Потенца
Серия С - Група С
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Потенца |
Последни мачове
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Серия С - С | Фоджа | 1 - 3 | Потенца | 2.36 | 3.15 | 2.74 |
| 04.10.2026 | Серия С - С | Потенца | 4 - 2 | Пичерно | 1.59 | 3.74 | 4.87 |
| 27.09.2026 | Серия С - С | Барлета | 1 - 4 | Потенца | 2.49 | 3.24 | 2.52 |
| 20.09.2026 | Серия С - С | Потенца | 4 - 2 | Кавезе 1919 | 1.94 | 3.29 | 3.49 |
| 15.09.2026 | Серия С - С | Бари | 0 - 0 | Потенца | 1.80 | 3.32 | 4.00 |
| 11.09.2026 | Серия С - С | Салернитана | 4 - 2 | Потенца | 1.93 | 3.29 | 3.55 |
| 05.09.2026 | Серия С - С | Потенца | 1 - 0 | Монополи 1966 | 2.28 | 2.98 | 3.02 |
| 01.09.2026 | Купа Серия С | Потенца | 1 - 1 | Монополи 1966 | 2.21 | 2.93 | 2.97 |
| 29.08.2026 | Серия С - С | Козенца | 1 - 2 | Потенца | 2.90 | 3.17 | 2.23 |
| 21.08.2026 | Серия С - С | Потенца | 4 - 1 | Казарано | 2.50 | 3.18 | 2.54 |
| 08.08.2026 | Купа на Италия | Асколи | 3 - 1 | Потенца | 1.55 | 3.87 | 5.67 |
| 20.05.2026 | Плейофи | Асколи | 1 - 0 | Потенца | 1.49 | 3.90 | 5.78 |
| 17.05.2026 | Плейофи | Потенца | 0 - 0 | Асколи | 3.75 | 3.33 | 1.88 |
| 13.05.2026 | Плейофи | Потенца | 3 - 1 | Кампобасо | 2.24 | 3.24 | 2.85 |
| 10.05.2026 | Плейофи | Кампобасо | 0 - 3 | Потенца | 1.95 | 3.20 | 3.61 |
| 26.04.2026 | Серия С - С | Потенца | 2 - 2 | Монополи 1966 | 2.24 | 3.10 | 2.97 |
| 19.04.2026 | Серия С - С | Катания | 1 - 1 | Потенца | 1.29 | 4.65 | 8.78 |
| 12.04.2026 | Серия С - С | Потенца | 3 - 0 | Соренто | 2.14 | 3.29 | 2.99 |
| 06.04.2026 | Серия С - С | Казарано | 2 - 1 | Потенца | 1.73 | 3.57 | 4.05 |
| 01.04.2026 | Купа Серия С | Латина | 1 - 0 | Потенца | - | - | - |
| 28.03.2026 | Серия С - С | Потенца | 5 - 2 | Салернитана | 2.98 | 3.14 | 2.24 |
| 22.03.2026 | Серия С - С | Трапани | 2 - 1 | Потенца | 2.36 | 3.19 | 2.72 |
| 18.03.2026 | Купа Серия С | Потенца | 3 - 1 | Латина | - | - | - |
| 14.03.2026 | Серия С - С | Потенца | 2 - 2 | Кавезе 1919 | 2.21 | 3.06 | 3.08 |
| 08.03.2026 | Серия С - С | Фоджа | 0 - 1 | Потенца | 2.55 | 3.25 | 2.46 |
| 05.03.2026 | Серия С - С | Потенца | 1 - 4 | Козенца | 2.82 | 3.18 | 2.30 |
| 01.03.2026 | Серия С - С | Потенца | 0 - 1 | Беневенто | 4.75 | 3.61 | 1.63 |
| 21.02.2026 | Серия С - С | Латина | 0 - 1 | Потенца | 2.20 | 3.05 | 3.13 |
| 15.02.2026 | Серия С - С | Потенца | 3 - 0 | Тим Алтамура | 1.92 | 3.08 | 3.86 |
| 10.02.2026 | Серия С - С | Аталанта Б | 2 - 2 | Потенца | 1.81 | 3.45 | 3.75 |
| 07.02.2026 | Серия С - С | Потенца | 2 - 2 | Сиракуза | 2.14 | 3.16 | 3.14 |
| 01.02.2026 | Серия С - С | Пичерно | 2 - 0 | Потенца | 2.43 | 3.08 | 2.71 |
| 28.01.2026 | Купа Серия С | Потенца | 0 - 1 | Тернана | - | - | - |
| 24.01.2026 | Серия С - С | Кротоне | 2 - 0 | Потенца | 1.54 | 3.64 | 5.47 |
| 18.01.2026 | Серия С - С | Потенца | 2 - 0 | Казертана | 2.75 | 3.06 | 2.42 |
| 14.01.2026 | Купа Серия С | Тернана | 0 - 1 | Потенца | 1.73 | 3.38 | 4.12 |
| 09.01.2026 | Серия С - С | Аудаче Черин. | 4 - 0 | Потенца | 1.89 | 3.20 | 3.81 |
| 04.01.2026 | Серия С - С | Потенца | 0 - 0 | Джуляно | 2.50 | 3.11 | 2.61 |
| 21.12.2025 | Серия С - С | Монополи 1966 | 2 - 1 | Потенца | 2.31 | 3.02 | 2.93 |
| 14.12.2025 | Серия С - С | Потенца | 1 - 1 | Катания | 4.59 | 3.39 | 1.69 |
| 10.12.2025 | Купа Серия С | Потенца | 3 - 1 | Кротоне | 3.04 | 3.04 | 2.19 |
| 06.12.2025 | Серия С - С | Соренто | 2 - 2 | Потенца | 2.61 | 3.17 | 2.46 |
| 30.11.2025 | Серия С - С | Потенца | 3 - 1 | Казарано | 2.11 | 3.27 | 3.12 |
| 26.11.2025 | Купа Серия С | Потенца | 4 - 2 | Аудаче Черин. | 2.47 | 2.92 | 2.75 |
| 23.11.2025 | Серия С - С | Салернитана | 1 - 1 | Потенца | 1.63 | 3.57 | 4.74 |
| 16.11.2025 | Серия С - С | Потенца | 2 - 1 | Трапани | 2.34 | 3.08 | 2.82 |
| 07.11.2025 | Серия С - С | Кавезе 1919 | 3 - 0 | Потенца | 2.22 | 3.11 | 3.02 |
| 02.11.2025 | Серия С - С | Потенца | 3 - 0 | Фоджа | 1.63 | 3.56 | 4.75 |
| 29.10.2025 | Купа Серия С | Монополи 1966 | 0 - 0 | Потенца | 2.06 | 3.16 | 3.17 |
| 26.10.2025 | Серия С - С | Козенца | 3 - 0 | Потенца | 1.69 | 3.51 | 4.34 |
Общо 22 победи, 13 равенства и 15 загуби в последните 50 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 22 | 44% |
| Равни | 13 | 26% |
| Загуби | 15 | 30% |
| Голове | 149 | 2.98 |
| Вкарани Голове | 83 | 1.66 |
| Получени Голове | 66 | 1.32 |
| Мачове Вкарал | 37 | 74% |
| Мачове Получил | 37 | 74% |
| Гол/Гол | 28 | 56% |
| Над 1.5 | 38 | 76% |
| Над 2.5 | 31 | 62% |
| Над 3.5 | 20 | 40% |
| Резултати | ||
| 3 - 0 | 5 | 10.00% |
| 3 - 1 | 5 | 10.00% |
| 2 - 2 | 5 | 10.00% |
| 0 - 1 | 5 | 10.00% |
| 2 - 1 | 4 | 8.00% |
| 4 - 2 | 4 | 8.00% |
| 0 - 0 | 4 | 8.00% |
| 1 - 1 | 4 | 8.00% |
| 1 - 0 | 3 | 6.00% |
| 2 - 0 | 3 | 6.00% |
| 1 - 4 | 2 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 2.00% |
| 4 - 1 | 1 | 2.00% |
| 5 - 2 | 1 | 2.00% |
| 0 - 3 | 1 | 2.00% |
| 1 - 2 | 1 | 2.00% |
| 1 - 3 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 12 | 24.00% |
| 3 | 11 | 22.00% |
| 1 | 8 | 16.00% |
| 2 | 7 | 14.00% |
| 6 | 4 | 8.00% |
| 0 | 4 | 8.00% |
| 5 | 3 | 6.00% |
| 7 | 1 | 2.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 13 | 26.00% |
| +2 | 12 | 24.00% |
| +1 | 7 | 14.00% |
| +3 | 7 | 14.00% |
| -1 | 6 | 12.00% |
| -3 | 3 | 6.00% |
| +4 | 1 | 2.00% |
| -2 | 1 | 2.00% |