Брей Уондърърс
Първа Дивизия
Ирландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Брей |
| Стадион: | Карлайл Граунд |
| Капацитет: | 7 000 (3 185) |
| Размери: | 103 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 2 | Уексфорд | 1.53 | 4.17 | 4.68 |
| 02.10.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 1 - 4 | Коб Рамблърс | 1.60 | 3.86 | 4.16 |
| 18.09.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 0 | Трити Юнайтед | 1.39 | 4.39 | 5.68 |
| 04.09.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 1 - 1 | Корк Сити | 3.09 | 3.50 | 1.94 |
| 07.08.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 5 - 0 | Фин Харпс | 1.25 | 5.18 | 7.99 |
| 31.07.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 0 - 4 | Кери | 1.59 | 3.72 | 4.44 |
| 10.07.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 6 - 0 | УК Дъблин | 2.07 | 3.45 | 2.84 |
| 03.07.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 1 - 0 | Атлон Таун | 1.69 | 3.62 | 3.96 |
| 19.06.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 5 - 2 | Лонгфорд Таун | 1.62 | 3.59 | 4.37 |
| 29.05.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 4 - 0 | Уексфорд | 2.11 | 3.26 | 2.90 |
| 08.05.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 5 - 1 | Коб Рамблърс | 1.80 | 3.43 | 3.62 |
| 01.05.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 2 | Трити Юнайтед | 1.63 | 3.56 | 4.32 |
| 24.04.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 1 - 1 | Корк Сити | 4.28 | 3.58 | 1.64 |
| 06.04.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 2 | Фин Харпс | 1.73 | 3.49 | 3.83 |
| 27.03.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 1 | Кери | 1.91 | 3.15 | 3.45 |
| 13.03.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 1 | УК Дъблин | 2.09 | 3.21 | 2.93 |
| 06.03.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 2 - 1 | Атлон Таун | 1.93 | 3.24 | 3.31 |
| 13.02.2026 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 1 - 1 | Лонгфорд Таун | 1.63 | 3.72 | 4.51 |
| 30.01.2026 | Приятелски срещи | Брей Уондърърс | 0 - 3 | Шелбърн | - | - | - |
| 23.01.2026 | Приятелски срещи | Брей Уондърърс | 1 - 3 | Дрогеда Юнайтед | 3.72 | 3.65 | 1.77 |
| 16.01.2026 | Приятелски срещи | Брей Уондърърс | 0 - 3 | Сейнт Патрикс | - | - | - |
| 06.01.2026 | Приятелски срещи | Брей Уондърърс | 1 - 2 | Уотърфорд | - | - | - |
| 07.11.2025 | Плейофи | Брей Уондърърс | 1 - 2 | Уотърфорд | 3.23 | 3.29 | 2.06 |
| 02.11.2025 | Плейофи | Брей Уондърърс | 1 - 0 | Трити Юнайтед | 2.04 | 3.29 | 3.27 |
| 28.10.2025 | Плейофи | Брей Уондърърс | 3 - 2 | УК Дъблин | 2.25 | 3.40 | 2.74 |
| 17.10.2025 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 5 - 1 | Кери | 1.83 | 3.55 | 3.65 |
| 26.09.2025 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 0 - 2 | Лонгфорд Таун | 1.57 | 4.04 | 4.61 |
| 19.09.2025 | Първа Дивизия | Брей Уондърърс | 3 - 2 | Фин Харпс | 1.87 | 3.43 | 3.65 |
Като домакин 14 победи, 6 равенства и 8 загуби в последните 28 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 28 | |
| Победи | 14 | 50% |
| Равни | 6 | 21% |
| Загуби | 8 | 29% |
| Голове | 102 | 3.64 |
| Вкарани Голове | 59 | 2.11 |
| Получени Голове | 43 | 1.54 |
| Мачове Вкарал | 24 | 86% |
| Мачове Получил | 22 | 79% |
| Гол/Гол | 18 | 64% |
| Над 1.5 | 26 | 93% |
| Над 2.5 | 21 | 75% |
| Над 3.5 | 14 | 50% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 10.71% |
| 1 - 1 | 3 | 10.71% |
| 2 - 2 | 3 | 10.71% |
| 1 - 0 | 2 | 7.14% |
| 3 - 2 | 2 | 7.14% |
| 5 - 1 | 2 | 7.14% |
| 0 - 3 | 2 | 7.14% |
| 1 - 2 | 2 | 7.14% |
| 2 - 0 | 1 | 3.57% |
| 4 - 0 | 1 | 3.57% |
| 5 - 0 | 1 | 3.57% |
| 5 - 2 | 1 | 3.57% |
| 6 - 0 | 1 | 3.57% |
| 0 - 2 | 1 | 3.57% |
| 0 - 4 | 1 | 3.57% |
| 1 - 3 | 1 | 3.57% |
| 1 - 4 | 1 | 3.57% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 25.00% |
| 4 | 6 | 21.43% |
| 2 | 5 | 17.86% |
| 5 | 4 | 14.29% |
| 6 | 3 | 10.71% |
| 1 | 2 | 7.14% |
| 7 | 1 | 3.57% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 25.00% |
| 0 | 6 | 21.43% |
| +4 | 3 | 10.71% |
| -3 | 3 | 10.71% |
| -1 | 2 | 7.14% |
| -2 | 2 | 7.14% |
| +2 | 1 | 3.57% |
| +3 | 1 | 3.57% |
| +5 | 1 | 3.57% |
| +6 | 1 | 3.57% |
| -4 | 1 | 3.57% |