Баракас Сентрал

Баракас Сентрал

Примера Насионал - Зона А
Аржентина

Инфо
Град: Баракас

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
17.03.2020 Примера Зона А Агропекуарио 2 - 0 Баракас Сентрал 2.01 3.20 3.50
09.03.2020 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 0 Сан Мартин Сан Хуан 2.38 2.87 3.03
01.03.2020 Примера Зона А Естудиантес БА 2 - 0 Баракас Сентрал 2.03 2.96 3.80
22.02.2020 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 3 Белграно Кордоба 2.54 2.87 2.79
16.02.2020 Примера Зона А Алварадо Плата 2 - 0 Баракас Сентрал - - -
07.02.2020 Примера Зона А Баракас Сентрал 1 - 1 Гилермо Браун 2.21 2.90 3.24
01.12.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 1 Нуева Чикаго 2.09 3.04 3.56
25.11.2019 Примера Зона А Естудиантес РК 0 - 0 Баракас Сентрал 1.85 3.21 3.96
19.11.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 0 - 0 Феро Карил Оесте 2.20 2.96 3.26
10.11.2019 Примера Зона А Атланта Буенос Айрес 1 - 1 Баракас Сентрал 1.85 3.25 3.83
03.11.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 1 - 0 Индепендиенте Ривад. 2.11 3.21 3.20
29.10.2019 Примера Зона А Платензе Буенос Айрес 1 - 0 Баракас Сентрал 2.13 3.04 3.29
16.10.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 0 - 1 Темперлей 2.53 2.91 2.76
06.10.2019 Примера Зона А Депортиво Морон 1 - 0 Баракас Сентрал 2.27 2.91 3.19
03.10.2019 Примера Зона А Атлетико Митре 4 - 2 Баракас Сентрал 2.51 2.77 2.89
25.09.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 1 - 0 Агропекуарио 2.69 2.95 2.52
19.09.2019 Копа Аржентина Спортиво Естудиантес 2 - 0 Баракас Сентрал 4.05 3.17 1.89
15.09.2019 Примера Зона А Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 Баракас Сентрал 1.95 3.12 3.75
06.09.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 3 - 4 Естудиантес БА 1.91 2.98 4.18
31.08.2019 Примера Зона А Белграно Кордоба 1 - 0 Баракас Сентрал - - -
24.08.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 2 Алварадо Плата 1.74 3.25 4.76
18.08.2019 Примера Зона А Гилермо Браун 0 - 2 Баракас Сентрал 1.93 3.23 3.73

Общо 5 победи, 6 равенства и 11 загуби в последните 22 изиграни срещи.

Хронология

                      

Статистика мачове

Мачове 22  
Победи 5 23%
Равни 6 27%
Загуби 11 50%
Голове 47 2.14
Вкарани Голове 19 0.86
Получени Голове 28 1.27
Мачове Вкарал 11 50%
Мачове Получил 15 68%
Гол/Гол 7 32%
Над 1.5 13 59%
Над 2.5 5 23%
Над 3.5 4 18%
Резултати
1 - 0 5 22.73%
2 - 0 5 22.73%
0 - 0 3 13.64%
1 - 1 2 9.09%
2 - 1 1 4.55%
4 - 2 1 4.55%
2 - 2 1 4.55%
0 - 1 1 4.55%
0 - 2 1 4.55%
2 - 3 1 4.55%
3 - 4 1 4.55%
Общо Голове
2 8 36.36%
1 6 27.27%
0 3 13.64%
3 1 4.55%
4 1 4.55%
5 1 4.55%
6 1 4.55%
7 1 4.55%
Голова Разлика
+1 6 27.27%
+2 6 27.27%
0 6 27.27%
-1 3 13.64%
-2 1 4.55%