Брей Уондърърс

Брей Уондърърс

Първа Дивизия
Ирландия

Инфо
Град: Брей
Стадион: Карлайл Граунд
Капацитет: 7 000 (3 185)
Размери: 103 x 64 м
Снимки: Гугъл карта

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
25.09.2026 Първа Дивизия УК Дъблин 1 - 3 Брей Уондърърс 2.42 3.66 2.38
11.09.2026 Първа Дивизия Кери 0 - 1 Брей Уондърърс 2.72 3.43 2.15
28.08.2026 Първа Дивизия Атлон Таун 2 - 1 Брей Уондърърс 2.75 3.38 2.15
22.08.2026 Първа Дивизия Лонгфорд Таун 4 - 2 Брей Уондърърс 2.91 3.44 2.04
14.08.2026 Купа на Ирландия Голуей Юнайтед 1 - 1 Брей Уондърърс 1.62 3.75 4.11
03.08.2026 Първа Дивизия Уексфорд 2 - 1 Брей Уондърърс 2.66 3.38 2.21
24.07.2026 Първа Дивизия Коб Рамблърс 1 - 2 Брей Уондърърс 2.50 3.32 2.35
17.07.2026 Купа на Ирландия Фин Харпс 0 - 1 Брей Уондърърс 3.53 3.57 1.77
26.06.2026 Първа Дивизия Корк Сити 2 - 0 Брей Уондърърс 1.56 3.76 4.66
12.06.2026 Първа Дивизия Трити Юнайтед 2 - 2 Брей Уондърърс 3.58 3.45 1.79
22.05.2026 Първа Дивизия Кери 2 - 2 Брей Уондърърс 3.07 3.17 2.06
15.05.2026 Първа Дивизия УК Дъблин 3 - 4 Брей Уондърърс 2.20 3.08 2.85
04.05.2026 Първа Дивизия Фин Харпс 2 - 1 Брей Уондърърс 2.97 3.33 2.04
17.04.2026 Първа Дивизия Атлон Таун 2 - 1 Брей Уондърърс 2.78 3.20 2.19
11.04.2026 Първа Дивизия Лонгфорд Таун 1 - 0 Брей Уондърърс 2.77 3.17 2.20
03.04.2026 Първа Дивизия Уексфорд 2 - 1 Брей Уондърърс 2.31 3.28 2.56
20.03.2026 Първа Дивизия Коб Рамблърс 1 - 1 Брей Уондърърс 2.17 3.20 2.77
27.02.2026 Първа Дивизия Корк Сити 1 - 0 Брей Уондърърс 1.45 3.77 5.76
20.02.2026 Първа Дивизия Трити Юнайтед 0 - 1 Брей Уондърърс 2.86 3.23 2.24
24.10.2025 Плейофи УК Дъблин 0 - 1 Брей Уондърърс 2.01 3.42 3.16
10.10.2025 Първа Дивизия Трити Юнайтед 2 - 1 Брей Уондърърс 2.28 3.52 2.63
03.10.2025 Първа Дивизия Коб Рамблърс 3 - 1 Брей Уондърърс 1.62 3.85 4.39

Като гост 7 победи, 4 равенства и 11 загуби в последните 22 изиграни срещи.

Хронология

                      

Статистика мачове

Мачове 22  
Победи 7 32%
Равни 4 18%
Загуби 11 50%
Голове 62 2.82
Вкарани Голове 28 1.27
Получени Голове 34 1.55
Мачове Вкарал 19 86%
Мачове Получил 18 82%
Гол/Гол 15 68%
Над 1.5 16 73%
Над 2.5 13 59%
Над 3.5 6 27%
Резултати
2 - 1 6 27.27%
0 - 1 4 18.18%
1 - 0 2 9.09%
1 - 1 2 9.09%
2 - 2 2 9.09%
2 - 0 1 4.55%
3 - 1 1 4.55%
4 - 2 1 4.55%
1 - 2 1 4.55%
1 - 3 1 4.55%
3 - 4 1 4.55%
Общо Голове
3 7 31.82%
1 6 27.27%
4 4 18.18%
2 3 13.64%
6 1 4.55%
7 1 4.55%
Голова Разлика
+1 8 36.36%
-1 6 27.27%
0 4 18.18%
+2 3 13.64%
-2 1 4.55%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра