухо 3 - 3 - - -
13:00 Фуенлабрада - Културал Леонеса 1 - 0 - - -
18:00 Бургос - Реал Мадрид Кастиля 1 - 2 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Лангрео 2 - 0 - - -
13:00 Туделано - Исара 1 - 1 - - -
18:00 Витория-Гастейс - Реал Овиедо Б 0 - 0 - - -
18:00 Герника Клуб - УД Логронес 0 - 0 - - -
18:00 Калахора - Баракалдо 2 - 1 - - -
18:00 Реал Унион - Културал Дуранго 0 - 2 - - -
18:00 Химнастика де Торелавега - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Ебро 0 - 0 - - -
13:00 Ехеа - Бадалона 0 - 0 - - -
13:00 Конкуенсе - Корнеля 0 - 0 - - -
13:00 Пералада-Жирона Б - Леванте Б 0 - 0 - - -
18:00 Олот - Виляреал Б 2 - 2 - - -
18:00 Сабадел - Валенсия Местая 0 - 1 - - -
19:00 Алкояно - Лейда Еспортиу 2 - 1 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Ибиса - Гранада Б 1 - 1 - - -
13:00 Мелия - Атлетико Малагеньо 2 - 1 - - -
18:00 Бадахос - Картахена 1 - 0 - - -
18:30 Реал Мурсия - Дон Бенито 0 - 1 1.89 2.89 4.21
19:00 Вияновенсе - УКАМ Мурсия 1 - 1 2.75 2.80 2.59
19:00 Ел Ехидо 2012 - Линенсе 3 - 2 3.34 2.67 2.30
19:00 Рекреативо - Марбеля 0 - 0 1.81 2.88 4.77
19:00 Сан Фернандо - Талавера де ла Рейна 1 - 2 1.69 3.20 4.95
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Парма - Аталанта 1 - 3 5.85 4.23 1.55
16:00 Рома - Наполи 1 - 4 3.08 3.46 2.27
16:00 Фиорентина - Торино 1 - 1 2.12 3.18 3.73
16:00 Фрозиноне - СПАЛ 0 - 1 2.80 3.05 2.70
19:00 Болоня - Сасуоло 2 - 1 2.06 3.32 3.75
21:30 Интер - Лацио 0 - 1 2.48 3.22 2.92
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Лече - Пескара 2 - 0 1.80 3.51 4.32
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Виченца Виртус - Тернана 1 - 1 2.08 2.92 3.46
17:30 Имолезе - Триестина 2 - 1 2.48 2.82 2.83
17:30 Монца 1912 - Губио 0 - 1 1.51 3.28 6.56
17:30 Порденоне - Судтирол 0 - 0 1.61 3.33 5.07
17:30 Ренате - Терамо 0 - 0 2.39 2.73 3.04
17:30 Римини - Алма Ювентус Фано 0 - 0 2.19 2.81 3.32
17:30 Самбенедетезе - Виртус Верона 1 - 1 2.06 2.92 3.50
21:30 Вис Пезаро 1898 - Равена 0 - 0 2.16 2.80 3.40
21:30 ФералпиСало - Джиана Ерминио 1 - 1 1.72 3.11 4.70
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Кавезе 1919 - Катанзаро 0 - 2 2.75 2.96 2.44
15:30 Риети - Реджина 1 - 0 2.70 2.97 2.48
17:30 Бишелие 1913 - Юве Стабия 0 - 0 5.22 3.13 1.66
17:30 Вибонезе - Паганезе 0 - 0 1.35 4.08 7.48
17:30 Трапани - Витербезе 2 - 0 1.56 3.41 5.51
19:30 Казертана - Ренде 1968 1 - 2 2.01 3.03 3.48
19:30 Матера - Монополи 1966 0 - 3 - - -
19:30 Сикула Леонцио - Сиракуза 1 - 2 1.70 3.13 4.76
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Амиен - Бордо 0 - 0 2.58 3.00 2.98
16:00 Дижон - Ница 0 - 1 2.53 3.05 3.00
16:00 Монако - Каен 0 - 1 1.33 4.98 9.38
18:00 Нант - Лил 2 - 3 2.80 3.04 2.69
22:00 Тулуза - Пари Сен Жермен 0 - 1 9.77 5.73 1.28
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
14:00 Метц - Лориен 2 - 1 1.89 3.17 4.31
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Рийд - Амщетен 2 - 0 1.50 3.90 5.91
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Волфсбергер - ЛАСК Линц 0 - 3 3.53 3.45 2.02
15:30 Щурм Грац - Санкт Пьолтен 0 - 1 1.54 4.02 5.74
18:00 Ред Бул Залцбург - Аустрия Виена 5 - 1 1.21 6.31 11.61
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Интер де Ескалдес 1 - 1 - - -
13:00 Луситанос - Сант Жулия 0 - 3 - - -
17:00 УЕ Енгордани - Ордино 1 - 2 1.56 3.73 4.69
19:00 ФК Санта Колома - УЕ Санта Колома 2 - 1 1.25 4.95 8.74
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бананц Ереван - Пюник Ереван 1 - 1 - - -
13:00 Лори Ванадзор - Арарат Ереван 2 - 2 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Минск - Славия Мозир 1 - 0 1.35 4.23 7.18
16:00 Торпедо Жодино - Динамо Брест 1 - 2 2.73 3.07 2.38
17:45 ФК Слуцк - Енергетик-БГУ Минск 0 - 0 2.36 2.98 2.84
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Клуб Брюж - КАА Гент 3 - 0 1.70 4.06 4.42
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Рьозеларе - Ломел 0 - 1 1.87 3.44 3.77
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
15:30 Сент Трюиден - Шарлероа 3 - 1 2.22 3.52 2.98
21:00 Вестерло - Беершот Вилрийк 1 - 1 2.41 3.35 2.81
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 ГОШК Габела - Железничар Сараево 1 - 1 - - -
20:00 Челик Зеница - Младост Добой Какан 1 - 0 1.86 3.22 3.74
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Царско Село София - Монтана 1 - 0 - - -
15:30 Добруджа Добрич - Лудогорец Разград II 1 - 3 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Левски София - Ботев Пловдив 1 - 1 1.41 4.21 6.97
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
18:15 Славия - Септември София 0 - 0 1.55 3.76 5.58
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Линкс - Сейнт Джоузеф 0 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Торпедо Кутаиси - Рустави 2 - 0 - - -
15:00 Динамо Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 4 - 2 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арис Солун - ОФИ Крит 3 - 1 1.52 3.68 7.02
17:15 АЕК Атина - Панайтоликос 4 - 0 1.35 4.39 9.22
19:00 Ксанти - ПАОК 1 - 2 9.53 4.55 1.33
19:30 Олимпиакос - Атромитос 2 - 1 1.32 4.76 9.38
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Понту - Ираклис Солун 0 - 1 2.62 2.81 2.62
16:00 Докса Драма - Аититос Спата 3 - 0 - - -
16:00 Егиниакос - Трикала 2 - 1 6.93 4.70 1.31
16:00 Керкира Корфу - Волос НФК 1 - 1 2.61 2.84 2.61
16:00 Панахайки - Ерготелис 0 - 1 1.98 3.14 3.36
16:00 Спарти - Караискакис Арта 0 - 4 8.90 4.59 1.26
16:00 Ханя Кисамикос - Аполон Лариса 1 - 1 1.76 3.25 4.13
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Лингби - Виборг 1 - 4 2.66 3.26 2.50
14:45 Нюкьобинг - Нествед 1 - 2 2.18 3.26 3.16
14:45 Силкеборг - Кьоге 4 - 2 1.88 3.45 3.83
14:45 Тистед - Хвидовре 0 - 0 3.29 3.40 2.07
14:45 Фремад Амагер - Фредериция 1 - 0 3.44 3.36 2.02
14:45 Хелзингор - Роскилде 2 - 1 2.18 3.35 3.07
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 ФК Копенхаген - Есберг 1 - 0 1.23 5.84 12.87
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Сьондерийске - Хорсенс 0 - 0 2.15 3.28 3.39
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Вендсисел - Хобро 3 - 3 2.43 3.17 2.97
15:00 Олборг - Рандерс 1 - 2 2.37 3.42 2.85
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 ФКИ Левадия Талин - Маарду Линнамеесконд 8 - 0 1.03 9.03 19.25
15:00 Тулевик Вилянди - Куресааре 1 - 2 2.15 3.48 2.65
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Раанана 1 - 1 2.14 3.01 3.24
20:30 Бейтар Йерусалим - Бней Сахнин 0 - 0 1.74 3.27 4.36
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Актобе - Кайрат Алмати 1 - 3 3.92 3.05 1.76
12:00 Шахтьор Караганди - Тобол Костанай 0 - 1 3.03 2.87 2.13
16:00 Окжетпес Кокшетау - Ордабаси Шимкент 0 - 0 3.15 2.93 2.03
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Ермис Арадипоу - Докса Катокопия 0 - 4 6.35 4.14 1.40
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Балкани Суха река - Прищина 0 - 2 - - -
18:00 Фламуртари Прищина - Фероникели Глоговац 0 - 0 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Рига ФК - Валмиера 0 - 1 - - -
16:00 Вентспилс - Метта ЛУ Рига 2 - 0 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Стумбрас Каунас - Судува Мариямполе 2 - 0 - - -
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Жюнес Еш 1 - 2 - - -
17:00 РМ Хам Бенфика - Рюмеланж 0 - 1 - - -
17:00 Фола Еш - Расинг ФК Унион 3 - 0 - - -
17:00 ЮС Хостерт - Етцела Етелбрюк 4 - 0 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Слима Уондърърс - Биркиркара 0 - 1 2.40 3.15 2.58
17:00 Флориана - Валета 2 - 0 4.28 3.66 1.64
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Кристиансунд 2 - 0 2.14 3.34 3.29
19:00 Ранхайм - Тромсьо 1 - 2 2.42 3.32 2.80
19:00 Сарпсборг 08 - Молде 1 - 1 2.67 3.29 2.55
19:00 Стрьомгодсет - Хаугесунд 3 - 2 1.98 3.39 3.70
21:00 Бодо Глимт - Розенборг 2 - 0 4.18 3.43 1.86
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Нест-Сотра - Рауфос 1 - 2 1.87 3.47 3.82
16:00 Стрьомен - Уленсакер Киса 1 - 1 2.49 3.38 2.60
16:00 Тромсдален - Йерв Гримстад отл. 2.41 3.24 2.77
16:00 Шайд - ХамКам 1 - 0 2.49 3.32 2.63
19:00 Конгсвингер - Нутоден 1 - 0 1.71 3.67 4.40
19:00 Сандефьорд - КФУМ Осло 1 - 0 1.51 4.05 5.66
19:00 Согндал - Санднес 1 - 1 1.64 3.62 4.96
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Погон Шчечин - Ягиелония Бялисток 0 - 0 1.87 3.49 4.00
19:00 Висла Краков - Легия Варшава 4 - 0 3.73 3.33 1.99
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Маритимо - Насионал Мадейра 3 - 2 1.97 3.34 3.85
19:30 Рио Аве - Авеш 0 - 2 2.20 3.21 3.32
22:00 Боавища - Белененсеш 2 - 0 2.53 3.05 2.91
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Ещорил Прая - Бенфика Б 1 - 3 1.87 3.22 4.05
18:00 Академико Визеу - Варзин 1 - 0 1.82 3.39 4.12
18:00 Спортинг Брага Б - Лейшоес 1 - 1 2.43 3.04 2.87
18:00 Фарензе - Спортинг Ковиля 1 - 0 2.48 2.93 2.92
20:00 Ароука - Академика Коимбра 2 - 1 2.26 3.02 3.24
20:00 Оливейрензе - Витория Гимараеш Б 0 - 0 2.00 3.18 3.66
20:00 Фамаликао - Кова Да Пиедаде 3 - 1 1.57 3.64 5.65
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 ФК ФКСБ - Университатя Крайова 3 - 2 2.04 3.26 3.54
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Конкордия Кяжна - Волунтари 1 - 2 2.69 3.13 2.54
17:30 Политехника Яш - Газ Метан Медиаш 1 - 2 2.80 2.96 2.56
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Зенит Санкт Петербург - ФК Оренбург 3 - 1 1.45 3.90 7.82
16:30 ЦСКА Москва - ФК Уфа 2 - 2 1.40 4.15 8.41
19:00 ФК Краснодар - Анжи Махачкала 5 - 0 1.09 8.20 28.07
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Мурата - Либертас 2 - 1 - - -
16:00 Пенароса - Фиорентино 0 - 2 - - -
16:00 Тре Фиори - Ла Фиорита 0 - 3 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Доманяно 3 - 4 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Академия Пандев - Ренова Джепчище 2 - 1 - - -
16:30 Беласица Струмица - Шкупи Скопие 2 - 0 - - -
16:30 Вардар Скопие - Силекс Кратово 1 - 0 - - -
16:30 Македония Гьорче Петров - Работнички Скопие 1 - 1 - - -
16:30 Шкендия 79 Тетово - Победа Прилеп 5 - 2 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Скалица 4 - 3 2.30 3.50 2.50
16:00 Славой Требишов - Партизан Бардейов 1 - 0 2.35 3.25 2.60
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Слован Братислава - ДАК Дунайска Стреда 3 - 1 1.57 3.73 4.91
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кръшко - Триглав 1 - 3 2.60 3.19 2.43
18:00 Мура - Алуминий Кидричево 3 - 0 1.79 3.45 3.80
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Напредак Крушевац - Партизан Белград 1 - 0 7.53 3.94 1.37
20:00 Вождовац Белград - Земун 3 - 1 1.51 3.66 5.48
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
14:30 Кардиф Метрополитън - Конас Кий 0 - 3 3.91 3.66 1.74
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Клаксвик - ЕБ Стреймур 2 - 1 - - -
17:00 ХБ Торсхавн - Викингур Гота 3 - 1 - - -
18:00 Фуглафьордур - ТБ/ФКС/Ройн 2 - 2 - - -
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 ИФК Мариехамн** - ФК Лахти 1 - 1 2.05 3.16 3.38
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 НАК Бреда - ВВВ Венло 1 - 1 2.62 3.33 2.62
15:30 Утрехт - Фейенорд 3 - 2 3.00 3.66 2.20
15:30 Цволе - Еммен 3 - 0 1.57 4.16 5.36
17:45 Аякс - ПСВ Айндховен 3 - 1 1.66 4.23 4.50
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Яблонец - Прибрам 3 - 0 1.26 5.53 9.61
18:30 Виктория Пилзен - Бохемианс 1905 Прага 3 - 2 1.33 4.57 9.50
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 МАС Таборско - Тринец 1 - 1 1.91 3.22 3.62
17:30 Храдец Кралове - Варнсдорф 0 - 1 1.66 3.38 4.68
19:00 Збройовка Бърно - Простейов 1 - 0 1.21 5.52 10.51
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Грасхопърс - Лугано 1 - 1 3.05 3.24 2.31
17:00 Йънг Бойс - Санкт Гален 3 - 2 1.26 5.93 9.25
17:00 Ксамакс - Тун 3 - 2 2.66 3.56 2.42
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Йостерсунд 0 - 0 1.59 3.56 6.37
16:00 Калмар - Сириус 0 - 2 1.73 3.57 4.94
16:00 Фалкенберг - Йоребро 1 - 0 2.96 3.22 2.40
18:30 АФК Ескилстюна - ИФК Гьотеборг 3 - 1 2.42 3.05 3.08
18:30 Хелзинборг - Норкьопинг 3 - 1 3.13 3.23 2.30
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерс - Далкурд 0 - 0 2.11 3.32 3.24
18:30 Сирианска Сьодертале - Дегерфорш 1 - 4 2.76 3.23 2.50
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Селтик - Рейнджърс 2 - 1 1.76 3.58 4.57
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:00 Сентръл Коуст Маринърс - Аделаида Юнайтед 0 - 1 5.03 4.10 1.58
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Талерес Кордоба - Ривър Плейт 0 - 2 3.83 3.19 1.99
17:00 Атлетико Тукуман - Алдосиви Мар дел Плата 1 - 0 2.02 3.10 3.86
19:15 Архентинос Хуниорс - Росарио Сентрал 0 - 2 2.31 2.94 3.31
19:15 Ланус - Белграно Кордоба 3 - 1 1.98 3.00 4.18
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Феро Карил Оесте - Килмес Буенос Айрес 1 - 1 2.09 2.97 3.54
22:00 Гилермо Браун - Депортиво Морон 3 - 1 2.20 2.86 3.42
22:00 Олимпо Баия Бланка - Чакарита Хуниорс 2 - 1 1.66 3.34 5.03
22:00 Химнасия Мендоса - Дефенсорес де Белграно 1 - 0 1.80 3.06 4.68
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Роял Пари Санта Крус - Ориенте Петролеро 1 - 3 2.38 3.37 2.51
22:00 Гуабира Монтеро - Реал Потоси 2 - 1 1.30 5.04 7.36
23:00 Боливар Ла Пас - Хорхе Вилстерман 3 - 0 1.39 4.49 6.31
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Академия Пуерто Кабейо - Естудиантес де Каракас 4 - 3 1.78 3.23 3.90
23:00 Депортиво Лара - Депортиво Ла Гуайра 1 - 1 2.35 3.17 2.61
23:00 Депортиво Тачира - Португеза Акаригуа 3 - 1 1.58 3.44 4.96
23:00 Естудиантес де Мерида - Монагас Матурин 1 - 0 2.10 3.04 3.11
23:00 Метрополитанос - Ланерос Гуанаре 2 - 2 1.64 3.38 4.48
23:00 Сулия - Депортиво Анзоатеги 1 - 0 1.64 3.42 4.52
23:00 Трухилянос Валера - Атлетико Венецуела 1 - 3 2.42 3.16 2.55
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Кселаху - Кобан Империал 2 - 0 - - -
20:00 Санарате - Комуникасионес 0 - 1 2.37 3.12 2.61
21:00 Малакатеко - Гуастатоя 1 - 1 1.54 3.57 4.98
22:30 Депортиво Чиантла - Сикинала 0 - 0 1.77 3.37 3.79
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ногум - Ел Дахлея Кайро 1 - 1 2.54 2.90 2.78
20:30 Миср Ел Макаса - Ел Гуна 0 - 0 2.05 3.23 3.29
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
00:30 Барселона Гуаякил - ЛДУ Кито 1 - 1 1.61 3.54 5.01
04:00 Индепендиенте дел Вале - Емелек Гуаякил 1 - 0 1.89 3.20 3.79
21:00 Ел Национал Кито - Олмедо Риобамба 1 - 1 2.22 3.20 2.89
23:10 Делфин Манта - Мушук Руна 1 - 0 1.61 3.72 4.44
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Сонсонате - Исидро Метапан 2 - 1 - - -
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Пуна Сити - Ченай Сити 2 - 4 1.90 3.40 3.60
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Санат Нафт Абадан - Зоб Ахан Исфахан 1 - 2 - - -
16:15 Сепахан Исфахан - Нафт Масджед Солейман 1 - 0 - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:05 Ал-Хор - Ал-Харитият 4 - 0 - - -
17:05 Катар СК Доха - Ум Салал 0 - 1 - - -
19:15 Ал-Шахания - Ал-Саилия Доха 0 - 1 3.08 3.36 2.04
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тиендзин Тианхай - Шандун Лунен 2 - 4 3.04 3.50 2.13
12:30 Хенан Джануе - Шанхай Грийнланд 1 - 2 2.37 3.28 2.78
14:35 Дзянсу Сънинг - Ухан Зал 2 - 1 1.52 4.08 5.53
14:35 Чунцин Лифан - Шънджън ФК 1 - 0 2.26 3.35 2.90
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Букараманга - Америка де Кали 0 - 0 2.35 2.98 3.07
01:00 Онсе Калдас - Рионегро 2 - 0 1.60 3.53 5.66
04:00 Атлетико Насионал - Депортиво Пасто 0 - 1 1.56 3.63 5.83
23:15 Унион Магдалена - Алианса Петролера 1 - 1 1.95 3.12 3.99
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Картахинес - Ередиано 2 - 1 2.57 3.26 2.46
22:30 Кармелита - Универсидад де Коста Рика 1 - 1 2.55 3.17 2.53
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Тихуана 1 - 0 2.94 3.09 2.35
04:00 Америка Мексико - Тигрес УАНЛ Монтерей 3 - 0 2.46 3.17 2.73
04:00 Пачука - Депортиво Толука 3 - 2 1.89 3.42 3.78
06:00 Монтерей - Крус Асул 2 - 2 1.94 3.24 3.80
06:00 Некакса Агуаскалиентес - Веракрус 2 - 0 1.46 4.05 6.61
21:00 Пумас УНАМ Мексико - Чивас Гуадалахара 2 - 1 2.33 3.14 2.94
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Хуарес - Корекаминос УАТ 0 - 1 1.91 3.20 3.52
04:00 Атлетико Сан Луис - Алебрихес де Оахака 3 - 1 1.84 3.22 3.74
21:00 Селая - Кафеталерос де Тапачула 1 - 1 2.03 3.26 3.17
Нова Зеландия - Плейофи Нова Зеландия - Плейофи Рез. 1 X 2
06:35 Ийстърн Събърбс - Тим Уелингтън 3 - 0 1.99 3.61 2.85
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Спортиво Сан Лоренцо - Олимпия Асунсион 1 - 4 3.87 3.66 1.71
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:45 Спорт Уанкайо - Реал Гарсиласо 0 - 1 2.10 3.28 3.09
04:00 Мелгар Арекипа - Универсидад Сан Мартин 3 - 1 1.44 4.03 6.14
21:30 Спорт Бойс - Аякучо 0 - 1 2.20 3.31 2.85
23:30 Алианса Универсидад - Молинос Ел Пирата 0 - 0 1.71 3.58 4.18
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:30 Кълъмбъс Крю - Атланта Юнайтед 2 - 0 2.00 3.56 3.46
01:30 Синсинати - Филаделфия Юнион 0 - 2 2.23 3.39 3.04
04:00 Колорадо Рапидс - Хюстън Динамо 1 - 4 2.26 3.37 3.01
04:00 Реал Солт Лейк - Далас 2 - 4 2.13 3.36 3.28
05:00 Ванкувър Уайткепс - Сиатъл Саундърс 0 - 0 3.41 3.71 1.96
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Гейланг Интернешънъл 3 - 0 - - -
12:30 Йънг Лайънс - Хоуганг Юнайтед 2 - 1 - - -
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Ратчабури - Муангтонг Юнайтед 2 - 0 - - -
14:00 Чонбури - ПТ Прачуап 3 - 2 - - -
15:00 Трат - Суфанабури 4 - 0 - - -
15:00 Чайнат Хорнбил - ПТТ Районг 1 - 2 - - -
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Буньодкор Ташкент - Пахтакор Ташкент 1 - 2 - - -
17:15 Коканд 1912 - Андижан 0 - 0 - - -
17:15 Насаф Карши - Согдиана Джизак 3 - 1 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Бостън Ривър - Пенярол Монтевидео 0 - 4 5.11 3.46 1.57
00:00 Серо Ларго Мело - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 0 1.90 3.36 3.36
22:00 Данубио Монтевидео - Прогресо Монтевидео 3 - 2 1.99 3.28 3.37
22:00 Монтевидео Уондърърс - Рампла Хуниорс 1 - 0 1.74 3.42 4.00
22:00 Пласа Колония - Феникс Монтевидео 2 - 2 3.01 3.27 2.13
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Дефенсор Спортинг 4 - 2 2.10 3.27 3.13
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 О'Хигинс Ранкагуа - Унион Еспаньола 0 - 2 2.06 3.32 3.30
18:00 Антофагаста - Универсидад де Чили 3 - 1 2.32 3.20 2.87
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
16:00 Кайзер Чийфс - Кейптаун Сити 2 - 0 2.43 3.10 2.75
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кануън - Съннам 2 - 1 2.13 3.20 3.31
10:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Инчхън Юнайтед 3 - 1 2.06 3.19 3.48
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Мацумото Ямага - Кавазаки Фронтейл 0 - 2 4.28 3.63 1.76
08:00 Шимизу Ес-Пулс - Шонан Белмар 1 - 3 2.18 3.43 3.07

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане