Младост Доня Горица

Младост Доня Горица

Първа Лига
Черна Гора

Инфо
Град: Подгорица
Стадион: ДГ Арена
Капацитет: 4 300
Размери: 105 x 65 м
Снимки: Гугъл карта

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
08.10.2026 Първа Лига Отрант-Олимпик 2 - 2 Младост Д. Гор. 1.59 3.56 4.70
28.09.2026 Приятелски срещи Петровац 0 - 1 Младост Д. Гор. 1.77 3.36 3.90
20.09.2026 Първа Лига Бокели Котор 3 - 0 Младост Д. Гор. 2.22 2.89 3.08
10.09.2026 Първа Лига Арсенал Тиват 0 - 1 Младост Д. Гор. 2.28 2.98 2.87
28.08.2026 Първа Лига Сутиеска Никшич 5 - 1 Младост Д. Гор. 1.69 3.33 4.35
09.08.2026 Първа Лига Йезеро Плав 1 - 0 Младост Д. Гор. 2.73 2.89 2.46
01.07.2026 Приятелски срещи Арсенал Тиват 1 - 0 Младост Д. Гор. 3.07 3.28 2.11
24.05.2026 Първа Лига Арсенал Тиват 1 - 4 Младост Д. Гор. 5.23 3.77 1.50
16.05.2026 Първа Лига Йезеро Плав 2 - 2 Младост Д. Гор. 2.40 2.78 2.89
02.05.2026 Първа Лига Будучност Подгорица 0 - 1 Младост Д. Гор. 1.66 3.32 4.59
18.04.2026 Първа Лига Йединство Биело Поле 2 - 1 Младост Д. Гор. 2.07 2.99 3.25
21.03.2026 Първа Лига Сутиеска Никшич 1 - 0 Младост Д. Гор. 1.54 3.50 5.18
11.03.2026 Първа Лига Петровац 3 - 1 Младост Д. Гор. 1.67 3.40 4.29
01.03.2026 Първа Лига Морнар Бар 3 - 0 Младост Д. Гор. 2.02 3.00 3.33
21.02.2026 Първа Лига Бокели Котор 0 - 0 Младост Д. Гор. 2.18 2.87 3.07
03.02.2026 Приятелски срещи Рух Лвов 3 - 1 Младост Д. Гор. 1.58 4.07 4.20
10.12.2025 Първа Лига Дечич Тузи 3 - 4 Младост Д. Гор. 1.94 2.98 3.57
06.12.2025 Първа Лига Арсенал Тиват 0 - 0 Младост Д. Гор. 2.54 2.79 2.68
22.11.2025 Първа Лига Йезеро Плав 1 - 0 Младост Д. Гор. 2.39 2.87 2.80
02.11.2025 Първа Лига Будучност Подгорица 0 - 1 Младост Д. Гор. 1.56 3.58 4.58
18.10.2025 Първа Лига Йединство Биело Поле 0 - 1 Младост Д. Гор. 2.35 3.01 2.76
21.09.2025 Първа Лига Сутиеска Никшич 3 - 1 Младост Д. Гор. 1.50 3.68 5.35
13.09.2025 Първа Лига Петровац 4 - 0 Младост Д. Гор. 1.89 3.22 3.58

Като гост 7 победи, 4 равенства и 12 загуби в последните 23 изиграни срещи.

Хронология

                       

Статистика мачове

Мачове 23  
Победи 7 30%
Равни 4 17%
Загуби 12 52%
Голове 60 2.61
Вкарани Голове 22 0.96
Получени Голове 38 1.65
Мачове Вкарал 14 61%
Мачове Получил 16 70%
Гол/Гол 9 39%
Над 1.5 12 52%
Над 2.5 12 52%
Над 3.5 9 39%
Резултати
0 - 1 5 21.74%
1 - 0 4 17.39%
3 - 1 3 13.04%
3 - 0 2 8.70%
0 - 0 2 8.70%
2 - 2 2 8.70%
2 - 1 1 4.35%
4 - 0 1 4.35%
5 - 1 1 4.35%
1 - 4 1 4.35%
3 - 4 1 4.35%
Общо Голове
1 9 39.13%
4 6 26.09%
3 3 13.04%
0 2 8.70%
5 1 4.35%
6 1 4.35%
7 1 4.35%
Голова Разлика
-1 6 26.09%
+1 5 21.74%
0 4 17.39%
+2 3 13.04%
+3 2 8.70%
+4 2 8.70%
-3 1 4.35%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра