Баракас Сентрал

Баракас Сентрал

Примера Насионал - Зона А
Аржентина

Инфо
Град: Баракас

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
09.03.2020 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 0 Сан Мартин Сан Хуан 2.38 2.87 3.03
22.02.2020 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 3 Белграно Кордоба 2.54 2.87 2.79
07.02.2020 Примера Зона А Баракас Сентрал 1 - 1 Гилермо Браун 2.21 2.90 3.24
01.12.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 1 Нуева Чикаго 2.09 3.04 3.56
19.11.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 0 - 0 Феро Карил Оесте 2.20 2.96 3.26
03.11.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 1 - 0 Индепендиенте Ривад. 2.11 3.21 3.20
16.10.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 0 - 1 Темперлей 2.53 2.91 2.76
25.09.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 1 - 0 Агропекуарио 2.69 2.95 2.52
06.09.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 3 - 4 Естудиантес БА 1.91 2.98 4.18
24.08.2019 Примера Зона А Баракас Сентрал 2 - 2 Алварадо Плата 1.74 3.25 4.76

Като домакин 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни срещи.

Хронология

          

Статистика мачове

Мачове 10  
Победи 4 40%
Равни 3 30%
Загуби 3 30%
Голове 26 2.60
Вкарани Голове 14 1.40
Получени Голове 12 1.20
Мачове Вкарал 8 80%
Мачове Получил 6 60%
Гол/Гол 5 50%
Над 1.5 6 60%
Над 2.5 4 40%
Над 3.5 3 30%
Резултати
1 - 0 2 20.00%
2 - 0 1 10.00%
2 - 1 1 10.00%
0 - 0 1 10.00%
1 - 1 1 10.00%
2 - 2 1 10.00%
0 - 1 1 10.00%
2 - 3 1 10.00%
3 - 4 1 10.00%
Общо Голове
1 3 30.00%
2 2 20.00%
3 1 10.00%
0 1 10.00%
4 1 10.00%
5 1 10.00%
7 1 10.00%
Голова Разлика
+1 3 30.00%
-1 3 30.00%
0 3 30.00%
+2 1 10.00%