Депортиво Тачира

Депортиво Тачира

Примера Дивисион
Венецуела

Инфо
Град: Сан Кристобал
Стадион: Полидепортиво де Пуебло Нуево
Капацитет: 38 755
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.10.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 0 Депортиво Лара 1.66 3.22 5.06
17.10.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 2 Академия П. Кабейо 1.73 3.24 4.31
07.10.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Португеза Акаригуа 1.66 3.12 5.21
19.09.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 2 Естудиантес де Мерида 1.35 4.09 7.45
10.09.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 1 Ерм. Колменарес 1.64 3.26 5.04
29.08.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Унив. Сентрал 1.40 3.95 6.69
15.08.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Карабобо Валенсия 1.86 3.08 3.91
03.08.2022 Копа Судамерикана Депортиво Тачира 0 - 1 Индепендиенте дел Вале 2.93 3.17 2.35
30.07.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 0 - 0 Каракас 1.87 3.02 3.93
16.07.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 3 - 0 Метрополитанос 2.05 2.97 3.45
03.07.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 0 Минерос де Гуаяна 1.52 3.77 5.26
30.06.2022 Копа Судамерикана Депортиво Тачира 1 - 1 Сантос SP 3.13 3.08 2.32
10.06.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 0 Арагуа Маракай 1.52 3.62 5.83
29.05.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 4 - 2 Монагас Матурин 1.90 3.30 3.59
19.05.2022 Копа Либ. Гр. фаза Депортиво Тачира 3 - 0 Инд. Петролеро 1.46 4.34 6.46
14.05.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 2 Португеза Акаригуа 1.80 2.92 4.56
04.05.2022 Копа Либ. Гр. фаза Депортиво Тачира 1 - 4 Емелек Гуаякил 2.80 3.20 2.47
30.04.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 3 - 3 Депортиво Ла Гуайра 1.82 3.03 4.26
17.04.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 1 Замора Баринас 1.99 3.07 3.56
07.04.2022 Копа Либ. Гр. фаза Депортиво Тачира 0 - 4 Палмейрас SP 7.73 4.21 1.42
01.04.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 0 Депортиво Лара 1.72 3.09 4.85
18.03.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 1 Академия П. Кабейо 1.52 3.67 5.56
05.03.2022 Примера Дивисион Депортиво Тачира 3 - 0 Сулия 1.43 4.18 6.44
05.12.2021 Примера Дивисион Депортиво Тачира 2 - 0 Естудиантес де Мерида 1.48 4.12 5.77
28.11.2021 Примера Дивисион Депортиво Тачира 1 - 0 Каракас 2.25 3.10 3.02

Като домакин 10 победи, 10 равенства и 5 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 10 40%
Равни 10 40%
Загуби 5 20%
Голове 57 2.28
Вкарани Голове 33 1.32
Получени Голове 24 0.96
Мачове Вкарал 17 68%
Мачове Получил 12 48%
Гол/Гол 8 32%
Над 1.5 16 64%
Над 2.5 9 36%
Над 3.5 6 24%
Резултати
0 - 0 4 16.00%
1 - 0 3 12.00%
2 - 0 3 12.00%
3 - 0 3 12.00%
1 - 1 3 12.00%
2 - 2 2 8.00%
0 - 1 2 8.00%
4 - 2 1 4.00%
3 - 3 1 4.00%
0 - 2 1 4.00%
0 - 4 1 4.00%
1 - 4 1 4.00%
Общо Голове
2 7 28.00%
1 5 20.00%
0 4 16.00%
3 3 12.00%
4 3 12.00%
6 2 8.00%
5 1 4.00%
Голова Разлика
0 10 40.00%
+2 4 16.00%
+1 3 12.00%
+3 3 12.00%
-1 2 8.00%
-2 1 4.00%
-3 1 4.00%
-4 1 4.00%