Младост Доня Горица

Младост Доня Горица

Първа Лига
Черна Гора

Инфо
Град: Подгорица
Стадион: ДГ Арена
Капацитет: 4 300
Размери: 105 x 65 м
Снимки: Гугъл карта

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
08.10.2026 Първа Лига Отрант-Олимпик 2 - 2 Младост Д. Гор. 1.59 3.56 4.70
02.10.2026 Приятелски срещи Младост Д. Гор. 1 - 5 Морнар Бар - - -
28.09.2026 Приятелски срещи Петровац 0 - 1 Младост Д. Гор. 1.77 3.36 3.90
20.09.2026 Първа Лига Бокели Котор 3 - 0 Младост Д. Гор. 2.22 2.89 3.08
14.09.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 0 - 2 Будучност Подгорица 2.69 3.00 2.45
10.09.2026 Първа Лига Арсенал Тиват 0 - 1 Младост Д. Гор. 2.28 2.98 2.87
05.09.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 2 - 0 Дечич Тузи 3.67 3.06 1.92
28.08.2026 Първа Лига Сутиеска Никшич 5 - 1 Младост Д. Гор. 1.69 3.33 4.35
22.08.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 0 - 0 Петровац 3.37 3.00 2.04
16.08.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 2 - 3 Морнар Бар 3.27 2.89 2.14
09.08.2026 Първа Лига Йезеро Плав 1 - 0 Младост Д. Гор. 2.73 2.89 2.46
02.08.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 2 - 1 Отрант-Олимпик 2.05 3.21 3.11
26.07.2026 Приятелски срещи Младост Д. Гор. 1 - 1 Ловчен Цетине 1.54 3.64 5.64
01.07.2026 Приятелски срещи Арсенал Тиват 1 - 0 Младост Д. Гор. 3.07 3.28 2.11
24.05.2026 Първа Лига Арсенал Тиват 1 - 4 Младост Д. Гор. 5.23 3.77 1.50
20.05.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 0 - 1 Сутиеска Никшич 4.32 3.32 1.69
16.05.2026 Първа Лига Йезеро Плав 2 - 2 Младост Д. Гор. 2.40 2.78 2.89
10.05.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 0 Петровац 3.05 2.81 2.25
02.05.2026 Първа Лига Будучност Подгорица 0 - 1 Младост Д. Гор. 1.66 3.32 4.59
26.04.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 2 Морнар Бар 4.12 3.20 1.75
18.04.2026 Първа Лига Йединство Биело Поле 2 - 1 Младост Д. Гор. 2.07 2.99 3.25
12.04.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 0 - 1 Бокели Котор 2.36 2.91 2.80
08.04.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 2 - 1 Дечич Тузи 2.85 2.99 2.26
04.04.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 2 Арсенал Тиват 2.36 2.88 2.77
21.03.2026 Първа Лига Сутиеска Никшич 1 - 0 Младост Д. Гор. 1.54 3.50 5.18
15.03.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 3 - 1 Йезеро Плав 2.09 2.99 3.15
11.03.2026 Първа Лига Петровац 3 - 1 Младост Д. Гор. 1.67 3.40 4.29
07.03.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 4 Будучност Подгорица 3.16 2.96 2.11
01.03.2026 Първа Лига Морнар Бар 3 - 0 Младост Д. Гор. 2.02 3.00 3.33
25.02.2026 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 0 Йединство Биело Поле 1.73 3.12 4.38
21.02.2026 Първа Лига Бокели Котор 0 - 0 Младост Д. Гор. 2.18 2.87 3.07
14.02.2026 Приятелски срещи Младост Д. Гор. 1 - 1 Гарбал Радановичи - - -
03.02.2026 Приятелски срещи Рух Лвов 3 - 1 Младост Д. Гор. 1.58 4.07 4.20
02.02.2026 Приятелски срещи Младост Д. Гор. 1 - 1 Башк. Куманово - - -
20.01.2026 Приятелски срещи Младост Д. Гор. 0 - 2 Роданж 91 1.47 4.25 5.03
10.12.2025 Първа Лига Дечич Тузи 3 - 4 Младост Д. Гор. 1.94 2.98 3.57
06.12.2025 Първа Лига Арсенал Тиват 0 - 0 Младост Д. Гор. 2.54 2.79 2.68
30.11.2025 Първа Лига Младост Д. Гор. 2 - 3 Сутиеска Никшич 2.46 3.01 2.60
26.11.2025 Купа Черна Гора Младост Д. Гор. 0 - 2 Йезеро Плав 2.24 2.95 2.90
22.11.2025 Първа Лига Йезеро Плав 1 - 0 Младост Д. Гор. 2.39 2.87 2.80
09.11.2025 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 0 Петровац 2.76 2.93 2.39
02.11.2025 Първа Лига Будучност Подгорица 0 - 1 Младост Д. Гор. 1.56 3.58 4.58
26.10.2025 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 3 Морнар Бар 2.48 2.93 2.65
18.10.2025 Първа Лига Йединство Биело Поле 0 - 1 Младост Д. Гор. 2.35 3.01 2.76
05.10.2025 Първа Лига Младост Д. Гор. 3 - 0 Бокели Котор 1.94 3.10 3.47
01.10.2025 Първа Лига Младост Д. Гор. 1 - 2 Дечич Тузи 2.86 2.96 2.29
27.09.2025 Първа Лига Младост Д. Гор. 2 - 0 Арсенал Тиват 2.65 3.05 2.40
21.09.2025 Първа Лига Сутиеска Никшич 3 - 1 Младост Д. Гор. 1.50 3.68 5.35
17.09.2025 Първа Лига Младост Д. Гор. 0 - 1 Йезеро Плав 2.25 3.02 2.86
13.09.2025 Първа Лига Петровац 4 - 0 Младост Д. Гор. 1.89 3.22 3.58

Общо 16 победи, 8 равенства и 26 загуби в последните 50 изиграни срещи.

Хронология

                                                  

Статистика мачове

Мачове 50  
Победи 16 32%
Равни 8 16%
Загуби 26 52%
Голове 129 2.58
Вкарани Голове 52 1.04
Получени Голове 77 1.54
Мачове Вкарал 34 68%
Мачове Получил 36 72%
Гол/Гол 23 46%
Над 1.5 32 64%
Над 2.5 24 48%
Над 3.5 15 30%
Резултати
0 - 1 8 16.00%
1 - 0 7 14.00%
3 - 1 4 8.00%
2 - 1 3 6.00%
3 - 0 3 6.00%
0 - 0 3 6.00%
1 - 1 3 6.00%
0 - 2 3 6.00%
1 - 2 3 6.00%
2 - 0 2 4.00%
2 - 2 2 4.00%
1 - 4 2 4.00%
2 - 3 2 4.00%
4 - 0 1 2.00%
5 - 1 1 2.00%
1 - 3 1 2.00%
1 - 5 1 2.00%
3 - 4 1 2.00%
Общо Голове
1 15 30.00%
3 9 18.00%
2 8 16.00%
4 8 16.00%
5 4 8.00%
0 3 6.00%
6 2 4.00%
7 1 2.00%
Голова Разлика
-1 14 28.00%
+1 10 20.00%
0 8 16.00%
+2 6 12.00%
-2 4 8.00%
+3 3 6.00%
+4 2 4.00%
-3 2 4.00%
-4 1 2.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра