ЕС Бен Акнун

ЕС Бен Акнун

Национален Шампионат
Алжир

Инфо
Град: Бен Акнун

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.10.2026 Нац. шампионат МБ Руиса 1 - 1 ЕС Бен Акнун 2.06 2.84 3.43
24.10.2026 Нац. шампионат ЖС Саура 0 - 0 ЕС Бен Акнун 1.96 2.84 3.73
16.10.2026 Нац. шампионат Олимпик Акбу 2 - 1 ЕС Бен Акнун 1.83 2.96 4.14
18.09.2026 Нац. шампионат УСМ Хенчела 1 - 1 ЕС Бен Акнун 2.09 2.83 3.42
03.09.2026 Нац. шампионат ЕС Сетиф 0 - 1 ЕС Бен Акнун 1.68 3.17 4.62
06.06.2026 Нац. шампионат Олимпик Акбу 1 - 1 ЕС Бен Акнун 1.47 3.42 6.30
24.05.2026 Нац. шампионат КР Белуиздад 3 - 1 ЕС Бен Акнун 1.48 3.45 6.33
05.04.2026 Нац. шампионат ЕС Сетиф 1 - 1 ЕС Бен Акнун 1.59 3.19 5.37
01.04.2026 Нац. шампионат ЖС Кабилие 3 - 1 ЕС Бен Акнун - - -
13.03.2026 Нац. шампионат КС Константин 0 - 0 ЕС Бен Акнун 1.47 3.41 6.26
27.02.2026 Нац. шампионат ЖС Саура 1 - 0 ЕС Бен Акнун 1.61 3.20 4.98
14.02.2026 Нац. шампионат Параду АК 3 - 5 ЕС Бен Акнун 1.92 2.96 3.89
13.01.2026 Купа на Алжир МК Алжир 0 - 0 ЕС Бен Акнун 1.39 3.68 8.04
29.12.2025 Нац. шампионат ЕС Мостаганем 0 - 1 ЕС Бен Акнун 2.32 2.72 3.22
23.12.2025 Нац. шампионат МК Алжир 1 - 0 ЕС Бен Акнун 1.34 3.97 8.77
18.12.2025 Нац. шампионат УСМ Алжир 2 - 2 ЕС Бен Акнун 1.34 4.17 7.88
09.11.2025 Нац. шампионат АСО Шлеф 1 - 2 ЕС Бен Акнун 1.95 2.78 4.09
25.10.2025 Нац. шампионат МБ Руиса 0 - 0 ЕС Бен Акнун 1.70 3.09 4.89
04.10.2025 Нац. шампионат МК Ел Баяд 1 - 2 ЕС Бен Акнун 1.88 2.83 4.33
20.09.2025 Нац. шампионат УСМ Хенчела 1 - 1 ЕС Бен Акнун 1.82 3.03 4.31
21.08.2025 Нац. шампионат МК Оран 2 - 1 ЕС Бен Акнун 1.51 3.59 5.88
14.06.2024 Нац. шампионат МК Ел Баяд 1 - 0 ЕС Бен Акнун - - -
30.05.2024 Нац. шампионат УСМ Алжир 0 - 2 ЕС Бен Акнун 1.59 3.59 4.80
26.05.2024 Нац. шампионат МК Оран 1 - 0 ЕС Бен Акнун 1.42 3.86 7.21
11.05.2024 Нац. шампионат КР Белуиздад 1 - 0 ЕС Бен Акнун 1.46 3.76 6.40
13.04.2024 Купа на Алжир КС Константин 0 - 0 ЕС Бен Акнун 1.30 4.37 9.15

Като гост 6 победи, 11 равенства и 9 загуби в последните 26 изиграни срещи.

Хронология

                          

Статистика мачове

Мачове 26  
Победи 6 23%
Равни 11 42%
Загуби 9 35%
Голове 51 1.96
Вкарани Голове 24 0.92
Получени Голове 27 1.04
Мачове Вкарал 16 62%
Мачове Получил 18 69%
Гол/Гол 13 50%
Над 1.5 14 54%
Над 2.5 8 31%
Над 3.5 4 15%
Резултати
1 - 0 5 19.23%
0 - 0 5 19.23%
1 - 1 5 19.23%
2 - 1 2 7.69%
3 - 1 2 7.69%
0 - 1 2 7.69%
1 - 2 2 7.69%
2 - 2 1 3.85%
0 - 2 1 3.85%
3 - 5 1 3.85%
Общо Голове
1 7 26.92%
2 6 23.08%
0 5 19.23%
3 4 15.38%
4 3 11.54%
8 1 3.85%
Голова Разлика
0 11 42.31%
+1 7 26.92%
-1 4 15.38%
+2 2 7.69%
-2 2 7.69%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра