Сотра

Сотра

Втора Дивизия - Група 2
Норвегия

Инфо
Град: Сотра

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
11.10.2020 Д2 Група 2 Сотра 0 - 1 Арендал 3.35 3.94 1.80
03.10.2020 Д2 Група 2 Сотра 0 - 2 Аскер 3.41 3.88 1.82
19.09.2020 Д2 Група 2 Сотра 1 - 1 Берум 1.78 4.12 3.30
06.09.2020 Д2 Група 2 Сотра 2 - 1 Арендал 3.87 3.79 1.69
29.08.2020 Д2 Група 2 Сотра 0 - 2 Айерсун 3.46 3.89 1.79
17.08.2020 Д2 Група 2 Сотра 2 - 0 Од БК 2 1.76 3.74 3.61
01.08.2020 Д2 Група 2 Сотра 3 - 0 Нутоден 2.77 3.62 2.12
18.07.2020 Д2 Група 2 Сотра 0 - 0 Нардо 1.99 3.48 3.15
29.02.2020 Приятелски срещи Сотра 2 - 1 Лисеклостер 1.72 4.49 3.26
19.10.2019 Д2 Група 2 Сотра 1 - 2 Од БК 2 2.21 3.45 2.71
06.10.2019 Д2 Група 2 Сотра 0 - 1 Сеня 1.44 4.42 5.23
28.09.2019 Д2 Група 2 Сотра 0 - 1 Опсал 1.41 4.65 5.49
15.09.2019 Д2 Група 2 Сотра 0 - 2 Фрам Ларвик 1.95 3.71 3.07
11.09.2019 Д2 Група 2 Сотра 1 - 1 Елверум 1.92 3.87 3.04
01.09.2019 Д2 Група 2 Сотра 2 - 3 Алта 1.79 3.85 3.45
17.08.2019 Д2 Група 2 Сотра 3 - 2 Берум 1.82 3.88 3.29
03.08.2019 Д2 Група 2 Сотра 1 - 0 Флурьо 2.01 3.66 3.01
20.07.2019 Д2 Група 2 Сотра 3 - 3 Осане 2.65 3.65 2.20
15.06.2019 Д2 Група 2 Сотра 2 - 0 Киелсос 3.06 3.57 2.01
05.06.2019 Д2 Група 2 Сотра 3 - 0 Мьолнер 1.67 3.90 4.07
22.05.2019 Купа на Норвегия Сотра 1 - 3 Хаугесунд 9.40 6.49 1.20
18.05.2019 Д2 Група 2 Сотра 1 - 0 Аскер 2.45 3.70 2.32
13.04.2019 Д2 Група 2 Сотра 0 - 1 Гроруд 3.34 3.87 1.82
16.03.2019 Приятелски срещи Сотра 2 - 1 Йойгарден 7.77 5.50 1.25

Като домакин 10 победи, 4 равенства и 10 загуби в последните 24 изиграни срещи.

Хронология

                        

Статистика мачове

Мачове 24  
Победи 10 42%
Равни 4 17%
Загуби 10 42%
Голове 58 2.42
Вкарани Голове 30 1.25
Получени Голове 28 1.17
Мачове Вкарал 16 67%
Мачове Получил 17 71%
Гол/Гол 10 42%
Над 1.5 17 71%
Над 2.5 10 42%
Над 3.5 4 17%
Резултати
0 - 1 4 16.67%
2 - 1 3 12.50%
0 - 2 3 12.50%
1 - 0 2 8.33%
2 - 0 2 8.33%
3 - 0 2 8.33%
1 - 1 2 8.33%
3 - 2 1 4.17%
0 - 0 1 4.17%
3 - 3 1 4.17%
1 - 2 1 4.17%
1 - 3 1 4.17%
2 - 3 1 4.17%
Общо Голове
2 7 29.17%
1 6 25.00%
3 6 25.00%
5 2 8.33%
0 1 4.17%
4 1 4.17%
6 1 4.17%
Голова Разлика
+1 6 25.00%
-1 6 25.00%
0 4 16.67%
-2 4 16.67%
+2 2 8.33%
+3 2 8.33%