ЕС Бен Акнун

ЕС Бен Акнун

Национален Шампионат
Алжир

Инфо
Град: Бен Акнун

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
07.10.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 2 ЖС Ел Биар 2.20 2.83 3.12
10.09.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 2 УС Бискра 1.82 3.10 4.15
11.08.2026 Приятелски срещи ЕС Бен Акнун 2 - 2 ЖС Саура - - -
04.06.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 2 УСМ Алжир 1.80 3.22 3.91
19.05.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 3 - 0 ЕС Мостаганем 1.34 3.87 8.12
21.04.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 3 МК Алжир 4.49 3.00 1.74
10.04.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 1 АСО Шлеф 2.09 2.97 3.17
18.03.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 3 - 2 МБ Руиса 1.91 2.90 3.78
07.03.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 1 - 0 МК Ел Баяд 1.69 3.02 4.70
21.02.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 3 УСМ Хенчела 1.95 2.85 3.99
24.01.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 1 МК Оран 2.68 2.70 2.69
08.01.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 2 Олимпик Акбу 2.07 2.85 3.62
03.01.2026 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 0 - 2 КР Белуиздад 3.74 2.83 2.06
02.11.2025 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 0 - 1 ЕС Сетиф 1.97 2.93 3.80
18.10.2025 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 1 - 0 КС Константин 2.40 2.85 2.86
27.09.2025 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 1 - 1 ЖС Саура 1.96 2.94 3.77
12.09.2025 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 1 - 0 Параду АК 2.25 2.82 3.16
31.08.2025 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 1 - 1 ЖС Кабилие 3.17 2.82 2.25
30.12.2024 Купа на Алжир ЕС Бен Акнун 0 - 3 МК Алжир 4.60 3.04 1.75
11.06.2024 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 0 - 1 КС Константин 2.39 3.00 2.91
07.06.2024 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 1 - 0 ЕС Сетиф 1.31 4.60 7.92
17.05.2024 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 1 УС Бискра 1.46 3.83 6.19
27.04.2024 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 2 - 3 ЖС Кабилие 1.89 3.24 3.68
06.04.2024 Нац. шампионат ЕС Бен Акнун 3 - 2 УСМ Хенчела 1.91 3.09 3.84

Като домакин 10 победи, 7 равенства и 7 загуби в последните 24 изиграни срещи.

Хронология

                        

Статистика мачове

Мачове 24  
Победи 10 42%
Равни 7 29%
Загуби 7 29%
Голове 72 3.00
Вкарани Голове 37 1.54
Получени Голове 35 1.46
Мачове Вкарал 20 83%
Мачове Получил 19 79%
Гол/Гол 15 62%
Над 1.5 18 75%
Над 2.5 15 62%
Над 3.5 10 42%
Резултати
2 - 2 5 20.83%
1 - 0 4 16.67%
2 - 1 3 12.50%
2 - 3 3 12.50%
3 - 2 2 8.33%
1 - 1 2 8.33%
0 - 1 2 8.33%
3 - 0 1 4.17%
0 - 2 1 4.17%
0 - 3 1 4.17%
Общо Голове
1 6 25.00%
3 5 20.83%
4 5 20.83%
5 5 20.83%
2 3 12.50%
Голова Разлика
+1 9 37.50%
0 7 29.17%
-1 5 20.83%
+3 1 4.17%
-2 1 4.17%
-3 1 4.17%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра