Чеджу СК
К-Лига 1
Южна Корея
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Согвипо |
| Стадион: | Чеджу Уорлд Къп |
| Капацитет: | 35 657 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Гостувания в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 3 - 2 | Чеджу СК | 1.91 | 3.38 | 3.68 |
| 10.10.2026 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 1 | Чеджу СК | 1.55 | 3.96 | 5.16 |
| 20.09.2026 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 1 | Чеджу СК | 2.07 | 3.24 | 3.38 |
| 12.09.2026 | К-Лига 1 | Пучхон 1995 | 2 - 2 | Чеджу СК | 2.73 | 3.22 | 2.43 |
| 09.09.2026 | К-Лига 1 | Куанджу | 0 - 1 | Чеджу СК | 3.87 | 3.41 | 1.87 |
| 08.08.2026 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 3 | Чеджу СК | 1.70 | 3.55 | 4.61 |
| 26.07.2026 | К-Лига 1 | Куанджу | 1 - 2 | Чеджу СК | 3.94 | 3.21 | 1.91 |
| 05.07.2026 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 | Чеджу СК | 2.37 | 3.20 | 2.79 |
| 13.05.2026 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Чеджу СК | 1.84 | 3.39 | 3.97 |
| 05.05.2026 | К-Лига 1 | Пучхон 1995 | 0 - 1 | Чеджу СК | 2.51 | 2.95 | 2.83 |
| 25.04.2026 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 | Чеджу СК | 1.96 | 3.25 | 3.68 |
| 22.04.2026 | К-Лига 1 | Теджън Хана Сит. | 0 - 1 | Чеджу СК | 1.73 | 3.51 | 4.45 |
| 11.04.2026 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 0 - 2 | Чеджу СК | 1.83 | 3.24 | 4.26 |
| 22.03.2026 | К-Лига 1 | Кануън | 1 - 1 | Чеджу СК | 1.78 | 3.34 | 4.25 |
| 08.03.2026 | К-Лига 1 | Анянг | 2 - 1 | Чеджу СК | 2.27 | 3.22 | 2.93 |
Като гост 7 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 15 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Гост |
|---|---|---|
| 1 | Сеул | 2 - 1 |
| 2 | Улсан ХД | 2 - 1 |
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 3 - 2 |
| 4 | Кануън | 0 - 1 |
| 5 | Теджън Хана Ситизен | 0 - 1 |
| 6 | Чеджу СК | - |
| 7 | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 |
| 8 | Анянг | 2 - 1 |
| 9 | Поханг Стийлърс | 0 - 2 |
| 10 | Кимчхон Сангму | 1 - 1 |
| 11 | Пучхон 1995 | 2 - 2 |
| 12 | Куанджу | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 15 | |
| Победи | 7 | 47% |
| Равни | 3 | 20% |
| Загуби | 5 | 33% |
| Голове | 36 | 2.40 |
| Вкарани Голове | 20 | 1.33 |
| Получени Голове | 16 | 1.07 |
| Мачове Вкарал | 14 | 93% |
| Мачове Получил | 10 | 67% |
| Гол/Гол | 9 | 60% |
| Над 1.5 | 10 | 67% |
| Над 2.5 | 7 | 47% |
| Над 3.5 | 3 | 20% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 4 | 26.67% |
| 2 - 1 | 3 | 20.00% |
| 1 - 1 | 2 | 13.33% |
| 1 - 0 | 1 | 6.67% |
| 3 - 2 | 1 | 6.67% |
| 2 - 2 | 1 | 6.67% |
| 0 - 2 | 1 | 6.67% |
| 1 - 2 | 1 | 6.67% |
| 1 - 3 | 1 | 6.67% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 5 | 33.33% |
| 3 | 4 | 26.67% |
| 2 | 3 | 20.00% |
| 4 | 2 | 13.33% |
| 5 | 1 | 6.67% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 33.33% |
| -1 | 5 | 33.33% |
| 0 | 3 | 20.00% |
| -2 | 2 | 13.33% |
Оставащи гостувания по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | 24.10.2026 | Инчхън Юнайтед | - | Чеджу СК | - | - | - |