Сотра

Сотра

Втора Дивизия - Група 2
Норвегия

Инфо
Град: Сотра

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.10.2020 Д2 Група 2 Аскер 2 - 0 Сотра 1.34 4.75 6.77
30.09.2020 Д2 Група 2 Левангер 2 - 1 Сотра 1.83 3.68 3.55
12.09.2020 Д2 Група 2 Флекерьой 2 - 0 Сотра 1.55 4.19 4.60
22.08.2020 Д2 Група 2 Брюне 5 - 2 Сотра 1.43 4.40 5.29
10.08.2020 Д2 Група 2 Розенборг 2 1 - 2 Сотра 2.89 3.80 1.99
25.07.2020 Д2 Група 2 Вард Хаугесунд 0 - 1 Сотра 1.29 5.14 7.07
11.07.2020 Д2 Група 2 Фрам Ларвик 2 - 3 Сотра 1.30 5.17 7.23
22.06.2020 Приятелски срещи Осане 4 - 2 Сотра 1.11 7.80 13.48
10.03.2020 Приятелски срещи Бран Берген 1 - 1 Сотра 1.07 9.74 16.26
31.01.2020 Приятелски срещи Осане 6 - 0 Сотра 1.23 6.15 7.92
26.10.2019 Д2 Група 2 Киелсос 2 - 1 Сотра 1.36 4.72 5.89
13.10.2019 Д2 Група 2 Мьолнер 3 - 2 Сотра 2.24 3.93 2.44
22.09.2019 Д2 Група 2 Аскер 2 - 0 Сотра 2.05 3.68 2.91
07.09.2019 Д2 Група 2 Гроруд 1 - 1 Сотра 1.57 4.26 4.27
24.08.2019 Д2 Група 2 Осане 2 - 1 Сотра 1.71 3.96 3.68
10.08.2019 Д2 Група 2 Елверум 1 - 2 Сотра 1.71 4.03 3.63
27.07.2019 Д2 Група 2 Сеня 1 - 1 Сотра 2.56 3.71 2.21
22.06.2019 Д2 Група 2 Берум 2 - 2 Сотра 2.10 3.58 2.86
10.06.2019 Д2 Група 2 Од БК 2 1 - 2 Сотра 2.38 3.71 2.41
25.05.2019 Д2 Група 2 Опсал 1 - 1 Сотра 2.11 3.62 2.76
12.05.2019 Д2 Група 2 Алта 1 - 0 Сотра 1.62 3.98 4.11
04.05.2019 Д2 Група 2 Фрам Ларвик 3 - 1 Сотра 1.78 3.88 3.39
01.05.2019 Купа на Норвегия Лисеклостер 2 - 4 Сотра 2.64 4.13 2.10
22.04.2019 Д2 Група 2 Флурьо 1 - 3 Сотра 1.69 3.90 3.83

Като гост 7 победи, 5 равенства и 12 загуби в последните 24 изиграни срещи.

Хронология

                        

Статистика мачове

Мачове 24  
Победи 7 29%
Равни 5 21%
Загуби 12 50%
Голове 81 3.38
Вкарани Голове 33 1.38
Получени Голове 48 2.00
Мачове Вкарал 19 79%
Мачове Получил 23 96%
Гол/Гол 18 75%
Над 1.5 22 92%
Над 2.5 15 62%
Над 3.5 9 38%
Резултати
1 - 1 4 16.67%
2 - 0 3 12.50%
2 - 1 3 12.50%
1 - 2 3 12.50%
1 - 0 1 4.17%
3 - 1 1 4.17%
3 - 2 1 4.17%
4 - 2 1 4.17%
5 - 2 1 4.17%
6 - 0 1 4.17%
2 - 2 1 4.17%
0 - 1 1 4.17%
1 - 3 1 4.17%
2 - 3 1 4.17%
2 - 4 1 4.17%
Общо Голове
2 7 29.17%
3 6 25.00%
4 3 12.50%
6 3 12.50%
1 2 8.33%
5 2 8.33%
7 1 4.17%
Голова Разлика
0 5 20.83%
+1 5 20.83%
+2 5 20.83%
-1 5 20.83%
-2 2 8.33%
+3 1 4.17%
+6 1 4.17%