Шампионска Лига гр. G
21:45
Бенфика
(Португалия)
Селтик
(Шотландия)
Днес от 21:45ч. българско време в мач от Група "G" на ШЛ един срещу друг се изправят отборите на Бенфика и Селтик. Домакините разполагат с страшно много добри футболисти но дотук представянето им в групите на ШЛ не са много убедителни и заслужено са далеч от продължаване в следващата фаза, а днешния им мач със Селтик е ключов ако загубят точки то вероятно ще отпаднат от турнира, заемат 3 място във временното класиране с актив от 4т. спечелени от 1п. 1р. и 2з. при голова разлика 3/4. Гостите се представят добре и във вътрешното първенство но тази кампания са насочили главно усилията си в ШЛ където ако днес не паднат от Бенфика то почти сигурно ще продължат напред в турнира, заемат 2 място в групата с актив от 7 точки спечелени от 2п. 1р. и 1з. при голова разлика 6/5, а единствената им загуба беше незаслужена с гол в продълженията на Ноу Камп. Очаквам да се получи оспорван двубои в който Шотландците да поднесат нова изненада с която и да си гарантират по нататашното продължаване в надпреварата.
2 @ 7.50 x 10 # VasKo
Още инфо за мача Бенфика - Селтик
Инфо за типстъра VasKoза ноември 2012
| Баланс: | -93.90 (6.10) |
| Познаваемост: | 19% |
| Среден коефициент: | 3.60 |
| Общо прогнози: | 21 |
| Познати прогнози: | 4 |
| Сгрешени прогнози: | 17 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 20.11.2012 13:35. Възможни са промени към настоящия момент!
| valdes | +209.00 |
| Xermi | +111.00 |
| dira4yt | +103.40 |
| dimrock | +54.90 |
| Vracunkata | +43.70 |
| A40_mainata | +31.90 |
| svet9595 | +28.30 |
| SkyDraGoN | +21.50 |
| scarface_mtb | +21.00 |
| Levski1914 | +17.80 |