Шампионска Лига гр. G
21:45
Бенфика
(Португалия)
Селтик
(Шотландия)
Бенфика изостават с 3 точки от Селтик и пътят им за прескачане на групата минава през задължителна победа в днешния мач. Това разбира се не гарантира че ще се преборят за второто място (приемам че Барса ще са първи) тъй като последния мач имат гостуване на Барса е нормално да очакваме че няма да победят. Докато Селтик имат домакинство срещу Спартак Москва. Така че очаквам в настоящият мач домакините да се втурнат като за финален спринт, обаче ако не им потръгне играта, бързо ще се отчаят тъй като знаят че и с победа и без победа над Селтик пак си остават с минимални шансове за второто място. Гостите изненадаха всички с представянето си в групата, като върха беше победата им над Барса в миналия кръг. Като добавим и победата им като гост над Спартак Москва и че изтърваха ремито в последната минута като гост срещу Барса, става ясно че не е случайно че са втори. Залагам че гостите няма да загубят в днешния мач.
X2 @ 2.63 x 10 # monopol
Още инфо за мача Бенфика - Селтик
Инфо за типстъра monopolза ноември 2012
| Баланс: | -41.90 (58.10) |
| Познаваемост: | 42% |
| Среден коефициент: | 2.64 |
| Общо прогнози: | 53 |
| Познати прогнози: | 22 |
| Сгрешени прогнози: | 31 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 20.11.2012 11:08. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |