Шампионска Лига гр. D
21:45
Борусия Дортмунд
(Германия)
Манчестър Сити
(Англия)
Борусия е лидер в групата с актив от единадесет точки, с три пред втория Реал. Германският шампион доказа, че играе страхотен футбол, разполага както с сплотен колектив, млади амбициозен тренйор и не на последно място играчи със страхотни качества в лицето на Левандовски, Гйоце и т. н. Тима на гостите от Англия е с три равенства и две загуби и предсрочно напуснаха турнира и както миналата така и тази година отпаднаха още в груповата фаза. От една страна гостите може просто да доиграят така да се каже групата в минорно състояние, но от друга страна при тях вече няма такова напрежение както в началото на турнира, което може да им помогне за едно достойно представяне и завършване на групата. Според мен обаче немският шампион показа, че се намира във страхотна форма и знае как да побеждава, така, че на собствен терен пред собствена публика невярвам Манчестър Сити да постигне нещо освен достойна загуба. Прогноза 1. Пожелавам ви успех!
1 @ 2.20 x 10 # Xermi
Още инфо за мача Борусия Дортмунд - Манчестър Сити
Инфо за типстъра Xermiза декември 2012
| Баланс: | -74.30 (25.70) |
| Познаваемост: | 35% |
| Среден коефициент: | 2.86 |
| Общо прогнози: | 55 |
| Познати прогнози: | 19 |
| Сгрешени прогнози: | 36 |
| Отложени мачове: | 0 |
*** Коефициентът е средна стойност между няколко различни букмейкъра и е валиден към момента на подаване на прогнозата - 01.12.2012 15:48. Възможни са промени към настоящия момент!
| dbzldimov | +138.70 |
| milchopan | +86.50 |
| Chocata | +86.40 |
| valdes | +79.80 |
| vasio1 | +74.30 |
| dira4yt | +72.40 |
| martin_vd | +64.70 |
| stoqn | +59.70 |
| FILIP77 | +56.14 |
| Barcello Georgiev | +56.10 |