Депортиво Тачира

Депортиво Тачира

Примера Дивисион
Венецуела

Инфо
Град: Сан Кристобал
Стадион: Полидепортиво де Пуебло Нуево
Капацитет: 38 755
Снимки: Гугъл карта

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
19.03.2023 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 1 Унив. Сентрал 1.40 3.87 7.16
12.03.2023 Примера Дивисион Метрополитанос 2 - 0 Депортиво Тачира 2.91 2.88 2.36
09.03.2023 Копа Судамерикана Естудиантес де Мерида 1 - 1 Депортиво Тачира 3.29 3.16 2.17
05.03.2023 Примера Дивисион Депортиво Тачира 5 - 0 Райо Сулиано 1.39 4.20 6.46
26.02.2023 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 1 - 3 Депортиво Тачира 2.34 2.89 2.89
18.02.2023 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 0 Монагас Матурин 2.18 2.99 3.08
10.02.2023 Примера Дивисион Ерм. Колменарес 3 - 1 Депортиво Тачира 3.63 3.08 1.95
05.02.2023 Примера Дивисион Депортиво Тачира 3 - 0 Естудиантес де Мерида 1.46 3.78 5.96
22.01.2023 Приятелски срещи Депортиво Тачира 2 - 0 Кукута Депортиво 1.63 3.73 4.45
24.10.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 0 Депортиво Лара 1.66 3.22 5.06
21.10.2022 Примера Дивисион Португеза Акаригуа 0 - 1 Депортиво Тачира 2.96 2.71 2.42
17.10.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 2 Академия П. Кабейо 1.73 3.24 4.31
10.10.2022 Примера Дивисион Академия П. Кабейо 0 - 0 Депортиво Тачира 2.98 2.88 2.31
07.10.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Португеза Акаригуа 1.66 3.12 5.21
03.10.2022 Примера Дивисион Депортиво Лара 0 - 2 Депортиво Тачира 2.52 2.74 2.80
19.09.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 2 Естудиантес де Мерида 1.35 4.09 7.45
15.09.2022 Примера Дивисион Сулия 1 - 3 Депортиво Тачира 4.35 3.28 1.74
10.09.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 1 Ерм. Колменарес 1.64 3.26 5.04
03.09.2022 Примера Дивисион Академия П. Кабейо 1 - 2 Депортиво Тачира 3.22 3.10 2.15
29.08.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Унив. Сентрал 1.40 3.95 6.69
20.08.2022 Примера Дивисион Депортиво Лара 2 - 0 Депортиво Тачира 3.17 3.07 2.10
15.08.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Карабобо Валенсия 1.86 3.08 3.91
10.08.2022 Копа Судамерикана Индепендиенте дел Вале 4 - 1 Депортиво Тачира 1.30 4.92 10.03
06.08.2022 Примера Дивисион Замора Баринас 2 - 0 Депортиво Тачира 2.26 2.82 3.13
03.08.2022 Копа Судамерикана Депортиво Тачира 0 - 1 Индепендиенте дел Вале 2.93 3.17 2.35
30.07.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Каракас 1.87 3.02 3.93
23.07.2022 Примера Дивисион Депортиво Ла Гуайра 0 - 0 Депортиво Тачира 2.36 2.96 2.83
16.07.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 3 - 0 Метрополитанос 2.05 2.97 3.45
11.07.2022 Примера Дивисион Португеза Акаригуа 0 - 0 Депортиво Тачира 2.82 2.95 2.37
07.07.2022 Копа Судамерикана Сантос SP 1 - 1 Депортиво Тачира 1.36 4.61 8.20
03.07.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 0 Минерос де Гуаяна 1.52 3.77 5.26
30.06.2022 Копа Судамерикана Депортиво Тачира 1 - 1 Сантос SP 3.15 3.08 2.31
19.06.2022 Примера Дивисион Монагас Матурин 3 - 0 Депортиво Тачира 2.59 2.88 2.63
10.06.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 0 Арагуа Маракай 1.52 3.62 5.83
06.06.2022 Примера Дивисион Арагуа Маракай 1 - 0 Депортиво Тачира 4.15 3.01 1.85
29.05.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 4 - 2 Монагас Матурин 1.90 3.30 3.59
25.05.2022 Копа Либ. Гр. фаза Палмейрас SP 4 - 1 Депортиво Тачира 1.13 8.07 16.58
22.05.2022 Примера Дивисион Минерос де Гуаяна 1 - 2 Депортиво Тачира 4.05 2.99 1.90
19.05.2022 Копа Либ. Гр. фаза Депортиво Тачира 3 - 0 Инд. Петролеро 1.46 4.34 6.46
14.05.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 2 Португеза Акаригуа 1.80 2.92 4.56
07.05.2022 Примера Дивисион Метрополитанос 1 - 1 Депортиво Тачира 2.43 3.05 2.67
04.05.2022 Копа Либ. Гр. фаза Депортиво Тачира 1 - 4 Емелек Гуаякил 2.80 3.20 2.47
30.04.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 3 - 3 Депортиво Ла Гуайра 1.82 3.03 4.26
27.04.2022 Копа Либ. Гр. фаза Инд. Петролеро 1 - 2 Депортиво Тачира 1.53 4.07 5.94
23.04.2022 Примера Дивисион Каракас 2 - 0 Депортиво Тачира 3.06 2.91 2.24
17.04.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 1 Замора Баринас 1.99 3.07 3.56
15.04.2022 Копа Либ. Гр. фаза Емелек Гуаякил 1 - 1 Депортиво Тачира 1.35 4.65 8.46
10.04.2022 Примера Дивисион Карабобо Валенсия 3 - 1 Депортиво Тачира 3.48 3.14 1.96
07.04.2022 Копа Либ. Гр. фаза Депортиво Тачира 0 - 4 Палмейрас SP 7.73 4.21 1.42
01.04.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 0 Депортиво Лара 1.72 3.09 4.85

Общо 18 победи, 17 равенства и 15 загуби в последните 50 изиграни срещи.

Хронология

                                                  

Статистика мачове

Мачове 50  
Победи 18 36%
Равни 17 34%
Загуби 15 30%
Голове 120 2.40
Вкарани Голове 61 1.22
Получени Голове 59 1.18
Мачове Вкарал 33 66%
Мачове Получил 31 62%
Гол/Гол 21 42%
Над 1.5 36 72%
Над 2.5 20 40%
Над 3.5 13 26%
Резултати
2 - 0 7 14.00%
0 - 0 7 14.00%
1 - 1 7 14.00%
1 - 0 4 8.00%
3 - 0 4 8.00%
0 - 1 3 6.00%
1 - 2 3 6.00%
3 - 1 2 4.00%
4 - 1 2 4.00%
2 - 2 2 4.00%
0 - 2 2 4.00%
1 - 3 2 4.00%
4 - 2 1 2.00%
5 - 0 1 2.00%
3 - 3 1 2.00%
0 - 4 1 2.00%
1 - 4 1 2.00%
Общо Голове
2 16 32.00%
0 7 14.00%
1 7 14.00%
3 7 14.00%
4 7 14.00%
5 4 8.00%
6 2 4.00%
Голова Разлика
0 17 34.00%
+2 10 20.00%
+3 6 12.00%
-1 6 12.00%
+1 4 8.00%
-2 4 8.00%
+5 1 2.00%
-3 1 2.00%
-4 1 2.00%